PDA

Versiunea completa : Millenium

madi
28.11.2007, 16:22:29
buna, fetelor!
as vrea tare mult sa-mi spuneti cum vi se pare restaurantul Millenium- acolo m-am hotarat sa fac nunta (in salonul mai mic, cel de langa sosea)- Daca ati fost la nunti acolo sau daca ati facut chiar voi nunta in localul respectiv, va rog mult sa-mi spuneti cum a decurs totul, ce nemultumiri ati avut....[-o<

sper din tot sufletul sa ma ajutati ca incep sa-mi pun mii de semne de intrebare daca am facut alegerea potrivita! Multumesc!:*

ralu_ela
28.11.2007, 19:19:22
buna, fetelor!
as vrea tare mult sa-mi spuneti cum vi se pare restaurantul Millenium- acolo m-am hotarat sa fac nunta (in salonul mai mic, cel de langa sosea)- Daca ati fost la nunti acolo sau daca ati facut chiar voi nunta in localul respectiv, va rog mult sa-mi spuneti cum a decurs totul, ce nemultumiri ati avut....[-o<

sper din tot sufletul sa ma ajutati ca incep sa-mi pun mii de semne de intrebare daca am facut alegerea potrivita! Multumesc!:*

Buna madi

si bine ai venit printre noi......vezi ca multe miresici au postat impresii despre rest millenium pe acest subforum.....daca cauti putin le vei gasi....sunt si poze de la miresicile ce au avut nunta deja acolo.

pupici

madi
29.11.2007, 10:41:46
hi!
iti multumesc raluca pt raspuns>:D<- o sa caut cu mai multa atentie!

CONT-INCHIS-006
10.01.2008, 12:18:32
buna, fetelor!

Buna! Si eu eram ingrijorata prima data, dar m-am linistit, trebuie sa fim optimiste, pt ca in final orice nunta iese frumos, pt ca lumea n-o sa vina sa critice aranjamentele florale, husele scaunelor etc... Ca sa auzi vorbe bune din partea invitatilor trebuie sa le oferi un meniu bogat si bun si muzica buna, astea fac toata nunta, daca ai intreba un invitat ce apreciaza mai mult la o nunta sigur iti va zice mancarea si muzica, ci nu cum e decorata sala. Eu tot in sala mica de la Milenium am nunta, o sa-ti dau detalii dupa nunta (26/07/2008). Spor la pregatiri!!

madi
14.01.2008, 10:05:16
Buna! Si eu eram ingrijorata prima data, dar m-am linistit, trebuie sa fim optimiste, pt ca in final orice nunta iese frumos, pt ca lumea n-o sa vina sa critice aranjamentele florale, husele scaunelor etc... Ca sa auzi vorbe bune din partea invitatilor trebuie sa le oferi un meniu bogat si bun si muzica buna, astea fac toata nunta, daca ai intreba un invitat ce apreciaza mai mult la o nunta sigur iti va zice mancarea si muzica, ci nu cum e decorata sala. Eu tot in sala mica de la Milenium am nunta, o sa-ti dau detalii dupa nunta (26/07/2008). Spor la pregatiri!!
Multumesc mult pentru incurajari!!! Si DA!, TREBUIE sa fim optimiste si o sa avem cele mai frumoase nunti:)...
Tu ce culori ai ales sa aranjezi sala? Eu inca nu m-am hotarat, trebuie sa ma duc intr-o sambata sa vad cum arata sala aranjata, sa vad ce culoare are salonul -din cate mi-aduc aminte parca e un portocaliu deschis-...si in functie de culorile salonului o sa aranjez totul..Deja am inceput sa am emotii, cu toate ca mai sunt multe luni pana la marele eveniment:-SS...Sper sa ai o nunta frumoasa!!! poate mai vorbim, ne mai ajutam reciproc cu cate un sfat, doua....te pup, sa ai o saptamana buna!

