PDA

Versiunea completa : Intalnire miresici de Neamt

AnaV
04.12.2007, 13:22:20
Fetelor,

Stiu ca acum se appropie sarbatorile si ma gandeam ca o sa fiti acasa...Ce spuneti daca ne intalnim si noi ?

Poate mai pe acolo inainte sau dupa Craciun?
Sau inainte sau dupa Rev?

:*
Asptept sa vad ce spuneti!

alexuta
05.12.2007, 18:39:32
Imi pare rau dar eu nu vin in tara de sarbatori .... imi pare rau sa pierd o eventuala intalnire :-<

AnaV
09.12.2007, 13:14:03
Miresici de Neamt! unde sunteti, ati disparut cu toatele?

Astept msg:)

Anmari
09.12.2007, 13:55:02
Eu o sa fiu in Tg Neamt de sarbatori de craciun, dar nu stiu cum as putea sa fac sa vin pana in Piatra.

Oricum daca o sa fim mai multe, puneti-ma si pe mine la socoteala.

niela
30.12.2007, 20:25:36
buna fetelor,
eu sunt acasa de sarbatori si dupa sarbatori...chiar mi-ar face placere sa ne intalnim...astept un mmesaj privat ca sa vedem cum facem...va poop si sarbatori fericite...

deliutza_miresica
28.08.2008, 17:44:11
nu mai exista miresici de neamt ce s aintamplat cu voi :((

alexuta
02.09.2008, 17:07:23
prezent ... se tine daca sunt in Piatra dar fac nunta in alta parte ?:)>-

deliutza_miresica
03.09.2008, 13:02:46
prezent ... se tine daca sunt in Piatra dar fac nunta in alta parte ?:)>-
se tine normal>:D< :*

alexuta
05.09.2008, 15:00:30
atunci e bine >:D<>:D<>:D<

niela
09.12.2008, 22:27:14
fetelor!!!!!!!
ne mai vedem si noi sau nu?????
ptr cele care ne-am casatorit le invatam si le ajutam pe cele care urmeaza.....
haideti iau initiativa???
ptr cele care vreti sa ne vedem dati un mesaj privat catre mine si vad eu cum fac sa va intalnesc cumva pe toate.....haideti fetelor ca daca noi nu ne ajutam si nu ne laudam una alteia ce se mai alege de comunitatea noastra?macar o zi pe luna sa fixam si care poate poate care nu nu...
va astept cu drag....cele noi nu ezitati sa intrati in gasca...

deliutza_miresica
19.12.2008, 11:23:53
fetelor!!!!!!!
ne mai vedem si noi sau nu?????
ptr cele care ne-am casatorit le invatam si le ajutam pe cele care urmeaza.....
haideti iau initiativa???
ptr cele care vreti sa ne vedem dati un mesaj privat catre mine si vad eu cum fac sa va intalnesc cumva pe toate.....haideti fetelor ca daca noi nu ne ajutam si nu ne laudam una alteia ce se mai alege de comunitatea noastra?macar o zi pe luna sa fixam si care poate poate care nu nu...
va astept cu drag....cele noi nu ezitati sa intrati in gasca...
eu momentan nu sunt in tara dar daca intalnirea se face dupa 10 ianuarie particip cu mare drag popici multi la miresici

irina_maria_mitrofan
02.01.2009, 23:05:54
Buna!
V-ati intalnit sau am si eu loc?
Inca nu pot da mesaje pe PM,dar tare as vrea sa "fur" ceva din experienta inaintasilor mei :P

deliutza_miresica
29.01.2009, 23:56:25
nu ne am intalnit se pare ca miresicile de neamt au cam adormit[-X si nu e bine>:D< poate ne adunam si noi :-? pop la miresici

niela
25.02.2009, 22:57:59
FETELORRRRRRRRRRRRR
ne mai vedem si noi sau nu?eu sa stiti ca va stresez pe toate pana va scot din casa......eu deja ma mai intalnesc cu unele miresici sa le mai ajut cu ce pot si eu ca mi-e dor de o nunta,de emotiile alea dinainte,de tot
HAIDETIIIIII!!!!!!!!!!!!TREZIREA!!!!!!!!!!!
astept mesajele voastre pe privat

deliutza_miresica
27.02.2009, 18:33:02
FETELORRRRRRRRRRRRR
ne mai vedem si noi sau nu?eu sa stiti ca va stresez pe toate pana va scot din casa......eu deja ma mai intalnesc cu unele miresici sa le mai ajut cu ce pot si eu ca mi-e dor de o nunta,de emotiile alea dinainte,de tot
HAIDETIIIIII!!!!!!!!!!!!TREZIREA!!!!!!!!!!!
astept mesajele voastre pe privat
eu peste 2 saptamani sunt in piatra neamt la socri si vin la intalnire cu cea mai mare placere se mai anunta cineva pt intalnire?>:D<

