PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

ralux
22.03.2008, 10:16:48
=)) Pofta buna!

ralux
22.03.2008, 10:18:32
Ioana, tinem pumnii la varianta 2 in 1!!![-o< Si sarbatori fericite!

CristinaMM
22.03.2008, 10:18:37
Merci de poze, ce frumoase is, ti-am zis sa nu ma pozezi asa mult, vezi ce rau am iesit:-< :-< :-< ...cu freza mea de 2 lei,,plecata de dimineata de acasa:(( :(( .........in rest sunt f frumoase miresicile de la Cluj:*
No, nu tot comentati, ca asta n-a fost sedinta foto, si nici n-am prelucrat pozele :)).
Io zic ca toate suntem frumoase, asa naturale, mai cu cearcane, mai cu parul nearanjat, mai intr-o zi proasta... pana la urma, cei care ne iubesc n-o fac pentru ca suntem fotomodele (desi unele din miresicile de cluj ar putea fi linistite :)) ).

andreea_m
22.03.2008, 10:20:21
No, nu tot comentati, ca asta n-a fost sedinta foto, si nici n-am prelucrat pozele :)).
Io zic ca toate suntem frumoase, asa naturale, mai cu cearcane, mai cu parul nearanjat, mai intr-o zi proasta... pana la urma, cei care ne iubesc n-o fac pentru ca suntem fotomodele (desi unele din miresicile de cluj ar putea fi linistite :)) ).
Cine ne iubeste ne iubeste asa cum suntem.....dar o sa zica lumea "ni si la aia parca acum s-a ridicat din pat si a venit la intalnire, bine ca nu ii in pijama":(( (adica despre mine:(( )

ralux
22.03.2008, 10:22:20
Cine ne iubeste ne iubeste asa cum suntem.....dar o sa zica lumea "ni si la aia parca acum s-a ridicat din pat si a venit la intalnire, bine ca nu ii in pijama":(( (adica despre mine:(( )
Stai linistita ca esti mult prea subiectiva si autocritica! Mie mi s-a parut ca aratai bine. Pe bune>:D<

CristinaMM
22.03.2008, 10:22:30
Doame feri! Paranoica mica ce esti tu :)). Esti foarte draguta, si-ti sta parul bine (numa tie ti se pare ca-ti sta nu stiu cum).

maridra
22.03.2008, 10:23:56
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) Doaaaamne ce draguta esti!;))

medutza
22.03.2008, 10:26:38
sunteti toate minunate si imi pare rau ca eu nu am ocazia sa va intalnesc.desi sunt mai in umbra aici pe miresici(din lipsa de timp) pentru mine toate sunteti importante si faceti parte din nunta mea deoarece sunteti singurele cu care m-am sfatuit si am discutat despre ziua cea mare.ce ma faceam eu fara voi?:)>-
multa sanatate si fericire la toata lumea:* :* :*

andreea_m
22.03.2008, 10:27:16
multumesc de aprecieri:* ...tu dar mie chiar asa mi se pare, pe bune:-<

CristinaMM
22.03.2008, 10:30:07
multumesc de aprecieri:* ...tu dar mie chiar asa mi se pare, pe bune:-<
Mai, esti frumoasa, fiindca esti o scumpica si ne esti draga.
Io nu cred ca o femeie frumoasa poate face prea mult timp impresia asta, daca e rea sau indiferenta. Sau proasta :(.

andreea_m
22.03.2008, 10:34:25
Mai, esti frumoasa, fiindca esti o scumpica si ne esti draga.
Io nu cred ca o femeie frumoasa poate face prea mult timp impresia asta, daca e rea sau indiferenta. Sau proasta :(.
Tuuuu...ce scumpa esti:* :* :*

didur
22.03.2008, 10:45:46
Hai mai fetelor ca toate ati iesit super. Bine, am si eu una care-mi sta pe suflet din setul lui rocris, dar ma abtin. de data asta:)>-

p.s. andreea eu chiar iti admiram ieri freza, sincer, ma gandeam ce bine-ti sta, asa natural

CristinaMM
22.03.2008, 10:48:11
Hai mai fetelor ca toate ati iesit super. Bine, am si eu una care-mi sta pe suflet din setul lui rocris, dar ma abtin. de data asta:)>-

p.s. andreea eu chiar iti admiram ieri freza, sincer, ma gandeam ce bine-ti sta, asa natural
Tu, mie tare-mi place cum ai iesit. Dar daca vrei, sterg poza care nu-ti place :).

didur
22.03.2008, 10:54:16
Tu, mie tare-mi place cum ai iesit. Dar daca vrei, sterg poza care nu-ti place :).
Pai... daca insisti;))... e vb de poza "didur", dupa baimarencele
:*

edit: imi place cum a iesit poza cu noi doua

andreea_m
22.03.2008, 11:07:35

merci....:">

daniela_psy
22.03.2008, 11:15:02
Nu prea. Dar n-are nici o legatura cu plecarea, sunt niste lucruri care au aparut intre-timp. O sa va povestesc dupa ce trec.

Apropo de plecare, chiar se apropie momentul. Suntem cu un picior pe drum, nu stiu cum sa fac sa ma vad cu voi. Acuma daca v-ati intalnit... o sa mai acceptati sa va intaniti si cu mine candva saptamanile vitoare? Asta sau cealalta....
Eu da.Chiar vreau sa te intreb ceva cand ne vedem.:D :* :* :*

daniela_psy
22.03.2008, 11:17:03
Rocris, m-ai prins in niste pozitii=))=))=)) am niste mutre in toate pozele=))=))
Da...ca si mutrele mele din pozele tale;)) ;)) ;)) Imi dau seama dupa forma fetei ca m-am ingrasat.Am falcute:-< >:P

dandelion
22.03.2008, 11:18:11
Da...ca si mutrele mele din pozele tale;)) ;)) ;)) Imi dau seama dupa forma fetei ca m-am ingrasat.Am falcute:-< >:PNu ai. Ca mie imi plac falcutele si daca aveai te prindeam de ele:>

daniela_psy
22.03.2008, 11:23:48
Fetelor, va doresc un week-end minunat!>:D< :*

PS: Chiar nu sunt violenta;-) =))

Yap,de aia ti s-a suspendat permisul pt tulb. linistii publice...cum zici tu,noi te credem pe cuvant;)) Te-ai aprins la fata numai cand ne povesteai intamplarea,n-as vrea sa-ti fiu dusman=))

:"> ma rusinez:D
sa-ti fie gura aurita! sper si eu ca s-a prins ceva:x si ca am fost in varianta 2 in 1 la intalnire:x
am fost singura care am mancat toata pizza????
va dati seama cat mananc de obicei?:))
va pup fetelor, >:D< am intrat asa rapid sa vad din poze, am o gramada de treaba#:-S

[-o< Spor la treaba!

daniela_psy
22.03.2008, 11:25:37
Da da da. Parca vad ca daca nu-ti convine ceva, ne dai una! :))
ne da doua palme incet=)) =)) =)) =))

Kalini
22.03.2008, 11:27:24
Super pozele, multumim>:D<
Bucurestencele nu au pus poze?

daniela_psy
22.03.2008, 11:29:35
Pai... daca insisti;))... e vb de poza "didur", dupa baimarencele
:*

edit: imi place cum a iesit poza cu noi doua
Tu chiar n-ai dreptul la apel.Ce slaba esti!!!Si ce bine arati!!!>:D<

andreea_m
22.03.2008, 11:35:35
Ba da, uite-te la topicul lor cu intalnireaL-)[/quote]
Nu-mi arati, te rog si mie unde sunt pozele ca nu le gasesc:-p

orhidutza
22.03.2008, 11:38:38
:">tare frumos a fost aseara... si suntem toate niste guralive si jumatate... :) ...din nou o intalnire reusita :)

dandelion
22.03.2008, 11:43:10
Nu-mi arati, te rog si mie unde sunt pozele ca nu le gasesc:-p

http://www.miresici.ro/showthread.php?t=2014&page=461

didur
22.03.2008, 11:45:02
Tu chiar n-ai dreptul la apel.Ce slaba esti!!!Si ce bine arati!!!>:D<
Vezi ca ma intimidez:-s si ma pierd:-s. Esti o scumpa, multumesc!
Parerea mea e ca nici tu nu ai vreun drept la apel, esti tare frumoasa, n-ai de ce sa te plangi[-X

Miky
22.03.2008, 11:54:55
ma ce fete frumoase clujencele astea!!!!!!!!!:x :x :x :x :x :x :x :x :x

bravo fetelor si la voi se pare ca a fost o seara ffffff reusita>:D<

CristinaMM
22.03.2008, 11:56:01
ma ce fete frumoase clujencele astea!!!!!!!!!:x :x :x :x :x :x :x :x :x

bravo fetelor si la voi se pare ca a fost o seara ffffff reusita>:D<
Foaaaaaaaaarte reusita! :)

Froggy
22.03.2008, 11:56:17
Toate sunteti foarte frumoase! Si intalnirea a fost f reusita! Speram din suflet ca in pozele Cristinei o sa arat mai omeneste, dar continui sa fiu grasutza in verde =)) Asta e, oi avea talie de viespe la anul pe vremea asta 8-}

Andreea, nu mai zi de freza de 2 lei, ca nu e asa deloc! Mia mi-a placut f mult de tine, cu freza, fara freza :D Si cheala de erai, tot imi placea de tine!

