PDA

Versiunea completa : Pungi personalizate

Pagini : 1 2 [3]

alesssany
26.06.2010, 21:15:26
Sint foarte frumoase dar sa nu ai surprize la calitate pungile nu au intarituri la fund si cind se pune sticla se rup fara carton

eu le-am vazut pe cele colorate de la gherla si mi se par super ok, au si intaritura de carton la fund. Prietena mea a data acasa o sticla de vin de 0.75 si un minitort si nu a avut nici o problema cu ele,chiar aveau o tinuta buna cu cartonul de la fund. Poate nu toate sunt la fel dar acestea de la Gherla va spun sincer ca sunt super ok atat ca rezistenta, pret si culori disponibile

Reni0921
27.06.2010, 08:52:50
Azi mi-au sosit si mie pungile de cadou...pe nuanta de mov si marimea dorita...;;)
foarte frumoase :)
vad ca pana la urma nu le-ai luat cu snur. cat te-au costat?
nu stii, fac si alte marimi?

andrea85
27.06.2010, 10:11:10
foarte frumoase :)
vad ca pana la urma nu le-ai luat cu snur. cat te-au costat?
nu stii, fac si alte marimi?

Pungile astea sunt pungi standard cu marimea 23 x 32 cm, in mai multe culori si m-ac costat 90 bani bucata. Au pungi si in alte marimi, dar nu stiu daca exact asa cum le-am comandat eu. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 10:26:28
Pungile astea sunt pungi standard cu marimea 23 x 32 cm, in mai multe culori si m-ac costat 90 bani bucata. Au pungi si in alte marimi, dar nu stiu daca exact asa cum le-am comandat eu. ;-)
mersi :)>:D<

andrea85
27.06.2010, 10:35:38
mersi :)>:D<

N-ai pentru ce, te poti interesa pe siteul lor, desi acolo nu sunt afisate toate modelele de pungi, dar sigur au mai multe modele, marimi si culori. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 10:42:34
N-ai pentru ce, te poti interesa pe siteul lor, desi acolo nu sunt afisate toate modelele de pungi, dar sigur au mai multe modele, marimi si culori. ;-)
odata trebuie sa ne hotaram daca dam cadou /pereche sau /persoana. daca /pereche sunt ok astea si atunci le luam de la papetaria de care s-a vorbit, ca oricum albe vrem. daca dam /persoana atunci ne trebuie mai mici. cam jumatate cat ale tale :)

andrea85
27.06.2010, 10:44:25
odata trebuie sa ne hotaram daca dam cadou /pereche sau /persoana. daca /pereche sunt ok astea si atunci le luam de la papetaria de care s-a vorbit, ca oricum albe vrem. daca dam /persoana atunci ne trebuie mai mici. cam jumatate cat ale tale :)

Inteleg...dar ce cadou vreti sa dati pe persoana, caserola cu minitort si sticluta cu bautura le dati pe persoana sau v-ati gandit la altceva? :-\

Reni0921
27.06.2010, 10:46:36
Inteleg...dar ce cadou vreti sa dati pe persoana, caserola cu minitort si sticluta cu bautura le dati pe persoana sau v-ati gandit la altceva? :-\
la doamne vrem sa dam cutie de ciocolata :)
si o sticla de vin pt domni (cred ca mare luam)

andrea85
27.06.2010, 10:59:20
la doamne vrem sa dam cutie de ciocolata :)
si o sticla de vin pt domni (cred ca mare luam)

Inteleg...deci asa o sa aveti nevoi de mai multe pungi, daca fiecare primeste un cadou separat. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 11:31:50
Inteleg...deci asa o sa aveti nevoi de mai multe pungi, daca fiecare primeste un cadou separat. ;-)
da :)

dar cred ca o sa dam pe pereche.......... si atunci dam sticluta de vin, la 330 si am gasit ciocolata la cutie superba si la gust si aspect. cutia este cat o foaie a5. dar e cam scumpa, sa vedem cat negociem la 100 de bucati ;))
dar ma gandesc ca nu o sa fie prea mare punga? cele de la papetaria de unde le luam noi, cred ca sunt mai mari..... nu stiu sigur

melinda21
27.06.2010, 14:33:46
acestea sunt pungile de la firma din Turda

andrea85
27.06.2010, 14:47:45
acestea sunt pungile de la firma din Turda

La inceput si eu le vroiam pe astea, dar credeam ca nu o sa incapa si caserola si sticluta una langa cealalta. Tu ai facut o proba, incap astea doua?

