PDA

Versiunea completa : Off topic-ul miresicilor din Sibiu

Pagini : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

cinezee
26.09.2007, 13:05:00
Ziua buna dragelor ....
ia uitati ....ce face un copil la 2 anisori :)

http://www.youtube.com/watch?v=r43yCiKlbCo

movulina
26.09.2007, 13:20:33
Ziua buna dragelor ....
ia uitati ....ce face un copil la 2 anisori :)

http://www.youtube.com/watch?v=r43yCiKlbCo

nu mai da de-astea ca de la work nu le pot vedea si ma oftik!!!!
si akas n-am net!
>:P

cinezee
26.09.2007, 14:08:40
nu mai da de-astea ca de la work nu le pot vedea si ma oftik!!!!
si akas n-am net!>:P

e nu stiam ..e vb de o fetita de 2 anisori..care arata pe harta lumii toata tariile...parintii o intreaba si ea ....arata ....:>

ximo
26.09.2007, 14:19:35
e nu stiam ..e vb de o fetita de 2 anisori..care arata pe harta lumii toata tariile...parintii o intreaba si ea ....arata ....:>
Super fetita cu "puteri" miraculoase! Ce dulce este!;))

movulina
26.09.2007, 14:19:39

HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:-w

cinezee
26.09.2007, 14:44:10
HMMMMMMMMMMMMMMMMMM:-w

Serios ..am ramas fara cuvinte ..sa iti scrie si XIMO

ximo
26.09.2007, 16:50:23
Serios ..am ramas fara cuvinte ..sa iti scrie si XIMO
Si eu am ramas fara cuvinte! Pur si simplu vad si nu pot sa cred!:*

ximo
26.09.2007, 16:51:18
Mio si Ina, mai ales, nu au mai scris nimik!
Stiti cumva cei cu ele?:-\

BlueMoni
26.09.2007, 16:54:37
Mio si Ina, mai ales, nu au mai scris nimik!
Stiti cumva cei cu ele?:-\

Mio e plecata in saptamana de miere din cate stiu eu. De Ina nu am auzit nimic...

deena
27.09.2007, 11:00:23
Hello fetele!!Pt ca ati spus ca miresicile de 2008 sunt lenese, fapt care m-a jicanit profund:-p, am zis sa iau masuri si sa va salut.sunt lenesa pt ca ma chinuiesc sa citesc tot ce e pe aici, ca sa nu intreb prea multe si sunt lenesa pt ca ma gandesc ca luni incep si facultatea si meditatiile cu copchii zapaciti si uoof grea viata.Abia astept sa vina weekendul viitor sa ii fac o vizita lu domnu viitor sot, ca mi-e dor de el de craaap!!Aaa si apropos.urasc bucurestiuuul:-<.pupici

laura81
27.09.2007, 11:29:05
O, nasol, stai in buc? cred ca am citit dar am uitat la fel de repede:"> ... Dar esti din sb mutata acolo sau de-acolo si te muti aici? spor la citit dar poti sa pui si intrebari , nu vezi ca numai balarii vorbim in lipsa de alte subiecte?:-"

movulina
27.09.2007, 11:31:41
k sa fiu eu mai cu motz si off-topik!
azi e joi, deci ne vedem deseara, right?#-o

laura81
27.09.2007, 11:33:04
k sa fiu eu mai cu motz si off-topik!
azi e joi, deci ne vedem deseara, right?#-o

=D>=D>=D>
Ai nimerit!!!!<:-P
Kristinne e plecata din sb deci nu mai vine, si alison daca vine vine tarziu. inclina catre nu. ii dau eu un msg dinaelei

movulina
27.09.2007, 11:43:52
deci ne vedem pe la 18.30-19.00?

alison
27.09.2007, 13:09:47
Salut gagici. Cu mari regrete, eu azi nu vin la intalnire. Saptamanile urmatoare (2) o sa am conducere intensiv plus de invatat & facut chestionare, fapt neglijat nepermis in ultima vreme, asa ca poate ne vedem in a doua jumatate a lui octombrie. Daca iau examenul. Daca nu, drept pedeapsa, n-o sa mai scot nasul din casa pana in 2008. :-SS =))

deena
27.09.2007, 16:56:30
O, nasol, stai in buc? cred ca am citit dar am uitat la fel de repede:"> ... Dar esti din sb mutata acolo sau de-acolo si te muti aici? spor la citit dar poti sa pui si intrebari , nu vezi ca numai balarii vorbim in lipsa de alte subiecte?:-"

m-am nascut in buc si am stat aici si l-am urat.ai mei sunt din zona sibiului.sotiorul din turnu rosu si noi ne-am cunoscut la fagaras:))vreti mai complicat de atat.mama ce naveta am facut trei ani de zile.mai avem unul.pt cine zice ca nu tin relatiile la distanta stiu eu un exemplu ca sa il contrazic.oricum de-abia asteeeept sa fiu acolo cu el si sa nu mai am facturi asa mari la mobil :))

si oooo daaa o sa va intreb multe rau, dar inca mai incerc sa ma documentez:-?

deena
27.09.2007, 17:17:32
Aaa si pt ca suntem pe offtopic pot sa urlu si eu??unde gasesc eu neste nasi???nu avem asa ceva:-SScat e minimul inainte de nunta pt a gasi d-astia :-p o sa imi explodeze capul de stres:(

BlueMoni
27.09.2007, 17:41:53
Aaa si pt ca suntem pe offtopic pot sa urlu si eu??unde gasesc eu neste nasi???nu avem asa ceva:-SScat e minimul inainte de nunta pt a gasi d-astia :-p o sa imi explodeze capul de stres:(

Deena, cu nasii nu e foarte urgent, trebuie sa-i ai cand incepi sa faci invitatiile. Sunt sigura ca o sa gasiti pana la urma. Dupa nunta am aflat de doua perechi care vroiau sa ne fie nasi dar nu au indraznit sa ne spuna nimic si noi nici nu ne-am gandit la ei. Spune in stanga si in dreapta ca nu aveti nasi si cautati si o sa vezi cum apar. Bafta!

deena
27.09.2007, 17:59:35
Asa o sa fac;;).Ma enerveaza ca imi tot vin de toate in cap si nu stiu cu ce sa va stresez mai iute.Aaa..stiu am gasit cu ce.Avand in vedere ca vrem sa facem cununia civila si cea religioasa in aceeasi zi si ca la 14 tre sa fim la fantanita la restaurant, credeti ca exista vreo sansa sa nu trebuiasca sa ma duc direct in rochie de mireasa la starea civila.ma gandesc ca nu am timp intr-o ora sa schimb coafura si machiaj.:-sahh la naiba daca ma mai agit mult de acum, o sa fac apoplexie pana atunci.sunt si eu mica..iertati8-}

ximo
27.09.2007, 19:34:54
Asa o sa fac;;).Ma enerveaza ca imi tot vin de toate in cap si nu stiu cu ce sa va stresez mai iute.Aaa..stiu am gasit cu ce.Avand in vedere ca vrem sa facem cununia civila si cea religioasa in aceeasi zi si ca la 14 tre sa fim la fantanita la restaurant, credeti ca exista vreo sansa sa nu trebuiasca sa ma duc direct in rochie de mireasa la starea civila.ma gandesc ca nu am timp intr-o ora sa schimb coafura si machiaj.:-sahh la naiba daca ma mai agit mult de acum, o sa fac apoplexie pana atunci.sunt si eu mica..iertati8-}
De ce nu te duci la cununia civila imbracata in rochie de mireasa? Nu iti place? Eu asa am fost!
Apropo de mica, eu sunt si mai mica ca tine!;))
:*:*:*

deena
27.09.2007, 20:09:28
Pai in rochie de mireasa m-oi duce ca n-am de ales.Faza e ca am tot fost numai la nunti noaptea si in cazul alora era timp pt de toate.Si asa ca ma simt usor scoasa din ritm cu programul nostru.Om trai si om vedea.Mai devreme am bocit un picutz ca azi am vazut rochia perfecta....pe o tipa care tocmai o cumpara.Cica nu se facea decat la comanda...era perfeeectaaaaade ce a luat-o reaua aia??urasc bucurestencele=)):-$

ximo
27.09.2007, 20:15:19
Pai in rochie de mireasa m-oi duce ca n-am de ales.Faza e ca am tot fost numai la nunti noaptea si in cazul alora era timp pt de toate.Si asa ca ma simt usor scoasa din ritm cu programul nostru.Om trai si om vedea.Mai devreme am bocit un picutz ca azi am vazut rochia perfecta....pe o tipa care tocmai o cumpara.Cica nu se facea decat la comanda...era perfeeectaaaaade ce a luat-o reaua aia??urasc bucurestencele=)):-$
V-ati ales un local super fain, vreai sa spun restaurantul de la fantanita!:*

deena
27.09.2007, 23:22:38
Ximoooo;;) sa vezi ce te-am rugat eu pe tine la topicul cu invitatii si place carduuuri:-".Nu-i asa ca imi arati si mie pozici cu invitatiile tale??ca si eu ma cam vreau artista:))

si ca sa nu fiu offtopic pe ofttopic, va zic ca mi-e un somn de crap, dar nu ma pot dezlipi de calculator.mi-am pus in gand sa citesc tot tot tot.oare imi ajung cele 11 luni pana la nunta sa termin lectura??#-o

roxanaf
28.09.2007, 09:59:39
Salut gagici. Cu mari regrete, eu azi nu vin la intalnire. Saptamanile urmatoare (2) o sa am conducere intensiv plus de invatat & facut chestionare, fapt neglijat nepermis in ultima vreme, asa ca poate ne vedem in a doua jumatate a lui octombrie. Daca iau examenul. Daca nu, drept pedeapsa, n-o sa mai scot nasul din casa pana in 2008. :-SS =))

la ce scoala esti??? si eu mi-am luat carentu' nu de foarte mult timp si am fost tare mandra de mine...... de fapt inca mai sunt :D numai ca eu m-am lalait vreo 3 luni si un pic pana sa-mi dau examenu' #-o

roxanaf
28.09.2007, 10:02:47
Ximoooo;;) sa vezi ce te-am rugat eu pe tine la topicul cu invitatii si place carduuuri:-".Nu-i asa ca imi arati si mie pozici cu invitatiile tale??ca si eu ma cam vreau artista:))

si ca sa nu fiu offtopic pe ofttopic, va zic ca mi-e un somn de crap, dar nu ma pot dezlipi de calculator.mi-am pus in gand sa citesc tot tot tot.oare imi ajung cele 11 luni pana la nunta sa termin lectura??#-o

