PDA

Versiunea completa : Off-topic Oradean

Pagini : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

nicky_s
29.05.2008, 22:15:10
mai am 8 zile! ;)) ;)) ;)) ;))

taia
29.05.2008, 22:17:20
mai am 8 zile! ;)) ;)) ;)) ;))
oau nicky
8 zile!

taia
29.05.2008, 22:17:56
am pus si pozele de la catedrala

nicky_s
29.05.2008, 23:28:36
oau nicky
8 zile!
da, mai, cine ar fi crezut! mi se par multe inca! cum trece ultima saptamana? usor? greU?:-"

nicky_s
29.05.2008, 23:31:48
am pus si pozele de la catedrala
in sfarsit avem poze de vazut, dupa multe insistente. ;)) frumoase pozele voastre, nu ma mai satur de ele=P~

taia
30.05.2008, 22:14:25
in sfarsit avem poze de vazut, dupa multe insistente. ;)) frumoase pozele voastre, nu ma mai satur de ele=P~
Sa vezi cand le vei avea pe ale tale! placerea e si mai mare

taia
30.05.2008, 22:14:56
da, mai, cine ar fi crezut! mi se par multe inca! cum trece ultima saptamana? usor? greU?:-"
mie mi-a trecut usor...cred
da cine mai tine minte?

nicky_s
30.05.2008, 22:36:01
mie mi-a trecut usor...cred
da cine mai tine minte?
=)) =)) =)) =)) hai ca nici nu a fost de mult!

nicky_s
31.05.2008, 11:17:27
pls helppppppppppppp!!!!!!!!!!!!!!
cate meniuri ati comandat in plus fata de nr de invitati? mie mi-e greu sa inteleg de ce imi zic unii sa comand 10 meniuri in plus (sau socrul meu care zice 20, ca doar noi platim, nu el). adica vine cineva pe care nu l-am invitat? sau cineva mi-a zis ca nu vine si totusi apare la nunta??? inteleg situatiile exceptionale de genul: "nu am avut cu cine sa las copilul si l-am adus si pe el" sau " am cunoscut-o pe viitoarea mea sotie aseara si am adus-o si pe ea desi initial planuiam sa vin singur":)) .
dar sunt situatii exceptionale nu 10 cazuri .....!!!!!!! sau 20L-) :D
de asemenea, au fost multi care nu au venit desi au confirmat prezenta?
eu trebuie sa le spun luni numarul de meniuri, so thx...

tina19
31.05.2008, 11:44:20
cate meniuri ati comandat in plus fata de nr de invitati? mie mi-e greu sa inteleg de ce imi zic unii sa comand 10 meniuri in plus (sau socrul meu care zice 20, ca doar noi platim, nu el). adica vine cineva pe care nu l-am invitat? sau cineva mi-a zis ca nu vine si totusi apare la nunta??? inteleg situatiile exceptionale de genul: "nu am avut cu cine sa las copilul si l-am adus si pe el" sau " am cunoscut-o pe viitoarea mea sotie aseara si am adus-o si pe ea desi initial planuiam sa vin singur":)) .
finii mei au patit-o! au venit mai multi decat au confirmat si rasconfirmat.
este crunt sa te trezesti in mijlocul petrecerii ca vin ospatarii sa-ti spuna ca ai mai multi invitati decat nr de scaune si nr de meniuri. saracii finii mei erau zapaciti cand au vazut ca vin asa multi. abia au mai scos locurile ca la meniu un bucatar b un te mai poate ajuta sa-ti iasa cateva in plus. dar si mie mi se par multe 10 desi am vazut un precedent.

andymatei
31.05.2008, 17:35:03

Hmm...noi am vb cu bucatarul si am intrebat cam cate meniuri poate sa "scoata din palarie" in caz de urgenta si el ne-a spus ca in caz de urgenta el poate sa faca pana la 10 meniuri in plus fata de cele comandate. Drept urmare noi nu am comandat initial nici un meniu in plus. Am avut 3 persoane care au venit in plus fata de confirmari si nu am avut nici o problema.
Mie 10 meniuri mi se par mult sa ai in plus. Eventual intrebati bucatarul cate meniuri poate sa vrajeasca in caz de urgenta.
20 absolut e enorm de comandat in plus...

nicky_s
31.05.2008, 17:49:25
Hmm...noi am vb cu bucatarul si am intrebat cam cate meniuri poate sa "scoata din palarie" in caz de urgenta si el ne-a spus ca in caz de urgenta el poate sa faca pana la 10 meniuri in plus fata de cele comandate. Drept urmare noi nu am comandat initial nici un meniu in plus. Am avut 3 persoane care au venit in plus fata de confirmari si nu am avut nici o problema.
Mie 10 meniuri mi se par mult sa ai in plus. Eventual intrebati bucatarul cate meniuri poate sa vrajeasca in caz de urgenta.
20 absolut e enorm de comandat in plus...