melinda21
27.06.2010, 15:02:03
La inceput si eu le vroiam pe astea, dar credeam ca nu o sa incapa si caserola si sticluta una langa cealalta. Tu ai facut o proba, incap astea doua?

caserola nu am acasa, dar mi-au spus ca in caz ca nu sunt destul de mari imi aduc pungile acelea un pic mai mari la 1,20

andrea85
27.06.2010, 15:04:12
caserola nu am acasa, dar mi-au spus ca in caz ca nu sunt destul de mari imi aduc pungile acelea un pic mai mari la 1,20

Exact pungile la 1,2 Ron sunt mai mari...dar si pretul e mai mare. :D

melinda21
27.06.2010, 15:08:24
Exact pungile la 1,2 Ron sunt mai mari...dar si pretul e mai mare. :D

da si pretul ii mai mare, dar nu ii un capat de lume

andrea85
27.06.2010, 15:10:14
da si pretul ii mai mare, dar nu ii un capat de lume

Sigur ca nu, avantajul pungilor astea e ca nu mai trebuie sa le personalizezi, pentru ca au deja ceva model pe ele...in cazul tau, verighete. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 15:14:31
Sigur ca nu, avantajul pungilor astea e ca nu mai trebuie sa le personalizezi, pentru ca au deja ceva model pe ele...in cazul tau, verighete. ;-)
noi vrem sa cumperem albe ca vrem sa le personalizam, adica sa scriem ceva pe fiecare, de mana. inca nu prea stim ce............ ne gandim la o poezioara de dragoste, ceva :) si multimiri :)

stiu, o sa avem ce lucra, dar mai personalizat de atat nu se poate :))
mie mi-ar placea sa primesc asa ceva :)

poate chiar ma ajutati cu idei :) ?

andrea85
27.06.2010, 15:23:28
noi vrem sa cumperem albe ca vrem sa le personalizam, adica sa scriem ceva pe fiecare, de mana. inca nu prea stim ce............ ne gandim la o poezioara de dragoste, ceva :) si multimiri :)

stiu, o sa avem ce lucra, dar mai personalizat de atat nu se poate :))
mie mi-ar placea sa primesc asa ceva :)

poate chiar ma ajutati cu idei :) ?

Si eu vreau sa le personalizez pe ale mele...ma gandeam sa fac inimoare (tema nuntii noastre) pe hartie autocolanta, sa le scot la imprimanta si sa le lipesc pe pungi...sa scriu numele nostru si data nuntii (clasic) si eventual un citat despre iubire, casnicie pe inimoara...dar aici nu sunt inca sigura...ma mai gandesc. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 15:26:25
Si eu vreau sa le personalizez pe ale mele...ma gandeam sa fac inimoare (tema nuntii noastre) pe hartie autocolanta, sa le scot la imprimanta si sa le lipesc pe pungi...sa scriu numele nostru si data nuntii (clasic) si eventual un citat despre iubire, casnicie pe inimoara...dar aici nu sunt inca sigura...ma mai gandesc. ;-)
sa-mi spui si mie ce o sa alegi ca si citat :)

andrea85
27.06.2010, 15:29:32
sa-mi spui si mie ce o sa alegi ca si citat :)

Ok, o sa-ti arat rezultatul final...cand am reusit sa le personalizez. Totusi vreau ceva mai simplu, deci sa nu fie prea incarcat. ;-)

Reni0921
27.06.2010, 15:31:47
Ok, o sa-ti arat rezultatul final...cand am reusit sa le personalizez. Totusi vreau ceva mai simplu, deci sa nu fie prea incarcat. ;-)
pai nici eu nu ma gandesc sa umplu spatiul alb de pe pungi :))
asa cateva randuri :)

andrea85
27.06.2010, 15:33:38
pai nici eu nu ma gandesc sa umplu spatiul alb de pe pungi :))
asa cateva randuri :)

Da, dar unii pun de exemplu si poza lor pe pungi si mai si scriu ceva pe ele...pentru mine personal ar fi deja prea mult. :D

