PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici TULCEA

Pagini : [1] 2

ANCA
19.11.2007, 10:07:11
HAIDETI AICI SA STABILIM CUM UNDE SI CAND NE INTALNIM,CINE VINE,ETC,ETC.IN PRIMUL RAND CELE CARE NU STAU IN tULCEA SA NE SPUNA CAND AJUNG,SA VEDEM CINE SE INSCRIE,SA FACEM O REZERVARE,OFFF CATA TREABA AVEM

ANCA
19.11.2007, 10:20:26
Deci..........eu VIN

vicky
19.11.2007, 10:24:48
si eu vin.

oricum acum discutam in principiu... locatia , data si ora zic sa fie stabilite mai incolo sa afle oamenii cum lucreaza de sarbatori. spre exemplu la noi la serviciu programul de sarbatori se anunta cu 1-2 saptamani inainte #-o

andya
19.11.2007, 10:26:26
Dau copy paste la mesajul de pe celalalt subiect...dar te adaug si pe tine.

Facem si o lista cu persoanele care vin? Ceva in genul:

1. Andya (m-am pus prima :D )
2. Axara_me
3. Vicky
4. Cutisor
.....

Hai completati lista.

andya
19.11.2007, 10:28:17
Alt copy paste:

Se vine cu colegul de apartament sau il lasam acasa?

ANCA
19.11.2007, 10:29:20
Pai eu una oricum il las acasa cu Alexandru

andya
19.11.2007, 10:30:28
Si inca un copy-paste:

Eu nu stiu sigur cand ajung...dar tot pe atunci cred.
Am o idee...nu ne prea stim fetzele, asa ca puneti fiecare cate o poza (macar una) in albumul de pe forum...sau direct in mesaje...cum vreti. Oricum trebuie sa ne hotaram din timp, sa alegem ziua si localul si sa facem rezervare.

ANCA
19.11.2007, 10:32:37
Fetelor si inca ceva.................sper sa nu fie prea aiurea,putem sa ne intanim ziua?????????ca seara nu prea am sanse sa plec,alexandru adoarme cam greu si numai eu il pot pacali:-<

andya
19.11.2007, 10:41:06
Fetelor si inca ceva.................sper sa nu fie prea aiurea,putem sa ne intanim ziua?????????ca seara nu prea am sanse sa plec,alexandru adoarme cam greu si numai eu il pot pacali:-<

Eu sunt de acord...eu chiar sunt de acord cu orice propuneti voi...dar inca nu stiu cand voi fi efectiv in tl...stabiliti voi totul si sper sa ajung si eu.

ANCA
19.11.2007, 10:55:46
Eu sunt de acord...eu chiar sunt de acord cu orice propuneti voi...dar inca nu stiu cand voi fi efectiv in tl...stabiliti voi totul si sper sa ajung si eu.
Pai am stabili noi dar nu se stie cand ajunge lumea in tulcea

axara_me
19.11.2007, 11:02:31

in primul rand sunt fericita ca avem topic separat pt tulcea si nu mai tb sa amestecam mesajele
de cate ori i-am scris adminului sa faca treaba asta...

si eu vin!:D ziua, seara nu conteaza pt mine cum va e voua usor.
din poze pe vicky si pe cutisor le recunosc, acum dau o "fuga"si pe la albumul andyei:D
pup

andya
19.11.2007, 11:11:17

Pai eu cred ca ajung pe 22 dec. si sper sa stau macar 4-5 zile. De rev ne intoarcem in Bucuresti ca aici il facem.

andya
19.11.2007, 11:13:02
in primul rand sunt fericita ca avem topic separat pt tulcea si nu mai tb sa amestecam mesajele
de cate ori i-am scris adminului sa faca treaba asta...

si eu vin!:D ziua, seara nu conteaza pt mine cum va e voua usor.
din poze pe vicky si pe cutisor le recunosc, acum dau o "fuga"si pe la albumul andyei:D
pup

Vai, ma admira lumea...imi place, imi place. Tu nu ai poze inca....

ANCA
19.11.2007, 11:17:59
Fetelor haideti sa supunem la vot,e mai bine sa ne intalnim pana pe 25?sau o lasam pt 27?pana pe 25 e muuuuuulta treaba cu mancarea,vreau si parerea voastra

andya
19.11.2007, 11:19:49
Pozele din album sunt 20 la numar dar sunt intr-o ordine inversa si aleatorie fata de cum le-am pus eu pe site. Cei care se ocupa de site nu se prea pricep la fabricat albume. Ar trebui sa avem optiunea sa le mutam ordinea macar. Eu lucrez la o firma de software...daca vor programatori priceputi, sa-mi ceara.

andya
19.11.2007, 11:22:33
Fetelor haideti sa supunem la vot,e mai bine sa ne intalnim pana pe 25?sau o lasam pt 27?pana pe 25 e muuuuuulta treaba cu mancarea,vreau si parerea voastra

Pai ma gandesc ca pe 25 toata lumea sta cu familia...e Craciunul...asa ar fi normal...

andya
19.11.2007, 11:24:56
Ups, am citit gresit....era "pana pe 25", nu "pe 25"...cred ca pana pe 25...ca unele probabil se intorc la servici intre sarbatori...Eu sunt norocoasa...se inchide firma intre sarbatori...in fiecare an.

axara_me
19.11.2007, 11:25:21
noi vom fi de craciun acasa la TL, dar dupa , vom pleca spre B. rev il facem acasa si cred ca de Sf Stefan (27) vom fi in B.

mai vb pana atunci. mai e o luna:)

ANCA
19.11.2007, 13:04:08
Mai e,mai e dar cine cum afla cand ajunge in tl si CAT STA sa anunteL-)

vicky
19.11.2007, 13:58:15
vad ca va cam luase valul, dar e bine ca v-ati linistit. in principiu ne cafelim de craciun la tulcea.

vedem mai tarziu data, ora si locatia.. v-am zis asta si acum 3 ore dar nu m-ati ascultat :))
cutisor abia astept sa te cunosc ;-)

axara_me
19.11.2007, 15:45:46
Vai, ma admira lumea...imi place, imi place. Tu nu ai poze inca....

ee..nu prea imi place ideea...
mi-am pus una la profil, e facuta la birou, asta aveam in calc de aici:D (pe canicula de asta vara) mi se pare ca mai am pozici pe profilul de la yahoo.
ma "duc" sa vad daca e asa
pup

taty_ana
19.11.2007, 16:06:00
mey fetelor, vin si eu ,dar as dori daca se poate sa facem intalnirea asta pana pe 27 dec ca eu cred ca o sa plec la munte, ca sa fac Revelionul acolo!!! haideti sa facem intr-un fel sa fie bine pt toti;-) :D

ANCA
19.11.2007, 16:10:33
vad ca va cam luase valul, dar e bine ca v-ati linistit. in principiu ne cafelim de craciun la tulcea.

vedem mai tarziu data, ora si locatia.. v-am zis asta si acum 3 ore dar nu m-ati ascultat :))
cutisor abia astept sa te cunosc ;-)
Iti par asa interesanta?=))=))=))=))

ANCA
19.11.2007, 16:11:51
mey fetelor, vin si eu ,dar as dori daca se poate sa facem intalnirea asta pana pe 27 dec ca eu cred ca o sa plec la munte, ca sa fac Revelionul acolo!!! haideti sa facem intr-un fel sa fie bine pt toti;-) :D
Pai bineinteles ca vom face sa fie bine pt toate;-)

vicky
19.11.2007, 16:14:16
Iti par asa interesanta?=))=))=))=))

dintre toate tu ai si copil mic
interesanto! :))

taty_ana
19.11.2007, 16:21:51
Pai bineinteles ca vom face sa fie bine pt toate;-)
>:D< asta-i bine!!! pt asta primesti un cadou de Craciun ;)

vicky
19.11.2007, 16:23:36
>:D< asta-i bine!!! pt asta primesti un cadou de Craciun ;)

si eu am fost cuminte tot anul. nu primesc nimic de la Mosu? =))
stiu si poezii, si cantecele

taty_ana
19.11.2007, 16:25:54
si eu am fost cuminte tot anul. nu primesc nimic de la Mosu? =))
stiu si poezii, si cantecele
ba da, primesti si tu!!!cum sa nu primesti?!!:*

taty_ana
19.11.2007, 16:41:07
toate meritati/meritam cadouri...:*

andya
19.11.2007, 16:59:24
ba da, primesti si tu!!!cum sa nu primesti?!!:*

Pai Vicky si Cutisor si-au primit deja cadourile pe anul asta, gata destul de la Mosu'. Au niste bebei superbi. Sa vezi ce bataie imi iau de la Vicky. La mine sper sa vina un mos foarte incarcat.

andya
19.11.2007, 17:01:30
dintre toate tu ai si copil mic
interesanto! :))

Si sotul meu are copil mic...pe mineeeeee :D

Pana la urma, venim cu ei sau fara ei?

vicky
19.11.2007, 17:10:01
Si sotul meu are copil mic...pe mineeeeee :D

Pana la urma, venim cu ei sau fara ei?

eu vin cu sotul pentru ca nu il pot lasa acasa cu copilul, abia asteapta si el sa scape de caca, pipi, ragaieli, plansete, biberoane, scutece, voma, lapte, ceai, suzeta, partzuri (nu radeti, dar stiti cat de tare se partzaie copiii mici? ca oamenii mari dar din ora in ora :)). eu nu stiam :)))

deci nu ii pot face tocmai lui asta :), mai ales ca se cunoaste si cu sotul andyei si beau si ei o bere..

andya
19.11.2007, 17:14:32
eu vin cu sotul pentru ca nu il pot lasa acasa cu copilul, abia asteapta si el sa scape de caca, pipi, ragaieli, plansete, biberoane, scutece, voma, lapte, ceai, suzeta, partzuri (nu radeti, dar stiti cat de tare se partzaie copiii mici? ca oamenii mari dar din ora in ora :)). eu nu stiam :)))

deci nu ii pot face tocmai lui asta :), mai ales ca se cunoaste si cu sotul andyei si beau si ei o bere..

Aha, deci trebuie sa vin si eu cu el. Ok...Daca nu vine al tau sigur nici nu va vrea sa auda de venit la intalnire cu miresicile...doar e barbat.