20 e exclus, dupa cum am zis asta nu e ideea noastra.....8-}
10 e mult, eu ma gandeam la 5 maxim. desi daca stai sa calculezi cat bani inseamna nu e chiar putin.
dar unii poate vin in plus, altii nu vin deloc, ma gandesc ca se compenseaza. plus ca precis poate sa ne faca niste meniuri in plus ca ma gandesc ca nu numara sarmalele la fix cand le fac, sau polonicele de supa.
deci cred ca vom face si noi asa, fara meniuri in plus. thx!>:D<

taia
31.05.2008, 19:37:09
asa cum vin in plus viun si in minus, la noi au lipsit 4 persoane care confirmasera asa ca...
noi am comandat 2 meniuri in plus pt orice eventualitate
eu zic ca e suficient si la voi 2

tina19
31.05.2008, 20:42:43
20 e exclus, dupa cum am zis asta nu e ideea noastra.....8-}
10 e mult, eu ma gandeam la 5 maxim. desi daca stai sa calculezi cat bani inseamna nu e chiar putin.
dar unii poate vin in plus, altii nu vin deloc, ma gandesc ca se compenseaza. plus ca precis poate sa ne faca niste meniuri in plus ca ma gandesc ca nu numara sarmalele la fix cand le fac, sau polonicele de supa.
deci cred ca vom face si noi asa, fara meniuri in plus. thx!>:D<
eu zic ca la aperitiv ar fi problema sa nu poata face in plus, sa vrajeasca si la carnea de friptura. in rest nu cred ca este bucatar care sa nu vrajeasca putin meniul.

taia
31.05.2008, 21:48:20
Nicky!
de azi intr-o saptamana la ora asta dansezi deja!
Hai Nicky!!!!!!!!!!!!!!!!

tina19
01.06.2008, 10:13:15
Nicky mai ai 5 zile fara azi!
HAI NICKY! :rocking::rockon::rocking::rockon::rocking::rockon ::rocking::rockon::rockon::rocking::rockon::rockin g:

nicky_s
01.06.2008, 10:44:55
Nicky mai ai 5 zile fara azi!
HAI NICKY!
asa le calculeaza si al meu , fara azi:)) :)) :)) :)) :))

nicky_s
01.06.2008, 10:45:54
Nicky!
de azi intr-o saptamana la ora asta dansezi deja!
Hai Nicky!!!!!!!!!!!!!!!!
crede-ma abia astept <:-P <:-P <:-P <:-P <:-P
cred ca or sa treaca greu zilele astea!:-"

tina19
01.06.2008, 11:25:14
nu trec chiar asa de greu ca ai mintea ocupata si tot timpul ai ceva de facut. oricum e dulce tare asteptarea asta!:*:*:*:*:*

taia
01.06.2008, 22:09:44
Vor trece bine...si ce frumos va fi ...

nicky_s
01.06.2008, 22:15:37
ieri am vazut cateva coloane de masini de nunta trecand pe strada. nu sunt eu o persoana f. emotionala, dar mi s-a facut pielea de gaina numai cand ma gandeam :"> ................

taia
01.06.2008, 22:32:07
ieri am vazut cateva coloane de masini de nunta trecand pe strada. nu sunt eu o persoana f. emotionala, dar mi s-a facut pielea de gaina numai cand ma gandeam :"> ................
sa stii ca si in blocul vecin de noi a fost nunta
si pe mine m-a apucat
am adorat sa fiu miresica!

tina19
02.06.2008, 08:08:56
si acum ma trec fiori cand vad "coloana oficiala" :x:x:x:x. si eu vad sambata de sambata ca stau la iesirea din oras.

lebadutza
02.06.2008, 18:24:26

A trecut nuntaaaaa!!!!! Dar pot sa zic ca eu am fost foarte emotionata, de cand am primit buchetul imi tremura mana in continuu... de emotie.. asta pana am plecat spre cununie, dar a fost bine intr-un final si a trecut foarte foarte repedeeeeee. Nu te stresa, va fi bine....asa de repede trece...:)

lebadutza
02.06.2008, 18:26:44

Mai e un pic .... o sa treaca si o sa fie foarte bine... o sa vezi.... iar zilele astea nici nu o sa iti dai seama ce repede trec... MULTA , MULTA BAFTA!!!!!!!!!!!

nicky_s
02.06.2008, 19:15:55
A trecut nuntaaaaa!!!!! Dar pot sa zic ca eu am fost foarte emotionata, de cand am primit buchetul imi tremura mana in continuu... de emotie.. asta pana am plecat spre cununie, dar a fost bine intr-un final si a trecut foarte foarte repedeeeeee. Nu te stresa, va fi bine....asa de repede trece...:)
cred ca e placut totusi sa ai emotii la nunta ta. ar fi nasol sa nu simti nimic8-} . toti zic ca trece f. repede, pana la urma e o zi, oricat am vrea noi sa tina. e bina ca a iest asa cum ati vrut voi ca ati fost multumiti si voi si invitatii.
deci, cum te simti acum?????:D
si normal, vrem poze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-p

nicky_s
02.06.2008, 19:16:34
Mai e un pic .... o sa treaca si o sa fie foarte bine... o sa vezi.... iar zilele astea nici nu o sa iti dai seama ce repede trec... MULTA , MULTA BAFTA!!!!!!!!!!!
da, sa stii ca le savurez :D :D :D :D
multumesc:*

andymatei
02.06.2008, 19:20:19

Felicitari! Casa de piatra!
Pozeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

taia
02.06.2008, 20:57:23
vrem poze!
Multe multe poze
Casa de piatra!

