PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

CristinaMM
19.03.2008, 12:43:25
Tananananannaaaaammm, poza cu mine, o_tzestoasa, adica Teo :D

P.S. iertati-ma, dar nu am retinut unde tinem intalnirea decat ca mancam pizza!
Teo, eu cred ca te cunosc de undeva...
Intalnirea o sa fie la Tortuga, pe motilor vizavi de spitalul de copii :).

daniela_psy
19.03.2008, 12:44:12
Eu. Ca nu pot manca singura o pizza :(. Si cu deseul, ne descurcam noi :)).
yuppiii!!!Totul e sub ctrl.Ramane doar sa ne intalnim:D

dandelion
19.03.2008, 12:45:44
E bine si nu prea.Adica eu nu-mi pot pacali organismul cu o frunza de patrunjel sau o foaie de salata,ca repede imi da de stire cand intrec masura cu dulciurile,grasimea sau uit sa fac miscare.Dar o sa trag tare la sala sapt asta sa fac loc de pizza si papanasi sau tiramisu.Asta inseamna ca trebuie sa gasesc pe cineva dispus sa imparta acelasi meniu cu mine ca singura nu pot infuleca si pizza si desert;))
Ptiuuu si desert vreti?:)) in mine nu incape atata, eventual daca stam acolo pana sambata dimineata:)) Tiramisu nu imi place, dar la papanasi ma ofer eu sa impartim portia:))

Froggy
19.03.2008, 12:47:27
Am citit la topicul cu ginecologi ca te simti bine dar deja postasem intrebarea.Pai cum sa nu va primim?Noi asteptam toate burticile la intalnire.Is curioasa care a fost primul avatar pe care ti l-ai pus pe miresici ca stiu ca era o tipa a carei poza mi-a ramas in minte dar nu mai activase vreme indelungata pe forum.Cred ca tu esti;))

Cred ca eu sunt clar! In primul avtar aveam o poza cu mine de la starea civila! Dar am renuntat la el, pt ca...nush de ce :)) Abia astept sa ne cunoastem!! De adta asta nu mai plc de pe forum, tp ca m-am decis ca trebuie sa imi fac timp pt lucrurile crae imi fac placere!

Froggy
19.03.2008, 12:48:39
Teo, eu cred ca te cunosc de undeva...
Intalnirea o sa fie la Tortuga, pe motilor vizavi de spitalul de copii :).

Muamaaa, imi place f mult la tortuga!!! Am mancat acolo de o gramada de ori! CHiar am si scris la unde mancam bine in cluj despre asta! Se poate sa ma stii sau poate am eu o moaca mai comuna si de aia :))

CristinaMM
19.03.2008, 12:49:46
Muamaaa, imi place f mult la tortuga!!! Am mancat acolo de o gramada de ori! CHiar am si scris la unde mancam bine in cluj despre asta! Se poate sa ma stii sau poate am eu o moaca mai comuna si de aia :))
Nu, tu. Serios te stiu de undeva. E secret, sa poti sa ne spui unde lucrezi? Sau unde stai.

dandelion
19.03.2008, 12:50:04
Eu mai am intrebari legate de cum ajung la Tortuga..ca nu o sa poata veni prietena mea cu noi, deh vor sa vina si nasii in Cj sa mearga la Polus si nu o sa fie loc in masina..So, sa va spun, daca am inteles bine...Noi cum menim dinspre Zalau, trecem de central, si la semafor facem dreapta ( oricum e obligatoriu dreapta acolo..) si tinem tot inainte spre fabrica de bere..Acuma, Tortuga e pe partea dreapta sau stanga din directia aia? e aproape de fabrica de bere sau mai incoace? :-B

Froggy
19.03.2008, 12:50:53
De stat stau in Gherogheni, de lucrat lucrea la tipografia Delroti...facultatea facuta la Asistenta Sociala, liceul la Baritiu #:-S gata, am scuipat tot porcul!

Taja
19.03.2008, 12:51:36
Cris,vineri e cu dezlegare ca altfel io nu vin sa ma uit in gura voastra[-(

=))=))=)) pizza, pizza, pizza!!!!

CristinaMM
19.03.2008, 12:51:48
Eu mai am intrebari legate de cum ajung la Tortoga..ca nu o sa poata veni prietena mea cu noi, deh vor sa vina si nasii in Cj sa mearga la Polus si nu o sa fie loc in masina..So, sa va spun, daca am inteles bine...Noi cum menim dinspre Zalau, trecem de central, si la semafor facem dreapta ( oricum e obligatoriu dreapta acolo..) si tinem tot inainte spre fabrica de bere..Acuma, Tortuga e pe partea dreapta sau stanga din directia aia? e aproape de fabrica de bere sau mai incoace? :-B
Tortuga e pe partea stanga cum vii dinspre centru, dar cred ca e ok sa parcati pe dreapta, ca e mai lat trotuarul. Si e la 100 m de spitalul de copii.

Taja
19.03.2008, 12:52:27
Pai mergem la nefumatori, eu asa stiu. Si normal ca n-o sa stai in fum, mami! >:D<
PS: Ce-ar fi sa pui o poza cu tine pe undeva?

la nefumatori nu sint multe locuri si e cam frig acolo, e chiar la parter.

Froggy
19.03.2008, 12:54:54
E drept ca sunt locuri mai putine acolo, dara daca unim mesele, nu cred ca sunt probleme. De frih, nu mi s-a parut frig. In pizzerie e fum mult, sincera sa fiu si nu m-as duce la fumatori :(

CristinaMM
19.03.2008, 12:55:28
De stat stau in Gherogheni, de lucrat lucrea la tipografia Delroti...facultatea facuta la Asistenta Sociala, liceul la Baritiu #:-S gata, am scuipat tot porcul!
No, deci nu de acolo te stiu (adica de nicaieri din porc :)) ). Poate te stiu de prin BCU...

Taja
19.03.2008, 12:57:07
E drept ca sunt locuri mai putine acolo, dara daca unim mesele, nu cred ca sunt probleme. De frih, nu mi s-a parut frig. In pizzerie e fum mult, sincera sa fiu si nu m-as duce la fumatori :(

atunci unde fac rezervarea fetelor? la nefumatori sau fumatori?

dandelion
19.03.2008, 12:57:50
Mai am o problema:D ma uit pe site-ul pizzeriei si vreau deja vreo 5 feluri de pizza =)) ce ma fac, ca nu ma pot decide?=P~=P~=P~=P~=P~

CristinaMM
19.03.2008, 12:57:55
atunci unde fac rezervarea fetelor? la nefumatori sau fumatori?
Io zic ca la nefumatori. S-a mai incalzit si afara, sper sa nu fie asa frig...

Froggy
19.03.2008, 13:04:33
Eu nu stiu daca sunt in masura sa imi dau cu parerea, dar si eu as prefera sa fie la nefumatori :-SS

Andana, sa stii ca pizza Amigos sau ceva de genul asta e ff buna si salata Cezar!!

Cris, din BCU nu cred, pt ca nu frecventam :))

Taja
19.03.2008, 13:06:40
Mai am o problema:D ma uit pe site-ul pizzeriei si vreau deja vreo 5 feluri de pizza =)) ce ma fac, ca nu ma pot decide?=P~=P~=P~=P~=P~

le iei pe toate?=))=))

Taja
19.03.2008, 13:08:01
Io zic ca la nefumatori. S-a mai incalzit si afara, sper sa nu fie asa frig...

ok, numai va spun ca nu-i asa de frumos ca la celelate etaje.
dar pt o burtica ne sacrificam nu?:D

Froggy
19.03.2008, 13:08:35
Mi-am adus aminte ca vinerea trecuta am mancat si pizza de post acolo si a fost buna de tot, mai ales ca blatul era f subire si crocant, cum imi place mie!

P.S. ultima intrebare intrebatoare: la ce ora ne vedem?

Taja
19.03.2008, 13:08:46
Eu nu stiu daca sunt in masura sa imi dau cu parerea, dar si eu as prefera sa fie la nefumatori :-SS

Andana, sa stii ca pizza Amigos sau ceva de genul asta e ff buna si salata Cezar!!

Cris, din BCU nu cred, pt ca nu frecventam :))

mie imi place pizza d'AMORE:x :x :x
fff mult.

dandelion
19.03.2008, 13:09:17

Cris, din BCU nu cred, pt ca nu frecventam :))M-am uitat si eu la pizza amigos, dar e f mare...cat despre salata...ai impresia ca atunci cand aud cuvantul "pizza", as manca salata?=))

daniela_psy
19.03.2008, 13:09:31
Cred ca eu sunt clar! In primul avtar aveam o poza cu mine de la starea civila! Dar am renuntat la el, pt ca...nush de ce :)) Abia astept sa ne cunoastem!! De adta asta nu mai plc de pe forum, tp ca m-am decis ca trebuie sa imi fac timp pt lucrurile crae imi fac placere!
Totusi,aveai ceva cu albastru in poza?Nu poti s-o mai pui o data pe forum sa o revad?Pai sa nu pleci ca e tare bine aici.Se serveste si masa,deci si pauza de masa tot aici,'nteles?;-)

CristinaMM
19.03.2008, 13:12:26
Mi-am adus aminte ca vinerea trecuta am mancat si pizza de post acolo si a fost buna de tot, mai ales ca blatul era f subire si crocant, cum imi place mie!

P.S. ultima intrebare intrebatoare: la ce ora ne vedem?
La ora 18 :).

Froggy
19.03.2008, 13:13:19
Taja, la pizza Amore inca nu am ajuns, dar in curand...la urmatoarea portie de bonuri valorice la Tortuga pe care le primeste Dani, sotul meu :D

Daniela, pun poza mia tarziu, ca nu o am aici la birou. Albastru era doar drapelul de la primarie, care se vede in jumate de poza, in partea stanga =))

Andana, sincera sa fiu, o s aimi fie f greu sa aleg ce sa mananc si s-ar putea sa mizez pe faptul ca sunt insarcinata si am pofte sa mananc de la fiecare cate o imbucatura =))

La 18? Deci vin direct de la lucru :D

CristinaMM
19.03.2008, 13:15:16
Taja, la pizza Amore inca nu am ajuns, dar in curand...la urmatoarea portie de bonuri valorice la Tortuga pe care le primeste Dani, sotul meu :D

Daniela, pun poza mia tarziu, ca nu o am aici la birou. Albastru era doar drapelul de la primarie, care se vede in jumate de poza, in partea stanga =))

Andana, sincera sa fiu, o s aimi fie f greu sa aleg ce sa mananc si s-ar putea sa mizez pe faptul ca sunt insarcinata si am pofte sa mananc de la fiecare cate o imbucatura =))

Chiar am vrut sa zic si eu faza asta, sa ne luam mai multe feluri de pizza si sa facem combinatie :D.
Si nu-s gravida =)).

daniela_psy
19.03.2008, 13:15:44
Eu inca nu stiu nici daca vreau pizza sau paste.Desert nici nu se pune pb sa nu vreau.Pzza/paste?Pizza/paste?Pizza/paste?

cinezee
19.03.2008, 13:16:49
\:D/ \:D/ \:D/ moooma cate sunteti acum pe listuta ,sper sa fie si asa cand va veti vedea ,astept sa vad si eu porma pozicile voastre de la intalnire o:-) :* :*