Trebuie sa-i arat mesajul asta si lui ca sa nu-si mai doreasca asa tare un bebe....sa mai aiba rabdare macar. Ce tare e faza cu partzurile....=)) ...insa cred ca voua nu va mai arde de ras.

taty_ana
19.11.2007, 17:16:35
eu pe al meu il las aks!!!...cred;))

andya
19.11.2007, 17:21:11
Am o idee. Nu stiu cat de buna e, dar va las pe voi sa decideti. Ce ziceti de o scurta prezentare a fiecareia dintre noi...ca sa ne cunoastem un pic mai bine. Nu prea stiu ce ar fi mai important de scris. Fiecare sa zica ce vrea despre ea. Ce ziceti? :-\

taty_ana
19.11.2007, 17:33:20
da, e o idee buna....Ma numesc Tatiana , am 19 ani, ma cunosc cu viitorul sot(are 25 ani) de 3 ani si ne iubim foarte mult:D ... de abia asteptam sa plecam din Tulcea ;))...momentan nu putem pt ca suntem patroni aici si e nevoie de noi...daca mai vreti sa stiti ceva, intrebati-ma si va raspund!!!:*

andya
19.11.2007, 17:36:10
da, e o idee buna....Ma numesc Tatiana , am 19 ani, ma cunosc cu viitorul sot(are 25 ani) de 3 ani si ne iubim foarte mult:D ... de abia asteptam sa plecam din Tulcea ;))...momentan nu putem pt ca suntem patroni aici si e nevoie de noi...daca mai vreti sa stiti ceva, intrebati-ma si va raspund!!!:*

Zodia...:D

taty_ana
19.11.2007, 17:37:21
Zodia...:D
Berbec ;;)

andya
19.11.2007, 17:44:43
Cred ca eu ar fi trebuit sa incep cu prezentarea, ca doar eu am venit cu ideea. Numele meu real e Andreea, dar l-ati mai vazut pe site. Lucrez in Bucuresti (nu mai stiu ce functie am ca trebuie hotarata pana la sfarsitul anului) si vin la Tulcea in vacante si la nunti, botezuri, sarbatori, etc.

Cu iubu meu ma stiu din ianuarie 2003 si deja avem un anisor de casnicie.

De pe forum cunosc live cateva persoane: Oana_saiba, irina_dobre84 (finutza mea) si Vicky. Parca atat. Pacat ca Oana nu are cum sa vina la intalnirea asta. Poate la urmatoarea. Sau hai sa o organizam la Paris pe urmatoarea ca sa fim sigure ca e si ea prezenta :D

Ce sa mai zic? Uite ca n-am inspiratie acum. Zodia: balanta.

taty_ana
19.11.2007, 17:54:32
Cred ca eu ar fi trebuit sa incep cu prezentarea, ca doar eu am venit cu ideea. Numele meu real e Andreea, dar l-ati mai vazut pe site. Lucrez in Bucuresti (nu mai stiu ce functie am ca trebuie hotarata pana la sfarsitul anului) si vin la Tulcea in vacante si la nunti, botezuri, sarbatori, etc.

Cu iubu meu ma stiu din ianuarie 2003 si deja avem un anisor de casnicie.

De pe forum cunosc live cateva persoane: Oana_saiba, irina_dobre84 (finutza mea) si Vicky. Parca atat. Pacat ca Oana nu are cum sa vina la intalnirea asta. Poate la urmatoarea. Sau hai sa o organizam la Paris pe urmatoarea ca sa fim sigure ca e si ea prezenta :D

Ce sa mai zic? Uite ca n-am inspiratie acum. Zodia: balanta.
ooo, balanta...ma inteleg bine cu balantele;-) ...si eu cunosc live de pe acest site pe bambytza si pe stelutadiaconudirmon

vicky
19.11.2007, 17:57:30
daca ne cunoastem mai bine pe forum nu mai vad rostul intalnirii..

nu am inteles treaba aia cu patron la 19 ani. ce tare! si ce patronati?

taty_ana
19.11.2007, 18:00:03
daca ne cunoastem mai bine pe nu mai vad rostul intalnirii..

un magazin de calculatoare....dar e vreo problema?!:( ca iuby meu are 25 de ani...cred ca e destul de mare pt a fi patron ;;)

andya
19.11.2007, 18:03:59

Pai daca vine vreun laureat al premiului Nobel trebuie sa vin si eu pregatita...sa stiu si eu cu cine ma intalnesc....nu trebuie sa ne povestim toata viata...asa cateva idei.

taty_ana
19.11.2007, 18:06:57

sper ca nu te-ai suparat acuma....:-\

vicky
19.11.2007, 18:14:58
sper ca nu te-ai suparat acuma....:-\

nu.. ma amuza ideea... :)

taty_ana
19.11.2007, 18:18:02
nu.. ma amuza ideea... :)
care, aia cu patronatul?:) noi am luat decizia asta de a ne castiga painea muncind pt noi, in momentul in care prietenul meu s-a saturat de fitzele si figurile pe care i le facea patronul desi el muncea pe rupte... :*

taty_ana
19.11.2007, 18:30:09
hai sa lasam prostiile...astea le mai vb cand ne intalnim!!!;;) sa ne hotaram exact cand sa facem aceasta intalnire ca sa stim cum ne facem programul de sarbatori!!:*

ANCA
19.11.2007, 21:26:27
hai sa lasam prostiile...astea le mai vb cand ne intalnim!!!;;) sa ne hotaram exact cand sa facem aceasta intalnire ca sa stim cum ne facem programul de sarbatori!!:*
Pai nu ai vazut ca nu stiu fetele cand ajung la tulcea?

taty_ana
19.11.2007, 21:35:34
Pai nu ai vazut ca nu stiu fetele cand ajung la tulcea?
am vazut....vb la general, nu sa ne hotaram acum pe loc...:)

andya
20.11.2007, 09:26:27
Cutisor, de ieri seara am o mare dilema. Cum se pronunta numele tau? Cutishor sau Cutzishor? Vezi ce framantari existentiale am? :D

ANCA
20.11.2007, 11:11:26
Cutisor, de ieri seara am o mare dilema. Cum se pronunta numele tau? Cutishor sau Cutzishor? Vezi ce framantari existentiale am? :D
Pai ideal ar fi ANCA, dar m-am logat dintr-o prostie,nici nu ma gandeam sa ajung eu pana la o mie si ceva de mesaje,incerc sa-l schimb,sper sa ma mai recunoasca cineva:D

axara_me
20.11.2007, 11:27:42
Pai ideal ar fi ANCA, dar m-am logat dintr-o prostie,nici nu ma gandeam sa ajung eu pana la o mie si ceva de mesaje,incerc sa-l schimb,sper sa ma mai recunoasca cineva:D

pentru inca 1295 de mesaje de acum incolo(atatea cate ai pana acum) tot cutisor cred ca vei ramane, dupa aia, o sa ne obisnuim cu anca :D
sau poate mai devreme:)>-

macar in semnatura sa iti pui ceva legat de vechiul nick....asa...de remember :D

georgyank1981
20.11.2007, 13:04:58
Pot Veni Si Eu Sa Completez Galeria Mireselor Din Tulcea.ar Fi Cool Sa Ne Intalnim Toate

ANCA
20.11.2007, 13:36:30
[quote=georgyank1981;498133ar Fi Cool Sa Ne Intalnim Toate[/quote]
COOL ,da asa este=))=))=))=))

andya
20.11.2007, 13:51:13

:( mie imi placea cutisor...mi-e greu cu anca, dar n-am ce face...ma voi obisnui cu el pana la urma.

andya
20.11.2007, 13:52:58
Pot Veni Si Eu Sa Completez Galeria Mireselor Din Tulcea.ar Fi Cool Sa Ne Intalnim Toate

Normal ca poti veni. Anul nuntii tale e 2004? Ca asa apare pe forum.

andya
20.11.2007, 14:06:51
Reiau lista. As vrea insa sa va adaugati singure partenerii (cele care veniti cu ei). Ar trebui sa stim numarul exact de persoane ca sa stim pentru ce facem rezervare. Aaaa....si cine se ocupa de partea cu rezervatul? Si dati idei si de local in care sa ne vedem. Eu cand merg la TL imi place sa ies in Amsterdam Grand Cafe de exemplu. Dar nici nu prea stiu alte localuri. Asta e in centru si aproape de mine, de asta l-am ales. Si va rog sa va ganditi si la fumatori....eu ma numar printre ei....

Lista pana in prezent este:

1. Andya (adica eu) + sot
2. Irina_dobre84 + viitor sot
3. ANCA / cutisor
4. Vicky + sot
5. Axara_me
6. taty_ana
7. georgyank1981

>:D<

vicky
20.11.2007, 14:13:41
Reiau lista. As vrea insa sa va adaugati singure partenerii (cele care veniti cu ei). Ar trebui sa stim numarul exact de persoane ca sa stim pentru ce facem rezervare. Aaaa....si cine se ocupa de partea cu rezervatul? Si dati idei si de local in care sa ne vedem. Eu cand merg la TL imi place sa ies in Amsterdam Grand Cafe de exemplu. Dar nici nu prea stiu alte localuri. Asta e in centru si aproape de mine, de asta l-am ales. Si va rog sa va ganditi si la fumatori....eu ma numar printre ei....

3. ANCA / cutisor
4. Vicky + sot
5. Axara_me
6. taty_ana
7. georgyank1981

mai andya, daca nu o lasi mai moale promit sa nu mai intru la topicul asta.
pai eu scriu degeaba aici?

ESTE PREA DEVREME CA SA STABILIM CEVA.

UNII INCA NU STIU CUM LUCREAZA DE SARBATORI, CAND AJUNG IN TULCEA SI CAT STAU ACOLO. NUMARUL EXACT DE PERSOANE, DATA, ORA, LOCATIA SI REZERVAREA EU ZIC SA LE STABILIM MAI IN APROPIEREA CRACIUNULUI CA SA CONVINA LA MAI MULTA LUME.

andya
20.11.2007, 14:17:32
mai andya, daca nu o lasi mai moale promit sa nu mai intru la topicul asta.
pai eu scriu degeaba aici?

ESTE PREA DEVREME CA SA STABILIM CEVA.

UNII INCA NU STIU CUM LUCREAZA DE SARBATORI, CAND AJUNG IN TULCEA SI CAT STAU ACOLO. NUMARUL EXACT DE PERSOANE, DATA, ORA, LOCATIA SI REZERVAREA EU ZIC SA LE STABILIM MAI IN APROPIEREA CRACIUNULUI CA SA CONVINA LA MAI MULTA LUME.

