PDA

Versiunea completa : Pantofi

ionela_oany
30.09.2007, 15:50:35
Sandale Sau Pantofi? Piele, Lac, Sau....?aveti Fotografii Cu Modele De Pantofi De Mireasa?daca Ati Cumparat Deja ...spune-ti:-ss De Unde?astept...

ralu_ela
30.09.2007, 18:19:24
Sandale Sau Pantofi? Piele, Lac, Sau....?aveti Fotografii Cu Modele De Pantofi De Mireasa?daca Ati Cumparat Deja ...spune-ti:-ss De Unde?astept...

in principiu cred ca pantofi..2 perechi...una cu tocul mai inaltut si cealalta putin mai joasa....sa vadem ...mai e ceva timp pana atunci..asa ca am timp sa ma tot gandesc si razgandesc.............de luat o sa ii iau din bucuresti

pupici

ionela_oany
30.09.2007, 23:23:06
Eu am gasit aceste modele pe internet si ma gandeam sa imi fac pantofii la comanda!Daca iti cumperi din Bucuresti ,,da o fuga ''si la Mihai Albu ...s-ar putea sa te indragostesti nu doar de o singura pereche iar preturile sunt...zic eu...accesibile;-) !>:D< >:D< >:D<

ionela_oany
30.09.2007, 23:28:37
Am Gasit Mai Multe Modele Interesante ...daca Sunteti Curioase Vi Le Trimit Pe Adresa De E_mail Pt Ca Pe Site Nu Le Pot Posta Fiinda Sunt In Format Mai Mare

ionela_oany
05.10.2007, 14:23:11
Chiar Nimeni Nu Vrea Sa Posteze Fotografii Aici?:((

higgs
05.10.2007, 15:34:26

fotografiile se posteaza la general..pe comunitati se schimba informatiile legate de zona. De ex..de unde ii cumparati?

geo_lorelai
09.10.2007, 09:42:04

Buna.Eu am vrut sa postez poze cu pantofii mei de mireasa,dar sunt prea mari.:(

ionela_oany
09.10.2007, 10:57:53
Buna.Eu am vrut sa postez poze cu pantofii mei de mireasa,dar sunt prea mari.:(
BUNA! AM OBSERVAT ,CITIND DATELE TALE, CA AI FACUT PETRECEREA NUNTII LA RESTAURANTUL MILLENIUM...TE ROG FRUMOS DACA POTI SI EVIDENT DACA VREI SA-MI DAI DETALII DE CUM A DECURS TOTUL.:-SS LA ANU' VOI AVEA SI EU NUNTA ACOLO SI NU CUNOSC ATAT DE MULTE DETALLII DESPRE PETRECERILE ORGANIZATE ACOLO....ITI MULTUMESC!:*

geo_lorelai
09.10.2007, 11:15:13
BUNA! AM OBSERVAT ,CITIND DATELE TALE, CA AI FACUT PETRECEREA NUNTII LA RESTAURANTUL MILLENIUM...TE ROG FRUMOS DACA POTI SI EVIDENT DACA VREI SA-MI DAI DETALII DE CUM A DECURS TOTUL.:-SS LA ANU' VOI AVEA SI EU NUNTA ACOLO SI NU CUNOSC ATAT DE MULTE DETALLII DESPRE PETRECERILE ORGANIZATE ACOLO....ITI MULTUMESC!:*

Buna.Sigur ca pot sa-ti dau detalii!:*Eu am avut nunta in salonul mare,cel din lemn.Noi ne-am inteles bine cu cei de la restaurant,singura problema au fost aranjamentele.Ei ne cam obligau sa facem cu ei,insa mie nu ne-a placut deloc,asa ca am incercat sa aducem noi o firma.A fost greu sa-l convingem pe administrator(el e cel care hotaraste cam tot pe acolo)si in final i-am dat spaga(se pare ca altfel nu se misca lucrurile pe la noi:().In final am facut aranjemntele cu firma pe acre am ales-o noi,insa ei nu accepta pe nimeni din Buzau,noi am avut firma din Bucuresti.In afara de asta totul a fost perfect.Meniul a fost 90 de lei,iar ospatarii 70 de lei.Mancare a fost foarte buna si multa,toata lumea a laudat-o(garnitura de sote de ciuperci de la friptura a fost superbuna....doar atat am apucat sa mananc eu in seara aia;-)).Servirea a fost ireprosabila,toata noaptea ospatarii au fost atenti la orice,amabili,aduceau imediat ce li se cerea,au adus repede mancarea la toata lumea astfel incat sa nu se ajunga la situatia in care unii terminau de mancat si altii abia primeau mancarea.Cand au servit aperitivul,la inceput,pe farfurii au pus putin spirt cu vata si ardeau,se vedea super.Au defilat putin cu ea si abia apoi au pus pe mese.A fost de efect,toata lumea a ramas placut surprinsa(chiar si noi;nu stiam ca o sa fie asa).La final au fost corecti,nu ne-au cerut nimic in plus,ne-au scazut avansul din total,iar tot ce a ramas ne-au dat inapoi,de la suc la vin si tort.Chiar nu am nimic de comentat.Insa as vrea sa-ti dau un sfat:in ziua nuntii sa vorbiti cu ospatarii si sa le spuneti ca o sa le dati putin mai mult de 70 de lei,ca sa fiti siguri ca o sa fie buna servirea(din nou....din pacate doar cu spaga se poate,dar macar esti sigura ca o sa fie bine).Noi asa am facut si am fost foarte multumiti.
Daca mai ai nevoie de vreo informatie....poti sa ma intrebi orice.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Te pup.:*

ionela_oany
09.10.2007, 11:25:43
Buna.Sigur ca pot sa-ti dau detalii!:*Eu am avut nunta in salonul mare,cel din lemn.Noi ne-am inteles bine cu cei de la restaurant,singura problema au fost aranjamentele.Ei ne cam obligau sa facem cu ei,insa mie nu ne-a placut deloc,asa ca am incercat sa aducem noi o firma.A fost greu sa-l convingem pe administrator(el e cel care hotaraste cam tot pe acolo)si in final i-am dat spaga(se pare ca altfel nu se misca lucrurile pe la noi:().In final am facut aranjemntele cu firma pe acre am ales-o noi,insa ei nu accepta pe nimeni din Buzau,noi am avut firma din Bucuresti.In afara de asta totul a fost perfect.Meniul a fost 90 de lei,iar ospatarii 70 de lei.Mancare a fost foarte buna si multa,toata lumea a laudat-o(garnitura de sote de ciuperci de la friptura a fost superbuna....doar atat am apucat sa mananc eu in seara aia;-)).Servirea a fost ireprosabila,toata noaptea ospatarii au fost atenti la orice,amabili,aduceau imediat ce li se cerea,au adus repede mancarea la toata lumea astfel incat sa nu se ajunga la situatia in care unii terminau de mancat si altii abia primeau mancarea.Cand au servit aperitivul,la inceput,pe farfurii au pus putin spirt cu vata si ardeau,se vedea super.Au defilat putin cu ea si abia apoi au pus pe mese.A fost de efect,toata lumea a ramas placut surprinsa(chiar si noi;nu stiam ca o sa fie asa).La final au fost corecti,nu ne-au cerut nimic in plus,ne-au scazut avansul din total,iar tot ce a ramas ne-au dat inapoi,de la suc la vin si tort.Chiar nu am nimic de comentat.Insa as vrea sa-ti dau un sfat:in ziua nuntii sa vorbiti cu ospatarii si sa le spuneti ca o sa le dati putin mai mult de 70 de lei,ca sa fiti siguri ca o sa fie buna servirea(din nou....din pacate doar cu spaga se poate,dar macar esti sigura ca o sa fie bine).Noi asa am facut si am fost foarte multumiti.
ITI MULTUMESC PENTRU CA DESPRE LOCAL NU STIAM DECAT FOARTE PUTINE LUCRURI!SINCER MI-AI FOST DE UN REAL AJUTOR!TE PUP SI ITI DORESC SUCCES IN TOT CEEA CE ITI PROPUI SA REALIZEZI!:* :* :*

