PDA

Versiunea completa : MIRESICI de FEBRUARIE 2008

fresita
28.08.2007, 20:29:18
Buna dragutelor, eu o sa am nunta pe 24 feb, de dragobete. Care sa mai marita in februarie? Si am inceput pregatirile de vreo luna. Puppppiiiciii

___ALEXANDRA___
02.09.2007, 13:39:09
Buna dragutelor, eu o sa am nunta pe 24 feb, de dragobete. Care sa mai marita in februarie? Si am inceput pregatirile de vreo luna. Puppppiiiciii

s-ar zice k ti-am luat-o innainte ;)) eu am pe 26.ian

wishnhope
27.09.2007, 22:27:12
Eu pe 12 ian!:) ar tb sa facem si un subiect cu miresici de ianuarie..mai ciudate asa:)) credeti ca o sa tremuram?:)

irina_og
18.10.2007, 11:08:07
Hello! Hello!

Si eu ti-am luat-o inainte, dar nu in ianuarie am ci pe 9 februarie 2008.

De asemenea si eu am inceput pregatirile de vreo luna (acum am gasit sala pentru ca initial aveam programat pe 26 la CCA si ulterior am gasit pe 9 la Marriott - si a ramas Marriott) ;-)

Toate bune si.. keep in touch!

andadela
13.11.2007, 16:18:59

Super!!! Felicitari ca ati programat-o atunci :) Un prilej sa sarbatoriti Dragobetele si din pricina asta ! :) Ca si asa Valentine-ul a cam umbrit sarbatoarea... voi sigur ii potentati importanta! :)

eviasis
02.12.2007, 10:36:56
Super!!! Felicitari ca ati programat-o atunci :) Un prilej sa sarbatoriti Dragobetele si din pricina asta ! :) Ca si asa Valentine-ul a cam umbrit sarbatoarea... voi sigur ii potentati importanta! :)
Buna miresici.Eu o am pe 23 februarie.Sper sa nu fie frig.Va pup si spor la pregatiri.:*

kid
03.12.2007, 11:10:29
Buna miresici.Eu o am pe 23 februarie.Sper sa nu fie frig.Va pup si spor la pregatiri.:*
si eu tot pe 23 :">
cum stati cu pregatirile? eu mai am de facut invitatiile, de cumparat marturii, cocarde si buchete. in rest, cam gata tot...si tot am cosmaruri =))

Adriana2181
18.12.2007, 13:30:17
Buna, sunt Adriana, si am nunta pe 16 februarie 2008. Am crezut ca nu mai are nimeni in februarie, vad ca m-am inselat ;))

v80roxana
18.12.2007, 13:42:00
buna fetelor!va urez multa bafta si am si eu o curiozitate de ce atunci ian febr?asa ati vrut voi sau....va pup>:D< >:D< >:D<

kid
18.12.2007, 17:07:06
buna fetelor!va urez multa bafta si am si eu o curiozitate de ce atunci ian febr?asa ati vrut voi sau....va pup>:D< >:D< >:D<
In sfarsit, batea vantul pe aici, bine ati venit >:D<
noi am tinut neaparat sa facem la restaurantul asta, care la inceputul lui iunie mai avea liber anul viitor doar ianuarie, febr si oct. asa am ales febr. insa tot raul spre bine, ca nu vom muri de cald, oamenii nu prea sunt in vacanta, rochia m-a costat mult mai putin, etc
pe parcurs am spus de foarte multe ori cat de bine imi pare, dar nu imi amintesc acum toate motivele :)
voi cum stati cu pregatirile? >:D<

kid
18.12.2007, 17:09:14
Buna, sunt Adriana, si am nunta pe 16 februarie 2008. Am crezut ca nu mai are nimeni in februarie, vad ca m-am inselat ;))
bine ai venit printre noi!!!!! <:-P
spor la pregatiri si la gasit informatii utile pe forum >:D<>:D<

Adriana2181
19.12.2007, 08:04:02
Salutare din nou!

Multumesc pentru urari Kid, am avut mari emotii. Am impresia ca trece timpul prea repede. :) Noi ne-am grabit putin cu nunta, ne-am cunoscut pe 1 iulie 2007, pe 30 septembrie m-a cerut de sotie, iar pe 11 noiembrie am fixat si data. totul merge foarte rapid, aproape ca nu am timp sa ma dezmeticesc. Sper sa tinem legatura.
Pupiciiiii!!!!!!!!!!!!!

kid
19.12.2007, 09:45:12
Salutare din nou!

Multumesc pentru urari Kid, am avut mari emotii. Am impresia ca trece timpul prea repede. :) Noi ne-am grabit putin cu nunta, ne-am cunoscut pe 1 iulie 2007, pe 30 septembrie m-a cerut de sotie, iar pe 11 noiembrie am fixat si data. totul merge foarte rapid, aproape ca nu am timp sa ma dezmeticesc. Sper sa tinem legatura.
Pupiciiiii!!!!!!!!!!!!!
foarte dragut!!
cu atat mai mult iti va folosi site-ul asta, ca nu ai atat de mult timp sa cauti ;-) si vei gasi oricand o parere sincera sau un sfat util aici o:-)
spor la pregatiri si asteptam sa te ajutam >:D<

Adriana2181
19.12.2007, 10:18:35
foarte dragut!!
cu atat mai mult iti va folosi site-ul asta, ca nu ai atat de mult timp sa cauti ;-) si vei gasi oricand o parere sincera sau un sfat util aici o:-)
spor la pregatiri si asteptam sa te ajutam >:D<

Buna, din nou!!!!!

Sunt la serviciu, dar parca nu ma pot dezlipi de forum :) Noi am cam luat totul, mai putin :D costumul lui, florile si cadoul nasilor. Si aici am o problema, nasii ne spun ca nu au nici o pretentie, dar noi ne simtim putin "stanjeniti". Am vrea sa le luam ceva, dar chiar nu stiu ce. Electrocasnice au, pahare de cristal au, chiar nu stiu. Vreo sugestie si pentru noi?
Pupici pentru miresici!!!!!!!!!

kid
19.12.2007, 13:20:29
Buna, din nou!!!!!

Sunt la serviciu, dar parca nu ma pot dezlipi de forum :) Noi am cam luat totul, mai putin :D costumul lui, florile si cadoul nasilor. Si aici am o problema, nasii ne spun ca nu au nici o pretentie, dar noi ne simtim putin "stanjeniti". Am vrea sa le luam ceva, dar chiar nu stiu ce. Electrocasnice au, pahare de cristal au, chiar nu stiu. Vreo sugestie si pentru noi?
Pupici pentru miresici!!!!!!!!!
stai linistita, toate suntem dependente de MIRESICI si mandre de asta =))
poate te ajuta subiectul asta: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=113
e despre ce cadouri sa luam nasilor >:D<

Adriana2181
19.12.2007, 13:26:29
Multumesc kid, esti o dulce:*

kid
19.12.2007, 15:25:09
Multumesc kid, esti o dulce:*
you make me blush :">:">:">

morenna1004
28.12.2007, 20:30:25
A mai intrebat cineva mai demult de ce ati hotarat sa faceti nunta iarna.Cineva a raspuns si a spus ca nu mai erau locuri in alte luni la restaurantul care-l vroia...Voi celelalte? ce motive avetzi? Eu sint miresica d emai, cu toate ca ar fi trebuit sa fiu d eaugust, dar nu am mai gasit libere de cat cateva date in post, 3 mai (ziua cand e nunta stabilita) si ianuarie si februarie.Sincera sa fiu daca nu mai era liber nici macar pe 3 mai amanam nunta pt 2009.Sunt frumoase lunile d eiarna, dar in sensul d emers la munte, de stat la caldura semineului cu sotul, dar nicidecum pt. o nunta.E foarte frig, poate s amai si ninga, dar bine de ar ninge mult, dar de cele ami multe ori se face mocirla...Sper ca voi avetzi motive intemeiate si nu ati ales aceste luni la intamplare, trebuie sa aiba si o semnificatie...