nicky_s
02.06.2008, 21:06:42
MAI AM 4 ZILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taia
02.06.2008, 21:31:16
MAI AM 4 ZILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
da...fara asta si fara aia importanta!Daca stau si numar is 6:-B

nicky_s
02.06.2008, 22:47:22
da...fara asta si fara aia importanta!Daca stau si numar is 6:-B
asta a trecut iar aia importanta e AIA , deci numaram zilele pana la AIA.
plus: Tina numara la fel (fara azi), la fel ca iubi meu , asa ca le numar si eu tot asa. e nunta mea, da ?? deci le numar cum vreau, :> de ex. maine le numar din 2 in 2 =)) =)) =)) =)) =)) =))
gata ca ma fac bridezilla mica.:*

nicky_s
02.06.2008, 22:49:42
P.S tickerul zice 5 zile si el numara cu azi ca nu stie conventia noastra ca ziua de azi nu se numara. deci mai am
1- marti>:P
2 - miercuri>:P
3- joi>:P
4 - vineri>:P
si 5 ii ziua AIA deci nu o numaram , ca numaram zilele pana la AIA.>:P
azi a fost super, oricum. v-am zis ca savurez fiecare moment;-)

taia
02.06.2008, 23:02:39
P.S tickerul zice 5 zile si el numara cu azi ca nu stie conventia noastra ca ziua de azi nu se numara. deci mai am
1- marti>:P
2 - miercuri>:P
3- joi>:P
4 - vineri>:P
si 5 ii ziua AIA deci nu o numaram , ca numaram zilele pana la AIA.>:P
azi a fost super, oricum. v-am zis ca savurez fiecare moment;-)
=D>=D>=D>m-ai convins
MAI AI 4 ZILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beatrice_S
03.06.2008, 08:21:25

=D>=D>CONGRATULATIONS!!! Casa de piatra<:-P
Cum a trecut? S-a furat mireasa? Vrem poze si detalii...

tina19
03.06.2008, 08:26:52
CASA DE PIATRA SI MULTA FERICIRE sa aveti!

tina19
03.06.2008, 08:27:45
=D>=D>CONGRATULATIONS!!! Casa de piatra<:-P
Cum a trecut? S-a furat mireasa? Vrem poze si detalii...
lume noua, lume noua!
uite cine s-a intors printre noi!
ia povesteste tu frumos cum a fost in luna de miere :D

tina19
03.06.2008, 08:35:40
NICKY MAI AI 3 ZILE!
:rocking::rockon::rocking::rocking::rockon::rockon ::rocking::rocking::rockon::rockon::rocking::rocko n::rocking::rockon:

Beatrice_S
03.06.2008, 08:59:35
lume noua, lume noua!
Da, din pacate ne-am intors, desi ne batea gandul sa ne ascundem intr-un colt al vasului si sa mai ramanem o saptamana...:-<.A fost cea mai frumoasa luna de miere de care puteam sa avem parte. In primul rand a fost o aventura in 2, prima data cu masinuta noastra achizitionata impreuna la drum lung, in al doilea rand a fost foarte romantic(5 zile intr-un orasel din nordul Italiei, in care totul e parca fermecat, serile pe puntea vasului cand stateam si ne uiteam la apusul de soare si nu se auzea doar vantul, marea si repiratia noastra...), in al trelea rand plina de actiune(eh, la ce va ganditi?=P~, ma refer la toate porturile pe care le-am vizitat)...intr-un cuvant FRUMOS!

Beatrice_S
03.06.2008, 09:02:13
lume noua, lume noua!
Pe vas ne-am intalnit si cu un fost sef de al meu, ghiciti, seara in cabina ne astepta o sampanie in cooler cu 2 pahare, un cos de fructe, etc. ;-) Nu mi-a venit sa cred.

Beatrice_S
03.06.2008, 09:14:10
lume noua, lume noua!

Am avut Cocktail Newlyweds , unde capitanul ne-a pus sa ne repetam juramintele, guess what, am zis din nou "DA":love:, am ciocnit cu sampanie, foarte frumos... erau unii care aniversau 60 de ani de casnicie, altii 40, 50. Era un moment care intr-adevar m-a emotionat. Am fost la show-uri in teatru in fiecare seara, la resturant de 5* imbracati frumosi ca niste staruri, trati cu mare respect si atentie...

tina19
03.06.2008, 09:32:09
Am avut Cocktail Newlyweds , unde capitanul ne-a pus sa ne repetam juramintele, guess what, am zis din nou "DA":love:, am ciocnit cu sampanie, foarte frumos... erau unii care aniversau 60 de ani de casnicie, altii 40, 50. Era un moment care intr-adevar m-a emotionat. Am fost la show-uri in teatru in fiecare seara, la resturant de 5* imbracati frumosi ca niste staruri, trati cu mare respect si atentie...
ce frumos! chiar ati avut o luna de miere de vis. eu va doresc sa aveti parte de o viata in 2 cum ati avut luna de miere.