CONT-INCHIS-006
14.01.2008, 13:29:57
Multumesc mult pentru incurajari!!! Si DA!, TREBUIE sa fim optimiste si o sa avem cele mai frumoase nunti:)...
Tu ce culori ai ales sa aranjezi sala? Eu inca nu m-am hotarat, trebuie sa ma duc intr-o sambata sa vad cum arata sala aranjata, sa vad ce culoare are salonul -din cate mi-aduc aminte parca e un portocaliu deschis-...si in functie de culorile salonului o sa aranjez totul..Deja am inceput sa am emotii, cu toate ca mai sunt multe luni pana la marele eveniment:-SS...Sper sa ai o nunta frumoasa!!! poate mai vorbim, ne mai ajutam reciproc cu cate un sfat, doua....te pup, sa ai o saptamana buna!
Inca nu m-am hotarat la culori si cum voi decora sala, o voi face la inceputul lui iulie (atunci o sa merg acasa). Din cate am auzit decorarea salii o face baiatul patronului, si am auzit ca nu sunt chiar atat de pretentiosi in aranjarea salii, adica, huse necalcate si nu prea albe ... Foarte greu accepta sa aduci alta firma pt decorari. Mie, de exemplu, mi-ar placea pe auriu, dar daca n-o sa-mi convina ce au ei, o sa incerc sa vad daca pot aduce alta firma. Pupici.

ionela_oany
07.09.2008, 23:55:26
Fetelor,cele care sunteti viitoare miresici si nu numai, va recomand(asta daca sunteti in cautarea unui local/salon/restaurant) Milenium ca locatie pentru desfasurarea petrecerii de nunta.Va spun fara sa exagerez ca eu am avut o petrecere de vis in sala mare,peste asteptarile noastre.Mancare,sevire,aranjament sala,totul First class.Va spun asta in conditiile in care cel mai mare stres al meu in organizarea nuntii a fost cel legat de restaurant pt ca parerile legate de acesta erau impartite si nu stiam la ce sa ma astept.Daca doriti informatii legate de modul nostru de colaborare cu ei sunt dispusa sa va ajut.
Inca odata va spun ca pentru o petrecere reusita puteti apela cu toata increderea la aceasta locatie.Va pup!

ionela_oany
28.09.2008, 17:26:36
Asa a fost aranjata sala mare pentru nunta noastra

adriana23
02.01.2009, 18:21:48
Buna seara,miresici! Sunt noua pe site si as vrea sa va intreb despre restaurantul La Musatinii.Aceasta este locatia pt nunta mea.Mi-a placut mult din prima clipa mai ales ca are o capacitate de 400 de pers, iar eu voi avea in jur de 250. Ma intereseaza servirea, cum sunt chelnerii, si orice alta informatie ca mi ar putea fii de folos!

alina_i_2006
02.01.2009, 22:04:37
Buna seara,miresici! Sunt noua pe site si as vrea sa va intreb despre restaurantul La Musatinii.Aceasta este locatia pt nunta mea.Mi-a placut mult din prima clipa mai ales ca are o capacitate de 400 de pers, iar eu voi avea in jur de 250. Ma intereseaza servirea, cum sunt chelnerii, si orice alta informatie ca mi ar putea fii de folos!
Iti spun din ce am auzit la cumnatul meu ca totul e ok numai ca au avut o problema cu electricitatea pentru ca reteaua lor nu a facut fata la 2 nunti(sunt 2 sali de nunta) si au trebuit sa caute in noaptea nuntii un generator.Poate si-au rezolvat problemele.Pooop:*

adriana23
02.01.2009, 22:10:53
multumesc frumos!:*

erika_22
03.01.2009, 11:40:32
Am fost la o nunta anul trecut la Musatinii si mi-a placut atat mancarea cat si servirea ... totul a fost ok . Eu am fost la sala de jos.
Bafta!

BETYY
21.01.2010, 14:35:29
frumoasa locatie

albertina23
21.01.2011, 11:47:12
Mie sincer la Millenium si se pare cea mai slaba oferta la restaurante. Au niste preturi foarte piperate si sunt cunoscuti ca si "razganditi". Adica mie mi-au spus ca trebuie sa le platesc femeia de serviciu....lucru pe care nu l-am mai auzit la alte restaurante...:) ..