PDA

Versiunea completa : Restaurantul Taverna lui Romica

mada14
10.01.2008, 00:51:58
As vrea sa imi spuneti parerea voastra despre acest restaurant,eu deja am semnat un contract cu ei pentru 06 septembrie 2008 si as vrea sa imi spuneti daca ati fost la vreo nunta acolo, daca va placut.

ynaclau
27.02.2008, 16:27:12
Este cel de langa National TV?

mada14
27.03.2008, 22:29:45
Este cel de langa National TV?

Nu, este situat la dristor, chiar la gura de metrou, si este restaurantul lui Romica Tociu si Cornel Palade. Sti ceva despre restaurant ?:-? ^:)^

gabriela84
28.03.2008, 09:36:14
Nu, este situat la dristor, chiar la gura de metrou, si este restaurantul lui Romica Tociu si Cornel Palade. Sti ceva despre restaurant ?:-? ^:)^

am fost o data acolo. eu stiam ca este pizzerie. sambata si duminica canta Cornelia Catanga. sau canta, ca n-am fost decat o singura data.

mada14
30.03.2008, 10:59:10
am fost o data acolo. eu stiam ca este pizzerie. sambata si duminica canta Cornelia Catanga. sau canta, ca n-am fost decat o singura data.

Si cum ti s-a parut? caci noi am fost acum 2 saptamani si era rezervat ptr o aniversare si era foarte frumos aranjat .Daca tot am intrat am comandat si ceva de mancare(pastrama de berbecut) si a fost absolut deliciosa si servire rapida si preturi mici (parerea mea).

mada14
30.03.2008, 11:22:45
Intra-ti pe situl lor si spuneti-mi ce parere aveti. Pozele pe care le-au pus pe site sunt mai vechi ; in prezent ei iti imbraca restaurantul gratuit (daca ai 60 de pers) arata foarte bine imbracat de nunta, noi suntem multumiti.

miticarmen
05.06.2008, 23:54:30
Intra-ti pe situl lor si spuneti-mi ce parere aveti. Pozele pe care le-au pus pe site sunt mai vechi ; in prezent ei iti imbraca restaurantul gratuit (daca ai 60 de pers) arata foarte bine imbracat de nunta, noi suntem multumiti.

Va spun eu cate ceva despre restaurant daca vreti,de fapt este pizzerie,am fost de multe ori acolo sa mancam si asa este ospatarii erau foarte draguti si se miscau repede erau atenti si veneau mereu la masa iar pastrama chiar delicioasa,toate bune si frumoase pana cand mi-am facut petrecerea de logodna acolo,am fost cu o sapt inainte si am facut rezervare,i-am rugat sa aseze mesele frumos,niste flori,cat de cat un aranjament pt 25 de invitati,cand am ajuns in ziua respectiva mesele nu eram asa cum i-am rugat eu,de fapt vorbisem pt masa mare de la geam care este de la un cap la altul al camerei,erau doua mese una mare si una mica mi-au argumentat ca asa iese lumea mai usor de la masa si nu am mai avut ce sa fac pt lumea se asezase si nu puteam sa-i ridic nu?Cand am facut rezervarea am stabilit ca fiecare isi comanda ce doreste,cand a trebuit sa comandam s-au razgandit si ca sa luam platouri pt toata lumea ceea ce nu am vrut,probabil a fost deranjat ospatarul si toata ziua si toata seara(am stat cam de la 13 la 24) a fost suparat si indiferent nu venea sa ne ia comanda de scrumiere si debarasat masa nici nu se pune problema,pe scurt mi-a stricat ziua !!!! nu-mi venea sa cred,va dati seama ca de atunci nu am mai pus piciorul pe acolo,a si la sfarsit se facea ca a uitat sa ne dea restul dupa ce mai platisesm doua note de plata si un bacsis considerabil pt el ca poate il stimulam cumva!si nu afost asa,spar sa nu aveti patanii ca mine asa ca fiti atente !