tina19
03.06.2008, 09:32:51
Da, din pacate ne-am intors, desi ne batea gandul sa ne ascundem intr-un colt al vasului si sa mai ramanem o saptamana...:-<.A fost cea mai frumoasa luna de miere de care puteam sa avem parte. In primul rand a fost o aventura in 2, prima data cu masinuta noastra achizitionata impreuna la drum lung, in al doilea rand a fost foarte romantic(5 zile intr-un orasel din nordul Italiei, in care totul e parca fermecat, serile pe puntea vasului cand stateam si ne uiteam la apusul de soare si nu se auzea doar vantul, marea si repiratia noastra...), in al trelea rand plina de actiune(eh, la ce va ganditi?=P~, ma refer la toate porturile pe care le-am vizitat)...intr-un cuvant FRUMOS!
sa inteleg ca vi-ati cumparat masina pe drum?

Beatrice_S
03.06.2008, 10:02:34
sa inteleg ca vi-ati cumparat masina pe drum?
Nu, nu, probabil nu m-am exprimat eu corect in graba mea, doar ca fost primul drum lung pe care am facut cu masinuta noastra de cand am cumparat-o8-} !
Am avut emotii ca pana in Italia erau 1500 si ceva de km, dar ne-am descurcat de minune si masinuta la fel.
Crede-ma ca a fost ceva magic...:love:

tina19
03.06.2008, 10:24:17
Nu, nu, probabil nu m-am exprimat eu corect in graba mea, doar ca fost primul drum lung pe care am facut cu masinuta noastra de cand am cumparat-o8-} !
Am avut emotii ca pana in Italia erau 1500 si ceva de km, dar ne-am descurcat de minune si masinuta la fel.
Crede-ma ca a fost ceva magic...:love:
ma bucur ca v-ati distrat bine.

nicky_s
03.06.2008, 10:44:26
=D>=D>=D>m-ai convins
MAI AI 4 ZILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
yuppy.................:)) :)) :)) :))
deci cate mai am ? 3:-p
glumesc, glumesc:D

taia
03.06.2008, 11:14:31
yuppy.................:)) :)) :)) :))
deci cate mai am ? 3:-p
glumesc, glumesc:D
corect! 3 Fara ata! care e cam la inceput inca...

taia
03.06.2008, 11:17:00
ce frumos1
Sa fiti la fel de fericiti ca si pana acum!

Beatrice_S
03.06.2008, 11:17:55
ce frumos1
Sa fiti la fel de fericiti ca si pana acum!

Multumim si eu va doresc la fel<:-P

Beatrice_S
03.06.2008, 14:34:50
Miresicilor
As avea nevoie de ajutorul vostru. Caut pentru o viitoare miresica de septembrie un restaurant cochet, pentru o nunta de 35 de pers.[-o<
Ajutati-ma sa-i pot ajuta si eu, stiti ce greu se gasesc sali, dar avand in vedere ca este vorba de o nunta micuta ma gandesc ca va fi totusi mai usor.
Am fost si am vazut Capitoliumul, le-a placut, dar totusi as vrea sa le pot ajuta cu mai multe optiuni. Help!
Astept ideile voastre>:D<, mai multi ochi vad mai multe...

andymatei
03.06.2008, 18:10:23
Miresicilor
As avea nevoie de ajutorul vostru. Caut pentru o viitoare miresica de septembrie un restaurant cochet, pentru o nunta de 35 de pers.[-o<
Ajutati-ma sa-i pot ajuta si eu, stiti ce greu se gasesc sali, dar avand in vedere ca este vorba de o nunta micuta ma gandesc ca va fi totusi mai usor.
Am fost si am vazut Capitoliumul, le-a placut, dar totusi as vrea sa le pot ajuta cu mai multe optiuni. Help!
Astept ideile voastre>:D<, mai multi ochi vad mai multe...

Elite...sau Scorilo...sau Daluca in gradina de vara daca prietena ta e norocoasa de vreme buna

nicky_s
03.06.2008, 21:15:15
am vazut ca e topic separat. acum vad ca s-a raspuns si aici. ar mai fi pensiuni prin Felix. cand ne cautam si noi sala gaseam tot de capacitate mica (50-70 pers)

taia
03.06.2008, 21:32:22
am vazut ca e topic separat. acum vad ca s-a raspuns si aici. ar mai fi pensiuni prin Felix. cand ne cautam si noi sala gaseam tot de capacitate mica (50-70 pers)
la off topic putem orice...sau esti ca stresata?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????//

nicky_s
04.06.2008, 00:20:55
la off topic putem orice...sau esti ca stresata?????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????//
daca citesti inca o data post-ul vezi ca remarcam doar ca mesajul apare si aici si pe un topic nou.;-) :)>-

Beatrice_S
04.06.2008, 08:03:06
Elite...sau Scorilo...sau Daluca in gradina de vara daca prietena ta e norocoasa de vreme buna

Esti un inger, am notat tot si de abia astept sa ii zic si miresei. Daca iti mai vin si alte idei nu ezita sa-mi scrii. Multumesc mult...^:)^

Beatrice_S
04.06.2008, 08:09:21
Ei au exclus optiunea Felix, dar eu iti multumesc pentru idee.