Adriana2181
29.12.2007, 08:44:04
A mai intrebat cineva mai demult de ce ati hotarat sa faceti nunta iarna.Cineva a raspuns si a spus ca nu mai erau locuri in alte luni la restaurantul care-l vroia...Voi celelalte? ce motive avetzi? Eu sint miresica d emai, cu toate ca ar fi trebuit sa fiu d eaugust, dar nu am mai gasit libere de cat cateva date in post, 3 mai (ziua cand e nunta stabilita) si ianuarie si februarie.Sincera sa fiu daca nu mai era liber nici macar pe 3 mai amanam nunta pt 2009.Sunt frumoase lunile d eiarna, dar in sensul d emers la munte, de stat la caldura semineului cu sotul, dar nicidecum pt. o nunta.E foarte frig, poate s amai si ninga, dar bine de ar ninge mult, dar de cele ami multe ori se face mocirla...Sper ca voi avetzi motive intemeiate si nu ati ales aceste luni la intamplare, trebuie sa aiba si o semnificatie...

Am sa-ti raspund eu, cum a fost la noi!
Pe mine m-a cerut de sotie pe 30 septembrie. Initial, am vrut sa locuim o perioada impreuna, iar nunta sa o facem prin august-septembrie. Dar apoi ne-am razgandit. Am zis ca vreau sa ma ia cu nunta de la mama de acasa, sa mai copilaresc putin. Apoi, ne-am gandit ca ar fi frumos sa petrecem Pastele ca sot si sotie. Si cum singura "solutie" era sa facem nunta inainte de Postul Pastelui, am ales 1 martie. Pentru ca am inteles ca nu se putea, ca era nu stiu ce Saptamana a carnii, branzei, sau altora, si nu era voie, am ales 16 februarie. E Sfantul Valent in calendarul ortodox, si cum el e Vali...
Nu e nimic romantic, doar ca ne-am dorit sa fim cat mai repede impreuna "cu actul in mana". :P
Pupici

kid
29.12.2007, 10:52:39
nici la noi nu e nimic romantic, voiam neaparat la turabo, iar la inceputul lui iunie anul asta, sala cristal mai era libera doar in ianuarie, feb si oct anul viitor...:-$
oricum, pana la urma ne-am gandit ca pe 24 feb e dragobetele, iar jumatate din nunta va fi pe 24 :D
>:D<

morenna1004
29.12.2007, 15:51:36
Asa inteleg...ca si la mine nu mai era sala libera decat in anumite luni...Sper sa aveti parte de o zi frumoasa, atat cat se poate in luna februarie:-p, desi am auzit ca o sa fie in acasta luna o alternanta de zile urate si cu ninsoare, cu cele frumoase si mai calde...

Alisori
05.01.2008, 21:50:01
miresici pe unde sunteti...mai aveti un pic si incepe nebunia...abia astept sa ne spuneti cum a fost <:-P<:-P<:-P<:-P<:-Psi sa vedem o tona de poze ;))

kid
06.01.2008, 01:03:46
miresici pe unde sunteti...mai aveti un pic si incepe nebunia...abia astept sa ne spuneti cum a fost <:-P<:-P<:-P<:-P<:-Psi sa vedem o tona de poze ;))
eu am intrat in panica pt ca am luat invitatiile inainte de craciun, de atunci am tot fost plecati, iar al meu e mereu in delegatii, iar eu nu ii cunosc pe toti si mi se pare oricum aiurea sa dau singura invitatiile :-SS
mai am 1 luna si 17 zile pana la nunta si nu am dat invitatiile!!! 8-}
planuri mari pt saptamana viitoare: intalnit cu cel putin 3 grupuri mai mari pt dat invitatii, dat comanda de pantofi.
avem restaurant, biserica, dj, cameraman, fotograf, aranjamente sala, inclusiv flori, invitatii, tort, costum, bijuterii, rochita e pe vine, astept targul de la sf lunii sa iau cocarde, marturii, cosulete si guest-book(daca nu reusesc sa il fac eu) si sa gasesc o florarie. in rest, cred ca suntem in grafic.:-"
voi?>:D<

Brone
06.01.2008, 16:09:02
Pe toate fetele care au nunta in feb va ashteptam sa ne impatzashitzi cu este pe ultima suta shi neaparat cu poze shi impresii de dupa nunta :))) Suntetzi deschizatoare de nuntzi 2008 \:D/

Brone
06.01.2008, 16:11:31
eu am intrat in panica pt ca am luat invitatiile inainte de craciun, de atunci am tot fost plecati, iar al meu e mereu in delegatii, iar eu nu ii cunosc pe toti si mi se pare oricum aiurea sa dau singura invitatiile :-SS
planuri mari pt saptamana viitoare: intalnit cu cel putin 3 grupuri mai mari pt dat invitatii, dat comanda de pantofi.
avem restaurant, biserica, dj, cameraman, fotograf, aranjamente sala, inclusiv flori, invitatii, tort, costum, bijuterii, rochita e pe vine, astept targul de la sf lunii sa iau cocarde, marturii, cosulete si guest-book(daca nu reusesc sa il fac eu) si sa gasesc o florarie. in rest, cred ca suntem in grafic.:-"

Ei hai nu intra in panica ... totushi mai ai 1 luna jum. Intra shi la off-topicul miresicilor din 2008 ... sunt multe fete care te pot ajuta cu idei shi mai ales sa te sustzinem :*
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=7929&page=425

Adriana2181
07.01.2008, 08:16:12
Buna si La multi ani pe anul acesta!!!

Am intrat deja in transa, si simt ca parca mai am o groaza de treaba de facut, desi nu mai am mult de alergat, doar sa gasesc o casuta care imi trebuie pentru banuti. In rest, tot asa, cu invitatiile, suntem cam in urma, dar ne-am propus sa ii "rezolvam" pe toti saptamana asta. Dar simt ca am emotii, de nici nu pot spune. Cand ma gandesc la ziua nuntii, prefer sa-mi imaginez mai degraba cum va fi ziua de dupa :D, ca e mai usor de inchipuit.
Pupici fetelor!!!!!!!

Brone
08.01.2008, 09:55:13
Buna si La multi ani pe anul acesta!!!

Am intrat deja in transa, si simt ca parca mai am o groaza de treaba de facut, desi nu mai am mult de alergat, doar sa gasesc o casuta care imi trebuie pentru banuti. In rest, tot asa, cu invitatiile, suntem cam in urma, dar ne-am propus sa ii "rezolvam" pe toti saptamana asta. Dar simt ca am emotii, de nici nu pot spune. Cand ma gandesc la ziua nuntii, prefer sa-mi imaginez mai degraba cum va fi ziua de dupa :D, ca e mai usor de inchipuit.
Pupici fetelor!!!!!!!