niela
01.03.2009, 22:22:03
deocamdata suntem 2 fete ....i-mi pare tare rau ca fetele nu vor sa socializeze
lasa ca daca vrei ne vedem,luam noi initiativa si dupa aia poate o sa ma urmeze si altele
poop

deliutza_miresica
03.03.2009, 21:30:53
deocamdata suntem 2 fete ....i-mi pare tare rau ca fetele nu vor sa socializeze
lasa ca daca vrei ne vedem,luam noi initiativa si dupa aia poate o sa ma urmeze si altele
poop
o dragutza eu ramane valabila intalnirea :D>:D<

alexuta
03.03.2009, 22:26:27
daca stateam inca in Piatra veneam negresit la intalnire...eventual cand trag o fuga in tara si in cazul in care va mai organizati <:-P<:-P<:-P

deliutza_miresica
05.03.2009, 16:01:43
>:D< >:D< >:D< macar ai vointa >:D< >:D< >:D<
daca stateam inca in Piatra veneam negresit la intalnire...eventual cand trag o fuga in tara si in cazul in care va mai organizati <:-P<:-P<:-P

alexuta
05.03.2009, 17:09:34
>:D< >:D< >:D< macar ai vointa >:D< >:D< >:D<

placerea e de partea mea >:D<>:D<>:D<

Irinukl
20.03.2009, 15:49:22
Si eu sunt o miresica din Piatra Neamt care ar vrea sa vina la o intalnire de miresici din Piatra!Astept oferte de date de intalniri!\:D/

oanamica
24.03.2009, 13:19:17
buna ziua dragutele!!!si eu sunt o miresica din piatra neamt si chiar as vrea sa ne intalnim . astept sa stabiliti o data!

va pup

oana

deliutza_miresica
25.03.2009, 18:52:45
buna ziua dragutele!!!si eu sunt o miresica din piatra neamt si chiar as vrea sa ne intalnim . astept sa stabiliti o data!

va pup

oana
ii bun ca va -ti trezit cu toatele:De eu nu sunt din piatra neamt dar din cand in cand mai vin la socri,in piatra ,dar nu prea stiu cu mult timp inainte cand merg acolo, ca sa pot programa o intalnire:::D....mai sigur de la inceputul lui iulie sunt in permanenta in piatra si atunci pot sa ma intalnesc cu voi cu cea mai mare placere:* :* :* :* spor la pregatiri

georgianacojocaru
08.04.2009, 12:00:35
Dar haideti sa ne intalnim dupa Sarbatorile Pascale....ca din cate observ cam greu cu tentativa din iarna....

Deci........... astept propuneri

oanamica
15.04.2009, 16:33:39
salutare!!!
:| vad ca nu ia nimeni initiativa ,asa ca propun sa ne vedem pe 1 mai ..locatia.. se mai discuta!!ce ziceti?>:D<

astept raspunsuri....va pop

florentina1
04.05.2009, 17:30:59
sunt tare curioasa daca v-ati vazut...
as fi vrut si eu sa particip la intalnire poate ajutam cu niste sfaturi

oanamica
05.05.2009, 12:28:01
nu nu ne-am intalnit:(..se pare ca toata lumea e ocupata !:(

Irinukl
15.05.2009, 09:06:57
Salut miresicile din Piatra Neamt! Sunt Irinukl si sunt cu Niela langa mine! Noi suntme dispuse sa ne intalnim sa facem schimb de experienta! Propuneti o data si un loc de intalnire!<:-P

deliutza_miresica
25.05.2009, 18:32:12
eu zic asa....uite propun ...binenteles daca si voi sunteti de acord...pe 5 iulie (duminica)sa programam o intalnire cu miresicile de Neamt :D..pana atunci mai este o luna si ceva ...atunci o sa fiu si eu in Piatra deci sa inceapa lista
1.deliutza_miresica:* :* :* :*

AndreeaEpanu
07.09.2009, 14:06:23
eu zic asa....uite propun ...binenteles daca si voi sunteti de acord...pe 5 iulie (duminica)sa programam o intalnire cu miresicile de Neamt :D..pana atunci mai este o luna si ceva ...atunci o sa fiu si eu in Piatra deci sa inceapa lista
1.deliutza_miresica:* :* :* :*