miaielamihaela
11.10.2007, 19:52:59
Buna!Eu sunt noua p aici si incerc sa aflu cat mai multe despre organizarea unei nunti reusite!putin de aici... putin de acolo
...sper sa iasa asa cum imi doresc!In ce priveste marele eveniment,va aavea loc p 26 iulie 2008, iar petrecerea va fi la Millenium.Dupa spusele tale ar trebui sa stau linistita!imi doresc sa iasa bine din tot sufletul

geo_lorelai
12.10.2007, 09:06:12
Buna fetelor.Tocmai am descoperit cum sa redimensionez pozele ca sa incapa aici,asa ca o sa postez si poze cu pantofii mei de mireasa.Sper sa va placa;-)
Va pup!

otilix
12.10.2007, 12:20:01
Buna fetelor.Tocmai am descoperit cum sa redimensionez pozele ca sa incapa aici,asa ca o sa postez si poze cu pantofii mei de mireasa.Sper sa va placa;-)
Va pup!

f draguti. sper ca i-ai dansat bine...

ionela_oany
19.10.2007, 14:55:40
Va pup!
Sunt ''scumpici foc''...i-ai cumparat din Buzau?

ionela_oany
19.10.2007, 15:03:02
Buna!Eu sunt noua p aici si incerc sa aflu cat mai multe despre organizarea unei nunti reusite!putin de aici... putin de acolo
...sper sa iasa asa cum imi doresc!In ce priveste marele eveniment,va aavea loc p 26 iulie 2008, iar petrecerea va fi la Millenium.Dupa spusele tale ar trebui sa stau linistita!imi doresc sa iasa bine din tot sufletul
Buna!...si bine ai venit printre noi''crasmaritele''!despre Millenium (unde si eu voi organiza nunta) am aflat detalii ,aici,pe forum. Sper sa fie totul ok pt ca din ceea ce am aflat sunt si lucruri bune si lucruri rele...oricum succes in continuare si cand ai intrebari nu ezita sa le adresezi pt ca sunt sigura ca vei primi raspunsuri care te vor ajuta

geo_lorelai
21.10.2007, 16:00:52
Sunt ''scumpici foc''...i-ai cumparat din Buzau?

Mersi frumos.>:D<.Nu i-am cumparat din Buzau pt ca nu am gasit nimic care sa ma convinga.I-am cumparat din Bucuresti.

Prichindel
08.11.2007, 20:18:59
Sunt superbe sandalutzele tale si deosebite. N-am m vazut modelul asta. :A

ionela_oany
09.11.2007, 23:49:33
Postez cateva fotografii cu pantofi/sandalute care pot fi facuti/e si la comanda...puteti sa va inspirati

ionela_oany
09.11.2007, 23:51:06
alte modele...

ionela_oany
09.11.2007, 23:51:43
si altele...

ionela_oany
09.11.2007, 23:52:36
si altele...
................

ionela_oany
09.11.2007, 23:53:43
...........................

ionela_oany
09.11.2007, 23:54:57
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ionela_oany
10.11.2007, 00:02:18
,/................................

ionela_oany
10.11.2007, 00:05:41
/...................../.......................

ionela_oany
10.11.2007, 00:06:55
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,

ionela_oany
10.11.2007, 00:08:00
<:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p

martisor
15.01.2008, 10:09:03
Imi poti spune si mie cine este administratorul la milenium?^:)^

CONT-INCHIS-006
15.01.2008, 11:34:50
Imi poti spune si mie cine este administratorul la milenium?^:)^
Cel cu care am vorbit se numeste Oprea, e un om in varsta,el cred ca este administratorul acolo, caruia si eu de altfel i-am dat spaga de prima data, dupa ce am arvunit localul (salonul mic - 1000ron).

CONT-INCHIS-006
15.01.2008, 11:58:15
,/................................
Buna! Tu in ce salon de la Milenium faci nunta? eu in cel mic de la strada. Spune-mi te rog cum ai sa procedezi cu decoratul salii, o sa-l faci cu baiatul patronului sau iti dau voie sa aduci alta firma? Pana acum in afara de geo_lorelai, am auzit numai vorbe proaste despre cei de la Milenium.. parca incepe sa-mi para rau ca am ales acest local.

martisor
17.01.2008, 08:25:52
Cel cu care am vorbit se numeste Oprea, e un om in varsta,el cred ca este administratorul acolo, caruia si eu de altfel i-am dat spaga de prima data, dupa ce am arvunit localul (salonul mic - 1000ron).
Iti multumesc tare mult pt. raspuns si n-am sa-i spun verisoarei mele de cite rele am auzit:(( .Am s-o incurajez si s-o avertizez de cele rele.:-SS
Sper din tot sufletul si va doresc si voua ca totul sa fie bine.:)>-
Oricum o sa fiu si eu la aceasta nunta si am sa stau cu ochii pe ei:-L .
pa, va pup

CONT-INCHIS-006
18.01.2008, 14:58:04
Iti multumesc tare mult pt. raspuns si n-am sa-i spun verisoarei mele de cite rele am auzit:(( .Am s-o incurajez si s-o avertizez de cele rele.:-SS
Sper din tot sufletul si va doresc si voua ca totul sa fie bine.:)>-
Oricum o sa fiu si eu la aceasta nunta si am sa stau cu ochii pe ei:-L .
pa, va pup
Ea pe ce data o sa aiba nunta acolo si in ce salon? Tragedia de pe lume nu cred ca o sa fie cu ei, banuiesc ca totul pleaca de la bani, adica sa le dai destula spaga si sa vezi cum zbarnie toti pe acolo. Eu nu suport prosteala in fata si minciuna, cu mine n-o sa le mearga, eu spun direct in fata ce nu-mi convine si n-o sa trec cu vederea absolut nimic. pupici.

lizibuzau
18.01.2008, 16:08:26
Ea pe ce data o sa aiba nunta acolo si in ce salon? Tragedia de pe lume nu cred ca o sa fie cu ei, banuiesc ca totul pleaca de la bani, adica sa le dai destula spaga si sa vezi cum zbarnie toti pe acolo. Eu nu suport prosteala in fata si minciuna, cu mine n-o sa le mearga, eu spun direct in fata ce nu-mi convine si n-o sa trec cu vederea absolut nimic. pupici.
si eu cred ca n-ai de ce sa-ti faci griji......desi mi se pare tare aiurea faza cu spaga domnul Oprea e totusi un om cu capul pe umeri, profesionist in meserie a fost coleg cu tata peste 20 ani si te asigur ca nu vei avea probleme.pup

