PDA

Versiunea completa : Cumpar rochie de mireasa Demetrios

lauraionescu
27.01.2006, 00:00:00
Buna! Sunt Laura si m-am hotarat sa particip si eu la discutiile
interesante de pe acest site in legatura cu toate preocuparile legate
de o nunta, sunt preocupari pentru un eveniment fericit dar care iti
dau mare bataie de cap. Am dreptate? Eu am nunta pe 16 Septembrie, si
deocamdata am rezolvat numai problema restaurantului, care, dupa
parerea mea este cea mai importanta si trebuie rezolvata cu mult timp
inaintea nuntii. Eu am inceput sa caut local (in Bucuresti) in
Septembrie anul trecut (deci cu un an inaintea nuntii). Acum as vrea sa
incep sa-mi caut rochia. Mi-as dori una de-a lui Demetrios dar costa
peste 1200 de euro. E cam mult, asa ca as dori sa-mi cumpar la mana a
doua, dar tot Demetrios. Am marimea 6 in sistem american, cam 40-42 la
noi. Daca stiti pe cineva care vinde rochie de mireasa Demetrios,
marimea mea, va rog sa ma anuntati. Va multumesc!

elisa_06
04.03.2006, 00:00:00
Buna draga mea,

Eu am nunta in 15 iulie si binenteles ca trebuie sa imi iau rochie. Pana azi eram hotarata sa imi comand online de la o companie. Acum am decis sa imi iau sotul de manutza si sa infiintez la o reprezentanta Demetrios. Vreau sa vad ce au si daca imi place ceva....probabil am sa imi cumpar. Eu am tot marimea 6.

Ideea e ca eu dupa nunta nu mai am ce face cu rochia si as vrea sa o dau la cineva...pentru o suma infima...

Deci daca esti interesata contacteaza-ma la [email protected]

Precizez ca inca nu am cumparat rochia...iar in final nu stiu daca o sa iau de la Demetrios...depinde ce imi ofera ei.

Keep in touch.

Elisa

elisa_06
04.03.2006, 00:00:00
Se pare ca avem aproximativ aceleasi gusturi...acum m-am uitat in albumul tau si am vazut ca am pus ochii pe acelasi tip de rochie (824)...vom vedea daca mi-o voi lua pe aceea. Sa vad si ce preturi au...
[icon:g31/]

florentina1
17.03.2006, 00:00:00
si mie imi plac rochiile de la mariaj lux.am fost la sediul lor si am probat foarte multe rochii. sunt superbe. decand am fost acolo, ma gandesc ca nu mai exista alte rochii mai frumoase decat acelea. eu am probat si de la demetrios si de la cosmobela. cel mai bine imi venea o rochie de la cosmobela care avea mai mult de jumatate de spate gol, in fata avea un decolteu in v si se lega cu niste bretelute dupa gat. ce sa mai, mi-a ramas sufletul la ea, dar era super scumpa, doar 53 mil. doar atat.as vrea si eu sa inchiriez rochia dar ei nu inchiriaza.stie cineva unde as putea gasi?mai e o probleba: sunt cam plinuta, eu am probat marimea 10 si e foarte greu de inchiriat.[icon:g13/][icon:g13/][icon:g13/]