PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici din Judetul Cluj

Pagini : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

dandelion
05.06.2008, 16:52:16
Pt mine e ok!!!!!!!Alte doritoare???? Sper sa fi nimerit data:-SS:-SS:-SSHaideti fetele puneti pe agenda 17 iunie intalnire miresici<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P
Ce faci blondoooo??:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Froggy
05.06.2008, 18:06:21
nope! ca joaca romania si nu vine Teo :))

hai ma ca ma sacrific :D serios, pe 17 e perfect, mai ales daca prindem terasa cu televizor :D atunci chiar ca vin!

Luni, 9 iunie, mergem la eco, marti eram libera pana azi, cand mi-a adus sotu bilete la Ternipe :X si miercuri mergem la Zbarciu sa ne sfatuim pt triplu test.....

Dar pe 17 vin orice ar fi :D

movulina
05.06.2008, 18:15:47
nope, vineri nu poate veni movulina :) joi?

:*

<:-P<:-P<:-P

17.06.2008 sa fie OK si de la mine!!!

Taja
05.06.2008, 18:27:42
deci ramane pe 17! super! ora? se poate ora 17.30?:D

baby_tweety
05.06.2008, 22:38:55
wE HAVE A DATE!!!!WE HAVE A DATE!!!!!!!!!!!YEAHHHHHHHHHHHH
17.06 INTALNIRE MIRESICI<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

baby_tweety
05.06.2008, 22:40:10
deci ramane pe 17! super! ora? se poate ora 17.30?:D
pT MINE ORICE ORA E OK..

baby_tweety
05.06.2008, 22:41:31
Ce faci blondoooo??:D
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

Aaaaaaa....f bine.Ma agit sa adun fetele=)) sa ne potrivim la data;))
In rest.....de la bine in sus pana acum....>:D<>:D<>:D<>:D<
Pese:cand vii in cj? Da un semn ceva...

Froggy
06.06.2008, 00:17:21
17.06 INTALNIRE MIRESICI<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

Emina, am fost eu la terasa Havana, e intr-adevaru sperba. Acolo ma scoate Dani la rasfatare :) A si mancare si cocktailuri si de toate. Eu una sunt pro pentru mers acolo. Singura faza naspa e ca dureaza ff mult pana vine comanda :(

diannaa
06.06.2008, 00:25:47
Emina, am fost eu la terasa Havana, e intr-adevaru sperba. Acolo ma scoate Dani la rasfatare :) Nu mai zic de ea, ca p'orma iar zice lumea ca fac reclama. A si mancare si cocktailuri si de toate. Eu una sunt pro pentru mers acolo. Singura faza naspa e ca dureaza ff mult pana vine comanda :(
azi inseamna ca am avut noroc,era lume destula dar a venit cu meniurile cum ne-am pus jos si in cateva min ne-a luat si comanda....cine stie cum voi fi eu pe 17? poate reusesc sa vin si eu

baby_tweety
06.06.2008, 00:57:32
Emina, am fost eu la terasa Havana, e intr-adevaru sperba. Acolo ma scoate Dani la rasfatare :) Nu mai zic de ea, ca p'orma iar zice lumea ca fac reclama. A si mancare si cocktailuri si de toate. Eu una sunt pro pentru mers acolo. Singura faza naspa e ca dureaza ff mult pana vine comanda :(

Mai eu zic ,,,ca totusi meritam un rasfat!!!!Doar nu ne-am mai vazut de mult:-p.Daca fetele sunt de acord mergem acolo, daca nu propunem si ne-om intalni undeva (asta sa fie baiu':)) mai greu a fost cu data buclucasa:D)

Froggy
06.06.2008, 01:36:27
azi inseamna ca am avut noroc,era lume destula dar a venit cu meniurile cum ne-am pus jos si in cateva min ne-a luat si comanda....cine stie cum voi fi eu pe 17? poate reusesc sa vin si eu

Da da, comanda a luat-o imediat, dar a adus sucruiel cu mare intarziere...gen min 15 min :(

Froggy
06.06.2008, 01:37:18
Mai eu zic ,,,ca totusi meritam un rasfat!!!!Doar nu ne-am mai vazut de mult:-p.Daca fetele sunt de acord mergem acolo, daca nu propunem si ne-om intalni undeva (asta sa fie baiu':)) mai greu a fost cu data buclucasa:D)

Eu ma inatlnesc oriunde cu voi si daca nicaieri nu va place, va iau la mine acasa, numai sa fim toate :x

daniela_psy
06.06.2008, 02:01:11
E mult pana atunci dar sper sa ajung si eu.O sa confirm in saptamana respectiva sa nu ma ia gura pe dinainte>:D<

dandelion
06.06.2008, 09:18:54
Aaaaaaa....f bine.Ma agit sa adun fetele=)) sa ne potrivim la data;))
In rest.....de la bine in sus pana acum....>:D<>:D<>:D<>:D<
Pese:cand vii in cj? Da un semn ceva...
Am tot fost prin Cj in ult timp, dar niciodata nu puteam sa stau suficient de mult ca sa ne putem intalni...Va anunt eu cand pot :)
Ma bucur ca esti bine>:D<

dandelion
06.06.2008, 09:20:48
Unde e terasa asta Havana?:D

roxana
06.06.2008, 09:51:19
Unde e terasa asta Havana?:D
Terasa Havana e deasupra la o parcare subterana+piata+centre comerciale, in Piata Mihai Viteazu
ma inscriu si eu pe lista

deci...
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7. Mee
..sa ma iertati daca am uitat pe cineva

Taja
06.06.2008, 09:55:08
Terasa Havana e deasupra la o parcare subterana+piata+centre comerciale, in Piata Mihai Viteazu
ma inscriu si eu pe lista

deci...
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
..sa ma iertati daca am uitat pe cineva

pe Orhi ai uitat-o!:D

mee
06.06.2008, 10:15:42
Si eu ma inscriu \:D/ .

PUFF
06.06.2008, 10:31:08
si eu ma inscriu

roxana
06.06.2008, 10:58:51
nu mai pot edita lista veche.
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7.Mee
8.Puff

dandelion
07.06.2008, 19:46:36
M-am intalnit azi cu Mihu in Iulius :) Din greseala :D eu am mers cu fetele la un suc pt ca am ajuns mai devreme si mai aveam 2 ore pana la examen..Culmea, l-am observat pe sotul ei prima data si dupa aia pe Mihu ;))
Ma bucur ca am vazut-o8-}
Abia astept sa va vad si pe voi fetelor!!

movulina
09.06.2008, 09:48:54
Crisu` nostru nu mai da nici un semn ... :-"

andreea_m
11.06.2008, 13:09:57
Fetelor cum ramane cu intalnire? Pe 17 iunie? dar unde mergem?

Froggy
12.06.2008, 15:02:01
De ce nu mai zice nimeni nimic? iar nu ne mai intalnim? :( offf, cum va jucati voi cu nervii gravidei :(

movulina
12.06.2008, 15:03:53
De ce nu mai zice nimeni nimic? iar nu ne mai intalnim? :( offf, cum va jucati voi cu nervii gravidei :(

EU am zis ca vin si vin!!!

numai sa stiu unde ...

orhidutza
12.06.2008, 15:44:09
a zis cineva ca nu ne mai intalnim? ei ei hormonii de sarcina cum iti joaca feste :-w

Taja
12.06.2008, 15:49:08
cum sa nu ne intalnim? hai mai! de cand astept!
dar unde ne vedem?
la Havana? sau unde?

orhidutza
12.06.2008, 15:54:03
cum sa nu ne intalnim? hai mai! de cand astept!
dar unde ne vedem?
la Havana? sau unde?undeva unde sa nu fie fum...

movulina
12.06.2008, 15:56:37
undeva unde sa nu fie fum...

si nici mancare =))

Taja
12.06.2008, 16:02:12
undeva unde sa nu fie fum...

