PDA

Versiunea completa : Bucuresti

carmenn
09.06.2006, 09:29:50
salutare la toata lumea

ana_maria
09.06.2006, 09:31:48
salutare!

Bine ai venit!

carmenn
09.06.2006, 09:44:19
Am si eu o intrebare.Am vazut ca ceilalti useri au in subsolul imaginii o poza pe care se plimba un prumbel de regula si pe masura ce trece timpul scade nr de zile ramas pana la data nuntii.La mine apare numai scrisul nu si imaginea. Cum fac sa apara si la mine?:((

mam
09.06.2006, 09:49:57
intra pe http://www.daisypath.com/wedding_announcement.php si acolo ti-l creezi, si dupa aceea ti-l pui la semnatura

pupici, mam

carmenn
09.06.2006, 09:52:56
multumesc mult.

admin
09.06.2006, 11:04:20
Am si eu o intrebare.Am vazut ca ceilalti useri au in subsolul imaginii o poza pe care se plimba un prumbel de regula si pe masura ce trece timpul scade nr de zile ramas pana la data nuntii.La mine apare numai scrisul nu si imaginea. Cum fac sa apara si la mine?:((

Daca iti setezi data nuntii apare singur cand ai mai putin de un an pana la nunta :) .

roxanita
15.06.2006, 12:22:06
Buna miresicilor de peste tot!

Eu sunt Roxana si am nunta pe 30 septembrie...
Sper sa ma ajutati cu sfaturile voastre atunci cand o sa am nevoie>:D<

911
25.06.2006, 12:03:59
intra pe http://www.daisypath.com/wedding_announcement.php si acolo ti-l creezi, si dupa aceea ti-l pui la semnatura

pupici, mam

Eu tot nu reusesc...am creat...dar nu stiu dup-aceea cum sa-l bag la semnatura... ce fac??? Il salvez undeva....sau cum? :(

911
27.06.2006, 14:31:05
Eu tot nu reusesc...am creat...dar nu stiu dup-aceea cum sa-l bag la semnatura... ce fac??? Il salvez undeva....sau cum? :(

Gata am reusit si eu sa-mi fac.... :D Mersi, MAM!!!

911
01.07.2006, 17:16:06
Chiar nu sunt miresici din BUCURESTI??? =))

911
16.07.2006, 13:17:55
Am mari emotii... Mai sunt doar 2 saptamani...dar deja nu mai pot dormi noptile... Si parca orice ma impresioneaza... daca vad alte mirese instantaneu imi dau lacrimile!!!

Ce sa fac???

vicky
16.07.2006, 14:35:47
sa te linistesti putin, sa te organizezi.. sa te concentrezi pe ce a mai ramas de facut.. vad ca ai activitate pe forum=> ca esti fff informata legat de ceea ce urmeaza.
cu 2 sapt inainte ar trebui sa ramana flori, tort , bautura, lista finala cu invitati, cardurile de masa.. si inca niste nimicuri... sunt convinsa ca deja ati stabilit pt ceea ce a mai ramas ce luati si de unde.. asa ca ramane sa dati doar comanda..
mult a fost, putin a ramas!.capul sus!

bubu
16.07.2006, 14:44:46
Am mari emotii... Mai sunt doar 2 saptamani...dar deja nu mai pot dormi noptile... Si parca orice ma impresioneaza... daca vad alte mirese instantaneu imi dau lacrimile!!!

Ce sa fac???

Buna.
si eu am emotii si am devenit mai sensibila...am fost ieri la un botez si imi dadeau lacrimiile...uf ...si eu mai am ceva timp.
te pup si sunt sigura ca e normal sa ai emotii inainte chiar si cu 2 sapt ca tine.\:D/

Amorcito
10.11.2006, 16:33:05
Bine v-am gasit!>:D<

pusylina
15.11.2006, 10:17:29
buna fetelor
>:D< sunt si eu o miresica de 2007

dellycess
23.11.2006, 00:00:13
buna fetele si eu sunt din bucuresti dar fac nunta in tg mures la anu
mai vb

miss
05.01.2007, 18:53:19
buna fetelor,va doresc tuturor casa de piatra si tot ce va doriti.
spor la pregatiri pt viitoarele miresici

Marinella
08.01.2007, 15:05:36
multumesc mult.
Buna miresicilor!!!!
Eu nu am stabilit exact data nuntii, dar e in august!!!!
abia astept.>:D<

RoseAlexa
08.01.2007, 23:39:11
Bine v-am gasit miresicilor!!!>:D< Eu am nunta pe 21 iulie si am mari emotii!! Va pup!!!