Da, ai dreptate am incercat sa postez in cat mai multe locuri asa poate vor vedea miresici cu diferite interese. E o cauza nobila...:">

taia
04.06.2008, 15:02:55
daca citesti inca o data post-ul vezi ca remarcam doar ca mesajul apare si aici si pe un topic nou.;-) :)>-
Da de ce te certi cu mine?€
esti stresata?
ai emotii?>:D<

andymatei
04.06.2008, 16:53:31
Lavi...iti doresc o nunta ca in povesti. Iti doresc multa, multa fericire si echilibru in viata. Iti doresc sa te bucuri de fiecare clipa a nuntii si dincolo de toate iti doresc sa te bucuri de viata alaturi de sotul tau.
Iti doresc, in viata, sa ai puterea sa schimbi ceea ce poti schimba, sa accepti lucrurile pe care nu le poti schimba si intelepciunea de a le diferentia.

Ma bucur enorm ca am avut ocazia sa iti spun toate astea si la fel de mult ma bucur ca vom avea ocazia sa ne vedem dupa nunta si luna de miere sa ne povestesti...sa vedem poze.

Te pup!
:*:*:*:*:*:*:*:*

nicky_s
04.06.2008, 17:06:01
Lavi...iti doresc o nunta ca in povesti. Iti doresc multa, multa fericire si echilibru in viata. Iti doresc sa te bucuri de fiecare clipa a nuntii si dincolo de toate iti doresc sa te bucuri de viata alaturi de sotul tau.
Iti doresc, in viata, sa ai puterea sa schimbi ceea ce poti schimba, sa accepti lucrurile pe care nu le poti schimba si intelepciunea de a le diferentia.

Ma bucur enorm ca am avut ocazia sa iti spun toate astea si la fel de mult ma bucur ca vom avea ocazia sa ne vedem dupa nunta si luna de miere sa ne povestesti...sa vedem poze.

Te pup!
:*:*:*:*:*:*:*:*

m-ai lasat fara cuvinte! >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

taia
04.06.2008, 20:36:50
Nicky!
Ma alatur si eu lui Andy dorindu-ti azi, ca mai ai 1 zi, si poate nu te mai vedem pe aici pana dupa, tot ce-i mai bun, bucurii, fericire, intelegere, capacitatea de a rezista atunci cand viata nu e chiar dulce, pentru ca iubirea invinge orice!
Sa va iubiti mult si pentru totdeauna si sa fiti foarte fericiti impreuna!
Va doresc o nunta frumoasa si sa va bucurati de ziua de sambata! E cea mai frumoasa zi din viata! (cel putin pana acum)
:*<:-P

nicky_s
04.06.2008, 21:05:40
Nicky!
Ma alatur si eu lui Andy dorindu-ti azi, ca mai ai 1 zi, si poate nu te mai vedem pe aici pana dupa, tot ce-i mai bun, bucurii, fericire, intelegere, capacitatea de a rezista atunci cand viata nu e chiar dulce, pentru ca iubirea invinge orice!
Sa va iubiti mult si pentru totdeauna si sa fiti foarte fericiti impreuna!
Va doresc o nunta frumoasa si sa va bucurati de ziua de sambata! E cea mai frumoasa zi din viata! (cel putin pana acum)
:*<:-P
pup fetele.:)

azi, ca mai ai 1 zi
mersi, toata ziua am avut impresia ca e joi :D :-p

taia
04.06.2008, 21:31:37
pup fetele.:)

mersi, toata ziua am avut impresia ca e joi :D :-p
adevarul e ca si eu
dar...calculand ca azi e gata si e aproape joi n-am gresit mult nu?

Beatrice_S
05.06.2008, 08:17:35
In pragul nuntii tale imi ramane doar sa-mi iau ramas bun de la tine ca domnisoara si de a astepta intoarcerea unei doamne. Vei porni pe un drum, pe care de acum inainte nu vei mai fi singura, si noi cu totii simtim nevoie sa te imbratisam >:D<cu cele mai frumoase dorinte in inima de a avea parte de o viata lunga si fericita alaturi de barbatul caruia ii vei spune "DA", alesul tau, cu care iti vei impartii viata atat la bine cat si la rau.
CASA DE PIATRA

tina19
05.06.2008, 08:21:56
NICKY MAI AI O ZI! :rocking::rockon::rocking::rockon::rocking::rockon ::rocking::rocking::rockon::rockon::rockon::rockin g::rocking::rocking::rocking::rocking::rockon::roc kon::rockon:

nicky_s
05.06.2008, 13:05:31
In pragul nuntii tale imi ramane doar sa-mi iau ramas bun de la tine ca domnisoara si de a astepta intoarcerea unei doamne. Vei porni pe un drum, pe care de acum inainte nu vei mai fi singura, si noi cu totii simtim nevoie sa te imbratisam >:D<cu cele mai frumoase dorinte in inima de a avea parte de o viata lunga si fericita alaturi de barbatul caruia ii vei spune "DA", alesul tau, cu care iti vei impartii viata atat la bine cat si la rau.
CASA DE PIATRA
:"> multumesc mult! :">

nicky_s
05.06.2008, 13:06:14
NICKY MAI AI O ZI! :rocking::rockon::rocking::rockon::rocking::rockon ::rocking::rocking::rockon::rockon::rockon::rockin g::rocking::rocking::rocking::rocking::rockon::roc kon::rockon:
da, tina, exact asa calculez si eu! fetele astea ma mai contrazic=)) =)) =))

tina19
06.06.2008, 09:21:36
NICKY MAINE E ZIUA CEA MARE. SA FII FERICITA SI SA AI O NUNTA DE VIS.
:rocking::rocking::rocking::rocking::rocking::rock ing::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rocko n::rockon::rockon::rocking::rocking::rocking::rock ing::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rocko n:

nicky_s
06.06.2008, 14:15:19
NICKY MAINE E ZIUA CEA MARE. SA FII FERICITA SI SA AI O NUNTA DE VIS.

mai intru acum pe net ca mai tarziu nu cred ca mai pot. iti multumesc din suflet si sper sa ne vedem dupa ce ne intoarcem din luna de miere.:x

taia
06.06.2008, 21:43:22
mai intru acum pe net ca mai tarziu nu cred ca mai pot. iti multumesc din suflet si sper sa ne vedem dupa ce ne intoarcem din luna de miere.:x
SA VA DISTRATI BINE SI MAINE SI SI IN LUNA DE MIERE!!!!!!!!!!!!!!
TE ASTEPTAM CU VESTI SI MULTE MULTE POZE!

taia
08.06.2008, 20:28:53
oare cum s-o fi distrat Nicky?
abia asttept sa ne povesteasca

nicky_s
09.06.2008, 11:33:21
a fost super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
si a trecut asa de repede.....
totul a iesit asa cum ne-am dorit si chiar mai bine.
nu cred ca pot pune azi poze ca suntem un pic contra cronometru, la noapte plecam in luna de miere.

Beatrice_S
09.06.2008, 12:02:52
a fost super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
si a trecut asa de repede.....
totul a iesit asa cum ne-am dorit si chiar mai bine.
nu cred ca pot pune azi poze ca suntem un pic contra cronometru, la noapte plecam in luna de miere.

Felicitari si casa de piatra!!!>:D<
Povesteste-ne tot...

nicky_s
09.06.2008, 12:31:03
Felicitari si casa de piatra!!!>:D<
Povesteste-ne tot...
hai sa vad daca pot pune niste poze

nicky_s
09.06.2008, 12:36:32
merge mai greu sa trebuie sa le fac de dimensiune mai mica

nicky_s
09.06.2008, 12:38:19
gata pt azi. ne mai auzim si sper ca ne si vedem dupa ce venim din concediu.:*

Beatrice_S
09.06.2008, 12:56:47
Wow,super, ai fost o mireasa ca o papusa...felicitari mirelui, e tare norocos;-), mai vrem poze!!!>:D<
Distractie placuta si un timp cu multa soare

Beatrice_S
09.06.2008, 13:47:07
gata pt azi. ne mai auzim si sper ca ne si vedem dupa ce venim din concediu.:*
Unde mergeti in luna de miere?

Beatrice_S
09.06.2008, 13:54:20
Ce m-as duce si eu din nou in luna de miere...ce frumos a fost si cat de bine ne-am simtit!:">

taia
09.06.2008, 15:15:59
hai sa vad daca pot pune niste poze
ai fost superba!
felicitari inca o data
Distractie placuta!

nicky_s
09.06.2008, 16:47:49
Unde mergeti in luna de miere?
mergem in Spania. doua nopti stam in Barcelona si 8 nopti pe Costa Brava.

nicky_s
09.06.2008, 16:48:21
ai fost superba!
felicitari inca o data
Distractie placuta!
merci, merci! mai pun poze cand ma intorc.

nicky_s
09.06.2008, 16:50:25
ai fost superba!
felicitari inca o data
Distractie placuta!
multumesc! cine are poza frumoasa la avatar???;-)

nicky_s
09.06.2008, 16:55:00
printre altele, sa va spun ca am avut o bafta uriasa cu vremea. inainte cu o ora de a pleca de acasa s-a facut soare. la civila la fel, foarte insorit, numai bun pt poze. dupa aceea ne-am dus in parculetul din fata salii sporturilor sa facem cateva poze. cand ne indreptam spre masina a inceput sa ploua si in 10 minute a iesit iar soarele si totul era mai verde si mai frumos. a fost soare si cand am facut poze la muzeu si vreme buna cand am intrat in biserica si la sala. asa ca dorinta mea de a nu fi f. cald s-a implinit (vorba sotului meu " nu ai zis niciodata ca nu vrei sa ploua, doar sa nu fie foarte cald"). iar cele cateva picaturi de ploaie nu au facut decat sa fie mai frumoasa ziua si mai plina de amintiri.