Cine nu stie acum se adauga mai tarziu...lista poate fi facuta din timp si pot fi adunate ideile. E alegerea ta daca mai intri sau nu pe topic. Eu organizez multe intalniri (cu fosti colegi) si crede-ma ca e bine sa stabilesti lucrurile din timp. Am experienta asta, deci nu ma bag aiurea. Dar daca asa vrei tu, nu mai scriu nimic pana de Craciun si gata. Mai discutam atunci despre intalnire.

axara_me
20.11.2007, 14:18:21

3. ANCA / cutisor
4. Vicky + sot
5. Axara_me
6. taty_ana
7. georgyank1981

eu una nu fumez dar nici nu ma deranjeaza fumul/locatiile in care se fumeaza/ fumatorii...:D etc
despre locul intalnirii eu zic ca s-ar putea ocupa de ex tatyana pt k tot sta in TL, nu are BB ca anca si are mai mult timp liber, asa-i tatyana?
despre al meu sotz...nu va veni decat pt a ma aduce la locul intalnirii; apropos, s-a distrat copios cand a aflat de intalnirea din TL

si...andya...m-ai vazut?am poza in profil; ca as vrea sa o scot dupa ce ma admiri 8-} :-p

andya
20.11.2007, 14:18:28
Cand am vorbit de rezervat nu am spus ca trebuie facut azi.

vicky
20.11.2007, 14:56:32
Cine nu stie acum se adauga mai tarziu...lista poate fi facuta din timp si pot fi adunate ideile. E alegerea ta daca mai intri sau nu pe topic. Eu organizez multe intalniri (cu fosti colegi) si crede-ma ca e bine sa stabilesti lucrurile din timp. Am experienta asta, deci nu ma bag aiurea. Dar daca asa vrei tu, nu mai scriu nimic pana de Craciun si gata. Mai discutam atunci despre intalnire.

felicitari pentru organizarile pe care le faci pentru colegii tai. deocamdata mi se pare ca pui presiune pe intalnirea asta iar eu speram ca intalnirea sa fie ceva placut .

ma mai gandesc daca o sa particip

ANCA
20.11.2007, 15:04:25
:O:O:O:O:O:O:O:O

axara_me
20.11.2007, 15:23:43
felicitari pentru organizarile pe care le faci pentru colegii tai. deocamdata mi se pare ca pui presiune pe intalnirea asta iar eu speram ca intalnirea sa fie ceva placut .

hai mai vicky!!
nici chiar asa...

in alta ordine de idei cum sa nu vii? voiam sa va bombarzed cu intrebari pe tine si pe anca:) despre BB
uff:((
mai ales ca stai in B...

ne-a luat valul na! puteai sa propui mai in dec chestia asta si nu ne mai racaiai cu intalnirea!

dar vii, da? hai k vreau si eu BB si baiat! :D abea astept sa imi spuneti "secretul"

taty_ana
20.11.2007, 19:10:43

hai mey vicky nu te supara :( ... o sa ajungem sa ne certam aiurea si chiar ar fi pacat!!! nu va mai stressati atata....se rezolva totul, nu va mai faceti griji si nu va mai suparati :* :* :* ...iar daca vreti sa ma ocup eu, sa stiti ca sunt de acord...am vazut ca ma intreba cineva daca am timp mai mult;;)

Liliana_D
21.11.2007, 13:58:05
Alo...buna ziua
acum vad ca ati deschis alt toic pe aici...sau cum s-o chema...
pai a avut loc intalnirea asta...sau cum....are loc..as vrea sa in...dar am citi cam repede pe aci din cauza netului....si daca ar fi ok data so ora...as veni si io.....ar fi ca un team building...asha....da....poate ne deschidem o asociatie...dar astea care nu mai sunt miresici.???
lol
va pup
astept detalii...

axara_me
21.11.2007, 14:15:37
Alo...buna ziua
acum vad ca ati deschis alt toic pe aici...sau cum s-o chema...
pai a avut loc intalnirea asta...sau cum....are loc..as vrea sa in...dar am citi cam repede pe aci din cauza netului....si daca ar fi ok data so ora...as veni si io.....ar fi ca un team building...asha....da....poate ne deschidem o asociatie...dar astea care nu mai sunt miresici.???
lol
va pup
astept detalii...

Doamne Liliana!
ti-ai recitit mesajul?!
:-\

taty_ana
22.11.2007, 21:56:19
mey fetelor, ce ati patzit?? vad ca nici pe mirese de tulcea nu mai e mishcare!!ori sunteti suparate ori va pregatiti de Craciun;;) ...sper sa fie a 2 a varianta;))

taty_ana
22.11.2007, 21:58:25
daca sunteti suparate, promit ca va iau cate un cadou la fiecare!!!! si chiar daca nu sunteti suparate, tot va iau cate un cadou :)) va pup

ANCA
22.11.2007, 22:03:18
daca sunteti suparate, promit ca va iau cate un cadou la fiecare!!!! si chiar daca nu sunteti suparate, tot va iau cate un cadou :)) va pup
Eu pot sa vin in dublu exemplar sa primesc 2 cadouri?=))=))=))

taty_ana
22.11.2007, 22:28:06
Eu pot sa vin in dublu exemplar sa primesc 2 cadouri?=))=))=))
=D> :* ce dulce eshti!!! :))

andya
22.11.2007, 23:39:40
mey fetelor, ce ati patzit?? vad ca nici pe mirese de tulcea nu mai e mishcare!!

eu nu prea mai apuc sa scriu...la servici sunt din ce in ce mai aglomerata...au loc multe schimbari si toate ma privesc pe mine....abia astept vacanta de craciun. voua va mai sta gandul la nunti in perioada asta? ca eu ma gandesc numai la scrisoarea pt mos craciun.;))

pupici:*

taty_ana
23.11.2007, 10:18:42
eu nu prea mai apuc sa scriu...la servici sunt din ce in ce mai aglomerata...au loc multe schimbari si toate ma privesc pe mine....abia astept vacanta de craciun. voua va mai sta gandul la nunti in perioada asta? ca eu ma gandesc numai la scrisoarea pt mos craciun.;))

pupici:*
=)) daca te preagtesti asa intens inseamna ca scrisoarea aia e lunga rau!!!!!;)) ...spor la pregatiri:*

andya
23.11.2007, 10:24:06
=)) daca te preagtesti asa intens inseamna ca scrisoarea aia e lunga rau!!!!!;)) ...spor la pregatiri:*

chiar nu e lunga...inca nu stiu ce imi doresc:( si stiam o vorba: daca nu stii ce vrei de la viata, nici viata nu stie ce sa-ti dea...asa cred ca e si cu mosu'.....si trebuie sa ma gandesc bine ce vreau...stiu ca mosu' imi va lua...iubesc eu mult mosu' asta :x

pup :*

taty_ana
23.11.2007, 14:22:24
chiar nu e lunga...inca nu stiu ce imi doresc:( si stiam o vorba: daca nu stii ce vrei de la viata, nici viata nu stie ce sa-ti dea...asa cred ca e si cu mosu'.....si trebuie sa ma gandesc bine ce vreau...stiu ca mosu' imi va lua...iubesc eu mult mosu' asta :x

pup :*
al meu e foarte secretos...zice ca se duce dupa cadou, iar eu sunt foarte curioasa din fire:D ...eu deja i-am dat cadoul de Craciun:-p astept acum sa vad ce-mi pregateste el mie!!!

andya
23.11.2007, 14:35:06
al meu e foarte secretos...zice ca se duce dupa cadou, iar eu sunt foarte curioasa din fire:D ...eu deja i-am dat cadoul de Craciun:-p astept acum sa vad ce-mi pregateste el mie!!!

Deja i-ai dat cadoul? Pai si nu o sa fie trist de Craciun daca nu gaseste nimic sub brad? Sper sa-ti ia ce-ti doresti tu cel mai mult. Poti sa-i dai scrisoarea catre Mosu' ca sa nu greseasca.;))

taty_ana
24.11.2007, 17:58:02
Deja i-ai dat cadoul? Pai si nu o sa fie trist de Craciun daca nu gaseste nimic sub brad? Sper sa-ti ia ce-ti doresti tu cel mai mult. Poti sa-i dai scrisoarea catre Mosu' ca sa nu greseasca.;))
nu o sa fie trist!!!;;) iar in ceea ce priveste scrisoarea, sper sa se descurce si singur!!!;))

bambytza
26.11.2007, 22:21:45
buna!!! acum observ si eu ca s-a mai deschis un subiect;si draga de ANCA :* m-a trimis aici sa ma inscriu pe lista de intalnire.vad ca lucrurile cam degenereaza un pic...chiar nu are rost sa ne certam!! abia astept sa ne vedem <:-P !! in legatura cu locatia unde ne vom vedea..am inteles ca va fi ziua si in concluzie eu cred ca vom gasi loc undeva si fara sa rezervam din timp.rezervam...nu rezervam....tot ne vom vedea si fara sa ne certam chit ca veniti toate la mine acasa!!!>:P dau eu cafeaua....:)) .va pup pe toate si abia astept sa ne vedem!!!

andya
27.11.2007, 10:26:50
buna!!! acum observ si eu ca s-a mai deschis un subiect;si draga de ANCA :* m-a trimis aici sa ma inscriu pe lista de intalnire.vad ca lucrurile cam degenereaza un pic...chiar nu are rost sa ne certam!! abia astept sa ne vedem <:-P !! in legatura cu locatia unde ne vom vedea..am inteles ca va fi ziua si in concluzie eu cred ca vom gasi loc undeva si fara sa rezervam din timp.rezervam...nu rezervam....tot ne vom vedea si fara sa ne certam chit ca veniti toate la mine acasa!!!>:P dau eu cafeaua....:)) .va pup pe toate si abia astept sa ne vedem!!!