CONT-INCHIS-006
18.01.2008, 16:15:51
si eu cred ca n-ai de ce sa-ti faci griji......desi mi se pare tare aiurea faza cu spaga domnul Oprea e totusi un om cu capul pe umeri, profesionist in meserie a fost coleg cu tata peste 20 ani si te asigur ca nu vei avea probleme.pup
=D> Lumea se mai schimba! Eu cred ca arvuneam localul de prima data cand am fost la el daca ii dadeam de atunci bani. I-am dat dupa ce am arvunit localul, i-am pus o bancnota de 50ron in agenda, s-a facut ca nu-i vede. Tara noastra e prea corupta...la noi doar pe baza spagii poti obtine ce vrei. imi pare rau ca trebuie sa spun asta, dar asa este. pupici.

martisor
21.01.2008, 11:32:53
Nunta o sa fie in salonul de la strada pe 1 martie si eu cred ca tot cu spaga va rezolva.Este cam aiurea cind ei ar trebui sa faca tot posibilul ca totul sa fie bine, dar asa este la noi. :x Multumesc pt. informatii.

martisor
21.01.2008, 11:37:47
Asa cum a spus si vally , omul se mai schimba.Tin mult s-o ajut pt. ca ea este prea buna la suflet pt. lumea in care traim, are un singur parinte si din pacate pe surorile ei nu le intereseaza prea mult de ea, decit cind are nevoie de ea.Multumesc pt. incurajari si informatii.>:D<

CONT-INCHIS-006
21.01.2008, 11:51:38
Nunta o sa fie in salonul de la strada pe 1 martie si eu cred ca tot cu spaga va rezolva.Este cam aiurea cind ei ar trebui sa faca tot posibilul ca totul sa fie bine, dar asa este la noi. :x Multumesc pt. informatii.
Mai are putin verisoara ta pana la nunta. Si-a cumparat rochia? O sa iasa bine, ai sa vezi. Pupici.

CONT-INCHIS-006
21.01.2008, 12:50:24
:O Aceeasi zi, aceeasi biserica, acelasi local!! Nu pot sa cred.

martisor
23.01.2008, 07:35:25
Mai are putin verisoara ta pana la nunta. Si-a cumparat rochia? O sa iasa bine, ai sa vezi. Pupici.
da, si-a cumparat totul in afara de ce trebuie dus la restaurant.Am sa va povestesc cum a fost dupa nunta.va pup pe toate.=((

martisor
23.01.2008, 07:38:05
da, si-a cumparat totul in afara de ce trebuie dus la restaurant.Am sa va povestesc cum a fost dupa nunta.va pup pe toate.=((
Tu tot in salonul mic faci nunta?
Daca mai afli ceva spune-mi^:)^

martisor
23.01.2008, 07:42:02
:O Aceeasi zi, aceeasi biserica, acelasi local!! Nu pot sa cred.
Interesati-va daca este in acelasi salon, sa nu va treziti cu vreo surpriza.Dar ar fi culmea./:) Oricum la noi poti sa te astepti la orice.De ex. cind are nunta varamea, mai este o nunta tot acolo dar in salonul mare din spate.Sa nu fie si la voi aceeasi situatie:">

CONT-INCHIS-006
23.01.2008, 11:15:42
Interesati-va daca este in acelasi salon, sa nu va treziti cu vreo surpriza.Dar ar fi culmea./:) Oricum la noi poti sa te astepti la orice.De ex. cind are nunta varamea, mai este o nunta tot acolo dar in salonul mare din spate.Sa nu fie si la voi aceeasi situatie:">

Sa stii ca m-am gandit si eu la asta.. faza e ca am vazut ca nu a mai intrat pe forum. Oricum factura am la avansul pe care l-am dat in septiembrie pt sala mica. Asta mi-ar trebui sa iasa vreo incurcatura. :-SS

martisor
28.01.2008, 07:58:04
Sa stii ca m-am gandit si eu la asta.. faza e ca am vazut ca nu a mai intrat pe forum. Oricum factura am la avansul pe care l-am dat in septiembrie pt sala mica. Asta mi-ar trebui sa iasa vreo incurcatura. :-SS
Ca sa stati linistiti ar fi bine(parerea mea) sa va duceti pina la ei si sa verificati daca nu cumva s-a creat o incurcatura.>:D<

CONT-INCHIS-006
28.01.2008, 13:23:04
Ca sa stati linistiti ar fi bine(parerea mea) sa va duceti pina la ei si sa verificati daca nu cumva s-a creat o incurcatura.>:D<
N-o fi dracul chiar atat de negru! Cred ca ea are in salonul cel mare, eu sunt in cel mic de la strada. Si de mers nu am cum, pt ca nu sunt in tara, ee, dar, nu cred ca s-au incurcat.

martisor
29.01.2008, 07:32:46
N-o fi dracul chiar atat de negru! Cred ca ea are in salonul cel mare, eu sunt in cel mic de la strada. Si de mers nu am cum, pt ca nu sunt in tara, ee, dar, nu cred ca s-au incurcat.
Dar un nr. de telefon al lui Oprea nu ai? Dar pina la urma ai si tu dreptate ca n-o fi dracu chiar atit de negru.

martisor
04.02.2008, 09:48:23
Dar un nr. de telefon al lui Oprea nu ai? Dar pina la urma ai si tu dreptate ca n-o fi dracu chiar atit de negru.
In rest ai mai auzit noutati despre acest restaurant?$-)

CONT-INCHIS-006
04.02.2008, 12:46:45
In rest ai mai auzit noutati despre acest restaurant?$-)
Nu am nici o noutate despre acest local, vad ca nimeni de pe acest forum nu mai are nunta la Milenium, in afara de fata care are nunta in aceeasi zi cu mine :-SS

martisor
05.02.2008, 08:54:09
Nu am nici o noutate despre acest local, vad ca nimeni de pe acest forum nu mai are nunta la Milenium, in afara de fata care are nunta in aceeasi zi cu mine :-SS
Da si mai sunt si miresici care intra pe alt forum, nu stiu ca exista si optiunea geografic.Mai multe o sa va povestesc eu dupa 1 martie.<:-P

madi
26.02.2008, 13:04:08
Buna, fetelor! Si eu am nunta tot la Rest. Millenium- in sala mica. Parerile despre acest restaurant sunt impartite: unele sunt ff bune, altele chiar m-au dezamagit...dar capul sus!!! nu trebuie sa ne mai luam dupa ce spun unii. Trebuie sa fim optimiste, sa credem ca vom avea cele mai frumoase nunti!! Asta conteaza cel mai mult! Important este ca toata lumea sa se distreze la nunta, sa fie atmosfera frumoasa si muzica buna! Va urez succes la toate si...mult optimism!>:D<

martisor
07.03.2008, 18:42:47
Buna, fetelor! Si eu am nunta tot la Rest. Millenium- in sala mica. Parerile despre acest restaurant sunt impartite: unele sunt ff bune, altele chiar m-au dezamagit...dar capul sus!!! nu trebuie sa ne mai luam dupa ce spun unii. Trebuie sa fim optimiste, sa credem ca vom avea cele mai frumoase nunti!! Asta conteaza cel mai mult! Important este ca toata lumea sa se distreze la nunta, sa fie atmosfera frumoasa si muzica buna! Va urez succes la toate si...mult optimism!>:D<

dupa cum stiati eu am fost la nunta pe 1 martie, in sala mica de la milenium si a fost superb.Aranjamentul facut de marius(fiul patronului) superb, mincarea buna, servirea excelenta.Totul este sa tineti legatuta cu domnul Oprea, sa-i dati ceva si nu veti regreta.Afost o nunta de vis.pupici:*

Diana2000
17.03.2008, 13:51:53
Pantofiori ca astia mi-as dori sa am ca miresica :), va plac? Poate o sa reusesc sa mi-i fac la comanda, am auzit ca e un stand in Magaziunul Victoria care face la comanda super pantofiori. O prietena a mea si-a facut acolo pantofiorii de miresica si a fost ffff multumita.