Angela ale limbaritza ca mine, ne-am ovestit cate in luna si in stele si mai aveam un pic si luam bon de ordine la vbit, ca nu mai lasam pe nimeni in afara de noi =))

Orhidutza e hazlie rau, mi-am si scuipat mancarea din gura di cauza ei 8-}

De Iulia ce sa sa mai zic, ii iubesc parul si pe ea, in agala masura :X

Andana, am zis si ieri, delicata si finutza, total opusul meu! Pesemne ca numai eu cand eram mica aveam plasturi in genunchi, capul spart si ma jucam "pac-pac" cu baietii! =))

Tweety are asa o fatza dragutza, cu parushelul ei blond, ca iti vine sa ii zambaesti automat cand te uiti la ea! :X

Raluca si Taja doua frumoase! roxana mi-e tare cunoscuta de undeva, nush de unde, da ma prind eu pana la urma :D

Didur arata intr-un mare fel cu buclele ei, nush de ce tot zice ea ca a iesit nush cum in poze!! Cat despre Daniela...daca tu ai falcutze, eu inseamna ca nu mai am nici o sansa =)) Esti frumoasa foc!!!

cristina, draga de ea, mi-a facut niste poze...la fel de nereusite ca Anna =)) pesemne ca nu fotograful e de vine, ci moaca mea =)) O fi din cauza hormonilor, vba aia!

Va pup pe toate, merg cu bebe la plimbare prin Faget :*

didur
22.03.2008, 12:00:53
Fetelor, am aruncat si eu o privire peste pozele de la intalnirea din Bucuresti... ce de bebelusi acolo!! Cand o sa fie si la noi asa?;))

CristinaMM
22.03.2008, 12:02:06
Fetelor, am aruncat si eu o privire peste pozele de la intalnirea din Bucuresti... ce de bebelusi acolo!! Cand o sa fie si la noi asa?;))
La anu' :D.

andreea_m
22.03.2008, 12:08:06
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=2014&page=461
Ce bebei frumosi au bucurestencele si ce scumpe is atatea burtici>:D< :-p

andreea_m
22.03.2008, 12:10:01
Toate sunteti foarte frumoase! Si intalnirea a fost f reusita! Speram din suflet ca in pozele Cristinei o sa arat mai omeneste, dar continui sa fiu grasutza in verde =)) Asta e, oi avea talie de viespe la anul pe vremea asta 8-}

Andreea, nu mai zi de freza de 2 lei, ca nu e asa deloc! Mia mi-a placut f mult de tine, cu freza, fara freza :D Si cheala de erai, tot imi placea de tine!

Angela ale limbaritza ca mine, ne-am ovestit cate in luna si in stele si mai aveam un pic si luam bon de ordine la vbit, ca nu mai lasam pe nimeni in afara de noi =))

Andana, am zis si ieri, delicata si finutza, total opusul meu! Pesemne ca numai eu cand eram mica aveam plasturi in genunchi, capul spart si ma jucam "pac-pac" cu baietii! =))

Tweety are asa o fatza dragutza, cu parushelul ei blond, ca iti vine sa ii zambaesti automat cand te uiti la ea! :X

Raluca si Taja doua frumoase! roxana mi-e tare cunoscuta de undeva, nush de unde, da ma prind eu pana la urma :D

Didur arata intr-un mare fel cu buclele ei, nush de ce tot zice ea ca a iesit nush cum in poze!! Cat despre Daniela...daca tu ai falcutze, eu inseamna ca nu mai am nici o sansa =)) Esti frumoasa foc!!!

cristina, draga de ea, mi-a facut niste poze...la fel de nereusite ca Anna =)) pesemne ca nu fotograful e de vine, ci moaca mea =)) O fi din cauza hormonilor, vba aia!

Vai tu ce scumpa esti>:D< >:D< >:D< ...ai fost azi la medic, nu? Cum a fost?

dandelion
22.03.2008, 12:28:47

>:D< Multumesc!! nu sunt chiar asa "finuta" intotdeauna:-" doar cu cei care imi sunt dragi :*
Aaaa si sa stii ca sunt asa mai "dna" ( ca nu mai pot sa zic domnisoara=)) ) de cativa ani incoace..am fost o baietzoasa...si acuma sunt prietena buna cu baietii:-"

Froggy
22.03.2008, 12:29:54

pai a fost si la noi un bebe, in burtica mea :) la anu pe vremea asta e mic si simpatic, il aduc cu noi :)

daniela_psy
22.03.2008, 12:33:29
Deci,pe cand urmatoarea intalnire?:D :D :D :D

dandelion
22.03.2008, 13:19:21
Deci,pe cand urmatoarea intalnire?:D :D :D :D Pai....puteti sa faceti cand vreti, la cea care o sa fie dupa Pasti, o sa vin si eu, pana atunci nu cred ca o sa reusesc../:)
Btw, poate iesim dupa Pasti undeva la iarba verde, sa venim si cu sotiorii/miresoii/prietenii/logodnicii...:) la Belish, de exemplu...sau altundeva..

andreea_m
22.03.2008, 13:25:34
Pai....puteti sa faceti cand vreti, la cea care o sa fie dupa Pasti, o sa vin si eu, pana atunci nu cred ca o sa reusesc../:)
Btw, poate iesim dupa Pasti undeva la iarba verde, sa venim si cu sotiorii/miresoii/prietenii/logodnicii...:) la Belish, de exemplu...sau altundeva..
Suna f bine;)) ;)) ;))

diannaa
22.03.2008, 13:26:21
una mai draguta ca cealalta! va pup pe toate.....:x

mihu
22.03.2008, 15:56:32
Am fost la intalnire...a fost tare tare frumos!!Ma bucur ca am resit sa va cunosc personal :x Una din fetele cu care am venit si-a facut deja cont pe mireseici...asta inseamna ca i-a placut intalnirea:>
Multumesc public lui didur care ne-a dus cu masina pana la locul intalnirii.:*
Imi pare rau si mie ca nu am putut sta de vorba cu daniela_psy...dar ce sa faci cand timpul te preseaza?

Andana multumim de cioco...=P~ (ce ma distreaza ce commenturi mi-a pus pe picasa =)) )

Si eu arat ciudat in unele poze...oricum...intalnirea a fost dupa o zi luuuunga pt mine...asa ca am iesit perfect ;;) (am observat ca in multe poze sunt tare ciufulita si tare rosie:"> sper ca data viitoare sa ma prezint mai bine:"> )

Si mie mi se pare tzestoasa foarte draguta, simpatica si ce se mai poate zice! Mi-a placut si de angela(acum le pomenesc mai mult pe cele langa care am stat...cu restul nu am apucat sa vorbesc tare mult).
Pun si cateva poze.
Daca ma suparati, va sting lumina =)) :))

dandelion
22.03.2008, 16:03:50
Am fost la intalnire...a fost tare tare frumos!!Ma bucur ca am resit sa va cunosc personal :x Una din fetele cu care am venit si-a facut deja cont pe mireseici...asta inseamna ca i-a placut intalnirea:>
Imi pare rau si mie ca nu am putut sta de vorba cu daniela_psy...dar ce sa faci cand timpul te preseaza?

Andana multumim de cioco...=P~ (ce ma distreaza ce commenturi mi-a pus pe picasa =)) )

Si eu arat ciudat in unele poze...oricum...intalnirea a fost dupa o zi luuuunga pt mine...asa ca am iesit perfect ;;) (am observat ca in multe poze sunt tare ciufulita si tare rosie:"> sper ca data viitoare sa ma prezint mai bine:"> )

Si mie mi se pare tzestoasa foarte draguta, simpatica si ce se mai poate zice! Mi-a placut si de angela(acum le pomenesc mai mult pe cele langa care am stat...cu restul nu am apucat sa vorbesc tare mult).
Pun si cateva poze.
Daca ma suparati, va sting lumina =)) :)) Doamneeee, ce moaca am in ultima poza =)) fantastic!! =))

cinezee
22.03.2008, 16:16:39
sa stii ca nu esti singura cu multa logoree , culmea si eu dispun tot ce aceeasi caracteristica :))

fetele foartee frumoasee pozele , ma bucur ca am reusit sa va revad prin intermediul lor
Am ajuns intr-un sfarsit si eu, am facut baie si acu ma uit la poze! Foarte fain a fost la intalnire, m-am simtit f bine, d eparca va cunosteam de nush cand!! imi pare tare rau ca nu am apucat sa vb cu fiecare in parte (de exemplu cu Daniela_psy n-am apucat deloc) dar recuperam data viitoare! bebe a fost cuminte, fara greturi, toane si alte cele. Mi-a placut f mult, ma abonez la intalnirile de miresici!!!

P.S. Imi cer scuze daca am vbit excesiv de mult (nu sunt hormonii de vina, cum ar crede unii :p) ci logoreea ce ma caraterizeaza cand sunt intre oameni care imi plac :"> data viitoare ma mai cenzurez un pic!