Yda
18.01.2007, 00:47:50
salutare la toata lumea
Dragele mele,
Va rog din suflet care puteti sa ma ajutati cu diverse sfaturi pt. nunta.:(( Noi am pus nunta pe 1 Sept 2007 dar nu stiu ce sa fac prima data, nu avem nici nasi, in afara de restaurant Nimic!!!!8-|
Va rog din suflet veniti cu sfaturi si eventual pers si nr de contact pt. foto si video rochii de mireasa, alte ritualuri etc.>:D<
Va multumesc dragele mele si va pup
Yda

irina
18.01.2007, 12:37:03
Dragele mele,
Va rog din suflet care puteti sa ma ajutati cu diverse sfaturi pt. nunta.:(( Noi am pus nunta pe 1 Sept 2007 dar nu stiu ce sa fac prima data, nu avem nici nasi, in afara de restaurant Nimic!!!!8-|
Va rog din suflet veniti cu sfaturi si eventual pers si nr de contact pt. foto si video rochii de mireasa, alte ritualuri etc.>:D<
Va multumesc dragele mele si va pup
Yda

Pey vad ca deja cam stii ce urmeaza sa faci...:)

In primul rand trebuie sa--ti gasesti nasii. Daca deja te-ai gandit la cineva, ar trebui sa-i intrebi, pentru ca timpul o sa fie scurt si unii s-ar putea sa te refuze din motivul asta.

In al doilea rand, cauta-ti biserica. Cand iti vei gasi nasii, sa stii unde sa te duci. Poti sa rezervi si singura, daca iti place ceva, si vezi tu cum faci pe urma cu nasii... Poti sa te inspiri si de aici: http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=1

Urmeaza cameraman, fotograf, dj sau formatie, ce vrei tu... Foloseste butonul cautare de pe forum si vei ajunge la ce subiect doresti.
Si apoi invitatiile, decoratiunile, sa te gandesti la rochie si restul de imbracat, la tort, la flori etc...

Hai ca nu e greu, doar sa nu intri in panica si sa le iei pe rand.
Pentru rochie, accesorii, decoratiuni, invitatii si altele, vezi ca vor fi in curand targuri de nunti, iar fetele deja au scris despre ele la Mireasa 2007.

Daca mai ai intrebari, te asteptam. Multa bafta!!!:*

junky
29.01.2007, 13:59:49
Salutare la toata lumea. Sunt noua pe forum si ma bucur ca l am gasit , este ff interesant.
Stie cineva unde mai putem gasi local disponibil pentru nunta in septembrie 2007 , 100 -110 persoane. Am cautat de am innebunit, nu mai stiu unde sa ma duc.:((
Va multumesc.

dellycess
29.01.2007, 14:40:51
Salutare la toata lumea. Sunt noua pe forum si ma bucur ca l am gasit , este ff interesant.
Stie cineva unde mai putem gasi local disponibil pentru nunta in septembrie 2007 , 100 -110 persoane. Am cautat de am innebunit, nu mai stiu unde sa ma duc.:((
Va multumesc.
buna vezi aici pe forum la discutii generale cred,erau niste fete care cedau rezervarile

dellycess
29.01.2007, 14:44:58
scuze intra in bazar si vezi ca era o fata pe 8 sept ,vezi daca nu a gasit pe cineva

ladybird
05.02.2007, 21:04:58
Salut, mi-a zis un prieten ca exista acest forum si m-am gandit ca o sa-mi fie de ajutor
Pe aceasta cale, va salut pe toate :)

mihu
05.02.2007, 21:17:31
Bine ai venit nahnutza printre noi>:D< ...Cred ca o sa gasesti muuuulte lucruri interesante pe aici..pentru ca se discuta de la nunta la botez de la femeie la barbat...asa ca speram sa iti gasesti unele raspunsuri pe aici...si daca nu...atunci ne intrebi si o sa iti raspunde, o sa te sfatuim...sunt multe subiecte interesante aici:-p

Andreina
29.03.2007, 13:11:11
Buna, Miresici!

Eu am nunta pe 25 august in Bucuresti?

De fapt, vroiam sa intreb mai e valabil acest forum? Vad ca e cam parasit...

dj
29.03.2007, 13:25:26
Buna, Miresici!

Eu am nunta pe 25 august in Bucuresti?

