PDA

Versiunea completa : Pantofi de mireasa in Ploiesti

hermy
11.10.2007, 13:08:52
Fetelor,eu am o mare problema!Maine ma duc sa-mi iau rochia de la Brasov,am lasat-o acolo pentru retus s trebuie sa ma duc cu pantofii ca sa o scurteze in functie de tocul pe care il voi avea,insa nici pana la aceasta ora nu mi-am gasit pantofi!Va rog sa ma ajutati,daca stiti vre-un magazin.....rochia este crem as vrea si pantofii tot cam asa!:-SS

hermy
11.10.2007, 13:10:52
Si mai am o problema!Ce model de pantofi v-ati luat voi,cu botul ascutit sau rotund???

maxine
11.10.2007, 13:31:45
Eu i-am avut decupati in fata, au fost mai mult sandale decat pantofi de fapt. I-am luat din magazinul Victoria din Bucuresti, au fost f ieftini, doar 1 milion si fiind de "unica folosinta" pentru mine ( puteti vedea in poza de ce :) ) ii fac cadou

hermy
11.10.2007, 14:37:06
Eu i-am avut decupati in fata, au fost mai mult sandale decat pantofi de fapt. I-am luat din magazinul Victoria din Bucuresti, au fost f ieftini, doar 1 milion si fiind de "unica folosinta" pentru mine ( puteti vedea in poza de ce :) ) ii fac cadou

Foarte frumusei pantofiorii dar in Ploiesti un magazin unde as putea gasi nu stie nimeni?Mi-ar placea foarte mult sa gasesc unii in modelul acelora ai tai dar ,cred, ca imi trebuie tocul mai inalt(stiu ca sunt incomozi) dar nu pot scurta decat putin din rochie ca sa nu-i stric din model :sad: !Va rog sa ma ajutati

maxine
11.10.2007, 16:30:05
Foarte frumusei pantofiorii dar in Ploiesti un magazin unde as putea gasi nu stie nimeni?Mi-ar placea foarte mult sa gasesc unii in modelul acelora ai tai dar ,cred, ca imi trebuie tocul mai inalt(stiu ca sunt incomozi) dar nu pot scurta decat putin din rochie ca sa nu-i stric din model :sad: !Va rog sa ma ajutati

Ai mei au avut tocuri de 7 cm, adica nu tocmai joase....sincer nu te-as sfatui sa-ti iei mai inalte. Eu atata timp cat am avut pantofii astia n-am avut probleme cu rochia, ma refer la lungime, dar la un moment dat m-am schimbat in balerini si a trebuit sa-mi tin rochia ca sa nu ma impiedic in ea, dar totusi n-a fost asa greu pe cat mi-am imaginat

andreear
11.10.2007, 17:06:52
Fetelor,eu am o mare problema!Maine ma duc sa-mi iau rochia de la Brasov,am lasat-o acolo pentru retus s trebuie sa ma duc cu pantofii ca sa o scurteze in functie de tocul pe care il voi avea,insa nici pana la aceasta ora nu mi-am gasit pantofi!Va rog sa ma ajutati,daca stiti vre-un magazin.....rochia este crem as vrea si pantofii tot cam asa!:-SS

Buna,
Eu ti-as recomanda sa iti cauti pantofi la Modissimo( sunt putin mai scumpi dar am vazut modele frumoase), am mai vazut pantofi draguti si la Benvenutti in mall sau la magazinelul ala vis a vis de fostul "Lumea Copiilor". Sunt modele dragfute, sper sa iti gasesti ceva care sa iti placa!Succes!

oana_popescu23
11.10.2007, 20:25:34
eu i-am luat de la alb si negru
nu ii au expusi dar dak intrebi te ajuta doamnele

Brone
12.10.2007, 10:52:50
eu i-am luat de la alb si negru
nu ii au expusi dar dak intrebi te ajuta doamnele

Itzi doresc pt maine sa ai parte de o nunta mirifica ..sa fie totul asha cum itzi doreshti :* :* :*
Casa de piatra shi numai fericire va doresc :*

Brone
12.10.2007, 10:56:27

Astazi este deja "maine" :))
Sper ca ai rezolvat macar provizoriu cu pantofii .... mai ales daca ai idee cam ce inltzime vrei sa aiba tocurile nu era necesar sa ai exact incaltzarile pe care tzi le doreshti pt nunta :)
Eu mi'am propus sa'mi iau sandale ..in ideea sa nu am probleme sa ma stranga sau sa ma roada daca ash alege pantofi.
Itzi pot recomanda ..in caz ca ejti interesata...magazine cu pretzuri bune in Bucureshti. Daca nu are cine sa mearga cu tine spune'mi shi merg eu :))) Vi in Buc shi bagam mare cautari ;)
:*

hermy
15.10.2007, 08:39:36
#:-S Am gasit in Brasov!!!Multumesc mult pentru ajutor,dar am avut noroc,in brasov am gasit un model dragut si cu tocul cum il vroiam eu,adica de 7 cm si mai grosut ca sa fie un pic ma comozi!Si au avut un pret modic,in comparatie cu unii intr-adevar superbi si chiar de mireasa dar care erau 900 lei:( !
Acum mai doua intrbari:1.Voi v-ati luat crinoina sau jupon?De unde si cu cat? si 2.voalul cine il coase ca eu nu ma pricep,trebuie sa ma duc la o croitorie?
Multumesc foarte mult pentru ajutorul acordat :* !

Brone
15.10.2007, 10:09:23
#:-S Am gasit in Brasov!!!Multumesc mult pentru ajutor,dar am avut noroc,in brasov am gasit un model dragut si cu tocul cum il vroiam eu,adica de 7 cm si mai grosut ca sa fie un pic ma comozi!Si au avut un pret modic,in comparatie cu unii intr-adevar superbi si chiar de mireasa dar care erau 900 lei:( !
Acum mai doua intrbari:1.Voi v-ati luat crinoina sau jupon?De unde si cu cat? si 2.voalul cine il coase ca eu nu ma pricep,trebuie sa ma duc la o croitorie?
Multumesc foarte mult pentru ajutorul acordat :* !

