PDA

Versiunea completa : Huse scaune

laurela
26.11.2007, 02:04:50
buna miresici si sotioare:* .caut cu disperare o firma sau chiar persoana particulara care sa-mi inchirieze huse din tafta (sau alt material care sa nu luceasca )si esarfe din organza.:-< astept raspunsurile voastreeeeee

oana_popescu23
26.11.2007, 13:33:00
buna miresici si sotioare:* .caut cu disperare o firma sau chiar persoana particulara care sa-mi inchirieze huse din tafta (sau alt material care sa nu luceasca )si esarfe din organza.:-< astept raspunsurile voastreeeeee
eu am avut decoratiunile meselor si scaunelor din organza,iar firma cu care am lucrat a fost dalavini.au site dak vrei sa afli mai multe.nu sunt ieftini dar nota 10

cookyy
26.11.2007, 16:09:45
si eu tot tafta vreu..din pacate nu am inceput sa caut inca agentie..vroiam sa astept intati targurile de nunti ..sper sa nu fie prea tarziu
oana ai cumva vreo poza sa vedem si noi cum arata din organza?te rog! eu stiam ca doar fundele se pot face din organza nu toata hainutza scunului, dar suna interesant:)

oana_popescu23
26.11.2007, 16:43:34
si eu tot tafta vreu..din pacate nu am inceput sa caut inca agentie..vroiam sa astept intati targurile de nunti ..sper sa nu fie prea tarziu
oana ai cumva vreo poza sa vedem si noi cum arata din organza?te rog! eu stiam ca doar fundele se pot face din organza nu toata hainutza scunului, dar suna interesant:)
din pacate nu am nici o poza in care se vede cum trebuie

laurela
27.11.2007, 23:41:00
eu am avut decoratiunile meselor si scaunelor din organza,iar firma cu care am lucrat a fost dalavini.au site dak vrei sa afli mai multe.nu sunt ieftini dar nota 10
merci mult oana,o sa ma uit in pozele tale :-B poate zaresc husele tale.aceeasi firma mi-a recomandat-o si monicela .deci inseamna ca sunt apreciati.poate o rog pe sora mea sa mearga la targ,parca in februarie se organizeaza,nu?

oana_popescu23
28.11.2007, 18:20:42
merci mult oana,o sa ma uit in pozele tale :-B poate zaresc husele tale.aceeasi firma mi-a recomandat-o si monicela .deci inseamna ca sunt apreciati.poate o rog pe sora mea sa mearga la targ,parca in februarie se organizeaza,nu?
dap si la noi in ploiesti la doroftei si la buc

ramo_4ever
27.12.2007, 16:54:59
si eu m am intrebat daca chiar imi doresc scaune satinate.si raspunsul meu e un hotarat NU.altceva ce se poate face?ma gandeam ca as putea pune decat fundite din organza pe scaune si atat,dar asta depinde bineinteles de sala in care faci si de cat este de eleganta.daca mai aveti si alte idei,va rog sa mi le spune ti si mie

mirunica
28.12.2007, 10:51:43
o idee de decor fara huse..

mada_lina22
16.05.2008, 22:48:58
fetelor cred ca va raspund cam tarziu, dar totusi poate nu e chiar asa tarziu : eu am incheiat contractul cu dalavini si o sa am husele din tafta creponata si esarfa din organza, cand am vazut materialul si culoarea a fost dragoste la prima vedere. E putin mai scump, dar sunt sigura ca merita. Si alte agentii cred ca au huse din acest material, trebuie doar sa intrebati. Sper ca am putut sa va ajut cu aceasta informatie.

laurela
18.05.2008, 03:50:38
fetelor cred ca va raspund cam tarziu, dar totusi poate nu e chiar asa tarziu : eu am incheiat contractul cu dalavini si o sa am husele din tafta creponata si esarfa din organza, cand am vazut materialul si culoarea a fost dragoste la prima vedere. E putin mai scump, dar sunt sigura ca merita. Si alte agentii cred ca au huse din acest material, trebuie doar sa intrebati. Sper ca am putut sa va ajut cu aceasta informatie.
multumim,eu sunt cam suparici...[-( la mine la restaurant pt decor nu pot sa apelez decat la ceea ce au ei si serviciile lor...cred ca iese cu cearta:-w

crisulika
25.11.2008, 17:59:19

Ne poti spune cat este pretul pe scaun? si masa, pls? tks

danutzaxcata
11.02.2009, 14:15:37
Daca vreti preturi actualizate, pot sa va spun ca firma cu care am vorbit noi avea in oferta huse din tafta cu funde din organza la 7,5 lei/bucata. Foarte frumoase, mi-au ramas ochii si inima si gandul si tot la ele, dar... prea scumpe pentru bugetul meu. :(( Va doresc macar voua sa va puteti bucurati de asa ceva! >:D<