Froggy
19.03.2008, 13:17:09
Pofta de pizza nu tine de sarcina, de om, de carcater...e ceva SACRU deja =)) =))

fetelor, eu am pauza de pranz la birou si ies la aer, la plimbarica prin centru...o jumatate de ora. Revin mai tarziu. Va pup :*

CristinaMM
19.03.2008, 13:17:28
Eu inca nu stiu nici daca vreau pizza sau paste.Desert nici nu se pune pb sa nu vreau.Pzza/paste?Pizza/paste?Pizza/paste?
ia-ti paste, ca pizza iti dam de la noi :).

daniela_psy
19.03.2008, 13:17:59

Lasa ca acuma iti stiu poza.Nu erai tu,ca doar poza de la primarie ai avut-o pana recent.Mi-am amintit.Era vb de alta miresica.:*

CristinaMM
19.03.2008, 13:18:00
Pofta de pizza nu tine de sarcina, de om, de carcater...e ceva SACRU deja =)) =))

fetelor, eu am pauza de pranz la birou si ies la aer, la plimbarica prin centru...o jumatate de ora. Revin mai tarziu. Va pup :*
Ai tu dreptate cu pizza :)).
Plimbare placuta! :*

ralux
19.03.2008, 18:50:38
Chiar ca suntem multe!!!! Foarte bine si foarte fain!<:-P <:-P <:-P Dar voi cunoasteti asa-i? V-ati mai intalnit si altadata? Oricum, va gasesc eu...cumva...
Pana la urma ati facut rezervarea la fumatori sau nefumatori? Mie imi convine oriunde dar am o intrebare mica mica: este cineva fumatoare intre voi?:"> Oare am ceva partenera de o tigara scurta?
A da! Inca o intrebare: pana la urma voi veniti singure sau insotite de barbati? Ca sa stiu, sa nu il aduc si sa fie unicul barbat=)) Saracul....sa ii facem capul calendar cu nuntile=))

dandelion
19.03.2008, 19:04:59
Chiar ca suntem multe!!!! Foarte bine si foarte fain!<:-P <:-P <:-P Dar voi cunoasteti asa-i? V-ati mai intalnit si altadata? Oricum, va gasesc eu...cumva...
Pana la urma ati facut rezervarea la fumatori sau nefumatori? Mie imi convine oriunde dar am o intrebare mica mica: este cineva fumatoare intre voi?:"> Oare am ceva partenera de o tigara scurta?
A da! Inca o intrebare: pana la urma voi veniti singure sau insotite de barbati? Ca sa stiu, sa nu il aduc si sa fie unicul barbat=)) Saracul....sa ii facem capul calendar cu nuntile=)) 1. Eu nu cunosc pe nimeni personal, desi am impresia ca va stiu de ani de zile.o:-)
2. parca la nefumatori a ramas pana la urma, si mai sunt miresici fumatoare, dar nu eu:D
3. eu vin cu al meu in cj, dar nu vine la intalnire, ramane cu nasii prin oras

ralux
19.03.2008, 19:13:34
:* >:D< Mersi frumos! De abia astept sa ne vedem! Vin singura si eu, cel mai probabil.

Froggy
19.03.2008, 19:15:36
Eu nu o cunosc decat pe Diannaa personal, insa nu cred ca vine :( din pacate, tp ca mi-e f dor de ea! Insa sper sa fie o intalnire dragutza, chiar daca nu ne cunoastem personal, sa ne cunoastem de acum incolo :) Pe al meu barbatzel nu il aduc, nu il intere pe el povesti despre nunti, gravide si mai stiu eu ce 8-}

Ar fi fain sa ne punem poze aici, sa ne stim cat de cat, macar sa stim pe cine cautam cu privirea :)

diannaa
19.03.2008, 19:28:11
Eu nu o cunosc decat pe Diannaa personal, insa nu cred ca vine :( din pacate, tp ca mi-e f dor de ea! Insa sper sa fie o intalnire dragutza, chiar daca nu ne cunoastem personal, sa ne cunoastem de acum incolo :) Pe al meu barbatzel nu il aduc, nu il intere pe el povesti despre nunti, gravide si mai stiu eu ce 8-}

Ar fi fain sa ne punem poze aici, sa ne stim cat de cat, macar sa stim pe cine cautam cu privirea :)
:"> :* :* :* miss u 2

mihu
19.03.2008, 21:11:22
Nu am avut timp sa urmaresc discutia de azi dar...99% vin la intalnire numai daca ceva total neprevazut si neasteptat se iveste.E posibil sa mai vin cu 2 prietene.(e bai?)am vazut ca ati vorbit de rezervare si sper ca nu am incurcat planurile :-S (am citit numai in diagonala toate paginile...si am ramas cu mai nimic ;)) )

daniela_psy
19.03.2008, 21:54:50
Nu am avut timp sa urmaresc discutia de azi dar...99% vin la intalnire numai daca ceva total neprevazut si neasteptat se iveste.E posibil sa mai vin cu 2 prietene.(e bai?)am vazut ca ati vorbit de rezervare si sper ca nu am incurcat planurile :-S (am citit numai in diagonala toate paginile...si am ramas cu mai nimic ;)) )
Initial a zis Ioana ca face rezervare la nefumatori azi.Cred ca a si facut-o.Nu cred ca e pb sa puna ospatarul 2 scaune in plus la masa pt prietenele tale.Eu sper sa nu se iveasca nici un neprevazut si sa ajungeti.Te pup.

daniela_psy
19.03.2008, 22:12:08
A da! Inca o intrebare: pana la urma voi veniti singure sau insotite de barbati? Ca sa stiu, sa nu il aduc si sa fie unicul barbat=)) Saracul....sa ii facem capul calendar cu nuntile=))

Eu nu pot sa zic ca sunt fumatoare dar cand ies imi face placere o tigara.Asa ca o sa iti tinem cu placere companie si eu si Mee.Mihai a venit la prima intalnire dar cum eram numai fete(Mirecea,sotul Corinei,a venit mai tarziu)s-a simtit ca musca-n lapte si a zis ca e treaba de femei.Ulterior au mai venit si alti soti sau parteneri dar in proportie mica.Mircea se simte bine cu noi si vine de fiecare data:)

baby_tweety
19.03.2008, 22:12:50
Initial a zis Ioana ca face rezervare la nefumatori azi.Cred ca a si facut-o.Nu cred ca e pb sa puna ospatarul 2 scaune in plus la masa pt prietenele tale.Eu sper sa nu se iveasca nici un neprevazut si sa ajungeti.Te pup.

Fetele as veni si eu...ma primiti? Mai e loc???
Vineri la cat?

baby_tweety
19.03.2008, 22:15:19
1. Eu nu cunosc pe nimeni personal, desi am impresia ca va stiu de ani de zile.o:-)
2. parca la nefumatori a ramas pana la urma, si mai sunt miresici fumatoare, dar nu eu:D
3. eu vin cu al meu in cj, dar nu vine la intalnire, ramane cu nasii prin oras

Nici eu nu va cunosc personal...
Andana....abia astept sa te vad:)))))))))))))))):D
Serios acuma sa nu crezi ca glumesc....

CristinaMM
19.03.2008, 22:15:36
Fetele as veni si eu...ma primiti? Mai e loc???
Vineri la cat?
Ce intrebare e asta?! Vezi ca vineri facem prezenta la 18, in turtuga (motilor, vizavi de spitalul de copii) :).
1.orhidutza
2.taja
3.andreea_m
4.andana
5. roxana
6. daniela_psy
7. Mee
8. Rocris75
9. Mihu
10.Lilisys
11.Maridra
12.Ralux
13. Angelic_dolphine
14. o_tzestoasa
15. Miti
16. tweety_mem

baby_tweety
19.03.2008, 22:21:46
Ce intrebare e asta?! Vezi ca vineri facem prezenta la 18, in turtuga (motilor, vizavi de spitalul de copii) :).
1.orhidutza
2.taja
3.andreea_m
4.andana
5. roxana
6. daniela_psy
7. Mee
8. Rocris75
9. Mihu
10.Lilisys
11.Maridra
12.Ralux
13. Angelic_dolphine
14. o_tzestoasa
15. Miti
16. tweety_mem

Multu de primire.....abia astept sa va cunosc.Stiu unde e, chiar vroiam sa merg odata acolo dar n-am apucat.Acum am ocazia.:*

laura2007
19.03.2008, 22:24:43
1.orhidutza
2.taja
3.andreea_m
4.andana
5. roxana
6. daniela_psy
7. Mee
8. Rocris75
9. Mihu
10.Lilisys
11.Maridra
12.Ralux
13. Angelic_dolphine
14. o_tzestoasa
15. Miti
16. tweety_mem

super!!!!!!!!!!!ce multe sunteti.....bravo.

daniela_psy
19.03.2008, 22:36:41
Cris,va fi o surpriza sa ne intalnim toate de pe lista nu-i asa?:)) Si stai,ca de la 20 de pers nu mai fac rezervari,cu prietenele lui Mihu suntem 18.Ei,ce zici?Cine se mai inscrie?Mai avem 2 locuri.Cine da mai mult?:)) :))

dandelion
19.03.2008, 22:58:06
Nici eu nu va cunosc personal...
Andana....abia astept sa te vad:)))))))))))))))):D
Serios acuma sa nu crezi ca glumesc....
=))=))=))=))=)) exact la asta ma gandeam si eu cand am vazut ca ai scris ca vii=))=))=))=)) we know why=))

dandelion
19.03.2008, 23:00:11
Cris,va fi o surpriza sa ne intalnim toate de pe lista nu-i asa?:)) Si stai,ca de la 20 de pers nu mai fac rezervari,cu prietenele lui Mihu suntem 18.Ei,ce zici?Cine se mai inscrie?Mai avem 2 locuri.Cine da mai mult?:)) :))Poate rezervam tot localul??=))
Hehe, vedeti, daca vin eu cate s-au adunat??=)) e sa ma fac ca nu mai vin:-"

baby_tweety
19.03.2008, 23:07:07
Poate rezervam tot localul??=))
Hehe, vedeti, daca vin eu cate s-au adunat??=)) e sa ma fac ca nu mai vin:-"

As putea spune ca esti....LASA...daca nu vii...:-p :))))))))))))
Asa ca n-ai de ales!!!:D Ne vedem vineri

dandelion
19.03.2008, 23:13:32
As putea spune ca esti....LASA...daca nu vii...:-p :))))))))))))
Asa ca n-ai de ales!!!:D Ne vedem vineri=))=))=))=))=))=)) eeeeee nu iti fac eu placerea asta de a nu veni=))=))=)) vin clar!! doamne fereste, sa nu intervina nimic grav sau urgent..

baby_tweety
19.03.2008, 23:16:28
=))=))=))=))=))=)) eeeeee nu iti fac eu placerea asta de a nu veni=))=))=)) vin clar!! doamne fereste, sa nu intervina nimic grav sau urgent..