Reni0921
27.06.2010, 15:34:39
Da, dar unii pun de exemplu si poza lor pe pungi si mai si scriu ceva pe ele...pentru mine personal ar fi deja prea mult. :D
poza nu as vrea..... ce am vazut insa, era separat o poza de a lor, si cu o panglica era legat de snurul de la punga. asa arata chiar frumos :)

melinda21
27.06.2010, 15:36:03

nu am vrut sa le mai personalizam, ca oricum vom avea pe sticla autocolant personalizat

andrea85
27.06.2010, 15:37:08
poza nu as vrea..... ce am vazut insa, era separat o poza de a lor, si cu o panglica era legat de snurul de la punga. asa arata chiar frumos :)

Da, arata bine...eu o sa am deja sticlute personalizate si de aceea nu vreau sa decorez prea mult punga. ;-)

andrea85
27.06.2010, 15:53:40
mie nu imi plac sticlele personalizate :)>-
(exceptie cand se pune in sticle separat cumparate, ceva facut de casa sa zicem. dar si asa imi place daca se trece de unde provine bautura respective :) )
mie imi place sa vad ce beau :))

Eu o sa am sticlutele astea (dar fara panglica aia), deci fara personalizare arata cam ciudat si gol...:D

dianadidi
27.06.2010, 16:46:50
Noi vrem sa punem pe pungi site-ul unde invitatii pot intra sa vada pozele de la nunta :P Acest site intra in pachetul foto.
Daca cumpar pungi simple, unde sa le duc apoi sa le personalizez? sau pot sa-i rog direct pe producatori sa faca asta? Ma gandesc ca nu fac doar ce au ei in catalog...

andrea85
27.06.2010, 17:23:06
Noi vrem sa punem pe pungi site-ul unde invitatii pot intra sa vada pozele de la nunta :P Acest site intra in pachetul foto.
Daca cumpar pungi simple, unde sa le duc apoi sa le personalizez? sau pot sa-i rog direct pe producatori sa faca asta? Ma gandesc ca nu fac doar ce au ei in catalog...

Pungile ti le pot personaliza cei de la firma, asa cum vrei tu...dar asta chiar ca nu am mai auzit-o sa pui numele unui site pe pungi.

alesssany
27.06.2010, 18:54:40

da, foarte buna ideea, eu deja am vazut ca model la cei din gherla o asemenea punga, cu siteul inscriptionat pe ea asa nu mai trebuie sa tot trimiti la fiecare poze.Fiecare intra pe site si le vede.
*ps cine iti face pozele?

melinda21
28.06.2010, 10:21:01
Eu o sa am sticlutele astea (dar fara panglica aia), deci fara personalizare arata cam ciudat si gol...:D

ii faina sticluta

andrea85
28.06.2010, 10:44:35
ii faina sticluta

Mersi...sticluta asta o vom da impreuna cu caserola de minitort invitatilor si de aceea aveam nevoie de o punga mai mare.

melinda21
29.06.2010, 13:55:18
sticluta noastra arata cam asa, dar caserola nu am acasa

andreea_st
29.06.2010, 15:14:50

imi spui, te rog, de unde ai luat sticlele? de cati ml sunt si cat costa? :D
sunt f frumoase :)

andreea_st
29.06.2010, 15:16:54

si sticlele acestea sunt f frumoase. spune-mi, te rog, de unde le-ai luat. sunt in cautare de sticle pt tuica si nu stiu de unde sa incep :D
vreau sa fie de 0,5l dar sa nu fie nici prea scumpe... vorba aia: si sarac si cu pretentii :D
multumesc :)

andrea85
29.06.2010, 15:19:46
si sticlele acestea sunt f frumoase. spune-mi, te rog, de unde le-ai luat. sunt in cautare de sticle pt tuica si nu stiu de unde sa incep :D
vreau sa fie de 0,5l dar sa nu fie nici prea scumpe... vorba aia: si sarac si cu pretentii :D

Ti-am trimis PM cu detalii despre sticluta...ale mele sunt de 330 ml la pretul de 50 bani/bucata.

dianadidi
29.06.2010, 17:20:28
Ti-am trimis PM cu detalii despre sticluta...ale mele sunt de 330 ml la pretul de 50 bani/bucata.