Eheee ... cred ca este stresant pe ultima suta .. doar incearca sa te incurajezi ca totul va fi bine ... nu vrem sa ai vreun atac de panica inainte.. pastreaza'l pt dupa ..atunci macar ejti in luna de miere shi o sa treaca rpd :))
Fi barbata :*

Adriana2181
09.01.2008, 08:13:34
Nici o grija, nu clachez asa repede. Cel putin asa, sper, desi am cam intrat in panica, amandoi. Dar ne facem noi mari, nu-i asa? :)

kid
16.01.2008, 23:28:42
hello, people!!!
ce mai faceti, mai traiti? :)
cum merg pregatirile?
>:D<>:D<>:D<

irina_og
18.01.2008, 00:09:59
A propos! De unde-mi iau si eu o cutie de bani draguta?
Mult'am fain!

kid
18.01.2008, 09:45:35
A propos! De unde-mi iau si eu o cutie de bani draguta?
Mult'am fain!
eu n-am gasit una care sa imi placa, asa ca am facut una...poate te ajuta cu ceva(daca citesti si mai in spate, gasesti detaliile) :)
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=890&page=67

irina_og
22.01.2008, 02:55:31
Buna seara!

As avea si eu o rugaminte, daca considerati ca este posibil. Sunt fotograf si doresc sa ma specializez pe fotografii de nunti. Momentan lucrez la portofoliul meu. As dori, daca se poate, sa fac fotografii la nunta dumneavoastra (pentru cei din Bucuresti), fara a va cere nimic in schimb, scopul meu fiind, dupa cum v-am spus, sa ma perfectionez, aceasta fiind singura mea posibilitate de a face asta. Dupa nunta va voi oferi fotografiile. V-as fi foarte recunoscatoare daca ati accepta si de asemenea daca nu mi s-ar sterge acest mesaj (nu consider ca imi fac reclama, pentru ca nu cer nimic in schimb).

O.P.

Oana, lasa pm cu ceva date ale tale si vorbim.:*

irina_og
22.01.2008, 03:02:51

Mai si eu sunt cam la fel
Mai am de ridicat pantofii de la comanda, de terminat rochita, de luat verighetele (sunt gata de vreo luna dar nu am apucat nici acum sa mergem sa le luam8-} ) si... casuta de bani.

Si... mai am de cumparat sampania, bomboanele si cupele pentru cununia civila care este pe 28 ian.(dupa "ceremonie" mergem sa petreceeeeeeeeeeeeem!);-) ;-) ;-) <:-P <:-P

Pupici la toata lumea!

irina_og
22.01.2008, 03:05:44
eu n-am gasit una care sa imi placa, asa ca am facut una...poate te ajuta cu ceva(daca citesti si mai in spate, gasesti detaliile) :)
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=890&page=67

Foarte foarte frumos! Felicitarile mele!^:)^

kid
22.01.2008, 09:03:52
Foarte foarte frumos! Felicitarile mele!^:)^
multumesc irina :">
cat de putin mai ai, speram sa intri dupa nunta sa ne impartasesti totul...
mie mi-e teama de pozele in parc pe temperaturi sub 0 ;))
iti doresc o nunta cat mai reusita!!! >:D<

Adriana2181
24.01.2008, 08:26:51
Buna, din nou!!!!

Kid, nu-ti fie teama, toata luna februarie va fi perfecta, ca doar e luna nuntii noastre. Asa ca frigul, o sa fie mai incolo, la anul poate. :)
Pupici

kid
24.01.2008, 10:16:08
Buna, din nou!!!!

Kid, nu-ti fie teama, toata luna februarie va fi perfecta, ca doar e luna nuntii noastre. Asa ca frigul, o sa fie mai incolo, la anul poate. :)
Pupici
da, cred ca prin iulie va veni un ger...de nu mai scapam ;))
ma uitam zilele astea ca a fost vreme frumoasa...daca avem si noi 10 grade cu soare, ma declar incantata o:-)

Adriana2181
24.01.2008, 15:13:08
da, cred ca prin iulie va veni un ger...de nu mai scapam ;))
ma uitam zilele astea ca a fost vreme frumoasa...daca avem si noi 10 grade cu soare, ma declar incantata o:-)

Vor fi chiar 15, si cine stie, poate ninge prin iulie. Dar de... cine mai e ca noi? :))))))))))

Zapa
25.01.2008, 22:37:19
Buna! Eu sunt colega de februarie cu voi :-p . Si am o problema...nu am cosmeticiana! Puteti, va rog, sa ma ajutati cu o recomandare? Nu mai am decat doua saptamani la dispozitie, am lasat asta pe ultima suta de metri si acum...:-SS
V-as multumi tare mult daca mi-ati recomanda o cosmeticiana buna!!!

Spor la pregatiri! >:D<

kid
25.01.2008, 22:40:36
Buna! Eu sunt colega de februarie cu voi :-p . Si am o problema...nu am cosmeticiana! Puteti, va rog, sa ma ajutati cu o recomandare? Nu mai am decat doua saptamani la dispozitie, am lasat asta pe ultima suta de metri si acum...:-SS

hello,
eu merg la cosmeticiana de la coaforul unde imi fac freza...nu am mai fost la ea, dar voi merge la un tratament si o proba inainte...sper sa fie bine.
vezi ca exista mai multe topicuri legate de asta, unde gasesti recomandari precise, cred ca te ajuta mai mult...
http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=10
asteptam poze si pareri de la nunta >:D<

Zapa
25.01.2008, 22:51:49
Multumesc, Kid! :)

kid
25.01.2008, 22:58:01
Multumesc, Kid! :)
>:D<>:D<>:D<

irina_og
27.01.2008, 01:08:33

Buna,

daca imi dai un PM cu ID-ul tau iti pot da numarul de telefon al cosmeticienei mele. de la 14 ani merg la ea (acum am 28). Cand am venit la facultate a fost cumplit pentru ca nu gaseam pe nimeni in Bucuresti care sa-mi convina. Dar... de vreo 5 ani s-a mutat ea, Julie, in Bucuresti si... am fost cea mai fericita.

Ti-o recomand cu tot dragul! E foarte buna

irina_og
27.01.2008, 01:11:20
multumesc irina :">
cat de putin mai ai, speram sa intri dupa nunta sa ne impartasesti totul...
mie mi-e teama de pozele in parc pe temperaturi sub 0 ;))
iti doresc o nunta cat mai reusita!!! >:D<

Eu fac poze in Gradina Botanica inainte de cununia religioasa (care e la 17:00) sa prin ceva lumina si sa avem si "verdeata":*

kid
27.01.2008, 01:13:10
Eu fac poze in Gradina Botanica inainte de cununia religioasa (care e la 17:00) sa prin ceva lumina si sa avem si "verdeata":*
eu am cununia religioasa la biserica din poli, la 4, dar facem poze inainte, tot pt lumina, in campus, vedem noi ce "verdeata" gri avem ;))

irina_og
27.01.2008, 01:15:10
eu am cununia religioasa la biserica din poli, la 4, dar facem poze inainte, tot pt lumina, in campus, vedem noi ce "verdeata" gri avem ;))

=))
Merci pt info din PM^:)^

taia
11.02.2008, 21:16:36
Dragelor
desi am nunta in mai ma gandeam cat e de aproape! Dar pentru voi atunci1
Nu vreau decat sa va doresc sa aveti o nunta frumoasa si sa fiti foarte fericite!!!
Cum stati cu emotiile??????Dar cu stresul?

irina_og
12.02.2008, 02:51:57
Dragelor
Nu vreau decat sa va doresc sa aveti o nunta frumoasa si sa fiti foarte fericite!!!