:-p :-p :-p Eeeeeeeeeee asa da.Atunci abia astept o "paruiala" pe viu.;;) ;)) ;)) :-"

didur
19.03.2008, 23:53:29
Cris,va fi o surpriza sa ne intalnim toate de pe lista nu-i asa?:)) Si stai,ca de la 20 de pers nu mai fac rezervari,cu prietenele lui Mihu suntem 18.Ei,ce zici?Cine se mai inscrie?Mai avem 2 locuri.Cine da mai mult?:)) :))
M-as inscrie eu pe unul din locuri pana nu trece oferta:-p, numai ca nu sunt 100% sigura ca ajung... dar fac tot posibilul. Eventual confirm maine, ca sa nu va incurco:-)

cinezee
19.03.2008, 23:57:49
deobicei cam atatea suntem noi la intalnirea din bucuresti luna de luna , ar fi super sa fiti si voi in formatie asa mare :)>- \:D/

daniela_psy
20.03.2008, 00:07:07
deobicei cam atatea suntem noi la intalnirea din bucuresti luna de luna , ar fi super sa fiti si voi in formatie asa mare :)>- \:D/
Eu nu is asa de optimista.As vrea sa fim toate dar de obicei ajungem mai putine...asa is eu mai prapastioasa:(

daniela_psy
20.03.2008, 00:08:19
M-as inscrie eu pe unul din locuri pana nu trece oferta:-p, numai ca nu sunt 100% sigura ca ajung... dar fac tot posibilul. Eventual confirm maine, ca sa nu va incurco:-)
Te asteptam Diana!

cinezee
20.03.2008, 00:11:07
hai ca iti dau de la mine optimism si astept sa vad si eu cate veti fi de data asta ,hai capsoru sus ca o sa va adunati si voi multe ;))
Eu nu is asa de optimista.As vrea sa fim toate dar de obicei ajungem mai putine...asa is eu mai prapastioasa:(

CristinaMM
20.03.2008, 08:30:35
super!!!!!!!!!!!ce multe sunteti.....bravo.
Laura, parca ziceai si tu ca vii. Te trecem pe lista?

CristinaMM
20.03.2008, 08:31:51
:-p :-p :-p Eeeeeeeeeee asa da.Atunci abia astept o "paruiala" pe viu.;;) ;)) ;)) :-"
Tweety, ia baga tu o poza pe site, ca altfel n-o sa stiu cu cine se paruieste Andana :)).

mihu
20.03.2008, 09:22:22
Abia astept sa ajung la intalnire!!!!!<:-PSper sa nu imi uit aparatul foto acasa(ca am obiceiul asta...sau sa raman fara baterii-si obiceiul asta il am :)) =)) )
O harta a clujului de pe net pe care o consultati voi si stiti ca e buna...aveti?;;)Ca o sa am putina treaba prin cluj inainte de intalnire si as vrea sa ma orientez putin dinainte:">

Taja
20.03.2008, 09:24:38

am facut rezervare, dar avem de ales intre un doua separeuri la etajele superioare, unde daca nu se fumeaza o sa fie ca la nefumatori (doar ca va fi mai cald....am intrebat ospatarii si au spus ca jos e cam frig acum) si locul de nefumatori. am facut rezervare pt 13 persoane, mi-am luat un back-up pt ca stim toate cum a fost la intalnirile precedente. toata lumea zicea ca vine si ne-am trezit 5 persoane;)) desi, asa cum zice Daniela gasim noi 2-3 scaune daca vom fi mai multe.
acuma mai este o problema. din cate stiu eu mai mult de 15-16 persoane nu incap in separeu.
eu o sa trebuiasca sa fiu acolo cu 10 minute mai repede. mai vine cineva asa devreme, sau o sa fiu singura la masa?:-s

roxana
20.03.2008, 09:25:14
Abia astept sa ajung la intalnire!!!!!<:-PSper sa nu imi uit aparatul foto acasa(ca am obiceiul asta...sau sa raman fara baterii-si obiceiul asta il am :)) =)) )
O harta a clujului de pe net pe care o consultati voi si stiti ca e buna...aveti?;;)Ca o sa am putina treaba prin cluj inainte de intalnire si as vrea sa ma orientez putin dinainte:">
http://www.cluj4all.com/navigator nu e foarte actualizata, dar merge, eu pe asta o folosesc

CristinaMM
20.03.2008, 09:40:20
http://www.cluj4all.com/navigator nu e foarte actualizata, dar merge, eu pe asta o folosesc
http://www.hartionline.ro/cluj/harta/0.html
Eu pe asta. Se incarca mai greu, dar poti gasi strazile dupa nume :).

Froggy
20.03.2008, 09:57:56
am facut rezervare, dar avem de ales intre un doua separeuri la etajele superioare, unde daca nu se fumeaza o sa fie ca la nefumatori (doar ca va fi mai cald....am intrebat ospatarii si au spus ca jos e cam frig acum) si locul de nefumatori. am facut rezervare pt 13 persoane, mi-am luat un back-up pt ca stim toate cum a fost la intalnirile precedente. toata lumea zicea ca vine si ne-am trezit 5 persoane;)) desi, asa cum zice Daniela gasim noi 2-3 scaune daca vom fi mai multe.
acuma mai este o problema. din cate stiu eu mai mult de 15-16 persoane nu incap in separeu.
eu o sa trebuiasca sa fiu acolo cu 10 minute mai repede. mai vine cineva asa devreme, sau o sa fiu singura la masa?:-s

Eu sper sa fim cat mai multe si azi duc munca de lamurie cu Diannaa sa vina cu noi :) Daca se simte bine si ea si bebe Simina, sper sa vina! Deci am nimerit bine, nu se fumeaza, da?

dandelion
20.03.2008, 10:00:39
Tweety, ia baga tu o poza pe site, ca altfel n-o sa stiu cu cine se paruieste Andana :)).=))=))=))=))=)) numai cu ea, deci iti dai seama:))

dandelion
20.03.2008, 10:02:19
eu o sa trebuiasca sa fiu acolo cu 10 minute mai repede. mai vine cineva asa devreme, sau o sa fiu singura la masa?:-sCred ca o sa ajung eu mai devreme:-B si sunt pt separeu:)>- nu-mi place frigulo:-) devin irascibila o:-)

Taja
20.03.2008, 10:05:04
Eu sper sa fim cat mai multe si azi duc munca de lamurie cu Diannaa sa vina cu noi :) Daca se simte bine si ea si bebe Simina, sper sa vina! Deci am nimerit bine, nu se fumeaza, da?

pai daca nu fumam cele de la masa, n-are cum sa ajunga fum la noi.....ca sa intri in separeu trebuie sa treci printr-un coridor (tu trebuie sa stii unde sint separeurile).
dar fetelor daca ne strangem f multe nu incapem in separeu. cred ca mai mult de 15-16 persoane nu intra. eu am experienta zilei mele de nastere cand am avut 20 de invitati si nu m-au primit. oare o sa se gaseasca solutii? (ma refer la ospatari)
ar fi super s-o vedem si pe Diana:x

Taja
20.03.2008, 10:06:17
Cred ca o sa ajung eu mai devreme:-B si sunt pt separeu:)>- nu-mi place frigulo:-) devin irascibila o:-)

nici mie nu-mi place frigul si stiu ca am stat acolo jos odata, si am inghetat:-s
deci vii sa-mi tii companie?;))

CristinaMM
20.03.2008, 10:07:03
pai daca nu fumam cele de la masa, n-are cum sa ajunga fum la noi.....ca sa intri in separeu trebuie sa treci printr-un coridor (tu trebuie sa stii unde sint separeurile).
dar fetelor daca ne strangem f multe nu incapem in separeu. cred ca mai mult de 15-16 persoane nu intra. eu am experienta zilei mele de nastere cand am avut 20 de invitati si nu m-au primit. oare o sa se gaseasca solutii? (ma refer la ospatari)
Deci in separeu e foarte bine. Daca cumva lucrez maine de dimineata, vin si eu mai repede sa nu stai singura. Dar mai povestim azi pe la 1 :).
Edit: daca venim mai mult de 16, fac cinste la toata lumea!=))

Taja
20.03.2008, 10:09:15
Deci in separeu e foarte bine. Daca cumva lucrez maine de dimineata, vin si eu mai repede sa nu stai singura. Dar mai povestim azi pe la 1 :).
Edit: daca venim mai mult de 16, fac cinste la toata lumea!=))

=))=))=))
cred ca n-am nici o sansa sa mi se faca cinste:> :> :>

ralux
20.03.2008, 10:10:58
Cred ca si eu pot ajunge putin mai repede de 18 daca e nevoie:D Numai ca nu va stiu, dar cred ca ne descurcam sa ne gasim.Pe ce nume e facuta rezervarea, just in case?
Va pup si o zi cat mai faina!:*

Taja
20.03.2008, 10:13:27
Cred ca si eu pot ajunge putin mai repede de 18 daca e nevoie:D Numai ca nu va stiu, dar cred ca ne descurcam sa ne gasim.Pe ce nume e facuta rezervarea, just in case?
Va pup si o zi cat mai faina!:*

rezervarea e facuta pe numele meu, adica, Ioana:*

Froggy
20.03.2008, 10:15:14

La separeu nu am fost niciodata, nici nu stiam ca exista :"> eu am stat tot la masa, la etajul 1. Putem sa ne intalnim afara ca sa ne gasim? Eu la 17.30 ies de la lucru, care e in Piata Unirii si ajung destuld e repede acolo :)

Sincera sa fiu, nici eu nu cred ca o sa fim atatea, stiu din experienta intalnirilor orgaznizate pe celalalt forum p care scriam eu...se anuntau 30 si veneau 7 :))

ralux
20.03.2008, 10:15:53
Super! Ne vedem acolo atunci! De abia astept!!!:*

CristinaMM
20.03.2008, 10:15:59
La separeu nu am fost niciodata, nici nu stiam ca exista :"> eu am stat tot la masa, la etajul 1. Putem sa ne intalnim afara ca sa ne gasim? Eu la 17.30 ies de la lucru, care e in Piata Unirii si ajung destuld e repede acolo :)

Sincera sa fiu, nici eu nu cred ca o sa fim atatea, stiu din experienta intalnirilor orgaznizate pe celalalt forum p care scriam eu...se anuntau 30 si veneau 7 :))
Pe care forum scriai?

Froggy
20.03.2008, 10:19:03
Pe locomania :)

Taja
20.03.2008, 10:19:34

putem sa ne intalnim si afara dar si inauntru e simplu. urci la etajul 1 sau 2 depinde unde vreti fetelor si intrebi la bar unde-i masa rezervata pe numele Ioana.
unde vreti fetelor? la etajul 1 sau 2?

Froggy
20.03.2008, 10:20:39
Unde vrea sufletelul tau :* :*

orhidutza
20.03.2008, 10:21:51
putem sa ne intalnim si afara dar si inauntru e simplu. urci la etajul 1 sau 2 depinde unde vreti fetelor si intrebi la bar unde-i masa rezervata pe numele Ioana.
eu n-am preferinte... daca e la nefumatori poate fi oriunde :)

CristinaMM
20.03.2008, 10:22:09
La separeu :D. Sa facem prostii =)).

Taja
20.03.2008, 10:24:47
La separeu :D. Sa facem prostii =)).