De fapt, vroiam sa intreb mai e valabil acest forum? Vad ca e cam parasit...
Poate acest topic, ca forumul e foarte activ... Consulta topicurile separate, asa afli mult mai multe informatii.

blondy
16.04.2007, 17:14:48
Bine v-am gasit miresicilor!!!>:D< Eu am nunta pe 21 iulie si am mari emotii!! Va pup!!!

Buna !

Si eu am nunta pe 21 iulie,cum stai cu pregatirile?
Rochiile ti le-ai luat?

Blondy.

blondy
16.04.2007, 17:37:03
buna fetelor,va doresc tuturor casa de piatra si tot ce va doriti.
spor la pregatiri pt viitoarele miresici

Si tie casa de piatra si tot ce iti doresti!
Avand in vedere ca avem nunta in aceeasi zi cum stai cu pregatirile?

Blondy.

Miss_Miller
19.04.2007, 13:03:00
Va pup si eu, miresicilor. :* Abia astept sa va cunosc mai bine!

Ritzi
21.05.2007, 13:16:44
salutare dragele mele

daca tot ni s-a inchis topicul de guralive [-( [-( [-( ...ma gandesc ca avem dreptul macar la un topic geografic....deci va pup si sper sa ne intalnim si pe aici de acum incolo...cu voia domnului administrator :) care cu siguranta in spiritul corectitudinii de care da dovada intotdeauna nu ne va discrimina nici aici....va pup si va imbratisez pe toate >:D< >:D< >:D<

ALEX21A
21.05.2007, 13:20:40
salutare dragele mele

daca tot ni s-a inchis topicul de guralive [-( [-( [-( ...ma gandesc ca avem dreptul macar la un topic geografic....deci va pup si sper sa ne intalnim si pe aici de acum incolo...cu voia domnului administrator :) care cu siguranta in spiritul corectitudinii de care da dovada intotdeauna nu ne va discrimina nici aici....va pup si va imbratisez pe toate >:D< >:D< >:D<

asta e gluma??:O ...care e ste explicatia??..de ce??

hai ca e tare/:)

x_enya
21.05.2007, 13:22:04
salutare dragele mele

he he he!!!
eu sunt aici.... cu multe treburi la serviciu, da' cu ochii pe miresici.... mai mult sau mai putin guralive... :-p

iuliab
21.05.2007, 13:23:52
salutare dragele mele

Cum asa?
Nu mai avem topic de guralive?! De ce s-a inchis? Era preferatul meu......ce s-a intamplat? Unde pot sa aflu mai multe?:-SS

Ritzi
21.05.2007, 13:38:52
asta e gluma??:O ...care e ste explicatia??..de ce??

hai ca e tare/:)

nu este gluma...eu chiar ma miram de ce nu reactionati....du-te la sfarsitul topicului sa vezi ca e inchis..:( [-(

Ritzi
21.05.2007, 13:39:51
Cum asa?
Nu mai avem topic de guralive?! De ce s-a inchis? Era preferatul meu......ce s-a intamplat? Unde pot sa aflu mai multe?:-SS

vezi la sf topicului Guralive

eu ies putin dar ma intorc...

>:D< >:D< >:D<

Ritzi
21.05.2007, 17:25:14
deci...miresici din Bucuresti....ne lasam mai prejos decat fetele de la celelalte topicuri?? :) bagati poze si discutii....>:D< >:D< >:D<

ALEX21A
21.05.2007, 17:27:28
deci...miresici din Bucuresti....ne lasam mai prejos decat fetele de la celelalte topicuri?? :) bagati poze si discutii....>:D< >:D< >:D<

am uitat s ati spun ca mi plac pometii tai:-p

Ritzi
21.05.2007, 17:53:21
am uitat s ati spun ca mi plac pometii tai:-p

merci ;;) ;;) ;;)

falcutzele, mai bine zis :-" ;)) :*

cinezee
21.05.2007, 19:18:33
cum yo sunt in buc...si mor aciulea .....seara fiecaruia ...:* :*

iuli_nicol
21.05.2007, 23:43:20
buna sara Bucuresti....se vede k nu mai suntem pe guralive...lumea aici nu mai scrie...doarme:));))

adriana30ms
22.05.2007, 15:35:32
Salut toate miresicile si le doresc sa aiba o nunta de vis!
M-am inscris de curand pe site, dar deja am vazut foarte multe topic-uri interesante....
Eu voi avea cununia religioasa anul viitor, iar anul acesta, in toamna, va fi cea civila;-) . As avea si eu o intrebare: exista sau am putea crea un topic legat de pretul verighetelor si poate unul cu sfaturi referitoare la buchetul de mireasa?