nicky_s
09.06.2008, 16:58:21
Wow,super, ai fost o mireasa ca o papusa...felicitari mirelui, e tare norocos;-), mai vrem poze!!!>:D<
Distractie placuta si un timp cu multa soare
multumesc. m-am simtit extraordinar. e intr-adevar un sentiment unic sa fii admirata de toate lumea, sa te imbraci intr-o rochita asa de frumoasa. pacat ca nu putem face asta decat o data:)) :)) :))
noi am face asta in fiecare saptamana asa de bine a fost.

taia
10.06.2008, 21:42:06
multumesc. m-am simtit extraordinar. e intr-adevar un sentiment unic sa fii admirata de toate lumea, sa te imbraci intr-o rochita asa de frumoasa. pacat ca nu putem face asta decat o data:)) :)) :))
noi am face asta in fiecare saptamana asa de bine a fost.
subscriu!
am adorat sa fiu mireasa!

Beatrice_S
11.06.2008, 08:03:15
printre altele, sa va spun ca am avut o bafta uriasa cu vremea. inainte cu o ora de a pleca de acasa s-a facut soare. la civila la fel, foarte insorit, numai bun pt poze. dupa aceea ne-am dus in parculetul din fata salii sporturilor sa facem cateva poze. cand ne indreptam spre masina a inceput sa ploua si in 10 minute a iesit iar soarele si totul era mai verde si mai frumos. a fost soare si cand am facut poze la muzeu si vreme buna cand am intrat in biserica si la sala. asa ca dorinta mea de a nu fi f. cald s-a implinit (vorba sotului meu " nu ai zis niciodata ca nu vrei sa ploua, doar sa nu fie foarte cald"). iar cele cateva picaturi de ploaie nu au facut decat sa fie mai frumoasa ziua si mai plina de amintiri.
Exact asa a fost si la noi. Nasul imi promisese sa-mi aduca ploaie, zicea el ca aduce noroc in casnicie, si intr-adevar asa a si facut. Nu a stricat nimic cat a ploat ca in momentele respective noi eram inauntru, si oricum nu a durat mult, dar dupa aceea era asa frumos, aerul parca era mai curat, cerul senin, curcubeu(sunt ca si o copila, asa ma bucur cand vad curcubeu)...nici daca mi-as fi putut organiza vremea pentru nunta, nu reuseam mai bine!<:-P
Distractie placuta in luna de miere....

Beatrice_S
11.06.2008, 08:03:53
subscriu!
am adorat sa fiu mireasa!
Ai si fost foarte frumoasa!!!

taia
11.06.2008, 23:24:59
Ai si fost foarte frumoasa!!!
da fiecare din noi in momentul ala...in primul rand cred ca fericirea se emana si-ti da o frumusete care e incomparabila. M-m uitat la pozele tale, ale lAndy, ale Tinei, ale lui Nicky si...
TOATE AM FOST SUPERBE!
CATA MODESTIE DIN PARTEA MEA NU?
DA...NA DACA SUN T FETE FAINE LA ORADEA CE POT EU FACE?

tina19
12.06.2008, 09:32:55
da fiecare din noi in momentul ala...in primul rand cred ca fericirea se emana si-ti da o frumusete care e incomparabila. M-m uitat la pozele tale, ale lAndy, ale Tinei, ale lui Nicky si...
TOATE AM FOST SUPERBE!
CATA MODESTIE DIN PARTEA MEA NU?
DA...NA DACA SUN T FETE FAINE LA ORADEA CE POT EU FACE?

esti nostalgica. ma arunci si pe mine in butoiul cu melancolie si m faci sa ma gandesc ce mumoasa eram atunci.

taia
12.06.2008, 22:45:01
esti nostalgica. ma arunci si pe mine in butoiul cu melancolie si m faci sa ma gandesc ce mumoasa eram atunci.
da asa a fost
voi stiti cu cat drag ma uit la poze si dvd-uri
cum prind 5 min cum hop pe calc...barbatumeu zice ca-s dili:D

tina19
13.06.2008, 06:27:41
da asa a fost
voi stiti cu cat drag ma uit la poze si dvd-uri
cum prind 5 min cum hop pe calc...barbatumeu zice ca-s dili:D
=))=))=))=))=))=))
ei nu pot intelege.

taia
13.06.2008, 20:44:24
=))=))=))=))=))=))
ei nu pot intelege.
sa stii ca nu...

tina19
13.06.2008, 20:46:25
sa stii ca nu...
ce faci? cum esti?

taia
13.06.2008, 21:39:52
ce faci? cum esti?
da...cam obo...multe lucrari de licenta, sesiune, multe note de trecut...meciuri care trebuie vazute...deci lucru din plin =))
Voi? ce face Andrei?