Mult'am mult!^:)^

Acum, dupa nunta, am vazut ce ai scris.^:)^

Cu emotiile am stat ok.:suuuper: ;)) Au fost, din plin dar.... frumooooooooooooos!:x >:D<

M-am simtit minunat !\:D/:madlaugh::love:

kid
12.02.2008, 08:51:19
Dragelor
multumiiiim!!! stam bine, ca ne incurajam una pe cealalta si lesinam pe ascuns ;))
>:D<>:D<

iony
18.02.2008, 18:10:38
multumiiiim!!! stam bine, ca ne incurajam una pe cealalta si lesinam pe ascuns ;))

KID, mai ai 5 zile pana la magicul moment:-SS :-SS :-SS . iti doresc sa ai o nunta reusita si sa iasa totul asa cum ai planuit. :x :x

kid
18.02.2008, 18:12:33
KID, mai ai 5 zile pana la magicul moment:-SS :-SS :-SS . iti doresc sa ai o nunta reusita si sa iasa totul asa cum ai planuit. :x :x
multumesc foarte mult!!!>:D<>:D<\:D/

iony
21.02.2008, 18:40:35
multumesc foarte mult!!!>:D<>:D<\:D/

au mai ramas mai putin de 2 zile;)) ;)) ;)) ;)) ;)) si vremea este superrr si continua sa se incalzeasca. numai bine pentru nunta<:-P <:-P <:-P petrecere frumoasa si o nunta ca-n povesti:* :* :*

kid
21.02.2008, 20:50:57
au mai ramas mai putin de 2 zile;)) ;)) ;)) ;)) ;)) si vremea este superrr si continua sa se incalzeasca. numai bine pentru nunta<:-P <:-P <:-P petrecere frumoasa si o nunta ca-n povesti:* :* :*
multumesc tare mult :)
se pare ca doamne-doamne tine cu noi :) abia asteptam \:D/

Joliutza
21.02.2008, 21:02:17
multumesc tare mult :)
se pare ca doamne-doamne tine cu noi :) abia asteptam \:D/

Sa aveti o petrecere super si sa va simtiti cei mai frumosi din lume!

Iti tinem pumnii!

Pupici.

kid
21.02.2008, 21:03:56
Sa aveti o petrecere super si sa va simtiti cei mai frumosi din lume!

Iti tinem pumnii!

Pupici.
multumiiiim!!!! :grouphug:

Pisu
21.02.2008, 21:10:47
multumiiiim!!!! :grouphug:
Kid-ule iti spun de pe acum ca iti doresc o zi.... CEL PUTIN MINUNATA!!!!! FERICIRE DEPLINA!!!!! si DISTRACTIE MAXIMA!!!!!! Abia te astept cu poze!!!! Vezi cum faci sa "furi" si tu cit mai repede poze de pe la prieteni ;)) MUUUULTI PUPICI!!!!! :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

kid
21.02.2008, 21:15:04
Kid-ule iti spun de pe acum ca iti doresc o zi.... CEL PUTIN MINUNATA!!!!! FERICIRE DEPLINA!!!!! si DISTRACTIE MAXIMA!!!!!! Abia te astept cu poze!!!! Vezi cum faci sa "furi" si tu cit mai repede poze de pe la prieteni ;)) MUUUULTI PUPICI!!!!! :*:*:*:*:*:*
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
sarumana!!!!! abia astept sa inceapa si sa nu se mai termine :))
o sa va pun si poze dupa, ne descurcam noi cumva :)
hugs&kisses!!! :*:*:*:*:*

annie_banks
21.02.2008, 21:24:50
Aici e galeria?! :-B

:madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh: :madlaugh::madlaugh:
PETRCERE FRUMOASA KID!!! O NUNTA EXACT ASA CUM O VISEZI!!!

:rocking: :rocking: :rocking:
:rockon: :rockon: :rockon:
:gen_08: :gen_08::gen_08:
:gen_05: :gen_05: :gen_05:

kid
21.02.2008, 21:26:58

:madlaugh::madlaugh::madlaugh::madlaugh:
PETRCERE FRUMOASA KID!!! O NUNTA EXACT ASA CUM O VISEZI!!!

:rockon: :rockon: :rockon:
:gen_08: :gen_08::gen_08:
:gen_05: :gen_05: :gen_05:

=))=))=))
HAI SI TUUUU!!!!!!!!
:A:A:A

unicka
21.02.2008, 21:36:20
CASA DE PIATRA!

&
PETRECERE FRUMOASA!
KINDER:)

kid
21.02.2008, 21:37:33
CASA DE PIATRA!

&
PETRECERE FRUMOASA!
KINDER:)

SARUMANA!!!!!! :">:">:">:">
:grouphug::grouphug::grouphug:

unicka
21.02.2008, 22:10:56
Spionule...abia asteptam sa te vedem mireasa:)

v80roxana
21.02.2008, 22:40:32
kid>:D< iti doresc multa fericire,sa te distrezi cat poti de tare :rocking::rocking::gen_08::gen_08::gen_08::rocking ::rocking::rocking::rocking::rocking::rocking::roc king:si lasate coplesita de emotiile din ziua nuntii ;-)caci sunt singurele momente traite la mare intensitate>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<ps:cand ma gandesc ca mai am si eu 6 luni deja ma cuprind emotiile de pe acum

oanap
21.02.2008, 23:24:38
Desi o sa ne vedem, iti urez de acum sa ai o nunta minunata, Kid! :x:x

kid
21.02.2008, 23:58:49
kid>:D< iti doresc multa fericire,sa te distrezi cat poti de tare :rocking::rocking::gen_08::gen_08::gen_08::rocking ::rocking::rocking::rocking:si lasate coplesita de emotiile din ziua nuntii ;-)caci sunt singurele momente traite la mare intensitate>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<ps:cand ma gandesc ca mai am si eu 6 luni deja ma cuprind emotiile de pe acum
multumesc muuult!!!
imi pastrez emotiile pt sambata, acum trebuie sa fiu pe baricade :)