Andana, multumim de bomboane :D

orhidutza
22.03.2008, 21:03:45

No poftim domnule ce impresie puternica ti-am lasat... ca era sa te ineci cu mancarea in gura =))=))=))=))=))

didur
22.03.2008, 21:11:48
Cu mare drag, si alta data>:D<

baby_tweety
22.03.2008, 22:28:30

Vai testoaso esti asa de dragutza...;)) o testosica scumpa ;-) Pup bb mic
Mi-a placut logoreea ta:)))

dandelion
22.03.2008, 22:36:41
Vai testoaso esti asa de dragutza...;)) o testosica scumpa ;-) Pup bb mic
Mi-a placut logoreea ta:)))Tuuu blonda mea "bruneta", ce faci cu pozele alea?:-w:-w:-w Aaaa!! si mai am o problema:-<nu am retinut numele tau:">
P.S. Nu ii asa ca semanam??:))

baby_tweety
22.03.2008, 22:41:47
Tuuu blonda mea "bruneta", ce faci cu pozele alea?:-w:-w:-w Aaaa!! si mai am o problema:-<nu am retinut numele tau:">

Te mananc andanooooooo!!!!!!!!M-ai facut publica!!!:O :-B :-$ :-$ :-$ Dupa ce vad fetele toate -sa nu se supere vre-una delete it pls.:-$

baby_tweety
22.03.2008, 22:42:37
Tuuu blonda mea "bruneta", ce faci cu pozele alea?:-w:-w:-w Aaaa!! si mai am o problema:-<nu am retinut numele tau:">
Haaaaaaaaaaaaaa vezi ca te intinzi!!!!!!!!!1 Nu vezi ca-s BRUNETA???????????=)) =)) =)) =))

dandelion
22.03.2008, 22:47:27
Te mananc andanooooooo!!!!!!!!M-ai facut publica!!!:O :-B :-$ :-$ :-$ Dupa ce vad fetele toate -sa nu se supere vre-una delete it pls.:-$
Nu vrea Andana sa dea delete =)) nu mai functioneaza optiunea, treŽ sa contactez adminul =))

didur
22.03.2008, 23:16:49
Du-te la pagina anterioara, sa vezi atunci shoc!!:))

didur
22.03.2008, 23:22:51
Toate sunteti foarte frumoase!
Cred ca fetele sunt de acord ca pe o viitoare mamica nu o intrece nimeni>:D<

pai a fost si la noi un bebe, in burtica mea :) la anu pe vremea asta e mic si simpatic, il aduc cu noi :)
Abia astept<:-P

baby_tweety
22.03.2008, 23:45:25
Du-te la pagina anterioara, sa vezi atunci shoc!!:))

SHOCCCCCCCc !!!!!!!!!!!!!!!!!1$-) Mia bine taceai:-SS :-SS :-SS

CristinaMM
22.03.2008, 23:50:52
SHOCCCCCCCc !!!!!!!!!!!!!!!!!1$-) Mia bine taceai:-SS :-SS :-SS
hai ma ca numa userii pot vedea pozele pe site. Sau e mai grav?...

CristinaMM
23.03.2008, 11:35:58
Pun si pozele de la Tweety_mem..
Daniela, ia uite ce frumoasa esti in ultima poza -.*
Sa-mi ziceti fetelor (Mihu si Tweety) daca pot sa oun si pozele voastre in albumul meu, ca sa fie toate concentrate intr-un singur loc.

dandelion
23.03.2008, 11:37:04
Sa-mi ziceti fetelor (Mihu si Tweety) daca pot sa oun si pozele voastre in albumul meu, ca sa fie toate concentrate intr-un singur loc. Nu cred ca au ceva impotriva ;))

mihu
23.03.2008, 13:11:37
Sa-mi ziceti fetelor (Mihu si Tweety) daca pot sa oun si pozele voastre in albumul meu, ca sa fie toate concentrate intr-un singur loc.
Dupa cum a zis si Andana...pt mine e ok ;-)

diana31
23.03.2008, 14:47:04
miresicilor.........cele care a-ti fost la intalnire imi pare bine de cunostinta chear daca e doar prin poze......... a-ti fost si sunteti superbe toate.........:* :* :*

baby_tweety
23.03.2008, 15:08:12

Ai ok-ul meu;))

diannaa
23.03.2008, 16:25:22
Dani, esti tare draguta.....again.... si fotogenica.....:*

CristinaMM
23.03.2008, 16:32:51
Ai ok-ul meu;))
Bun, fetelor, le-am pus. O sa fie mai usor de vazut in link. :)

daniela_psy
24.03.2008, 00:22:24
Dani, esti tare draguta.....again.... si fotogenica.....:*
Si grasunaaa....=(( Nu stiu ce sa fac sa scap de cele 6 kg.Cand ma gandesc ce ambitioasa e Vivi...Multumesc Anna si Diana de compliment:*

daniela_psy
24.03.2008, 00:28:10
Bun, fetelor, le-am pus. O sa fie mai usor de vazut in link. :)
F buna initiativa.Multumim Cris;;)

ALI
24.03.2008, 21:16:40
Doame feri! Paranoica mica ce esti tu :)). Esti foarte draguta, si-ti sta parul bine (numa tie ti se pare ca-ti sta nu stiu cum).

da-i pace ca "vb fara ea"
e ff draguta
si paru ala a ei asa ii sta indiferent cum il face. si e ff sexy asa =)) =))

ALI
24.03.2008, 21:18:01
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) Doaaaamne ce draguta esti!;))

dadada total de acord cu tine:-p

ALI
24.03.2008, 21:20:23
Tuuuu...ce scumpa esti:* :* :*

e cea mai cea:)) :))
abia astept sa o cunosc;))

ALI
24.03.2008, 21:33:01
fetelor am lasat si eu cateva comentarii dar la off topic nu stiu daca am gresit sau nu.........sorry

super ca ati reusit sa va intalniti.

movulina
24.03.2008, 22:22:30
Si grasunaaa....=(( Nu stiu ce sa fac sa scap de cele 6 kg.Cand ma gandesc ce ambitioasa e Vivi...Multumesc Anna si Diana de compliment:*
TARE MMMumoase sunteti TOATE!
Trebuie sa recunoastem ca mi-ati dus lipsa! :)):)):))

Poi tu te plangi de alea 6 KG?
Eu ce sa mai zik k aveam peste 30 de dat jos, A??? :-w

daniela_psy
24.03.2008, 23:28:35
TARE MMMumoase sunteti TOATE!
Trebuie sa recunoastem ca mi-ati dus lipsa! :)):)):))

Poi tu te plangi de alea 6 KG?
Eu ce sa mai zik k aveam peste 30 de dat jos, A??? :-w

Iti apreciez perseverenta:)

cj83cia
26.03.2008, 10:22:37
Salut, fetelor, ce fain ca v-ati intalnit. Toate sunteti niste frumoase !!! :*

ralux
27.03.2008, 09:40:52
:"> Multumim mult! Poate vii si tu data viitoare!:*

Froggy
27.03.2008, 09:49:27
Pe cand data viitoare? si poate aducem si miresoii cu noi :D ABIA ASTEPT

laura2007
27.03.2008, 09:51:20
:"> Multumim mult! Poate vii si tu data viitoare!:*

daca se aduna mai multe fete ca la ultima intalnire....trebuie rezervat un local intreg....:))

maridra
27.03.2008, 16:02:45
INTALNIRE, INTALNIRE! Cine nu e gata, il iau cu lopata!

Asadar va propun sa ne intalnim, dragele mele, vinerea viitoare. Nu saptamana asta, ci cealalta. Aveti timp sa va ganditi, sa va razganditi si sa va ganditi din nou. In plus, nu este permis nici un fel de refuz, prezenta este obligatorie!

Asa ca.... incep o noua lista. Lista arata asa:

1. Maridra

ps. cine se mai inscrie?

CristinaMM
27.03.2008, 16:05:14
INTALNIRE, INTALNIRE! Cine nu e gata, il iau cu lopata!

Asadar va propun sa ne intalnim, dragele mele, vinerea viitoare. Nu saptamana asta, ci cealalta. Aveti timp sa va ganditi, sa va razganditi si sa va ganditi din nou. In plus, nu este permis nici un fel de refuz, prezenta este obligatorie!

Asa ca.... incep o noua lista. Lista arata asa:
ps. cine se mai inscrie?
1. Maridra
2. rocris75

Froggy
27.03.2008, 16:09:30
Treceti-ma pe lista :D Doar in caz de somnolenta excesiva, greata sau pierderi de echilibru nu onorez promisiunea :D

CristinaMM
27.03.2008, 16:15:55
]1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora

movulina
27.03.2008, 16:54:43
Iar vineri?

(:|#-o

:((:((:((

Tigrutza
27.03.2008, 16:58:12
]1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora

si eu unde sunt?? :-w :-w ca m-ai obligat ieri sa vin... acu` nu ma mai vreti, ai??!!

CristinaMM
27.03.2008, 17:01:52
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza

Pai tre sa se inscrie lumea pe lista :D. Io stiu daca vrei sa ne vezi?!

baby_tweety
27.03.2008, 17:19:55
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza

Pai tre sa se inscrie lumea pe lista :D. Io stiu daca vrei sa ne vezi?!