>:D< >:D< >:D< cum stie Orhi;))
Movulino, oare tie iti trece raceala pana marti? cum te simti?:-"

movulina
12.06.2008, 16:07:02
>:D< >:D< >:D< cum stie Orhi;))
Movulino, oare tie iti trece raceala pana marti? cum te simti?:-"

poi nush ...

dar daca nu-mi trece ... n-aJ prea veni .... sa nu va dau si voua [-X...
insa na ... mai sunt inca 4 zile ... ar trebui sa expireZE pana atunciA ...;-)

Froggy
12.06.2008, 16:12:45
Pai da, ohi, hormonii, ca nah, avanseaza sarcina :D Mai stii tu ce mi-ai spus cand ne-am cunoscut? despre sarcian si hormoni? =))

LA havana e foarte frumos, nu este fum, este mancare dar o ignoram pt ca foarte putina lume mananca :D asa ca, daca vrei, tu zic sa ramana acolo :D

movulina
12.06.2008, 16:17:55
Pai da, ohi, hormonii, ca nah, avanseaza sarcina :D Mai stii tu ce mi-ai spus cand ne-am cunoscut? despre sarcian si hormoni? =))

LA havana e foarte frumos, nu este fum, este mancare dar o ignoram pt ca foarte putina lume mananca :D asa ca, daca vrei, tu zic sa ramana acolo :D

Luam cazul fericit in care voi scapa de tusea asta nenorocita! 8-}

Explicititzi-mi si mie unde este aceasta HavanaH ?

orhidutza
12.06.2008, 16:19:01

nu credeam ca o sa imi dai dreptate si sa le simti pe propria-ti piele >:D<
daca ziceti voi ca acolo nu e fum si ca unele dintre noi mai flamande ce vor merge acolo direct de la serviciu au si ce manca... atunci acolo sa ramana =))

Froggy
12.06.2008, 16:44:14
Luam cazul fericit in care voi scapa de tusea asta nenorocita! 8-}

Explicitti-mi si mie unde este aceasta HavanaH ?

Trece tusea, cum nu! Havana e desupra halii din Piata Mihia Viteazu. DIn Galeriile Leul se ia liftul pana la etajul 6 sau 7 si acolo e. E super fain!

Orhi, cum sa nu recunosc? Sunt mult mai nervoasa, mai uituca, mai agitata :D Da pe cuvant ca nu e vina mea :D Luca le face pe toate :-"

Este pizza acolo si salate si chestii. Ieri am fost cu Diana la un suc si era lumea cu tot felul de mancaruri :D NU stiu ce scoruri au insa. Un suc e 4 lei.

Taja
12.06.2008, 16:48:40
Trece tusea, cum nu! Havana e desupra halii din Piata Mihia Viteazu. DIn Galeriile Leul se ia liftul pana la etajul 6 sau 7 si acolo e. E super fain!

Orhi, cum sa nu recunosc? Sunt mult mai nervoasa, mai uituca, mai agitata :D Da pe cuvant ca nu e vina mea :D Luca le face pe toate :-"

Este pizza acolo si salate si chestii. Ieri am fost cu Diana la un suc si era lumea cu tot felul de mancaruri :D NU stiu ce scoruri au insa. Un suc e 4 lei.

nu va speriati n-o sa-mi trebuiasca! la ce greturi am sigur beau doar apa:))
Movu sper sa-ti treaca pana marti, daca nu, tot vii si stam noi gravidutele mai departe de tine. acuma nu-ti inchipui ca te izolam=)) vrem sa te vedem (cel putin eu:)

Froggy
12.06.2008, 16:54:50
nu va speriati n-o sa-mi trebuiasca! la ce greturi am sigur beau doar apa:))
Movu sper sa-ti treaca pana marti, daca nu, tot vii si stam noi gravidutele mai departe de tine. acuma nu-ti inchipui ca te izolam=)) vrem sa te vedem (cel putin eu:)

Movu, este acolo un hamac super fain :D Tu stai in hamac ca esti bolnavioara si privilegiata si noi la masa de langa :D

movulina
12.06.2008, 17:02:24
Movu, este acolo un hamac super fain :D Tu stai in hamac ca esti bolnavioara si privilegiata si noi la masa de langa :D

uaiiiiiiiiiiiiiii

8-} si la care nu-i convine cate ceva vine si baga o palma la hamac ... si se invarte cu tot cu mine de vad stele verzi ....

No bun!

N-am priceput unde este Havana asta ... dar am sa studiez ... doar am timp pana marti ...

De acum va anunt ca nu aveti voie sa veniti nici una movulin„ !!! hi hi ...

Asta k sa ma puteti recunoaste ....

Orhi! Aduci si photographul? 8-}

Froggy
12.06.2008, 17:04:09
uaiiiiiiiiiiiiiii

8-} si la care nu-i convine cate ceva vine si baga o palma la hamac ... si se invarte cu tot cu mine de vad stele verzi ....

No bun!

N-am priceput unde este Havana asta ... dar am sa studiez ... doar am timp pana marti ...

De acum va anunt sc nu aveti voie sa veniti nici una movulin„ !!! hi hi ...

Asta k sa ma puteti recunoaste ....

Orhi! Aduci si photographul? 8-}

Tu Movu, cum n-ai priceput? Deci...in Mihai Viteazu sunt Galeriile Leul, in spate la Mc Donalds, cu intrarea pe langa piata agro-alimentara. In galeriile care este, este un lift. Cu el urci pe acoperis. Acolo pe acoperis, e terasa :D

movulina
12.06.2008, 17:06:04
Tu Movu, cum n-ai priceput? Deci...in Mihai Viteazu sunt Galeriile Leul, in spate la Mc Donalds, cu intrarea pe langa piata agro-alimentara. In galeriile care este, este un lift. Cu el urci pe acoperis. Acolo pe acoperis, e terasa :D

cum sa nu pricep?

SIMPLU!

daca nu cunosc orajU!

hic hic

Habar nu am care e piata Mihai Viteazu! =))

Froggy
12.06.2008, 17:08:25
cum sa nu pricep?

SIMPLU!

daca nu cunosc orajU!

hic hic

=))=))=))=)) la asta nu m-am gandit! te cat timp esti mutata la cluj? Stii unde e McDonalds? si nu imi zi ca intr-unul dintre mall-uri, ca ma sinucid :))

movulina
12.06.2008, 17:09:32
=))=))=))=)) la asta nu m-am gandit! te cat timp esti mutata la cluj? Stii unde e McDonalds? si nu imi zi ca intr-unul dintre mall-uri, ca ma sinucid :))

pot sa nu raspund? =))

baby_tweety
12.06.2008, 23:12:34

Am lipsit putin si tu crezi ca nu se tine intalnirea??????????Vai tzesti.....De-acuma imi dau silinta sa scriu zilnic aici la topic sa fie gravidutza de luca sigura....>:D<>:D<>:D<
Se tine meetingu de miresici de cluj!!!!!!!!
Aceeasi ora-imi convine locul-havana sa fie!!!!
Abia astept sa va vad fetelor!

baby_tweety
12.06.2008, 23:16:48
Si acum hai sa va previn pe unele asa ca mine...:)) Deci daca veniti cu masina si tineti la sanatatea voastra NU intrati in parcarea supraetajata sub nici o forma. Am intrat eu odata si mi-as fi dorit sa n-o fi facut.Este sub forma de spitala continua, spatiul putin, ai impresia ca se darama peste tine(si eu nu sunt claustrofoba de fel).A trebuit sa opresc masina sa ma calmez ca mi se facuse rau, ametisem.Si la intoarcere aici vine partea faina- mi-am sunat sotul si i-am zis sa vina sa coboare masina ca io nu mai vreau adrenalina=))=))=))

dandelion
12.06.2008, 23:25:35
Si acum hai sa va previn pe unele asa ca mine...:)) Deci daca veniti cu masina si tineti la sanatatea voastra NU intrati in parcarea supraetajata sub nici o forma. Am intrat eu odata si mi-as fi dorit sa n-o fi facut.Este sub forma de spitala continua, spatiul putin, ai impresia ca se darama peste tine(si eu nu sunt claustrofoba de fel).A trebuit sa opresc masina sa ma calmez ca mi se facuse rau, ametisem.Si la intoarcere aici vine partea faina- mi-am sunat sotul si i-am zis sa vina sa coboare masina ca io nu mai vreau adrenalina=))=))=))=)) Mie imi plac. In Spania am mai dat peste parcari de-astea si ce bine a fost !!=))=))
Eu tot nu am inteles unde e Havana asta :D
Piata Mihai Viteazu e aia de langa Central, Sora, Diesel, Alb&negru ..ce o fi pe acolo prin zona..nu? so, unde vine parcarea asta + terasa?

baby_tweety
12.06.2008, 23:44:56
=)) Mie imi plac. In Spania am mai dat peste parcari de-astea si ce bine a fost !!=))=))
Piata Mihai Viteazu e aia de langa Central, Sora, Diesel, Alb&negru ..ce o fi pe acolo prin zona..nu? so, unde vine parcarea asta + terasa?

Pta M viteazu e aia cu Mc Donalds'u cinema republica....ring a bell?>:D<

baby_tweety
12.06.2008, 23:45:50
=)) Mie imi plac. In Spania am mai dat peste parcari de-astea si ce bine a fost !!=))=))

Sincer ma indoiesc ca acolo, in Spania parcarile de genu asta erau chiar atat de stramte de abia incapeam cu Matizu=))

dandelion
12.06.2008, 23:48:53
Pta M viteazu e aia cu Mc Donalds'u cinema republica....ring a bell?>:D<
Stiu unde e Republica, Mc Donalds`u e mai in fata...si terasa unde e dom`le?:)) Mai, nu pot sa vin. Nu am cu cine sa mergin Cj si nu prea am nici timp acum..

dandelion
12.06.2008, 23:50:18
Sincer ma indoiesc ca acolo, in Spania parcarile de genu asta erau chiar atat de stramte de abia incapeam cu Matizu=))Nu erau stramte :D Dar de ametit de ametzeau bine :D

baby_tweety
12.06.2008, 23:53:10
Stiu unde e Republica, Mc Donalds`u e mai in fata...si terasa unde e dom`le?:)) Mai, nu pot sa vin. Nu am cu cine sa mergin Cj si nu prea am nici timp acum..