Am uitat sa salut.....deci Buna dimineatza la toata lumea!!!!! >:D<
Deena eu zic ca termini de citit aproape tot daca ramai la fel de silitoare ;-)

laura81
28.09.2007, 10:51:10
Deena, nu te stresa cu nasii, poate va alegeti unii cu care peste un an poate pierdeti legaturile si i-ati ales dejaba. e timp, nu te grabi :)
Cat despre unul dintr-un oras, unul din altul, unul din altul ... adi e nascut in sb, crescut in oradea, ne-am cunoscut la faculta in tm si ne-am mutat in sb dupa ce ne-am cautat sa ne mutam in 3 orase in paralel (oradea, sb si cj) . mama da bine-i sa te hotarasti unde ramai :))
Roxana, si dinaela tre sa-si dea sc de soferi (nu stiu daca ati prins-o pe forum ca n-a intrat de mult, dar e una din veterane), viviana se apuca, alison o face din greu (scoala:D) ... S-or fi mutat barbatii la cratita? :))

deena
28.09.2007, 11:00:29
Haaa cand o sa-l vad pe al meu la cratita e semn ca se darama cerul.in afara de cartofi prajiti super buni si un ceai genial altceva sa te fereasca Dumnezeu sa faca.Oricum nu incearca, zice ca astea sunt atributiile mele#:-S.Scoala de soferi.Eu am carnet de un an si nu am mai condus tot de atunci, ca tata nu mi-ar da masina nici sa lesine.Lasa ca ma fac eu mare:-<

Aaa si ca sa ma incadrez bine in offtopic.sunt treaza de trei ore, dar mi-e un pic lene sa mananc.se ofera cineva sa ma hraneasca???:-"

laura81
28.09.2007, 11:10:03
A, deena, ce mai vroiam sa zic: la nuntile de zi nu prea ai cum sa mergi in alta rochie la cununia civila. stiu ca in buc asa se merge, dar stai linistita, aici toate miresele merg in rochie d emireasa. mai putin cele care au cununia in alta zi. si si asa te trezesti la 5-6 dimineata deci ... Bucura-te ca vei fi in rochie de mireasa de dimineata pana seara, mai tarziu o sa-ti fie dor de chestia asta :)

roxanaf
28.09.2007, 11:10:40
Deena, nu te stresa cu nasii, poate va alegeti unii cu care peste un an poate pierdeti legaturile si i-ati ales dejaba. e timp, nu te grabi :)
Cat despre unul dintr-un oras, unul din altul, unul din altul ... adi e nascut in sb, crescut in oradea, ne-am cunoscut la faculta in tm si ne-am mutat in sb dupa ce ne-am cautat sa ne mutam in 3 orase in paralel (oradea, sb si cj) . mama da bine-i sa te hotarasti unde ramai :))
Roxana, si dinaela tre sa-si dea sc de soferi (nu stiu daca ati prins-o pe forum ca n-a intrat de mult, dar e una din veterane), viviana se apuca, alison o face din greu (scoala:D) ... S-or fi mutat barbatii la cratita? :))
=)) =)) ar cam trebui sa le vina si lor randu' :D .........aoleuuuu cate suntem #-o spun asta pt ca nu e tocmai o placere sa ma intalnesti in trafic , dar ma tin pe pozitii , nu ma las :) pai mi-am mancat nervii pana am terminat-o si niste emotii ce-am avut la examen ..... asa ca e floare la ureche acum :))))) hmmm...... ultima parte nu e chiar adevarata /:)

movulina
28.09.2007, 11:12:23
Obiectez!!!

Viviana s-a apucat de scoala!!!:>

roxanaf
28.09.2007, 11:13:28
A, deena, ce mai vroiam sa zic: la nuntile de zi nu prea ai cum sa mergi in alta rochie la cununia civila. stiu ca in buc asa se merge, dar stai linistita, aici toate miresele merg in rochie d emireasa. mai putin cele care au cununia in alta zi. si si asa te trezesti la 5-6 dimineata deci ... Bucura-te ca vei fi in rochie de mireasa de dimineata pana seara, mai tarziu o sa-ti fie dor de chestia asta :)
mmm......oare chiar n-am cum sa fac sa am alta rochita la civila???? chiar imi doresc asa mult.....dar vreau si religioasa in aceeasi zi....:( si daca vb la restaurant si dau niste bani ( mai multi sau mai putini) nu ma lasa macar pana pe la doua noaptea??? asa as incepe mai tarziu si ar fi super pt mine.

deena
28.09.2007, 11:16:26
Legat de ora de 'evacuare'.Noi am zis asa.ok facem cum vor ei pana la 24, dar pe urma de la 24 pana la 6 dim am inchiriat clubul lor pt continuare.Ca pe amicii nostrii nu ii poti trimite clar sa faca nani.Si asa o sa am si mini rochie de mireasa in club.Ulttra mini.Asa imi trece supararea ca nu am avut la civila alta rochie:))

roxanaf
28.09.2007, 11:21:03
Obiectez!!!

Viviana s-a apucat de scoala!!!:>
daaaa ??? unde ????

deena
28.09.2007, 11:22:04
Ca mi-am amintit de nasi.Are ceva daca sunt rude??Adica la un moment dat ma gandisem la fratele lu tata.In varsta nu e.Insurat e.De gasca e.Oricum mai caut ca m-ati linistit voi, dar deja nu mai suportam, toata lumea ne freaca la cap.vaaai cuuuummm, nu aveti inca naaasi??grooaaaznic:O:[email protected]

cinezee
28.09.2007, 13:31:57
ziua buna >:D< >:D< >:D< ....am reaparut si eu......

se face ca de acum incolo nu o sa mai fiu pe forum decat cam rar din pacate ...

am inceput munca la negru ( iar ) plus ma ocup de nepotica de 9 luni si ceva :-< cam de 3 sau 4 ori pe saptamana

dar va citesc ....noaptea dupa 12 sau 1 ...cand imi trag si eu sufletu si atunci nu mai sunteti nici una ...mai mult ca sigur dormiti ;))

ximo
28.09.2007, 13:54:39
ziua buna >:D< >:D< >:D< ....am reaparut si eu......

se face ca de acum incolo nu o sa mai fiu pe forum decat cam rar din pacate ...

am inceput munca la negru ( iar ) plus ma ocup de nepotica de 9 luni si ceva :-< cam de 3 sau 4 ori pe saptamana

dar va citesc ....noaptea dupa 12 sau 1 ...cand imi trag si eu sufletu si atunci nu mai sunteti nici una ...mai mult ca sigur dormiti ;))
Buna sa iti fie ziua!

ximo
28.09.2007, 13:56:30
Va rog ajutati-ma!!!!!!!!!!!!1^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:) ^
Vreau sa pun pozele care le am in album dar nu pot pt ca sunt prea mari si nu stiu cum sa le fac mici! As vrea sa imi pun pozele la semnatura dar nici asta nu stiu!
Ajutor!

cinezee
28.09.2007, 14:07:24
Va rog ajutati-ma!!!!!^:)^
Vreau sa pun pozele care le am in album dar nu pot pt ca sunt prea mari si nu stiu cum sa le fac mici! As vrea sa imi pun pozele la semnatura dar nici asta nu stiu!
Ajutor!

te voi ajuta eu......ai auzit de picassa ?

ximo
28.09.2007, 14:09:23
Ca mi-am amintit de nasi.Are ceva daca sunt rude??Adica la un moment dat ma gandisem la fratele lu tata.In varsta nu e.Insurat e.De gasca e.Oricum mai caut ca m-ati linistit voi, dar deja nu mai suportam, toata lumea ne freaca la cap.vaaai cuuuummm, nu aveti inca naaasi??grooaaaznic:O:[email protected]
Nici noi nu am avut nasi si am cautat ca disperatii!
Dupa nunta ne-am trezit ca au venit perechi la noi care ar fi vrut sa ne cunune dar ei au crezut ca noi aveam nasi si nu ne-au spus nimk! Voi sa spuneti in stanga si in dreapta ca apar ei singuri!
Noi am trecut prin situatii prenibile pt ca le-am spus catorva perechi daca vor sa fie nasii nostri si fiecare se scuzau cum puteau! Nasol!:-w

ximo
28.09.2007, 14:09:53
te voi ajuta eu......ai auzit de picassa ?
Nu stiu ce e ! Multumesc!>:D<

cinezee
28.09.2007, 14:18:23
Nu stiu ce e ! Multumesc!>:D<

bun te voi ajuta eu...inregistreza-te la gmail..vezi ca acum situl este in romaneste

ximo
28.09.2007, 14:25:11
bun te voi ajuta eu...inregistreza-te la gmail..vezi ca acum situl este in romaneste
Scuza-ma dar nu stiu unde gasesc in gmail! Va trebui sa imi explici, te rog!

cinezee
28.09.2007, 14:31:31
Scuza-ma dar nu stiu unde gasesc in gmail! Va trebui sa imi explici, te rog!

uite aici .....w w w gmail .c o m

desigur fara pauze intre litere

ximo
28.09.2007, 14:41:49
uite aici .....w w w gmail .c o m

desigur fara pauze intre litere
M-am inregistrat!

cinezee
28.09.2007, 14:49:20
M-am inregistrat!

FElicitariii :)>-

Acum undeva sus ..in stanga .....ai un fel de menu cu albastru....si uitate-te dupa PHOTOS ...da click acolo

ximo
28.09.2007, 14:58:33
FElicitariii :)>-

Acum undeva sus ..in stanga .....ai un fel de menu cu albastru....si uitate-te dupa PHOTOS ...da click acolo
Am intrat si am gasit photos!

ximo
28.09.2007, 15:09:57
Acum uploadez poze!:)>-

cinezee
28.09.2007, 15:10:27
Am intrat si am gasit photos!

buun ....acum undeva pe acolo in stanga se afla menu-ul lui....porma in dreapta se afla opiunea ..." new album " da click pe el ....

daca ai un nr de mobil da-mil in pm ...te voi ghida mai ushor >:D<

ximo
28.09.2007, 15:18:58
buun ....acum undeva pe acolo in stanga se afla menu-ul lui....porma in dreapta se afla opiunea ..." new album " da click pe el ....

daca ai un nr de mobil da-mil in pm ...te voi ghida mai ushor >:D<
Nu vreau sa te stresez! Cred ca de acum incolo o sa ma descurc!;))
Iti multumesc ffffffff mult!^:)^^:)^^:)^^:)^:*:*:*:*

cinezee
28.09.2007, 15:29:18
Nu vreau sa te stresez! Cred ca de acum incolo o sa ma descurc!;))
Iti multumesc ffffffff mult:*:*:*:*

nu ma stresezi cu nimicccc...azi e zi de relaxare ptr mine ...imi face palcere sa te ajut .....

apropo...in album poti pune pazoele la marimea care este initial..incearca sa nu pui mai mult de 100 sde poze sa fie mai usor feteleor sa vada ..mai bine impartele in cateva categorii....creed albume separate

Sucess !

p.s : intreba-ma in pm daca iti este mai ushor ...raspund imediat>:D<

ximo
28.09.2007, 15:59:42
nu ma stresezi cu nimicccc...azi e zi de relaxare ptr mine ...imi face palcere sa te ajut .....

apropo...in album poti pune pazoele la marimea care este initial..incearca sa nu pui mai mult de 100 sde poze sa fie mai usor feteleor sa vada ..mai bine impartele in cateva categorii....creed albume separate

Sucess !

p.s : intreba-ma in pm daca iti este mai ushor ...raspund imediat>:D<
trimite-mi id-ul tau si vb pe mess daca vrei!