Bine ca ai gasit :*
Inca nu a inceput croitoreasa sa'mi faca rochia dar cred ca o sa fie pe crinolina..care nu costa mai mult de 100 lei. Voal shi crinolina se gasesc din belshug pe Lipscani.

analazarescu
07.01.2008, 12:00:34
va rog rog frumos sa imi spuna si mie cineva de unde as putea lua si eu pantofi de mireasa marimea 34 din ploiesti sau macar din bucuresti?

luci_ana
29.01.2008, 08:26:39
Ai incercat la targul de nunti? Spunea cineva de pe forum ca si-a gasit acolo. Sic chiar marimea 34.
Am vazut si eu multe modele frumoase, dar nu am fost foarte atenta...ca de eram prea incantata ca am luat rochita. O sa ma mai uit saptamana asta si dc nu ajungi la targ poatenotezeu niste firme cu pantofiori frumosi sima uit sila pret.

analazarescu
29.01.2008, 10:22:17
Ai incercat la targul de nunti? Spunea cineva de pe forum ca si-a gasit acolo. Sic chiar marimea 34.
Am vazut si eu multe modele frumoase, dar nu am fost foarte atenta...ca de eram prea incantata ca am luat rochita. O sa ma mai uit saptamana asta si dc nu ajungi la targ poatenotezeu niste firme cu pantofiori frumosi sima uit sila pret.

mai cred ca chiar despre mine e vorba...mi-am gasit pantofi.....eu am zis pe forum ca mi-am gasit marimea 34 acolo...am pus si poze cu ei

CONT-INCHIS-047
23.03.2008, 16:13:01
fetele...ce magazine imi recomandati pentru a-mi cauta pantofiorii???De preferat sa fie din Ploiesti...

andreear
23.03.2008, 18:28:02
fetele...ce magazine imi recomandati pentru a-mi cauta pantofiorii???De preferat sa fie din Ploiesti...

Eu mi-am luat sandalele din Galerii, este la parter un magazin cu pantofii, se numeste B....

mikimiki
29.03.2008, 19:47:14
eu mi-am facut pantofii la comanda si sunt foarte multumita , mai ales ca au toculet mic asa cum imi doream si in oras nu gaseam

daca sunteti interesate va pot recomanda magazinul cu incredere , este aproape de restaurantul vatra p. pe langa hale

CONT-INCHIS-047
30.03.2008, 13:21:50
eu mi-am facut pantofii la comanda si sunt foarte multumita , mai ales ca au toculet mic asa cum imi doream si in oras nu gaseam

daca sunteti interesate va pot recomanda magazinul cu incredere , este aproape de restaurantul vatra p. pe langa haleDa-mi si mie un pm si spune-mi si ce preturi au informativ.

CONT-INCHIS-047
02.04.2008, 12:58:32
Am fost si eu la magazinul acela.Am ramas uimita de preturi...foarte buna 96 Ron si sunt din piele...Am vazut si un model care mi-a placut si merge sa dai comanda si cu un toc mai micut.Ramane acum sa merg si cu Iubi sa vedem el de ce model zice...Dar nu mi-a venit in cap sa ma uit si la celelalte modele pe negru de exemplu si sa spun eventual sa imi faca la comanda acelasi model, dar pe Alb...o sa ma uit mai bine data viitoare.Pantofii sunt gata in 2 saptamani de cand dai comanda.

deeag
02.04.2008, 14:02:44
fetele dati-mi si mie un pm cu denumirea magazinului si unde este mai exact ............va rog . ca vreau sa ma uit si eu de pantofiori

CONT-INCHIS-047
02.04.2008, 15:02:37
fetele dati-mi si mie un pm cu denumirea magazinului si unde este mai exact ............va rog . ca vreau sa ma uit si eu de pantofiori

Ai PM :D :D

andreear
02.04.2008, 21:41:45
Ai PM :D :D

Vreau si eu[-o<[-o<[-o<

deeag
03.04.2008, 09:01:02
mersi esti o draguta

mickyroxy
03.04.2008, 09:05:34
Buna,

Ati vazut pe undeva pantofi crem draguti?

luci_ana
03.04.2008, 13:20:51
Buna,

Ati vazut pe undeva pantofi crem draguti?

Eu am vazut crem-ivory la leonardo. Astept sa ii mai reduca ca cum sunt aproape de 4 milioane. Sunt tare frumusei

mikimiki
10.04.2008, 09:01:31
firma de care va povesteam se numeste pantolux

acestia sunt pantofii care mi i-am facut acolo ( :D in imagine este doar un pantof)

andreear
10.04.2008, 09:26:23

acestia sunt pantofii care mi i-am facut acolo ( :D in imagine este doar un pantof)

F frumosi......sa ii porti sanatosi!

mikimiki
10.04.2008, 09:27:19
F frumosi......sa ii porti sanatosi!

multumesc muuuulllttt;;)

mitzuskaya
10.04.2008, 09:28:18

Super ....
si eu mi-am facut sandalute pe comanda si am fost fff multumita...
>:D<

mikimiki
10.04.2008, 09:35:26
Super ....
si eu mi-am facut sandalute pe comanda si am fost fff multumita...
>:D<

ti-ai facut sandalutze pt la nunta?

mitzuskaya
10.04.2008, 09:45:49
ti-ai facut sandalutze pt la nunta?

Da pentru nunta,,,, si au fost chiar draguti , le-am facut din materialul de la rochita.]

mikimiki
10.04.2008, 09:47:17
Da pentru nunta,,,, si au fost chiar draguti , le-am facut din materialul de la rochita.]

oau super, poate atasezi niste poze casa vedem si noi

mitzuskaya
10.04.2008, 10:08:19
oau super, poate atasezi niste poze casa vedem si noi
Nu am pozici doar cu perechea in sine , dar va pot da pozica unde se vede cat de cat...:-B
pupiciii

mikimiki
10.04.2008, 10:09:54
Nu am pozici doar cu perechea in sine , dar va pot da pozica unde se vede cat de cat...:-B
pupiciii

ce imi placcccccc[-o<

mitzuskaya
10.04.2008, 10:45:42
ce imi placcccccc[-o<

Saumana multtttt, da le-am umplut de noroi....=P~
:D :((

mikimiki
10.04.2008, 13:34:48
Saumana multtttt, da le-am umplut de noroi....=P~
:D :((
pantofii din saten sau alte materiale sunt foarte eleganti si frumosi dar din pacate se murdaresc foarte repede, fie de afara fie te calca (:(( ) cineva pe picior

mitzuskaya
10.04.2008, 13:51:33
pantofii din saten sau alte materiale sunt foarte eleganti si frumosi dar din pacate se murdaresc foarte repede, fie de afara fie te calca (:(( ) cineva pe picior

Eu mi le-am facut de unica folosinta:)) nu prea mai m-a interesat ce fac cu ele dupa, sunt dintr-un material ca si satenul sa stii ca foarte rezistent pt ca il captuseste cu piele,ai dreptate se murdareste repede dar am avut un pitic pe creier care imi spunea mereu "" mitzulik te rog sa iti faci sandale din acelasi material ca rochia ca o sa dea bine"""":)) =)) <:-P =D> :D :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: :A si piticul a castigatttt , mi-am facut pe comanda exact cum imi doream

mikimiki
10.04.2008, 14:00:55
Eu mi le-am facut de unica folosinta:)) nu prea mai m-a interesat ce fac cu ele dupa, sunt dintr-un material ca si satenul sa stii ca foarte rezistent pt ca il captuseste cu piele,ai dreptate se murdareste repede dar am avut un pitic pe creier care imi spunea mereu "" mitzulik te rog sa iti faci sandale din acelasi material ca rochia ca o sa dea bine"""":)) =)) <:-P =D> :D :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: :A si piticul a castigatttt , mi-am facut pe comanda exact cum imi doream

si nu le poti duce la curatatorie?
trimite-l pe piticu' cu ele in traista si sa rezolve problema<:-P