Terasa e undeva deasupra la Mc Donalds, nu chiar(adica in spate la mc este o cladire Galeriile leul si deasupra lor) da sa intelegi e suuuuuus sus.Se vede Cluju de-acolo.

dandelion
12.06.2008, 23:55:25
Terasa e undeva deasupra la Mc Donalds, nu chiar(adica in spate la mc este o cladire Galeriile leul si deasupra lor) da sa intelegi e suuuuuus sus.Se vede Cluju de-acolo. Asa mai- Sa inteleg si eu :D Luna viitoare fac tot posibilul sa vin sa va vad:*

Froggy
13.06.2008, 00:43:47
Si acum hai sa va previn pe unele asa ca mine...:)) Deci daca veniti cu masina si tineti la sanatatea voastra NU intrati in parcarea supraetajata sub nici o forma. Am intrat eu odata si mi-as fi dorit sa n-o fi facut.Este sub forma de spitala continua, spatiul putin, ai impresia ca se darama peste tine(si eu nu sunt claustrofoba de fel).A trebuit sa opresc masina sa ma calmez ca mi se facuse rau, ametisem.Si la intoarcere aici vine partea faina- mi-am sunat sotul si i-am zis sa vina sa coboare masina ca io nu mai vreau adrenalina=))=))=))

Vai adevar ai grait :| Deci Matizul care este, roshu si simpatec, a crezut ca lesina sau vompita pana a etajul 7 :| Ce sa mai zic de mine, care Luca cred ca de rau si de ameteala a miscat prima data :)) E oribila parcarea, atata de stramta incat ai impresia ca pica tot pe tine, plus ca pe o parte coboara masinile si ai impresia ca dau navala peste Matiz. Dani mi-a zis sa inchid ochii si rau am facut...ca am amplificat rahatul in care era. Cand am ajuns sus mi-a venit sa vars. Buuuun, deci urcati cu liftul in gelerii :D

daniela_psy
13.06.2008, 01:16:25
cum sa nu pricep?

SIMPLU!

daca nu cunosc orajU!

hic hic

:)) :)) :)) >:D<

daniela_psy
13.06.2008, 01:23:46
;)) ;)) ;)) Pei ce soferita esti tu?Sotul meu are masina doar de cateva luni si stii cum a urcat spirala8-} ...tot razand de urmele de vopsea de masini de pe peretele interior;)).E adevarat ca e cam stramtuta si iti da ameteli pana o urci dar puiul meu ma surprinde cat de bine poate sa aproximeze distanta,asa ca se baga cu spark-ul si in gaura de sarpe:)

laura2007
13.06.2008, 01:38:53
;)) ;)) ;)) Pei ce soferita esti tu?Sotul meu are masina doar de cateva luni si stii cum a urcat spirala8-} ...tot razand de urmele de vopsea de masini de pe peretele interior;)).E adevarat ca e cam stramtuta si iti da ameteli pana o urci dar puiul meu ma surprinde cat de bine poate sa aproximeze distanta,asa ca se baga cu spark-ul si in gaura de sarpe:)

am urcat si eu in parcare de 2 ori....wow.ametesc numai cand ma gandesc.ce-a fost in mintea lor cand au facut-o??o prefer pe cea din Piata Pacii...

daniela_psy
13.06.2008, 01:52:30
am urcat si eu in parcare de 2 ori....wow.ametesc numai cand ma gandesc.ce-a fost in mintea lor cand au facut-o??o prefer pe cea din Piata Pacii...
Da,e mai spatioasa,ai timp sa tragi o gura de aer pana la urmatorul nivel;)) .Dar acolo sunt in ceata cu numerotarea.De fiecare data cand am urcat dupa masina am facut-o la nimereala...si chiar am nimerit;))

laura2007
13.06.2008, 08:28:10
Da,e mai spatioasa,ai timp sa tragi o gura de aer pana la urmatorul nivel;)) .Dar acolo sunt in ceata cu numerotarea.De fiecare data cand am urcat dupa masina am facut-o la nimereala...si chiar am nimerit;))

eu de fiecare data am avut noroc sa gaesc loc la parter......8-}

movulina
13.06.2008, 08:45:59
:)) :)) :)) >:D<

na boon ...

Faceti voi haz de necazu` omului pana mai puteti ....>:P
am vaga idee unde e Piata asta ....
dara am aflat ca acolo ajung cu autobuza no. 4 ... si dupa ultimele noutati (am descoperit ceva vecine noi) sper sa vin impreuna cu PUFFulina ....

PUFF
13.06.2008, 09:35:27

oooo....mie imi spui, eu nu mai calc cu masina VECI acolo
nu m-a lasat decat la ultimul etaj + ca liftul nu functiona....eu am zis ca nu se mai termina urcarea aia eram ametita :gen_03: si cu cat urcam ma gandeam ca tra sa si cobor :-SS

PUFF
13.06.2008, 09:36:20
na boon ...

Faceti voi haz de necazu` omului pana mai puteti ....>:P
am vaga idee unde e Piata asta ....
dara am aflat ca acolo ajung cu autobuza no. 4 ... si dupa ultimele noutati (am descoperit ceva vecine noi) sper sa vin impreuna cu PUFFulina ....

te duc eu....dar probabil vin fara masina sau gasim in alta parte unde sa o parcam

movulina
13.06.2008, 09:39:52
te duc eu....dar probabil vin fara masina sau gasim in alta parte unde sa o parcam

mergem cu autobuza!?

roxana
13.06.2008, 09:48:03
odata am lasat masina pe la 8 dimineata la ceva etaj, si erau foarte multe locuri goale in zona, am coborat pana jos, m-am intors cam in 10 minute, ca am rezolvat rapid de tot ce aveam, m-am dus la etajul unde am stiut eu c-am lasat masina, si cand am intrat acolo m-am intors, c-am zis ca trebuia cu un etaj mai sus(aici era plin plin), si cand sa ies pe usa parca-mi recunosc masina... acolo era, dar nu m-am gandit ca in 10 minute se umple asa tare ;))

PUFF
13.06.2008, 09:48:18
mergem cu autobuza!?

mai vedem pana atunci...:D

andreea_m
13.06.2008, 11:27:22
Deci locatia e la Havana, dar totusi nu ne putem intalni mai multe in fata la parcare? Si pe la ce ora ziceti?

baby_tweety
13.06.2008, 15:46:15
;)) ;)) ;)) Pei ce soferita esti tu?Sotul meu are masina doar de cateva luni si stii cum a urcat spirala8-} ...tot razand de urmele de vopsea de masini de pe peretele interior;)).:)

Tre sa-ti spun ca n-are de-a face una cu alta.Nu tre sa stii sa conduci bine sa urci spirala aia.Tre sa-ti placa si mie nu mi-a placut=))=))
De fapt vad ca nu numai mie...

Cine vine cu masina parcati in fata la Banca romaneasca parca, Cfr mai e pe-acolo, parcarea aia vizavi de fast foodu shanghai

Taja
13.06.2008, 15:50:39
la ce ora ne intalnim?

17.30 e bine? nu de alta dar sa vin direct de la job, si n-o sa pot sta f mult:)

baby_tweety
13.06.2008, 15:56:20
la ce ora ne intalnim?

17.30 e bine? nu de alta dar sa vin direct de la job, si n-o sa pot sta f mult:)

Fine by me:*

Taja
13.06.2008, 16:00:05
Fine by me:*

<:-P <:-P <:-P super!

daniela_psy
13.06.2008, 16:48:35
Se trezeste si moi ca vrea sa vina insa is unele chestii inprevizibile la mine....asa ca vreau sa vin,sa-mi tineti un loc dar daca intervine ceva sa nu fie cu suparare;;) Viitorul meu cumnat e sef de sala la Havana asa ca avem pile;-) Fac eu rezervarea?

andreea_m
13.06.2008, 17:07:01
Se trezeste si moi ca vrea sa vina insa is unele chestii inprevizibile la mine....asa ca vreau sa vin,sa-mi tineti un loc dar daca intervine ceva sa nu fie cu suparare;;) Viitorul meu cumnat e sef de sala la Havana asa ca avem pile;-) Fac eu rezervarea?
Eu zic ca ar fi super sa faci rezervarea;))

daniela_psy
13.06.2008, 17:25:44
Eu zic ca ar fi super sa faci rezervarea;))
Buuunnn!Din pacate nu am timp sa caut lisa sa vad cate suntem.Poate o reactualizeaza cineva pana luni[-o<

dandelion
13.06.2008, 19:18:47
Buuunnn!Din pacate nu am timp sa caut lisa sa vad cate suntem.Poate o reactualizeaza cineva pana luni[-o<

1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7.Mee
8.Puff
9. Daniela_psy ( poate :D )

daniela_psy
14.06.2008, 03:12:01
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7.Mee
8.Puff
>:D< >:D< >:D<

Kalini
14.06.2008, 13:11:46

:*:*:*:*:*:*

cum de esti azi acasa?o:-)

daniela_psy
14.06.2008, 13:25:54
:*:*:*:*:*:*

cum de esti azi acasa?o:-)
CE FRUMOPASA ESTI BLONDAAA!!!!!!!:gen_09: :up :up Mai pune o poza sa te vad mai bine,pls.Poti veni si tu la intalnire?