Hop si eu.80 % ca imi scot maseaua de minte si sa vedem cat de tare ma doare, ca doar tre sa vb si io, nu?:)))))))

CristinaMM
27.03.2008, 17:28:34
Hop si eu.80 % ca imi scot maseaua de minte si sa vedem cat de tare ma doare, ca doar tre sa vb si io, nu?:)))))))
Categoric! :))
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza
5. tweety_mem

laura2007
27.03.2008, 17:50:13
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza
5. tweety_mem

unde va intalniti?

laura2007
27.03.2008, 17:51:15
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza
5. tweety_mem

si de la ce ora???

CristinaMM
27.03.2008, 17:54:11
si de la ce ora???
Stai ca eu nu stiu sigur daca am inteles bine data, dar cred ca e vorba de 4 apr., asa ca ora si locatia inca nu cred ca s-a stabilit. Propun tot ora 18, si tot tortuga. Mi-a placut cu nu era fum si nici muzica foarte tare, si am putut povesti.

ralux
27.03.2008, 22:08:25
In principiu, si fara sa pot spune 100% sigur inca, vin si eu:D Promit sa fiu cuminte:)>- =)) =)) Va pup! Tweety, tin pumnii sa iti treaca durerea si sa fie usor la stoma>:D<

CristinaMM
27.03.2008, 22:15:32
1. Maridra
2. rocris75
3. theo_dora
4. Tigrutza
5. tweety_mem
6. ralux

diannaa
27.03.2008, 22:21:55
poate poate de data asta si eu.....sper sa nu fiu iar racita......as papa si eu o pizza cu voi...>:D<

diannaa
27.03.2008, 22:35:32
poate poate de data asta si eu.....sper sa nu fiu iar racita......as papa si eu o pizza cu voi...>:D<
sau ceva altceva fara carne..ca va fi vineri..... nu promit dar incerc!

laura2007
28.03.2008, 00:34:12
Stai ca eu nu stiu sigur daca am inteles bine data, dar cred ca e vorba de 4 apr., asa ca ora si locatia inca nu cred ca s-a stabilit. Propun tot ora 18, si tot tortuga. Mi-a placut cu nu era fum si nici muzica foarte tare, si am putut povesti.

da voi..chiar toate sunteti nefumatoare???:D:D

orhidutza
28.03.2008, 10:20:20
oare eu de ce nu is pe lista??? ca am fost printre primele ce s-au bagat cand a pomenit maria de intanire :-<:-<:-<

orhidutza
28.03.2008, 10:21:04
si nefumatoare si alergice la fumul de tigara si unele si insarcinate...deci musai sa fie loc de nefumatori :(

CristinaMM
28.03.2008, 10:25:17
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)

Am remediat situatia :).

CristinaMM
28.03.2008, 10:26:28
Mai sunt si fumatoare...dar s-au abtinut pana la sfarsit :D.

simonapop
28.03.2008, 11:14:45
Fetelor, daca micuta mea nu ne face o surpriza sa se arate inainte de vreme, vin si eu cu burtica sa va cunosc!
Pupici tuturor:* :* >:D<

ralux
28.03.2008, 11:55:42
Mai sunt si fumatoare...dar s-au abtinut pana la sfarsit :D.
De exemplu eu!;-) Dar recunosc ca am fumat o tigara la final, cand eram mai putine:D Si am coborat un etaj mai jos la un mom dat ca erau niste prieteni acolo si am mai pufait una...:"> Dar nu e o problema! Se poate si fara si , in plus, se pot gasi solutii;)) Vai, si eu vreau sa vin..sper sa pot!!! Va pupacesc:* :* :*

Froggy
28.03.2008, 12:14:21
Fetelor, daca micuta mea nu ne face o surpriza sa se arate inainte de vreme, vin si eu cu burtica sa va cunosc!
Pupici tuturor:* :* >:D<

Chiar te rugam :D Daca vine si Dia, o sa fim 3 burtici, una maaaare, una mijlocie si una pitica :D

maridra
28.03.2008, 12:50:34
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop

Iupiiiii, ce multe suntem dejaaa! Da, sunt de-acord sa ne intalnim tot acolo unde v-ati vazut si data trecuta, la ora 18 daca vreti. <:-P <:-P <:-P

Abia astept sa-l cunoasteti si pe Alex al meu, ca vine musai obligatoriu.

CristinaMM
28.03.2008, 13:20:42
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop

Iupiiiii, ce multe suntem dejaaa! Da, sunt de-acord sa ne intalnim tot acolo unde v-ati vazut si data trecuta, la ora 18 daca vreti. <:-P <:-P <:-P

Abia astept sa-l cunoasteti si pe Alex al meu, ca vine musai obligatoriu.
Daca vine, incerc sa-l conving si eu pe al meu :).

andreea_m
28.03.2008, 14:36:22
Si eu vin fetelor\:D/ ...sper sa vina si Bogdan, dar nu stiu....

orhidutza
28.03.2008, 15:29:45
Si eu vin fetelor\:D/ ...sper sa vina si Bogdan, dar nu stiu....eu ma gandesc lor sa le rezervam masa la alt separeu nu unde stam noi... ca or sa se cruceasca cand o sa ne auda cum barfim =))

Froggy
28.03.2008, 15:31:42
eu ma gandesc lor sa le rezervam masa la alt separeu nu unde stam noi... ca or sa se cruceasca cand o sa ne auda cum barfim =))

=))=)) exact =))=)) plus ca de ma vede dani cum scuip mancarea in farfurie, mananc o pizza intreaga fara sa rasuflu si ma ambalez ca m-o fi enervat nush cine pe forum, e in stare sa fuga cu copilul in lume =))=))

CristinaMM
28.03.2008, 15:31:48
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop
10. andreea_m

orhidutza
28.03.2008, 15:32:39
=))=)) exact =))=)) plus ca de ma vede dani cum scuip mancarea in farfurie, mananc o pizza intreaga si ma ambalez ca m-o fi enervat nush ine pe forum, e in stare sa fuga cu copilul in lume =))=))din nou iti amintesti de momentul memorabil =)) =)) =))

roxana
28.03.2008, 16:41:19
Intalnire?????????? a zis cineva intalnire?
:madlaugh::madlaugh::madlaugh:
vreau si eu pe lista

CristinaMM
28.03.2008, 18:05:41
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop
10. andreea_m
11. roxana

Froggy
28.03.2008, 19:26:49
mergem tot la tortuga?? eu zic ca e cea mai buna idee, ca au meniul f variat si chiar avem din ce alege (si la papica si la desert) :D

ralux
28.03.2008, 19:34:51
Pai incerc sa vin si eu cu Bubu meu atunci, daca poate si el. Daca nu, poate vine mai tariziu si el, ca azi de exemplu a venit acasa abia acu juma de ceas...Oricum, poate nu e greu de convins daca vine si Alex ca il cunoaste;)) Va pup gagici! Ma duc sa beau ceva azi ca vin niste prieteni in vizita :* :* :*

Laura_Munteanu
28.03.2008, 19:37:03
4 aprilie? ati zis 4 aprilie? vreau si eu pe lista... ajung pe 3 in Cluj, chiar as vrea sa va cunosc pe toate :) Sper sa ma lase socri sa ies pana se face noapte ;;) .
Asa, am gasit si adresa, Calea Motilor 81, acuma trebuie numai sa-mi aduc aminte care e Calea Motilor.
Deci, primiti miresica parizianco-moldoveanca?

Froggy
28.03.2008, 19:39:21
Ma duc sa beau ceva azi ca vin niste prieteni in vizita :* :* :*

unii beau bere, altii lamaie stoarsa...soarta si destinul, dom'le :-<

Froggy
28.03.2008, 19:41:55
4 aprilie? ati zis 4 aprilie? vreau si eu pe lista... ajung pe 3 in Cluj, chiar as vrea sa va cunosc pe toate :) Sper sa ma lase socri sa ies pana se face noapte ;;) .
Asa, am gasit si adresa, Calea Motilor 81, acuma trebuie numai sa-mi aduc aminte care e Calea Motilor.

cum sa nu primim? primi dara! din piata Unirii (adica unde e statuia lui Matei Corvin) , o iei pe Memorandumului (este un magazin Leonardo mare acolo) si tot mergi drept inainte, inspre Manastur. Ajungi la policlinica (centru de diagnostic si tratament), mergi si tot mergi pe strada drept inainte si nu ai cum sa ratezi Tortuga, pe partea stanga cum vii dinspre centru :D

ralux
28.03.2008, 19:42:16
unii beau bere, altii lamaie stoarsa...soarta si destinul, dom'le :-<
lasa Theo ca nu beau bere! Ma cinstesc cu martini azi;-) Si pun si putintica lamaie sa ma gandesc la tine! Esti o scumpete!>:D< :* >:D<

Froggy
28.03.2008, 19:43:33
lasa Theo ca nu beau bere! Ma cinstesc cu martini azi;-) Si pun si putintica lamaie sa ma gandesc la tine! Esti o scumpete!>:D< :* >:D<

eram precisssaaaa, vba marmotei :D abia astept sa te vad, numa o saptamana fix mai este :D pupici mici si spor la...martinici :D

ralux
28.03.2008, 19:50:07
>:D< :) Si eu astept! Sper sa putem veni amandoi, sau macar eu!:* gata, am roit-o ca mi pofta de martinici!!!o:-)

Laura_Munteanu
28.03.2008, 19:55:19
Merci mult theo_dora. M-am prins, am vazut o harta, si stiu unde vine, ca socrii mei stau in Manastur.
Ce bine o sa-mi prinda sa ma vad cu voi, o sa fiu dupa doua zile de alergat dupa treburi organizatorice.\:D/

daniela_psy
28.03.2008, 22:16:18
:)) :)) :)) Pai cum adica daca te lasa socrii?