CONT-INCHIS-047
10.04.2008, 14:19:13

=)) fetelor...am ras...(fara sa imi dau seama ca sunt la servici in fata copiilor) of ce imi faceti voi mie :D

Cat au costat sandalele si unde le-ai facut?fac si pantofi.Eu pantofi vreau...adica in fata plini si la spate cu bareta.Pana acum imi convine f mult oferta de la magazinul recomandat de miki.

mitzuskaya
10.04.2008, 14:25:55
e si asta o varianta ,,, deseara tb sa am o discutie serioasa cu el si sa il pun sa repare ce a stricat ... pai se poate....
:))

mitzuskaya
10.04.2008, 14:29:15
=)) fetelor...am ras...(fara sa imi dau seama ca sunt la servici in fata copiilor) of ce imi faceti voi mie :D

Cat au costat sandalele si unde le-ai facut?fac si pantofi.Eu pantofi vreau...adica in fata plini si la spate cu bareta.Pana acum imi convine f mult oferta de la magazinul recomandat de miki.

Ne distram si noi ce sa facem , facem haz de necaz pe problemele ivite pe parcurs.
Eu sandalutele le-am facut pe la pisica alba, pe un gang este un magazin de reparat pantofi , acolo face orice, si costa 150 lei perechea.
Te duci cu modelu si gata se rezolva dar ai grija cu piticu cum te intelegi cu el...:*

mikimiki
10.04.2008, 14:32:37
e si asta o varianta ,,, deseara tb sa am o discutie serioasa cu el si sa il pun sa repare ce a stricat ... pai se poate....
:))

ce scumpica esti!=))

CONT-INCHIS-047
10.04.2008, 14:55:11
Ne distram si noi ce sa facem , facem haz de necaz pe problemele ivite pe parcurs.
Eu sandalutele le-am facut pe la pisica alba, pe un gang este un magazin de reparat pantofi , acolo face orice, si costa 150 lei perechea.
Te duci cu modelu si gata se rezolva dar ai grija cu piticu cum te intelegi cu el...:*

Mersi.O sa caut si pe acolo sa vad ce si cum :* Piticu meu e plecat in vacanta =))

michelle_08
10.04.2008, 15:10:17
buna fetelor! stie cineva unde sa gasesc pantofiori dragutzi in Iasi? Ce magazine imi recomandati? Multzumesc mult! Pupici :*

CONT-INCHIS-047
10.04.2008, 16:19:05
buna fetelor! stie cineva unde sa gasesc pantofiori dragutzi in Iasi? Ce magazine imi recomandati? Multzumesc mult! Pupici :*
Sper sa gasesti pe cineva care sa te poata ajuta, dar noi suntem din Prahova in principiu...dar cine stie...

luci_ana
13.04.2008, 10:13:49
Fetelor am trecut vineri prin Balif, si am vazut ceva pantofiori de miresica. Au aparut si sandalutele(am gasit o pereche care se potriveste super cu rochita mea....chiae e si modelul pe care mi-l oresc , doar ca mi-as dori mai mult un pantofior). Mergeti si voi , ca nu aveti nimic de pierdut. Sunt cateva standuri cu marfa super.

Tiffany
01.05.2008, 22:07:57
Buna fetelor.....Va rog imi puteti trimite un mesaj privat ca sa imi spuneti unde pot face si eu pantofi pe comanda?M-ar interesa balerini albi...pt ca sunt inalta si nu vreau sa il depasesc pe sotul meu...si port si un nr ceva mai mare.:D

CONT-INCHIS-047
12.05.2008, 17:29:59
Mi-am luat pantofii azi.Am vrut pana la urma sa fie simplii.I-au placut si lui Iubi :D

andreear
12.05.2008, 17:33:43
Mi-am luat pantofii azi.Am vrut pana la urma sa fie simplii.I-au placut si lui Iubi :D

Foarte frumosi! Sa ii dansezi sanatoasa!!!

CONT-INCHIS-047
12.05.2008, 17:50:10
Foarte frumosi! Sa ii dansezi sanatoasa!!!

Multumesc.Cand i-am aratat parintilor le-am zis :"Ce-o sa-i mai dansez eu pe ei la nunta..." ;)) ;))

luci_ana
12.05.2008, 18:01:38
Foarte frumosi Anca. Sa ii porti cu multa placere si sa te simti in ei ca si cum ai fi desculta. :)

CONT-INCHIS-047
13.05.2008, 11:50:21
Foarte frumosi Anca. Sa ii porti cu multa placere si sa te simti in ei ca si cum ai fi desculta. :)

Cam greu...dar totusi o sa iau si sandalute de schimb.

madutza23
13.05.2008, 12:53:50
foarte frumosi pantofiorii tai.
Eu mi-am luat "dansatorii" deocamdata :-p

Danutza2007
13.05.2008, 13:17:29
Eu mi-am luat "dansatorii" deocamdata :-p[/quote]
sunt ff frumusei. de unde i-ai luat?

madutza23
13.05.2008, 14:39:32
Eu mi-am luat "dansatorii" deocamdata :-p
sunt ff frumusei. de unde i-ai luat?[/quote]
De la Ergy daca sti magazinul pe linia de tramvai de la hale. Vis-a-vis de Acapulco. Au pe toate culorile inclusiv alb si sunt foarte ieftine. Daca ma tin in seara aia sunt foarte multumita. \:D/

Danutza2007
13.05.2008, 18:35:21
sunt ff frumusei. de unde i-ai luat?
De la Ergy daca sti magazinul pe linia de tramvai de la hale. Vis-a-vis de Acapulco. Au pe toate culorile inclusiv alb si sunt foarte ieftine. Daca ma tin in seara aia sunt foarte multumita. \:D/[/quote]

super, merci mult. o sa dau si eu o tura pe acolo. ca eu nu prea stau bine pe tocuri

NMM
14.05.2008, 06:16:50
exact asa sunt si ai mei. mult dans si voie buna iti doresc.

CONT-INCHIS-047
14.05.2008, 07:22:53
exact asa sunt si ai mei. mult dans si voie buna iti doresc.

sa ii dansezi fericita :D

Danutza2007
14.05.2008, 07:25:31

foarte eleganti! sa-i porti fericita!

CONT-INCHIS-047
14.05.2008, 07:29:10
foarte eleganti! sa-i porti fericita!