P.S.Nu am inteles intrebarea:"> Se vede ca n-am dormit decat 4 ore:-<

daniela_psy
15.06.2008, 14:36:19
Fetelor,o veste proasta.Noi am uitat ca e meci marti si ca pe terasa Havana mesele is rezervate cam de o saptamana>:P Meciul fiind de la 21:00 sau 21:30 ar cam trebui sa eliberam masa cam pe la 20:15(30)Si cum ne stim toate ca avem obiceiul sa ne "intindem"...f proasta alegerea de marti.Presupunand ca fetele lucreaza pana la 17:00 sau 18:00 ne raman doua ore de stat la taclale.Din astea 2 ore se mai pierde pana ne adunam(ca mai sunt si intarziate printre noi:"> )Deci ce si cum facem?Astept pareri dar pana luni seara,sa stie tipul daca ne mai tine masa sau nu.Aaaaa....si pt cine nu stie,de papica sunt diferite sortimente de pizza,NUMAI pizza si inghetata.So?

baby_tweety
15.06.2008, 16:38:21
Fetelor,o veste proasta.Noi am uitat ca e meci marti si ca pe terasa Havana mesele is rezervate cam de o saptamana>:P Meciul fiind de la 21:00 sau 21:30 ar cam trebui sa eliberam masa cam pe la 20:15(30)Si cum ne stim toate ca avem obiceiul sa ne "intindem"...f proasta alegerea de marti.Presupunand ca fetele lucreaza pana la 17:00 sau 18:00 ne raman doua ore de stat la taclale.Din astea 2 ore se mai pierde pana ne adunam(ca mai sunt si intarziate printre noi:"> )Deci ce si cum facem?Astept pareri dar pana luni seara,sa stie tipul daca ne mai tine masa sau nu.Aaaaa....si pt cine nu stie,de papica sunt diferite sortimente de pizza,NUMAI pizza si inghetata.So?

Intalnirea e la ora 17:30 eu cred ca avem timp...nu are rost sa mutam data ca si asa f greu am ajuns la un consens.Eventual locatia...

daniela_psy
15.06.2008, 23:31:45
Intalnirea e la ora 17:30 eu cred ca avem timp...nu are rost sa mutam data ca si asa f greu am ajuns la un consens.Eventual locatia...
Am notat.Alte pareri?;;)

orhidutza
16.06.2008, 09:11:06
si eu zic sa ramana tot acolo... mai ales ca nici eu nu o sa pot sta mai mult de ora 7 jumatate - 8

Froggy
16.06.2008, 09:26:49
Si eu zic sa ramana acolo, oricum merg apoi repede la meci, asa ca...:">

Taja
16.06.2008, 09:43:46
atunci ramane tot marti?:) adica maine:D

orhidutza
16.06.2008, 09:46:42
atunci ramane tot marti?:) adica maine:Deu asa sper :-?:-?:-?

Taja
16.06.2008, 09:47:54
pai ne intalnim atunci. nici eu nu pot sta foarte mult asa ca e ok sa palavragim macar 2 ore, si o sa facem inca o inatalnire cand n-o sa mai fie atatea meciuri;))

andreea_m
16.06.2008, 10:11:42
Si eu zic sa ramana pe maine....stam de pe la 5.30 pana pe la 8 si apoi fugim si noi la meci, dar oricum meciul Romaniei e de la 10 fara 15.nu?

roxana
16.06.2008, 10:31:00
ramane cum ne-am inteles... adica eu tot vin

andreea_m
16.06.2008, 12:01:31
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7.Mee
8.Puff
10. Andreea
Pot sa ma adaug si eu pe lista?:D
Deci ramane la 5.30? nu ne intalnim jos, langa parcare?

movulina
16.06.2008, 12:37:06
ioai!

la 17.30?

uuu
cam complicatelea sa ajunga ... si Movu` ...

PUFFullina? unde esti!

Help!

orhidutza
16.06.2008, 12:55:27
Pot sa ma adaug si eu pe lista?:D
Deci ramane la 5.30? nu ne intalnim jos, langa parcare?sau jos in fata la McDonald's...

Taja
16.06.2008, 12:58:16
eu o sa intarziu 10 minute.....sper ca nu mai mult. trebuie sa dau o fuga la medicul de fam sa-mi dea o adeverinta.

movulina
16.06.2008, 13:00:38
eu o sa intarziu 10 minute.....sper ca nu mai mult. trebuie sa dau o fuga la medicul de fam sa-mi dea o adeverinta.

poopam bebelina de Taja
(sa nu ma batzi ... dar mie asha-mi vine ... a bebelina ... :">)

Taja
16.06.2008, 13:02:04
poopam bebelina de Taja
(sa nu ma batzi ... dar mie asha-mi vine ... a bebelina ... :">)

:)) nu te bat mai ca oricum eu am baietel in burtica, acuma daca-i zici bebelina o sa vezi tu cand creste el mare=))

movulina
16.06.2008, 13:14:03
:)) nu te bat mai ca oricum eu am baietel in burtica, acuma daca-i zici bebelina o sa vezi tu cand creste el mare=))

nu stiu dc ... mie-mi vine a bebelina .... dar nu-i bai ...
Daca avem un bebelin ... va fi cu trasaturi fine fine ... de bebelina ... 100% :D

:*:*:*

andreea_m
16.06.2008, 13:22:02
sau jos in fata la McDonald's...

E super in fata la McDonald's>:D<

daniela_psy
16.06.2008, 13:48:19
Buuuunnn.Atunci asa ramane,maine la 117:30 la Havana,cu intalnirea in fata la Mc.

reny75
16.06.2008, 20:43:18
Salutare fetelor.... Ei cum a fost intalnirea...???

roxana
16.06.2008, 21:22:31
Salutare fetelor.... Ei cum a fost intalnirea...???
pai n-a fost, ca maine e... deci mai ai timp sa te pui pe listuta

reny75
16.06.2008, 22:02:25
pai n-a fost, ca maine e... deci mai ai timp sa te pui pe listuta
E miine????? .. Hmmm Daca ies la 6 cum ar trebui in mod normal atunci poate ajung si eu... Dar b\nu promit nimic, ca nu stiu niciodata daca ies la 6 , de exemplu vineri am mers la sevici la 8 si 20 si am iesit la 23 si 10...

PUFF
16.06.2008, 22:18:29
mi-ar conveni mai bine pe la 6
maine tra sa fac un tort....sa ma duc la serviciu si sa cumpar ce imi tra pt tort

dandelion
16.06.2008, 22:52:17
1.tweety_mem
2.Teo
3.Movu
4.Taja
5.Roxana
6.Orhi
7.Mee
8.Puff
10. Andreea

daniela_psy
16.06.2008, 23:42:05
Rezervarea e facuta,pizza e pe vatra si eu abia astept sa savurez o ciocolata calda,amaruie,cu menta la o barfa cu voi.;))

Taja
17.06.2008, 08:37:38
Rezervarea e facuta,pizza e pe vatra si eu abia astept sa savurez o ciocolata calda,amaruie,cu menta la o barfa cu voi.;))

:D :D :D la cata pizza mancam eu inainte de sarcina parca nici nu-mi trebuie s-o vad acuma. si totusi reactionez cand vad scris pizza:))

mai bine o ciocolata calda cum zici tu, Dani:x

movulina
17.06.2008, 08:53:12
mi-ar conveni mai bine pe la 6
maine tra sa fac un tort....sa ma duc la serviciu si sa cumpar ce imi tra pt tort

mmm

Cred ca ai uitat de Movu`! >:/

PUFF
17.06.2008, 09:49:34
mmm

Cred ca ai uitat de Movu`! >:/

nu te-am uitat >:D<
azi pe la ora 2 ma apuc de tort si pana la 5 sper sa termin
ma gandesc ca mai vb me mess cum ne intalnim
acum nu pot sta la pove

orhidutza
17.06.2008, 09:50:37
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
nu gasesc emoticon de pus cenusa in cap....
e prima data cand trebuie sa ies de pe o listuta de intalnire a miresicilor :(