Va multumesc si ... astept raspunsuri!^:)^ >:D<

higgs
22.05.2007, 16:55:13
M-am inscris de curand pe site, dar deja am vazut foarte multe topic-uri interesante....
Eu voi avea cununia religioasa anul viitor, iar anul acesta, in toamna, va fi cea civila;-) . As avea si eu o intrebare: exista sau am putea crea un topic legat de pretul verighetelor si poate unul cu sfaturi referitoare la buchetul de mireasa?

pt buchete: http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=29
pt verighete: http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=13

bun venit :)

cinezee
22.05.2007, 17:14:05

daca te duci pe general....unde sunt toate topicurile si subiectele o sa vezi ca exista si ceva ptr acest subiect ...citeste ianinte de toate tot ....ca ptr fiercare pregatire sunt topicuri.....si porma

adauga abonametu repscectiv in abonamentele tale ....si citesti constyant ce raspund fetele in acel topic

spor la cautari

adriana30ms
23.05.2007, 17:04:21
Va multumesc tare mult pentru raspunsuri, Cinezee si Higgs! Cred ca trebuie sa fac niste listute cu necesarul pentru eveniment.... Acum ma informez, si peste cateva luni chiar o sa incep sa caut.... Sper ca e ok asa.. :D

cinezee
23.05.2007, 18:55:06
Va multumesc tare mult pentru raspunsuri, Cinezee si Higgs! Cred ca trebuie sa fac niste listute cu necesarul pentru eveniment.... Acum ma informez, si peste cateva luni chiar o sa incep sa caut.... Sper ca e ok asa.. :D

tu ce eveniment ai acuma civila ..sau le ai pe am2 in aceeasi zi ?!

Fluturas
23.05.2007, 19:13:17
si eu sunt bucuresteanca, pot scrie aici? \:D/
salutare fetelor, mi-e tare dor de voi !!!:* >:D< >:D< >:D< >:D<

cinezee
23.05.2007, 20:08:36
si eu sunt bucuresteanca, pot scrie aici? \:D/
salutare fetelor, mi-e tare dor de voi !!!:* >:D< >:D< >:D< >:D<

seara buna fa-fal......unde in buc apropo esti nascuta :> :*:*

adriana30ms
24.05.2007, 10:17:36
tu ce eveniment ai acuma civila ..sau le ai pe am2 in aceeasi zi ?!

In toamna, anul acesta, am cununia civila... am zis noi sa fie un eveniment doar cu cei mai apropiati prieteni; iar la anul, va fi si cea religioasa. De aceea m-am gandit sa ma apuc de pregatiri (cautat efectiv prin magazine, acte etc.) peste 1 luna - 2, iar pentru cea de la anul (ma refer la religioasa) mai tarziu un picut. Sper ca am calculat bine timpul:-? .

iuliab
24.05.2007, 10:45:51
Unde sunteti guralivelor?! :-\
Ufffff este asa greu fara topic-ul nostru......:-< :-< :-< !

x_enya
24.05.2007, 10:51:25

da, e greu intr-adevar.... :(
eu voiam sa ne povesteasca iuliat cum a fost la noul loc de munca.... fiindca zicea ca tre' sa inceapa....
da' nu stiu daca a spus pe undeva ce si cum....:-\
si nici de celelalte guralive nu mai stiu prea multe....:-<

iuliab
24.05.2007, 11:06:02
da, e greu intr-adevar.... :(
eu voiam sa ne povesteasca iuliat cum a fost la noul loc de munca.... fiindca zicea ca tre' sa inceapa....
da' nu stiu daca a spus pe undeva ce si cum....:-\
si nici de celelalte guralive nu mai stiu prea multe....:-<

Da, da, asa este! Stiu ca incepea scarbiciul....of....nu mai suntem deloc la zi cu noutatile! Oare chiar nu mai scrie nimeni de cand s-a inchis subiectul guralivelor? :(

cinezee
31.05.2007, 03:01:07
In toamna, anul acesta, am cununia civila... am zis noi sa fie un eveniment doar cu cei mai apropiati prieteni; iar la anul, va fi si cea religioasa. De aceea m-am gandit sa ma apuc de pregatiri (cautat efectiv prin magazine, acte etc.) peste 1 luna - 2, iar pentru cea de la anul (ma refer la religioasa) mai tarziu un picut. Sper ca am calculat bine timpul:-? .

