PDA

Versiunea completa : Restaurant Clubul Bursei

anitta
05.01.2008, 19:09:11
As dori sa aflu parerile voastre despre Clubul Bursei! (pret, servire, decor, etc )

Rok5ana
06.01.2008, 13:34:44
Au fost ai mei la o nunta acolo anul trecut. Nu vreau sa te descurajez dar au venit foarte nemultumiti si de servire si de mancare....si chiar au plecat devreme. Poate s-au mai schimbat lucrurile...sau poate mirii nu au stiut sa colaboreze cu personalul restaurantului.Oricum ar trebui sa fii atenta si sa ii faci sa ineleaga exact ce vrei. O idee buna ar fi sa mergi sa degusti meniul inainte de nunta.
Spor la pregatiri!:)

Milagros
11.03.2008, 10:26:47
As dori sa aflu parerile voastre despre Clubul Bursei! (pret, servire, decor, etc )
Noi vom merge la o nunta acolo pe 24 mai, o sa revin cu impresii. >:D<

Milagros
11.03.2008, 10:27:56
Au fost ai mei la o nunta acolo anul trecut. Nu vreau sa te descurajez dar au venit foarte nemultumiti si de servire si de mancare....si chiar au plecat devreme. Poate s-au mai schimbat lucrurile...sau poate mirii nu au stiut sa colaboreze cu personalul restaurantului.Oricum ar trebui sa fii atenta si sa ii faci sa ineleaga exact ce vrei. O idee buna ar fi sa mergi sa degusti meniul inainte de nunta.
Spor la pregatiri!:)
Si eu tot cam din astea am auzit. Dar tipa care face acolo pe 24 mai e tare incantata. A zis ca au huse toate culorile la 4 lei husa, iti fac aranjamente pentru mese cu 3 milioane, decoreaza intrarea si meniul e 160 lei de persoana.

lucian_luke
16.09.2008, 12:03:26
Noi vom merge la o nunta acolo pe 24 mai, o sa revin cu impresii. >:D<

ceva impresii de la clubul bursei? cum a fost la nunta?

Anedis
18.09.2010, 11:57:38
Ceva impresii despre Clubul Bursei? Si eu vreau sa aflu detalii despre costul meniului.....

sorina.iasi
11.01.2012, 11:44:17
nimeni nu stie de clubul bursei? noi am fost si ne-au prezentat oferta.. sa zic ca a fost bine.. dar as vrea ceva pareri..