Desi o sa ne vedem, iti urez de acum sa ai o nunta minunata, Kid! :x:x
:grouphug::grouphug:

cinezee
22.02.2008, 00:09:01
kid am intrat sa iti urez de toate >:D< >:D< iti doresc multa fericire,sa te distrezi cat poti de tare :gen_08: :gen_08: :gen_08: :rocking: traieste toate emotiile din ziua nuntii la maxim >:D<>:D<>:D<
si nu uita zambeste in toate pozele si ptr tine e cea mai frumoasa zi a ta /voastra :)>-

annie_banks
22.02.2008, 01:50:53
Ca sa-ti ramana amintire ;;)

enjoythesilence
22.02.2008, 02:17:44
Casa de piatra, kid!!!
Toate cele bune, sa va iubiti mai rau ca-n filme :)):)) iti doresc o nunta superba, muuuult soare si sambata si de sambata incolo :D

irina_og
22.02.2008, 02:38:43

Aici e galeriaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Pentru draga de KID!!!!!
<:-P <:-P <:-P :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: :gen_19: :gen_19: :gen_17: :gen_17: :gen_17: :rocking: :grouphug: :bye_01:
Hop HOp! Maine e ziua CEA MARE for you! >:D< Si eu: Sa aveti o zi minunata,:gen_17: o petrecere pe cinste :rocking:si.... sa iasa totul asa cum v-ati dorit:madlaugh:! Sa fiti fericiti si........ de-abia astept si eu sa vad ce miresica frumoasa ai fost!:gen_19:

unicka
22.02.2008, 10:40:37
Kid, ar trebui sa incepi sa numeri orele de acum:)Hihihi, ce putin mai ai, parca nu mai am nici eu rabadare:)

Brone
22.02.2008, 10:45:05
CASA DE PIATRA SHI COPII SANATOSHI VA DORESC!!!!!!! <:-P <:-P <:-P Fericire deplina, sanatate, sa fitzi sanatoshi shi la punga groshi :))) :*:*:*Abia ashtept sa vad pozeleeeee \:D/

Leia
22.02.2008, 14:40:21
SARUMANA!!!!!! :">:">:">:">
:grouphug::grouphug::grouphug:

Cred ca o sa te capiem de tot! :))

Sa aveti o zi NEMAIPOMENITA, INSORITA SI FERICITA!!! Sa fiti voiosi si frumosi!
CASA DE PIATRA si tot binele din lume!>:D<
Tinem pumnii ca sa stea vremea asa cum e azi.

TE PUP, vorbareato! :-p

kid
22.02.2008, 20:13:43
eu si mihai(care pt prima data a citit cu mine mesaje pe miresici ;))) va multumim din suflet pentru urari, ganduri bune si ajutor, va promitem ca o sa ne distram "la maxim" ;)) si o sa punem dovezi aici :love:
si ca sa nu imi stric reputatia, va spun ca nici acum nu sunt panicata/stresata(chiar daca nu am reusit sa facem chiar tot ce voiam), doar astept cu nerabdare sa inceapa :madlaugh:
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug: :grouphug::grouphug::grouphug:

iony
22.02.2008, 20:39:57
eu si mihai(care pt prima data a citit cu mine mesaje pe miresici ;))) va multumim din suflet pentru urari, ganduri bune si ajutor, va promitem ca o sa ne distram "la maxim" ;)) si o sa punem dovezi aici :love:
si ca sa nu imi stric reputatia, va spun ca nici acum nu sunt panicata/stresata(chiar daca nu am reusit sa facem chiar tot ce voiam), doar astept cu nerabdare sa inceapa :madlaugh:
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug: :grouphug::grouphug::grouphug:

asa sa faceti: sa va distrati la maxim si sa va iasa totul asa cum ati planificat. petrecere frumoasa,o zi insorita, copii sanatosi si isteti ,sa aveti numai fericire, casnicie fericita si.....CASA DE PIATRA!!! http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020236.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

alyna_stefan
22.02.2008, 22:23:28
CASA DE PIATRA KID!!!
SA AVETI PARTE DE O ZI INSORITA SI DE O PETRECERE MINUNATA. SA ZAMBITZI TOATA ZIUA SI TOATA VIATZA.

:* :* :* :* :* :*
<:-P <:-P <:-P \:D/ \:D/ :gen_17: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking:

unicka
23.02.2008, 00:01:54
Kid n-ai somn?Ca emotii ne-ai spus ca nu ai:)La cat te duci maine la biserica?Am serviciul pe splai, poate imi fac timp si vin sa te vad, nu promit:)

annie_banks
23.02.2008, 04:51:27
si o alta poza pt posteritate cu 0 days si 999 mesaje (ieri printesa, azi, 23.02.2008, regina)

kid
23.02.2008, 08:06:39
cat de dragute sunteeeeti!!!! :love::love:
va multumesc din suflet si abia astept sa va vad si pe voi ;))
annie, sarumana pt poze, cu mesajul asta sunt regina si...mireasa :gen_19::gen_19::gen_19:
sunteti cele mai taaaari!!!!
p.s. biserica e la 4 :)

unicka
23.02.2008, 08:54:29
annie, sarumana pt poze, cu mesajul asta sunt regina si...mireasa :gen_19::gen_19::gen_19:

GATA , AZI E ZIUA!!
CASA DE PIATRA!<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P ....TE PUPAM!

unicka
23.02.2008, 08:55:03
Sper sa ajung la biserica:)

Alisori
23.02.2008, 08:56:27

GO KID.....GO KID.....
CASA DE PIATRA SI DISTRACTIE PLACUTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
te asteptam cu pozici >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

issa
23.02.2008, 11:24:39
CASA DE PIATRA KID. SA AI O NUNTA MAI FRUMOASA DECAT TI-AI IMAGINAT-O:gen_05: :rocking: :gen_05: :rocking: :gen_05: :rocking: :gen_05: :rocking:

Pisu
23.02.2008, 14:49:05
Ce vreme minunata ai Kid-ule!!!! Distractie maxima va doresc inca o data!!!>:D< :*

annie_banks
23.02.2008, 18:20:33
:rocking:
Azi am fost fotograf la o nunta :madlaugh:
Nu ma chemati si la voi ca am agenda plina si sunt si scumpa =; :-p

CristinaMM
23.02.2008, 18:24:45

Annie, iti multumim! :*>:D<

Kiddo, you rock girl! :rockon: Sunteti un cuplu foaaaarte reusit! Distreaza-te la nunta ta ca si cum nu te-ai fi stresat ultimele luni (desi nu te-ai stresat foarte tare, sau asa ne-ai lasat noua impresia). Sper sa vina la nunta ta mai multi oameni decat ai sperat, sa se distreze si sa danseze toata noaptea, si sa tina minte nunta ta ca una din cele mai frumoase la care au fost :*>:D<

arekichan
23.02.2008, 20:31:17

that was fast. deja avem pozele
kid, arati super

Pisu
23.02.2008, 20:39:59
Multumim mult de tot Annie!!!!! :*:*:* Kid-ule scumpa mai esti!!!!! Casa de piatra si multi pupici!!!!!!!!!! :*:*:*:*

PS Annie, eu care vroiam sa te chem si la mine.... dar deh, daca esti scumpa, essti scumpa =))=))=)) :*

annybunny
23.02.2008, 23:46:01

Multumim Annie ptr poze! :*:*:*
Kid ai fost super frumoasa si voi doi faceti un cuplu perfect.
Ai fost atat de zambareata si fericita :D>:D<CASA DE PIATRA!