Mersi la fel.Mai ai foarte putin pana la nunta :D

roxana87
14.05.2008, 07:43:38
fetelor mie imi trebuiesc o pereche de sandalutze lila adik sa fie la culoarea rochitei de civila.A vazut cineva ceva asemanator?De altfel imi trebuie si o gentutza la aceiasi cul q sandalutzele tot pt civila.Poze q rochitza gasiti la topicul pt civila.pupici

Danutza2007
14.05.2008, 07:56:49
Mersi la fel.Mai ai foarte putin pana la nunta :D
da, si nu mi-am aranjat mai nimic :(

maxine
15.05.2008, 00:25:15
Fetele care aveti probleme cu tocurile, sa va luati pernute de silicon pt pantofi/sandale. Ajuta cat de cat

CONT-INCHIS-047
15.05.2008, 22:17:50
Eu, cand mi-am cumparat pantofiorii de mireasa, mi-am mai luat o pereche de pantofi pt purtat.Azi am stat cu ei cam 4 ore si jumatate si m-au ros la un picior la un degetelCe as putea sa fac sa nu ma mai roada?Acum trebuie sa stau cel putin o saptamana fara pantofiori :( Daca mi se intampla asa si la nunta??

mikimiki
16.05.2008, 09:39:30
Eu, cand mi-am cumparat pantofiorii de mireasa, mi-am mai luat o pereche de pantofi pt purtat.Azi am stat cu ei cam 4 ore si jumatate si m-au ros la un picior la un degetelCe as putea sa fac sa nu ma mai roada?Acum trebuie sa stau cel putin o saptamana fara pantofiori :( Daca mi se intampla asa si la nunta??

bunica mea m-a invatat sa stau cateva ore cu ei incaltata cu sosete flausate putin umede

la mine a mers... incearca si tu dar dupa ce iti trece bataia de la deget
;))

mikimiki
16.05.2008, 09:41:01
fetelor mie imi trebuiesc o pereche de sandalutze lila adik sa fie la culoarea rochitei de civila.A vazut cineva ceva asemanator?De altfel imi trebuie si o gentutza la aceiasi cul q sandalutzele tot pt civila.Poze q rochitza gasiti la topicul pt civila.pupici

roxana eu nu resusesc sa-ti gasesc pozele cu rochia pt cununia civila

le poti atasa tu , ca sa-mi fac o idee

CONT-INCHIS-047
16.05.2008, 16:19:48
bunica mea m-a invatat sa stau cateva ore cu ei incaltata cu sosete flausate putin umede

la mine a mers... incearca si tu dar dupa ce iti trece bataia de la deget
;))

Mersi.O sa o incalt pe mama cu ei ;))

roxana87
16.05.2008, 20:03:42
poze q rochita

mikimiki
17.05.2008, 17:20:43
poze q rochita

ce frumusica esti ... si mie imi place rozul/lila-ul

o sa ne uitam prin oras daca observam ceva , iti dam de veste

roxana87
18.05.2008, 17:37:44
ms mult va pup si bafta si voua la alte cautari

CONT-INCHIS-047
19.05.2008, 18:27:00
ms mult va pup si bafta si voua la alte cautari

Eu am vazut ceva asa colorat la Pansi parca...

mikimiki
20.05.2008, 14:23:09
poze cu pantofii mei .... primiti de la iubi de ziua indragostitilor

sunt simplii dar foarte comozi... vin mult mai bine cand sunt incaltata cu ei decat in poza

luci_ana
20.05.2008, 18:01:28

sunt simplii dar foarte comozi... vin mult mai bine cand sunt incaltata cu ei decat in poza
sunt foarte frumosi pantofiorii tai. Sa-i dantuiesti fericita

CONT-INCHIS-047
20.05.2008, 21:58:11

Nu sunt aceia de care ai dat comanda? sau doar seamana?

mikimiki
21.05.2008, 08:28:16
Nu sunt aceia de care ai dat comanda? sau doar seamana?

da. sunt pantofii de la pantolux ( mi i-a comandat iubi meu ...iar pe 14 februarie m-a dus la magazinul asta - nici nu stiam de el si pantofii mi-au venit perfect);-)

CONT-INCHIS-047
21.05.2008, 08:31:14
da. sunt pantofii de la pantolux ( mi i-a comandat iubi meu ...iar pe 14 februarie m-a dus la magazinul asta - nici nu stiam de el si pantofii mi-au venit perfect);-)

Pai iti mai zic o data...sa ii porti cu placere si sa iti aduca noroc!

mikimiki
21.05.2008, 11:46:55
Pai iti mai zic o data...sa ii porti cu placere si sa iti aduca noroc!

multumesc mult fetelor :x

mikimiki
21.05.2008, 21:07:27

roxana, m-am tot uitat pe net azi poate iti gasesc sandalutze asortate dar nu prea am gasit sau ce gaseam erau foarte scumpe

arunca totusi o privire pe acest site
http://www.shoes.com/Shopping/Results.aspx?N=0+4294966054+4294967138+6207

ti-am sortat niste poze : ce model iti place?

CONT-INCHIS-047
22.05.2008, 21:46:09
roxana, m-am tot uitat pe net azi poate iti gasesc sandalutze asortate dar nu prea am gasit sau ce gaseam erau foarte scumpe

arunca totusi o privire pe acest site
http://www.shoes.com/Shopping/Results.aspx?N=0+4294966054+4294967138+6207

ti-am sortat niste poze : ce model iti place?

Mie imi place al doilea model :D

roxana87
23.05.2008, 15:35:16
ms pt atentionare:DImi place modelul 2.N-am ami avut timp deloc sa intru si nici sa ma ocup q cautatu si mersu la magazinul de unde ti-ai luat tu:(Am inceput verificarile la facultate si d-asta.Ms mult pt ajutor.Esti o scumpik

mikimiki
23.05.2008, 22:38:48
ms pt atentionare:DImi place modelul 2.N-am ami avut timp deloc sa intru si nici sa ma ocup q cautatu si mersu la magazinul de unde ti-ai luat tu:(Am inceput verificarile la facultate si d-asta.Ms mult pt ajutor.Esti o scumpik

sa-mi spui daca ti-a placut vreun moddel de la magazinul unde am fost eu

madii113
26.05.2008, 19:56:52
Fetelor,
Eu sunt putin pretentioasa la pantofi, vreau unii inchisi in fata cu toc mare ca rezist pe el, dar vreau sa ma leg in spate cu bretelute din voal ceva,sa imi fac o funda frumoasa.
Intelegeti ce vreau sa spun.
Ati vazut pe undeva?:-\

mikimiki
27.05.2008, 07:50:32
Fetelor,
Eu sunt putin pretentioasa la pantofi, vreau unii inchisi in fata cu toc mare ca rezist pe el, dar vreau sa ma leg in spate cu bretelute din voal ceva,sa imi fac o funda frumoasa.
Intelegeti ce vreau sa spun.
Ati vazut pe undeva?:-\

care iti place?

mikimiki
27.05.2008, 07:53:34
care iti place?