Laura_Munteanu
28.03.2008, 23:56:58
pai sa vezi, eu stau la Cluj la socrii mei, si-s fara Calin, iubitul meu, si-i prima oara cand se intampla asta, ca-n rest ne-am vazut numai in concedii. Si Calin imi tot spune, "ha, ai sa vezi, n-o sa-ti dea voie sa stai prea tarziu afara...", din astea. Era la misto, da' mai stii? Ce-or sa zica ei ca ma duc la pizzerie? :D
Asta chiar e numai in gluma, eu sunt maestra combinatiilor cu parintii si bunicii, n-o sa am probleme, ma iubeste toti.
Va pup, abia astept>:D<

daniela_psy
28.03.2008, 23:59:55
pai sa vezi, eu stau la Cluj la socrii mei, si-s fara Calin, iubitul meu, si-i prima oara cand se intampla asta, ca-n rest ne-am vazut numai in concedii. Si Calin imi tot spune, "ha, ai sa vezi, n-o sa-ti dea voie sa stai prea tarziu afara...", din astea. Era la misto, da' mai stii? Ce-or sa zica ei ca ma duc la pizzerie? :D
Asta chiar e numai in gluma, eu sunt maestra combinatiilor cu parintii si bunicii, n-o sa am probleme, ma iubeste toti.
Va pup, abia astept>:D<
Inseamna ca esti fata descurcareata.:)>-

alex_torok
29.03.2008, 02:39:42
Fetelor,imi cer scuze,sunt noua si am vazut ca vreti sa va intalniti?am ajuns prea tarziu?

andreea_m
29.03.2008, 09:38:59
mergem tot la tortuga?? eu zic ca e cea mai buna idee, ca au meniul f variat si chiar avem din ce alege (si la papica si la desert) :D
E ok la Tortuga, si mie mi-a placut.....mai comand odata o salata de fructe, poate a mai crescut de data trecuta;;)

andreea_m
29.03.2008, 09:40:33
Fetelor,imi cer scuze,sunt noua si am vazut ca vreti sa va intalniti?am ajuns prea tarziu?
Nuuuuuu, poti sa vii linistita, noi ne tot intalnim, urmatoarea e vineri>:D<

anca1230_pop
30.03.2008, 22:52:50
:"> Fetelor, daca nu e cu suparare, as veni si eu,....nu am mai fost niciodata, si nu stiu daca clubul e deschis si pt mine, sau nu!
Oare ma primiti? Rocris scrie-mi te rog la ce ora, si eventual daca e vb de ora 18, oare pot intarzia putin?

CristinaMM
31.03.2008, 09:07:20
:"> Fetelor, daca nu e cu suparare, as veni si eu,....nu am mai fost niciodata, si nu stiu daca clubul e deschis si pt mine, sau nu!
Oare ma primiti? Rocris scrie-mi te rog la ce ora, si eventual daca e vb de ora 18, oare pot intarzia putin?
Lista se mareste:

1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop
10. andreea_m
11. roxana
12. Laura_Munteanu (daca o lasa socrii :)) )
13. alex_torok
14. anca1230_pop.

Intalnirea a ramas pe vineri, 4 aprilie, de la ora 18 in Tortuga (probabil tot la etajul 2). Si da, fiecare vine cand poate, nu-i musai sa fim toate acolo la 6 fix.

PUFF
31.03.2008, 09:51:50
Lista se mareste:

1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop
10. andreea_m
11. roxana
13. alex_torok
14. anca1230_pop.

Intalnirea a ramas pe vineri, 4 aprilie, de la ora 18 in Tortuga (probabil tot la etajul 2). Si da, fiecare vine cand poate, nu-i musai sa fim toate acolo la 6 fix.

si eu, si eu ma inscriu...sper sa nu apara alte chestii

CristinaMM
31.03.2008, 09:57:17
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. Tigrutza
6. tweety_mem
7. ralux
8. diannaa (?)
9. simonapop
10. andreea_m
11. roxana
13. alex_torok
14. anca1230_pop
15. puff

Froggy
31.03.2008, 10:00:16
E ok la Tortuga, si mie mi-a placut.....mai comand odata o salata de fructe, poate a mai crescut de data trecuta;;)

=)) Chiar am remarcat atrunci da am uitat sa zic...creca ti-a pus fix o juma de kiwi, o juma de banana si...o felie de portocala...cat a costat? De data asta, zic eu, iti fac una buna de acasa si o papi sub masa, n-o sa-si dea nimeni seama, te acopar eu :D

andreea_m
31.03.2008, 12:41:33
=)) Chiar am remarcat atrunci da am uitat sa zic...creca ti-a pus fix o juma de kiwi, o juma de banana si...o felie de portocala...cat a costat? De data asta, zic eu, iti fac una buna de acasa si o papi sub masa, n-o sa-si dea nimeni seama, te acopar eu :D
Super....ce idee buna\:D/ ;;) , fac una mare acasa si mancam toate pe sub masa=P~

CristinaMM
31.03.2008, 12:44:16
Super....ce idee buna\:D/ ;;) , fac una mare acasa si mancam toate pe sub masa=P~
Io zic sa venim cu fructele si conservele si s-o facem acolo :).

laura2007
31.03.2008, 12:50:04

am vazut si eu zilele astea unde e Tortuga....da unde parcati fetelor acolo?

PUFF
31.03.2008, 12:53:40

chiar asa...este parcare?

laura2007
31.03.2008, 12:57:03
chiar asa...este parcare?

din cate am vazut eu...nu

orhidutza
31.03.2008, 12:57:52
chiar asa...este parcare?nu este parcare... insa masinile se pot lasa langa Directia Muncii sau langa parc... mai facem si noi putina miscare ....

Froggy
31.03.2008, 12:58:55

noi lasam masina pe Str. Cosbuc, acolo la ITM, ca este parcare si merge pe jos pana la Tortuga. In fata, nu ai nici o sansa sa parchezi!!

PUFF
31.03.2008, 13:39:45
nu este parcare... insa masinile se pot lasa langa Directia Muncii sau langa parc... mai facem si noi putina miscare ....

banuiesc ca nu ii departe de Directia Muncii....nu?

CristinaMM
31.03.2008, 13:43:48
banuiesc ca nu ii departe de Directia Muncii....nu?
Nu, e cam vizavi de spitalul de copii, doar putin mai spre Manastur.

PUFF
31.03.2008, 13:46:35
Nu, e cam vizavi de spitalul de copii, doar putin mai spre Manastur.

aha....am inteles

maridra
31.03.2008, 15:56:35
Rocris, multu mult de ajutor! O adevarata comoara la casa... miresicilor. ;;) Ramane valabil pe vineri, deci e pe bune!

andreea_m
31.03.2008, 16:12:26
cam asa ceva :-p

Froggy
01.04.2008, 09:29:09
Fete cucuiete, sa imi ziceti din timp daca mai vin miresoi, pt ca Dani al meu ar veni cu noi, cu conditia sa nu fie singurul :D

CristinaMM
01.04.2008, 09:32:20
Fete cucuiete, sa imi ziceti din timp daca mai vin miresoi, pt ca Dani al meu ar veni cu noi, cu conditia sa nu fie singurul :D
Pai Maria a zis ca sotul ei vine sigur.