unicka
24.02.2008, 09:11:23
Suuuuper, ce bine va potriviti,imi place si rochita si costumul lui si nasii, kid, CASA DE PIATRA inca o data, superb ati aratat:)

iony
24.02.2008, 09:35:28
Suuuuper, ce bine va potriviti,imi place si rochita si costumul lui si nasii, kid, CASA DE PIATRA inca o data, superb ati aratat:)

subscriu
o pereche perfecta [/URL] [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10"]http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020239.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Fluturas
24.02.2008, 09:46:28

waw!! ce frumoasa este ! superbaaaaaaa!!! http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000201C5.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

CASA DE PIATRA KID !!! http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020167.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)
Annie, multumim mult de tot ! http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200BF.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

annie_banks
24.02.2008, 13:44:36
Cu mare placere >:D<
Sa stiti ca m-a rugat Kid sa le pun ;;) ca eu as fi asteptat sa-i las ei placerea :)

P.S. Pisule, sunt (o) scumpa, ce sa-i faci?! :-p

enjoythesilence
24.02.2008, 13:57:23

multumim annie <:-Pkiiiiiiiiiid, ai fost frumoasa rau :">:">:"> aratati extraordinar amandoi! casa de piatra!!! <:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

CristinaMM
24.02.2008, 14:11:31
Sa stiti ca m-a rugat Kid sa le pun ;;) ca eu as fi asteptat sa-i las ei placerea :)

Stia Kid ca murim de nerabdare...
Acuma te pomenesti ca pleaca in luna de miere, in loc sa mireseasca si sa ne povesteasca tot![-(

picolla
24.02.2008, 14:20:18

casa de piatra KID!!!
sunteti foarte frumosi, sa va distrati si sa aveti multa, multa fericire!!!:x :x :x >:D<

unicka
24.02.2008, 19:08:37

P.S. Pisule, sunt (o) scumpa, ce sa-i faci?! :-p
Foarte bine ai facut:))Dragut din partea ei:)

Alisori
24.02.2008, 19:08:52
kid...m-am emotionat cand te-am vazut :D.....abia astept sa fiu si eu imbracata in alb >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Casa de piatra!!!!!!

cicika
24.02.2008, 19:33:28
CASA DE PIATRA!!!!
MINUNAT!!!!!:)>- :)>- :)>- :)>- :)>- :)>-

mihaela13
24.02.2008, 21:41:20

Felicitari Annie, multumim pentru poze.
KID, CASA DE PIATRA , ati fost superbi......asteptam pozici......
Pupici

kid
24.02.2008, 21:54:41
fetelor, va multumesc din suflet pentru gandurile bune!!!!
nunta a fost superba, ne-am simtit minunat, eu (care devenisem regina pe miresici in dimineata nuntii) m-am simtit ca o regina, mai ales din cauza pelerinei ;))
totul a fost exact cum ne-am dorit: de la slujba, restaurant, muzica, buchete, haine, freze, vreme, invitatii, totul a fost asa cum trebuia...
citat din mihai(sotul meu, candva burlac convins): "a fost o nunta de vis" :love:
citat din dj: se vede ca a fost muncita :">
multumim, miresici!!!! :grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
p.s. pt doritoare: primele poze de la prieteni :)
http://picasaweb.google.com/ramona.valeanu/NuntaPozeDeLaPrieteni

unicka
24.02.2008, 21:58:22
nunta a fost superba, ne-am simtit minunat, eu (care devenisem regina pe miresici in dimineata nuntii) m-am simtit ca o regina, mai ales din cauza pelerinei ;))
totul a fost exact cum ne-am dorit: de la slujba, restaurant, muzica, buchete, haine, freze, vreme, invitatii, totul a fost asa cum trebuia...
citat din mihai(sotul meu, candva burlac convins): "a fost o nunta de vis" :love:
Kid............bine ai venit!Ne bucuram sa auzim ca totul a iesit asa cum ai vrut.CASA DE PIATRA inca o data!

unicka
24.02.2008, 21:59:51
Analizez pozele,,,,de cand asteptam:))suuuper:)

iony
25.02.2008, 09:14:09

felicitari pt nunta de vis pe care ati avut-o!! casa de piatra si copii de otel
ati fost frumosi foc:* si tu o adevarata reginahttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/00020071.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

v80roxana
25.02.2008, 10:46:15
kiddddddddd felicitari ptr reusita nuntii<:-P <:-P <:-P ai fost foarte frumoasa CASA DE PIATRA!!!!! multe multe multe bucurii si mai multe impliniri de acum incolo>:D<

Joliutza
25.02.2008, 11:05:58

Felicitari si Casa de Piatra! Ati fost tare frumusei amandoi!!!!

kid
25.02.2008, 14:05:37
multumim din suflet!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<

cookyy
25.02.2008, 20:16:45
CASA DE PIATRA KID!!!!!!!
MULTA FERICIRE, IUBIRE SI IMPLINIRI!!!
AI FOST MINUNATA SI FACETI UN CUPLU SUPERB!!!!!!
:gen_17:

m-am tot uitat eu pe unde sa iti scriu pe la povestiri, poze, linkuri numai la februarie nu ma ducea capul sa ma uit... :wacko:

willy
25.02.2008, 21:47:39

CASA DE PIATRA, KID!
Iti multumim ca ne-ai impartasit deja gandurile... Sa de-a Domnul sa aveti o viata perfecta asa cum a fost si ziua nuntii voastre! Inca o data, Casa de Piatra!

kid
25.02.2008, 23:23:34
CASA DE PIATRA KID!!!!!!!
MULTA FERICIRE, IUBIRE SI IMPLINIRI!!!
AI FOST MINUNATA SI FACETI UN CUPLU SUPERB!!!!!!
:gen_17:

m-am tot uitat eu pe unde sa iti scriu pe la povestiri, poze, linkuri numai la februarie nu ma ducea capul sa ma uit... :wacko:

CASA DE PIATRA, KID!
Iti multumim ca ne-ai impartasit deja gandurile... Sa de-a Domnul sa aveti o viata perfecta asa cum a fost si ziua nuntii voastre! Inca o data, Casa de Piatra!
hehe, pacat ca nu m-am gandit dinainte sa pun un webcam in sala , ca ne vedeati live =))=))=))
va multumim pentru urari si de acum asteptam intrebarile, sa dam sfaturi ;))

unicka
26.02.2008, 09:51:12
Kid in noua poza de la avatar tu esti?

kid
26.02.2008, 12:18:01
Kid in noua poza de la avatar tu esti?
da, am reusit sa smulg o poza de la fotograf inainte de termen ;))

urzicuta
26.02.2008, 13:09:03
E superba poza, iar tu ai aratat extraordinar .Abia astept sa le vad si pe retul .