roxana,

am vazut pantofi (sanda)lila pe republicii ceva in genul asta (dar mai josi decat in imagine)

roxana87
27.05.2008, 12:37:24
o sa merg maine pe republicii sa ma uit dupa examen....simt k nu mai am timp de nimic de cand am inceput cu verificarile la facultate...offf...abia astept sa treaca

madii113
27.05.2008, 19:22:55
care iti place?
Imagini atasatehttp://www.miresici.ro/images/attach/jpg.gif1210235022.jpg (http://www.miresici.ro/attachment.php?attachmentid=139521&d=1211867428) (6,8 KB, 6 views)http://www.miresici.ro/images/attach/jpg.gif1209578722.jpg (http://www.miresici.ro/attachment.php?attachmentid=139522&d=1211867428) (9,0 KB, 3 views)
Amandoua dar a doua pereche este superrrrrrrrrrrrrrrr:love: :love:
De unde sunt sau unde ii pot gasi?
Mersi pentru sfaturile care mi le dai si ca incerci sa ma ajuti asa repede

mikimiki
28.05.2008, 09:18:07
care iti place?
Imagini atasatehttp://www.miresici.ro/images/attach/jpg.gif1210235022.jpg (http://www.miresici.ro/attachment.php?attachmentid=139521&d=1211867428) (6,8 KB, 6 views)http://www.miresici.ro/images/attach/jpg.gif1209578722.jpg (http://www.miresici.ro/attachment.php?attachmentid=139522&d=1211867428) (9,0 KB, 3 views)
Amandoua dar a doua pereche este superrrrrrrrrrrrrrrr:love: :love:
De unde sunt sau unde ii pot gasi?
Mersi pentru sfaturile care mi le dai si ca incerci sa ma ajuti asa repede

am luat poza de pe un site, am cerut acum detalii despre aceasta poza , sa-mi sugereze magazinul sau firma
cum aflu raspuns , te anunt

andreear
28.05.2008, 09:32:20
am luat poza de pe un site, am cerut acum detalii despre aceasta poza , sa-mi sugereze magazinul sau firma

Te rog mult da-mi si mie pe PM numele site-ului asta...Merci>:D<

mada_lina22
07.06.2008, 09:36:48
fetelor, unde gasesc si eu modelul acesta de sandalute, ca imi plac ff mult:*

madii113
16.06.2008, 19:28:27
Mikimiki ai mai aflat ceva de sandalute?
MADA_LINA22 daca aflii ceva de sandalutele acestea da-mi de veste si mie.
Cam asa imi doresc si euy.
Multi pupici.

mada_lina22
16.06.2008, 21:32:28
nu am aflat nimic de sandalute, poate merg facute la comanda... vorbeau fetele mai la inceput de un magazin unde te duci cu modelul si-ti face ce vrei...inca nu am incercat>:D<

mikimiki
17.06.2008, 09:58:03
Mikimiki ai mai aflat ceva de sandalute?
MADA_LINA22 daca aflii ceva de sandalutele acestea da-mi de veste si mie.
Cam asa imi doresc si euy.
Multi pupici.

nu mi-au dat nici un raspuns, cred ca poza era luata pur si simplu de pe net.

luci_ana
19.06.2008, 12:59:06
Fetelor am fost astazi prin oras. Am vazut foarte multe perechi si modele de pantofiori de mireasa. Cei pe care ii asteptam eu la reducere nu mai sunt decat marimi mari.....dar poate e mai bine asa, ca erau putin cam inalti, si cred ca mi-ar fi fost greu sa stau toata noaptea cu ei.
Si am mai gasit unii care imi plac si s-ar fi potrivit foarte bine cu rochita , dar la fel nu aveau marimea mea.
dar am gasit si unii marimea mea, un model care imi place.
Oricum o sa mai caut ca am timp destul.
Dar sa nu va facrti pb ca nu gasiti pantofiori de miresica ca sunt peste tot de la 50 ron in sus

madutza23
07.07.2008, 12:29:44
buna fetelor!
Mi-am luat pantofi. Sper sa va placa \:D/

andreear
07.07.2008, 12:35:30
buna fetelor!

Foarte frumosi...de unde i-ai luat?
Aaaa sa ii porti sanatoasa si iubita!!!!

luci_ana
07.07.2008, 13:50:58
buna fetelor!
foarte frumoais. Chiar sunt pantofiori de miresica. Nu stiu daca i-ai putea purta altfel. Sa-i dansezi cu placere

madutza23
07.07.2008, 14:46:04
foarte frumoais. Chiar sunt pantofiori de miresica. Nu stiu daca i-ai putea purta altfel. Sa-i dansezi cu placere
Va multumesc! Ma bucur ca va plac. De miresica sunt dar i-am gasit f. f. ieftini si o sa-i rup la dans :D

mikimiki
07.07.2008, 21:11:54
Va multumesc! Ma bucur ca va plac. De miresica sunt dar i-am gasit f. f. ieftini si o sa-i rup la dans :D

sa-i porti cu placere... sunt mumosi;;) :*

v80roxana
07.07.2008, 21:21:56
eu i-am luat...se vede pe pantof...imi plac la nebunie

Liv
08.07.2008, 08:19:01
buna fetelor!
Super faini..sa-i porti sanatoasa

Liv
08.07.2008, 08:19:55
Superrrrr ......>:D< >:D<si ai tai sa-i porti sanatoasa...

madutza23
08.07.2008, 08:21:08
Super faini..sa-i porti sanatoasa
Saru-mana la fel si tu daca i-ai luat deja.>:D<

luci_ana
08.07.2008, 11:03:00
Wawwwww. Superbi.

v80roxana
08.07.2008, 11:12:40
Superrrrr ......>:D< >:D<si ai tai sa-i porti sanatoasa...

mersi mersi>:D< ..ziceam ca nu-mi gasesesc eu pantofi care sa-mi placa dar i-am gasit.... ca pe mine ma asteptau;))

tu ti-ai luat?

madutza23
08.07.2008, 12:40:19
Foarte frumosi pantofii tai. Sa-i porti cu placere. Nu sunt cam inalti?
Cam scumpi stiu sigur ca sunt ca i-am vazut si eu in Bucuresti dar mi-au parut exagerati la pret pt pantofi de o noapte.
Pup!

Liv
09.07.2008, 11:20:54
mersi mersi>:D< ..ziceam ca nu-mi gasesesc eu pantofi care sa-mi placa dar i-am gasit.... ca pe mine ma asteptau;))

tu ti-ai luat?
Inca nu.. nici rochia..cred ca in saptamana dinaintea nuntii o sa fiu ocupata....cu cautat roche si pantofi:(( :(( ....Momentan nu prea am timp, deoarece lucrez in Bucuresti (nu in centru) si lucrez si sambata. Incerc duminica sa ma uit prin geamurile vitrinelor:)) :)) :))

Deea2
19.08.2008, 08:47:03

tu ti-ai luat?

fetelor,

am fost ieri in mall-ul vechi si s-a deschis un magazin cu rochii de mireasa ; eu am intrebat si de pantofi si mi s-a spus ca au modele si se pot aduce la comanda ; au un catalog cu modele de pantofi si sandale
nu stia nimic de preturi dar mi-a spus sa revin in 2 saptamani.
deci , cine e interesata poate da o fuga pe acolo sa vada modelele

va pup

Deea2
19.08.2008, 08:50:36

tu ti-ai luat?