:))) tuuuuu
la separeu la et 1 sau 2?
chiar daca va e totuna dati cu banul sa stim unde ne gasim:D

dandelion
20.03.2008, 10:28:19
unde vreti fetelor? la etajul 1 sau 2? 1:D sa nu ne obosim intr-atat=))

Taja
20.03.2008, 10:29:35
1:D sa nu ne obosim intr-atat=))

uite o fata hotarata=))
alte propuneri?

orhidutza
20.03.2008, 10:29:37
1:D sa nu ne obosim intr-atat=))
eu as zice 2 daca tot e sa mancam pizza...sa nu se depuna toata =))

mihu
20.03.2008, 10:30:01
Cred ca o sa ajung eu mai devreme:-B si sunt pt separeu:)>- nu-mi place frigulo:-) devin irascibila o:-)
Si zici ca ma escortezi si pe mine?;;)Ca daca da, ajung si eu mai repede ;))

M-am uitat pe harta si am cam vazut ce si cum...Unde am eu treaba nu e departe de locul intalnirii...numai ca eu cred ca nu voi merge de acolo...Mai am de mers la cineva care sta...in cealalta parte de cluj...pe langa piata marasti.M-a ajutat mult harta asta sa ma orientez...cred ca in final o sa imi cumpar o harta a clujului ;)) ce-i sigur e sigur ;))

Ma bucur ca vom sta la nefumatori! Nici eu nu fumez...asa ca o sa fie numai bine.

Taja
20.03.2008, 10:30:18
eu as zice 2 daca tot e sa mancam pizza...sa nu se depuna toata =))

=))=))=))=))=))=))

dandelion
20.03.2008, 10:40:57
Si zici ca ma escortezi si pe mine?;;)Ca daca da, ajung si eu mai repede ;))

M-am uitat pe harta si am cam vazut ce si cum...Unde am eu treaba nu e departe de locul intalnirii...numai ca eu cred ca nu voi merge de acolo...Mai am de mers la cineva care sta...in cealalta parte de cluj...pe langa piata marasti.M-a ajutat mult harta asta sa ma orientez...cred ca in final o sa imi cumpar o harta a clujului ;)) ce-i sigur e sigur ;))

Ma bucur ca vom sta la nefumatori! Nici eu nu fumez...asa ca o sa fie numai bine. Pai vedem cum facem, eventual ne intalnim undeva si mergem impreuna...ne auzim maine si vedem ce si cum...ca vor sa vina si nasii cu noi si nu o sa avem loc in masina, dar nu ma deranjeaza sa ne intalnim in centru si sa mergem pe jos pana acolo8-}, ba chiar imi convine sa nu merg singurica ;))

CristinaMM
20.03.2008, 10:43:29
Eu zic ca la 2. Ca poate e mai putin fum daca e ultimul etaj :D.
Edit: propun sa ne facem ecusoane in piept, ca in primele zile de clasa 1 =)). Ca daca o sa fim mai mult de 10, n-o sa stim care cu cine vorbim...

mihu
20.03.2008, 10:43:54
Pai vedem cum facem, eventual ne intalnim undeva si mergem impreuna...ne auzim maine si vedem ce si cum...ca vor sa vina si nasii cu noi si nu o sa avem loc in masina, dar nu ma deranjeaza sa ne intalnim in centru si sa mergem pe jos pana acolo8-}, ba chiar imi convine sa nu merg singurica ;))
Inteleg...atunci o sa vedem noi cum facem.O sa ne auzim la telefon.Mi-ar placea sa mergem impreuna.Nu ma deranjeaza daca va fi pe jos, cu masina, cu un mijloc de transport in comun...Numai sa nu merg singura :D

dandelion
20.03.2008, 10:46:47
Inteleg...atunci o sa vedem noi cum facem.O sa ne auzim la telefon.Mi-ar placea sa mergem impreuna.Nu ma deranjeaza daca va fi pe jos, cu masina, cu un mijloc de transport in comun...Numai sa nu merg singura :D Atunci ne-am inteles, te sun cand ajung in cj ( pe la 17.00 cred ), mai am de mers pana la prietena mea dupa niste carti, dar nu e departe, so nu dureaza f mult, si ne intelegem unde ne intalnim.

Taja
20.03.2008, 10:48:16
Eu zic ca la 2. Ca paote e mai putin fum daca e ultimul etaj :D.
Edit: propun sa ne facem ecusoane in piept, ca in pimele zile de clasa 1 =)). Ca daca o sa fim mai mult de 10, n-o sa stim care cu cine vorbim...

sigur ca da:)) ca doar fumul merge in jos, nu in sus=))=))=))
eu imi aduc broscuta si am scapat de ecuson:-p

Kalini
20.03.2008, 10:51:25

la cat ajungi?;;)

Froggy
20.03.2008, 10:52:11

Am la lucru un ecuson cu TEO; sa mi-l aduc?

CristinaMM
20.03.2008, 10:52:52
Tu, rautate mica! Stii tu ce-am vrut sa zic cu fumul, ca poate e mai putina lume la 2, si deci mai putin fum :>.

Taja
20.03.2008, 10:56:20
la cat ajungi?;;)

la 17.50 au zis sa fiu acolo. vii si tu mai repede?:x

Taja
20.03.2008, 10:57:07
Am la lucru un ecuson cu TEO; sa mi-l aduc?

da!
=))=))=))=))
am un martisor cu o broscuta testoasa (evident;))) sa-l pun?
=))

Taja
20.03.2008, 10:57:51
Tu, rautate mica! Stii tu ce-am vrut sa zic cu fumul, ca poate e mai putina lume la 2, si deci mai putin fum :>.

:* :* :* :* :* :* :*
no deci unde ramane? la 1 sau la 2? ca eu is debusolata(:| (:| (:| (:|

Kalini
20.03.2008, 11:00:54
la 17.50 au zis sa fiu acolo. vii si tu mai repede?:x

as veni, daca ajungi si tu...de ce trebuie sa ajungi mai repede?

CristinaMM
20.03.2008, 11:08:34
:* :* :* :* :* :* :*
no deci unde ramane? la 1 sau la 2? ca eu is debusolata(:| (:| (:| (:|
Io sustin et. 2, desi n-am intrat niciodata in tortuga. Dar ma gandesc ca asa poate o sa fim numai noi la tot etajul :D.

Taja
20.03.2008, 11:09:37
as veni, daca ajungi si tu...de ce trebuie sa ajungi mai repede?

asa mi-au zis ospatarii cand am facut rezervarea:)

Taja
20.03.2008, 11:10:59
Io sustin et. 2, desi n-am intrat niciodata in tortuga. Dar ma gandesc ca asa poate o sa fim numai noi la tot etajul :D.

si eu tot pt et 2 sint:) e mai putina lume acolo:D
poate daca ar avea acces cu masina pana la et 2 ar fi mai multa lume=))

Froggy
20.03.2008, 11:22:37
da!
=))=))=))=))
am un martisor cu o broscuta testoasa (evident;))) sa-l pun?
=))

Da da, cum sa nu-l pui ;;)
Eu mi-am pregatit ecusonul, pe cuv ca vin cu el :> Si vin la et 2, da???

mihu
20.03.2008, 11:29:39
Bine Andana...deci pe la 17 si ceva o sa ne auzim...Deja mi-e pofta de pizza=P~

CristinaMM
20.03.2008, 11:31:02
si eu tot pt et 2 sint:) e mai putina lume acolo:D
poate daca ar avea acces cu masina pana la et 2 ar fi mai multa lume=))
Atunci ramane etajul 2, cred ca toata lumea e multumita.

Taja
20.03.2008, 11:32:19
Bine Andana...deci pe la 17 si ceva o sa ne auzim...Deja mi-e pofta de pizza=P~

=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~
mi-ai luat cuvantul (pizza) din gura;))

deci ne vdem in Tortuga la ora 17.50-18.00, etajul 2<:-P <:-P <:-P
intrebati la bar de rezervare;))

baby_tweety
20.03.2008, 11:51:31

LOooooooooool si eu devin irascibila la frig si nu stiu ce va iesi:)))))))))))))))))) o paruiala si mai mare:))))))))))))))))))))))) valeu:))))

Ps;Am pus poza la avatar pt recunoastere.
Uitati-va rpd ca n-o las mult:)

didur
20.03.2008, 12:08:44
Mai am de mers la cineva care sta...in cealalta parte de cluj...pe langa piata marasti.
Si eu stau langa piata marasti. Daca vrei putem merge impreuna la intalnire;-)

Kalini
20.03.2008, 12:09:37
Pe mine sigur ma recunoastetio:-)

CristinaMM
20.03.2008, 12:10:21
LOooooooooool si eu devin irascibila la frig si nu stiu ce va iesi:)))))))))))))))))) o paruiala si mai mare:))))))))))))))))))))))) valeu:))))

De ce? Esti foarte draguta! :)

mihu
20.03.2008, 12:13:26
Si eu stau langa piata marasti. Daca vrei putem merge impreuna la intalnire;-)
Eventual trimite-mi un pm cu numarul de tel.Daca pornesc de acolo te sun...O sa vad pana la ce ora stau la centrul cultural francez.Ca daca stau mai mult, poate merg direct de acolo(e mai aproape ;-) )Vedem noi.

Froggy
20.03.2008, 12:19:12

esti f dragutza!! de ce sa nu lasi avatarul asta?? uite, am pus si eu avatar cu mine...din ziua cea mare :))

dandelion
20.03.2008, 12:27:24
Bine Andana...deci pe la 17 si ceva o sa ne auzim...Deja mi-e pofta de pizza=P~ Tacciiiii ca data trecuta cand s-a vorbit de pizza a trebuit sa mearga al meu sa-mi cumpere:))

Taja
20.03.2008, 16:09:12
Tacciiiii ca data trecuta cand s-a vorbit de pizza a trebuit sa mearga al meu sa-mi cumpere:))

lasa ca atata o sa vorbim maine de pizza pe forum ca o sa vii in cluj dupa miros:))
ma bucur ca ne intalnim asa de multe<:-P <:-P <:-P
Miti tu mai vii?

mihu
20.03.2008, 16:20:40
Miti am inteles ca nu crede ca vine...
Eu..o sa mai vin cu cineva...deci delegatia Baia Mare e posibil sa aiba 4 participante :D Sper sa incapem[-o< :-p

Kalini
20.03.2008, 16:23:55
Miti am inteles ca nu crede ca vine...
Eu..o sa mai vin cu cineva...deci delegatia Baia Mare e posibil sa aiba 4 participante :D Sper sa incapem[-o< :-p

Oare de ce nu vine Miti?:-s

mihu
20.03.2008, 16:50:28
Oare de ce nu vine Miti?:-s
Eu am vorbit cu ea pe mess si spunea ca trebuie sa mearga la serviciu si nu stie daca ajunge...daca a scris ceva aici, sorry...nu am citit:-B

Kalini
20.03.2008, 16:54:18
Eu am vorbit cu ea pe mess si spunea ca trebuie sa mearga la serviciu si nu stie daca ajunge...daca a scris ceva aici, sorry...nu am citit:-B

saru'mana>:D<

baby_tweety
20.03.2008, 17:05:57
ca erai blonda stiam eu.....:)

Aha atunci m-am linistit.Ne vedem maine.
Si cu tine Andano-m-ai facut bruneta:))))))))))))))))ai pus-o:))))))))))))

Kalini
20.03.2008, 17:18:24

=))=))=))=))=))=))

laura2007
20.03.2008, 18:12:49
Laura, parca ziceai si tu ca vii. Te trecem pe lista?