kid
26.02.2008, 13:11:53
E superba poza, iar tu ai aratat extraordinar .Abia astept sa le vad si pe retul .
^:)^^:)^:">
eu mai mult m-am intaratat cu 2-3 poze de la fiecare ;))

willy
26.02.2008, 13:55:38
^:)^^:)^:">
eu mai mult m-am intaratat cu 2-3 poze de la fiecare ;))
Abia le asteptam si pe celelalte.... Si sfaturi de asemenea.... Eu personal, astept sfaturi de genul.... Sa nu faceti asa.... Sau nu ai exemple?:-" :-" :-"

kid
26.02.2008, 14:41:40
Abia le asteptam si pe celelalte.... Si sfaturi de asemenea.... Eu personal, astept sfaturi de genul.... Sa nu faceti asa.... Sau nu ai exemple?:-" :-" :-"
am o multime de exemple: nu va luati ciorapi cu banda daca aveti crinolina, nu il lasati pe mire sa isi puna camasa pentru lavaliera, nu luati formatie, daca aveti un dj bun, nu lasati parintii sa aiba pareri, etc :))

willy
26.02.2008, 14:45:13
am o multime de exemple: nu va luati ciorapi cu banda daca aveti crinolina, nu il lasati pe mire sa isi puna camasa pentru lavaliera, nu luati formatie, daca aveti un dj bun, nu lasati parintii sa aiba pareri, etc :))
Paai eu mi-am luat deja formatie... Insa doar ce am fost la o nunta unde au cantat, si de aceea i-am ales... Crinolina eu nu o sa am pentru ca m-am hotarat, imi iau rochiat sirena.... Barbatul meu vrea cravata simpla. SI parintii nu or sa-si dea cu pararea ca o sa-i dresez dinainte... Deci am scapat:D.... Casa de piatra, inca o data!>:D< >:D< >:D<

kid
26.02.2008, 14:57:44
Paai eu mi-am luat deja formatie... Insa doar ce am fost la o nunta unde au cantat, si de aceea i-am ales... Crinolina eu nu o sa am pentru ca m-am hotarat, imi iau rochiat sirena.... Barbatul meu vrea cravata simpla. SI parintii nu or sa-si dea cu pararea ca o sa-i dresez dinainte... Deci am scapat:D.... Casa de piatra, inca o data!>:D< >:D< >:D<
aunci esti in grafic :)
multumesc!! o:-)

iony
26.02.2008, 15:02:42

superba;;);;) <:-P ;;) <:-P <:-P <:-P

kid
26.02.2008, 15:06:39
superba;;);;) <:-P ;;) <:-P <:-P <:-P
>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

anlya_426
26.02.2008, 15:20:34

ai fost superba.....exact cum imi imaginam,adik.......casa de piatra si toata fericirea din lume iti doresc....:*:*:*:*......

kid
26.02.2008, 15:24:13
ai fost superba.....exact cum imi imaginam,adik.......casa de piatra si toata fericirea din lume iti doresc....:*:*:*:*......
multumesc din suflet!!!:*:*o:-)

carmenushka
26.02.2008, 17:41:21
Felicitari Kid! Casa de piatra si mlta multa fericire!
Din poze se vede ca totul a iesit minunat...dar ce nu se vede in poze..cum a fost muzica? am inteles ca l-ai avut pe Dj Bobita?!

kid
26.02.2008, 17:42:31
Felicitari Kid! Casa de piatra si mlta multa fericire!
Din poze se vede ca totul a iesit minunat...dar ce nu se vede in poze..cum a fost muzica? am inteles ca l-ai avut pe Dj Bobita?!
multumesc!!!
bobitza a fost super ok, mi-a placut la nebunie, si toti au zis asta :)

carmenushka
26.02.2008, 17:46:08
Si cat a costat? adica ce tarif are dj bobita anul asta?
si mie mi-a fost recomandat cu caldura dar am zis sa mai strang 'referinte critice' :D

kid
26.02.2008, 17:47:17
Si cat a costat? adica ce tarif are dj bobita anul asta?
si mie mi-a fost recomandat cu caldura dar am zis sa mai strang 'referinte critice' :D
noua ne-a cerut 300 de euro...am vb cu el in decembrie 2007, dar banuiesc ca asta e tariful anul asta...

carmenushka
26.02.2008, 17:50:20
Sar'mana de info. si inca o data felicitari! ai fost superba...mai asteptam poze si ..informatii utile...si eu vreau evantai!!! desi mama zice ca ce fac cu evantaiul in noiembrie...8-}

kid
26.02.2008, 17:53:04
Sar'mana de info. si inca o data felicitari! ai fost superba...mai asteptam poze si ..informatii utile...si eu vreau evantai!!! desi mama zice ca ce fac cu evantaiul in noiembrie...8-}
multumeeesc!!! (*)(*)(*)
bine ca am avut eu nevoie de evantai in februarie =))=))=))
si evantaiul si umbreluta le-am luat pt poze...

unicka
26.02.2008, 18:57:49
Sunt superbe pozele, acum am mai reusit si eu sa vad ceva poze, din link-urile care exista pe site, ma refer la cele postate cu umbreluta si evantaiul.Tare frumoase sunt:)

rallu
27.02.2008, 15:50:41

super pozele, miresico! =D> <:-P ti-am mai spus si prin alta parte ca mi-a placut ft mult ... ft frumos tortul ... de la photocake cumva?;)) ce compozitie ai ales?
sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!!!!
PS: de ce stateai incruntata in unele poze de la biserica? :-B

kid
27.02.2008, 16:07:06
super pozele, miresico! =D> <:-P ti-am mai spus si prin alta parte ca mi-a placut ft mult ... ft frumos tortul ... de la photocake cumva?;)) ce compozitie ai ales?
sa fiti fericiti pana la adanci batraneti!!!!
PS: de ce stateai incruntata in unele poze de la biserica? :-B
>:D<>:D<>:D<>:D<
cica nu mai lucreaza cu photocake, nu mai stiu cine a zis ca l-a facut, dar e modelul de la photocake. a fost ambasador cu fructe de padure :)
multumim pt urari :D:D
stateam incruntata ca mereu port ochelari de soare si fusese si intuneric in biserica, nu ma obisnuisem cu lumina...era soare puternic afara ;;)

Swanheart
27.02.2008, 21:15:25
Kid....nu mai pot sa spun decat ca ai fost o mireasa superba. Ai aratat minunat in rochita aceea de care eu m-am indragostit (:x:x:x) si impreuna faceti un cuplu perfect!
Ma bucur sa vad ca ai avut o nunta ca in povesti, se poate citi fericirea pe chipul tau, ma bucur ca ai avut o vreme atat de frumoasa si ca a iesit totul asa cum ti-ai dorit! Totul a fost minunat, de la felul in care a fost decorata sala (f frumos materialul, cred ca e brocart, nu?), buchetul tau, si pana la tort, care e =P~ =P~ =P~ ...
Aaaaa...si cu pelerina aceea chiar ai arata ca o regina!
Felicitari pentru o nunta minunata, sper sa avem toate la fel!
Va doresc casa de piatra si multa multa fericire! :* :* :*

kid
27.02.2008, 21:54:54
Kid....nu mai pot sa spun decat ca ai fost o mireasa superba. Ai aratat minunat in rochita aceea de care eu m-am indragostit (:x:x:x) si impreuna faceti un cuplu perfect!
Ma bucur sa vad ca ai avut o nunta ca in povesti, se poate citi fericirea pe chipul tau, ma bucur ca ai avut o vreme atat de frumoasa si ca a iesit totul asa cum ti-ai dorit! Totul a fost minunat, de la felul in care a fost decorata sala (f frumos materialul, cred ca e brocart, nu?), buchetul tau, si pana la tort, care e =P~ =P~ =P~ ...
Aaaaa...si cu pelerina aceea chiar ai arata ca o regina!
Felicitari pentru o nunta minunata, sper sa avem toate la fel!
Va doresc casa de piatra si multa multa fericire! :* :* :*
wow, ce de complimente!! :">
multumesc din suflet, sper sa spui aceleasi lucruri si despre nunta ta :)
iti doresc sa fii fericita >:D<>:D<>:D<

unicka
02.03.2008, 12:05:57
wow, ce de complimente!! :">
multumesc din suflet, sper sa spui aceleasi lucruri si despre nunta ta :)
iti doresc sa fii fericita >:D<>:D<>:D<
Kid, rochita ta a fost facuta cumva dupa un model Maggie Sotero?Ca am vazut ceva asemanator la ei.