Si eu vreau info referitor la sticlute
Ms anticipat

dianadidi
29.06.2010, 17:22:07
da, foarte buna ideea, eu deja am vazut ca model la cei din gherla o asemenea punga, cu siteul inscriptionat pe ea asa nu mai trebuie sa tot trimiti la fiecare poze.Fiecare intra pe site si le vede.
*ps cine iti face pozele?

cei de la Red Photography

melinda21
30.06.2010, 11:51:45

eu sincer nu stiu cat au fost sticlele si de unde sunt ca nu eu am umblat dupa ele ci tata

andreea_st
30.06.2010, 15:20:36
eu sincer nu stiu cat au fost sticlele si de unde sunt ca nu eu am umblat dupa ele ci tata

si nu-l poti intreba, te rog, de unde le-a luat... [-o< doar de numele firmei am nevoie si restul info le cer de la ei :D

sonia02gh
30.06.2010, 16:57:17

e tare de efect sticla.

melinda21
20.07.2010, 12:52:18
e tare de efect sticla.

mersi si mie imi place mult
si acesta va fi eticheta personalizata pe sticla (prima)

dianadidi
21.07.2010, 20:04:48
mersi si mie imi place mult
si acesta va fi eticheta personalizata pe sticla (prima)

Frumoase. Unde le-ai facut si cu cat? :)

mellania
22.07.2010, 07:55:13
Nu cred ca o sa am suprzise, pentru ca au intaritura la fund...oricum o sa am sticlute de 330 ml si caserole cu minitort. Sincer aici am citit fel si fel de pareri, unele spun ca nu rezista cele de la Turda, altele spun ca nu rezista cele de la Gherla...deci le-am luat pe propria raspundere. ;-)
Imi dai si mie pe PM detalii cu pungile..m-ar interesa daca se pot personaliza cu mire si mireasa pe ele(o schita nu poza mirilor)Mersi

andrea85
22.07.2010, 07:59:17
Imi dai si mie pe PM detalii cu pungile..m-ar interesa daca se pot personaliza cu mire si mireasa pe ele(o schita nu poza mirilor)Mersi

Ti-am trimis mai multe detalii despre pungi in PM. ;-)

oana21_ro
23.07.2010, 13:29:40
Imi spui te rog de unde ai cumparat sticlele?
Multumesc

andrea85
23.07.2010, 13:46:36
Imi spui te rog de unde ai cumparat sticlele?
Multumesc

Le-am cumparat de la o firma din Oradea.

melinda21
23.07.2010, 13:50:57
Frumoase. Unde le-ai facut si cu cat? :)
mersi, m-au costat 75 de lei 100 buc
numele firmei nu stiu, doar unde se afla

cikin
23.07.2010, 19:16:20

imi poti trimite te rog si mie detalii despre sticlute? de unde anume le-ai luat?
multumesc mult

dianadidi
01.08.2010, 20:33:34
Nu exista o firma in Cj care sa faca pungi personalizate pt.nunti? Eu n-am gasit...
Ms

Biu
01.08.2010, 22:06:30
Nu exista o firma in Cj care sa faca pungi personalizate pt.nunti? Eu n-am gasit...
Ms

turda sau gherla. mie oricum nu mi-au placut nici ale lor, ca nu le personalizeaza de fapt, au niste sabloane unde poti pune numele vostru. eu am preferat sa iau o punga alba simpla si sa printez niste poze drept card de multumire pe care le-am legat de plasuta cu o panglicuta ;;)

melinda21
01.08.2010, 22:17:10
Ms

eu din cate stiu este firma Rondocarton, dar nu stiu exact unde este

dianadidi
02.08.2010, 10:30:45
Noua ne trebuie sa ne scrie ceva anume pe pungulite, nu numai nume...o sa sun sa vad.
Ms de info

melinda21
02.08.2010, 15:50:12
Noua ne trebuie sa ne scrie ceva anume pe pungulite, nu numai nume...o sa sun sa vad.
Ms de info

cred ca fac de toate
nu sunt sigura, mai bine intrebi

sonia02gh
09.08.2010, 21:34:27
eu din cate stiu este firma Rondocarton, dar nu stiu exact unde este

firma rondo carton este chiar la intrarea in apahida, dinspre cluj; din sensul giratoriu faci dreapta (in stanga e ceva showroom). noi am fost acolo si o cutie alba costa cam 1.7 ron iar color (adica portocalie) cam 2.1 ron. nu sunt personalizate. sunt mai mici astfel ca gatul sticlei iese afara. dar sunt haioase si mult mai "sanatoase" decat ce am ales noi din gherla. :-)

dianadidi
10.08.2010, 11:10:30
Am gasit o firma in Cj, pana la urma s-ar putea sa le facem aici...mai astept un pret exact cu personalizare.
Ms de info

andreea16rous
19.09.2010, 22:26:25
Buna fetelor.
Am gasit in Cluj o firma care face pungi personalizate. Este undeva pe calea turzii. Nu stiu exact pt ca nu am ajuns inca la ei. Am luat legatura telefonic si mi s-a spus ca o punga personalizata cea de 24X24 costa 1 leu. Au mai multe variante de culori si marimi. Pungile is gata in 3 zile de la efectuarea comenzii.
Pentru cele interesate va rog sa imi scrieti pe privat si va dau datele de contact ale firmei.
Pupici si spor la pregatiri.