Sorry, dar nu pot ajunge.Poate data viitoare.Distractie placuta va doresc.
Si faceti poze.

CristinaMM
20.03.2008, 18:32:28
Pai tot aveati voi de gand sa va paruiti :)).

dandelion
20.03.2008, 18:41:53
lasa ca atata o sa vorbim maine de pizza pe forum ca o sa vii in cluj dupa miros:))
ma bucur ca ne intalnim asa de multe<:-P <:-P <:-P
Miti tu mai vii?Nu stiu daca o sa am timp maine sa intru:-B

daniela_psy
20.03.2008, 18:56:08
Eu zic ca la 2. Ca poate e mai putin fum daca e ultimul etaj :D.
Edit: propun sa ne facem ecusoane in piept, ca in primele zile de clasa 1 =)). Ca daca o sa fim mai mult de 10, n-o sa stim care cu cine vorbim...
Eu am place card cu numele de la scoala.Sa mi-l aduc?=)) =)) =))

Kalini
20.03.2008, 19:04:56
Eu am place card cu numele de la scoala.Sa mi-l aduc?=)) =)) =))

daaaaaaaaaa......eu imi aduc aripile<:-P

Kalini
20.03.2008, 19:06:03
Nu este utilizator tweety_mam:-?

eu stiam ca sunt doua id-uri asemanatoare......#-o

daniela_psy
20.03.2008, 19:06:19
Fetelor,abia astept sa va vad!Am vrut sa mergem aseara la Tortuga dar ne-am intors din drum ca a primit iuby tel si s-au schimbat planurile.In cl,sunt singura acasa de aseara,azi si maine.Va invit la cheffff!!!Facem incalzirea pe maine:D

daniela_psy
20.03.2008, 19:09:57
daaaaaaaaaa......eu imi aduc aripile<:-P
Adevarul e ca pt noi e usor ca ne-am mai vazut dar fetelor care nu ne cunosc le va fi mai greu sa ne retina numele,mai ales daca tot ne adunam o mana.Asta e prima intalnire la care vii,cu exceptia celor de la cununiile fetelor http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020114.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Kalini
20.03.2008, 19:11:27
Adevarul e ca pt noi e usor ca ne-am mai vazut dar fetelor care nu ne cunosc le va fi mai greu sa ne retina numele,mai ales daca tot ne adunam o mana.Asta e prima intalnire la care vii,cu exceptia celor de la cununiile fetelor http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020114.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

deci cu aripi sau fara? nu vreau sa le car degeaba:D

CristinaMM
20.03.2008, 19:15:42
Fetelor,abia astept sa va vad!Am vrut sa mergem aseara la Tortuga dar ne-am intors din drum ca a primit iuby tel si s-au schimbat planurile.In cl,sunt singura acasa de aseara,azi si maine.Va invit la cheffff!!!Facem incalzirea pe maine:D
Tu, io am o dilema: unde sa stau sa povestesc cu toate? :-? Cred ca o sa ma tot mut in jurul mesei :)).

CristinaMM
20.03.2008, 19:16:49
Lasa aripile, hai numai cu aura :D.

Kalini
20.03.2008, 19:17:02
Tu, io am o dilema: unde sa stau sa povestesc cu toate? :-? Cred ca o sa ma tot mut in jurul mesei :)).

Langa mine sa stai:)

CristinaMM
20.03.2008, 19:20:04
Langa mine sa stai:)
Am inteles, sa traiti! >:D<

daniela_psy
20.03.2008, 19:23:43
Cum vrei tu.Tare bine cred ca arata Angelic cu aripi:)) Eu n-am aripi si nici nu s-ar justifica dar placecard-ul tot il aduc si e maaaareee,sa vada tot omul:-B

daniela_psy
20.03.2008, 19:33:06
Am inteles, sa traiti! >:D<
Sper sa nu fie masa lunga sa ne impartim in bisericute ca in Bolero.Eu,Maridra,Vivi si sotul,Roxana la un moment dat si Mircea,iar de cealalta parte a baricadei Orhiduta,Cris,mee,didur,andreea m.Dar si asa a fost frumoas doar ca ati promis fetelor ca de data asta schimbam formatia;-)

CristinaMM
20.03.2008, 19:36:16
Sper sa nu fie masa lunga sa ne impartim in bisericute ca in Bolero.Eu,Maridra,Vivi si sotul,Roxana la un moment dat si Mircea,iar de cealalta parte a baricadei Orhiduta,Cris,mee,didur,andreea m.Dar si asa a fost frumoas doar ca ati promis fetelor ca de data asta schimbam formatia;-)
Serios, trebuie sa facem cumva si la un moment dat sa schimbam locurile :).

CristinaMM
20.03.2008, 20:18:00
Ioana, la 6 fara 10 tre sa fii la tortuga? Ca vin si eu mai repede sa nu stai singura :).

mihu
20.03.2008, 21:40:31
Eu o sa vin cu o hartie pe care scrie CLUJ (merg cu ocazie pana in cluj :-> ) =)) =))
Asa ca sunt usor de recunoscut :)

CristinaMM
20.03.2008, 21:46:39
Eu o sa vin cu o hartie pe care scrie CLUJ (merg cu ocazie pana in cluj :-> ) =)) =))
Asa ca sunt usor de recunoscut :)
Deci tu o sa fii miresica de baia mare care o sa aiba o hartie pe care scrie cluj. No bun, deci am inteles :)).

mihu
20.03.2008, 22:00:03
Deci tu o sa fii miresica de baia mare care o sa aiba o hartie pe care scrie cluj. No bun, deci am inteles :)).
tocmai fac una si cu baia mare(desi cred ca stiu cu ce mergem...dar s-o avem just in case ;)) )

CristinaMM
20.03.2008, 22:12:36
tocmai fac una si cu baia mare(desi cred ca stiu cu ce mergem...dar s-o avem just in case ;)) )
Si o intorci din cand in cand? :))

daniela_psy
21.03.2008, 08:54:28
Azi e ziua cea mare!!!Daca o sa fiu un pic incercanata sa nu va suparati pe mine;aseara am chefuit ca mi-a plecat sotul de acasa de miercuri.Am chefuit de suparare,nu de fericire(voi cum credeati?)Ochelarii nu-s de smechera,ci ca sa nu-mi vedeti voi cearcanelehttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020191.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

CristinaMM
21.03.2008, 08:56:49
Azi e ziua cea mare!!!Daca o sa fiu un pic incercanata sa nu va suparati pe mine;aseara am chefuit ca mi-a plecat sotul de acasa de miercuri.Am chefuit de suparare,nu de fericire(voi cum credeati?)Ochelarii nu-s de smechera,ci ca sa nu-mi vedeti voi cearcanelehttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020191.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)
Pai, ia sa calculam :-? daca dormi de acum pana pe la 5, io zic ca la 6 o sa fii fresh :)).

daniela_psy
21.03.2008, 09:10:37
Pai, ia sa calculam :-? daca dormi de acum pana pe la 5, io zic ca la 6 o sa fii fresh :)).
Pai pot dormi de voi?:-w :-w :-w

ralux
21.03.2008, 09:14:56
Buna dimineata fetelor!>:D< Azi e ziua cea mare!!!! De abia astept! Eu am poza la avatar dar nu stiu cat e de elocventa:D Oricum, ma gandesc ca ne gasim. Incerc sa ajung si eu la 17.50 acolo. Va pup si ne vedem acolo!

PUFF
21.03.2008, 09:29:08
:(( :(( :(( ....eu nu pot veni
la ora 8 tra sa ma duc dupa tratamentul care il urmez, am facut greu rost de el si nu pot rata =(( ....sa faceti multe pozici

CristinaMM
21.03.2008, 09:29:30
Buna dimineata fetelor!>:D< Azi e ziua cea mare!!!! De abia astept! Eu am poza la avatar dar nu stiu cat e de elocventa:D Oricum, ma gandesc ca ne gasim. Incerc sa ajung si eu la 17.50 acolo. Va pup si ne vedem acolo!
Intrebi de rezervare pe numele Ioana. Am inteles ca masa/mesele o sa fie la et.2.

CristinaMM
21.03.2008, 09:30:26
:(( :(( :(( ....eu nu pot veni
la ora 8 tra sa ma duc dupa tratamentul care il urmez, am facut greu rost de el si nu pot rata =(( ....sa faceti multe pozici
Lasa, du-te la tratament, ca-i mai important. Stim ca o sa te gandesti la noi :). Noi o sa ne gandim la tine si o sa facem poze :*.

PUFF
21.03.2008, 09:42:39
Lasa, du-te la tratament, ca-i mai important. Stim ca o sa te gandesti la noi :). Noi o sa ne gandim la tine si o sa facem poze :*.

:* :* :* ...abia astept sa le vad

Froggy
21.03.2008, 10:46:24
Puff drag, sper sa fim cat mai multe, ca sa ai ce vedea in poze >:D<

Semnalmente de tzestoasa: par shaten, lungime medie, ochi verzi, pantaloni maro cu buzunare, bluza verde, esarfa verde cu maro in dungulitze, pufoaica trei sfert maro, geanta maro-aurie :D

orhidutza
21.03.2008, 11:26:20
Puff drag, sper sa fim cat mai multe, ca sa ai ce vedea in poze >:D<

Semnalmente de tzestoasa: par shaten, lungime medie, ochi verzi, pantaloni maro cu buzunare, bluza verde, esarfa verde cu maro in dungulitze, pufoaica trei sfert maro, geanta maro-aurie :D
tu nu ai glumit acuma legat de cum o sa fii imbracata...asa-i? ca prea is coordonate culorile cu ale unei testoase ;))

Froggy
21.03.2008, 11:32:37
N-am glumit deloc, m-am descris din cap pana in picioare :D astea sunt culorile mele preferate, turtle like :D

ralux
21.03.2008, 12:28:16
Fetelor, eu nu stiu cum o sa ma imbrac, dar cu siguranta o sa am o esarfa la gat (imi ascunde operatia asa ca trebuie sa vin cu ea);)) Si mai probabil in blugi. Inaltime medie si eu, ochi albastri, par mediu (probabil prins) un fel de saten-roscat=)) . Dar ne gasim noi. A, da! Si nu am aparat foto:-s Dar poate imi dati si mie pozele ulterior. Va pup si am emotii! Dar abia astept sa ne cunoastem:*

diana31
21.03.2008, 12:42:32
Fetelor, eu nu stiu cum o sa ma imbrac, dar cu siguranta o sa am o esarfa la gat (imi ascunde operatia asa ca trebuie sa vin cu ea);)) Si mai probabil in blugi. Inaltime medie si eu, ochi albastri, par mediu (probabil prins) un fel de saten-roscat=)) . Dar ne gasim noi. A, da! Si nu am aparat foto:-s Dar poate imi dati si mie pozele ulterior. Va pup si am emotii! Dar abia astept sa ne cunoastem:*
nici o frica fetele fac poze si ne pun si noua sa le vedem...adica sa va vedem la intalnire.........:)>- :)>- :)>-

dandelion
21.03.2008, 12:52:07
So, no pe la 15.00 pornim, ca treŽ sa ajung ceva mai devreme in Cj...E nevoie sa ma descriu sa o s-o recunoasteti pe moderatoarea-capcaun? :))

orhidutza
21.03.2008, 12:54:12
So, no pe la 15.00 pornim, ca treŽ sa ajung ceva mai devreme in Cj...E nevoie sa ma descriu sa o s-o recunoasteti pe moderatoarea-capcaun? :))
cred ca o sa te recunoastem dupa poza cu trandafirul :))

dandelion
21.03.2008, 12:55:29
cred ca o sa te recunoastem dupa poza cu trandafirul :)) Il aduc cu mine?:))
Daca sunteti cuminti pana la 15.00 va aduc ceva :-p