Diana2000
17.03.2008, 13:53:58
si astia imi plac;)) .

ralu_ela
18.03.2008, 20:20:17
Fetelor mi-am luat si eu pantofiorii....sunt comozi...si cel mai important se asorteaza perfect cu rochita

martisor
19.03.2008, 09:20:24
Pantofiori ca astia mi-as dori sa am ca miresica :), va plac? Poate o sa reusesc sa mi-i fac la comanda, am auzit ca e un stand in Magaziunul Victoria care face la comanda super pantofiori. O prietena a mea si-a facut acolo pantofiorii de miresica si a fost ffff multumita.
Foarrte frumosi pantofiori.;;)

martisor
19.03.2008, 09:21:25
Fetelor mi-am luat si eu pantofiorii....sunt comozi...si cel mai important se asorteaza perfect cu rochita
Ai impuscat 2 iepuri deodata, cum se spune si comozi si frumosi.<:-P

carmenushka
19.03.2008, 09:23:31
Sa-i porti cu placere si sa-i dansezi toata noaptea!
De unde i-ai luat? cat au costat?

silviotta
19.03.2008, 10:01:29
iupiiiiiiiiiiiiiiiii...mi-au venit si mie pantofiorii :madlaugh: sunt fericitaaaaaa:gen_19:

Diana2000
19.03.2008, 11:27:33

Woow :O !!!!!!!! Sunt superbiiiii! Sa ii exploatezi la maxim in ziua nuntii. Sunt din Buzau cumparati?

Diana2000
19.03.2008, 11:29:09
iupiiiiiiiiiiiiiiiii...mi-au venit si mie pantofiorii :madlaugh: sunt fericitaaaaaa:gen_19:
Sa ii porti sanatoasa. Sunt f draguti si comoziiiii. ;-)

otilix
19.03.2008, 11:46:25

mie imi plac mai mult astia. arata bine si sunt comozi- f important pt ziua nuntii, o zi plina. pantofi pe comanda fac si pe calea victoriei cam vis-a-vis de casa de moda venus, e un magazin pe colt cu multe modele. la pret sunt rezonabili, ca peste tot. am vrut sa ii fac si eu acolo insa nu avea timp sa ii astept.

otilix
19.03.2008, 11:47:42
silviotta- o alegere f buna.:) mie imi plac mult.
raluca- pantofiori de printesa.:)

ralu_ela
19.03.2008, 18:36:15
Sa-i porti cu placere si sa-i dansezi toata noaptea!
De unde i-ai luat? cat au costat?

Multumesc frumos......i-am luat din Viena( printr-o cunostinta) si m-au costat aprox 2 mil.
pupici>:D<

ralu_ela
19.03.2008, 18:39:57
Woow :O !!!!!!!! Sunt superbiiiii! Sa ii exploatezi la maxim in ziua nuntii. Sunt din Buzau cumparati?

merci frumos.....nu i-am luat din buzau.....o cunostinta i-a luat la reduceri din viena...am avut bafta....ca pana mi-au sosit acasa am avut emotii ca poate nu mi se potriveste marimea.....dar sunt pefecti

pupici

ralu_ela
19.03.2008, 18:45:48

Imi plac mult ai tai pantofiori de miresica.......sa ii dansezi toata noaptea...ca se vede ca sunt comozi....sa ii porti sanatoasa>:D<

coty
20.03.2008, 11:48:33
Ce parere aveti de pantofiorii albi de la carmens?
i-at vazut?

Diana2000
20.03.2008, 15:21:22
mie imi plac mai mult astia. arata bine si sunt comozi- f important pt ziua nuntii, o zi plina. pantofi pe comanda fac si pe calea victoriei cam vis-a-vis de casa de moda venus, e un magazin pe colt cu multe modele. la pret sunt rezonabili, ca peste tot. am vrut sa ii fac si eu acolo insa nu avea timp sa ii astept.

Eu pun mare pret pe comoditate, mai ales ca am ceva probleme cu circulatia sangelui......si obosesc f repede intr-un pantof cu toc f inalt.
La mine insa nu se pune problema de timp ca am destul, dar nu o sa las timpul sa treaca pentru ca totul se aglomereaza si vreau sa evit asta pe cat posibil.;;)
P.S. pentru cine intereseaza, am auzit (nu stiu cat e de adevarat) ca se inchide magazinul Cocor prin luna Mai pentru renovare, se pare ca vor sa il faca de lux si il vor redeschide la anul viitor.

piscotica
23.03.2008, 00:27:46
acestia sunt pantofii mei

otilix
23.03.2008, 10:37:00
Eu pun mare pret pe comoditate, mai ales ca am ceva probleme cu circulatia sangelui......si obosesc f repede intr-un pantof cu toc f inalt.
La mine insa nu se pune problema de timp ca am destul, dar nu o sa las timpul sa treaca pentru ca totul se aglomereaza si vreau sa evit asta pe cat posibil.;;)
P.S. pentru cine intereseaza, am auzit (nu stiu cat e de adevarat) ca se inchide magazinul Cocor prin luna Mai pentru renovare, se pare ca vor sa il faca de lux si il vor redeschide la anul viitor.

da, si mie imi plac tare mult lucrurile comode. cand esti relaxat arati mai bine cu totul.;;)

din cate stiu eu majoritatea magazinelor din cocor au un stand si la magazinul victoria.;;)

otilix
23.03.2008, 10:37:42
cred ca ai uitat sa atasezi poza?!...

erika_22
25.03.2008, 22:17:57
Mi-am cumparat pantofii... am cautat un model comod cu toc nu f inalt... sper sa va placa.

otilix
26.03.2008, 10:55:05
Mi-am cumparat pantofii... am cautat un model comod cu toc nu f inalt... sper sa va placa.

o sa te simti bine in ei. ceva asemanator am avut si eu si nu mi-au facut probleme deloc. ;;)

Diana2000
27.03.2008, 12:08:45
Sunt foarte draguti sa ii porti sanatoasa si sa ii dansezi toata noaptea!!!!!!!