Buna

spune -mi te rog unde ai facut marturiile? adica unde ai gasit lemnul de scortisoara

Merci

mikimiki
19.08.2008, 08:53:00
fetelor,

am fost ieri in mall-ul vechi si s-a deschis un magazin cu rochii de mireasa ; eu am intrebat si de pantofi si mi s-a spus ca au modele si se pot aduce la comanda ; au un catalog cu modele de pantofi si sandale
nu stia nimic de preturi dar mi-a spus sa revin in 2 saptamani.
deci , cine e interesata poate da o fuga pe acolo sa vada modelele

va pup

te referi la magazinul cu rochii mariposa? ai curaj sa-ti cumperi de acolo ? au pretir mai mari decat Alb si negru

Deea2
19.08.2008, 09:28:57
te referi la magazinul cu rochii mariposa? ai curaj sa-ti cumperi de acolo ? au pretir mai mari decat Alb si negru

Nu m-am uitat la preturile rochiilor si oricum nici o rochie nu mi-a atras atentia ..eu mi-am luat-o de la Alb si Negru si este exact ce mi-am dorit.
Nu stiu cat costa pantofii din pacate:-? ...dar daca sunt scumpi, fiind si din satin, deci de unica folosinta....acolo sa ramana:))

Deea2
19.08.2008, 10:54:05
Nu m-am uitat la preturile rochiilor si oricum nici o rochie nu mi-a atras atentia ..eu mi-am luat-o de la Alb si Negru si este exact ce mi-am dorit.
Nu stiu cat costa pantofii din pacate:-? ...dar daca sunt scumpi, fiind si din satin, deci de unica folosinta....acolo sa ramana:))

Nu vreau sa se supere nimeni pe nimeni dar am tot citit discutiile de pe forum si am vazut multe pareri referioare la preturi si cat au platit unele miresici pt diverse: rochii, aranjamente..etc
Eu cred ca e un forum unde ne ajutam reciproc cu informatii, idei, sfaturi , nu e un forum unde o mireasa care da , de ex, 800 de euro pe pantofi sau 1500 euro pe aranjamentele florale , sa i se spuna doar chestii de genul: e prea mult, nu as da niciodata, etc - fiecare cheltuie cat doreste si cat isi permite, parerea mea! nu dati in mine:))

mikimiki
19.08.2008, 11:42:12
Nu vreau sa se supere nimeni pe nimeni dar am tot citit discutiile de pe forum si am vazut multe pareri referioare la preturi si cat au platit unele miresici pt diverse: rochii, aranjamente..etc
Eu cred ca e un forum unde ne ajutam reciproc cu informatii, idei, sfaturi , nu e un forum unde o mireasa care da , de ex, 800 de euro pe pantofi sau 1500 euro pe aranjamentele florale , sa i se spuna doar chestii de genul: e prea mult, nu as da niciodata, etc - fiecare cheltuie cat doreste si cat isi permite, parerea mea! nu dati in mine:))

cred ca nimeni nu avut rea intentie... fiecare da dupa posibilitati si asa ne-am exprimat si noi parerile:*

asteptam poze cu pantofii dupa ce ii cumperi

Deea2
19.08.2008, 13:37:40
cred ca nimeni nu avut rea intentie... fiecare da dupa posibilitati si asa ne-am exprimat si noi parerile:*

asteptam poze cu pantofii dupa ce ii cumperi

Mie sincera sa fiu nu mi-au placut in mod deosebit modelele in sensul ca eu as vrea ceva mai ..nu stiu cum sa zic:)
am vazut modele frumoase la Aldo , la mall-ul din baneasa si astept sa bage colectia de toamna iarna.
oricum o sa va dau poze cu ei si astept si eu de la voi ca sa mai fur o idee ceva :))

tu i-ai facut la comanda,nu?

mikimiki
19.08.2008, 14:59:17
Mie sincera sa fiu nu mi-au placut in mod deosebit modelele in sensul ca eu as vrea ceva mai ..nu stiu cum sa zic:)
am vazut modele frumoase la Aldo , la mall-ul din baneasa si astept sa bage colectia de toamna iarna.
oricum o sa va dau poze cu ei si astept si eu de la voi ca sa mai fur o idee ceva :))

tu i-ai facut la comanda,nu?

mi i-a facut la comanda iubi meu si ii multumesc foarte mult, caci nici nu stiam magazinul asta si cred ca as fi cautat si acum niste pantofi si eleganti si comozi cu toculetz mic.

foarte greu gasesti Pl asa ceva, majoritatea pantofilor sunt inalti

andreear
19.08.2008, 17:35:26

Subscriu!!!:)>-

danutzaxcata
05.10.2008, 09:07:52
Eu am gasit pe net un model superb. Cred ca voi merge la Pisica Alba sa incerc o comanda pe modelul asta, din timp, sa vad daca le iese. Va atasez o poza, cu mentiunea ca vreau sa pastrez voal doar in jurul gleznei, iar partea din fata sa fie din piele.

madii113
12.10.2008, 10:55:14
Mai fetelor nush unde ati gasit voi pantofi inalti ca eu ajunsesem in vinerea nuntii si nu gasisem tocuri de 8 sau 10 cm si cu cioc.
Am gasit in Balif pana la urma si la un pret mititel 75 ron.
In centru decat de 3-4 mil si cu toc mic.
Va pupacesc.

milk_honey_85
21.10.2008, 14:14:55

tu ti-ai luat?

cu ai facut sa iei efectele astea de pe glitterfy.com? e superb....astept sa imi scrii si poate reusesti sa ma si indrumi.....daca vrei intra pe mine pe mess sa ma poti invata mai bine:*

pisu_bun
19.02.2009, 12:31:26
cu ai facut sa iei efectele astea de pe glitterfy.com? e superb....astept sa imi scrii si poate reusesti sa ma si indrumi.....daca vrei intra pe mine pe mess sa ma poti invata mai bine:*

buna. sunt un pic offtopic dar nu am reusit sa trrimit PM..mi-a dat o eroare...unde ai facut cununia civila in Ploiesti? Astept PM daca poti u sa trimiti. si multumesc!! :)

si sa fiu si putin pe topic...pantofi comozi gasiti la Vicina in Bucuresti..scumpi insa eu care am probl cu toti pantofii pe care ii detin as da sa stiu ca makr in acea nopate n-o sa plang de durere :P

anita20052005
19.02.2009, 17:25:18
fetelor am si eu o intrebare sandale in seara nunti fac batai ceva poti sta fara ciorap subtire ma refer merge ce spuneti cele care ati incercat

andreear
19.02.2009, 22:11:52
fetelor am si eu o intrebare sandale in seara nunti fac batai ceva poti sta fara ciorap subtire ma refer merge ce spuneti cele care ati incercat