Cred ca ai dreptate cu rezervatul. Eu sunt obisnuita cu Bucurestiul. Cand ies in oras fara rezervare nu prea am bafta sa gasesc locuri libere :( sau sunt eu mai ghinionista:( . Si nu s-a certat nimeni pe forum. Eu am venit cu niste idei care nu au fost acceptate, dar asta nu e cearta...sau e?:-\
Si daca nu gasim local, tu faci cafeaua si noi aducem zaharul si laptele :-p

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

taty_ana
27.11.2007, 14:38:28
Cred ca ai dreptate cu rezervatul. Eu sunt obisnuita cu Bucurestiul. Cand ies in oras fara rezervare nu prea am bafta sa gasesc locuri libere :( sau sunt eu mai ghinionista:( . Si nu s-a certat nimeni pe forum. Eu am venit cu niste idei care nu au fost acceptate, dar asta nu e cearta...sau e?:-\
Si daca nu gasim local, tu faci cafeaua si noi aducem zaharul si laptele :-p

:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
eu vin cu desertul!!!!!;)) ...:*

bambytza
27.11.2007, 20:07:23
:-p ....atunci cred ca mi s-a parut mie!!! in concluzie, o rezolvam cumva!!
dar inainte de mos craciun eu il mai astept si pe mos nicolae...voi,nu?>:D<

andya
27.11.2007, 20:15:46
:-p ....atunci cred ca mi s-a parut mie!!! in concluzie, o rezolvam cumva!!
dar inainte de mos craciun eu il mai astept si pe mos nicolae...voi,nu?>:D<

oooo, ba daaaa...cu nerabdare...ca am liste separate pt fiecare...eu vreau cadouri de la toata lumea:D....inainte de mos nicolae mai e si sfantul andrei :>

axara_me
28.11.2007, 09:44:57
oooo, ba daaaa...cu nerabdare...ca am liste separate pt fiecare...eu vreau cadouri de la toata lumea:D....inainte de mos nicolae mai e si sfantul andrei :>

ca bine zici :D

taty_ana
28.11.2007, 10:55:12
ce-mi place luna cadourilor...\:D/ ... la noi, luna asta e plina de aniversari, sarbatori...deci cadouri la greu...si mie nu-mi place....:))

taty_ana
28.11.2007, 10:55:49
ce-mi place luna cadourilor...\:D/ ... la noi, luna asta e plina de aniversari, sarbatori...deci cadouri la greu...si mie nu-mi place....:))
adik dupa cum vedeti mai sunt 3 zile pana implinim 3 anishori :D

ANCA
28.11.2007, 13:28:23
Ca tot e topic de intalniri,ia uitati cu cine m-am plimbat eu ieri:D
VICKY SI MIHAITA

axara_me
28.11.2007, 14:37:44
VICKY SI MIHAITA

ce tare! sunteti frumoase foc :P ! dar voinicii...si mai si :D

andya
28.11.2007, 14:40:48
ca bine zici :D

Vineri daca scriu prostii pe miresici sa stiti ca e de la alcool. Ca suntem 3 Andrei la birou si avem deja puse deoparte 3 sticle de vin. Iar la noi se bea in timpul programului.
Axara vad ca tu un cadouas ai primit deja...masinutza noua...tre' sa faci cinste :> Te asteptam la noi la firma sa te imbeti cu noi...si apoi iei 32-ul pana acasa;)) (sau nu merge pana la tine?)
Taty_ana eu va zic La multi ani de pe acum, ca in ziua aia sigur o sa uit...asa sunt eu mai uituca...batrana si bolnava.;))

Va pup...ma intorc si eu la munca...ca sa am motiv sa cer marire de salariu...;))

axara_me
28.11.2007, 16:51:20
Vineri daca scriu prostii pe miresici sa stiti ca e de la alcool. Ca suntem 3 Andrei la birou si avem deja puse deoparte 3 sticle de vin. Iar la noi se bea in timpul programului.
Axara vad ca tu un cadouas ai primit deja...masinutza noua...tre' sa faci cinste :> Te asteptam la noi la firma sa te imbeti cu noi...si apoi iei 32-ul pana acasa;)) (sau nu merge pana la tine?)
Taty_ana eu va zic La multi ani de pe acum, ca in ziua aia sigur o sa uit...asa sunt eu mai uituca...batrana si bolnava.;))

Va pup...ma intorc si eu la munca...ca sa am motiv sa cer marire de salariu...;))

si TATY_ANA e Andreea? ;))

da, merge 32 ul pana la Rahova, unde stau, no problem :D
si e adevarat k am primit cadouas, asa cum zicea o prietena de-am mea, ai mai primit o jumatate de masina, ca ai fost cuminte :)) ( aveam un smart inainte)

andya
28.11.2007, 17:05:52
si TATY_ANA e Andreea? ;))

da, merge 32 ul pana la Rahova, unde stau, no problem :D
si e adevarat k am primit cadouas, asa cum zicea o prietena de-am mea, ai mai primit o jumatate de masina, ca ai fost cuminte :)) ( aveam un smart inainte)

Nu...nu e Andreea...dar implinesc 3 anisori de iubire :x

Deci vii cu masina pana la Cosbuc vineri si apoi pleci cu tramvaiul. Super. :-pTe astept. (Ce masina ai acum? Spark?);))

axara_me
28.11.2007, 17:14:54
Nu...nu e Andreea...dar implinesc 3 anisori de iubire :x

Deci vii cu masina pana la Cosbuc vineri si apoi pleci cu tramvaiul. Super. :-pTe astept. (Ce masina ai acum? Spark?);))

nu...:))

KIA - Picanto

nu cred k ma va lasa nimeni sa conduc vineri...la cata sampanie va curge :D...

da, am recitit posturile si am vazut ca vb de aniversarea lor

pup

taty_ana
28.11.2007, 19:10:19

merci pt urare....revin sa va zic si ce cadou am primit de 3 anishori;;)

oana_saiba
29.11.2007, 09:22:42
VICKY SI MIHAITA

Mai fetelor,

Bai ce frumoase sunteti!!!
Si ce baieti cuminti aveti!
Va dati seama ca peste cativa ani o sa alergati dupa ei prin Piata Civica???!!!Si mama, cu doi nazbatiosi sa te tii!!!!! :D Cred ca aia este cea mai buna cura de slabire - jogging dupa copii!

Pup mare!

Andreluta, noi poate ne vedem - ajung maine la Bucuresti si plec la Tulcea sambata. Va sun cand ajung!:*

andya
29.11.2007, 09:44:03
Mai fetelor,

Bai ce frumoase sunteti!!!
Si ce baieti cuminti aveti!
Va dati seama ca peste cativa ani o sa alergati dupa ei prin Piata Civica???!!!Si mama, cu doi nazbatiosi sa te tii!!!!! :D Cred ca aia este cea mai buna cura de slabire - jogging dupa copii!

Pup mare!

Andreluta, noi poate ne vedem - ajung maine la Bucuresti si plec la Tulcea sambata. Va sun cand ajung!:*

Pai chiar voiam sa te sun azi. Maine seara imi fac programul dupa tine...am zis tuturor ca nu primesc vizite. Asa ca te asteptam. :*

taty_ana
29.11.2007, 10:54:33
axara, sa-ti fie de bine...sa o stapanesti sanatoasa, mashinutza!!!astept sa ma invitzi la o zona:)):*

taty_ana
04.12.2007, 13:24:13
Am si eu o intrebare...:-? ne mai intalnim noi miresele de Tulcea???...ar fi frumos sa se intample lucrul asta, dar vad ca nu mai misca nimeni in front...;))

vicky
04.12.2007, 15:37:33
Am si eu o intrebare...:-? ne mai intalnim noi miresele de Tulcea???...ar fi frumos sa se intample lucrul asta, dar vad ca nu mai misca nimeni in front...;))

da, ne intalnim.
ce ar trebui sa miscam?

georgyank1981
10.12.2007, 20:25:35
da, ne intalnim.
ce ar trebui sa miscam?
unde?pot veni si eu?cand?
a-ti stabilit deja?

ANCA
10.12.2007, 21:50:03
unde?pot veni si eu?cand?
a-ti stabilit deja?
Stiu ca esti f.f.f. ocupata dar....citeste si tu macar cateva posturi si ai sa vezi ca nu s-a stabilit nimic inca[-X

taty_ana
11.12.2007, 00:12:06
da, ne intalnim.
ce ar trebui sa miscam?
pai, nu stiu, ma gandeam si eu ca ar cam fi cazul sa punem ceva la punct...ca sa stim si noi ce program ne facem...al meu se prevede a fi foarte incarcat ;)) ...

georgyank1981
11.12.2007, 09:32:01
de ce nu ne intalnim dupa sarbatori,in saptamana imediat urmatoare?asa ne mai si povestim care ce a primit de la mos ,daca a primit:D!

andya
11.12.2007, 10:07:22
de ce nu ne intalnim dupa sarbatori,in saptamana imediat urmatoare?asa ne mai si povestim care ce a primit de la mos ,daca a primit:D!

Ideea era ca de Craciun vin la Tulcea si miresicile care locuiesc in alte orase, ca mine. Dupa Craciun plecam inapoi la Bucuresti. De asta s-a preferat perioada sarbatorilor.

Taty_ana cred ca tie iti revine onoarea de a organiza un pic prin tl...eu vin pe 22 si plec pe 27. In perioada asta scurta am foarte mult vizite de facut chiar si inafara orasului. Daca am fi stabilit o zi pana acum as fi stiut si eu cum sa-mi fac planurile.

Eu nu prea mai apuc sa scriu pe miresici, dar incerc sa citesc cat de des pot sa vad daca apare ceva nou...

Va pup

ANCA
11.12.2007, 10:15:34
Ideea era ca de Craciun vin la Tulcea si miresicile care locuiesc in alte orase, ca mine. Dupa Craciun plecam inapoi la Bucuresti. De asta s-a preferat perioada sarbatorilor.

Taty_ana cred ca tie iti revine onoarea de a organiza un pic prin tl...eu vin pe 22 si plec pe 27. In perioada asta scurta am foarte mult vizite de facut chiar si inafara orasului. Daca am fi stabilit o zi pana acum as fi stiut si eu cum sa-mi fac planurile.

Eu nu prea mai apuc sa scriu pe miresici, dar incerc sa citesc cat de des pot sa vad daca apare ceva nou...