Taja
17.06.2008, 09:56:53
:((:((:((:((:((:((:((

:((:((:((:((:((:((:((:((
nu se poate!
da de ce?
why, why?:( :( :(

orhidutza
17.06.2008, 10:02:39
:((:((:((:((:((:((:((:((
nu se poate!
da de ce?
why, why?:( :( :(
ieri mi-au venit niste mesteri asteptati de luni de zile sa imi faca o treaba la ap... si mai dureaza cateva zile, printre care si ziua de azi... si trebuie supravegheati si sa li se dea indicatii ce si cum... o sa vezi si tu cum e cu mesterii astia si cum esti la mana lor si toate planurile ti le dau peste cap :((:((:((

Taja
17.06.2008, 10:12:18
ieri mi-au venit niste mesteri asteptati de luni de zile sa imi faca o treaba la ap... si mai dureaza cateva zile, printre care si ziua de azi... si trebuie supravegheati si sa li se dea indicatii ce si cum... o sa vezi si tu cum e cu mesterii astia si cum esti la mana lor si toate planurile ti le dau peste cap :((:((:((

of!!!!!!!:(:(:(
imi pare tare rau ca nu vii:-<

movulina
17.06.2008, 10:15:55
=((

Eu sper sa reusesc sa ajung, chiar daca numai pentru pusin timp (in celmai najpa caz ...).

Mi-a trecut reaceala (cat de cat) dar sunt pe cale sa-mi vina muZafirii ... si nu am dormit azi noapte de durere de ovare ... si acum ma doare spatele de nu mai pot sta nici pe scaun ...

Norok k in pauza de masa ma duc sa pap si o sa iau ceva picaturi ... de durere ...8-}

andreea_m
17.06.2008, 10:28:43
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
Nooo de ce trebuie sa lipsesti:-s:-s:-s

Abia astept sa va vad fetelor

orhidutza
17.06.2008, 10:39:13
Nooo de ce trebuie sa lipsesti:-s:-s:-s

Abia astept sa va vad fetelor
chiar daca nu o sa fiu, sper ca nu va apucati sa ma barfiti de bine =))

andreea_m
17.06.2008, 11:01:41
Tuuu pai asa ne stii tu pe noi;));));));)):[email protected]

andreea_m
17.06.2008, 11:04:08
Fetelor deci ramane azi la 17.30 in fata la McDonald's, nu?
Nu de alta dar eu nu stiu sa ajung sus pe terasa:-$:">

Mulan
17.06.2008, 11:42:32
ce fain de intalnire. asi veni si eu da mi rusine :"> :D :)) glumesc.. chiar asi veni da azi vine viitoarea soacra la cluj asa ca nu pot, pacat ca mi-ar placea sa ne cunoastem. vad ca voi va cunoasteti toate pe aici :) da no..poate data viitoare >:D<

Taja
17.06.2008, 11:44:58
Fetelor deci ramane azi la 17.30 in fata la McDonald's, nu?
Nu de alta dar eu nu stiu sa ajung sus pe terasa:-$:">

nici eu nu stiu exact cum ajung da m-oi descurca....pser!;)) o sa intarziu 10 minute maxim.

movulina
17.06.2008, 12:02:56
huh!

mii somnnnnn!!!

eu voi intarzia destul de mult ... sper sa ajung pe 18,30 ... #:-S

Froggy
17.06.2008, 13:33:25

Oricat de mult te iubim, stii ca asta nu putem garanta 8-|

=))=))=))

daniela_psy
17.06.2008, 13:43:09
Glume,glume dar eu chiar astept sa va vad.Sper sa fiu punctuala dar nu pot sa promit ca eu acuma trebuie sa ajung undeva si dureaza.Spre deosebire de altele,eu stiu unde sa ajung asa ca nu va faceti griji pt mine.Pup fetele dragi!:* :* :*

PUFF
17.06.2008, 13:47:13
fete crap de nervi...trag tare sa termin tortul sa vin la intalnire, am totru in cuptor si se gasesc 2 destepti de la gaz sa imi opreasaca gazu pt verificari .....mor de nervi

Taja
17.06.2008, 13:47:56
Oricat de mult te iubim, stii ca asta nu putem garanta 8-|

=))=))=))

Teo, tu ajungi la 5.30?

baby_tweety
17.06.2008, 14:09:40
Teo, tu ajungi la 5.30?

Eu ajung la 17:30, ne intalnim la Mc D.>:D<
Cine-a pomenit de cioco calda cu menta????;;)=P~=P~=P~=P~=P~=P~

movulina
17.06.2008, 14:53:39
fete crap de nervi...trag tare sa termin tortul sa vin la intalnire, am totru in cuptor si se gasesc 2 destepti de la gaz sa imi opreasaca gazu pt verificari .....mor de nervi

iubita, cu calm le rezolvi pe toate!

Mai ramane sa ne intalnim si sa mergem impreuna?

Froggy
17.06.2008, 15:09:33
Teo, tu ajungi la 5.30?

Ajung, da!! Daca ajung mai devreme ma suc sa imi iau niste fructe,ca ma roade pofta :D Dar la 5:30 is la MAC

PUFF
17.06.2008, 15:31:30
iubita, cu calm le rezolvi pe toate!

Mai ramane sa ne intalnim si sa mergem impreuna?

pai... la cat?

movulina
17.06.2008, 16:26:09
pai... la cat?
la 18 ... acolo in fata la oncos ... dara vb la tilifon ...

dandelion
17.06.2008, 20:17:30
Ati ajuns acasuca?:)

roxana
17.06.2008, 21:24:21
Ati ajuns acasuca?:)
Eu am ajuns
Din pacate n-am putut sta cu fetele decat o ora, Movu si cu Puff inca nu erau sosite cand am plecat eu, nu stiu daca au mai ajuns sau nu...
Mi-a parut foarte bine sa le revad pe fete, sa vad si doo burtici:*:*:*, si mi-a parut rau c-a trebuit sa plec asa de repede... data viitoare promit sa stau pana la sfarsit

baby_tweety
17.06.2008, 22:56:45
Eu am ajuns
Din pacate n-am putut sta cu fetele decat o ora, Movu si cu Puff inca nu erau sosite cand am plecat eu, nu stiu daca au mai ajuns sau nu...
Mi-a parut foarte bine sa le revad pe fete, sa vad si doo burtici:*:*:*, si mi-a parut rau c-a trebuit sa plec asa de repede... data viitoare promit sa stau pana la sfarsit

Si eu am ajuns(nu acum-dar n-am venit direct acasa de la meeting).A fost tare fain fetele!!!!!!!!Tre sa ne mai vedem clar:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]>:D<

dandelion
18.06.2008, 00:15:35
Si eu am ajuns(nu acum-dar n-am venit direct acasa de la meeting).A fost tare fain fetele!!!!!!!!Tre sa ne mai vedem clar:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]>:D<
Poze?? 8-}8-}8-}8-}8-}

Kalini
18.06.2008, 00:17:43
Am ratat intalnirea.....#-o#-o#-o

Vreau si eu poze. Si cateva detalii:)

movulina
18.06.2008, 08:34:27
Buna de dimineatza dragele mele!!!

... da a fost frumos ... insa eu sunt rupta de oboseala ...

Taja
18.06.2008, 09:27:17

si nu se mai terminau povestile;)) ca de obiceio:-) o:-) o:-)

clar trebuie sa ne mai intalnim! f mult mi-a placut.....mai putin servirea de la havana:-$ pacat de peisaj:-B Tweety, Daniela asa-i ca o sa puneti poze?:* :* :*

Roxana ati gasit vesta, lavaliera?>:D<

movulina
18.06.2008, 09:29:46
si nu se mai terminau povestile;)) ca de obiceio:-) o:-) o:-)

clar trebuie sa ne mai intalnim! f mult mi-a placut.....mai putin servirea de la havana:-$ pacat de peisaj:-B Tweety, Daniela asa-i ca o sa puneti poze?:* :* :*

Roxana ati gasit vesta, lavaliera?>:D<

Poopa Movu` PunctU mic 8-}
>:D<

hi hi!!!

am gasit si cealalta locasiune unde trebuia sa ajung ... si coolmea ... fara prea moolte eforturi ... :D
(unde m-am consumat un suc ... si o sticla de apa la 1L :)))

movulina
18.06.2008, 09:31:13
Eu am ajuns

Pai ... eu am zis ca ajung mai tarzior ... m-am anuntat (renuntasem si la sedinta de solar ...)
Dara na .... ce sa-i faci? Sper ca data aviatoare sa fim mai pOnctOale!