parerea mea e ca ...cel mai bine sa le faci separat.....eu una asa am facut ..si mai pot fi inca o data miresica ....dar cu mai multe implicatii..si adevarul este ca merita..nu e chiar atat de obositor :> #:-S

cinezee
31.05.2007, 03:03:09

in caz ca nu ai obs ..s-a redeschis ..guralivele ...sunt guralive 2 :)

adriana30ms
31.05.2007, 10:09:27
parerea mea e ca ...cel mai bine sa le faci separat.....eu una asa am facut ..si mai pot fi inca o data miresica ....dar cu mai multe implicatii..si adevarul este ca merita..nu e chiar atat de obositor :> #:-S

Da, si eu m-am gandit la asta... Si, in plus, astfel ma pot bucura de 2 luni de miere (desigur, vor fi "comprimate" la cate o saptamana fiecare), dar uite asa prelungesc bucuria momentului:D (*)

chris
24.06.2007, 10:51:45
Buna Fetelor
Va Pup Pe Toate Miresicile

ema_elena
25.06.2007, 11:51:34
buna fetelor
>:D< sunt si eu o miresica de 2007

Buna,
si eu sunt o miresica din 2007.Mai am putin....u?
mai ai multe de rezolvat?

cinezee
25.06.2007, 12:02:34
Da, si eu m-am gandit la asta... Si, in plus, astfel ma pot bucura de 2 luni de miere (desigur, vor fi "comprimate" la cate o saptamana fiecare), dar uite asa prelungesc bucuria momentului:D (*)

foarte adevarat ......mergi pe discurtii generale ..si vezi ca acoo e un topic ...cu miresici guralive2 ...vorbim de toate :-"

ema_elena.......mergi pe forumul genral ..la comunitate ..si vezi ca exista un topic....miresici 2007:-"

ema_elena
25.06.2007, 12:34:07
ceva nu merge......

dellycess
26.06.2007, 10:26:07
fetelor poze de la nunta in semnatura
pup
:*

luksweet
10.07.2007, 18:00:31
buna.Mai sunt si miresici din bucuresti.

cinezee
10.07.2007, 23:23:28
buna.Mai sunt si miresici din bucuresti.

sunt destuleeeee ...daca intri pe forumul mare ...la guralive si la ....discutii generala in josul paginiii..dupa toate legata de nunta ...ai sa gasesti ..si sa tot citesti ...

MOUSETTE
13.07.2007, 13:07:59
Am Sa Fiu Si Eu In Viitorul (pentru Mine Destul De Indepartat)dar Pana Atunci Mai Sunt O Gramada De Facut ...deci E Bine (ca Se Intampla Un Picut Mai Tarziu...)si Sper Ca Beneficiins De Sfaturile Voastre Sa Ma Descurc Onorabil. :">

mikyduta
14.07.2007, 14:39:17
Buna fetele,sunt si eu o miresica care face nunta in pitesti desi sunt din bucuresti.Stie cineva magazine de rochii de mirese prin bucuresti in afara de lipscani?

cinezee
14.07.2007, 20:38:44
Buna fetele,sunt si eu o miresica care face nunta in pitesti desi sunt din bucuresti.Stie cineva magazine de rochii de mirese prin bucuresti in afara de lipscani?

dupe pe topicul general....si ai sa gasesti discutii despre rochia de mireeasa ..poze ..si accesorii....apucate si vezi totu despre rochia de mireasa si vei afla si adrese utile ..sau cuata cu google ..ca vei gasi tot ce cauti cu ala

alinaz
15.07.2007, 19:53:51
Buna tuturor! Si eu voi fi o miresica, dar mai am de asteptat pana anul viitor ;-). Intre timp, studiem intens site-ul (care este super) si am inceput deja sa umblam dupa locatie :) si urmeaza toate cele ;-)

RalucaBarbu
07.08.2007, 10:01:31
Buna...sa va fie nunta...viitoare printese de o zi. Sunt noua pe aici si sper sa ne sustinem reciproc in perioada tumultoasa ce va urma. Eu am nunta la anu si nu am fixat data(o vom fixa in funtie de cum gasim local).:*

nicolee
10.08.2007, 13:31:58
Salut, eu sunt o miresica cu vechime, mai precis eu am facut nunta anul trecut in 2006 pe 10 sept.
Nunta s-a desfasurat in bucuresti la CCA (casa centrala a armatei). a fost o nunta de vis pt noi.daca vrea cineva informatii cu privire la local ma poate intreba.