Va pup
Mai trebuie sa stim si cand ajunge vicky
Te cred ca ti-ar fi mai usor,dar cum aflam toate detaliile stabilim de urgenta:D

ANCA
11.12.2007, 10:16:46
pai, nu stiu, ma gandeam si eu ca ar cam fi cazul sa punem ceva la punct...ca sa stim si noi ce program ne facem...al meu se prevede a fi foarte incarcat ;)) ...
Pai cam la toata lumea e incarcat programul de sarbatori,mancare,curatenie,fini,nasi,prieteni,viz ite,etc....:D

taty_ana
11.12.2007, 11:17:56
Pai cam la toata lumea e incarcat programul de sarbatori,mancare,curatenie,fini,nasi,prieteni,viz ite,etc....:D
exact!!! in sfarsit cineva care ma sustine :)) deci eu in 2 sapt trebuie sa fac 4 drumuri la bucuresti, apoi mai sunt si pregatirile pt sarbatori, musafirii, iar astea sunt putinele treburi pe care le am!!!sper sa scap vie si anul asta[-o<

taty_ana
11.12.2007, 11:18:40
exact!!! in sfarsit cineva care ma sustine :)) deci eu in 2 sapt trebuie sa fac 4 drumuri la bucuresti, apoi mai sunt si pregatirile pt sarbatori, musafirii, iar astea sunt putinele treburi pe care le am!!!sper sa scap vie si anul asta[-o<
.....plus ca in ianuarie incepe sesiunea si nu am invatat nik:-SS

vicky
11.12.2007, 12:30:44
daca ajung de craciunul asta la tulcea (sper din toata inima) o sa vin pe 22 dec si probabil ca voi pleca pe 26-27 dec, depinde de programul sotului ...

acum cred ca e ok sa trasam cateva linii ale intalnirii, nu mai e foarte mult pana atunci. deci in perioada 22-26 decembrie vin cu sotul unde vreti voi cand vreti voi si la ce ora vreti.

luna trecuta cand am fost la tulcea am iesit cu niste prieteni la un restaurant/ pizzerie pe faleza, la parterul unui hotel inalt, nou construit langa autogara. nu mai stiu cum se numeste...
local curat, decent, servire ok, preturi foarte bune comparativ cu bucurestiul. localul avea intrarea dinspre faleza si geamuri mari gen "vitrina". nu era multa lume, galagie si nici mult fum. m-am simtit bine acolo spre deosebire de barurile mai dinspre centru care sunt mereu pline, multi copilandri, galagie, fum...

daca stie cineva cum se numeste acolo, asta ar fi o propunere din partea mea.

pup

taty_ana
11.12.2007, 13:05:18
daca ajung de craciunul asta la tulcea (sper din toata inima) o sa vin pe 22 dec si probabil ca voi pleca pe 26-27 dec, depinde de programul sotului ...

acum cred ca e ok sa trasam cateva linii ale intalnirii, nu mai e foarte mult pana atunci. deci in perioada 22-26 decembrie vin cu sotul unde vreti voi cand vreti voi si la ce ora vreti.

luna trecuta cand am fost la tulcea am iesit cu niste prieteni la un restaurant/ pizzerie pe faleza, la parterul unui hotel inalt, nou construit langa autogara. nu mai stiu cum se numeste...
local curat, decent, servire ok, preturi foarte bune comparativ cu bucurestiul. localul avea intrarea dinspre faleza si geamuri mari gen "vitrina". nu era multa lume, galagie si nici mult fum. m-am simtit bine acolo spre deosebire de barurile mai dinspre centru care sunt mereu pline, multi copilandri, galagie, fum...

daca stie cineva cum se numeste acolo, asta ar fi o propunere din partea mea.

pup
e vorba de Hotel Esplanada....;;) ...din punctul meu de vedere e ok!!!

ANCA
11.12.2007, 13:39:53
E OK!cine se ocupa de lista?sa vedem exact cate persoane sunt si sa stabilim o data

taty_ana
11.12.2007, 16:54:02
E OK!cine se ocupa de lista?sa vedem exact cate persoane sunt si sa stabilim o data

Hai k ma ocup eu dc sunteti de acord.:)

axara_me
11.12.2007, 17:24:42
Hai k ma ocup eu dc sunteti de acord.:)

eu ajung pe 22 seara si plec spre buc pe26

taty_ana
11.12.2007, 21:25:48
haideti fetelor, care se mai aboneaza la intalnire?;))...deci sunt eu,vicky, axara si....mai completati voi...deocamdata perioada e intre 22-26...in functie de fiecare, sa hotaram!!!

georgyank1981
12.12.2007, 11:31:25
.....plus ca in ianuarie incepe sesiunea si nu am invatat nik:-SS
cu putin efort si cu mult noroc reusesti sa si inveti.
la mine a mers si anul trecut si sper sa mearga si anul acesta
georgyana

georgyank1981
12.12.2007, 11:33:28
haideti fetelor, care se mai aboneaza la intalnire?;))...deci sunt eu,vicky, axara si....mai completati voi...deocamdata perioada e intre 22-26...in functie de fiecare, sa hotaram!!!
fetelor in principal vin si eu,asta daca nu plecam la brasov(in cazul in care magistratilor li se va da liber de sarbatori),deci treceti-ma si pe mine pe lista.>:D<

georgyank1981
12.12.2007, 11:47:15
Stiu ca esti f.f.f. ocupata dar....citeste si tu macar cateva posturi si ai sa vezi ca nu s-a stabilit nimic inca[-X
hai ma anca,nu te supara ca eu intelesesem ca nu se stabilise inca nimic dar asa mi-a sunat ok mesajul si l-am scris!

taty_ana
13.12.2007, 10:51:14
...cam mica lista...suntem doar 4!!!/:)

andya
13.12.2007, 12:01:15
...cam mica lista...suntem doar 4!!!/:)

Pai daca nu ne-ai scris pe toate care am zis ca venim. Sau nu vreti sa vin si eu?

taty_ana
13.12.2007, 19:35:50
Pai daca nu ne-ai scris pe toate care am zis ca venim. Sau nu vreti sa vin si eu?
:)) scuze...pe tine te-am uitat....de venit au zis ca vin mai multe dar vad ca acum nu mai dau nici un semn de viata....de aia nu le-am trecut..m-am gandit ca nu mai vor sa vina:-" sper totusi ca o sa fim mai multe>:D<

taty_ana
13.12.2007, 19:38:16
taty_ana(eu;)) ),vicky,axara me,georgyank1981, andya...

georgyank1981
14.12.2007, 10:22:07
pe anca nu o treci????????cas sigur vrea si ea sa vina,nu?

taty_ana
14.12.2007, 18:10:28
probabil ca vine si anca..o trec cu mare placere in lista!!!! asteptam confirmarea ei!!>:D<

georgyank1981
15.12.2007, 12:42:46
si cam unde sa ne intalnim?aveti vreo idee anume sau cum facem???>:D<>:D<>:D<

vicky
15.12.2007, 14:25:42
si cam unde sa ne intalnim?aveti vreo idee anume sau cum facem???>:D<>:D<>:D<

tu chiar nu citesti din urma?
eu am facut o propunere acolo dar nu a ramas batut in cuie. tu cu ce propunere vii?

georgyank1981
15.12.2007, 15:29:35
ma refeream dak s-a stabilit ceva sigur(nu daca s-a propus ceva):">
pai la marinarul e ok???va convine?mie una imi place mult localul ala!

georgyank1981
15.12.2007, 15:32:39
daR nu stiu sigur daca e deschis de sarbatori,oricum ,astept sa vad daca vreti acolo si apoi vom vedea.ma interesez...........bine asa?

taty_ana
15.12.2007, 17:01:00
la marinarul e destul de galagie si agitatie!!!!...dar votam si vedem majoritatea ;))

georgyank1981
16.12.2007, 09:31:13
bine,tatyana;iar daca nu astept si alte propuneri.;-)

taty_ana
16.12.2007, 16:41:23
bine,tatyana;iar daca nu astept si alte propuneri.;-)

Vicky parca spunea k a fost la Esplanada si k e dragut acolo...e placut,liniste iar preturile nu sunt piperate.va mai asteptam cu propuneri fetelor pt k mai e o saptamana.pup

axara_me
17.12.2007, 11:15:59
Vicky parca spunea k a fost la Esplanada si k e dragut acolo...e placut,liniste iar preturile nu sunt piperate.va mai asteptam cu propuneri fetelor pt k mai e o saptamana.pup

hello!
eu nu prea as vota pt ca in afara de marinarul si alte restaurante unde se fac nunti nu stiu unde ne mai putem intalni(baruri)...
asa k o las pe tatiana sa aleaga pt mine :D, sau pe anca:) ele stiu pulsul orasului (ma rog...cred k tatiana il stie si pe cel de noapte:)) , anca cred k e cam obosita din cauza lui bebe k sa mai umble si noaptea prin baruri:D

pup si ne vdm! o sa las nr meu pe pm lui tatiana si lui andya ...just in case

taty_ana
17.12.2007, 13:38:18
hello!
eu nu prea as vota pt ca in afara de marinarul si alte restaurante unde se fac nunti nu stiu unde ne mai putem intalni(baruri)...
asa k o las pe tatiana sa aleaga pt mine :D, sau pe anca:) ele stiu pulsul orasului (ma rog...cred k tatiana il stie si pe cel de noapte:)) , anca cred k e cam obosita din cauza lui bebe k sa mai umble si noaptea prin baruri:D

pup si ne vdm! o sa las nr meu pe pm lui tatiana si lui andya ...just in case
k...am primit pm-ul tau !!! daca e ceva te anunt :*

bambytza
18.12.2007, 22:45:01
hello!! in principiu vin si eu......daca nu apare ceva urgent atunci,dar vin si eu!:*

taty_ana
19.12.2007, 14:01:05
hello!! in principiu vin si eu......daca nu apare ceva urgent atunci,dar vin si eu!:*
gata, s-a marcat!!! esti pe lista!! :*

vicky
19.12.2007, 16:50:12
anca/cutisor e banata de ieri deci nu mai poate scrie aici.
daca vrea cineva sa o invite in mod special , eu ii pot da pe privat adresa de mess a ancai.a, si Georgyank1981 e banata.

propun seara de duminica pt intalnire. nu este nici in ajun si cred ca se poate rupe toata lumea de la facut sarmale o ora doua..
tatyana la ce ora sa venim?

taty_ana
19.12.2007, 19:09:20
anca/cutisor e banata de ieri deci nu mai poate scrie aici.
daca vrea cineva sa o invite in mod special , eu ii pot da pe privat adresa de mess a ancai.a, si Georgyank1981 e banata.

propun seara de duminica pt intalnire. nu este nici in ajun si cred ca se poate rupe toata lumea de la facut sarmale o ora doua..
tatyana la ce ora sa venim?
duminica e ok, dar eu propun sa ne intalnim mai pe ziua....adik dupa-amiaza pe la 6, e ok? eu luni dimineata la 4 trebuie sa plec la Bucuresti si trebuie sa fiu odihnita!!

andya
19.12.2007, 23:29:30
Eu abia duminica plec din Bucuresti, deci nu cred ca pot ajunge la intalnire. Macar sa faceti poze si un rezumat al discutiilor, sa ne povestiti si noua celor care nu putem veni.

De ce sunt fetele banate? Ce au facut?

taty_ana
20.12.2007, 14:47:18
Eu abia duminica plec din Bucuresti, deci nu cred ca pot ajunge la intalnire. Macar sa faceti poze si un rezumat al discutiilor, sa ne povestiti si noua celor care nu putem veni.