CristinaMM
01.04.2008, 09:39:43
Rocris, multu mult de ajutor! O adevarata comoara la casa... miresicilor. ;;) Ramane valabil pe vineri, deci e pe bune!
Cu placere! :*
Am vazut ca nu erai tot timpul online (ca mine :)) ), si am mai completat eu listuta.

maridra
01.04.2008, 14:25:17
NU VA FI SINGURUL! Sotul meu vine siguuuur! V-am spus ca e obligatoriu, si el s-a conformat. ;))

Froggy
01.04.2008, 15:07:53
NU VA FI SINGURUL! Sotul meu vine siguuuur! V-am spus ca e obligatoriu, si el s-a conformat. ;))

perfect :D Ca nu stiu cat de comod s-ar fi simtit Dani, care azi dimi, cand i-am zis ca eu chiar imi doresc sa vina, m-a intrebat "si, in afara de rochie si staroste, in ce domeniu sa ma mai pregatesc pt intalnire?" =))

orhidutza
01.04.2008, 16:09:31
perfect :D Ca nu stiu cat de comod s-ar fi simtit Dani, care azi dimi, cand i-am zis ca eu chiar imi doresc sa vina, m-a intrebat "si, in afara de rochie si staroste, in ce domeniu sa ma mai pregatesc pt intalnire?" =))=)) =)) =)) tu il aduci sa te pazeasca de glumele mele...recunoaste :)

Froggy
01.04.2008, 16:11:23
=)) =)) =)) tu il aduci sa te pazeasca de glumele mele...recunoaste :)

Yo nu ma vrut sa zic, da acuma ca m-ai dat in vileag, recunosc tot :">:">:">

daniela_psy
01.04.2008, 17:24:08
perfect :D Ca nu stiu cat de comod s-ar fi simtit Dani, care azi dimi, cand i-am zis ca eu chiar imi doresc sa vina, m-a intrebat "si, in afara de rochie si staroste, in ce domeniu sa ma mai pregatesc pt intalnire?" =))
=)) =)) =)) =)) As veni si eu....sper sa reusesc.

ralux
01.04.2008, 19:25:25
=)) =)) =)) Tare de tot! Eu inca nu bag mana in foc ca reusesc sa vin, dar tare as vrea si as vrea mult sa vin cu bubu meu. Numai ca nu stiu unde om sta atatia?? Nu au un separeu mai mare oare?<:-P

PUFF
03.04.2008, 09:04:40
nu s3e mai povesteste nimic de intalnire?
s-a razgandit lumea?

CristinaMM
03.04.2008, 09:08:09
nu s3e mai povesteste nimic de intalnire?
s-a razgandit lumea?
Sper ca nu, ca e tare promitatoare :)).

dandelion
03.04.2008, 09:20:33
Sper ca nu, ca e tare promitatoare :)). Pai si eu sper ca nu, ca abia astept sa vad poze ;))

PUFF
03.04.2008, 09:21:44
Pai si eu sper ca nu, ca abia astept sa vad poze ;))

in prima faza am crezut ca vi si tu....poate ne mai faci o surpriza

CristinaMM
03.04.2008, 09:22:58
Pai si eu sper ca nu, ca abia astept sa vad poze ;))
De data asta o sa fie artistice, ca vine Mircea. Slava Domnului! #-o

Froggy
03.04.2008, 09:38:20
De data asta o sa fie artistice, ca vine Mircea. Slava Domnului! #-o

Deci mai am si eu o sansa sa arat omeneste in poze? ;;)

orhidutza
03.04.2008, 10:02:29
De data asta o sa fie artistice, ca vine Mircea. Slava Domnului! #-o????????????

dandelion
03.04.2008, 10:03:20
????????????Ia te uita, ea nu stie nimic =)) lasa, ca stiu altele =))

CristinaMM
03.04.2008, 10:03:34
????????????
Pai de pozele mele nimeni n-a fost multumit :(.

orhidutza
03.04.2008, 10:04:51
Ia te uita, ea nu stie nimic =)) lasa, ca stiu altele =))io stiu ca o zis ca nu mai vine la intalniri sa asculte povesti de femei ... sa pot sa barfesc si eu in liniste =))

CristinaMM
03.04.2008, 10:16:38
io stiu ca o zis ca nu mai vine la intalniri sa asculte povesti de femei ... sa pot sa barfesc si eu in liniste =))
No, inseamna ca n-am inteles eu bine, credeam ca numai la ultima n-a venit ca era ocupat, dar ai zis ca vine de obicei la intalniri sa faca poze :(.
Na, tre sa va multumiti iar cu pozele mele :)).

dandelion
03.04.2008, 10:18:25
No, inseamna ca n-am inteles eu bine, credeam ca numai la ultima n-a venit ca era ocupat, dar ai zis ca vine de obicei la intalniri sa faca poze :(.
Na, tre sa va multumiti iar cu pozele mele :)).
Pai esti destula tu :)) ca eu m-am simtit ca o vedeta urmarita de paparazzi la intalnire =)) =)) =))

mee
03.04.2008, 10:49:49
Vin si eu maine la intalnire :) .

CristinaMM
03.04.2008, 10:50:59
Vin si eu maine la intalnire :) .
Daca-ti spun ca iar fac eu poze, mai vii? :D

orhidutza
03.04.2008, 10:59:30
Daca-ti spun ca iar fac eu poze, mai vii? :Ddaca faci tu pozele o sa trec pe la machiaj si coafor inainte de a veni la intalnire... da-de da-de oi iesi mai bine in poze =)) =)) =))

CristinaMM
03.04.2008, 11:01:01
daca faci tu pozele o sa trec pe la machiaj si coafor inainte de a veni la intalnire... da-de da-de oi iesi mai bine in poze =)) =)) =))
Vezi? De aia iau aparatul, ca eu nu prea apar in poze :)).

anca1230_pop
03.04.2008, 11:02:23
Fetelor, cred ca trebuie sa ma stergeti de pe lista, ca m-a prins o racealaaaa fff nasoala. Pe maine sigur nu imi revin. Soryyyy!!!:no_02: :no_02: :no_02: :(( :(( :((

CristinaMM
03.04.2008, 11:05:39
Fetelor, cred ca trebuie sa ma stergeti de pe lista, ca m-a prins o racealaaaa fff nasoala. Pe maine sigur nu imi revin. Soryyyy!!!:no_02: :no_02: :no_02: :(( :(( :((
Neeeeeeeeee, nimic![-(
Poate-ti trece si totusi vii. :)

mee
03.04.2008, 11:13:10
Daca-ti spun ca iar fac eu poze, mai vii? :D
Hmmm ... m-ai pus pe ganduri :)) .

daniela_psy
03.04.2008, 11:13:46
????????????

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

mee
03.04.2008, 11:14:03
daca faci tu pozele o sa trec pe la machiaj si coafor inainte de a veni la intalnire... da-de da-de oi iesi mai bine in poze =)) =)) =))
Lasa ca data trecuta am fost eu la coafor inainte de intalnire si tot degeaba =)).

anca1230_pop
03.04.2008, 11:15:52
Neeeeeeeeee, nimic![-(
Poate-ti trece si totusi vii. :)

Ioi, sincer sper sa-mi treaca!
Asa as veni!!!!!!!!!!

CristinaMM
03.04.2008, 11:16:54
Hmmm ... m-ai pus pe ganduri :)) .
=))=))=))=))=))

Froggy
03.04.2008, 11:19:35
Ai de capu meu!! Deci Dani are un bon de consumatie la Tortuga de 50 de lei si m-a anuntat de pe acuma ca ma va obliga sa mananc, ca tre sa ii consumam pe toti =))=)) pana maine sunt la dieta, beau numa apa, sa pot maine sa ma imbuib :D

mee
03.04.2008, 11:24:02
Ai de capu meu!! Deci Dani are un bon de consumatie la Tortuga de 50 de lei si m-a anuntat de pe acuma ca ma va obliga sa mananc, ca tre sa ii consumam pe toti =))=)) pana maine sunt la dieta, beau numa apa, sa pot maine sa ma imbuib :D
Pfuaaaiii ... cata lamaie poti sa papi de 50 de lei !!!!! =))

CristinaMM
03.04.2008, 11:24:44
Plus apa plata! :))

anca1230_pop
03.04.2008, 11:24:54

Trebuia sa nu mai mananci de la inceputul saptamanii, ca sa poti maine sa ......... iti faci de cap!
Noi cand stim ca tre sa mergem undeva, nu mancam nimik cu o sapt inainte!!!=)) =)) =)) =)) =)) =))

anca1230_pop
03.04.2008, 11:26:19
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

orhidutza
03.04.2008, 11:47:25
Ai de capu meu!! Deci Dani are un bon de consumatie la Tortuga de 50 de lei si m-a anuntat de pe acuma ca ma va obliga sa mananc, ca tre sa ii consumam pe toti =))=)) pana maine sunt la dieta, beau numa apa, sa pot maine sa ma imbuib :Dtu...stai linistita... ca mancam toate de banii aia =))

Froggy
03.04.2008, 12:03:06
Apoi sa stiti ca mancam o armata...de 500 de mii cat pot manca eu cu Dani?? o pizza mare de fiecare? /:) sa fim seriosi!! deci, fetele, voi va luati apa, cu lamaia fac eu cinste 8-|

CristinaMM
03.04.2008, 12:08:46
Apoi sa stiti ca mancam o armata...de 500 de mii cat pot manca eu cu Dani?? o pizza mare de fiecare? /:) sa fim seriosi!! deci, fetele, voi va luati apa, cu lamaia fac eu cinste 8-|=))=))=))=))

ALI
03.04.2008, 12:48:35

nu uita de pizza mea
una marrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeee:-" :-" :-"

ALI
03.04.2008, 12:49:49
Trebuia sa nu mai mananci de la inceputul saptamanii, ca sa poti maine sa ......... iti faci de cap!
Noi cand stim ca tre sa mergem undeva, nu mancam nimik cu o sapt inainte!!!=)) =)) =)) =)) =)) =))
buna strategia
tine faza mai ales la nunti asa?;)) ;))

Tigrutza
03.04.2008, 13:19:28
Cris, pe mine taie-ma de pe listuta. Nu mai vin la intalnire maine ^:)^

Froggy
03.04.2008, 13:20:59
Cris, pe mine taie-ma de pe listuta. Nu mai vin la intalnire maine ^:)^

Incep sa inteleg de ce...:(

CristinaMM
03.04.2008, 13:25:28
Incep sa inteleg de ce...:(
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. tweety_mem
6. ralux
7. diannaa (?)
8. simonapop
9 andreea_m
10. roxana
11. Laura_Munteanu (daca o lasa socrii :)) )
12. alex_torok

Alex, te-am sters de pe lista. Eu te rog totusi sa te mai gandseti si sa vii! >:D<

maridra
03.04.2008, 13:32:42
Fetelor, sa nu va mai razganditi nici una, ca va bat!