laura81
28.09.2007, 18:29:10
Legat de ora de 'evacuare'.Noi am zis asa.ok facem cum vor ei pana la 24, dar pe urma de la 24 pana la 6 dim am inchiriat clubul lor pt continuare.Ca pe amicii nostrii nu ii poti trimite clar sa faca nani.Si asa o sa am si mini rochie de mireasa in club.Ulttra mini.Asa imi trece supararea ca nu am avut la civila alta rochie:))
Nu cred ca vei mai vrea sa dai rochia aia jos ;-)

deena
28.09.2007, 18:54:12
Pe care din ele laura??:))Aia 'oficiala', sau aia de club??oricum in club o sa fac o adaptare.Daca imi iau rochie din doua parti, pastrez corsetul si fac o fustita mini stufoasa.Cand scap de partea de jos devin wild wild.Nu stiu de ce dar barbatu a parut anormal de incantat de idee.I wonder:-"

ximo
28.09.2007, 22:01:18
Draga mea cinezee iti multumesc din tot sufletul, fara tine as fi fost moarta!
pupici!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

ximo
28.09.2007, 22:03:44
Pozele sunt doar cateva din cele din album!

cinezee
28.09.2007, 22:06:13
Draga mea cinezee iti multumesc din tot sufletul, fara tine as fi fost moarta!
pupici!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

mi-a facut placere sa te ajut ....si intamplator ....atunci eram la citit pe forum ca absentasem cam de o saptamana....

si de accea te am ajutat >:D< >:D< >:D<

ximo
28.09.2007, 22:12:13
mi-a facut placere sa te ajut ....si intamplator ....atunci eram la citit pe forum ca absentasem cam de o saptamana....

si de accea te am ajutat >:D< >:D< >:D<
Trebuia sa recuperezi pt ca ai fost absenta,;)) facand o fapta buna!

ximo
28.09.2007, 22:22:25
Dragele mele miresici va spun noapte buna si va doresc un week-end placut!:*:*:*:*:*:*

cinezee
28.09.2007, 22:22:57
Trebuia sa recuperezi pt ca ai fost absenta,;)) facand o fapta buna!

cum spuneam...intrasem sa va salut ca nu am, mai fost pe la voi,am vazut ca cereai ajutor ...si nu ma puteam abtine ;)) :> :*

somn pufos ...pe curand ...si un sf de sapt cat mai distractiv :)

deena
28.09.2007, 22:31:59
Ahhh ce cutit mi-a bagat viitorul sot.Mi-a zis ca pitica cum sunt eu nu o sa gasesc rochie marimea mea.Asta ca sa se razbune pt ca costume marimea lui chiar nu exista.E si el mic.Deci:((spuneti-mi ca exista rochii pt copchile de 1.60 si 48 de kile:((.El e in pom clar>:)Ce m-o suparaaaaat:((:((acum stau si citesc 'miresicile din sibiu' si ma intreb cat imi ia sa termin topicul de studiat:-SS

cinezee
28.09.2007, 22:39:11
Ahhh ce cutit mi-a bagat viitorul sot.Mi-a zis ca pitica cum sunt eu nu o sa gasesc rochie marimea mea.Asta ca sa se razbune pt ca costume marimea lui chiar nu exista.E si el mic.Deci:((spuneti-mi ca exista rochii pt copchile de 1.60 si 48 de kile:((.El e in pom clar>:)Ce m-o suparaaaaat:((:((acum stau si citesc 'miresicile din sibiu' si ma intreb cat imi ia sa termin topicul de studiat:-SS

desigur ca sunt ...eu te sfatuirsc sa te duci in bazar ..stiu ca e o fata miniona de statura care are 1.55 si are rochita de vanzare ....

cum de altfel te sfatuiesc daca poti sa vii in bucuresti ...ai gama mult mai variata si ai de unde alege ....success %%- >:D<

deena
28.09.2007, 22:43:28
Pai eu in Bucuresti stau.Dar nah..intelegi crizele astea mici..A fost rau rau:( Cu el va fi realmente problema.Nu sunt prea multe firme care sa faca la costume nr 42.Si cand a gasit 42-pt alte ocazii nu pt nunta, or erau si alea mari..ori urate.Tot eu o sa trebuiasca sa ma agit si pt el ca e mai sucit ca mineb-( Remarc o chestie.Am probleme la cap.M a stresez si pt servetelel de pe masa cu 11 luni inainte.Cred ca in iulie o sa iau calmante daca o tin tot asa:-SS

Aaaaa Ximo..imi place invitatia.serios e faina si cred ca ai fost super incantata ca le-ai facut tu singurica:*

cinezee
28.09.2007, 22:59:46
Pai eu in Bucuresti stau.Dar nah..intelegi crizele astea mici..A fost rau rau:( Cu el va fi realmente problema.Nu sunt prea multe firme care sa faca la costume nr 42.Si cand a gasit 42-pt alte ocazii nu pt nunta, or erau si alea mari..ori urate.Tot eu o sa trebuiasca sa ma agit si pt el ca e mai sucit ca mineb-( Remarc o chestie.Am probleme la cap.M a stresez si pt servetelel de pe masa cu 11 luni inainte.Cred ca in iulie o sa iau calmante daca o tin tot asa:-SS

Aaaaa Ximo..imi place invitatia.serios e faina si cred ca ai fost super incantata ca le-ai facut tu singurica:*

Sotul meu .....tot asa e mic de trup ,adica slabut fara paketul de muschi ...poarta cat port eu ca femeie ...am gasit pana la urma ( la bigotti in unirea )

trebuie intradevar sa cautati la firma de nume ....undei n general sa face si masura S ..sau 40-42 ....

eu am avut impresia ....ca te am vazut scriind aici ...ca nu esti din buc ..dupa aceea am citit unde esti locata :-"

deena
29.09.2007, 21:37:33
Salutare fetele!!De fapt nu stiu pe cine salut ca bate vantul pe aici:-".Deeci va spun ca eu de ieri citesc non stop si ma dor ochii, dar nu ma las.Am ajuns la pagina 110 la 'miresici din sibiu'.uhh mama.Nici in sesiuni nu am studiat atat;)).

Luni facultate.Vaaaai ce dor mi-era.:-sSingurul gand care ma ajuta e ca vinerea viitoare o sa fiu in tren spre Sibiu si o sa imi vad si eu 'baiatu' si o sa alergam pentru diverse si o sa ii fac creierul calti, ca saptamanile astea m-am abtinut sa il mai stresez si eu pe langa diversele stresuri pe care le-a avut.Am ales sa va innebunesc pe voi.

Daca stie vreuna ceva calmante eficente sa imi ziceti ca cred ca pana la nunta iau non stop:))Si un psiholog bun se accepta.Eventual psihiatru8-}

Va pup pe toate care in weekend absentati de la calculator.Haaa lasa ca incepe saptamana si va prind eeeuuu-aici urma un ras malefic/:)

cinezee
29.09.2007, 21:48:37
asemenea si tie ...si un we cat mai reconfortant ;)) =;

roxanaf
29.09.2007, 22:31:24
Salutare fetele!!De fapt nu stiu pe cine salut ca bate vantul pe aici:-".Deeci va spun ca eu de ieri citesc non stop si ma dor ochii, dar nu ma las.Am ajuns la pagina 110 la 'miresici din sibiu'.uhh mama.Nici in sesiuni nu am studiat atat;)).

Luni facultate.Vaaaai ce dor mi-era.:-sSingurul gand care ma ajuta e ca vinerea viitoare o sa fiu in tren spre Sibiu si o sa imi vad si eu 'baiatu' si o sa alergam pentru diverse si o sa ii fac creierul calti, ca saptamanile astea m-am abtinut sa il mai stresez si eu pe langa diversele stresuri pe care le-a avut.Am ales sa va innebunesc pe voi.

Daca stie vreuna ceva calmante eficente sa imi ziceti ca cred ca pana la nunta iau non stop:))Si un psiholog bun se accepta.Eventual psihiatru8-}

Va pup pe toate care in weekend absentati de la calculator.Haaa lasa ca incepe saptamana si va prind eeeuuu-aici urma un ras malefic/:)

buna deena, ce faci???....am vazut ca esti on si mereu povestitoare pe deasupra asa ca m-am gandit sa te salut in mod special :)

cinezee
29.09.2007, 22:55:01
roxanaa...na`seara..ce mai faci?! >:D<

roxanaf
29.09.2007, 23:01:14
roxanaa...na`seara..ce mai faci?! >:D<
astept somnu' :D imi caut un film ceva si mai miresesc putin.....u?

cinezee
29.09.2007, 23:06:32
astept somnu' :D imi caut un film ceva si mai miresesc putin.....u?

uite ....mai citesc si eu pe aici ....din pacate nu am ce vedea la tv....

te vazui on la SB...SI M-AM GANDIT Sa te salut ;))

roxanaf
29.09.2007, 23:11:34
uite ....mai citesc si eu pe aici ....din pacate nu am ce vedea la tv....

te vazui on la SB...SI M-AM GANDIT Sa te salut ;))
>:D< >:D< >:D<

cinezee
29.09.2007, 23:13:38
>:D< >:D< >:D<

ce mai faci ...cum te simti ...mai ales ca te ai incadrat in buget?!

deena
29.09.2007, 23:17:49
buna deena, ce faci???....am vazut ca esti on si mereu povestitoare pe deasupra asa ca m-am gandit sa te salut in mod special :)

Pai sunt on acum cat imi mai permit. Am jurat solemn ca imi fac temele si citesc tot tot.De saptamana viitoare mai geru ca incep si cu facultatea si cu alergatul pe la copchii la meditatii si pe la mama naibii:-p.Acum profit si eu sa imi omor ochisorii.Va pupacesc fetelor. Somn usor si vise cu rochii faine:x

deena
29.09.2007, 23:19:21
Aaaa si stau bine..mai am 'numai' 149 de pagini pe topicul miresicilor.Cred ca am ceva probleme la cap:D

cinezee
29.09.2007, 23:22:29
Aaaa si stau bine..mai am 'numai' 149 de pagini pe topicul miresicilor.Cred ca am ceva probleme la cap:D

puup...si tie la fel>:D<

roxanaf
29.09.2007, 23:39:45
Pai sunt on acum cat imi mai permit. Am jurat solemn ca imi fac temele si citesc tot tot.De saptamana viitoare mai geru ca incep si cu facultatea si cu alergatul pe la copchii la meditatii si pe la mama naibii:-p.Acum profit si eu sa imi omor ochisorii.Va pupacesc fetelor. Somn usor si vise cu rochii faine:x
:)) ar trebui sa nu te retin atunci prea mult....ce-ai citit interesant pana acum???? a....da si le-am putea ruga pe fete sa te si verifice, bine? :D
te anunt oficial : ai devenit dependenta de miresici !!!!!:>:>

roxanaf
29.09.2007, 23:41:21
ce mai faci ...cum te simti ...mai ales ca te ai incadrat in buget?!
pai n-am nici o grija deocamdata, e tare bine sa fi linistit.

cinezee
29.09.2007, 23:56:41
pai n-am nici o grija deocamdata, e tare bine sa fi linistit.

te cred....presupun ca de abia astepti sa reiei cursurile :):-"

roxanaf
30.09.2007, 09:58:54
te cred....presupun ca de abia astepti sa reiei cursurile :):-"
:O :O glumesti, nu?