Kalini
21.03.2008, 12:57:11
Il aduc cu mine?:))

suntem cuminti;;);;);;)

dandelion
21.03.2008, 12:58:35
cred ca o sa te recunoastem dupa poza cu trandafirul :))O sa port jacheta asta si blugi negri:-B in rest, ma recunoasteti voi. Vin cu Miha.

dandelion
21.03.2008, 12:58:56
suntem cuminti;;);;);;)Ma mai gandesc:-":-":-"

CristinaMM
21.03.2008, 12:59:43
Ioana, eu la 6 fara 10 is acolo. Sa vin mai repede? Sau daca vrei, putem merge impreuna din manastur :D.

baby_tweety
21.03.2008, 15:36:00
Il aduc cu mine?:))

Io una chiar astept....:-w :-w :-w ;)) ;))

orhidutza
21.03.2008, 15:36:57
Io una chiar astept....:-w :-w :-w ;)) ;)) voi o sa va paruiti....deci zic sa nu astepti cu asa multa ardoare =))

baby_tweety
21.03.2008, 15:37:27

Capcauno mica io sigur te recunosc...am un feeling ca nu te ratez:))))))=)) >:D<

baby_tweety
21.03.2008, 15:38:07
voi o sa va paruiti....deci zic sa nu astepti cu asa multa ardoare =))

E nah...poate primesc ceva totusi inainte de paruiala,daca a zis eu o cred....

CristinaMM
21.03.2008, 15:39:06
voi o sa va paruiti....deci zic sa nu astepti cu asa multa ardoare =))
Pai poate abia asteapta sa se paruiasca! Mie cateodata asa imi vine sa bat pe cineva...>-)

orhidutza
21.03.2008, 15:47:01
Pai poate abia asteapta sa se paruiasca! Mie cateodata asa imi vine sa bat pe cineva...>-)azi simti porniri de-astea? sa stiu unde sa ma asez la masa :)

CristinaMM
21.03.2008, 15:48:44
azi simti porniri de-astea? sa stiu unde sa ma asez la masa :)
Tu taci si rabda! Crezi ca sa nasesti inseamna numai sa dai bani?! Tre sa mai si suporti chestii naspa=)) .

orhidutza
21.03.2008, 15:50:30
Tu taci si rabda! Crezi ca sa nasesti inseamna numai sa dai bani?! Tre sa mai si suporti chestii naspa=)) .da... asa e... dar se poate in alta zi? ca azi is cam racita... ma doare gatu...si cand am fost mica cred ca am fost si bolnava...

CristinaMM
21.03.2008, 15:51:57
da... asa e... dar se poate in alta zi? ca azi is cam racita... ma doare gatu...si cand am fost mica cred ca am fost si bolnava...
Ok...azi te iert B-) .

orhidutza
21.03.2008, 15:52:41
Ok...azi te iert B-) . ;)) azi am scapat \:D/\:D/\:D/

Kalini
21.03.2008, 16:36:40
hellou! oftopic scrie pe voi!

la cat iesi de la munca?

lilisys
21.03.2008, 16:39:08
imi pare rau, dar se pare ca eu nu voi reusi sa ajung......m-as fi mirat sa nu mi se imbarlige planurile...:(

distractie placuta sa aveti si pe data viitoare..

orhidutza
21.03.2008, 16:44:02
la cat iesi de la munca?pe la 5... cred ca o sa ajung si eu un pic inainte de 6 acolo... sa nu fie Jo singura :)

Kalini
21.03.2008, 16:44:43
imi pare rau, dar se pare ca eu nu voi reusi sa ajung......m-as fi mirat sa nu mi se imbarlige planurile...:(

distractie placuta sa aveti si pe data viitoare..

:(:(:(:(:(:(:(

Kalini
21.03.2008, 16:45:38
pe la 5... cred ca o sa ajung si eu un pic inainte de 6 acolo... sa nu fie Jo singura :)

Super, vine si Cris, vin si euo:-)Ii tinem de urat Ioanei.....

Defapt mie mi-e tare foame....DEJA.....;;)

orhidutza
21.03.2008, 16:46:46
Super, vine si Cris, vin si euo:-)Ii tinem de urat Ioanei.....

Defapt mie mi-e tare foame....DEJA.....;;) si eu deja "behai" de pofta de pizza :)

Kalini
21.03.2008, 16:54:41
si eu deja "behai" de pofta de pizza :)

Sunt curioasa cat de multa pizza puteti manca;))

orhidutza
21.03.2008, 16:55:45
Sunt curioasa cat de multa pizza puteti manca;))a, nu foarte multa... dar is eu mare pofticioasa din ochi :) iti dau tie restul de pizza ce nu o pot papa?

Froggy
21.03.2008, 16:57:44
eu nu pot manca pizza, bebe inca refuza sa ma lase sa ma linistesc si va trebui sa imi iau ceva ff uso, cum ar fi..apa plata =)) =))

orhidutza
21.03.2008, 16:58:53
eu nu pot manca pizza, bebe inca refuza sa ma lase sa ma linistesc si va trebui sa imi iau ceva ff uso, cum ar fi..apa plata =)) =)) :) cu lamaie? =))

ralux
21.03.2008, 16:59:52
:* :* :* Ma duc sa fac un dus si sa ma imbrac si, incet, dar sigur, ma pornesc spre tortuga!<:-P Am putin emotii, nu stiu de ce, dar imi revin eu:D Oare e bai daca eu nu pap pizza? Poate o salata sau ceva asemanator...vad eu. Va pup si ne vedem intr-o ora

Kalini
21.03.2008, 17:01:55
a, nu foarte multa... dar is eu mare pofticioasa din ochi :) iti dau tie restul de pizza ce nu o pot papa?

si eu sunt pofticioasa, doar atat;))

Froggy
21.03.2008, 17:02:35
:) cu lamaie? =))

Daaaaa, poate imi mia taie din greata =)) sunt de toata groaza! de ieri imi fac pofta de pizza si acuma asta micu imi strica socotelile! Da asa-l iubesc ca as renunta la orice pt el, cu atat mai mult la o pizza! Important e sa va va dpe voi, si pe urma vine pizza :D

orhidutza
21.03.2008, 17:04:18
Daaaaa, poate imi mia taie din greata =)) sunt de toata groaza! de ieri imi fac pofta de pizza si acuma asta micu imi strica socotelile! Da asa-l iubesc ca as renunta la orice pt el, cu atat mai mult la o pizza! Important e sa va va dpe voi, si pe urma vine pizza :Do poti lua la pachet si poate la noapte o sa vrea pizza :)

Kalini
21.03.2008, 17:05:14
:* :* :* Ma duc sa fac un dus si sa ma imbrac si, incet, dar sigur, ma pornesc spre tortuga!<:-P Am putin emotii, nu stiu de ce, dar imi revin eu:D Oare e bai daca eu nu pap pizza? Poate o salata sau ceva asemanator...vad eu. Va pup si ne vedem intr-o ora

:*:*:*:*:*:*

Froggy
21.03.2008, 17:06:46
Fetele, la noi in birpou isi sarbatoreste o colega ziua de nastere, asa ca trebuie sa ma prezint :D la 17.30 pornesc! Va pup, ne vedem acolo :*

daniela_psy
21.03.2008, 17:07:27
Fetelor imi pare rau dar o sa intarzii....maxim o ora.Pe la sapte is la voi.Sper sa gasesc si eu un loc.:*

mee
21.03.2008, 17:11:59
Nu mai am rabdare!!! Abia astept sa va vad <:-P <:-P <:-P

orhidutza
21.03.2008, 17:14:45
Nu mai am rabdare!!! Abia astept sa va vad <:-P <:-P <:-Peu zic sa ne vedem mai repede :)

CristinaMM
21.03.2008, 17:21:05
eu zic sa ne vedem mai repede :)
Am plecat fetelor!
Ne vedem acolo :*.

orhidutza
21.03.2008, 17:27:24
plec si eu acuma...

tasha
21.03.2008, 17:29:32
Intilnire placuta fetelor1 Se pare ca azi miresicile se vad la dublu - Cluj si Bucuresti >:D<>:D<>:D<

Kalini
21.03.2008, 17:30:56
Plec si eu, pup>:D<

cinezee
21.03.2008, 17:37:11
>:D< >:D< >:D< >:D< distractie placuta feteleee ! !

dandelion
21.03.2008, 22:17:56
Pozele:
http://picasaweb.google.com/andana2508/IntalnireMiresiciCj

Astept si restul de poze de la voi!!

Froggy
21.03.2008, 22:23:01
Am ajuns intr-un sfarsit si eu, am facut baie si acu ma uit la poze! Foarte fain a fost la intalnire, m-am simtit f bine, d eparca va cunosteam de nush cand!! imi pare tare rau ca nu am apucat sa vb cu fiecare in parte (de exemplu cu Daniela_psy n-am apucat deloc) dar recuperam data viitoare! bebe a fost cuminte, fara greturi, toane si alte cele. Mi-a placut f mult, ma abonez la intalnirile de miresici!!!

P.S. Imi cer scuze daca am vbit excesiv de mult (nu sunt hormonii de vina, cum ar crede unii :p) ci logoreea ce ma caraterizeaza cand sunt intre oameni care imi plac :"> data viitoare ma mai cenzurez un pic!

Andana, multumim de bomboane :D

dandelion
21.03.2008, 22:24:42
Impresii :) : - mi-a placut ca am avut sentimentul ca pe majoritatea dintre voi va cunosc de mult..
- sunt multumita ca ati venit toate>:D< va puteti imagina cum faceam daca nu venea careva:gen_20::-w si ca nu-mi formasem o impresie gresita despre nimeni, sunteti asa cum stiam>:D<
- imi pare rau ca nu am apucat sa vb cu toata lumea ( Daniela, recuperam data viitoare :* )
- acuma stiu si eu cu cine vorbesc:))
- abia astept urmatoarea intalnire, poate vor veni si alte miresici8-}
- acuma mi-ati devenit mai dragi, deci aveti ceva pile:))

dandelion
21.03.2008, 22:26:20
Am ajuns intr-un sfarsit si eu, am facut baie si acu ma uit la poze! Foarte fain a fost la intalnire, m-am simtit f bine, d eparca va cunosteam de nush cand!! imi pare tare rau ca nu am apucat sa vb cu fiecare in parte (de exemplu cu Daniela_psy n-am apucat deloc) dar recuperam data viitoare! bebe a fost cuminte, fara greturi, toane si alte cele. Mi-a placut f mult, ma abonez la intalnirile de miresici!!!