Deci a ramas pe maine, la 18 la acelasi restaurant unde v-ati intalnit data trecuta. Apropo, nu-mi explicati si mie incaaaa o dataaaa unde e? pliiiiz :-"

CristinaMM
03.04.2008, 13:33:23
Fetelor, sa nu va mai razganditi nici una, ca va bat!

Deci a ramas pe maine, la 18 la acelasi restaurant unde v-ati intalnit data trecuta. Apropo, nu-mi explicati si mie incaaaa o dataaaa unde e? pliiiiz :-"
Pe Motilor vizavi de spitalul de copii :).

Laura_Munteanu
03.04.2008, 13:39:01
aaah, deci ii maine, nu azi... Oooouuf, si eu care mi-am cerut invoire pentru in seara asta sa ies in oras (;)) ). nu mai am rabdare pana maine.

PUFF
03.04.2008, 14:51:01
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. tweety_mem
6. ralux
7. diannaa (?)
8. simonapop
9 andreea_m
10. roxana
11. Laura_Munteanu (daca o lasa socrii :)) )
12. alex_torok

Alex, te-am sters de pe lista. Eu te rog totusi sa te mai gandseti si sa vii! >:D<

:talk_04: :talk_04: iar nu m-ai trecut :talk_04: [-( [-(

PUFF
03.04.2008, 15:04:26
am refacut eu lista ca tu ai plecat :-p
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. tweety_mem
6. ralux
7. diannaa (?)
8. simonapop
9 andreea_m
10. roxana
11. Laura_Munteanu (daca o lasa socrii )
12. alex_torok
13. PUFF

mee
03.04.2008, 15:23:12
14. Mee :*

orhidutza
03.04.2008, 15:32:19
dar suna totusi cineva sa faca rezervare? =))

Froggy
03.04.2008, 15:37:55
dar suna totusi cineva sa faca rezervare? =))

=))=))=)) nu a facut nimeni??? numa mergem noi asa, de capul nostru? =))

Taja
03.04.2008, 16:03:03
=))=))=)) nu a facut nimeni??? numa mergem noi asa, de capul nostru? =))

daca nu sint eu sa sun:-" :-" :-"

orhidutza
03.04.2008, 16:06:41
daca nu sint eu sa sun:-" :-" :-"de ce nu esti tu sa suni? spune tot :)

Froggy
03.04.2008, 16:11:21
Da pe bune acuma, vreti sa sun sa fac rezervare? doar ca nu pot ajunge la 6 fara un sfert, ca ma duc intai dupa rezultatele de la analize! da sun cu cea mai mare placere!

Taja
03.04.2008, 16:25:33
de ce nu esti tu sa suni? spune tot :)

pai daca nu vin............:-$

CristinaMM
03.04.2008, 22:09:02
pai daca nu vin............:-$
1. Maridra
2. orhidutza
3.CristinaMM
4. theo_dora
5. tweety_mem
6. ralux
7. diannaa (?)
8. simonapop
9 andreea_m
10. roxana
12. alex_torok
13. PUFF
14. Mee

De ce nu vii? Nu (si) de aia facem in w-end? :((

anca1230_pop
03.04.2008, 22:20:46
1. Maridra
2. orhidutza
3. rocris75
4. theo_dora
5. tweety_mem
6. ralux
7. diannaa (?)
8. simonapop
9 andreea_m
10. roxana
12. alex_torok
13. PUFF
14. Mee

De ce nu vii? Nu (si) de aia facem in w-end? :((

Care wk-end? La cine e vineri wk-end??:O :O :O La mine wk-endul incepe samabata dupa
ora 14.:-w

Mi se pare mie? sau Cristina nu merge maine? Nu stiu din ce cauza, nu apare in lista!!!!!!

anca1230_pop
03.04.2008, 22:21:54
Oricum la mine nici o imbunatatire! Slabe sanse sa vin maine! Acu ma dor tot felul..........:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

CristinaMM
03.04.2008, 22:23:21
Oricum la mine nici o imbunatatire! Slabe sanse sa vin maine! Acu ma dor tot felul..........:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
Pe tine te imbatam sa nu mai simti nimic :D.

In fiecare sambata lucrezi pana la 14?:O

Edit: Draga de tine, acuma am vazut ca am ramas pe lista cu id-ul vechi :* . Refac acuma lista.

anca1230_pop
03.04.2008, 22:29:32
Pe tine te imbatam sa nu mai simti nimic :D.

In fiecare sambata lucrezi pana la 14?:O

Edit: Draga de tine, acuma am vazut ca am ramas pe lista cu id-ul vechi :* . Refac acuma lista.

Nu de alta, dar sa nu ramai pe dinafara!!!=)) :-p
Si da, in fiecare wk-end am program sambata pana la 14.:-<

CristinaMM
03.04.2008, 22:30:51
Nu de alta, dar sa nu ramai pe dinafara!!!=)) :-p
Si da, in fiecare wk-end am program sambata pana la 14.:-<
Sarumana, nu observasem :*.
Daca te simti ceva mai bine, incearca sa vii, o sa fie fain! >:D<

anca1230_pop
03.04.2008, 22:33:00
Sarumana, nu observasem :*.
Daca te simti ceva mai bine, incearca sa vii, o sa fie fain! >:D<

Clar ca daca ma simt mai bine vin! Adica, sufar groaznic din cauza ca poate nu o sa pot veni! De cand astept sa va cunosc!!!!;;)

CristinaMM
03.04.2008, 22:34:08
Clar ca daca ma simt mai bine vin! Adica, sufar groaznic din cauza ca poate nu o sa pot veni! De cand astept sa va cunosc!!!!;;)
Tuuuu, de cata vreme esti inregistrata...^:)^

didur
04.04.2008, 01:06:16
Pai de pozele mele nimeni n-a fost multumit :(.
eu am fost>:D< >:D<

CristinaMM
04.04.2008, 08:19:04
eu am fost>:D< >:D<
De una asingura :D. Vii la intalnire?

Froggy
04.04.2008, 09:06:37
Cris, o facut cineva rezervare?? Sper ca la nefumatori, ca altfel....:-&

ralux
04.04.2008, 09:39:19
Fetelor, veste proasta:-< Nu cred ca pot veni azi. Ziceam eu ca nu stiu sigur, ca vine cineva in vizita la noi. Totusi, poate ajung o ora caci nu vine decat dupa 19. Va suparati?:* :* :*

Froggy
04.04.2008, 10:05:51
Fetelor, veste proasta:-< Nu cred ca pot veni azi. Ziceam eu ca nu stiu sigur, ca vine cineva in vizita la noi. Totusi, poate ajung o ora caci nu vine decat dupa 19. Va suparati?:* :* :*

nu vrei sa ne vezzziiiiii :((:((:((

anca1230_pop
04.04.2008, 11:03:28
Tuuuu, de cata vreme esti inregistrata...^:)^

Nu inteleg ce vrei sa zici cu asta!

CristinaMM
04.04.2008, 11:30:40
Nu inteleg ce vrei sa zici cu asta!
Ca esti inregistrata de mai multa vreme decat mine, dar esti mult mai discreta :*. Nu te-am vazut decat de putin timp, si credeam ca abia te-ai inregistrat (nu ca ar conta asa mult). Scuze!
Fetelor, repet o intrebare de mai sus: a facut cineva rezervare? Unde, de la cat pana la urma, de la 18? Vin si barbatii cu noi? Mai mergem? :D

CristinaMM
04.04.2008, 11:34:58
Si inca ceva, va rog sa confirmati cine vine si cate persoane.

Froggy
04.04.2008, 11:36:47
Eu vreau sa sun s fac rezervarea, sa vad daca gasim la nefumatori. Altfel, fara suparare, darnu vin, pt ca nu suport deloc fumul de tigara! Va rog mult sa spuneti cate veniti sigur, ca sa stiu exact cum fac cu rezervarea. Multumesc!!

didur
04.04.2008, 11:41:40
De una asingura :D. Vii la intalnire?
Am intalnire cu colegii de grup pt un proiect la 5:308-|. Dar... pana la 10 e cale lunga, poate dau o fuga la voi daca termin la o ora rezonabila.
Oricum ma bazez pe tine sa faci poze multe si faine.

p.s. de una singura nu am fost multu' (da' nu-i vina ta, m-o dat fata de gol:>)

Froggy
04.04.2008, 11:43:27
Avem rezervare!!! De la ora 18, primul separeu de la etajul 2, rezervarea e pe numele Teodora!