Diana2000
27.03.2008, 12:10:54
si poza cu ei?!!!!!!;)) ;;)

svivi
19.04.2008, 07:56:56
buna miresici,
am reusit sa iau si pantofiorii.sunt indragostita de ei.si nu mai am nevoie de altii pt ca sunt foarte comozi si ma simt bine in ei

svivi
19.04.2008, 08:17:36
sa ma obisnuiesc cu ei mai fac ture prin casa.....:))

LIVIONE
27.04.2008, 18:03:37
Svivi Se Numeste Acum Livione.
Va Plac Pantofiorii Mei?

kykufukyka
27.04.2008, 18:05:39
Svivi Se Numeste Acum Livione.
Va Plac Pantofiorii Mei?
is tare scumpei :) sa i porti cu placere
imi da si mie detalii despre ei ??? ms

LIVIONE
01.05.2008, 09:18:31
Sunt De La Leonardo Si Au Costat 80 Ron.comozi ,nu Sunt Rigizi.

mada_radu
01.05.2008, 12:01:02
buna. in Victoria se gaseste magazinul Viflor carte face incaltaminte la comanda. iti alegi modelul si chiar culoarea. poti sa-ti duci tu material sa ti-ii imbrace cum vrei. sunt f comozi si f draguti toti pantofiorii de acolo. si rezonabili la pret. si eu tot acolo mi-am facut pantofii de mireasa si am f super incantata.

LIVIONE
01.05.2008, 13:21:55
Este Buna Si Ideea Ta.
Acum Se Vede Importanta Acestui Forum
Eu Cand Mi-am Luat Pantofii Ma Uitam De Fapt Dupa O Geanta De Serviciu.i-am Spus Lui Iubi Ca Nu Plec De Acolo Pana Nu Ii Iau.asta Dupa Ce Cautasem Cateva Zile Bune In Focsani Si Buzau.imi Pierdusem Speranta .ramasese Sa Merg La Bucuresti.de Asta Ii Iubesc Asa Mult.a Fost Dragoste La Prima Vedere.;))

Diana2000
06.05.2008, 11:35:45
buna. in Victoria se gaseste magazinul Viflor carte face incaltaminte la comanda. iti alegi modelul si chiar culoarea. poti sa-ti duci tu material sa ti-ii imbrace cum vrei. sunt f comozi si f draguti toti pantofiorii de acolo. si rezonabili la pret. si eu tot acolo mi-am facut pantofii de mireasa si am f super incantata.
Si eu tot acolo am fost sa intreb daca se poate sa imi fac pantofiori la ei cu modelul printat pe o pagina. Si mi-a spus dna. de acolo ca nu au acest gen de calapod si mi-a aratat ceva asemenator, insa cu toc prea mic si nu mi-au placut. Incerca sa imi arate alte modele ....... dar eu cred ca nu avea chef sa vanda..... . O sa mai incerc eu... .

martisor
07.05.2008, 07:39:41
Sunt De La Leonardo Si Au Costat 80 Ron.comozi ,nu Sunt Rigizi.
Sint foarte frumosi si daca mai sint si comozi sunt perfecti.;-)

CONT-INCHIS-006
12.06.2008, 10:38:42
Uitati ce sandalute superbe si-a luat prietena mea, eu am avut ghinion numarul meu nu-l au pe nicaieri :((

TzUmPi
12.06.2008, 11:16:15
Uitati ce sandalute superbe si-a luat prietena mea, eu am avut ghinion numarul meu nu-l au pe nicaieri :((

Chiar ca sunt frumoase..cam asa as vrea si eu dar sa fie in fata acoperiti ca in octombrie cand am eu nunta e fff posibil sa ploua si nu merg sandalele...si tocul il asa cum vreu...chiar frumoase. Imi pare rau ca nu ti-ai gasit pe masura ta:( .

CONT-INCHIS-006
12.06.2008, 11:18:04
Chiar ca sunt frumoase..cam asa as vrea si eu dar sa fie in fata acoperiti ca in octombrie cand am eu nunta e fff posibil sa ploua si nu merg sandalele...si tocul il asa cum vreu...chiar frumoase. Imi pare rau ca nu ti-ai gasit pe masura ta:( .
Eu ma intreb daca s-ar putea face la comanda in bucuresti dupa poza, aici am gasit 35, dar eu port 36 si imi cam ieseu degetele in afara... nu stiu ce sa fac, ca imi plac tare mult.

Diana2000
12.06.2008, 11:26:57
Eu ma intreb daca s-ar putea face la comanda in bucuresti dupa poza, aici am gasit 35, dar eu port 36 si imi cam ieseu degetele in afara... nu stiu ce sa fac, ca imi plac tare mult.
Sunt superbe sandalutele, cred ca ai gasi unde sa le faci la comanda in Bucuresti, insa nu intr-un timp asa de scurt (3 spatamani - ca asa ai spus tu, nu? ca vi cu 3 sapt inainte de nunta). Mai bine cauta-ti altele, ca sigur o sa gasesti unele pe placul tau. :)

CONT-INCHIS-006
12.06.2008, 11:30:32
Sunt superbe sandalutele, cred ca ai gasi unde sa le faci la comanda in Bucuresti, insa nu intr-un timp asa de scurt (3 spatamani - ca asa ai spus tu, nu? ca vi cu 3 sapt inainte de nunta). Mai bine cauta-ti altele, ca sigur o sa gasesti unele pe placul tau. :)
:(( Intotdeauna am ghinioane cand e vorba sa-mi iau ceva de incaltat, acum o sa fie tare greu sa-mi placa alt model, poate prin bucurestiul ala o-i avea de unde alege.. #-o

v80roxana
12.06.2008, 11:53:55

frumoase foc

de unde cu cat?

parca le-am mai vazut undeva:-?

Diana2000
12.06.2008, 11:56:36
:(( Intotdeauna am ghinioane cand e vorba sa-mi iau ceva de incaltat, acum o sa fie tare greu sa-mi placa alt model, poate prin bucurestiul ala o-i avea de unde alege.. #-o
Stai linistita, nu fi suparata, sigur o sa gasesti ;;), numai ca o sa ai ceva de cautat. Poop.

CONT-INCHIS-006
12.06.2008, 11:58:03
frumoase foc

de unde cu cat?

parca le-am mai vazut undeva:-?
Tocmai le-a postat prietena mea pe forum, sunt de la Rosa Clara din Spania si au costat 140€.

v80roxana
12.06.2008, 12:16:18
Tocmai le-a postat prietena mea pe forum, sunt de la Rosa Clara din Spania si au costat 140€.

mersi de raspuns

este miresica de august ca si mine si acolo le vazusem

eu sunt la servici si mai intru sa vad si eu ce care ce si-a mai luat...de aceea eram asa nedumerita si mirata ca le mai vazusem desi a scris acolo cat si de unde

trutzi
12.06.2008, 15:55:13

Am eu o pereche de pantofi 36. I-am comanadt de pe net si imi sunt mici. Daca iti plac ti-i dau.

TzUmPi
13.06.2008, 09:45:43

Parerea mea este ca merita sa incerci...poate gasesti pe cineva care sa le faca la comanda intr-un timp scurt. Sau vb la acel magazin sa iti dea detalii de furnizor, poate mai sunt si alte magazine in care le poti gasi. Bafta si nu te descuraja...incearca toate posibilitatile.

