PDA

Versiunea completa : Ana Oil - Sibiu

Laura75
11.08.2007, 11:48:42
Fetele, sunteti care ati faut sau veti face nunta la Ana Oil Sibiu? Poate imi spuneti si mie niste pareri...Cu cat se paltesc chelnerii, bucatarii? Eu am fost la doua nunti acolo si mi-a placut foarte mult dar nu am fost atenta la detalii.:D Acum ma trezesc ca ma intereseaza.

roxanaf
11.08.2007, 13:12:52
Fetele, sunteti care ati faut sau veti face nunta la Ana Oil Sibiu? Poate imi spuneti si mie niste pareri...Cu cat se paltesc chelnerii, bucatarii? Eu am fost la doua nunti acolo si mi-a placut foarte mult dar nu am fost atenta la detalii.:D Acum ma trezesc ca ma intereseaza.
bine-ai venit laura!!!>:D< uite poti intreba mai bine pe geografic .....intri pe sibiu si gata :d o sa gasesti mai multe miresici care iti pot raspunde, iti dau eu linku' : http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=45 . pupici >:D<

Laura75
11.08.2007, 13:24:09
bine-ai venit laura!!!>:D< uite poti intreba mai bine pe geografic .....intri pe sibiu si gata :d o sa gasesti mai multe miresici care iti pot raspunde, iti dau eu linku' : http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=45 . pupici >:D<

Multumesc frumos. :* Vin acummmmm.

mariklmn
23.09.2008, 21:10:33
Noi ne-am decis sa facem nunta la AnaOil
Vad ca din pacate aici nu a mai scris nimeni pareri despre acest restaurant :(
Daca a mai fost cineva la nunta la acest restaurant poate ma ajuta si pe mine cu ceva observatii, sa stiu la ce sa ma astept :D
Astept pareri si sfaturi si spor la pregatiri tuturor miresicilor!

mihaela_c_l
22.05.2009, 15:53:56
Noi ne-am decis sa facem nunta la AnaOil
Vad ca din pacate aici nu a mai scris nimeni pareri despre acest restaurant :(
Daca a mai fost cineva la nunta la acest restaurant poate ma ajuta si pe mine cu ceva observatii, sa stiu la ce sa ma astept :D
Astept pareri si sfaturi si spor la pregatiri tuturor miresicilor!

Si noi tot acolo o sa avem nunta, dar abia in iulie. Daca ati mai fost acolo la nunti - eu una nu - va rog scrieti ce parere ati avut, ma itereseaza si pe mine.

mersi>:D<

mariklmn
02.06.2009, 19:17:45
Na, in sfarsit am scapat :D
Am avut nunta Sambata, 30 Mai, la Ana Oil si pot sa zic ca am fost multumiti.
Mancarea a fost foarte buna, sala a aratat foarte bine, baia curata.
Acuma noi ca miri am fost serviti foarte bine si nu am observat nimic in neregula, dar dupa ce am mai discutat cu invitatii se pare ca unii nu au fost foarte multumiti de servire. S-au plans ca nu au fost sticlele de bautura pe masa si au cam asteptat pana i-au servit. Altii in shimb ne-au zis ca servirea a fost foarte OK, i-au servit imediat cu tot ce au vrut. Pererile, ca la orice nunta, sunt impartite. In plus sticlele, mai ales cele de suc, nu arata deloc bine pe masa, si e foarte bine ca nu le-au lasat acolo.
Ce m-a nemultumit pe mine putin, dar ma asteptam la asta, este faptul ca desi innainte de gratar au plecat cel putin 25 de persoane din 145 nu am primit absolut nimic asa cum ni s-a promis iar din tort evident ni s-a spus ca nu a ramas nimic desi a fost comandat pentru cel putin 145 de portii. In plus unii invitati nu au apucat sa il guste pentru ca a fost adunat de pe masa inainte de a se atinge de el.
Una peste alta, dupa cum am spus la inceput noi am fost multumiti si in general ni s-a spus ca a fost o nunta reusita.
A, inca ceva: am fi vrut sa avem la dansul mirilor 2 artificii vulcan macar de 1m. Din pacate cei de la restaurant nu au fost de acord nicicum cu asa ceva si a trebuit sa folosim 4 artificii mai mici care au tinut 2 minute. Cred ca e bine de stiut chestia asta ca sa nu va faceti sperante in caz ca vreti asa ceva.
Cine si-a rezervat sala la Ana Oil si i s-a spus ca nu primste nimic ca si bautura ar fi bine sa mai treaca pe acolo caci noua de exemplu ne-au oferit si sampania cu care se servesc invitatii la intrare. Cred ca e bine de stiut deoarece noi de exemplu am avut deja sampania cumparata si acum incercam sa o vindem cumva.

Cam atat imi amintesc deocamdata, daca mai e ceva o sa mai scriu.

Spor la pregatiri si petrecere frumoasa!

ALINUZA
02.06.2009, 22:28:10
daca ai ceva poze de la prieteni cu sala pune-ne sa vedem si noi

mariklmn
03.06.2009, 22:36:15
din pacate inca nu am poze caci nu am apucat sa ma intalnesc cu prietenii dar o sa pun poze de indata ce fac rost de ele :D

intre timp mi-am mai adus aminte de ceva ce nu mi-a placut deloc dar am uitat prea repede(desi nu trebuia): la intrare in restaurant ne-au adus tava cu cele 4 pahare de sampanie si paine cu sare. Ne-am servit toti iar cand sa ia si nasu paharul, am observat ca sub el era o bancnota, cica ar fi paharul lipit si trebuie platit ca sa il poata lua. Asta nu mi-a placut DELOC, pur si simplu a cersit niste bani de la nasu si astepta sa ii dea mai multe bancnote. M-am enervat atunci ff tare, mai ales ca din cauza ploii, toata lumea era adunata in hol si a observat momentul penibil :((

o sa revin cu poze peste cateva zile

monii
30.01.2011, 04:15:34
Buna ! Vroiam sa va intreb in legatura cu Ana Oil. Doar la ei am mai gasit sambata libera in septembrie..dar noi am avea cam in jur de 200 d invitati, daca puteti sa imi spuneti parerea voastra in legatura cu nr de invitati- capacitate sala..ca mie mi-a spus k au avut maxim 230 d invitati acolo..mi-e frik sa nu fie prea mica, asa mi s-a parut. Bine anul asta vor sa uneasca cele doua saloane..sa desfiinteze zidul intre ele, sa speram k si fac ce au zis. Pls help

alice
12.09.2011, 08:57:42
Pai ce sa zic, daca mai gasesti ceva liber, sambata, in septembrie undeva, nu suna a bine.
Din cate am inteles de la ultima nunta de la Ana Oil, servirea e la pamant.Atat de la pamant, incat oamenii nici nu stiau ca este bere la nunta.Abia pe la 5-6 cand s-au dezmeticit cei cu nunta si-au dat seama ca au si bere in meniu.
Indiferent de ce intrebau oamenii, spuneau ca s-a terminat:suc, bere, etc.Mancarea adusa foarte tarziu, rece.
La un moment dat n-aveai de unde lua un ospatar, era sala goala. ;))
Apai e clar de ce n-au nunti.