deena
30.09.2007, 10:05:48
Neatzaaa>:D<Care vreti niste capuccino?E buun bun=P~

cinezee
30.09.2007, 12:55:12
:O :O glumesti, nu?
pai nu stiu...depinde de persoana ..cateva amice de ale mele ...spuneau ca de abia asteapta sa ajung la fac iar :)

dupa raspunsul tau deduc ..ca nu :-p

eu vreau DEENAA..mai ai ?! :>

deena
30.09.2007, 13:19:38
Mai fac pentru tine, ca am epuizat rezervele azi dimineata.Am luat si eu o pauza de o ora de la forum, am fost sa fac ceva cumparaturi ca aveam un frigider super sexy :)>-. Acum ma apuc sa fac o tzarica de ordine ca zici ca e hiroshima aici la mine.Si apoi ma reintorc la activitatea de baza.FORUMUL. Sa nu scrieti prea mult ca si asa e rau de mine:-p

cinezee
30.09.2007, 13:25:24
Mai fac pentru tine, ca am epuizat rezervele azi dimineata.Am luat si eu o pauza de o ora de la forum, am fost sa fac ceva cumparaturi ca aveam un frigider super sexy :)>-. Acum ma apuc sa fac o tzarica de ordine ca zici ca e hiroshima aici la mine.Si apoi ma reintorc la activitatea de baza.FORUMUL. Sa nu scrieti prea mult ca si asa e rau de mine:-p

da tu ai ceva mAI MULTtimp liber ..de stai si il citesti pe tot ?!

spor la cumparaturi ;))

deena
30.09.2007, 13:40:51
Weekendul asta nu am avut altceva de facut.Asa ca am stat si m-am informat.Dar s-a cam zis cu lenevitul.Incepe facultatea, alergatura, nebunia.Cred ca o sa mai intru numai noaptea de saptamana viitoare.Oricum e clar ca orice minut liber o sa il 'risipesc' aici.

Am facut cumparaturile si acu ma apuc de curatenie:-<

cinezee
30.09.2007, 13:44:25
Weekendul asta nu am avut altceva de facut.Asa ca am stat si m-am informat.Dar s-a cam zis cu lenevitul.Incepe facultatea, alergatura, nebunia.Cred ca o sa mai intru numai noaptea de saptamana viitoare.Oricum e clar ca orice minut liber o sa il 'risipesc' aici.

Am facut cumparaturile si acu ma apuc de curatenie:-<

in cursu saptamanii si eu la fel fac..dupa 12 ,rare sunt ziele cand reusesc sa intru dupa 8/9 seara ...pe forum mai activa numai in we sunt ..dar nu prea mai sunt fetele ...ca multe din ele ....logic sunt cu sotii sau familia ....

ca marea maj ..intra de la servici;))

deena
30.09.2007, 20:00:26
Am tot citit pe aici si eram vesela si bine dispusa si ma gandeam ce bine o sa fie totul..Am revenit pe Pamant.Iubitu' nu a reusit sa intre la job unde vroia si e aiurea.Numai stres in ultima vreme.Prea multe probleme si tampenii. Plang ca tembela si ma enerveaza...uff

deena
30.09.2007, 20:09:59
Vai fetele, stiu ca o sa spuneti ca sunt p.roasta, dar intr-o saptamana deja va simt asa apropiata.Si sunt atat de suparata acum de abia vad tastele de lacrimi.De ce naiba nu poate sa ne iasa si noua bine ce vrem???Simt ca innebunesc

ximo
01.10.2007, 14:25:38

Multumesc! Si stii ca sunt mandra pt ca am muncit mult la ele si au iesit destul de bine, zic eu!

cinezee
01.10.2007, 14:31:43
pai ai si de ce Simo...cand faci tu ceva cu mana ta mandria si satisfactia e mare :) >:D<

ximo
01.10.2007, 14:33:50
Vai fetele, stiu ca o sa spuneti ca sunt p.roasta, dar intr-o saptamana deja va simt asa apropiata.Si sunt atat de suparata acum de abia vad tastele de lacrimi.De ce naiba nu poate sa ne iasa si noua bine ce vrem???Simt ca innebunesc
Eu zic sa nu te mai stresezi de acuma, ce o sa faci mai incolo?:-\ Mai ai 11 luni totusi, timp in care sa ti le rezolvi pe toate cum vrewi! Oricum noi suntem aici si ca sa te putem ajuta!:-p
Asa ca nu dispera!:)>-
:*:*:*:*:*

ximo
01.10.2007, 14:34:40
pai ai si de ce Simo...cand faci tu ceva cu mana ta mandria si satisfactia e mare :) >:D<
Acum vroiam sa scriu ca bate vantul pe aici si era sa ma insel!:D

BlueMoni
01.10.2007, 14:36:09

Deena, stiu exact ce simti in momentul asta. Asa am facut si eu cand am descoperit forumul, am luat fiecare topic si l-am citit din scoarta in scoarta. Diferenta e ca atunci erau mai putine mesaje :-p. Cand am ajuns sa ma intalnesc cu fetele parca le cunoasteam de o viata, stiam povestea fiecareia. A fost asa de frumos...

Imi pare rau ca esti suparata :(. Sper sa se rezolve pana la urma problema viitorului sot. Trebuie sa va ganditi ca in viata mai sunt si probleme, important e sa fiti impreuna sa le depasiti. Haide, capul sus si uita de probleme, incearca sa vezi lucruri frumoase, pana la urma se rezolva toate, iti garantez eu. Si daca e ceva legat de nunta si te putem ajuta si noi sa ne spui si o facem cu cea mai mare placere.

Apropo, te asteptam si pe tine la o clatita sau un pudding ;-)

ximo
01.10.2007, 14:38:14
Acum m-a apucat melancolia! Ma uitam la pozele mele de la nunta si imi vine sa plang!:((:((:((

cinezee
01.10.2007, 14:39:19
Acum vroiam sa scriu ca bate vantul pe aici si era sa ma insel!:D

pai eu sunt ...cu tine...iaca am pus pitica ( are 9 luni si ceva) sa doarma ....eu am grija de fetita cea mica a sorei mele si nu prea am ce face...logic ca la tv numai porcarii..asa ca prefer pe forum:)

ximo
01.10.2007, 14:41:17
pai eu sunt ...cu tine...iaca am pus pitica ( are 9 luni si ceva) sa doarma ....eu am grija de fetita cea mica a sorei mele si nu prea am ce face...logic ca la tv numai porcarii..asa ca prefer pe forum:)
Bine faci! Mai inainte am venit si eu de la piticii mei si trebuia sa ma relaxez un pic intrand pe forum ca m-au zapacit de cap!#:-S

cinezee
01.10.2007, 14:43:00
Bine faci! Mai inainte am venit si eu de la piticii mei si trebuia sa ma relaxez un pic intrand pe forum ca m-au zapacit de cap!#:-S

esti profesoara sau educatoare ?

mezina e cuminte ...nu poti aveapretentii la un copil de 9 luni si ceva....

de altfel cand am stat cu cea mare ( acum 3 ani ) ...avea 2 ani...tot asa cumintica...a stiut sora mea sa se ocupe super de ele

ximo
01.10.2007, 14:50:46
esti profesoara sau educatoare ?

mezina e cuminte ...nu poti aveapretentii la un copil de 9 luni si ceva....

dealtfel cand am stat cu cea mare ...avea 2 ani...tot asa cumintica...a stiut sora mea sa se ocupe super de ele
Sunt educatoare,am grupa combinata si ma obosesc foarte tare!;))
Incerc sa fiu tare!:D:D

cinezee
01.10.2007, 14:53:32
Sunt educatoare,am grupa combinata si ma obosesc foarte tare!;))
Incerc sa fiu tare!:D:D

ma gandeam eu ca educatoare esti...

da sunt obositori din cauza eductiei "proaste" care o primesc acasa

ximo
01.10.2007, 14:56:30
ma gandeam eu ca educatoare esti...

da sunt obositori din cauza eductiei "proaste" care o primesc acasa
Sa stii ca m-a surprins un singur lucru: copiii de 3 ani(nu toti care ii am) sunt mai rai decat ceilalti! Nu ma asteptam sa aiba atata rautate in ei!:-<

cinezee
01.10.2007, 15:00:29
Sa stii ca m-a surprins un singur lucru: copiii de 3 ani(nu toti care ii am) sunt mai rai decat ceilalti! Nu ma asteptam sa aiba atata rautate in ei!:-<

acolo ca acolo ca e din cauza tv-ul si a desenelor astea care nu sunt decat distructive

da sa ii vezi in bucuresti cum sunt :-L :-L

laura81
01.10.2007, 15:13:54
Cred ca tuturor le merge rau inainte de nunta ... Intreaba-ne cum e dupa :))
Ma gandeam si eu ca ai 1,40 cand ai zis ca esti mica, dar 1,60 nu mi se pare nici o problema. eu am 1,62, tot cam pe-acolo cu kilele si n-am avut nici o probl in a-mi gasi rochie. si nu am scurtat-o. si asta in sb unde oferta nici nu se compara cu cea din buc. oricum poti da o raita si prin sb odata, nu stii de unde sare iepurele.
Cu sotul in schimb... nu stiu... Al meu e mai inalt. in sb cred ca poti incerca la gamma, pe strada zidului, eu de-acolo-i iau camasi intotdeauna lui adi si la camasi stiu ca au toate marimile, deci sunt sigura ca si la costume e la fel.

deena
01.10.2007, 15:40:49
Fetele merci mult>:D<Am venit acum de la facultate, mi-am facut ceva nervi ca e cam haos.Nu eram suparata 'pe probleme de nunta'.Cu nunta doar ma informez, ma stresez, astea stiu ca se fac.Faza e ca s-au adunat tot felul de tampenii si nu merg lucrurile chiar pe roze, dar sunt hotarata sa ma descurc si sa trec peste si sa sar cu tot cu al meu in carca daca e nevoie:)).Asaaaa...Mi-ar placea tare mult sa ma vad cu voi cand ajung in Sibiu, dar nu stiu daca reusesc.Nu m-am vazut cu al meu de o luna si e si ziua lui.S-ar bosumfla sa il las singur;)).Mai vad eu ce si cum..