De ce sunt fetele banate? Ce au facut?
:(( pai ce intalnire mai e asta?in 3-4 persoane?of mez fetelor!!!!..........

axara_me
21.12.2007, 09:36:54
:(( pai ce intalnire mai e asta?in 3-4 persoane?of mez fetelor!!!!..........

eu vin!
ajung in TL sambata seara...
off topic:
fetelor...ce e cu scandalul ala cu andrada...mamma...anca...dj?! sa-nnebunesc dak am inteles ceva! deja ma dor ochii cat i-am lipit pe ecran!
sper sa ma lamuriti si pe mine duminica! nu mai citesc ca cine stie ce uit sa fac la servici...ca tot e ultima zi :D

pup

taty_ana
21.12.2007, 11:18:59
deci fetelor, ne intalnim duminica la ora 18?! e ok?! ne intalnim la Esplanada?...pls astept raspunsuri de la voi, nu ma lasati in ceata! ;)) :*

vicky
21.12.2007, 11:52:06
deci fetelor, ne intalnim duminica la ora 18?! e ok?! ne intalnim la Esplanada?...pls astept raspunsuri de la voi, nu ma lasati in ceata! ;)) :*

dap ;;)>:D<

taty_ana
21.12.2007, 12:04:30
dap ;;)>:D<
ne gasim la o masa inauntru sau ne intalnim afara si intram toate? ;))

vicky
21.12.2007, 13:36:16
eu zic sa faci rezervare pe numele tatiana la 18.30 si care ajunge prima zice ca are rezervarea pe numele tatiana

taty_ana
21.12.2007, 14:01:17
eu zic sa faci rezervare pe numele tatiana la 18.30 si care ajunge prima zice ca are rezervarea pe numele tatiana
k...merg sa vb si va anunt...dar cam cat de mare sa fie masa?? care veniti cu sotii..?!:-? ...unele au zic ca sa le trec pe lista dar nu sunt sigure dc vin...

axara_me
21.12.2007, 15:50:29
k...merg sa vb si va anunt...dar cam cat de mare sa fie masa?? care veniti cu sotii..?!:-? ...unele au zic ca sa le trec pe lista dar nu sunt sigure dc vin...

eu vin singura si mi-e ok sa vin la E la 18.30

bambytza
21.12.2007, 18:50:46
deci intalnirea este duminica....taty ana am inteles de la anda ca este sambata????deci cand este ca nu mai stiu!!!:((

bambytza
21.12.2007, 18:55:18
gata am inteles.....sambata .mercic!cred ca vin si eu....insa nu pot promite,asa ca te rog ia si tu o masa la care se mai poate trage un scaun!!!>:D<

taty_ana
21.12.2007, 19:32:12
gata am inteles.....sambata .mercic!cred ca vin si eu....insa nu pot promite,asa ca te rog ia si tu o masa la care se mai poate trage un scaun!!!>:D<
:O mey intalnirea e duminik!!! ne intelegem si noi...:D deci duminik e ok??? poti sa vii?

bambytza
22.12.2007, 13:27:45
pai nu mai intelegeam nimik pt ca tu mi-ai dat pm cu "intalnirea are loc sambata la ora 18:30 la Esplanada..."......asa ca m-ati bagat in ceatza de tot...deci duminica vin. e k!!!>:D<

taty_ana
22.12.2007, 15:33:08
Gata , am rezervat masa la Esplanada, la pizzerie, la parter, la ora 18:30. Rezervarea e pe numele Tatiana. Va astept cu drag maine, sper sa veniti cat mai multe:*

vicky
23.12.2007, 12:21:56
venim, venim..

sa va arat cum era ieri in padurea topolog, parca eram in povesti cu copacii plini de promoroaca.. ce mai, padurea de clestar..

o minunatie..!

taty_ana
23.12.2007, 15:15:13
mey fetelor, eu vin cu domnisoara de onoare!!! sper ca nu va suparati:D pup

vicky
23.12.2007, 18:05:27
eu vin cu sotul si cu fratele ;))

vicky
24.12.2007, 13:23:24
gata fetele, pun pozele <:-P
mi-a parut bine de cunostinta si sper sa o mai "comitem" si altadata =D>

taty_ana
25.12.2007, 11:48:04
;)) super!! cu siguranta ca va mai fi o altadata...speram atuci sa fim mai multe :* ma duc sa iau masa de Craciun cu ai mei

axara_me
28.12.2007, 01:07:28

sar'naaa de poze :D

mi-a placut tare mult k a reusit sa stam de vb la un "cico" :))

mariammocanueugenia
27.05.2008, 12:26:29
Se spunea intr-un mesaj anterior ca va mai avea loc o alta intalnire a miresicilor din Tulcea....Eu sunt destul de noua pe acest forum(intru de vreo 2-3 luni) si vad totusi ca nimeni nu am mai postat nimic aici.Ce se intampla?Nu vrea nimeni sa mai existe o intalnire a viitoarelor sau fostelor miresici?[-X

taty_ana
27.05.2008, 12:38:18
Se spunea intr-un mesaj anterior ca va mai avea loc o alta intalnire a miresicilor din Tulcea....Eu sunt destul de noua pe acest forum(intru de vreo 2-3 luni) si vad totusi ca nimeni nu am mai postat nimic aici.Ce se intampla?Nu vrea nimeni sa mai existe o intalnire a viitoarelor sau fostelor miresici?[-X
buna
cu siguranta k o sa mai fie si alte inalniri...nu stim cand, dar ai sa vezi ca o sa scriem si pe topicul de tulcea.;-)

mariammocanueugenia
27.05.2008, 12:44:40
Mie una mi-ar placea sa fie o astfel de intalnire...mai astept...

vicky
27.05.2008, 12:56:14
Mie una mi-ar placea sa fie o astfel de intalnire...mai astept...

intalnirile se faceau de craciun sau de paste pentru ca sunt si miresici/ foste miresici care locuiesc in bucuresti. de sarbatori tot omul vine acasa si sunt sanse mai mari sa ne vedem mai multe deodata

mariammocanueugenia
27.05.2008, 13:33:36
Nu stiam ca intalnirile se faceau de Craciun sau Pasti...asa cum am mai zis sunt mai noua pe forum

rocsxana
24.06.2008, 20:19:12
deci facem o intalnire? pe cand?

REXX1
25.06.2008, 18:56:04
la nunta de duminica meniul a costat 1200000 si a fost f bun si destul de incarcat iar farfuria chiar nu era plina cu masline.macar daca puteai sa mananci atat dar de unde doar sa fi fost un elefant,ceva asa ca se poate satura lumea si cu un meniu nu f sofisticat dar destul de bun.dar pentru cine are bani f multi sunt de acord ca poate lua si un meniu de trei milioane.apropo giorgiiulia aati ramas cu ceva bani dupa nunta ca nu stiu cat poate da o familie ca sa acopere acel meniu si sa mai si ramana ceva.depinde acum si ce asteptari ai distractie si ceva pus de o parte sau......nu stiu.am facut acest comentariu pentru ai incuraja pe cei care vor sa faca ;la city ca se poate lua un meniu ceva mai ieftin dar care sa fie laa fel de bun si incarcat ca se merita sa faci nunta acolo.

mari_gicu
01.08.2008, 10:59:20
Buna miresicilor din Tulcea, sunt un nou membru si am nunta pe 27 sept la marinarul.Sunt un pic ingrijorata pt am tot citit opinii nefavorabile in ceea ce priveste ospatarii de acolo.Sper sa fie ok.Asa k astept sa vb cu cineva care a facut nunta acolo.Pupici pt miresici!!!

alinanicoleta
01.08.2008, 11:32:46
Buna miresicilor din Tulcea, sunt un nou membru si am nunta pe 27 sept la marinarul.Sunt un pic ingrijorata pt am tot citit opinii nefavorabile in ceea ce priveste ospatarii de acolo.Sper sa fie ok.Asa k astept sa vb cu cineva care a facut nunta acolo.Pupici pt miresici!!!

Marinarul...... sunt pareri bune si mai putin bune. De exemplu eu am fost la o nunta la care una dintre ospatarite s-a trezit sa ii bage capul miresii in tort. Ghinionul ei a fost faptul ca nunta era numai de politisti. Tipa a fugit.
La alte nunti a fost ok....
Acum depinde de ce personal iti cade.... cata spaga dai:D sunt multi factori de care depinde buna desfasurare a evenimentului.

vicky
01.08.2008, 11:35:46

aici poti gasi fete care iti pot da informatii despre marinarul: Mirese Din Tulcea (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=771)

deocamdata suntem la alt topic.

mariammocanueugenia
01.08.2008, 11:36:43
Eu am nunta la Marinarul,in fostul club,pe 31 aug.Eu am auzit de la cei care au mai fost la nunti ca servirea a fost ok!Acum depinde de nunti,ca nu-s toate la fel.Cred ca mai conteaza sa vb si dinainte,sa dai instructiuni clare.
Ce sa zic,eu sper sa fie bine...

creoly
29.08.2008, 13:16:04
Marinarul...... sunt pareri bune si mai putin bune. De exemplu eu am fost la o nunta la care una dintre ospatarite s-a trezit sa ii bage capul miresii in tort. Ghinionul ei a fost faptul ca nunta era numai de politisti. Tipa a fugit.
Acum depinde de ce personal iti cade.... cata spaga dai:D sunt multi factori de care depinde buna desfasurare a evenimentului.
Scuze, poate nu am citit bine, dar cum adica sa ii bage capul in tort si de ce??????

creoly
29.08.2008, 13:16:48
Eu am nunta la Marinarul,in fostul club,pe 31 aug.Eu am auzit de la cei care au mai fost la nunti ca servirea a fost ok!Acum depinde de nunti,ca nu-s toate la fel.Cred ca mai conteaza sa vb si dinainte,sa dai instructiuni clare.
Ce sa zic,eu sper sa fie bine...
Si eu am fost la o nunta la marinaru si ne-am simtit f bine, chiar nu am avut animic de obiectat.

alinanicoleta
29.08.2008, 13:23:26
Scuze, poate nu am citit bine, dar cum adica sa ii bage capul in tort si de ce??????

A crezut ca face o gluma!!!!!!

mari_gicu
04.09.2008, 16:23:35

Sa speram k o sa fie ok, cel putin nasu meu e politist...;;)

alinanicoleta
04.09.2008, 16:38:42
Uite de exemplu eu am fost sambata trecuta la o nunta la marinarul si a fost totul ok....
Asa ca nu pot sa catalogez un local ca e oribil acolo sau ca e foarte bine.... Peste tot ai sa gasesti lucruri mai bune si mai putin bune...
Adevarul este ca tipa aia stia ca toti de la nunta in proportie de 90% erau politisti... dar chiar nu stiu de ce s-a intamplat asa ceva....

mihaela06
28.01.2009, 10:58:00
MA inscriu si eu la intalnirea de pe 16 feb.>:D<

georgiiulia
28.01.2009, 14:02:20
si eu si eu....

mihaela06
05.02.2009, 17:36:22
Intailnirea se apropie....cate mai suntem pe lista?:-?

alinanicoleta
05.02.2009, 17:39:33
Intailnirea se apropie....cate mai suntem pe lista?:-?

am lista la munca....

mihaela06
05.02.2009, 17:59:39
am lista la munca....