Buna, eu am avut sandale si fara ciorap si nu am avut nici o problema...probabil depinde si de calapod, model...cauta ceva comod, sigur vei gasi! Succes.

anita20052005
20.02.2009, 19:31:25
Buna, eu am avut sandale si fara ciorap si nu am avut nici o problema...probabil depinde si de calapod, model...cauta ceva comod, sigur vei gasi! Succes.
daca nu te stresez si le mai ai se poate sa imi pui o poza sa imi fac o parere pls:">

bebe_emilia
08.03.2009, 17:29:19
La Brasov a fsot cineva sa isi cumpere ? Cum sunt magazinele?

anita20052005
23.03.2009, 10:51:40
eu imi iau rochita si pantofi din barsov bine la anu dar de acolo iau sunt multe magazine de profil sigur gasesti

Georgy_A
29.04.2009, 18:39:37
Iubitele, am reusit sa-mi gasesc niste sandalute pe marimea mea (34) si mie imi plac fff mult! Unii spun ca e bine sa porti pantofi in ziua nuntii, dar nu imi pasa de superstitii ( nici nu stiu ce semnifica)! Va atasez niste pozici si as vrea sa-mi spuneti daca sunt potrivite! Tinand cont ca prin orasul nostru nu prea am vazut nimic deosebit, ma bucur mult ca le-am gasit!

olgutza26
29.04.2009, 22:23:08
imi plac sandalutele tale, dar nu cumva tocul e prea inalt? o sa poti sa dansezi toata noaptea pe ele?

andre10
11.05.2009, 12:35:33
Si eu vreau tot asa cu platforma in fata...dar prefer inchisi in fata si in spate cu baretuta!
Eu port 35 :-s Deci sper sa gasesc

anita20052005
31.05.2009, 15:55:57
fetelor sa imi spuneti si mie unde gasiti ceva de nunta ca eu ma tot uit de anul asta si mie greu sa gasesc ceva si daca aveti sandale cumva fac basici in noaptea nunti

anita20052005
31.05.2009, 15:57:23
Si eu vreau tot asa cu platforma in fata...dar prefer inchisi in fata si in spate cu baretuta!
Eu port 35 :-s Deci sper sa gasesc
si eu la fel caut si am acelasi nr la picor si tot la anu am nunta sper sa gasim ceva pup^:)^

olgutza26
01.06.2009, 12:32:27
fetelor sa imi spuneti si mie unde gasiti ceva de nunta ca eu ma tot uit de anul asta si mie greu sa gasesc ceva si daca aveti sandale cumva fac basici in noaptea nunti
in ceea ce ma priveste, orice pantof sau sanda port pentru prima data, tot imi face rani. asa ca am optat sa imi dau comanda de pantofi de dans de fapt sunt mai mult sandale (inchisi in spate si cu decupati in fata si pe laterale). sunt foarte moi si comozi, asa ca nu imi fac probleme

andreear
01.06.2009, 12:35:00
in ceea ce ma priveste, orice pantof sau sanda port pentru prima data, tot imi face rani. asa ca am optat sa imi dau comanda de pantofi de dans de fapt sunt mai mult sandale (inchisi in spate si cu decupati in fata si pe laterale). sunt foarte moi si comozi, asa ca nu imi fac probleme

Si ti-au venit pantofiorii??? Ca mai este asa putin....

olgutza26
01.06.2009, 12:41:12
Si ti-au venit pantofiorii??? Ca mai este asa putin....
in seara asta ii iau \:D/ \:D/

strumf08
01.06.2009, 14:48:37

unde ti-ai dat comanda de pantofii?#-o

vlarox
01.06.2009, 19:27:08

Sa ne pui poze. Pe mine una m-ai facut tare curioasa >:D<

reme
10.06.2009, 13:53:16
Iubitele, am reusit sa-mi gasesc niste sandalute pe marimea mea (34) si mie imi plac fff mult! Unii spun ca e bine sa porti pantofi in ziua nuntii, dar nu imi pasa de superstitii ( nici nu stiu ce semnifica)! Va atasez niste pozici si as vrea sa-mi spuneti daca sunt potrivite! Tinand cont ca prin orasul nostru nu prea am vazut nimic deosebit, ma bucur mult ca le-am gasit!

superrr....zi repede de unde le ai luat ca si eu tot 34 port si niciodata nu gasesc nimic..pupici

strumf08
01.07.2009, 09:08:12
de unde va luati pantofii????

monikuta23
06.07.2009, 11:12:27
de unde va luati pantofii????

buna fetelor,

in privinta pantofilor, va recomand cu drag sa mergeti unde am fost eu:
am facut pantofii pe comanda, 120lei, piele pe din afara si prin interior, modelul mi l-am ales eu, dar m-am consultat si cu domnul de acolo care e un fel de "designer" cred, ca sa zic asa, se pricepe . :">
magazinul e la hale, in sensul giratoriu de acolo din spatele platoului unde e piata, pe strada care duce spre BCR. Pantolux se cheama parca.
eu nunta am avut pe 06 iunie, si comanda am dat cam cu 2 sapt inainte, iar pantofii au fost gata in vreo 6 zile . super repede, caci dansii iti zic cand te duci acolo ca's gata in 10 zile lucratoare, insa la mine au fost rapizi.
si soacra mea, vazand pantofii mei, si-a comandat sandalele acolo.
tin sa spun ca ei au majoritar modele mai pentru varsta a doua, insa au si modele tineresti.

eu am fost multumita, raportul calitate-pret a fost mai mult decat ok, mai ales ca nici nu gaseam ceva pe placul meu. numai piciorusele mele stiu cat am umblat sa gasesc de-a gata...;))

va pup si spor la miresit!

strumf08
06.07.2009, 12:47:40
buna fetelor,

in privinta pantofilor, va recomand cu drag sa mergeti unde am fost eu:
am facut pantofii pe comanda, 120lei, piele pe din afara si prin interior, modelul mi l-am ales eu, dar m-am consultat si cu domnul de acolo care e un fel de "designer" cred, ca sa zic asa, se pricepe . :">
magazinul e la hale, in sensul giratoriu de acolo din spatele platoului unde e piata, pe strada care duce spre BCR. Pantolux se cheama parca.
eu nunta am avut pe 06 iunie, si comanda am dat cam cu 2 sapt inainte, iar pantofii au fost gata in vreo 6 zile . super repede, caci dansii iti zic cand te duci acolo ca's gata in 10 zile lucratoare, insa la mine au fost rapizi.
si soacra mea, vazand pantofii mei, si-a comandat sandalele acolo.
tin sa spun ca ei au majoritar modele mai pentru varsta a doua, insa au si modele tineresti.