De planuri va mai spun pe topicul de miresici.Pupici multi si merci ca sunteti alaturi de mine:*

deena
01.10.2007, 16:32:08
A, fetele, lamuri-ti-ma si pe mine cum adica am 10 luni si 4 saptamani pana la nunta??Pai 4 saptamani nu-i o luna??Sau sunt eu mai..8-}

ximo
01.10.2007, 16:36:45
A, fetele, lamuri-ti-ma si pe mine cum adica am 10 luni si 4 saptamani pana la nunta??Pai 4 saptamani nu-i o luna??Sau sunt eu mai..8-}
Nu stiu ce sa iti spun!:-p

deena
01.10.2007, 16:38:06
Asa ziceam si eu:D:-p

roxanaf
01.10.2007, 17:04:31
luna are 4 saptamani si cateva zile , poate e luna cu 30 sau 31 de zile , etc.
daca ar fi scris 11 luni exista posibilitatea sa nu fie sambata data nuntii tale...asa ca e corect scris 10 luni si 4 saptamani. oare m-am exprimat bine sau te-am zapacit?

deena
01.10.2007, 17:21:27
Se vede ca am niste zile proaste.Nu ma gandeam la varianta asta.Uite ce fata desteapta e Roxa.Nu ca mine>:D<

movulina
01.10.2007, 17:25:40
Se vede ca am niste zile proaste.Nu ma gandeam la varianta asta.Uite ce fata desteapta e Roxa.Nu ca mine>:D<
stai relax....
sa ma vezi pe mine ca zapacita sunt in momentele astea

deena
01.10.2007, 17:28:34
I really really desperatly need a hug.Dar o sa va umplu de plansatura:-<:(:((:-s

cinezee
01.10.2007, 21:05:32
I really really desperatly need a hug.Dar o sa va umplu de plansatura:-<:(:((:-s

iaca unu de la mine :talk_01: :gen_05: :grouphug: ...feeling better ?!

ximo
01.10.2007, 21:07:21
Am revenit si eu!;))

cinezee
01.10.2007, 21:10:54
na`seara Simo...ce mai facusi ?...

eu deja mis cam chiauna de somn....find treaza de la 6 :))

ximo
01.10.2007, 21:15:29
na`seara Simo...ce mai facusi ?...

eu deja mis cam chiauna de somn....find treaza de la 6 :))
Nu prea multe! Am facut un pic de ordine, mancare si le-am facut baie la papagali, cam atat!
Si eu sunt treaza de la 6:30 si azi-noapte am dormit ffff rau!:-<

cinezee
01.10.2007, 21:18:26
Nu prea multe! Am facut un pic de ordine, mancare si le-am facut baie la papagali, cam atat!
Si eu sunt treaza de la 6:30 si azi-noapte am dormit ffff rau!:-<

la mine a fost cam nasoala noaptea...a vomitat fata cea mare si ne-a cam speriat tare( special pe sora mea desigur mama fetii ) .....porma a trebuit sa aerisim camera iti dai seama ....si pana una alta sa facut 2 ....

iar acum sunt cam asa |-) |-) |-) |-)

ximo
01.10.2007, 21:25:11
Noapte Buna Iti Doresc, Si O Zi Placuta Maine!:d

cinezee
01.10.2007, 21:27:08
Noapte Buna Iti Doresc, Si O Zi Placuta Maine!:d

asemenea si tie ...maine la gradinita >:D< :D

movulina
02.10.2007, 08:25:33
Buna de dimineata dragele mele!:">

(desi acest mesaj mai apre inca o data la un alt topik de Sb.... cred ca aici este locul lui!)
Va rog din suflet....:-SS sa-mi tzineti astazi pumnii

k astept un result de la un exam.....result ce-o sa-l am numai miercuri....si daca nu o sa fie positif....va fi o lovitura EXTREM DE DURA in orgoliul Vivianei...../:)

BlueMoni
02.10.2007, 09:09:39
Viv, iti tinem pumnii, sa fie totul asa cum vrei tu!

Apropo, ai citit azi Tribuna?

deena
02.10.2007, 09:14:12
Buna dimineata, fetelor.:*Sa aveti o zi frumoasa si sa va mearga toate bine;;).

movulina
02.10.2007, 09:25:40
Viv, iti tinem pumnii, sa fie totul asa cum vrei tu!

Apropo, ai citit azi Tribuna?

asa sa faceti!

ce scrie la gazeta? k nu am apucat sa citesc

cinezee
02.10.2007, 10:15:37
neatza.....sa aveti o zi insorita asa cum e la bucuresti >:D<

BlueMoni
02.10.2007, 10:36:21
asa sa faceti!

ce scrie la gazeta? k nu am apucat sa citesc

Au dat un "drept la replica" cei de la Tursib, si e mentionat din nou numele tau :D

cinezee
02.10.2007, 10:51:57
Au dat un "drept la replica" cei de la Tursib, si e mentionat din nou numele tau :D

poate ne dai si noua linkul sa ne "documentam" ;))

uite si cafeluta ..langa ziar ....mere mai bine ~o) ~o) ~o) ~o) ~o)

movulina
02.10.2007, 10:59:43
am vazut...
deja tricotez un e-mail pe care vreau sa-l trimit primarului....
poate ma mai calmez
aici este articolul: http://www.tribuna.ro/index.php?id=361&no_cache=1&tx_ttnews "Primim la redacūie - 02.10.2007"

ma doare apendicele, cred, dak ala e in partea dreapta....si stomacu` de emotii............

nu mai vine resultu` ala o data!!!!!!!!!!:-< :-\ :(

cinezee
02.10.2007, 11:10:34
am vazut...
deja tricotez un e-mail pe care vreau sa-l trimit primarului....
poate ma mai calmez

sper sa reusesti.....>:D< tinem pumnii 8-|

ximo
02.10.2007, 13:24:35
Buna de dimineata dragele mele!:">

(desi acest mesaj mai apre inca o data la un alt topik de Sb.... cred ca aici este locul lui!)
Va rog din suflet....:-SS sa-mi tzineti astazi pumnii

k astept un result de la un exam.....result ce-o sa-l am numai miercuri....si daca nu o sa fie positif....va fi o lovitura EXTREM DE DURA in orgoliul Vivianei...../:)
O sa iti tinem pumnii!:D

ximo
02.10.2007, 13:25:15
neatza.....sa aveti o zi insorita asa cum e la bucuresti >:D<
Multumim, la fel iti dorim si tie!:*

ximo
02.10.2007, 16:06:40
Iara bate vantul pe aici! :-?

Deena nu ai venit de la facultate?;))

ximo
02.10.2007, 16:08:17
Viviana ce s-a intamplat cu rezultatul la examen? (m-ai facut curioasa):D

cinezee
02.10.2007, 16:11:22
Viviana ce s-a intamplat cu rezultatul la examen? (m-ai facut curioasa):D

gata ai venit de la gradinita ;))

scria pe la guralive ca inca il asteapta..facea ture prin birou

deena
02.10.2007, 17:01:46
Iara bate vantul pe aici! :-?

Deena nu ai venit de la facultate?;))

No ia zi tu ximo..razi de faculeteul meu??Am venit, am venit, dar am mai facut si eu niste ordine si disciplina.Plus niste musaca:-pAbia astept sa se faca vineri sa plec la Sibiiiuuuuuu[-o<

ximo
02.10.2007, 18:02:26
No ia zi tu ximo..razi de faculeteul meu??Am venit, am venit, dar am mai facut si eu niste ordine si disciplina.Plus niste musaca:-pAbia astept sa se faca vineri sa plec la Sibiiiuuuuuu[-o<
La ce faculet esti tu?:-\

ximo
02.10.2007, 18:06:04
Ina mai da un semn de viata!!!!!!!!!!!!!!:*

ximo
02.10.2007, 18:06:55
Si Mio nu s-o fi intors din luna de miere?:-\:-\:-\

ximo
02.10.2007, 18:37:39
Eu am chef de povesti, dar nu am cu cine!:(

deena
02.10.2007, 20:17:35
Ximo, sunt la Sociologie in Bucuresti.Masterul o sa il fac la Sibiu, ca doar ma marit si ma mut acolo. In anul trei o sa fie cel mai frumos..adica la anul, pt ca o sa fac naveta sibiu-bucuresti ca nu am cum sa ma transfer in anul cu licenta.Oricum m-am obisnuit cu trenurile care fac traseul asta in anii de cand sunt cu Mihai=))

ximo
02.10.2007, 20:23:46
Ximo, sunt la Sociologie in Bucuresti.Masterul o sa il fac la Sibiu, ca doar ma marit si ma mut acolo. In anul trei o sa fie cel mai frumos..adica la anul, pt ca o sa fac naveta sibiu-bucuresti ca nu am cum sa ma transfer in anul cu licenta.Oricum m-am obisnuit cu trenurile care fac traseul asta in anii de cand sunt cu Mihai=))
Ce coincidenta! Pe sotul meu il cheama tot Mihai! Esti deodata cu mine!

deena
02.10.2007, 20:26:10
:)Foarte fain. Pe mine ma cheama si Mihaela, dar nimeni nu imi spune asa, e al doilea nume.Oricum, ne gandeam ce fain o sa fie sa ne sarbatorim impreuna.Chefuri peste chefuri o sa fie pe acolo:)):))

deena
02.10.2007, 20:27:18
Aaa si ziceai ca suntem deodata.20 ai??

ximo
02.10.2007, 20:30:02
Aaa si ziceai ca suntem deodata.20 ai??
Nu chiar! Ii implinesc in dec!
Ce frumos, aveti aproape acelasi nume! Super!:*

deena
02.10.2007, 20:34:21
:xne-am gasit, ce sa mai!!!

miosb
02.10.2007, 21:03:51
Si Mio nu s-o fi intors din luna de miere?:-\:-\:-\
hello simo!!!!!!!!! m-am intors !!!!!!!!!!! in sfarsit intreaba cineva si de mine......incepusem sa ma ingrijorez...pai chiar nimeni sa nu intrebe de mine?????????????????

miosb
02.10.2007, 21:04:53
vad ca avem si o miresica noua printre noi. ma bucur. bine ai venit printre noi, chiar daca e cam tarziu sa iti urez asta. chiar ma intrebam oare cand vor incepe sa apara miresicile anului 2008

roxanaf
02.10.2007, 21:05:21
Nu chiar! Ii implinesc in dec!
Ce frumos, aveti aproape acelasi nume! Super!:*
esti mai micuta decat mine si te-ai casatorit deja.... ....frumos :* :*

roxanaf
02.10.2007, 21:06:40
hello simo!!!!!!!!! m-am intors !!!!!!!!!!! in sfarsit intreaba cineva si de mine......incepusem sa ma ingrijorez...pai chiar nimeni sa nu intrebe de mine?????????????????
hello, hello.......stiu cum e : dupa razboi multi viteji se-arata dar si eu m-am gandit la tine mio :D

miosb
02.10.2007, 21:09:44
deci...sa incepem....am fos plecata timp de o saptamana cu proaspatul meu sot, insotiti de nasii nostri..ca doar sunt parintii nostri spirituali. am fost plecati in muntii apuseni...nu am considerat aceasta saptamana ca pe sapt de miere....a fost doar o mica vacanta binemeritata...a fost superb....am plecat sambata trecuta, am ajuns in judetul alba, am trecut de campeni si am ajuns la tinta noastra...comuna albac...si de aici a inceput distractia...am urcat pe munte timp de vreo.....doar 2 ore....doar....am crezut ca incep sa disper...parca nu se mai termina drumul....sa mai mewntionez ca eram incarcati ca niste magari?????!!!! cu 5 l de vin pt bunici, cu suc, cvreo 2 sticle, mancare la greu, inclusiv legume pt ciorba si carne de gratar ( ca asa am vrut noi sa mergem cu de toate de acasa, pt ca bunicii sotului meu sunt destul de batrani si nu am vrut sa fim o povara pt ei), haine, multe, cosmetice, toate prostiile...si da-i mio si cara in spate toate chitibusurile....in fine, am ajuns pe noapte la destinatie.....