cinezee
10.08.2007, 14:56:15
Salut, eu sunt o miresica cu vechime, mai precis eu am facut nunta anul trecut in 2006 pe 10 sept.
Nunta s-a desfasurat in bucuresti la CCA (casa centrala a armatei). a fost o nunta de vis pt noi.daca vrea cineva informatii cu privire la local ma poate intreba.

dute la topicul cu restaurante din bucresti....si vezi daca este creat un subiect legat de acest restaurant...daca nu creaza tu unul...si lasa-ti parerea ta acolo ...ptr umatorele don`soare care vor avea acolo

ioana19
27.08.2007, 13:01:31
Am Sa Fiu Si Eu In Viitorul (pentru Mine Destul De Indepartat)dar Pana Atunci Mai Sunt O Gramada De Facut ...deci E Bine (ca Se Intampla Un Picut Mai Tarziu...)si Sper Ca Beneficiins De Sfaturile Voastre Sa Ma Descurc Onorabil. :">
sa ai o nunta de basm atunci cand te vei hotara sa o faci<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P

cinezee
27.08.2007, 13:06:32

vezi ca exista geografic cu bucuresti .....si spor la cautari in forum :)>-

rebecca83
26.09.2007, 10:41:28
am observat ca bucurestiul nu este pe aici asa ca m-am gandit sa fiu eu deschizatoare de drumuri<:-P <:-P .....asa ca va astept fetelor...

cinezee
26.09.2007, 10:49:17
am observat ca bucurestiul nu este pe aici asa ca m-am gandit sa fiu eu deschizatoare de drumuri<:-P <:-P .....asa ca va astept fetelor...

daca te uiti este aici : http://www.miresici.ro/showthread.php?p=362004#post362004

sau in general tot ce este pe topil mare sunt serviciile de bucuresti ...plus aici fetele stau de vorba la taifas despre orice si marea majoritate sunt din bucuresti http://www.miresici.ro/showthread.php?p=409959#post409959

Lectura placuta .....:)>-

laraa
26.09.2007, 11:03:10
pai miresicile din bucuresti sunt EVERYWHERE... <:-P <:-P ...oriunde dai de noi :)>-

rebecca83
26.09.2007, 11:28:27
pai miresicile din bucuresti sunt EVERYWHERE... <:-P <:-P ...oriunde dai de noi :)>-
as fi preferat sa le gasesc undeva organizate... nu peste tot:D ...dar ma rog cred ca asta e....sa imi spuna si mie cineva cum gasesc subiecte pe''bucuresti''ca eu nu reusesc....

cinezee
26.09.2007, 11:32:55
as fi preferat sa le gasesc undeva organizate... nu peste tot:D ...dar ma rog cred ca asta e....sa imi spuna si mie cineva cum gasesc subiecte pe''bucuresti''ca eu nu reusesc....

daca te uiti putin mai sus pe pagina ....eu ti-am dat cele 2 linkuri ...

iar la idei ..restaurante si tot ce tine de nunta ....in marea majoritate sunt sunt foarte bien organizate ....si apartin foarte mult bucurestiului

succes la lectura !

ana303maria
21.01.2008, 19:46:35
Salut miresicilor. As dori si eu sa primesc daca se poate informatii si recomandari pentru niste lautari. Daca puteti sa ma ajutati puteti sa mi scrieti un mail pe adresa [email protected] Va multumesc.

Alfa
12.07.2008, 18:05:38
Hello! Este cineva pe aici?

flory_tina69
13.07.2008, 09:49:40
Hello! Este cineva pe aici?

sigur ca da....
ce credeai k nu ai cu cine sa vb?

arekichan
13.07.2008, 12:07:39
cum de n-am gasit topicu asta pana acu?8-|

cinezee
13.07.2008, 12:19:07
Alex pai se afla la comunitare , este de multtt , si tu poate nu intri la comunitate /geografic :*

Alfa & flory_tina69 bine ati venit dragelor >:D< lecturare placuta si spor la pregatiri

cum de n-am gasit topicu asta pana acu?8-|

flory_tina69
14.07.2008, 12:06:50
multumim frumos pentru urare

cristinaa
28.10.2008, 19:17:33
fetelor stie cineva din intamplare daca fac tort RED VELVET pe undeva prin bucuresti?