anka_fla
07.02.2011, 22:00:42
Buna, imi trimiti si mie datele despre sticle de nunta:D ms mult:*

mariii17
08.02.2011, 18:35:28
Buna fetelor.
Am gasit in Cluj o firma care face pungi personalizate. Este undeva pe calea turzii. Nu stiu exact pt ca nu am ajuns inca la ei. Am luat legatura telefonic si mi s-a spus ca o punga personalizata cea de 24X24 costa 1 leu. Au mai multe variante de culori si marimi. Pungile is gata in 3 zile de la efectuarea comenzii.
Pentru cele interesate va rog sa imi scrieti pe privat si va dau datele de contact ale firmei.
imi poti trimite pe privat numele firmei, eu nu pot trimite p.m.
merci mult

elizagirl
10.02.2011, 13:13:09
Buna fetelor.
te rog sa-mi trimiti si mie nr de tel de la firma

blueoana
11.02.2011, 20:23:17
azi au sosit pungile comandate de la o firma din gherla si sunt foarte fericita pt ca au iesit foarte bine, va recomand firma , am facut contract cu ei in 27 ian si desi pe contract scria ca in max 60 de zile sosesc le-am primit mult mai repede

mh_iulia
14.02.2011, 12:13:42
azi au sosit pungile comandate de la o firma din gherla si sunt foarte fericita pt ca au iesit foarte bine, va recomand firma , am facut contract cu ei in 27 ian si desi pe contract scria ca in max 60 de zile sosesc le-am primit mult mai repede

Salut,

Imi spui te rog despre ce firma e vorba? Si inca o rugaminte...le faci o poza sa vad si eu cum arata?

Mersi mult.

blueoana
14.02.2011, 14:41:53
Salut,

Imi spui te rog despre ce firma e vorba? Si inca o rugaminte...le faci o poza sa vad si eu cum arata?

Mersi mult.
a noastre sunt simple, dar au multe modele de unde sa-ti alegi, daca te intereseaza iti trimit in privat date

dna_dny
16.02.2011, 08:59:41
Buna fetelor.

buna andreea...te rog imi trimi-ti si mie datele firmei unde ai gasit pungulite...msmsms

dna_dny
16.02.2011, 09:00:36
a noastre sunt simple, dar au multe modele de unde sa-ti alegi, daca te intereseaza iti trimit in privat date

buna...imi trimiti si mie te rog niste date de contact de la firma de unde le-ai achizitionat

oana_adela
16.02.2011, 09:49:58

foarte frumoase pungutele voastre;) si noi tot de la ei am comandat, doar ca sub forma de cutii. abia astept sa le primim :D

Laura_Pasca
16.02.2011, 11:22:42

Foarte frumoase sunt pungile, imi plac foarte mult! Imi zici si mie te rog ca te-a costat o punga?:)
Eventual sa imi zici firma pe PV.
Eu am gasit un site, de fapt mi l-a recomandat cineva care mai comandase de la ei pungi si am calculat pentru pungi simple fara personalizare as ajunge undeva la 0,60 lei/ punga cu tot cu transport.
Daca vrei va dau si voua siteul.

andrea85
16.02.2011, 11:39:05
Punguta mea a costat 90 de bani, o marime mai mare si foarte rezistenta....am comandat/o de la firma din Turda.

Laura_Pasca
16.02.2011, 12:18:04
Punguta mea a costat 90 de bani, o marime mai mare si foarte rezistenta....am comandat/o de la firma din Turda.