miosb
02.10.2007, 21:13:13
sa va spun ca m-am trezit dimineata si nu-mni venea sa cred ca sunt acolo...daca v-as spune cat este de frumos acolo, probabail nu m-ati crede...nu pot cauta atatea cuvinte in dictionar sa exprim cu ele frumusetea locului....o liniste, o puritate a locului, aer curat,.......numai cine merege acolo ma intelege.......si niste peisaje de-ti taie rasuflarea....stateam si ma uitam la tot ce era pe acolo si nu incetam cu laudele, ziceam mereu : " doamne , ce frumos este aici!!!!!!".....as fii vrut sa iau cu mine macar o mica particica din frumusetea locului, o farama de puritate si o clipa din linistea de acolo si sa le aduc cu mine, sa ma delectez din cand in cand cu ce am trait acolo

miosb
02.10.2007, 21:14:01
am facut atatea poze, am zis ca urmatoarea achizitie pe care o voi face cu sotul meu va fii o camera video.asa mi-as fii dorit sa o avem la noi atunci...

ximo
02.10.2007, 21:26:34
Eram ingrijorata pt ca am crezut ca ne-ai uitat!:">

ximo
02.10.2007, 21:27:32
vad ca avem si o miresica noua printre noi. ma bucur. bine ai venit printre noi, chiar daca e cam tarziu sa iti urez asta. chiar ma intrebam oare cand vor incepe sa apara miresicile anului 2008
Cred ca asta o sa fie doar inceputul! Mai ai un pic de rabdare!;-)

ximo
02.10.2007, 21:28:14
esti mai micuta decat mine si te-ai casatorit deja.... ....frumos :* :*
Nu sunt chiar asa de mica! Am 1,73m!=))=))=))=))

ximo
02.10.2007, 21:29:08
hello, hello.......stiu cum e : dupa razboi multi viteji se-arata dar si eu m-am gandit la tine mio :D
Chiar vroiam sa te intreb cand o sa ai tu nunta ca eu nu prea imi dau seama!:-?

ximo
02.10.2007, 21:30:16
deci...sa incepem....am fos plecata timp de o saptamana cu proaspatul meu sot, insotiti de nasii nostri..ca doar sunt parintii nostri spirituali. am fost plecati in muntii apuseni...nu am considerat aceasta saptamana ca pe sapt de miere....a fost doar o mica vacanta binemeritata...a fost superb....am plecat sambata trecuta, am ajuns in judetul alba, am trecut de campeni si am ajuns la tinta noastra...comuna albac...si de aici a inceput distractia...am urcat pe munte timp de vreo.....doar 2 ore....doar....am crezut ca incep sa disper...parca nu se mai termina drumul....sa mai mewntionez ca eram incarcati ca niste magari?????!!!! cu 5 l de vin pt bunici, cu suc, cvreo 2 sticle, mancare la greu, inclusiv legume pt ciorba si carne de gratar ( ca asa am vrut noi sa mergem cu de toate de acasa, pt ca bunicii sotului meu sunt destul de batrani si nu am vrut sa fim o povara pt ei), haine, multe, cosmetice, toate prostiile...si da-i mio si cara in spate toate chitibusurile....in fine, am ajuns pe noapte la destinatie.....
Din cate vad ca scrii tu aici, cred ca ai slabit un pic!:D

ximo
02.10.2007, 21:31:45
am facut atatea poze, am zis ca urmatoarea achizitie pe care o voi face cu sotul meu va fii o camera video.asa mi-as fii dorit sa o avem la noi atunci...
Asteptam pozele ca sa ne delectam si noi un pic!;-)

roxanaf
02.10.2007, 21:37:46
Nu sunt chiar asa de mica! Am 1,73m!=))=))=))=))
eiiii.............lasa , nu se pune :))

ximo
02.10.2007, 21:39:07
eiiii.............lasa , nu se pune :))
Stai in sb sau in imprejurimi?

roxanaf
02.10.2007, 21:40:20
Chiar vroiam sa te intreb cand o sa ai tu nunta ca eu nu prea imi dau seama!:-?
in 2009 ....... sa nu-mi zici si u ca mai e pana atunci ca :-L .....glumesc :) luna mai sau septembrie:-\ ziua....unknown :D dar stiu biserica si restaurant ....tot e ceva :) si-l iubesc pe ubi :x
ps : sibiu

ximo
02.10.2007, 21:42:28
in 2009 ....... sa nu-mi zici si u ca mai e pana atunci ca :-L .....glumesc :) luna mai sau septembrie:-\ ziua....unknown :D dar stiu biserica si restaurant ....tot e ceva :) si-l iubesc pe ubi :x
ps : sibiu
Dar de ce aceste luni? Ca sunt mai racoroase?

ximo
02.10.2007, 21:43:24
Tu vii la intalnire maine?

roxanaf
02.10.2007, 21:51:21
Dar de ce aceste luni? Ca sunt mai racoroase?
si da si nu.....septembrie ar fi dupa licenta si as putea sa ma ocup linistita de tot si nici nu s-ar chiar strica vremea, iar mai pt ca-mi place mie luna asta ( infloresc pomii , e mai caldutz, e superba pt mine ) si tot asa ar fi inainte si nu chiar in perioada cu examenu'. acum sa vedem cum alegem.

miosb
02.10.2007, 21:56:24
asa si pe langa aceasta calatorie minunata, in care toata lumea ne-a rasfata cu de toate, cu toate bunataile culinare, in loc de patru suflete, cate am plecat , am venit acasa...5....ne-am pricopsit cu un catel de toata frumusetea...nu am putu reszista sa nu-l luam acasa...e catelusul nostru, al meu si al lui voi....e un scump, un smecher si un frumos...l-as culca cu noi in camera, dar face mizerie...e un jucaus, iar daca nu ne jucam cui el plange, pana o facem....e febletea noastra
sa va arat cateva poze cu el.....eu sunt topita dupa ellll
1. aici e motu" ca asa l-am botezat, si prietena mea cu el in brate
2.aici s-a linistit putin dupa o partida de joaca
3. iubirea mea si motu' nostru
4. prin iarba...

ximo
02.10.2007, 21:58:51
asa si pe langa aceasta calatorie minunata, in care toata lumea ne-a rasfata cu de toate, cu toate bunataile culinare, in loc de patru suflete, cate am plecat , am venit acasa...5....ne-am pricopsit cu un catel de toata frumusetea...nu am putu reszista sa nu-l luam acasa...e catelusul nostru, al meu si al lui voi....e un scump, un smecher si un frumos...l-as culca cu noi in camera, dar face mizerie...e un jucaus, iar daca nu ne jucam cui el plange, pana o facem....e febletea noastra
4. prin iarba...
E superb, ca si stapana lui!:D

miosb
02.10.2007, 21:59:15
Eram ingrijorata pt ca am crezut ca ne-ai uitat!:">
cum sa va uit?! asa usor crezi ca va uit??? dar in varful muntelui nu am avut acces la net...clar... abia am avut semnal in unele locuri la telefon...abia am asteptat sa ajung acasa si sa intru pe net, pe forum sa vad cine ce a mai scris...ca am vazut ca s-a cam scris pe aici, nu gluma

ximo
02.10.2007, 21:59:26
Poti sa mai pui poze ca nu ma supar![-o<

ximo
02.10.2007, 22:00:17
cum sa va uit?! asa usor crezi ca va uit??? dar in varful muntelui nu am avut acces la net...clar... abia am avut semnal in unele locuri la telefon...abia am asteptat sa ajung acasa si sa intru pe net, pe forum sa vad cine ce a mai scris...ca am vazut ca s-a cam scris pe aici, nu gluma
Ai de recuperat destul! Vii la intalnire?

miosb
02.10.2007, 22:01:17
Poti sa mai pui poze ca nu ma supar![-o<
pai asta fac acum, ca am prins calc libre, ca iubi e cu baietii la meci...si sunt singura...

roxanaf
02.10.2007, 22:03:16
4. prin iarba...
e superb cutu.......doamne cat imi doresc si eu :(( , cred ca e cea mai mare dorinta a mea .....de pe la 8 ani e singurul cadou ce mi-l doresc de ziua mea , da' nah.....mi-a promis al meu ca imi cumpara el bichonu meu drag cand ne mutam impreuna........desi eu ma gandesc ca poate de craciun [-o< ;)) ;))

ximo
02.10.2007, 22:03:45
pai asta fac acum, ca am prins calc libre, ca iubi e cu baietii la meci...si sunt singura...
Pana cand pui tu pozele eu ma duc sa fac un dus!

ximo
02.10.2007, 22:04:47
e superb cutu.......doamne cat imi doresc si eu :(( , cred ca e cea mai mare dorinta a mea .....de pe la 8 ani e singurul cadou ce mi-l doresc de ziua mea , da' nah.....mi-a promis al meu ca imi cumpara el bichonu meu drag cand ne mutam impreuna........desi eu ma gandesc ca poate de craciun [-o< ;)) ;))
Daca esti cuminte, poate vine mosu' si pe la tine!:D

roxanaf
02.10.2007, 22:07:04
Daca esti cuminte, poate vine mosu' si pe la tine!:D
vai.....da, da simo (nu?) sunt cea mai cuminte o:-) o:-) sa-i spui si u la mos , ca pe mine nu ma crede :D

cinezee
02.10.2007, 22:13:23
Ce coincidenta! Pe sotul meu il cheama tot Mihai! Esti deodata cu mine!

Culmea si pe noi tot mihaela si mihai ne chiama ;))

deena
02.10.2007, 22:17:03
:))siupeer. oricum mie toata lumea imi spune diana, cu multele derivate de rigoare, asa ca...Aaaa si mio, chiar daca nu ma cunosti, eu te stiu, ca doar nu degeaba am citit 'tot sibiul' in 2 zile.Si pot sa afirm ca ai un cutu super, un barbat fain si ca mor dupa stilul tau de povestit.Cam asa fac si eu de obicei, dar acu,m, incepatoare fiind incerc sa fiu mai..calma=))

miosb
02.10.2007, 22:17:36
acum sa va incant ochisorii cu peisajele minunate care sunt acolo...

cinezee
02.10.2007, 22:19:49
4. prin iarba...

muumosss foccc catelusu vostru ce rasa este ?!

roxanaf
02.10.2007, 22:21:08
:))siupeer. oricum mie toata lumea imi spune diana, cu multele derivate de rigoare, asa ca...Aaaa si mio, chiar daca nu ma cunosti, eu te stiu, ca doar nu degeaba am citit 'tot sibiul' in 2 zile.Si pot sa afirm ca ai un cutu super, un barbat fain si ca mor dupa stilul tau de povestit.Cam asa fac si eu de obicei, dar acu,m, incepatoare fiind incerc sa fiu mai..calma=))
era si timpul sa apari.....;-)

deena
02.10.2007, 22:25:10
Iooo sa apaar??Da de ce:-SS??M-am plimbat pe aici pe forum si pe urma m-am apucat de citit..bibliografie pt cursuri ca deja au incepu maniacii astia:gen_07:

deena
02.10.2007, 22:26:58

Am fost si eu de vreo 2-3 ori in zona aia.Si e intr-adevar superba. Am stat si in albac vreo cateva zile la o pensiune si m-am plimbarit si am dormit si am mancat si am respirat aer curat si pe urma...m-am intors in iad. A se citi Bucuressti[-(

miosb
02.10.2007, 22:30:19
ho ho, si mai am inca multe, ...