lorelly
18.01.2009, 16:50:13
bine v-am gasit! :*

alinaaaaa
25.01.2009, 01:44:50
in sfarsit am gasit un subiect special pt noi, miresicile de bucuresti. Ma bucur ca v-am gasit! spor la miresit!!

alinaaaaa
25.01.2009, 01:49:07
vad ca nu e cine stie ce activitate pe aici :-s pacat! cred ca tb sa astept sa mai descopere fetele si sub asta!!

bimmer4now
25.01.2009, 02:37:35
sa dam si noi niste up-uri!
pana atunci, asteptam... http://www.daciaclub.ro/style_emoticons/default/lurk0000.gif

dannas
25.01.2009, 02:40:32
wow....nici nu stiam de existenta lui...........super....pai decat cateva pagini...........

hi,hi, hi vad ca sunt mai multe care nu au somn la ora asta...............va pup!!!>:D<

bimmer4now
25.01.2009, 02:49:03
wow....nici nu stiam de existenta lui...........super....pai decat cateva pagini...........

hi,hi, hi vad ca sunt mai multe care nu au somn la ora asta...............va pup!!!>:D<

eu acum plec la culcare.. dar tare mi surade ideea topicului.. nu stiu cum de nu am descoperit topicul pana acum..
ne intalnim pe maine.. tot aici.
noapte buna!>:D<

cinezee
25.01.2009, 11:15:11
in weeknd deobicei e liniste in tot forumul ....dar cred ca in cursul saptamanii poate fii mai animat :>

dannas
25.01.2009, 15:11:21
in weeknd deobicei e liniste in tot forumul ....dar cred ca in cursul saptamanii poate fii mai animat :>

te pup cinezee...:*dar cam putine stiam de acest toppic...asteptam saptamana asta sa ne tainuim=D> hi,hi,hi

laurabs22
29.01.2009, 22:25:42
eu nici macar n-am stiut ca exista acest topic si sunt pe forum de aproape 2 ani... intre timp m-am si maritat... ;;)

judie
29.01.2009, 22:32:40
Nici eu nu stiam, l-am vazut acum cateva zile dar pare anost;;)

eu nici macar n-am stiut ca exista acest topic si sunt pe forum de aproape 2 ani... intre timp m-am si maritat... ;;)

laurabs22
31.01.2009, 16:12:46
Nici eu nu stiam, l-am vazut acum cateva zile dar pare anost;;)
asta pentru ca nu sie lumea de el... :(

cinezee
31.01.2009, 16:15:23
am fost la targul de la romexpo ...e al 3-lea an cand merg la rand ...si din nou asta m-a lasat cu un gust cam nasol ...

MachuPicchu
31.01.2009, 16:16:45
eu acum l-am vazut =))

cinezee
31.01.2009, 16:29:21
a existat din totdeauna ,eu l-am descoperit la cam 2 luni dupa ce m-am inregistrat pe site ...e considerat ca ''reginal '' sectiunea geografic

MachuPicchu
31.01.2009, 17:36:59
dar e cam pustiu aici

Celitia
02.02.2009, 16:17:31
Sunt convinsa ca multe miresici nu stiu de topicul asta....eu credeam ca geograficul este pentru miresicile din alte orase deca bucuresti....si nu cred ca sunt singura care a crezut asta

CONT-INCHIS-007
02.02.2009, 16:51:46
Sunt convinsa ca multe miresici nu stiu de topicul asta....eu credeam ca geograficul este pentru miresicile din alte orase deca bucuresti....si nu cred ca sunt singura care a crezut asta

Hello!
Si bine v-am gasit.
Eu azi am intrat prima data. Si am descoperit deja topicul ;)).
Oricum esti tentat sa cauti fix tema care te intereseaza, inainte sa te uiti la regiune.
Prezentarea mi-am facut-o in "Permiteti-mi sa ma prezint". :-p

Celitia
04.02.2009, 09:59:04
Buna diminteata miresici de Bucuresti!!!!! ce mai faceti? cum mai merg pregatirile?

cinezee
04.02.2009, 10:54:36
eu sunt cam gata cu totul , mai putin invitatiile pe acelea le fac mai prin aprilie mai asa , in semnatura am pus un link cu tot ce am gata ;))

Celitia
04.02.2009, 10:59:00
eu sunt cam gata cu totul , mai putin invitatiile pe acelea le fac mai prin aprilie mai asa , in semnatura am pus un link cu tot ce am gata ;))