ALEX21A
11.02.2009, 14:21:39
sunt multe firme ce ofera si altceva decat satin...eu,de ex,am avut la nunta tafta si organza...exista tafta mata,lucioasa,'in ape',creponata etc....bani sa ai:-" :-" .....pretul e cu totul altul;;)

KingDavid
31.03.2009, 07:01:58
sunt multe firme ce ofera si altceva decat satin...eu,de ex,am avut la nunta tafta si organza...exista tafta mata,lucioasa,'in ape',creponata etc....bani sa ai:-" :-" .....pretul e cu totul altul;;)

Eu am ramas placut impresionat de scaunele cu tafta creponata. Am fost la o nunta in Spania unde am vazut asa ceva. Foarte elegant si simplist mai ales in combinatie cu aranjamentele din flori naturale. Pacat ca firmele de la noi nu vin cu noutati.

madii113
29.04.2009, 19:23:04
Apropo de huse de tafta.
5,5 ron/buc huse din tafta creponata si esarfe organza.
2,5 ron/buc huse din satin cu esarfe satin.
Nush ce culori are, dar e o colega de munca si nu are sediu.
Cine e interesat va trimit tel pe PM.
Pupici.

mireasamika5
20.06.2009, 17:58:22
bune preturile

maimuticamica
21.06.2009, 11:56:39
bune preturile

Mersi de PM dar care e emailul?
Nu l-ai lasat ca ma intereseaza.
Daca stii si preturi meniu, si ce contine......... si altele astept PM, sau pe mes.

strumf08
22.06.2009, 08:46:39
Eu am ramas placut impresionat de scaunele cu tafta creponata. Am fost la o nunta in Spania unde am vazut asa ceva. Foarte elegant si simplist mai ales in combinatie cu aranjamentele din flori naturale. Pacat ca firmele de la noi nu vin cu noutati.

eu cred ca sunt firme si la noi care pot face asa ceva...cel putin cei care imi vor decora mie sala sunt deschisi la orice idee a clientului, pana la urma de la el isi iau banii...

DianaD
23.06.2009, 05:37:54
bune preturile
eu am luat husele din tafta creponata si funde din organza cu 4 lei/ buc

noir
24.06.2009, 16:29:14

de unde le-ai luat cu 4 lei? eu am gasit cu 6 lei din brocard.sunt frumoase,...dar 2 lei diferenta....la 160 persoane....#-o

maimuticamica
24.06.2009, 17:13:39

Da-ne si noua PM CA ACUM AIA MAI MULT DE 10 MESAJE.

strumf08
24.06.2009, 17:44:52
Da-ne si noua PM CA ACUM AIA MAI MULT DE 10 MESAJE.

felicitari si la cat mai multe mesaje...=D>=D>=D>=D>=D>

mireasamika5
26.04.2010, 22:00:27
Eu am gasit Huse brocard ivoire cu 5 lei<:-P

anaises
06.08.2010, 10:48:50
Buna Mika,

Unde ai gasit fete de masa de brocard ivory? Sunt pentru masa rotunda sau dreptunghiulara?

IoanaDRG
11.02.2011, 00:23:38
buna, poti sa-mi spui mie, ca pt mine este de actualitate. :). multumesc.

Firma care mi face mie are huse din brocard ivory la 4,5 ron sau 4. Cred ca este un pret bun si oricum ar fi tot le iau... nu de alta dar nu suport satenul.... :)))

mayormy
26.05.2011, 13:40:58
buna fetelor, nici eu nu suport satinul, in schimb firma cu care colaborez pe partea de decor mi-a recomandat brocardul sau tafta cu buline, nu m-am decis inca, astept pareri:)

mayormy
26.05.2011, 13:44:12
am uitat sa mentionez ca ambele sunt la 4 lei

chryssa1605
02.01.2012, 14:23:23
Hello ... sunt mai noua pe aici ... dar daca poate cineva sa'mi dea indicii .. site'uri cu preturi pentru aranjamente mese si scaune ... mai de actualitate ... din Ploiesti:D:Do:-)

n_alexandra
22.01.2012, 21:54:12
am uitat sa mentionez ca ambele sunt la 4 lei

Cu ce firma colaborezi?