roxanaf
02.10.2007, 22:30:57
Iooo sa apaar??Da de ce:-SS??M-am plimbat pe aici pe forum si pe urma m-am apucat de citit..bibliografie pt cursuri ca deja au incepu maniacii astia:gen_07:
pentru ca ne-am incins la povesti.... guraliva fiind, nu rezistai foarte mult fara sa te "arati" macar putin;-)

deena
02.10.2007, 22:31:57
Auzi ca-s guraliva..nu mai spun nimic>:PGataaaaaa gata[-X

roxanaf
02.10.2007, 22:32:49
ho ho, si mai am inca multe, ...
si-ati prins si vreme faina .super.
u nu te-ai suit pe calut???

roxanaf
02.10.2007, 22:34:16
e de bine sa stii ....ia intreaba-le tu pe fete :)

cinezee
02.10.2007, 22:34:35

superbe peisajele :-B :-B :-B

cinezee
02.10.2007, 22:40:54

te halesssc....cum asa...las mai bine guralive ...

am vazut caiiiiiiii :(( :(( :(( ...pasiunea mea cea mareeee

miosb
02.10.2007, 22:44:52
si mai am...

cinezee
02.10.2007, 22:47:46
si mai am...

asaaa mai pune ca eu nu ma suparr...imi plac 8-} 8-} 8-}

ximo
02.10.2007, 22:48:54
vai.....da, da simo (nu?) sunt cea mai cuminte o:-) o:-) sa-i spui si u la mos , ca pe mine nu ma crede :D
Simo,da! O sa ii spun ca ai fost f cuminte, poate ma asculta pe mine!;-)

ximo
02.10.2007, 22:50:04
OOOOOOOO............. Sunt extraordinare!

ximo
02.10.2007, 22:52:33
si mai am...
Apaiiiii, ai inceput sa ne faci ciuda!:-w

roxanaf
02.10.2007, 22:53:24
Simo,da! O sa ii spun ca ai fost f cuminte, poate ma asculta pe mine!;-)
iti multumesc :">

ximo
02.10.2007, 23:00:53
Dragele mele acum va las pt ca imi este f somn si trebuie sa ma trezesc de dimi.
Noapte buna si vise placute!|-)|-)|-)|-)

miosb
02.10.2007, 23:01:42
eu nu m-am urcat pe calut, ca sunt mai fricoasa , asa de felul meu, doar iubi si nasii nostri, ei au fost mai viteji, dar in schimb am facut o plimbare cu calutii, cu caruta...a fost super...nici numi-as fii imaginat...noi toti, plimbandu-ne pe dealuri...cu caruta...frumos...

miosb
02.10.2007, 23:03:04
tu, micuto, esti o dulce...esti noua aici, dar deja te-ai pus la punct cu toate...ne stii pe toate, deja...bun invatacel avem...^:)^ ^:)^

miosb
02.10.2007, 23:04:32
muumosss foccc catelusu vostru ce rasa este ?!
catelusul nostru, cred, ca este mox, dar taticul lui este caine de lup...ca de ..mamica lui nu a gasit un catel de rasa ei....:-$ :-$ :-$

roxanaf
02.10.2007, 23:05:04
Dragele mele acum va las pt ca imi este f somn si trebuie sa ma trezesc de dimi.
noapte buna, somn pufos >:D<

miosb
02.10.2007, 23:06:18
Am fost si eu de vreo 2-3 ori in zona aia.Si e intr-adevar superba. Am stat si in albac vreo cateva zile la o pensiune si m-am plimbarit si am dormit si am mancat si am respirat aer curat si pe urma...m-am intors in iad. A se citi Bucuressti[-(
atunci, de-a mea esti!!! inseamna ca stii despre ce vorbesc...intradevar, partea aceea a locului era plina de bucuresteni, atat turisti caer se cazau acolo, cat si cei care si-au facut casute, vile, vilisoare, pensiuni, cabane, cabanute, dupa puterea fiecaruia....

miosb
02.10.2007, 23:07:07
daaaa. am prins o vre,

cinezee
02.10.2007, 23:07:19
eu nu m-am urcat pe calut, ca sunt mai fricoasa , asa de felul meu, doar iubi si nasii nostri, ei au fost mai viteji, dar in schimb am facut o plimbare cu calutii, cu caruta...a fost super...nici numi-as fii imaginat...noi toti, plimbandu-ne pe dealuri...cu caruta...frumos...

eu sunt indragostita pana peste cap de cai..am si urcat pe ei :-"

http://picasaweb.google.com/Cinezee/CopalnicSiImprejurimi/photo?authkey=o5aDe_zMmyA#5086264691945408578

miosb
02.10.2007, 23:08:04
daaa. am prins o vreme super..a fost doar soare, cald, am stata doar in tricou, noi ne-am luat mai mult, haine groase, ca de, ne pregateam de iarna, mai ales in varf de munte....dar vremea a tinut cu noi...

cinezee
02.10.2007, 23:09:25

asemenea si tie .....pe maine ....>:D< >:D<

marfaaa Miosb =D> =D> ;))

miosb
02.10.2007, 23:09:51
superbe peisajele :-B :-B :-B
sa stii ca asa si sunt....am vrut sa va fac in ciuda, sa mergeti si voi acolo, ca sa vedeti despre ce vorbesc....e sanatate curata...

cinezee
02.10.2007, 23:11:48
sa stii ca asa si sunt....am vrut sa va fac in ciuda, sa mergeti si voi acolo, ca sa vedeti despre ce vorbesc....e sanatate curata...

cand o sa stau mai bine cu banutii si intra sora mea in concediu ( adeca la anu in primavara ) ...vin la Sb ...si ma duceti acoloooooo ;;) :-"

miosb
02.10.2007, 23:12:27
asemenea si tie .....pe maine ....>:D< >:D<

marfaaa Miosb =D> =D> ;))
si eu va spun noapte buna, ca deja s-a facut tarziu si maine din nou la servici....va pup si eu , va doresc cele mai frumoase vise, sa visati ca sunteti pe unde am umblat eu...si maine dimineata imi povestiti cum a fost. nopate buna, miresici!!!!!!!!!!!!!!!

cinezee
02.10.2007, 23:15:43
si eu va spun noapte buna, ca deja s-a facut tarziu si maine din nou la servici....va pup si eu , va doresc cele mai frumoase vise, sa visati ca sunteti pe unde am umblat eu...si maine dimineata imi povestiti cum a fost. noapte buna, miresici!!!!!!!!!!!!!!!

|-) |-) |-) |-) si tie la fel.....cred ca am sava urmez exemplul in curand ....ma pun si eu pe la somn..maine ma trezesc pe la 6 si cevaaa

va puup ...pe maine >:D< >:D<

movulina
03.10.2007, 08:21:35
Buna de dimineatza dragele mele!!!:*

cinezee
03.10.2007, 08:25:14
Neatza dragelor ....

iaca daca tot sunt treata de la 6 jumate dau eu cafeluta /ceai / suc ptr cine doreste ~o) ~o) ~o) ~o) ~o) ~o) sa fie calda ptr cine vine ;))

o zi usoara sa aveti oriunde ve-ti fi !

Vivi ...dragute foc pozele tale :)

iar ptr cine poate sa vada ....sa va inveselesc putin ziua

http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9GTAQ0&NR=1

vizionare placuta :)

movulina
03.10.2007, 09:03:18
Un ceai cald cu multa multa lamaie si miere !!!:*

Huhhhhhhhh
azi e ziua cea mare!:"> #-o

cinezee
03.10.2007, 09:05:38
Un ceai cald cu multa multa lamaie si miere !!!:*

Huhhhhhhhh
azi e ziua cea mare!:"> #-o

tin pumniii.....sa iasa bineee :)>- :-p

movulina
03.10.2007, 09:42:58
noutati de ultima ora.....

cred ca doar vineri...................voi afla:-s

deena
03.10.2007, 09:51:29
Buna dimineata fetele.Viv, inca o pereche de pumni stransi de la mine:).

Cinezee m-ai facut fericita, la modul propriu.Pe langa blues-ul de inceput, vrem sa dansam pe asta, facand coregrafia cat mai aproape de cea din film.Videoclipul asta o sa fie o super sursa de inspiratie.Problema va fi ca eu o sa am rochie lunga, dar..ne descurcam noi=((

Va pupicesc pe toate, sa aveti o zi frumoasa

movulina
03.10.2007, 10:24:24
Merci merci!

in doua zile cred ca am imbatranit cat intr-un an de zile.....
al meu imi tot spune sa nu ma mai agit.....dar crezi ca pot?
iuhuuuuuuuuuuu no way!
I have to know and I have to know.....

sa va pregatiti de plansete dak nu-mi iasa treaba.....

apropos.....mi-a venit o idee.....
astazi cand ajung acasa trag o tocanitza de cartofi k n-am mai facut de ceva vreme!!!

iumiiiiiiiiiiiiiiiiiii

cinezee
03.10.2007, 10:29:29
Buna dimineata fetele.Viv, inca o pereche de pumni stransi de la mine:).

Cinezee m-ai facut fericita, la modul propriu.Pe langa blues-ul de inceput, vrem sa dansam pe asta, facand coregrafia cat mai aproape de cea din film.Videoclipul asta o sa fie o super sursa de inspiratie.Problema va fi ca eu o sa am rochie lunga, dar..ne descurcam noi=((

Va pupicesc pe toate, sa aveti o zi frumoasa

ma bucur ca involuntar iti fui de folos :)>:D<

Vivi ....multa bafta in continuare ! %%-

sper gatitul sa te ajute sa te mai linistedti o idee

movulina
03.10.2007, 11:19:21
ma bucur ca involuntar iti fui de folos :)>:D<

Vivi ....multa bafta in continuare ! %%-

sper gatitul sa te ajute sa te mai linistedti o idee

pai sa-ti pove ce-am pasit

Acum 2 saptamani am facut pasta de gogosari....am gasit la supermarket supergogosari si am luat vreo 10-12kg am preparat, dar se pare ca nu am pus destul de multa sare sau mama naibii ce-au avut nu stiu....faza e ca mi-au facut floare.....si aseara cand am ajuns acasa si dai si lupta si lupta si dai.......si ia din camara borcanele si ia floarea (drept ca era pusina pusina, norok k-am vazut la timp....ca de ajungea si-mi prindea gust de mucegai il mai manca dreaq.....) si sterge bine bine si goleste in oala (sa mai dea cateva clocote, normal) si uite asta cu vreo 25 de borcane si dupa aia spala-le si pune-le in cuptor la uscat sa nu aiba fir de apa pe ele si baga sare inca o data in pasta de gogosar si amesteca bine bine sa nu cumva sa se prinda........si baga si conservant pentru siguranta.....ssi fiecare borcan umple-l si baga-l sub paturica la caldurica....cred ca am facut kilometri aseara daca nici acuma nu se mai tin nu mai pun nika in viata mea!