Taja
18.06.2008, 09:38:34
Poopa Movu` PunctU mic 8-}
>:D<

hi hi!!!

am gasit si cealalta locasiune unde trebuia sa ajung ... si coolmea ... fara prea moolte eforturi ... :D
(unde m-am consumat un suc ... si o sticla de apa la 1L :)))

si punctuletu' o pupa pe Movu':*

ai stins berea cu suc si apa? ce insetata ai fost;))

movulina
18.06.2008, 09:51:18
si punctuletu' o pupa pe Movu':*

ai stins berea cu suc si apa? ce insetata ai fost;))

8-} poi ... avand in vedere ... K am baut doua beri (sa mentionam ca am luat tzeapa si ca erau la 0.33L) ... simteam ca nu mai intra bere ... si parca usor isi facea aparitia si o durere de cap ...

ashea ca mai bine m-am limitat la suc si apa ...

THEO!

Sper ca nu l-ai stresat prea tare aseara la meci pe Luca! :-w

Froggy
18.06.2008, 10:16:57
8-} THEO!

Sper ca nu l-ai stresat prea tare aseara la meci pe Luca! :-w

Asa d tare m-am enervat la pauza, ca am adormit la mijlocul celei de-a 2-a reprize :))

A fost foarte fin aseara, m-am simtit fff bine :x

andreea_m
18.06.2008, 10:25:00
Salutare, ce bine ne-am simitit ieri, clar trebuie sa ne mai intalnim?
Fetelor au ajuns banii la nota de plata, nu ca ar fi meritat chelnerii de acolo ceva, dar sa zicem[-X
Daniela, a fost bun somonul nu, mie asa mi-a placut:((:-p
Sa stiti ca avem 2 burtici super, abia astept sa le vedem si mai incolo>:D<

P.S. ce meci urat a fost ieri:((:((:((:((:((:((

Taja
18.06.2008, 10:28:49
Salutare, ce bine ne-am simitit ieri, clar trebuie sa ne mai intalnim?
Fetelor au ajuns banii la nota de plata, nu ca ar fi meritat chelnerii de acolo ceva, dar sa zicem[-X
Daniela, a fost bun somonul nu, mie asa mi-a placut:((:-p
Sa stiti ca avem 2 burtici super, abia astept sa le vedem si mai incolo>:D<

P.S. ce meci urat a fost ieri:((:((:((:((:((:((

=)) chiar.... a fost bun somonul?:D
2 burtici care numai de bebei au vorbit.....ne scuzati!^:)^

haideti cu pozele fetelor;))

movulina
18.06.2008, 10:32:05

ei lasa ...
am invatzat si noi sa citim un ecograf de bebel ...\:D/

movulina
18.06.2008, 10:32:42
Asa d tare m-am enervat la pauza, ca am adormit la mijlocul celei de-a 2-a reprize :))

A fost foarte fin aseara, m-am simtit fff bine :x

nu putem decat sa ne bucuram ....

apropos ... eu astept PM-ul ala ... sa jtii ...

andreea_m
18.06.2008, 10:36:54

haideti cu pozele fetelor;))
Cum numai de burtici, ca eu am fost intre voi;;)....am vb si de altceva:-":-":-" (dar Orhi poate sa stea linistita ca nu am barfit-o :-":">)

mee
18.06.2008, 10:48:20
Off ..asa rau imi pare ca n-am putut sa stau mai mult :( . Pana la cat ati stat?

dandelion
18.06.2008, 10:50:52
Bai, va bat:-w nu off-topic-aiți aici:))

andreea_m
18.06.2008, 17:15:25
Oare de ce nu ne arata nimeni pozele?:((:((:((:((:((:((:((

helenita
18.06.2008, 17:41:30
Oare de ce nu ne arata nimeni pozele?:((:((:((:((:((:((:((

si eu tot intru pe topicul asta...poate poate oi vedea pozele:)) :D

baby_tweety
18.06.2008, 18:03:55
http://picasaweb.google.ro/xania83/Poze
Atat am facut eu. In rest am papat si povesit muult:)

prapadeala
18.06.2008, 19:08:41

Ce poze frumoase! Ce insorit si frumos e localul! Sunteti niste frumoase toate :)

tweety poate pui niste comentarii la poze sa stim la cine ne uitam :-p ca eu nu le cunosc pe toate fetele :)

movulina
18.06.2008, 19:11:07
Ce poze frumoase! Ce insorit si frumos e localul! Sunteti niste frumoase toate :)

tweety poate pui niste comentarii la poze sa stim la cine ne uitam :-p ca eu nu le cunosc pe toate fetele :)

nu cred ca tre` sa dau explicasii ... care sunt JE-ule de acolo ...=))

dandelion
18.06.2008, 20:34:47

Pe langa cele pe care le cunosti, mai sunt Puff cred - cea cretzulina si Movulina - cea in mov :D

va pup fetelor, la urmatoarea intalnire sper sa ajung si eu, daca o sa fie in iulie, ca mi-e tare dor de voi. Jo, parca se vede deja burticutza, Tzesti, ce mare a crescut burtica >:D<

movulina
18.06.2008, 20:53:31
Pe langa cele pe care le cunosti, mai sunt Puff cred - cea cretzulina si Movulina - cea in mov :D

va pup fetelor, la urmatoarea intalnire sper sa ajung si eu, daca o sa fie in iulie, ca mi-e tare dor de voi. Jo, parca se vede deja burticutza, Tzesti, ce mare a crescut burtica >:D<
hi hi hi

cineva a purtat o fusta movulina ... si cineva un tricou movulin ....

=))

Kalini
18.06.2008, 20:56:14
Ati fost super<:-P<:-P<:-PSi Havana arata bineo:-)

helenita
18.06.2008, 20:59:58

ce frumoase sunteti toate>:D< , iar locatia este de vis!!!

theo, a crescut burticutza, taja la tine se vede un picut:x ...iar movulina, clar te-am recunoscut!!!!!!:D

Taja
18.06.2008, 21:15:51

:[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected]
:-p :*

multumim de poze;;)
Daniela?:D :D :D tu ne areti ceva?:-B :-B :-B

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee:-SS

Taja
18.06.2008, 21:18:23

si mie mi-e dor de tine:* data viitoare sper sa fii mai libera;;)
se vede deja:D eu o vad.....si tot creste.

movulina
18.06.2008, 22:02:55

theo, a crescut burticutza, taja la tine se vede un picut:x ...iar movulina, clar te-am recunoscut!!!!!!:D

hi hi!

ma gandeam eu ca sunt inconVundabila ...=))

Froggy
18.06.2008, 22:28:55

he he. abia in poze imi dau seama ca sunt cat un dinozaur =))=))

movulina
18.06.2008, 22:31:13

:D

stii ce?
STai la coada ... sunt altzii in fatza! =))

dandelion
18.06.2008, 22:56:03
he he. abia in poze imi dau seama ca sunt cat un dinozaur =))=))Asta cu dinozaurul nu o stiam =)) eu cand ma ingras zic ca arat ca o balena ucigasa=))

daniela_psy
19.06.2008, 00:15:30
:[email protected] :[email protected] :[email protected] :[email protected]
:-p :*

multumim de poze;;)
Daniela?:D :D :D tu ne areti ceva?:-B :-B :-B

pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee:-SS
Imi cer scuze fetelor dar toata ziua am fost plecata.Pe la 23,30 am ajuns acasa.Desigur ca inainte sa plec,dimineata,am incercat sa le descarc in picasa dar mi-a dat ceva eroare si la fel am patit si acum cateva minute.Asa ca pana deslusesc eu misterul o sa vi le atasez doar in formula asta:

Froggy
19.06.2008, 00:21:57
Imi cer scuze fetelor dar toata ziua am fost plecata.Pe la 23,30 am ajuns acasa.Desigur ca inainte sa plec,dimineata,am incercat sa le descarc in picasa dar mi-a dat ceva eroare si la fel am patit si acum cateva minute.Asa ca pana deslusesc eu misterul o sa vi le atasez doar in formula asta:

Multumim Dany >:D< :*:*:*

Doamne Dumnezeule, chiar ca arat ca Moby Dick esuata la Havana =))=))=))

In rest, sunteti toate foarte frumoase :x

daniela_psy
19.06.2008, 00:43:59

Io bate la tine daca tu mai vb asa de Testi si al ei brotacel de Luca!Nu bine zice Dani ca te stresezi degeaba si ca dupa nastere o sa slabesti f repede la cat de ambitioasa esti?Ia du-te si mai intreaba-l o data!>:D<

Taja
19.06.2008, 08:48:14

1000 de pupici Daniela:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

mai vreau la intalnire!:D

movulina
19.06.2008, 09:12:11
si eu mai vreau!

8-} numai ca nu stau foarte bine la capitolul fotoJenik ... =))
dar parca mai conteaza ....