Crezi ca o sa vina toate cele care s-au inscris?
Am inteles ca in datile anterioare a fost bine la aceste intalniri.

Abia astept sa ne vedem.8-}

alinanicoleta
05.02.2009, 18:31:36
Crezi ca o sa vina toate cele care s-au inscris?
Am inteles ca in datile anterioare a fost bine la aceste intalniri.

Abia astept sa ne vedem.8-}

vedem atunci....;))

Lidia26
05.02.2009, 18:36:56
vedem atunci....;))

eu sigur vin;))

georgiiulia
06.02.2009, 11:25:08
si eu...sigur sigur...

mihaela06
11.02.2009, 11:28:20
Intalnire pe 16 la ora 18, dar la care e posibil sa nu pot ajunge.
Dc nu ma vedeti acolo sa stiti ca nu am putut veni...:-s

alinanicoleta
11.02.2009, 14:01:18
Lista:
Georgiiulia
lidia26
madalina
bambytza
brigite
eu

Incerte:
mihaela06
steluta

alinanicoleta
11.02.2009, 14:03:28
Intalnire pe 16 la ora 18, dar la care e posibil sa nu pot ajunge.
Dc nu ma vedeti acolo sa stiti ca nu am putut veni...:-s

intra putin pe mess

simona_alexa
16.02.2009, 19:40:17
hai mai fetelor mai stati?
vorbarete mai sunteti

stelutadiaconudirmon
16.02.2009, 22:06:18
Buna seara,
Ce faceti fetelor....cum a fost la intalnire? Din pacate eu nu am putut ajunge ca am fost cu bebe mic la dr. Bretcan....ca nu vrem sa papam si nu dormim mai deloc:(( . Nu stiu ce avem....o sa facem analize si o sa vedem daca e doar moft la mancare sau ne supara ceva:(

alinanicoleta
17.02.2009, 08:07:30
Buna seara,
Ce faceti fetelor....cum a fost la intalnire? Din pacate eu nu am putut ajunge ca am fost cu bebe mic la dr. Bretcan....ca nu vrem sa papam si nu dormim mai deloc:(( . Nu stiu ce avem....o sa facem analize si o sa vedem daca e doar moft la mancare sau ne supara ceva:(

Off.... spr sa fie Ok... si pana la urma doar un moft... de al lui...

axara_me
17.02.2009, 10:32:23
buna fetele, cum a fost la intalnire? cat ati barfit? :))
poze nu ne puneti si noua?

pup

mihaela06
17.02.2009, 19:15:53
POzici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alinanicoleta
17.02.2009, 19:24:45
POzici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=)) in proportie de 70% din pozele facute de mine...apar cu telefonul in mana!!!=))=))=))=)) nici aici nu am scapat=))=))

simona_alexa
18.02.2009, 07:26:59
=))=))=))=)) in proportie de 70% din pozele facute de mine...apar cu telefonul in mana!!!=))=))=))=)) nici aici nu am scapat=))=))
adica ai vb tot timpul la tel?=))

alinanicoleta
18.02.2009, 08:42:04
adica ai vb tot timpul la tel?=))

Buna!!! nu... numai ca de fiecare data cand cineva vroia sa faca poze eu vorbeam la telefon... asa a fost sa fie... dar vad ca se intampla cam des....:)):)):)):)):))

alinanicoleta
18.02.2009, 09:33:47
In prima poza... de la stanga la dreapta:
Georgiiulia, lidia26, mihaela06, madalina si eu...

alinanicoleta
18.02.2009, 09:35:10
In a patra poza este nepotica georgiiuliei... iar in a V-a poza.... de la stanga la dreapta.... este bambytza si finuta ei...

monyk
18.02.2009, 09:36:43
In prima poza... de la stanga la dreapta:
Georgiiulia, lidia26, mihaela06, madalina si eu...

Ahhhaaaaaaaaaa, si celelalte doua? Dar aia mica si frumusica?

monyk
18.02.2009, 09:37:55
Mersi mult multtttt!!!!

monyk
18.02.2009, 09:38:30
De aia nu a mai intrat Lidia pe miresici, era in taraaaaa =D>

alinanicoleta
18.02.2009, 09:39:46
Mersi mult multtttt!!!!

Nu ai pentru ce>:D<>:D<>:D<

alinanicoleta
18.02.2009, 09:40:24
De aia nu a mai intrat Lidia pe miresici, era in taraaaaa =D>

Daaaa!!! azi pleaca!! asa ca de maine cel tarziu poimaine intra!!! si recupereaza ea...

axara_me
18.02.2009, 10:07:30
:) v-ai adunat destule la barfa:))
a fost interesant? ce as fi venit si eu!
ce ciudat este ca la a doua intalnire a miresicilor din TL nu a luat parte nici una dintre cele care au fost la prima intalnire, si invers...
poate la a treia ne unim :)):)>-

pup!

alinanicoleta
18.02.2009, 10:16:12
:) v-ai adunat destule la barfa:))
a fost interesant? ce as fi venit si eu!
ce ciudat este ca la a doua intalnire a miresicilor din TL nu a luat parte nici una dintre cele care au fost la prima intalnire, si invers...
poate la a treia ne unim :)):)>-

pup!

Ar fi frumos!!!

georgiiulia
18.02.2009, 16:11:57
ce tari pozele:D...in poza a doua...nu eram beata zau =))cred ca doar clipeam..=))
multumesc pt poze..le-am luat !!
da..nepotica mea teo e cea mica si draguta foc...

Lidia26
19.02.2009, 22:54:31
Salutareeeeeeeeeee
Am aparut si eu,incerc sa recuperez.
Au ioesit bine pozele.O sa le descarc si eu pe alea care le-am facut.

mihaela06
22.02.2009, 09:37:08
Salutareeeeeeeeeee
Am aparut si eu,incerc sa recuperez.
Au ioesit bine pozele.O sa le descarc si eu pe alea care le-am facut.

Inca mai asteptam pozele de la tine......
Sa nu ne uiti.

Lidia26
25.02.2009, 20:04:30
aqaaaaaa......nu va uit cu siguranta
cum le descarc vi le dau si voua

axara_me
10.03.2009, 14:15:14
buna,

vineri seara ajung in TL, duminica seara plec.
poate gasesc timp printre atatea vizite sa ne vdm la un suc, ce ziceti?:)>-

vicky
10.03.2009, 14:32:49
buna,

vineri seara ajung in TL, duminica seara plec.
poate gasesc timp printre atatea vizite sa ne vdm la un suc, ce ziceti?:)>-

si eu voi fi sambata seara in tulcea

axara_me
12.03.2009, 12:44:41
si eu voi fi sambata seara in tulcea

si...ne vdm?
;-)

mihaela06
29.03.2009, 08:32:58
Fetele cand mai punem si noi de o intalnire. Pastele se apropie, lumea se mai aduna pe acasa...
Nu credeti ca ar fi cazul sa ne vedem si noi?:x

vikisor
29.03.2009, 13:42:54
eu ajung weekendul urmator la tulcea:D:D

alinanicoleta
29.03.2009, 14:07:10
Fetele cand mai punem si noi de o intalnire. Pastele se apropie, lumea se mai aduna pe acasa...
Nu credeti ca ar fi cazul sa ne vedem si noi?:x

Saptamana asta sau cealalta vine alina din italia... si din cate stiu se face o intalnire atunci!!!!

mihaela06
15.04.2009, 10:27:23
Pentru a stabili data intalnirii ebine ca Alina sa ne spuna pana cand sta.
Banuiesc ca in prima zi de paste nu ne intalnim.
Eu as propune ziua de 21.04.2009 pentru o intalnire. Ora ramane sa o propuneti voi dc e OK ziua.
Cine mai este pentru?

alinanicoleta
15.04.2009, 14:58:52
Pentru a stabili data intalnirii ebine ca Alina sa ne spuna pana cand sta.
Banuiesc ca in prima zi de paste nu ne intalnim.
Eu as propune ziua de 21.04.2009 pentru o intalnire. Ora ramane sa o propuneti voi dc e OK ziua.
Cine mai este pentru?

Buna!
Din pacate Alina sambata asta pleaca... asta e... ar ramane joi... sau vineri.. daca vreti

mihaela06
15.04.2009, 15:02:21
Buna!
Din pacate Alina sambata asta pleaca... asta e... ar ramane joi... sau vineri.. daca vreti

Din pacate eu lucrez joi toata ziua si vineri toata noaptea, asa ca dc reusiti sa stabiliti ceva intre ma bag si eu, dc nu ma infiintez la urmatoarea intalnire.=((

alinanicoleta
15.04.2009, 15:08:19
Din pacate eu lucrez joi toata ziua si vineri toata noaptea, asa ca dc reusiti sa stabiliti ceva intre ma bag si eu, dc nu ma infiintez la urmatoarea intalnire.=((

off!!! imi pare rau!!! oricum daca e ne vom intalni noi celelalte pana la urma asta e... ceva intre... nu ar fi joi... muncesti.. iar vineri la fel.. nici dimineata nu ai cum.. ca trebuie sa te odihnesti... off...

mihaela06
15.04.2009, 15:14:53
off!!! imi pare rau!!! oricum daca e ne vom intalni noi celelalte pana la urma asta e... ceva intre... nu ar fi joi... muncesti.. iar vineri la fel.. nici dimineata nu ai cum.. ca trebuie sa te odihnesti... off...

O intalnire vineri mai devreme ar putea sa sune tentant...

alinanicoleta
15.04.2009, 21:17:15
O intalnire vineri mai devreme ar putea sa sune tentant...