P.S. Imi cer scuze daca am vbit excesiv de mult (nu sunt hormonii de vina, cum ar crede unii :p) ci logoreea ce ma caraterizeaza cand sunt intre oameni care imi plac :"> data viitoare ma mai cenzurez un pic!

Andana, multumim de bomboane :D Cu mare placere!!
Si eu m-am simtit ff bine cu voi, dupa cum ziceam:* si nu mi s-a parut ca ai vb mult=))

andreea_m
21.03.2008, 22:29:06
Pozele:

merci de pozeee:*

helenita
21.03.2008, 22:29:20
Pozele:

frumoase pozele si voi la fel>:D<
dar din toate pozele am recunoscut-o doar pe rocris si pe tine, andana8-}
trebuia sa scrieti si voi cine e in poza;-)

andreea_m
21.03.2008, 22:30:14

Andana, multumim de bomboane :D

ce fac fetitele:* ...somn usor sa aveti si sa fiti sanatoase...si aia mica sa se faca mare mare;;) ;;) ;;)

Froggy
21.03.2008, 22:34:05
Adevar ai grait: nu ti se pare ca am vbit mult, pt ca stateai la celalalt capat de masa si ajungeau la tine numai jumatate din prostiile pe cra ele debitam =))

Sincera sa fiu, am iesit oribil in poze si zic asta din 2 motive: din cauza de dureri de spate n-am putu sta cu spatele drept si arat ca si cocosatul de la Notre Dame :-w Si al doilea, din cauza de bebe sunt umflata si balonata pana si la fatza :(

Imi amintesc cu drag de vremurile cand aveam 54 de kg si eram sprintena ca o copilitza =)) Trecut-a vremea....=)) Now I'm fat and puffy :((

Froggy
21.03.2008, 22:35:26

N-ai cum sa ma confunzi, Helenita, ca numai una e verde si pufoasa si mananca lamaie ca s ai se taie greatza =))

Froggy
21.03.2008, 22:37:18
ce fac fetitele:* ...somn usor sa aveti si sa fiti sanatoase...si aia mica sa se faca mare mare;;) ;;) ;;)

fetitele s-au imbaiat si se pregatesc de nani :D Bebe Zanna cred ca in sfarsit a luat somn, ca nu ma mai doare si nu ma mai inteapa nimic :D
La fete le-a placut de miresici, da da da!

dandelion
21.03.2008, 22:37:35
Acuma am terminat de adaugat cine in ce poza e!8-}

dandelion
21.03.2008, 22:39:38
Adevar ai grait: nu ti se pare ca am vbit mult, pt ca stateai la celalalt capat de masa si ajungeau la tine numai jumatate din prostiile pe cra ele debitam =))

Sincera sa fiu, am iesit oribil in poze si zic asta din 2 motive: din cauza de dureri de spate n-am putu sta cu spatele drept si arat ca si cocosatul de la Notre Dame :-w Si al doilea, din cauza de bebe sunt umflata si balonata pana si la fatza :(

Imi amintesc cu drag de vremurile cand aveam 54 de kg si eram sprintena ca o copilitza =)) Trecut-a vremea....=)) Now I'm fat and puffy :((Ma enervez cu "grasa" asta a tau..:-& care grasa fato?? esti o mami-to-be dulce foc:x si mie imi plac muuultt pozele cu lamaia:x

helenita
21.03.2008, 22:39:59
N-ai cum sa ma confunzi, Helenita, ca numai una e verde si pufoasa si mananca lamaie ca s ai se taie greatza =))

aha...m-am prins:*

helenita
21.03.2008, 22:40:31
Acuma am terminat de adaugat cine in ce poza e!8-}

multumesc;;)

ma uitam la mihu si nu stiam de unde s-o iau8-}

CristinaMM
21.03.2008, 22:44:26
Eu pun numai maine pozele, ca tre sa-mi fac cont pe picassa, si acuma n-am timp, ca tre sa ma culc ca ma trezesc la 7 dimineata :-s . Dar promit ca maine la prima ore le veti avea :)).

dandelion
21.03.2008, 22:45:57
Eu pun numai maine pozele, ca tre sa-mi fac cont pe picassa, si acuma n-am timp, ca tre sa ma culc ca ma trezesc la 7 dimineata :-s . Dar promit ca maine la prima ore le veti avea :)).Noooooooooooo>:P>:P>:P>:P>:P
Intra repede pe mess is trimite-mi-le, si le pun eu

didur
21.03.2008, 22:47:14
Eu pun numai maine pozele, ca tre sa-mi fac cont pe picassa, si acuma n-am timp, ca tre sa ma culc ca ma trezesc la 7 dimineata :-s . Dar promit ca maine la prima ore le veti avea :)).
Mie de ale tale mi-e cel mai groaza, asa ca... nici o graba:-"

dandelion
21.03.2008, 22:48:00
Mie de ale tale mi-e cel mai groaza, asa ca... nici o graba:-"
=))=))=))=))=)) nuuu, eu le vreau!!!8-}

didur
21.03.2008, 22:48:45
Noooooooooooo>:P>:P>:P>:P>:P
Intra repede pe mess is trimite-mi-le, si le pun eu
andana_m2508
offfffff:-<

baby_tweety
21.03.2008, 23:03:39
Fetele, a fost ff fain. Tre s-o facem mai des.<:-P
Pozele mele(care sunt f putine) le voi pune maine.Cred ca ti le trimit tie, andana ca n-am cont pe picassa.

laura2007
21.03.2008, 23:21:23
Ok, imi puteti da toate add pe mess :))

super pozele!!!
dar sunt cam putine.....mai vreau.:-w:-w:-w

daniela_psy
22.03.2008, 00:06:04
M-am simtit f bine cu voi si eu!Eu zic ca avem noroc ca o comunitate asa de maricica de mirese(foste si viitoare)sa ne intelegem la unison chiar si in realitate.Asta inseamna ca suntem asa cum ne prezentam pe forum,nu incercam sa ascundem sau sa amplificam propriul caracter.Eu tare m-am mai ingrasat,vad in poze,e grav,nu mai vin la pizza:-p Andana multumim de poze,ciocolata si vizita.Chiar e pacat ca n-am apucat sa vb toate dar e vina mea ca am ajuns mai tarziu.Am pierdut discutii importante:-w :-w Sper sa am si eu o poza buna printre alea lui Cris ca in ale Andanei am niste falci,si eu nu-s graviduta:-L Ioana,eu n-am glumit,mi se pare ca te-ai facut f frumoasa,cu ochisorii aia de sticla,parca te pierzi in ei...ceva iti prieste...poate s-a prins ceva de data asta.Sper sa mai avem parte de musafiri asa draguti ca Mihu(cu prietenele) si Andana

prapadeala
22.03.2008, 01:42:48
M-am simtit f bine cu voi si eu!Eu zic ca avem noroc ca o comunitate asa de maricica de mirese(foste si viitoare)sa ne intelegem la unison chiar si in realitate.Asta inseamna ca suntem asa cum ne prezentam pe forum,nu incercam sa ascundem sau sa amplificam propriul caracter.Eu tare m-am mai ingrasat,vad in poze,e grav,nu mai vin la pizza:-p Andana multumim de poze,ciocolata si vizita.Chiar e pacat ca n-am apucat sa vb toate dar e vina mea ca am ajuns mai tarziu.Am pierdut discutii importante:-w :-w Sper sa am si eu o poza buna printre alea lui Cris ca in ale Andanei am niste falci,si eu nu-s graviduta:-L Ioana,eu n-am glumit,mi se pare ca te-ai facut f frumoasa,cu ochisorii aia de sticla,parca te pierzi in ei...ceva iti prieste...poate s-a prins ceva de data asta.Sper sa mai avem parte de musafiri asa draguti ca Mihu(cu prietenele) si Andana

Pozele andana sunt foarte frumoase! Ce frumos ca va intalniti asa des si ca v-ati simtit bine. La mai multe intalniri! :x

CristinaMM
22.03.2008, 08:34:37
Am reusit. A durat cam mult pana mi-am facut cont pe picassa si m-am prins si ce sa fac cu el :)):
http://picasaweb.google.com/rocris75cj/IntalnireMiresiciCluj02

maridra
22.03.2008, 08:56:01
Fetelor, va invidiez! Ati reusit sa va intalniti! Norocoaselor! Am vazut pozele, sunteti fenomenale toate! Ce dooor imi e de voi.... :( Si am vazut miresici noi pe care eu n-am apucat sa le cunosc! Asa ca le salut aici si le urez bun venit in gasca miresicilor. >:D<

Eu n-am putut sa vin, pentru ca avem o gramada de lucruri foarte urate pe cap. N-are sens sa va intristez, nici sa ma justific, dar ziceam si eu... ce rau imi pare ca n-am putut sa fiu cu voi!

Apropo de lume noua, miresoi ati adus cu voi sau nu? :)

CristinaMM
22.03.2008, 08:57:47
Fetelor, va invidiez! Ati reusit sa va intalniti! Norocoaselor! Am vazut pozele, sunteti fenomenale toate! Ce dooor imi e de voi.... :( Si am vazut miresici noi pe care eu n-am apucat sa le cunosc! Asa ca le salut aici si le urez bun venit in gasca miresicilor. >:D<

Eu n-am putut sa vin, pentru ca avem o gramada de lucruri foarte urate pe cap. N-are sens sa va intristez, nici sa ma justific, dar ziceam si eu... ce rau imi pare ca n-am putut sa fiu cu voi!

Nici un miresoi.
Sa stii ca te-am pomenit, Maria...chiar iceam ca am inceput s-o planificam si cu gandul sa te vedem inainte sa pleci. :(
Esti ok?

maridra
22.03.2008, 09:13:49
Nici un miresoi.
Sa stii ca te-am pomenit, Maria...chiar iceam ca am inceput s-o planificam si cu gandul sa te vedem inainte sa pleci. :(
Esti ok?

Nu prea. Dar n-are nici o legatura cu plecarea, sunt niste lucruri care au aparut intre-timp. O sa va povestesc dupa ce trec.

Apropo de plecare, chiar se apropie momentul. Suntem cu un picior pe drum, nu stiu cum sa fac sa ma vad cu voi. Acuma daca v-ati intalnit... o sa mai acceptati sa va intaniti si cu mine candva saptamanile vitoare? Asta sau cealalta....

PUFF
22.03.2008, 09:25:52
am vazut pozici \:D/
frumoase foc toate
va pup

Tigrutza
22.03.2008, 09:28:29
super miresicile ! toate toate <:-P <:-P
incepe sa imi para rau ca nu am semnat si eu condica :( las`...data viitoare :* :* :* :* :* :* :* :*

CristinaMM
22.03.2008, 09:29:43
Nu prea. Dar n-are nici o legatura cu plecarea, sunt niste lucruri care au aparut intre-timp. O sa va povestesc dupa ce trec.