Taja
19.06.2008, 09:28:24
si eu mai vreau!

8-} numai ca nu stau foarte bine la capitolul fotoJenik ... =))
dar parca mai conteaza ....
sa nu mai aud pe niciuna ca nu-i fotogenica da? sintem toate niste frumoase, fara exceptie!!!! sa ma contrazica cineva.....daca indrazneste:D
ce-i cu pesimismul asta pe aici? data viitoare nu mai facem nici o poza si o sa fim toate mai multumite;))

PUFF
19.06.2008, 09:30:24
multumim fete de poze...:* :*

helenita
19.06.2008, 10:16:45

cred ca te bat ....termina cu prostiile>:/...o sa-ti revii sigur dupa sarcina
bucura-te de ceea ce ti-a dat DD si roaga-te sa fie totul bine, sa fiti sanatosi amandoi, asta conteaza in primul rand:*

andreea_m
19.06.2008, 10:18:18

Tu si eu asa te bat....nu mai vb as urat de tine si de Luca:-L:-w.....nici macar nu e adevarat, aratati f bine..........ioi abia astept intalnirile cand o sa veniti si tu si Ioana cu bebe, veniti odata, asa-i?>:D<

Ce frumoase sunt pozele, multumim:-p....dar chiar si eu mai vreau intalnire

Kalini
19.06.2008, 10:28:51

ce burtica frumoasa ai:*:*:*:*:*

orhidutza
19.06.2008, 11:33:09
Tu fetelor! Ce frumoase ati fost! :x:x:x Si ce frumoasa e terasa aia... ma apuca :-L:-L:-L ca n-am putut veni si eu de data asta...

movulina
19.06.2008, 11:33:28
sa nu mai aud pe niciuna ca nu-i fotogenica da? sintem toate niste frumoase, fara exceptie!!!! sa ma contrazica cineva.....daca indrazneste:D
ce-i cu pesimismul asta pe aici? data viitoare nu mai facem nici o poza si o sa fim toate mai multumite;))

pai ... eu n-am zis ca nu-z mumoasa ... iz chiar FOARTE mumoasa ... dara spuneam ca nu-z fotoJenik :))

eu poze fac ...

doar nu ma intereseaza cine se uita la ele =))

daniela_psy
19.06.2008, 22:48:31
1000 de pupici Daniela:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

mai vreau la intalnire!:D

1000 de :* + 1.Lasa ca vine Ali in august.Sau poate ne vedem mai rpd:D

diannaa
19.06.2008, 23:56:47
frumoase fete!!!!:*

daniela_psy
20.06.2008, 00:02:17
frumoase fete!!!!:*
Multumim!Data viit. join us,ca si asa,in mare,am vb despre bebei;;)

Taja
20.06.2008, 08:38:25
Multumim!Data viit. join us,ca si asa,in mare,am vb despre bebei;;)

eu numai despre bebei;))

andreea_m
20.06.2008, 11:06:40
Propun de pe acum intalnire cand vine Ali.....in august....daca vreti ne mai intalnim si inainte, dar atunci as vrea neaparat ca ei i tare dor de voi... si in plus pe multe nu v-a vazut niciodata:-p

Mulan
21.06.2008, 23:54:42
mi-ar placea si mie sa va cunosc :)

movulina
25.06.2008, 09:56:35
Vineri 27 iunie?
ora, aprox 18-19 ... se anunta cineva?

Hai ca e la oferta si propus TOCMAI de mine!!!

orhidutza
25.06.2008, 10:52:57
Vineri 27 iunie?

<:-P<:-P<:-Peu precis nu... ca sarbatorim fotograful :)>-

mee
25.06.2008, 10:59:16
Vineri 27 iunie?

Nici eu nu pot ca vin parintii mei in vizita.

PUFF
25.06.2008, 11:07:16
Vineri 27 iunie?

nici eu ...nu pot
plec in Tarnita vineri....ma intorc duminica

movulina
25.06.2008, 11:11:43
ufffffff mama ei de vineri!
Orhi! sa ne traiasca la mai multi sni si cu SANATATE fotographul!!!! >:D<

bine bine ... hai ca m-am prins eu ca nu vreti sa ma vedeti ... stiam eu ca sunt urata ... dara nici ashea sa alung oamenii :((

;))

PUFF
25.06.2008, 11:15:27
=)) =)) =)) esti tare

bine bine ... hai ca m-am prins eu ca nu vreti sa ma vedeti ... stiam eu ca sunt urata ... dara nici ashea sa alung oamenii :((

;))

orhidutza
25.06.2008, 11:29:39

O sa ii transmit toate urarile pe vineri ;)) Multumim mult!

daniela_psy
28.06.2008, 05:16:34
eu precis nu... ca sarbatorim fotograful :)>-
La multi-multi ani fotografului!!<:-P

Kalini
28.06.2008, 09:52:03
La multi-multi ani fotografului!!<:-P

si din partea mea>:D<>:D<>:D<>:D<

dandelion
28.06.2008, 18:43:04
Am scapat cu bine de licenta si sunt disponibila pt intalneala\:D/
Pot luni sau duminica, oricand de acum inainte:-B

reny75
28.06.2008, 21:18:59
Felicitari !!!!!!!:-B :-B :-B

ALI
29.06.2008, 01:50:57

acum vad si eu pozele ce rusine
nu am avut timp deloc nici sa morrrr

andreea te-ai pus in capu' mesei, ha?=)) =))

ALI
29.06.2008, 01:56:19

nu-i adev ai o burtica superbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:* :* :*

ALI
29.06.2008, 01:58:28
ooooooooooo abia astept sa ajung.................:D :D :D am atatea sa va pove:* :* :*

ALI
29.06.2008, 02:00:41

sper sa puteti venii la intalnire in august.........:*

Kalini
29.06.2008, 11:30:53
Am scapat cu bine de licenta si sunt disponibila pt intalneala\:D/
Pot luni sau duminica, oricand de acum inainte:-B

Felicitari!!!!!!!!!!:*:*:*:*

daniela_psy
29.06.2008, 19:38:13
sper sa puteti venii la intalnire in august.........:*
O sa ne facem timp pt tine:* :* :*

dandelion
29.06.2008, 22:15:23
Felicitari!!!!!!!!!!:*:*:*:*
Multumesc! ce mai off topic-aim aici=)) Tu cand ti-ai schimbat id-ul??

ALI
01.07.2008, 23:04:53
O sa ne facem timp pt tine:* :* :*
ms e ff imp pt mine sa aud asta >:D< >:D< >:D< >:D<

Froggy
09.07.2008, 10:23:57
nu va e dor sa ne vedem? ;;)

CristinaMM
09.07.2008, 10:35:18
Mie daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

movulina
09.07.2008, 10:36:13

a a a a a .....#-o

Froggy
09.07.2008, 10:42:04
Daca aveti chef si vreme, putem sa facem o mini intalnire la un suc :-"

andreea_m
09.07.2008, 11:12:36
Daca aveti chef si vreme, putem sa facem o mini intalnire la un suc :-"

Buna idee Teo + Luca;)).................se poate sa papam inghetata de pepene galben??????????? M-ai omorat cu reteta ta de aseara, in oras sigur nu e asa buna, dar pana una alta e buna si asa=P~

Froggy
09.07.2008, 21:08:42
Eu sunt dechisa la orice propuneri, mai ales pe baza de inghetata :-"

movulina
10.07.2008, 09:48:32

daca e cu ciucalata .... miamiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

sapt viitoare?

PUFF
10.07.2008, 15:13:03

daca e cu ciucalata .... miamiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!

sapt viitoare?

daca e asa pai vreau si eu inghe de cioco=P~

movulina
10.07.2008, 15:45:26
daca e asa pai vreau si eu inghe de cioco=P~
pai hai !!!!!!!

dandelion
10.07.2008, 22:57:26
Poate reusesc si eu sa ajung saptamana viitoare. dar nu promit deocamdata nimic.#-o

ralux
11.07.2008, 09:55:28
Si eu vreau sa vin! Ma primiti avand in vedere ca am ratat ultima intalnire?>:D<

andreea_m
11.07.2008, 10:33:57
Superrr, si eu vin, deci mergem la o inchetata, suc;;)

PUFF
11.07.2008, 11:19:22
sa stabilim o zi a saptamanii....si sa ne inalnim
eu pot in oricare zi de luni pana vineri....eventual sa ne facem programul dupa andana....

dandelion
11.07.2008, 13:10:39
sa stabilim o zi a saptamanii....si sa ne inalnim
eu pot in oricare zi de luni pana vineri....eventual sa ne facem programul dupa andana....Eu in mod normal pot luni, sambata ( dar nu intotdeauna ) si eventual duminica...Dar, stabiliti voi, si vad eu daca pot sa ajung..