Buna! pai eu vineri ma intalnesc cu ea!!! la ea acasa... la ora 9 dimineata:D

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 20:44:54
fetelor hai sa organizam o alta intalnire a miresicilor din tulcea, ca data trecuta eram eu cu nico si cu bianca:)):)):)):))...........
eu plec din italia pe 25iulie, cred, va anunt oricum, tare mi-as dori sa ma intalnesc cu voi!!!!!!!![-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

alinanicoleta
02.07.2009, 20:46:27
fetelor hai sa organizam o alta intalnire a miresicilor din tulcea, ca data trecuta eram eu cu nico si cu bianca:)):)):)):))...........
eu plec din italia pe 25iulie, cred, va anunt oricum, tare mi-as dori sa ma intalnesc cu voi!!!!!!!![-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

pai ar fi bine... nu? vezi ca va fi si bianca!!!! dar in varianta mai mare:)):)):)) dar tot in burta la maicasa

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 20:48:42
pai ar fi bine... nu?
pt mine perfect!!!!!!
acum sa vedem cine se alatura, ca noi 2 suntem sigur!!!!!!!!

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 20:50:04
pai ar fi bine... nu? vezi ca va fi si bianca!!!! dar in varianta mai mare:)):)):)) dar tot in burta la maicasa
pt bianca rezervam un scaun aparte, de fapt pt mama la bebe bianca!!!!!!!!

alinanicoleta
02.07.2009, 20:56:49
ceva de genu?:)):)):)):))

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 21:01:32
ceva de genu?:)):)):)):))
=P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~ =P~

mihaela06
02.07.2009, 22:47:09

Acum vii si cu ciocolata?
Dc o aduci poate ma mai gandesc dc vin la intalnire:D

alina_miresica_disperata
02.07.2009, 23:24:32
Acum vii si cu ciocolata?
Dc o aduci poate ma mai gandesc dc vin la intalnire:D
eu ciocolata o aveam si prima data, daca nu ai venit asta este, normal ca aduc si cicalata!!!!!!! (a se citi asa)

Lidia26
03.07.2009, 11:11:36
deci o sa ma alatur si eu dar eu vin in prima sapt de august.daca se organizeaza in prima sapt,prezent si eu.
dar cred ca pana atunci mai vb noi

alina_miresica_disperata
03.07.2009, 15:36:40
deci o sa ma alatur si eu dar eu vin in prima sapt de august.daca se organizeaza in prima sapt,prezent si eu.
dar cred ca pana atunci mai vb noi
pai organizam cand pot veni mai multe fete, pt mine este perfect oricand, numai pe 22 nu ca am putintica treaba/:) /:) /:) /:)

vikisor
03.07.2009, 16:53:46
pai organizam cand pot veni mai multe fete, pt mine este perfect oricand, numai pe 22 nu ca am putintica treaba/:) /:) /:) /:)

=))=))=)) tare asta:*:*:*

MadalynaM
12.07.2009, 12:01:26
buna fetelor
vreau si eu sa vin la intalnirea
eu plec la constanta pe 31 iulie si stau pana pe 14 august asa ca pana in 1 august dc facem o intalnire vin si eu .pooop:*

Lidia26
31.07.2009, 00:43:02
fetele cu intalnirea ce se aude.
facem o intalnire intre 10august si 14?
ca,dupa cum zicea Alina pe 15 sunt si eu cam ocupata\:D/

si poate poate reusesc sa vad fetele pe 22august.sotul meu drag mi-a zis ca poate mai intarziem un pic plecarea pe 24.

doar ca sa-mi ziceti la ce biserici sunteti si orele????!!!!!!!!!

alinanicoleta
31.07.2009, 07:44:05
fetele cu intalnirea ce se aude.
facem o intalnire intre 10august si 14?
ca,dupa cum zicea Alina pe 15 sunt si eu cam ocupata\:D/

si poate poate reusesc sa vad fetele pe 22august.sotul meu drag mi-a zis ca poate mai intarziem un pic plecarea pe 24.

doar ca sa-mi ziceti la ce biserici sunteti si orele????!!!!!!!!!

Din partea mea nu este nicio problema!!!! Alina are la noi in E3... la biserica de vis-a-vis de Spital... nu stiu ora...

axara_me
31.07.2009, 11:00:10
:(
noi venim in TL pe 31 aug si stau pana la 11 sept.
ne putem vedea si in perioada aia? plssss>:D< >:D< >:D<

alinanicoleta
31.07.2009, 11:48:55

eu zic ca da!!!! de ce nu

MadalynaM
31.07.2009, 12:28:16
fetelor eu pl duminica la constanta la licenta ,nu stiu cat stau dc este va anut eu cand vin si facem o intalnire dar nu pe 15 sau 22 ca au fetele treba importanta :-p :-p >:D<

alina_miresica_disperata
31.07.2009, 12:49:38
as fi vrut tare sa te cunosc, dar se pare ca pe 31 sotul meu va tr sa inceapa munca si apoi eu mai am 1 saptamana de concediu, dar va tr sa-mi fac toate actele ca schimb numele de familie si aici este o problema......

fetele mele dragi eu pot veni oricand incepand cu 2 august, doar sa va puneti voi de acord ca pe mine ma va anunta nico!!!!!
va pooooop dulce!!!!

Lidia26
03.08.2009, 21:26:44
buna fetele

eu am ramas fara net acasa:((

eu am numar de tel al Alinei de Tulcea.Daca se poate organiza o intalnire pana in 15august??????plssssssssssss

eu pe 31aug deja sunt in italia,nu am cum sa vin la intalnire.

apoi dupa nunta pe 18aug cred ca mergem la mare cateva zile....
ne auzim prin alina.

Madalina ne vedem la nunta
pupicei la toate

alinanicoleta
03.08.2009, 21:35:00
buna fetele

eu am ramas fara net acasa:((

eu am numar de tel al Alinei de Tulcea.Daca se poate organiza o intalnire pana in 15august??????plssssssssssss

eu pe 31aug deja sunt in italia,nu am cum sa vin la intalnire.

apoi dupa nunta pe 18aug cred ca mergem la mare cateva zile....
ne auzim prin alina.

Madalina ne vedem la nunta
pupicei la toate

Pai cred ca ar fi bine sa propui tu o data... eu sunt libera ca pasarea!!!!!:))

Lidia26
09.08.2009, 16:23:24
Pai cred ca ar fi bine sa propui tu o data... eu sunt libera ca pasarea!!!!!:))

foarte bine asa...............pai eu sapt asta sunt libera pe seara

alinanicoleta
11.09.2009, 07:55:22
Fetelor cand tragem de o intalneala!!!!!! asta pana sa nastem si noi:D

aroma_de_portocale
11.09.2009, 08:28:27
Fetelor cand tragem de o intalneala!!!!!! asta pana sa nastem si noi:D
vezi poate te ia salvarea de pe la vreo intalnire sau de la vreo nunta:))) Mai zici de Biencuta ca are energie...pai cred ca seamana cu mami:)))

alinanicoleta
11.09.2009, 13:56:55
vezi poate te ia salvarea de pe la vreo intalnire sau de la vreo nunta:))) Mai zici de Biencuta ca are energie...pai cred ca seamana cu mami:)))

Cam ai dreptate... eu inca si acum mai merg la munca... probabil o semana cu mine...

alinanicoleta
11.09.2009, 20:35:59
Nimeni nu vrea???????:(

alina_miresica_disperata
11.09.2009, 22:55:58
Nimeni nu vrea???????:(
me, me, me, vreau.........
da mai astepti pana la anul?????
zuzo stai acasa ca poate te apuca durerile pe la terasa, mama denaturata:)):)):)) ti se naste copilul in bar:)):)):)):x :x >:D< >:D<

alinanicoleta
11.09.2009, 23:04:37
me, me, me, vreau.........
da mai astepti pana la anul?????
zuzo stai acasa ca poate te apuca durerile pe la terasa, mama denaturata:)):)):)) ti se naste copilul in bar:)):)):)):x :x >:D< >:D<

:)):)):)) n-am ce face acasa!!! ma plictisesc... nu degeaba merg la munca... sa mai treaca din timp... recunosc am inceput sa obosesc din ce in ce mai mult... dar... totusi parca nu suport sa stau in casa... macar vad si tulcenii nostri o nastere live=))=))=))=))

Lidia26
11.09.2009, 23:13:19
:)):)):)) n-am ce face acasa!!! ma plictisesc... nu degeaba merg la munca... sa mai treaca din timp... recunosc am inceput sa obosesc din ce in ce mai mult... dar... totusi parca nu suport sa stau in casa... macar vad si tulcenii nostri o nastere live=))=))=))=))

dupa aia o sa-ti fie dor de munca.Asa ca,cat mai poti iesi din casa....important e sa te si relaxezi

alinanicoleta
11.09.2009, 23:18:24
dupa aia o sa-ti fie dor de munca.Asa ca,cat mai poti iesi din casa....important e sa te si relaxezi

da... asta e ca mai mult umblu cu treburi... nici numai stiu ce este aia relaxare.... :-w
Dupa... nici vorba de relaxare.. poate cand va fi mai maricica... vedem...

morenita
09.10.2009, 02:20:00
FETELOR,CUM VI SE PARE IDEEA DE A NE REUNII IN DECEMBRIE??? LANSEZ INVITATIA; EU VIN DE CRACIUN ACASA SI STAU PANA PE 4 IAN.2010
YUPIIIIIIIIIII :madlaugh:
ACCEPTA CAREVA? :-" ASTEPT...........................................

bambytza
10.10.2009, 09:52:37
as veni si eu.dar sunt asa departeeeeeee ! :(

g_raisa
10.10.2009, 10:10:18
FETELOR,CUM VI SE PARE IDEEA DE A NE REUNII IN DECEMBRIE??? LANSEZ INVITATIA; EU VIN DE CRACIUN ACASA SI STAU PANA PE 4 IAN.2010
YUPIIIIIIIIIII :madlaugh:
ACCEPTA CAREVA? :-" ASTEPT...........................................
Bun ne intalnim......eu sunt nou venita.....ma lamuriti pt ce?????

alinanicoleta
10.10.2009, 10:40:42
Bun ne intalnim......eu sunt nou venita.....ma lamuriti pt ce?????

Buna si bine ai venit printre noi!!!!!
De fiecare data cand putem facem o inatalnire a viitoarelor miresici si chiar si fostelor miresici!!! si cred ca peste ceva timp o intalnire a mamicilor:)):))

sizinuca
10.10.2009, 12:04:42
alina frumos bebic ai...sa va traiasca , sa va bucurati de el

sizinuca
10.10.2009, 12:07:50
acu am aflat ca e fetita <:-Pin sfarsit mai aud ca se nasc si fetite...pana acu numai baieti

alinanicoleta
10.10.2009, 17:00:48
acu am aflat ca e fetita <:-Pin sfarsit mai aud ca se nasc si fetite...pana acu numai baieti

pai la spital in perioada in care am fost eu mai mult fetite s-au nascut...