Va rog sa confirmati cele care veniti!!

CristinaMM
04.04.2008, 11:43:32
Hai cand poti si cat poti. Daca nu...o sa mai fie si alte intalniri :*.

orhidutza
04.04.2008, 11:44:57
Eu vreau sa sun s fac rezervarea, sa vad daca gasim la nefumatori. Altfel, fara suparare, darnu vin, pt ca nu suport deloc fumul de tigara! Va rog mult sa spuneti cate veniti sigur, ca sa stiu exact cum fac cu rezervarea. Multumesc!!unde am fost initial nu era la nefumatori... dar cred ca a fost ok... nu?

Froggy
04.04.2008, 11:54:17
unde am fost initial nu era la nefumatori... dar cred ca a fost ok... nu?

Exact acolo am si facut!!! :D Abia astept sa va vad >:)

CristinaMM
04.04.2008, 11:55:28
Exact acolo am si facut!!! :D Abia astept sa va vad >:)
Hai fetelor, confirmare, ca la nunta :)).

Froggy
04.04.2008, 11:56:21

Exact! =))=))

andreea_m
04.04.2008, 12:12:33
HAI CA LA NUNTA:)) , EU CONFIRM PREZENTA PT O PERSOANA...:-p

orhidutza
04.04.2008, 13:22:15
confirm prezenta...1 persoana

CristinaMM
04.04.2008, 13:25:15
confirm prezenta...1 persoana
Serios nu mai vrea Mircea sa vina? Ca de data asta chiar o sa fie cativa barbati: sotul Mariei, al Teodorei, poate al meu...

baby_tweety
04.04.2008, 13:48:35
Vin si eu chiar daca nu am mai scris.Probl cu pc-ul.
See u fetele.

maridra
04.04.2008, 14:22:16
Bineinteles ca si eu sunt prezenta! Doua persoane! Ora 18 sunt acolo. Plus minus cateva minute!

Froggy
04.04.2008, 14:25:44
Am vbit cu Diannaa, nu poate sa vina, din cauza de programare la masaj :(

maridra
04.04.2008, 14:32:37
Am vbit cu Diannaa, nu poate sa vina, din cauza de programare la masaj :(
:gen_07: :gen_07: :gen_07: E mai important masajuuuu??? ioi domne ce bataitaaaaaaaa primeste!!

orhidutza
04.04.2008, 14:36:52
:gen_07: :gen_07: :gen_07: E mai important masajuuuu??? ioi domne ce bataitaaaaaaaa primeste!!
ei si tu.... nu e mai important masajul, ci doar prioritatile pe care ti le stabilesti in viata...:-$

baby_tweety
04.04.2008, 14:40:22
ei si tu.... nu e mai important masajul, ci doar prioritatile pe care ti le stabilesti in viata...:-$

Auci...touche=D>

roxana
04.04.2008, 14:53:11
confirm si eu, o persoana, dar nu pot ajunge la 6, ma primiti si daca intarzii, asa-i?

Taja
04.04.2008, 14:56:16
Serios nu mai vrea Mircea sa vina? Ca de data asta chiar o sa fie cativa barbati: sotul Mariei, al Teodorei, poate al meu...

las' ca poate-i rapeste aparatul Orhi si face ea poze>:/ >:/ >:/

distractie placuta fetelor!:*
sa papati pizza si pt mine:-B

simonapop
04.04.2008, 14:56:57
Fetelor, din pacate n-am sa pot veni ca nu ma simt tocmai OK. Simt ca explodez, nu pot sa stau nici in picioare nici asezata, nici macar intinsa. N-am stare de nici un fel si in plus de dimineata m-au cam luat durerile de spate si burtica. Poate, poate ne face micuta o surpriza week-endul asta. Pupici tuturor si va tin la curent. :* :* :* :* :* :* :*

Froggy
04.04.2008, 15:02:55

pt o gravidutza, e foare important :) a incercat sa il mute mai devreme dar nu s-a putut..asta e, vine ea data viitoare cu noi :)

CristinaMM
04.04.2008, 15:12:35
Fetelor, din pacate n-am sa pot veni ca nu ma simt tocmai OK. Simt ca explodez, nu pot sa stau nici in picioare nici asezata, nici macar intinsa. N-am stare de nici un fel si in plus de dimineata m-au cam luat durerile de spate si burtica. Poate, poate ne face micuta o surpriza week-endul asta. Pupici tuturor si va tin la curent. :* :* :* :* :* :* :*
Pe tine te iertam, ca altfel poate vedem o nastere pe viu :).

ralux
04.04.2008, 15:40:15
Eu nu vin fetelor:(( Pe de o parte imi pare tare rau, pe de alta ma bucur ca vine la noi cineva foarte drag noua pe care nu l-am vazut tare demult. Sa faceti poze frumoase si multe multe! Theo, te pup iubita si pe tine si pe bebe:* :* Chris, sa stii ca mie mi-au placut pozele data trecuta asa ca sa mai faci! Va pup si distractie placuta>:D<

mee
04.04.2008, 15:49:37
Confirm si eu .. 1 persoana :) .

CristinaMM
04.04.2008, 16:40:31
Confirm si eu .. 1 persoana :) .
Asa, asa fetelor :*.

CristinaMM
04.04.2008, 16:41:51
Eu nu vin fetelor:(( Pe de o parte imi pare tare rau, pe de alta ma bucur ca vine la noi cineva foarte drag noua pe care nu l-am vazut tare demult. Sa faceti poze frumoase si multe multe! Theo, te pup iubita si pe tine si pe bebe:* :* Chris, sa stii ca mie mi-au placut pozele data trecuta asa ca sa mai faci! Va pup si distractie placuta>:D<
In sfarsit! :* :* :*

orhidutza
04.04.2008, 16:42:29
Asa, asa fetelor :*.bine ca tu nu zici daca vii si cati =))

Froggy
04.04.2008, 16:47:10

si yo pe tine, te mega pup si abia astept sa te vad data viitoare >:D<

prapadeala
04.04.2008, 16:48:22
Sa va distrati si sa faceti multe poze! :)

CristinaMM
04.04.2008, 16:51:21
bine ca tu nu zici daca vii si cati =))
E tu, io am uitat :)).
Tu, io la 6 vin singura, dar s-ar outea sa apara si Cipri la un moment dat, ca au ceva de lucru, dar teoretic termina repede :).

daniela_psy
04.04.2008, 17:20:02
Fetelor,sa va distrati fain!Si sa veniti cu poze!Si eu tot la distractie merg<:-P Si azi si duminica;-)

PUFF
04.04.2008, 17:21:13
sper sa ajung si eu....am sedinta si mai am ceva de lucru....sper sa tina sedinta putin putin ca sa ajung cat mai repede...:*

CristinaMM
04.04.2008, 17:21:58
sper sa ajung si eu....am sedinta si mai am ceva de lucru....sper sa tina sedinta putin putin ca sa ajung cat mai repede...:*
Te asteptam! :*

orhidutza
04.04.2008, 17:22:50
Fetelor,sa va distrati fain!Si sa veniti cu poze!Si eu tot la distractie merg<:-P Si azi si duminica;-)unde distractie? ca venim si noi :)

daniela_psy
04.04.2008, 17:30:05
unde distractie? ca venim si noi :)
Ziua unei prietene azi(la ea acasa ne adunam,apoi cred ca iesim dar fara iuby ca lucreaza) si duminica ziua unui prieten,da un gratar la o cabana in Gilau daca am inteles bine(tre' sa mai sun pt detalii).Una peste alta,is f supi ca e prima intalnire la care absentez http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020072.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10) Si tot nu m-am lamurit cu pb discutata referitor la Angi si...nu mai stiu cine.

ALI
04.04.2008, 18:06:24
Ziua unei prietene azi(la ea acasa ne adunam,apoi cred ca iesim dar fara iuby ca lucreaza) si duminica ziua unui prieten,da un gratar la o cabana in Gilau daca am inteles bine(tre' sa mai sun pt detalii).Una peste alta,is f supi ca e prima intalnire la care absentez http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020072.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10) Si tot nu m-am lamurit cu pb discutata referitor la Angi si...nu mai stiu cine.

sunt sigura ca fetele o sa iti simta lipsa
distractie placuta<:-P <:-P <:-P

daniela_psy
04.04.2008, 18:17:21
sunt sigura ca fetele o sa iti simta lipsa
distractie placuta<:-P <:-P <:-P
Sau nu?=P~ =P~ De obicei intarziam la intalniri si cand ajungeam atmosfera deja era incinsa.Cu sau fara mine,mare pierdere!:)) :)) :-p :-p

andreea_m
04.04.2008, 22:54:02
Salutare Miresici>:d< , Nu Ati Ajuns Inca Acasa?

Froggy
04.04.2008, 22:58:30
Am ajuns, am facut dush, m-am minunat de ce burtoi am si cat am putut manca si am intrat sa va pup :D

CristinaMM
04.04.2008, 22:59:43
Salutare Miresici>:d< , Nu Ati Ajuns Inca Acasa?
Eu am corectat ochii rosii :D, si acuma astept sa se incarce pozele pe picassa.