Bineinteles ca activitatea asta am desfasurat-o dupa o ore de munca.....dupa un drum de 1 ora pana la scoala de soferi la cursul de legislatie (traficul e infernal in sb), o ora si jumatate cursuri de legislatie la care musai tre sa fii antenah.....si dupa aia la gogosari.....
si cica acuma iz fresh.....:-B

c`mon!

la dreaq

ma gandesc ce sa mai fac......si s-ar putea ca pana vineri sa fie gata curatzenia generala in casa :D

cinezee
03.10.2007, 11:27:43
bine ca ai reusit sa recuperezi macar ..da intradevar ti-a tinut destul de ocupata o idee mintea ...

e greu...te cred ...nu stiu daca reusesc sa te si inteleg ..ca nu sunt in pielea ta

eu sper sa reusesti cumva pana vineri....sa treci peste toate >:D<

mai stii poate speli geamurile ..perdelele ;))

movulina
03.10.2007, 11:33:23
bine ca ai reusit sa recuperezi macar ..da intradevar ti-a tinut destul de ocupata o idee mintea ...

e greu...te cred ...nu stiu daca reusesc sa te si inteleg ..ca nu sunt in pielea ta

eu sper sa reusesti cumva pana vineri....sa treci peste toate >:D<

mai stii poate speli geamurile ..perdelele ;))

Nici nu trebuie sa incerci sa ma intelegi, pentru in anumite momente fac lucruri chiar lipsite de logica......

pai......sa fiu chiar asa de disperata sa-mi spal geamurile?

weiiiiiiiiiiii
ala din camera mica (unu din ele) are 3.5 pe 2.5, parca

hielouzzzzzzzzzzzzzz

da` tre sa sterg usile din casa.....poate o fac maine, ca azi ma vad cu fetele!

cinezee
03.10.2007, 11:35:25
Nici nu trebuie sa incerci sa ma intelegi, pentru in anumite momente fac lucruri chiar lipsite de logica......

pai......sa fiu chiar asa de disperata sa-mi spal geamurile?

weiiiiiiiiiiii
ala din camera mica (unu din ele) are 3.5 pe 2.5, parca
hielouzzzzzzzzzzzzzz
da` tre sa sterg usile din casa.....poate o fac maine, ca azi ma vad cu fetele!

no de unde sa stiu eu ce fel de ferestre ai...dar se pare ca pe am amuzat nitel :)) ceea ce e de bine o idee ...

las ca cu fetele prinde binee clarrr .....have fun cu fetele mai incolo <:-P

movulina
03.10.2007, 11:38:26
no de unde sa stiu eu ce fel de ferestre ai...dar se pare ca pe am amuzat nitel :)) ceea ce e de bine o idee ...

las ca cu fetele prinde binee clarrr .....have fun cu fetele mai incolo <:-P
poate-ti faci si tu drum pe la Capitala Culturala anu` asta sa te vezi cu noi....>:D<

cinezee
03.10.2007, 11:41:58
poate-ti faci si tu drum pe la Capitala Culturala anu` asta sa te vezi cu noi....>:D<

anul acesta din pacate in capitala europeana nu ajung ....stau toata iarna cu nepotica de 10 luni ...deja am fost plecata in cj si bv...in primavara vin peste voiii =))

iar tot din pacate ...mai mult de 3 ..maxim 4 zile nu pot sta plecata ....

GeoStefan
03.10.2007, 11:59:44
Salut fetelor!
Am o intrebare.. Unde pot sa imi pun unghii false in Sibiu si cam cat ar costa? Stie cineva?:-?
>:D<

camitza
03.10.2007, 12:46:42
Salut fetelor!
Am o intrebare.. Unde pot sa imi pun unghii false in Sibiu si cam cat ar costa? Stie cineva?:-?
>:D<

Este un salon de cosmetica, coafura si altele care se numeste PICASO.Dar nu stiu strada. Eu acolo mi-am pus unghi false si o prietena de a mea si-a pus unghii cu gel.

movulina
03.10.2007, 14:18:52
eu nu stiu........

ximo
03.10.2007, 21:16:41
Buna de dimineatza dragele mele!!!:*
Viv ai fost iar la Balea?

ximo
03.10.2007, 21:17:49
noutati de ultima ora.....

cred ca doar vineri...................voi afla:-s
Sper sa te ajute si pumnii mei!>:D<

ximo
03.10.2007, 21:20:13
pai sa-ti pove ce-am pasit

Acum 2 saptamani am facut pasta de gogosari....am gasit la supermarket supergogosari si am luat vreo 10-12kg am preparat, dar se pare ca nu am pus destul de multa sare sau mama naibii ce-au avut nu stiu....faza e ca mi-au facut floare.....si aseara cand am ajuns acasa si dai si lupta si lupta si dai.......si ia din camara borcanele si ia floarea (drept ca era pusina pusina, norok k-am vazut la timp....ca de ajungea si-mi prindea gust de mucegai il mai manca dreaq.....) si sterge bine bine si goleste in oala (sa mai dea cateva clocote, normal) si uite asta cu vreo 25 de borcane si dupa aia spala-le si pune-le in cuptor la uscat sa nu aiba fir de apa pe ele si baga sare inca o data in pasta de gogosar si amesteca bine bine sa nu cumva sa se prinda........si baga si conservant pentru siguranta.....ssi fiecare borcan umple-l si baga-l sub paturica la caldurica....cred ca am facut kilometri aseara daca nici acuma nu se mai tin nu mai pun nika in viata mea!

Bineinteles ca activitatea asta am desfasurat-o dupa o ore de munca.....dupa un drum de 1 ora pana la scoala de soferi la cursul de legislatie (traficul e infernal in sb), o ora si jumatate cursuri de legislatie la care musai tre sa fii antenah.....si dupa aia la gogosari.....
si cica acuma iz fresh.....:-B

c`mon!

la dreaq

ma gandesc ce sa mai fac......si s-ar putea ca pana vineri sa fie gata curatzenia generala in casa :D
Esti o gospodina harnicuta foc!;-)

roxanaf
03.10.2007, 21:22:34
hello, hello >:D< e cineva???:D

ximo
03.10.2007, 21:29:43
hello, hello >:D< e cineva???:D
Da, eu sunt prezenta!;;)

roxanaf
03.10.2007, 21:31:52
Da, eu sunt prezenta!;;)
te-am vazut ;)) ai raspuns chiar repede la apel :) oare restul fetelor sunt tot la intalnire???

ximo
03.10.2007, 21:32:42
te-am vazut ;)) ai raspuns chiar repede la apel :) oare restul fetelor sunt tot la intalnire???
Pai, eu cred ca da!?

roxanaf
03.10.2007, 21:34:37
apropo de intalnire sa stii ca si mie mi-a fost tare rusine de fete.....mi-am facut curaj si am intrat 5 min ca ma astepta si ubi afara :)ce zici ne luam de manuta saptamana viitoare si intram impreuna?>:D<

ximo
03.10.2007, 21:46:55
apropo de intalnire sa stii ca si mie mi-a fost tare rusine de fete.....mi-am facut curaj si am intrat 5 min ca ma astepta si ubi afara :)ce zici ne luam de manuta saptamana viitoare si intram impreuna?>:D<
E nasol ca am cursuri! Si pe mine ma asteapta sotu afara si chestia asta ma enerveaza un pic! Sa vad ce pot face!

deena
03.10.2007, 21:56:44
Hello fetele..daca sunteti pe aici..

roxanaf
03.10.2007, 22:07:37
buna diana ...suntem, suntem :)

deena
03.10.2007, 22:10:20
:*e bine ca sunteti..

deena
03.10.2007, 22:13:19
Eu va urez noapte buna, ca maine ma trezesc devreeemee sa ma duc la un cah de curs:-&.Pupicei maruntei:-p

ximo
03.10.2007, 22:14:59
Hello fetele..daca sunteti pe aici..
Si eu sunt..............;-)

ximo
03.10.2007, 22:16:03
Eu va urez noapte buna, ca maine ma trezesc devreeemee sa ma duc la un cah de curs:-&.Pupicei maruntei:-p
Multumim la fel! Noapte buna!:*:*:*

roxanaf
03.10.2007, 22:19:14
ce mai faci??? cum a fost la facultate???

roxanaf
03.10.2007, 22:20:21
pana ti-am raspuns eu pleci deja............noapte buna si tie.......pupicei :*

cinezee
03.10.2007, 22:24:31

eu sunt pe aci..ma pregatesc de somn...decand sunt dadaca .ma trezesc la 6..si acum sunt rupta de somn....vb maine pe zi dragelor ....

noapte buna ....si o zi placuta oriunde veti fi maine !>:D<

miosb
04.10.2007, 10:33:51
Buna Fetelor! Va Doresc O Zi Frumoasa Tuturor, Fara Prea Mult Stres.....ati Inteles, Da??????????

alice
04.10.2007, 10:36:47
De maine am concediu!!!!!!!!!!!!:rockon: :gen_08: :Y :gen_05: E drept ca numai o saptamana, dar e CONCEDIU

cinezee
04.10.2007, 10:36:53
neatza ...cafeluta / ceai /suc ~o) ~o)~o)~o)~o)~o)...cine mai doreste cine mai poftesteee....ptr fiecare dupa pofta inimii ! :-p

ca bine spui.....tu :)

miosb
04.10.2007, 11:37:22
De maine am concediu!!!!!!!!!!!!:rockon: :gen_08: :Y :gen_05: E drept ca numai o saptamana, dar e CONCEDIU
sa stii ca inteleg ce spui tu!!!!!! e bine ca e si numai o sapt, dar sa fie concediu. sa te bucuri din plin de el..sa te relaxezi si sa nu te mai gandesti la servici;-) ;-) ;-)

miosb
04.10.2007, 11:39:43
neatza ...cafeluta / ceai /suc ~o) ~o)~o)~o)~o)~o)...cine mai doreste cine mai poftesteee....ptr fiecare dupa pofta inimii ! :-p

ca bine spui.....tu :)
pt ca iti plac calutii, am pt tine o poza cu un calut, dar este acasa. cand ajung diseara o postez.....cu dedicatie.....:* :* :* :*

cinezee
04.10.2007, 11:42:09
pt ca iti plac calutii, am pt tine o poza cu un calut, dar este acasa. cand ajung diseara o postez.....cu dedicatie... :*

wooow mmultamm 8-} 8-} 8-} ma simt onorata :*:*

miosb
04.10.2007, 11:44:40
wooow mmultamm 8-} 8-} 8-} ma simt onorata :*:*
sa cresti mare!!!!!!!!!!!!!!!>:D< >:D< >:D<

miosb
04.10.2007, 12:02:02
sa stiti ca nu am terminat sedinta de impartit poze din miniconcediul meu!!!!! mai am...asa ca mai aveti cu ce va clati ochisorii

movulina
04.10.2007, 12:20:28
pai.....noi asteptam.......

cinezee
04.10.2007, 12:34:55
pai.....noi asteptam.......

subscriu si eu la spusele ei....asadar suntem 2 :)

miosb
04.10.2007, 13:17:39
mda...sa ajung acasa...ca acolo imi tin comoara ...( cu poze, vreau sa zic)...:-$ :-$ :-$ :-$ :-$

cinezee
04.10.2007, 13:18:55
Pai Daca E Comoara....logic Sta Acasa ....ascunsa De Okii Lumiii :> :*