Foarte frumoase toate....felicitari....e clar ca tu nu vei avea nici un stres in apropiera nuntii

cinezee
04.02.2009, 11:13:00
nu sunt genul de persoana sa fiu stresata sau emotionata

ce nu se vede acolo , sunt contractele de servicii , foto ,video care si acelea sunt deja luate si curand le voi semna , adica pe la sfarsitul acestei luni si cu asta pana la sfarsitul lunii iunie cam somez , pot sa imi linistita de acum incolo si de treburile mele , care le am cam negjlijat in ultimile 2 luni :-"

mihaelav2007
06.02.2009, 15:04:50
hello!!!!!!!!!!
bine v-am descoperit!!!:))

Celitia
06.02.2009, 15:15:08
hello!!!!!!!!!!
bine v-am descoperit!!!:))

BINE AI VENIT >:D<

judeamaria10
20.02.2009, 17:34:56
fetelor, va rog sa ma ajutati! vreau sa cumpar umbrela si evantai, am auzit ca in bucuresti sunt mai ieftine, la noi cu 350 ron este, cum am auzit la voi pot sa iau cu 150. adevarat? care salon poate sa-mi trimite prin curierat in satu mare? multumesc!

clau_roz
04.03.2009, 15:24:50
eu acum l-am vazut =))

Si eu la fel..Nu mi se pare corect ca Bucurestiul e trecut la Jud ilfov si buc..nu m-as fi gandit sa-l caut asa..Macar dc era Bucuresti si Jud Ilfov si nu invers
Cine stie cele mai bune oferte din BUCURESTI la limuzine?Fantani?Ceva, ceva?:))

miresica_alexandra
17.03.2009, 21:13:21
buna miresici de bucuresti!>:D<

de fapt nu stiu sigur daca ma inscriu la categoria asta. locuiesc in bucuresti dar nunta mea va avea loc la sibiu :D nu ca as fi de acolo... am pus si noi degetul pe harta si asta a iesit.

dar una peste alta vroiam sa va intreb daca voi luati cursuri de dans. noi vrem sa luam, dar nu gasesc niciun instructor particular bun. vrem o coregrafie mai speciala. daca mergeti pe undeva sau ati auzit de vreunul mai conoscut spuneti-mi si mie. va rog mult! va pup si spor la pregatiri.
>:D<

litlangel
27.03.2009, 11:10:38
buna, fetelor... puteti va rog sa ma ajutati cu ceva? caut tulle lat pentru voal.. de preferinta ceva de genul 3 pe 3 m... si nu lucios, as prefera mat... puteti sa ma ajutati, va rog? multumesc frumos!

larissamary
07.04.2009, 23:30:29
sper si la noi sa fie frumos

Nataly16
13.04.2009, 22:26:22
buna, fetelor... puteti va rog sa ma ajutati cu ceva? caut tulle lat pentru voal.. de preferinta ceva de genul 3 pe 3 m... si nu lucios, as prefera mat... puteti sa ma ajutati, va rog? multumesc frumos!
alb sau ivory?ivory stiu ca este, poate si alb...

karm3lla
13.05.2009, 00:15:12
eu o sa ajung joi in europa ca vreau sa iau mai mult sa decorez si balustrada restaurant si balustrada la mine acasa si pt masini :D deci o sa iau cam 2 suluri de cate 40 de m :)

karm3lla
13.05.2009, 00:20:10
alb sau ivory?ivory stiu ca este, poate si alb...
este da si alb si ivory, am vazut eu :D

karm3lla
13.05.2009, 00:22:30
fetelor, va rog sa ma ajutati! vreau sa cumpar umbrela si evantai, am auzit ca in bucuresti sunt mai ieftine, la noi cu 350 ron este, cum am auzit la voi pot sa iau cu 150. adevarat? care salon poate sa-mi trimite prin curierat in satu mare? multumesc!
umbrela e in europa cu 40 de lei :D:D:D am fost eu de curand
si sunt fix ca in magazine ;))

karm3lla
13.05.2009, 00:24:04
aaaa apropo..am descoperit si eu topicul asta :)))) nicooo :D ai mai intrat pe aici ?:P

karm3lla
13.05.2009, 00:27:07
ati fugit,nu?
plec si eu:D:D:D o sa mai intru pe aici
trebuie gasit ceva de dezbatut ca e cam liniste:D