kid
02.03.2008, 18:59:41
Kid, rochita ta a fost facuta cumva dupa un model Maggie Sotero?Ca am vazut ceva asemanator la ei.
dap, dupa modelul asta, dar cu cateva modificari :)

taia
04.03.2008, 20:38:33
Draga Kid
Numai vreau sa-ti spun cat ai fost de frumoasa si cat de tare s-a vazut ca esti fericita! Cred ca si daca nu era soare afara tu ai fi fost suficienta caci raspandeai multa lumina in jur. Totul a fost foarte frumos dar pe mine cel mai mult si mai mult m-a impresionat pelerinuta ta! Ca o adevarata regina
Felicitari si casa de piatra!

kid
04.03.2008, 21:48:51
Draga Kid
Numai vreau sa-ti spun cat ai fost de frumoasa si cat de tare s-a vazut ca esti fericita! Cred ca si daca nu era soare afara tu ai fi fost suficienta caci raspandeai multa lumina in jur. Totul a fost foarte frumos dar pe mine cel mai mult si mai mult m-a impresionat pelerinuta ta! Ca o adevarata regina
Felicitari si casa de piatra!
iti multumesc din suflet si iti doresc sa ai o nunta exact asa cum iti doresti si sa te bucuri cat poti de mult de acea zi!

kid
08.03.2008, 16:22:05
gata pozele!!! :D
http://picasaweb.google.com/ramona.valeanu/NuntaNostra

iulya1505
08.03.2008, 16:28:04
foarte frumoase pozele si voi atzi fost de vis .>:D<
felicitari inca odata, multa fericire si sanatate.>:D<

kid
08.03.2008, 16:30:27
foarte frumoase pozele si voi atzi fost de vis .>:D<
felicitari inca odata, multa fericire si sanatate.>:D<

multumesc din suflet, am niste emotii cand ma uit la ele...>:D<>:D<>:D<

cinezee
08.03.2008, 16:54:21
ma bucur foartee mult ca aproape ti-a iesit rochia la comanda dupa modelul originalului ....superrr >:D<

kid
08.03.2008, 16:56:00
ma bucur foartee mult ca aproape ti-a iesit rochia la comanda dupa modelul originalului ....superrr >:D<
si mie mi-a placut foarte tare cum au lucrat, cred ca o puteau face si mai apropiata, dar am vrut eu niste modificari...
multumesc pt compliment!! >:D<>:D<

CristinaMM
08.03.2008, 17:02:08
multumesc din suflet, am niste emotii cand ma uit la ele...>:D<>:D<>:D<
Ce frumos! Ramona, iti multumim ca ai deschis sezonul cu un succes absolut >:D< .
Imi plac nasii vostri, par super deschisi si faini. Imi plac invitatii ca au dansat pe rupte.

Miky
08.03.2008, 17:10:08
Kid, ai fost o frumoasa>:D<
FELICITARI!
CASA DE PIATRA!!!!!!!!!!>:D<

cinezee
08.03.2008, 17:10:54
asadar , se poate "copia " bine si in Ro , nu ti trebuie caruta de bani ptr o rochita sau de fapt cum vrea fiecare :)>-

kid
08.03.2008, 17:17:00
Kid, ai fost o frumoasa>:D<
FELICITARI!
CASA DE PIATRA!!!!!!!!!!>:D<

Ce frumos! Ramona, iti multumim ca ai deschis sezonul cu un succes absolut >:D< .
Imi plac nasii vostri, par super deschisi si faini. Imi plac invitatii ca au dansat pe rupte.
chiar sunt super faini nasii nostri :x, iar el e prieten din copilarie de-al lui mihai, e din bistrita :-$ acum sunt cam cei mai apropiati prieteni ai nostri :)
ma gandesc cu mihai si nu ne vine sa credem ca am reusit sa ne facem noi singurei o nunta atat de frumoasa, chiar ne-am implicat foarte mult si a iesit cum ne doream o:-)
astazi mergem la a doua deschidere de sezon, la nunta la ClarDeLuna ;))
:grouphug:

asadar , se poate "copia " bine si in Ro , nu ti trebuie caruta de bani ptr o rochita sau de fapt cum vrea fiecare :)>-
sunt mai mult decat incantata ca am gasit solutia asta, am putut sa-mi fac moftul cu paietele verzi si modificarile pe care le-am vrut la rochita si nici nu m-am indepartat prea mult de bugetul alocat :)

CristinaMM
08.03.2008, 17:17:36
Bine zici tu, Miha! :*

v80roxana
08.03.2008, 22:56:58

eu nu le pot vedea:((

CristinaMM
08.03.2008, 23:05:53
eu nu le pot vedea:((
Incearca acuma:
http://picasaweb.google.com/ramona.valeanu/NuntaNoastra

v80roxana
08.03.2008, 23:17:52
Incearca acuma:
http://picasaweb.google.com/ramona.valeanu/NuntaNoastra

mersi >:D<>:D<>:D<

v80roxana
08.03.2008, 23:20:18

=D> foarte frumoasa mireasa>:D< dar nici mirele nu-i mai prejos casa de piatra kid!!!!iar poza ta de la avatar este super- totul a fost frumos se vede din poze

kid
09.03.2008, 12:51:36
=D> foarte frumoasa mireasa>:D< dar nici mirele nu-i mai prejos casa de piatra kid!!!!iar poza ta de la avatar este super- totul a fost frumos se vede din poze
multumesc muuult!!! >:D<>:D<>:D<

primavara
22.05.2008, 09:52:40

M-am gandit ca o sa fie mai usor de gasit sala. Inca nu am rezervat nimic,doar acum am inceput sa cautam. Sper sa nu fie prea frig si sa nu inghetam

BDiana
05.02.2009, 16:16:51
Avand in vedere ca anul 2008 a trecut, nuntile au avut loc, iar acest topic a devenit unul de off-topic, va anuntam ca va fi inchis. Va rugam sa folositi de acum inainte subiectul "Off-topic" miresici 2008 (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=7929). Deasemenea, pentru discutii specifice (despre sarcina / aranjarea casei / relatia de cuplu, etc) va rugam sa folositi subiectele destinate.

Va multumim! :)

BDiana
14.02.2009, 10:44:10
Dragelor, acest subiect a fost inchis. Mai multe detalii aici: IMPORTANT! Subiecte off-topic. (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=16894)
Va asteptam la discutii despre de toate aici: "Off-topic" miresici 2008 (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=7929) si la discutii specifice, la toate subiectele de pe forum! Sectiunile "Dupa nunta" si "Diverse" va asteapta si, de ce nu, si cele dedicate pregatirii nuntii, unde acum puteti ajuta viitoarele mirese cu sfaturi! >:D<