CONT-INCHIS-006
13.06.2008, 10:09:06
Parerea mea este ca merita sa incerci...poate gasesti pe cineva care sa le faca la comanda intr-un timp scurt. Sau vb la acel magazin sa iti dea detalii de furnizor, poate mai sunt si alte magazine in care le poti gasi. Bafta si nu te descuraja...incearca toate posibilitatile.
Nu se mai fabrica si am si sunat la mai multe magazine si nu mai au, mi-am cam luat gandul de la eile si incep sa caut altceva, de exemplu sandalele acestea cum vi se par?

Diana2000
13.06.2008, 10:52:22
Nu se mai fabrica si am si sunat la mai multe magazine si nu mai au, mi-am cam luat gandul de la eile si incep sa caut altceva, de exemplu sandalele acestea cum vi se par?
Sunt foarte finute, au un model interesant.;-) Totul e sa iti placa tie.

Firefly
13.06.2008, 10:58:14

foarte frumosi... sper sa ti-i gasesti... :">:*:*:*

CONT-INCHIS-006
13.06.2008, 11:32:28
foarte frumosi... sper sa ti-i gasesti... :">:*:*:*
Le-am gasit si le-am si probat, dar au bareta aceia foarte ingusta si apasa pe deget, nu stiu ce sa zic, mi-e sa nu ma jeneze dupa cateva ore de stat in picioare, o sa merg sa le mai probez o data. >:D<

TzUmPi
13.06.2008, 11:44:09
Le-am gasit si le-am si probat, dar au bareta aceia foarte ingusta si apasa pe deget, nu stiu ce sa zic, mi-e sa nu ma jeneze dupa cateva ore de stat in picioare, o sa merg sa le mai probez o data. >:D<

Pai daca ai vazut doar de la proba ca te incomodeaza eu zic sa te reorientezi ca dupa cateva ore de stat cu ele o sa ai probleme. Incearca ceva cat mai comod. Te pup si spor la a gasi exact ce iti doresti si nu te mai gandii la sandalele ca sigur vei gasi altele mai frumoase ca acelea.

Diana2000
13.06.2008, 12:21:27
Si eu iti spun sa te reorientezi catre alta pereche de sandalute, e f important ca in ziua nuntii sa nu ai probleme cu incaltamintea, si sa te simti comod.

CONT-INCHIS-006
13.06.2008, 13:42:49
Si eu iti spun sa te reorientezi catre alta pereche de sandalute, e f important ca in ziua nuntii sa nu ai probleme cu incaltamintea, si sa te simti comod.
Aveti dreptate fetelor, cand o sa le probez iar, o sa ma decid sigur, o sa defilez =)) prin magazin vreo o ora sa vedem daca da semne rele, glumesc, dar le mai incerc o data si ma hotarasc, o sa merg luni, apoi va zic ce-am facut.

ralu_ela
13.06.2008, 23:13:20

si mie imi plac ....sunt deosebite>:D<

LIVIONE
15.06.2008, 09:07:43
fetelor va spun ca aseara am fost la o nunta si pe la ora 21 mireasa deja mergea descaltata prin restaurant.a avut niste sandalute,nu foarte inalte dar a terminat-o.era f urat sa o vezi descaltata dar imi era si mila de ea.deci,atentie la incaltaminte!

otilix
15.06.2008, 23:19:24

ca design sunt ok, insa mie imi par incomode pt ca piciorul se sustine practic singur, curelusa aceea o vei simti apasand in carnitza dupa cateva ore cand se vor si umfla picioarele. nu par confortabile pt cineva care vrea sa le poarte o zi intreaga, si nu in orice zi, ci una in care esti suprasolicitat, mergi mult, te asezi pe apucate, dansezi si vrei sa te bcuuri din plin de toate. sunt frumoase, insa recomandarile pt atunci cand cumparam incaltari spun ca trebuie sa le luam deja comode/confortabile de cand le probam, nu in ideea ca se lasa. ca nici nu cred ca le vei incalta prea mult inainte.

CONT-INCHIS-006
16.06.2008, 12:32:21
ca design sunt ok, insa mie imi par incomode pt ca piciorul se sustine practic singur, curelusa aceea o vei simti apasand in carnitza dupa cateva ore cand se vor si umfla picioarele. nu par confortabile pt cineva care vrea sa le poarte o zi intreaga, si nu in orice zi, ci una in care esti suprasolicitat, mergi mult, te asezi pe apucate, dansezi si vrei sa te bcuuri din plin de toate. sunt frumoase, insa recomandarile pt atunci cand cumparam incaltari spun ca trebuie sa le luam deja comode/confortabile de cand le probam, nu in ideea ca se lasa. ca nici nu cred ca le vei incalta prea mult inainte.
Ai perfecta dreptate, in primul rand trebuie sa fie cat mai comode... vad eu azi cand o sa merg in dupa amiaza asta sa le probez din nou si va zic si voua ce-am facut. >:D<

Diana2000
11.07.2008, 12:53:22
Dupa indelungi cautari#-o , mult stres, caldura #:-S, a dat Dumnul ^:)^ sa imi gasesc pantofi. Atases pozici cu ei. Va plac?;;)

ralu_ela
11.07.2008, 19:11:41
Dupa indelungi cautari#-o , mult stres, caldura #:-S, a dat Dumnul ^:)^ sa imi gasesc pantofi. Atases pozici cu ei. Va plac?;;)

mie imi plac....sunt si frumosi si par a fi si comozi...sa-i dansezi toata nopatea!!!!

pup

LIVIONE
12.07.2008, 10:39:36
FINUTZA,SUNT DRAGUTI SI INTERESANTI!sper sa te descurci cu ei sa poti dantui toata noaptea!sa-i porti sanatoasa!

TzUmPi
12.07.2008, 21:37:37

Foarte draguti sa ii porti cu placere. :*:*

Diana2000
14.07.2008, 09:15:08
;;) Va multumesc fetelor pentru aprecieri si eu sper sa ma pot descurca cu ei pe timpul zilei, dar seara o sa ma schimb intr-o alta pereche de sandalute/"mergatori" mai comode/comozi. ;)) Pupici.

ionela_oany
16.07.2008, 23:22:00
Fetelor aveti idee care sunt limitele de pret la pantofii de mireasa de la Veronesse?Am vazut cateva modele care mi-au atras atentia insa innainte de a merge in Bucuresti sa cumpar as dori sa stiu la ce preturi trebuie sa ma astept.Va multumesc...anticipat!