Deci nu a fost personalizata? Si cu tot cu transport la cat ai ajuns?
Trimite-mi si mie siteul daca au si ceva detalii.:*

blueoana
16.02.2011, 12:39:25
Foarte frumoase sunt pungile, imi plac foarte mult! Imi zici si mie te rog ca te-a costat o punga?:)
Eu am gasit un site, de fapt mi l-a recomandat cineva care mai comandase de la ei pungi si am calculat pentru pungi simple fara personalizare as ajunge undeva la 0,60 lei/ punga cu tot cu transport.
multumesc,am iesit la 1,25 parca cu tot cu personalizare

andrea85
16.02.2011, 12:40:43
Deci nu a fost personalizata? Si cu tot cu transport la cat ai ajuns?
Trimite-mi si mie siteul daca au si ceva detalii.:*

Nu a fost personalizata, doar asa simpla...coletul l-au trimis in Cluj si asa nu am platit taxa de transport deloc.

DENISAMOLDOVAN
20.02.2011, 12:44:35
Pungile noastre sint gat si au venit vineri de la turda(nu am numele nostru personalizat am luat modelul de pe site lor) au foarte multe model fata de anul trecut si se pot si alta culore si le gasiti pe site la punginunta punct ro

blueoana
20.02.2011, 12:48:26
Pungile noastre sint gat si au venit vineri de la turda(nu am numele nostru personalizat am luat modelul de pe site lor) au foarte multe model fata de anul trecut si se pot si alta culore si le gasiti pe site la punginunta punct ro
sunt frumoase, dar un pic scumpe din ce am vazut pe site, pungile mari standard 1,4 si cu personalizare ajunge la 2lei plus transportul, e mult

arryana26
20.02.2011, 13:01:07

Te rog sa-mi trimiti si mie PM cu firma respectiva, multumesc.

anka_fla
20.02.2011, 17:38:22
Te rog sa-mi trimiti si mie PM cu firma respectiva, multumesc.

si eu vreau site-ul. ms

amalia0608
21.02.2011, 08:38:09

acesta e un model unic al firmei lttcart din gherla.cred ca ai incurcat firmele, si le-ai luat din gherla nu turda;-)

andrea85
21.02.2011, 13:31:34
acesta e un model unic al firmei lttcart din gherla.cred ca ai incurcat firmele, si le-ai luat din gherla nu turda;-)

Asa e, acum m-am uitat si eu mai bine. ;-) :)>-

soniaaaa
31.05.2011, 13:56:42
buna andreea...te rog imi trimi-ti si mie datele firmei unde ai gasit pungulite...msmsms
salut ...te rog sa imi trimiti si mie datele firmei respective..mersi mult..

pop_alexandra_ramona
08.06.2011, 17:50:38
Pentru pungi de calitate va rocomand o firma din Turda, nu ii stiu numele dar este pe strada Trandafirilor numarul 1. Le puteti comanda si telefonic si vi le aduce cineva direct in cluj.

adinutza87
15.07.2011, 01:37:53
buna, va rog imi spuneti o firma in cluj care se ocupa cu pungi personalizate sau pachetele,va multumesc anticipat.....

Arina3891
16.07.2011, 04:51:41
buna, va rog imi spuneti o firma in cluj care se ocupa cu pungi personalizate sau pachetele,va multumesc anticipat.....
Trebuie sa te uiti doar 2 pagini in urma: http://www.miresici.ro/showthread.php?p=3597592#post3597592

gazdacgina
11.09.2011, 08:53:21
Salut,

Mersi mult.
Buna, imi puteti trimite si mie site-ul ? multumesc mult

gazdacgina
11.09.2011, 08:54:58
foarte frumoase pungutele voastre;) si noi tot de la ei am comandat, doar ca sub forma de cutii. abia astept sa le primim :D

Buna, imi puteti trimite si mie site-ul??
multumesc

gazdacgina
11.09.2011, 08:56:36
Buna, imi spui te rog si mie site-ul pe care ai gasit pungutele la 0.60 lei?? Multumesc

Blue_Selene
27.05.2012, 14:11:44
Pentru pungi de calitate va rocomand o firma din Turda, nu ii stiu numele dar este pe strada Trandafirilor numarul 1. Le puteti comanda si telefonic si vi le aduce cineva direct in cluj.

Si noi tot de la ei am luat... Cred ca l-am innebunit pe domnul respectiv.:D Am vrut o punga personalizata care sa fie in ton cu invitatiile/meniurile/place-cardurile facute de mine. Dupa cateva convorbiri telefonice si schimburi de mailuri cu poze, texte etc. a iesit exact cum imi doream... :x

giulio
22.06.2012, 23:35:39
pungi ieftine de cadou la IPB in Polus sau in Marasti vis a vis de Khaufland