eu am fost multumita, raportul calitate-pret a fost mai mult decat ok, mai ales ca nici nu gaseam ceva pe placul meu. numai piciorusele mele stiu cat am umblat sa gasesc de-a gata...;))

va pup si spor la miresit!

multumesc frumos de pont...stii cumva daca ma duc cu un model de-al meu imi pot face?

monikuta23
13.07.2009, 15:40:18
multumesc frumos de pont...stii cumva daca ma duc cu un model de-al meu imi pot face?

eu am fost cu modelele mele, insa fiindca nu eram asa hotarata la unul dintre ele, am decis impreuna cu domnul care face comenzile care sa fie modelul final, si a fost o combinatie intre un model pe care il fabricasera ei in magazin si ceva ce vroiam eu.

tu mergi cu modelul si vezi ce zice. daca poate sa iti faca sa nu.
dar nu vad de ce nu ar putea... ca doar tot comanda este...

andre10
23.07.2009, 11:33:21
si eu cred ca o sa procedez la fel! o sa imi iau mai multe poze care imi plac la mine si imi zice el exact ce poate sa faca si ce nu... de abia astept!

strumf08
27.07.2009, 10:59:57
:madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: am gasit si pantofi !!!!!

mai am nevoie de voal si tinuta pt cununia civila.....:-" :-" :-"

andreear
27.07.2009, 13:17:34
:madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh: am gasit si pantofi !!!!!

mai am nevoie de voal si tinuta pt cununia civila.....:-" :-" :-"
Super!!! Dar ca sa te credem :D nu ne arati si noi poze cu ei?

strumf08
27.07.2009, 14:01:01
Super!!! Dar ca sa te credem :D nu ne arati si noi poze cu ei?

nu prea le am eu cu pozele....poate totusi fac diseara...:* :* :*

strumf08
28.07.2009, 13:05:55
stiu ca am promis ca va pun poze, dar mai dati-mi putin ragaz....ieri m-am uitat la harry potter :madlaugh: :madlaugh: :madlaugh:

si am uitat de orice altceva :D

andreeaeea
21.09.2009, 21:35:57
si cu pantofii e o problema...nu-i asa? eu cred ca ar trebui sa ne alegem pantofii in functie de piciorul nostru...de ex. daca avem piciorul gros, sa luam pantofii ascutiti, pentru a-l subtia putin.daca avem piciorul subtire, se poate purta fara nicio problema pantofi cu varful rotund

olgutza26
22.09.2009, 14:39:06
parerea mea e ca pantofii trebuie sa fie comozi, nu conteaza chiar atat de mult forma. la ce te incalzeste ca arata minunat pe picior, daca te dor picioarele de iti vine sa ti le rupi singura?!? in plus, noi avem avantajul ca rochita e lunga asa ca nu e nici o problema daca nu arata fantastic pantofii, ca si asa nu prea ii vede lumea :-?

cristina852002
02.10.2009, 20:27:11
Eu am gasit pantofi faini pe mycloset . ro . Prin oras n-am gasit nimic din ceea ce-mi doream eu, de altfel nici in Baneasa. Singurul inconvenient este ca dureaza cam 10 zile pana ii primiti. Va doresc sa va gasiti pantofii pe care i-ati dorit! Pupici :*:*:*

claudiam
06.10.2009, 19:50:01
Inca nu am cautat pantofi. Vreau sa ma sfatuiesc cu voi intai pentru ca am incredere in voi. Am probat cateva rochite si imi plac cele pe crem.Acum vine si intrebarea ce culoare sa imi iau pantofii???????????.Despre celelalte accesorii scriu la topicurile respective. Va pup

anita20052005
12.10.2009, 07:59:51
ar merge tot cremm parerea mea dar cred ca in acelasi timp merg si albiii cum iti place si tie acumaaa:-B

claudiam
01.11.2009, 09:43:39
Am reusit sa-mi iau si eu pantofii care-mi plac. Si unde mai pui ca sunt si comozi si au tocul destul de mic.

olgutza26
01.11.2009, 10:34:34
felicitari pt achizitie. ;-) sfatul meu este insa sa ii porti putin inainte prin casa. oricat de comozi ar parea cand ii cumperi, gandeste-te ca totusi vei dansa o noapte intreaga.:-?

claudiam
01.11.2009, 15:12:04
Merci mult! Mie mi-au placut ca sunt destul de josi si totusi eleganti

Raluk_maria
01.11.2010, 20:17:53
Dragele mele, eu am o mare problema la capitolul PANTOFI!!!! PORT MARIMEA 34:-SS!!!!!!!! Este in Ploiesti cineva care face pantofi pe comanda????? Astept cu nerabdare sfaturi. PUPICI

strumf08
02.11.2010, 11:04:31
Dragele mele, eu am o mare problema la capitolul PANTOFI!!!! PORT MARIMEA 34:-SS!!!!!!!! Este in Ploiesti cineva care face pantofi pe comanda????? Astept cu nerabdare sfaturi. PUPICI

Parca la Hala, langa sensul giratoriu, pana in restaurantul Vatra Plaiesilor, e un magazin care face si la comanda.
Poti incerca si la Euro nr 8, pe Republicii, au alte masuri si s-ar putea sa gasesti 34.

olgutza26
03.11.2010, 10:24:07
o prietena de-a mea a vorbit cu fetele de la lucky wedding si si-a dat comanda prin ele. nu au fost scumpi si au fost intr-adevar superbi

Raluk_maria
04.11.2010, 19:29:09
Va multumesc frumos fetelor!!! Va pup!!!

pollyandreea
24.11.2012, 18:20:03
Eu mi-am luat sandalele de miseara de la Magazinul Otter din galerii. Atasez si o poza.

andreeastate1985
02.03.2013, 08:34:41
vreau si eu sa imi spuneti exact pe unde vine magazinul de langa restaurantul vatra. Va rog mult de tot.

strumf08
02.03.2013, 18:35:35
vreau si eu sa imi spuneti exact pe unde vine magazinul de langa restaurantul vatra. Va rog mult de tot.

Cum vii dinspre Politie spre BCR, in dreptul sensului giratoriu; pe colt e un magazin de metalo-chimice, sau ceva de genul acesta. Intre timp am aflat ca lucreaza la comanda si cizmarul pe de strada Minelor (pe sensul dinspre Kaufland spre centru pe Cantacuzino, undeva la dreapta se face aceasta strada, e destul de ingusta, cu greu incap 2 masini); sper sa fi retinut bine numele strazii. De cativa ani imi duc incaltamintea la reparat si lucreaza foarte bine, o amica mi-a spus de curand ca si-a facut ceva pe comanda la ei.

raluca_avisalon
15.03.2013, 20:32:40
Incearca sa gasesti ceva cu putina platforma daca nu vrei sa fie ft incomozi.
Eu spre exemplu ,care tin la sanatatea picioarelor mele , si vreau sa dansez toti nuntasii am sa-mi cumpar o pereche cu talpa ortopedica si o rezerva balerini.
Multa sanatate !:*