Diana2000
17.07.2008, 12:16:18
Fetelor aveti idee care sunt limitele de pret la pantofii de mireasa de la Veronesse?Am vazut cateva modele care mi-au atras atentia insa innainte de a merge in Bucuresti sa cumpar as dori sa stiu la ce preturi trebuie sa ma astept.Va multumesc...anticipat!
Buna, eu zic sa te astepti de la 2 milioane in sus >:D<

ralu_ela
17.07.2008, 18:35:19

eu din ce am vazut la ei sarea de 2 mil -2 jumatate

pup

ionela_oany
18.07.2008, 11:45:46
Ce parere aveti de aceste modele si de preturile lor?

ionela_oany
18.07.2008, 11:50:21
sau acestia........

ionela_oany
18.07.2008, 22:50:41
daca tineti mouse-ul directionat pe fotografie fara a da clik o sa aveti afisat si pretul

ionela_oany
18.07.2008, 22:52:37
si acestea

ionela_oany
18.07.2008, 22:55:13
daca doriti sa va spun de unde ii puteti comanda va trimit p.m

Aida13
19.07.2008, 12:28:20
daca doriti sa va spun de unde ii puteti comanda va trimit p.m
Sunt pantofi frumosi si la Carmen's in Buzau! ....albi cu o dunga discreta argintie pe margine...foarte draguti!

ionela_oany
20.07.2008, 10:19:39
Sunt pantofi frumosi si la Carmen's in Buzau! ....albi cu o dunga discreta argintie pe margine...foarte draguti!
Am intrat si eu la magazinul Carmen's de la bazar si am iesit foarte dezamagita.Vanzatoarele nici nu m-au bagat in seama cand le-am intrebat daca au ceva pentru mirese...pur si simplu m-au ignorat,erau prea acaparate de tigari si cafele si desigur manelele pe care le ascultau la volum maxim.:(

Aida13
20.07.2008, 18:25:48
Am intrat si eu la magazinul Carmen's de la bazar si am iesit foarte dezamagita.Vanzatoarele nici nu m-au bagat in seama cand le-am intrebat daca au ceva pentru mirese...pur si simplu m-au ignorat,erau prea acaparate de tigari si cafele si desigur manelele pe care le ascultau la volum maxim.:(

Intra in cel de langa Leonardo...dupa parerea mea acolo au modele mai multe. Eu mi-am luat vreo trei perechi in aceasta vara, modele foarte dragute ( nu, inca, de mireasa)! Cat priveste amabilitatea vanzatoarelor ... cred ca este o problema majora in comertul romanesc.

ionela_oany
20.07.2008, 23:44:00
Intra in cel de langa Leonardo...dupa parerea mea acolo au modele mai multe. Eu mi-am luat vreo trei perechi in aceasta vara, modele foarte dragute ( nu, inca, de mireasa)! Cat priveste amabilitatea vanzatoarelor ... cred ca este o problema majora in comertul romanesc.
Am intrat astazi si in acela si...nimik!Eu vreau ceva cu tocul mediu spre mic iar acolo au (din cele vazute de mine)cateva modele care s-ar potrivi unei mirese insa au tocul destul de inalt.

ionela_oany
07.08.2008, 22:37:21
#:-SAm gasit pantofiorii mult doriti la Benvenutti si m-au costat doar 200 ron.Maine postez poze cu ei...sunt foarte incantata si sper sa pot sa stau incaltata cu ei toata noaptea chiar daca au tocul de 9

Alynuta87
10.09.2008, 13:57:25

De unde ti-ai cumparat pantofii?:D sunt superbi

ralu_ela
10.09.2008, 21:19:44
De unde ti-ai cumparat pantofii?:D sunt superbi

multumesc frumos....sunt cumparati din viena....si nu m-au costat deloc o avere( fata de ce am vazut la noi model asemanator depaseau suma de 600 ron)...oricum iti voi da cadou in cazul in momentul cand vand rochia, pt ca este pacat sa sa ii despart

ionela_oany
28.09.2008, 15:30:44
Acestia au fost/sunt pantofiorii mei de mireasa....i-am dansat toata noaptea si m-am simtit super incaltata cu ei.

ionela_oany
28.09.2008, 15:32:49
.....................................

Diana_Peter
14.02.2009, 15:38:26
Fetelor,

Azi mi-am dat comanda de pantofi <:-P
Am gasit o firma in Buc (Thea Visconti) care face si la comanda, exact pe piciorul clientului.
Am probat vreo 10 modele pana m-am hotarat....acum abia astept sa fie gata.

Daca va intereseaza vi-i recomand. Tipa de acolo este extrem de amabila si rabdatoare

Va pup!

adriana23
14.02.2009, 16:02:06
Fetelor,

Azi mi-am dat comanda de pantofi <:-P
Am gasit o firma in Buc (Thea Visconti) care face si la comanda, exact pe piciorul clientului.
Am probat vreo 10 modele pana m-am hotarat....acum abia astept sa fie gata.

Daca va intereseaza vi-i recomand. Tipa de acolo este extrem de amabila si rabdatoare

Va pup!

buna,
poti cumva sa atasezi modelele p care le-ai probat si cei pe care i-ai comandat?
eu inca nu am inceput sa mi caut pantofori ? preturile la ei cum sunt?
:*:*ms ^:)^

Diana_Peter
14.02.2009, 16:58:48
buna,
poti cumva sa atasezi modelele p care le-ai probat si cei pe care i-ai comandat?
eu inca nu am inceput sa mi caut pantofori ? preturile la ei cum sunt?
:*:*ms ^:)^

Buna Adriana,

din pacate nu am facut poze, insa au modele pt toate gusturile zic eu...cu varf rotund sau ascutit, decupat sau nu, cu toc f inalt sau mai jos, cu platforma sau fara etc.
Eu am ales una din nuantele de ivory, pentru ca asa am rochia.
Ma vor costa 300Ron si sunt gata in 10zile.
>:D<

adriana23
14.02.2009, 18:39:34
Buna Adriana,

din pacate nu am facut poze, insa au modele pt toate gusturile zic eu...cu varf rotund sau ascutit, decupat sau nu, cu toc f inalt sau mai jos, cu platforma sau fara etc.

...asteptam acum sa vedem produsul final ;;)...si pretul e super ok <:-P ms de info..
>:D<>:D<

Velvet
16.02.2009, 08:58:08
Buna Adriana,

Buna, poti sa ne dai un site sau o adresa unde sa mergem sa vedem??

adriana23
16.02.2009, 09:37:01
Buna, poti sa ne dai un site sau o adresa unde sa mergem sa vedem??

Buna, site-ul se gaseste pe google (dar nu au foarte multe modele pe site)..si au acolo si o adresa ...str crisul alb nr 12, sector 4. :)

Velvet
16.02.2009, 11:39:27
Buna, site-ul se gaseste pe google (dar nu au foarte multe modele pe site)..si au acolo si o adresa ...str crisul alb nr 12, sector 4. :)

ok, ms mult

Diana_Peter
16.02.2009, 19:44:07
ok, ms mult

pe site au un singur model asa zis de "mireasa" insa la showroom au mult mai multe.
Firma este in zona Pietei Progresul; se afla dupa cum scrie si pe site, pe str. Crisul Alb, pe dreapta (este o casa mare, alba, cu un gard din fier forjat fara nici un fel de indicii cum ca acolo ar fi vreo fabrica de incaltaminte).

Diana_Peter
02.03.2009, 19:52:31
Fetelor,

In sfarsit am luat pantofii acasa. Si cu totala lipsa de modestie, va spun ca imi plac la nebunie :)
Iata cateva poze:

alina_i_2006
02.03.2009, 20:28:43
Fetelor,

In sfarsit am luat pantofii acasa. Si cu totala lipsa de modestie, va spun ca imi plac la nebunie :)
Iata cateva poze:
Foarte frumosi.Sa ii porti sanatoasa si sa te simti bine in ei.Pupici:*

Alynuta87
02.03.2009, 20:34:23
Superbi pantofiori. Iti doresc sa fie comozi:P

Diana_Peter
02.03.2009, 20:48:03
Va multumesc fetelor! :*

adriana23
03.03.2009, 11:26:57
Fetelor,

Iata cateva poze:

Sunt superbi...:x:x

Diana2000
03.03.2009, 13:40:40
Fetelor,

Iata cateva poze:

Sunt superbi
sa ii porti cu placere, si sa ii dansezi pana la epuizare ;-).

ralu_ela
03.03.2009, 19:20:50
Fetelor,

Iata cateva poze:

sunt superbi......vreau si eu.....alte culori mai aveau?
sa-i porti cu multa placere

Diana_Peter
03.03.2009, 20:59:27
sunt superbi......vreau si eu.....alte culori mai aveau?
sa-i porti cu multa placere

Multumesc de apreciere!