Apropo de plecare, chiar se apropie momentul. Suntem cu un picior pe drum, nu stiu cum sa fac sa ma vad cu voi. Acuma daca v-ati intalnit... o sa mai acceptati sa va intaniti si cu mine candva saptamanile vitoare? Asta sau cealalta....
Da. Sa ne spui cand poti.
Tu Maria, nu te putem ajuta nicicum?

dandelion
22.03.2008, 09:35:26
M-am simtit f bine cu voi si eu!Eu zic ca avem noroc ca o comunitate asa de maricica de mirese(foste si viitoare)sa ne intelegem la unison chiar si in realitate.Asta inseamna ca suntem asa cum ne prezentam pe forum,nu incercam sa ascundem sau sa amplificam propriul caracter.Eu tare m-am mai ingrasat,vad in poze,e grav,nu mai vin la pizza:-p Andana multumim de poze,ciocolata si vizita.Chiar e pacat ca n-am apucat sa vb toate dar e vina mea ca am ajuns mai tarziu.Am pierdut discutii importante:-w :-w Sper sa am si eu o poza buna printre alea lui Cris ca in ale Andanei am niste falci,si eu nu-s graviduta:-L Ioana,eu n-am glumit,mi se pare ca te-ai facut f frumoasa,cu ochisorii aia de sticla,parca te pierzi in ei...ceva iti prieste...poate s-a prins ceva de data asta.Sper sa mai avem parte de musafiri asa draguti ca Mihu(cu prietenele) si Andana>:D<>:D<>:D<>:D<cu siguranta o sa mai vin, poate si Mihu:x
P.S. Ioana chiar ca are niste ochi fff frumosi:x am uitat sa ii spun>:D<

maridra
22.03.2008, 09:42:21
Da. Sa ne spui cand poti.
Tu Maria, nu te putem ajuta nicicum?
Numai daca nu sunteti avocate! $-) Si lucrati pe gratis. Nu face nimic, toate trec, noi sa fim sanatosi!

CristinaMM
22.03.2008, 09:45:31
Numai daca nu sunteti avocate! $-) Si lucrati pe gratis. Nu face nimic, toate trec, noi sa fim sanatosi!
Pai tu, mai stii care e avocata, si chiar te poate ajuta?! De ce sa te chinui singura, cand noi vrem sa te ajutam? :(

dandelion
22.03.2008, 09:46:39
Am reusit. A durat cam mult pana mi-am facut cont pe picassa si m-am prins si ce sa fac cu el :)):
http://picasaweb.google.com/rocris75cj/IntalnireMiresiciCluj02Rocris, m-ai prins in niste pozitii=))=))=)) am niste mutre in toate pozele=))=))

CristinaMM
22.03.2008, 09:47:29
Rocris, m-ai prins in niste pozitii=))=))=)) am niste mutre in toate pozele=))=))
Eu am renuntat de mult sa ma mai enervez cum ies in poze, ca am observat ca celorlalti le plac, in general :)).

dandelion
22.03.2008, 09:54:05
Eu am renuntat de mult sa ma mai enervez cum ies in poze, ca am observat ca celorlalti le plac, in general :)).
=))=))=))=))=)) deci sa fiu multumita, ca ceilalti ma plac si asa?=))=))=))

CristinaMM
22.03.2008, 10:00:08
=))=))=))=))=)) deci sa fiu multumita, ca ceilalti ma plac si asa?=))=))=))
Pai nu? ;-)

andreea_m
22.03.2008, 10:00:18
http://picasaweb.google.com/rocris75cj/IntalnireMiresiciCluj02
Merci de poze, ce frumoase is, ti-am zis sa nu ma pozezi asa mult, vezi ce rau am iesit:-< :-< :-< ...cu freza mea de 2 lei,,plecata de dimineata de acasa:(( :(( .........in rest sunt f frumoase miresicile de la Cluj:*

maridra
22.03.2008, 10:01:21
Toate sunteti frumoase, mai! Nu vedeti cum straluciti? Eu asa vad, ca straluciti. Sper sa nu ma contraziceti ca ma supar rau.

andreea_m
22.03.2008, 10:01:48

Pacat ca nu ai ajuns Maria>:D< ...poate alta data daca nu plecati..nu am avut niciun miresoi[-X ...am fost numai noi, sa vezi ce galagie era:))

andreea_m
22.03.2008, 10:03:11

Cum sa nu ne intalnim si cu tine:* ...tu numai stabileste data;))

Taja
22.03.2008, 10:03:13
Impresii :) : - mi-a placut ca am avut sentimentul ca pe majoritatea dintre voi va cunosc de mult..
- sunt multumita ca ati venit toate>:D< va puteti imagina cum faceam daca nu venea careva:gen_20::-w si ca nu-mi formasem o impresie gresita despre nimeni, sunteti asa cum stiam>:D<
- imi pare rau ca nu am apucat sa vb cu toata lumea ( Daniela, recuperam data viitoare :* )
- acuma stiu si eu cu cine vorbesc:))
- abia astept urmatoarea intalnire, poate vor veni si alte miresici8-}
- acuma mi-ati devenit mai dragi, deci aveti ceva pile:))

ma bucur ca ti-a placut la noi si te mai asteptam!>:D< >:D< >:D<
p.s. mi-a placut mult freza ta, si mai ales bretonul:x
multumim de poze si de ciocolata bestiala<:-P <:-P <:-P

ralux
22.03.2008, 10:03:41
Neata!>:D< Multumim de poze Chris si Anna:* Super poze!!!Si de bombo si de toate! A fost super fain, zic eu si tare mult ma bucur, exact cum zicea Daniela, ca rezonam si in realitate la fel ca pe forum. Sper sa ne mai vedem in curand!:) Toate sunteti faine si ma bucur ca v-am cunoscut! Daniela, foarte bine ai iesit in poze si esti intr-adevar foarte fotogenica (si nu esti grasa si nu ai falci!!!). Ioana, ai niste ochisori....Teo, esti o dulceata si nu vb mult deloc! (inca nu m-ati auzit pe mine;)) ). Chris, esti super! Nici nu stiu ce sa zic, ca toate mi-ati placut enorm! Am venit asa de happy acasa si tot radeam pe scari cum am avut eu emotii cand am venit la intalnire:))
Maria, imi pare rau ca nu ai putut veni si sper sa treaca cat mai repede problemele despre care vorbeai. Iti tinem pumnii si poate ne vedem sa ne cunoastem cat de curand.
Fetelor, va doresc un week-end minunat!>:D< :*

PS: Chiar nu sunt violenta;-) =)) =)) =))

maridra
22.03.2008, 10:04:07
Mai, imediat pun si eu o poza cu freza pe care o am acum, ca tocmai m-am trezit! 8-} Sper ca va dati seama ca nu arat tocmai ca o miss!!!

Taja
22.03.2008, 10:04:48

Imi amintesc cu drag de vremurile cand aveam 54 de kg si eram sprintena ca o copilitza =)) Trecut-a vremea....=)) Now I'm fat and puffy :((

esti foarte frumoasa, mamica noastra!>:D< >:D< >:D<
te prinde bine sarcina!
p.s. imi plac fetele cu logoree>:D<

Taja
22.03.2008, 10:09:18

:"> :"> :"> :"> ma rusinez:D
sa-ti fie gura aurita! sper si eu ca s-a prins ceva:x si ca am fost in varianta 2 in 1 la intalnire:x :x :x
am fost singura care am mancat toata pizza????
va dati seama cat mananc de obicei?:))
va pup fetelor, >:D< >:D< >:D< am intrat asa rapid sa vad din poze, am o gramada de treaba#:-S

CristinaMM
22.03.2008, 10:09:32
Neata!>:D< Multumim de poze Chris si Anna:* Super poze!!!Si de bombo si de toate! A fost super fain, zic eu si tare mult ma bucur, exact cum zicea Daniela, ca rezonam si in realitate la fel ca pe forum. Sper sa ne mai vedem in curand!:) Toate sunteti faine si ma bucur ca v-am cunoscut! Daniela, foarte bine ai iesit in poze si esti intr-adevar foarte fotogenica (si nu esti grasa si nu ai falci!!!). Ioana, ai niste ochisori....Teo, esti o dulceata si nu vb mult deloc! (inca nu m-ati auzit pe mine;)) ). Chris, esti super! Nici nu stiu ce sa zic, ca toate mi-ati placut enorm! Am venit asa de happy acasa si tot radeam pe scari cum am avut eu emotii cand am venit la intalnire:))
Maria, imi pare rau ca nu ai putut veni si sper sa treaca cat mai repede problemele despre care vorbeai. Iti tinem pumnii si poate ne vedem sa ne cunoastem cat de curand.

Da da da. Parca vad ca daca nu-ti convine ceva, ne dai una! :))

dandelion
22.03.2008, 10:10:38
ma bucur ca ti-a placut la noi si te mai asteptam!>:D< >:D< >:D<
p.s. mi-a placut mult freza ta, si mai ales bretonul:x
multumim de poze si de ciocolata bestiala<:-P <:-P <:-P:)) Multumesc, ramai fanul nr doi, ca prima e Ryanaro:))

Taja
22.03.2008, 10:11:05

tu vorbesti de ochi frumosi? cred ca viitorul tau sot e innebunit dupa ei, si are de ce!:*
va pup, chiar am plecat:-$

Taja
22.03.2008, 10:12:05

eu zic sa taci, sa nu mai zici nimic, ca te trezesti cu o paruiala virtuala si ti se suspenda accesul pe miresici pt cel putin o luna=))

CristinaMM
22.03.2008, 10:12:24
tu vorbesti de ochi frumosi? cred ca viitorul tau sot e innebunit dupa ei, si are de ce!:*
Spor la treaba, Ioana!
Ai nevoie de o mana de ajutor? Sau chiar vreo 20? :))

Taja
22.03.2008, 10:12:53
:)) Multumesc, ramai fanul nr doi, ca prima e Ryanaro:))

e bine si asa:x :x :x
trebuia sa-ti zomtocesc putin bretonul pt ea>:D<

ralux
22.03.2008, 10:14:10
da da=)) =)) =))Spor la treaba! >:D<>:D<>:D<

ralux
22.03.2008, 10:15:21
Multumesc frumos!:*

CristinaMM
22.03.2008, 10:15:41
da da=)) =)) =))Spor la treaba! >:D<>:D<>:D<
Mersi! Deocamdata rod un cozonac pe care l-am primit de la o tanti doctoranda. Are vreo 40 si ceva de ani si simte nevoia sa ma ocroteasca, cred, ca-mi tot aduce de mancare =)).

andreea_m
22.03.2008, 10:15:58
e bine si asa:x :x :x
trebuia sa-ti zomtocesc putin bretonul pt ea>:D<
Spor la treaba Ioana si SARBATORI FERICITE!!!!!!!!!!!!

dandelion
22.03.2008, 10:16:21
:"> :"> :"> :"> ma rusinez:D
sa-ti fie gura aurita! sper si eu ca s-a prins ceva:x si ca am fost in varianta 2 in 1 la intalnire:x :x :x
am fost singura care am mancat toata pizza????
va dati seama cat mananc de obicei?:))
va pup fetelor, >:D< >:D< >:D< am intrat asa rapid sa vad din poze, am o gramada de treaba#:-S Doamne ajuta, Ioana! m-as bucura din suflet sa aud vestea asta! :x:x