CristinaMM
12.07.2008, 09:28:49
Fetelor, propun intalnire miercuri (sau joi) undeva pe o terasa, la un suc, o inghetata, o bere.

PUFF
12.07.2008, 18:39:48
Fetelor, propun intalnire miercuri (sau joi) undeva pe o terasa, la un suc, o inghetata, o bere.

eu sunt PRO!!

andreea_m
14.07.2008, 10:03:53
eu sunt PRO!!
Si eu sunt pro;))

mee
14.07.2008, 10:11:26

Si eu vreau !!!!

movulina
14.07.2008, 16:25:00
da da da da da .....

sigur ca DA! :D

andreea_m
14.07.2008, 17:16:57
Nu propunem nicio locatie, zi.????...ca ora banuiesc ca va fi cam 5.30, 6, ca venim direct de la munca, nu? Voi ce ziceti?

CristinaMM
14.07.2008, 19:25:36
Nu propunem nicio locatie, zi.????...ca ora banuiesc ca va fi cam 5.30, 6, ca venim direct de la munca, nu? Voi ce ziceti?
Miercuri, 5 jumate, tortuga? ;;)

mee
14.07.2008, 20:05:21
Eu sunt de acord :)

baby_tweety
14.07.2008, 22:17:58

I'm in si eu off course...Dar iar la Tortuga? Nu mergem la o terasa ceva?;;);;);;) La Marty de ex...Daca vreti.....

dandelion
15.07.2008, 00:16:09
Va spun si eu maine..adica e azi deja :D daca vin sau nu..

Froggy
15.07.2008, 10:12:11

Eu vin clar :) SI prefer tortuga pentru ca e prea cald afara si nu rezist sa stau la terase :(

roxana
15.07.2008, 11:41:35
Noa... eu nu pot sa vin.... maine plecam in vacanta :(
Dar ma inscriu pe intalnirea din August cand vine Ali, si pentru cea cand vine Miha:)>-

movulina
15.07.2008, 11:44:49
adik maine?

ralux
15.07.2008, 14:08:37
si eu vin maine la 5.30!!! Sper sa nu intervina ceva intre timp, dar ma indoiesc>:D< >:D< >:D<

baby_tweety
15.07.2008, 14:12:02
Eu vin clar :) SI prefer tortuga pentru ca e prea cald afara si nu rezist sa stau la terase :(

Zilele astea n-o sa fie mai mult de 25-26 gr.Asa ca poti veni linistita la terasa.Eu zic ca e mai bine la terasa e mai aerisit.Si daca nu ne convine la terasa putem intra inauntru-de Marty zic.
Acuma mie mi-e indiferent....da sincer m-am saturat de Tortuga:D

movulina
15.07.2008, 14:18:35
na bun!

de venit vin!

Cand? Habar nu am ... maine pe la 18 plec de la work ... am ceva treaba ... pana pe la 18.30-19 ... si dupa asta ... I`m available ... dar sa-mi ziceti unde trebuie sa ajung ... si cu ce =)) ca la copii aia mici de gradinitza :D

Froggy
15.07.2008, 14:53:23
Pai sa stabilim o data si locatia atunci. Dar, cum am mai zis, daca nu e caldura,e viforul asta si tot nu imi arde de terasa :-s Cum vreti voi, eu ma conformez...

Plus ca Marty e cam scump asa de felul lui...

CristinaMM
15.07.2008, 17:00:10
Pai sa stabilim o data si locatia atunci. Dar, cum am mai zis, daca nu e caldura,e viforul asta si tot nu imi arde de terasa :-s Cum vreti voi, eu ma conformez...

Plus ca Marty e cam scump asa de felul lui...
Terasa More nu va place? Este loc si inauntru, si are pizza buna (adica mie imi place :) ).
A ramas pe miercuri, da?

andreea_m
15.07.2008, 17:16:17
La mine s-ar putea la plec maine dupamasa din Cluj.....daca nu plec vin............
Si mie imi place la More, e chiar frumoasa terasa, dar sper sa nu ploua f tare maine

baby_tweety
15.07.2008, 22:27:22
Terasa More nu va place? Este loc si inauntru, si are pizza buna (adica mie imi place :) ).
A ramas pe miercuri, da?

E super si acolo...doar ca pizza lasa mult de dorit ca nu-i pe vatra ci in cuptor electric si-n 5 min se usuca de poti sa-ti spargi capu cu ea:)))))))))))
Pt mine e ok oriunde zau.

ALI
15.07.2008, 22:59:43
si eu vreaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-L :-L

ALI
15.07.2008, 23:00:22
Noa... eu nu pot sa vin.... maine plecam in vacanta :(
Dar ma inscriu pe intalnirea din August cand vine Ali, si pentru cea cand vine Miha:)>-

mssssssssssssssssssssssss esti o scumpa^:)^ ^:)^ ^:)^

Froggy
15.07.2008, 23:19:09
eu vin maine oriunde, va rog numai sa stabiliti ora si locatia pt ca plec dimineata de acasa si o sa vin direct acolo.

va pup

baby_tweety
16.07.2008, 00:13:51
eu vin maine oriunde, va rog numai sa stabiliti ora si locatia pt ca plec dimineata de acasa si o sa vin direct acolo.

va pup

Ok. Hai fie la Tortuga atunci....ca pare frig afara...brrrrrrrrr.LA 17:30 e ok fetele??????????

daniela_psy
16.07.2008, 01:22:31
si eu vreaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu:-L :-L
No hai fetita draguta ca ai rezistat un an...ce mai e o luna?Abia astept sa te vad!>:D<

Froggy
16.07.2008, 08:56:09
Ok. Hai fie la Tortuga atunci....ca pare frig afara...brrrrrrrrr.LA 17:30 e ok fetele??????????

E ok oriunde, numa sa va vad :D

CristinaMM
16.07.2008, 09:00:39
E ok oriunde, numa sa va vad :D
Tortuga 17.30 sa fie!

dandelion
16.07.2008, 10:00:27
Fetelor, eu nu ajung nici acuma..nu are cine sa ma duca in Cj si pe deasupra mai tre sa si mergem la cineva diseara....:(

mee
16.07.2008, 10:17:27
Tortuga 17.30 sa fie!
Excelent <:-P . Cate o sa fim ? A facut cineva o listuta?

movulina
16.07.2008, 10:41:59
pai ... eu voi ajunge dupa 19 :( daca ajung ... )

hai spuneti si mie unde vine localul asta ... :((

hai ca am studiat pusin ... deci ... de la mine ... vin cu autobuza ... 6,7,9,24 sau 25 din piata din Marasti, right? :D

andreea_m
16.07.2008, 11:14:54
Fetelor vin si eu, nu plecam nicaieri azi:D
Deci la 17.30 la Tortuga, eu zic ca e ok, afara e cam rece pt terasa.
Va pup:*

andreea_m
16.07.2008, 11:42:43
Deci o listuta ar arata cam asa:
Andreea_m
Mee
CristinaMM
Theo_dora
Movulina
Puff ????
Tweety_mem
Ralux

Roxanei ii uram concediu placut>:D<ne vedem data viitoare, in auagust:-p

Oare mai vine cineva, eu atat am gasit????? Orhi, Taja nu va inscrieti?>:D<

CristinaMM
16.07.2008, 11:53:36
pai ... eu voi ajunge dupa 19 :( daca ajung ... )

hai spuneti si mie unde vine localul asta ... :((

hai ca am studiat pusin ... deci ... de la mine ... vin cu autobuza ... 6,7,9,24 sau 25 din piata din Marasti, right? :D

Da, vii cam cu orice si trebuie sa cobori la urmatoarea statie dupa centru, la spitalul de copii.

Taja
16.07.2008, 11:55:13
distractie placuta fetelor!>:D<
Andreea eu nu vin, nu vreau sa va intristez. o sa fiu invizibila o perioada pana imi revin. deocamdata e groaznic de rau.
va pup!

movulina
16.07.2008, 11:59:16
Da, vii cam cu orice si trebuie sa cobori la urmatoarea statie dupa centru, la spitalul de copii.

Nu promit, insa 100% sure ca ajung ...:-SS

movulina
16.07.2008, 11:59:48
Andreea eu nu vin, nu vreau sa va intristez. o sa fiu invizibila o perioada pana imi revin. deocamdata e groaznic de rau.
va pup!

>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

:*:*:*:*:*

mee
16.07.2008, 12:36:46
va pup!
:grouphug: :x

andreea_m
16.07.2008, 12:42:15
va pup!
Imi pare tare rau pt tine.......iti doresc sa iti revii cat mai repede:*:x
Te asteptam in august ca ne e dor de tine

mee
16.07.2008, 17:02:17
A facut cineva rezervare in Tortuga ? :D

CristinaMM
16.07.2008, 17:14:31
A facut cineva rezervare in Tortuga ? :D
Nu cred :D.
Merem acolo si ne descurcam.

mee