Miresici, v-ati mai intalnit? :D
Cu drag ma inscriu pe lista, dar... de Craciun voi veni acasa pentru 1 saptamana.
Nu cred ca pot sa ajung mai devreme si sa stau si mult..

deliutza_miresica
07.09.2009, 17:50:24
Miresici, v-ati mai intalnit? :D
Cu drag ma inscriu pe lista, dar... de Craciun voi veni acasa pentru 1 saptamana.
Nu cred ca pot sa ajung mai devreme si sa stau si mult..
nici eu nu sunt in tara ...si nici nu stiu cand ajung:(

ralupono
11.09.2009, 15:46:51
nici eu nu sunt in tara ...si nici nu stiu cand ajung:(

Deliuta_miresica,
am vazut pozele de la nunta ta. Superrrr
Spune-mi si mie te rog locatia unde ati facut pozele. E in piatra neamt?

ms :*

elena11
11.09.2009, 16:23:09
Deliuta_miresica,

Cateva din ele sigur sunt la cetatea neamtului. E totusi cam mult de mers doar pentru sedinta foto :((

deliutza_miresica
13.09.2009, 16:48:50
Deliuta_miresica,

buna ...multumim...locatia este Cetatea Neamt;,nunta am avuto la Casa Arcasului care este la baza cetatii:*

alina_neamt
01.11.2009, 09:38:18
buna ...multumim...locatia este Cetatea Neamt;,nunta am avuto la Casa Arcasului care este la baza cetatii:*

Imi plac pozele tale, dar si rochita!! Ei nu pot face pozele la cetatea neamtului ca sunt din pn....iar pana acolo se pierde mult timp!! In schimb am fost ceruta de sotie la cetatea neamtului!!
De unde ti-ai luat rochita??

Unde aveti de gand sa va intalniti??poate vin si eu...:D:D

deliutza_miresica
02.11.2009, 13:50:31
Imi plac pozele tale, dar si rochita!! Ei nu pot face pozele la cetatea neamtului ca sunt din pn....iar pana acolo se pierde mult timp!! In schimb am fost ceruta de sotie la cetatea neamtului!!
De unde ti-ai luat rochita??

Unde aveti de gand sa va intalniti??poate vin si eu...:D:Dam fost aproape de cetate de asta ne-a permis timpul:D cat despre intalneala eu in septembrie 2010 vin acasa ca pe 18 are nunta fratemiu ,in caz ca se programeaza ceva in luna respectiva vin cu mare placere la intalnire >:D< >:D<

michell13
26.02.2010, 17:08:46
buna fetelor sunt noua pe aicihttp://www.miresici.ro/images/icons/icon7.gif eu am nunta pe 21 august 2010 la restaurant union din piatra neamt si sunt foarte emotionata de cum o sa fie de cum o sa iasa,imi puteti da informatii despre restaurant union ,cele care ati avut nunta acolo?si despre cei de la clipa.va pup si va rog sa fiti alaturi de mn,astept cat mai multe sfaturi si cat mai multe informatii

deliutza_miresica
26.02.2010, 18:15:08
buna fetelor sunt noua pe aicihttp://www.miresici.ro/images/icons/icon7.gif eu am nunta pe 21 august 2010 la restaurant union din piatra neamt si sunt foarte emotionata de cum o sa fie de cum o sa iasa,imi puteti da informatii despre restaurant union ,cele care ati avut nunta acolo?si despre cei de la clipa.va pup si va rog sa fiti alaturi de mn,astept cat mai multe sfaturi si cat mai multe informatiibine ai venit >:D< >:D< cred ca ar trebui sa postezi un mesaj la topicul cu Restaurante in Piatra Neamt aici (http://www.miresici.ro/showthread.php?t=20756)spor la pregatiri >:D<

michell13
27.02.2010, 16:01:06
multumesc mult deliuza >:D<:)te pup

nicole1979
28.02.2010, 01:38:09
buna fetelor sunt noua pe aicihttp://www.miresici.ro/images/icons/icon7.gif eu am nunta pe 21 august 2010 la restaurant union din piatra neamt si sunt foarte emotionata de cum o sa fie de cum o sa iasa,imi puteti da informatii despre restaurant union ,cele care ati avut nunta acolo?si despre cei de la clipa.va pup si va rog sa fiti alaturi de mn,astept cat mai multe sfaturi si cat mai multe informatii

bine ai venit,dragutza!!si eu am emotii enorme,pt nunta.sunt din Piatra-Neamt iar nunta o voi face in Glati.Cat despre rest. Union...stai linistita ca e o locatie f.buna.spor la pregatiri>:D<