Pai au o gama variata de culori si texturi de piele. Iti poti alege ce vrei :)

mlx
06.02.2010, 11:44:35
Buna fetelor! Sunt noua venita in grupul viitoarelor miresici.
Unde gasesc pantofi de mireasa nr.25?

cami_d
10.02.2010, 11:15:25
Buna fetelor! Sunt noua venita in grupul viitoarelor miresici.
Unde gasesc pantofi de mireasa nr.25?
Bine ai venit!!!!! Cred ca cel mai bine este sa-ti faci pe comanda:D !

alex4
14.01.2011, 12:12:55
pe site au un singur model asa zis de "mireasa" insa la showroom au mult mai multe.
Firma este in zona Pietei Progresul; se afla dupa cum scrie si pe site, pe str. Crisul Alb, pe dreapta (este o casa mare, alba, cu un gard din fier forjat fara nici un fel de indicii cum ca acolo ar fi vreo fabrica de incaltaminte).

Vreau si eu site ul de unde ti ai luat pantofii sunt foarte frumosi!!!!

geanina1234
14.01.2011, 12:20:04
Alex4...ti-am trimis eu pm cu site-ul.

liutza84
14.01.2011, 17:52:18
Vreau si eu site ul de unde ti ai luat pantofii sunt foarte frumosi!!!!
Il vreau si eu,te rog. Merci

Inna_
17.01.2011, 17:58:14
Alex4...ti-am trimis eu pm cu site-ul.

Mi-l trimiti si mie te rog? ;;)

Inna_
17.01.2011, 19:49:10
imi dai si mie site-ul te rog? :) ms

Roxy, Diana sa stii ca nu mai intra pe forum. Sau cel putin nu a intrat demult asa ca slabe sanse sa iti trimita site-ul :(

geanina1234
17.01.2011, 20:13:07
V-am trimis PM, fetelor.

Inna_
17.01.2011, 20:28:56
V-am trimis PM, fetelor.

Multumim! :* Pe mine nu ma interesau pantofii de mireasa, ma intereseau pantofii de ocazie, dar nu m-am putut abtine sa nu imi clatesc putin ochii si cu pantofii de mireasa. Sunt cateva modele deosebite :x:x:x

Gianinaid
05.02.2011, 10:06:39
Gianina, as vrea si eu situl, te rog ..Ms

Serinela
16.02.2011, 21:53:03
Multumim! :* Pe mine nu ma interesau pantofii de mireasa, ma intereseau pantofii de ocazie, dar nu m-am putut abtine sa nu imi clatesc putin ochii si cu pantofii de mireasa. Sunt cateva modele deosebite :x:x:x
m-ati facut curioasa! ce site este asta?
pupici

Inna_
17.02.2011, 18:16:54
m-ati facut curioasa! ce site este asta?
pupici

Ti-am trimis PM.

dalela
17.02.2011, 22:17:12
superbe aceste sandalutze

mihaeladragan
17.02.2011, 22:34:24
Sandalele pe care mi le doresc eu.....

dalela
18.02.2011, 11:40:12

le gasesti pe zappos.com si pe shoe.com parka, pretul nu este foarte mare maxin maxim 60$,..........dar transportul rupe, si depinde si ca marime porti, ca marimi mici e groaza nu gasesti

Inna_
19.02.2011, 10:05:41

Sunt superbe! :suuuper:

dorinutza88
21.02.2011, 19:07:29
pantofi foarte draguti gasiti pe ISADORABLE.RO

Inna_
21.02.2011, 20:48:43
pantofi foarte draguti gasiti pe ISADORABLE.RO

Multumim pentru site! :)

Danet
27.02.2011, 21:21:45
Stiti;;) ca la Veronese la Bucuresti iti poti face pe comanda ce model vrei. Eu acolo o sa-mi fac...

Danet
08.03.2011, 11:41:06
Cam modelul asta il comand chiar sapt viitoare ca plec la Buc.... abia astept!!!

Inna_
08.03.2011, 12:22:30
Cam modelul asta il comand chiar sapt viitoare ca plec la Buc.... abia astept!!!

:madlaugh:Sunt foarte foarte frumosi! Felicitari pentru alegere!

Danet
09.03.2011, 09:51:45
:madlaugh:Sunt foarte foarte frumosi! Felicitari pentru alegere!

Multumesc! Abia astept sa-i vad....mi-am mai comandat si unii negrii de purtare si nici nu m-a costat fff mult!!!

Inna_
09.03.2011, 09:58:54
Multumesc! Abia astept sa-i vad....mi-am mai comandat si unii negrii de purtare si nici nu m-a costat fff mult!!!

Sa-i porti cu placere! :)>-

dalela
09.03.2011, 13:20:22
superbi...........cam cat te costa

Danet
09.03.2011, 20:36:09
superbi...........cam cat te costa

pai astia de mireasa 280 si ceilalati negrii 200 si mi-a zis ca daca imi cumpar si balerini de shimb imi mai face reducere

Mirelybz
08.05.2012, 11:53:43
Stiti;;) ca la Veronese la Bucuresti iti poti face pe comanda ce model vrei. Eu acolo o sa-mi fac...
Acum se pot face si in Buzau este un magazin in mall, cu multe culori si modele. Eu cred ca acolo voi merge sa-mi fac pantofii.

cristianalala
13.05.2012, 19:26:01
am gresit daca mi-am luat sandale pt 15 sept?

olovena
15.05.2012, 23:53:49
nu draga mea,u ai rochia cu bretelutze,asa ca poti sa porti la ea doar sandale sau decupati :P

cristianalala
21.05.2012, 20:32:07
Pai si dac tu o ai fara, asta inseamna ca tre' sa fi desculta?! :P

olovena
23.05.2012, 13:47:30
Pai si dac tu o ai fara, asta inseamna ca tre' sa fi desculta?! :P

offfff....treb sa te invat eu tot,e vb de bretelutzele subtiri la care nu se iau niciodata cu pantofi,botine si chesti de genul ata.la rochiile fara bretele poti sa iei pantofii,cizme.....ce vrei u.e o regula de baza sis!!!

cristianalala
23.05.2012, 20:12:39
multumesc pentru ca existi!

Elizaa
19.06.2012, 20:58:49
Acum se pot face si in Buzau este un magazin in mall, cu multe culori si modele. Eu cred ca acolo voi merge sa-mi fac pantofii.
Exista un magazin in Galeria mall la intrare pe partea dreapta, unde se pot face combinatii intre culori nemaiintalnite in Buzau, la fel si intre modele la fel de cautate. Preturile sunt undeva la 350 lei dar calitatea nu se discuta....sunt testate personal, ba mai mult sunt la a 2 a pereche deja purtata.....totul super
Va recomand cu drag pentru cea mai minunata zi !