tina19
13.06.2008, 22:07:26
da...cam obo...multe lucrari de licenta, sesiune, multe note de trecut...meciuri care trebuie vazute...deci lucru din plin =))
Voi? ce face Andrei?
noi tot acelasi lucru. mai bine zis eu fac aceleasi lucruri zilnic.
Andrei face prostii.

taia
13.06.2008, 22:35:11
noi tot acelasi lucru. mai bine zis eu fac aceleasi lucruri zilnic.
Andrei face prostii.corect!
e la varsta la care e logic sa faca...ar fi aiurea daca nu s-ar intampla asa...

tina19
14.06.2008, 08:09:28
corect!
e la varsta la care e logic sa faca...ar fi aiurea daca nu s-ar intampla asa...
da mai dar nici chiar asa sa le faca. intr-o zi cand voi avea timp de scris mult am sa va povestesc ce face el intr-o zi normala.

taia
14.06.2008, 15:30:07
da mai dar nici chiar asa sa le faca. intr-o zi cand voi avea timp de scris mult am sa va povestesc ce face el intr-o zi normala.
abia astept...da poate ar fi mai interesant live

taia
14.06.2008, 21:10:26
am o nelamurire: UNDE SUNTETI?
Singura absenta motivata e Nicky!!
Restul? Bea? Andy? Tina?
:((:((:((:((:((:((

tina19
15.06.2008, 17:38:07
am o nelamurire: UNDE SUNTETI?
Singura absenta motivata e Nicky!!
Restul? Bea? Andy? Tina?
:((:((:((:((:((:((
eu sunt tot aici. restul unde sunt Andy si Bea? ele nu stiam ca sunt motivate. ia sa le pui tu absente frumos si cu nemotivata si sa vedem noi ce scuza au ele ca lipsesc! =P~=P~=P~=P~=P~=P~ se poate fetelor, da' se poate? [-X[-X[-X[-X

Beatrice_S
16.06.2008, 08:11:17
eu sunt tot aici. restul unde sunt Andy si Bea? ele nu stiam ca sunt motivate. ia sa le pui tu absente frumos si cu nemotivata si sa vedem noi ce scuza au ele ca lipsesc! =P~=P~=P~=P~=P~=P~ se poate fetelor, da' se poate? [-X[-X[-X[-X
Dragelor am absenta motivata, probleme de familie, adica mai bine zis probleme cu familia. Ar fi prea mult de scris asa ca nu ma bag, dar poate odata vom avea timp si vom povesti noi vrute-nevrute langa un suc.;-)
Nicky sa stii ca astept si eu descrierea zilelor voastre, tare curioasa m-ai facut ce nazdravanii face Andrei...>:D<

taia
17.06.2008, 16:43:28
Dragelor am absenta motivata, probleme de familie, adica mai bine zis probleme cu familia. Ar fi prea mult de scris asa ca nu ma bag, dar poate odata vom avea timp si vom povesti noi vrute-nevrute langa un suc.;-)
Nicky sa stii ca astept si eu descrierea zilelor voastre, tare curioasa m-ai facut ce nazdravanii face Andrei...>:D<
deci asteptam sa ne povestesti live
joi sau vineri..acuma
ce ziceti?

Beatrice_S
18.06.2008, 10:21:00
deci asteptam sa ne povestesti live
joi sau vineri..acuma
ce ziceti?

Ce sa zic nici joi si nici vineri nu suna rau. Dupa ora 16.00 sau 16.30 ar fi super in oricare zi dintre astea 2. Doar sa stiu totusi inca de azi daca alegeti sa ne intalnim joi.

tina19
18.06.2008, 21:31:21
nu stiu daca ne mai intalnim saptamana asta. poate ne punem de acord pt alta data.

taia
19.06.2008, 15:24:16
nu stiu daca ne mai intalnim saptamana asta. poate ne punem de acord pt alta data.
in regula
vb si stabilim

tina19
24.06.2008, 15:24:36
fetele unde sunteti? Andy, Taia? Nicky s-a intors din luna de miere? mai dati si voi un semn de viata sa stiu ca sunteti bine. :*:*:*:*:*:*:*:*

nicky_s
24.06.2008, 20:08:24
fetele unde sunteti? Andy, Taia? Nicky s-a intors din luna de miere? mai dati si voi un semn de viata sa stiu ca sunteti bine. :*:*:*:*:*:*:*:*
da, traiesc! ne-am intors sambata dimineata. si ieri am inceput lucrul:(( . greu dupa atatea zile de huzur!8-}

tina19
24.06.2008, 20:25:07
da, traiesc! ne-am intors sambata dimineata. si ieri am inceput lucrul:(( . greu dupa atatea zile de huzur!8-}
ma bucur sa aud vesti. asteptam povestea lunii de miere!:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Beatrice_S
25.06.2008, 09:51:59
Nicky bine ati revenit porumbeilor... cum a fost luna de miere, vrem detalii8-}

Beatrice_S
25.06.2008, 15:21:19
Hey, am uitat sa va povestesc, sambata mergem la nunta unor cunostinte (e prima de cand ne-am casatorit). Va fi undeva in Velenta, dar nu-mi amintesc numele restaurantului... Doamne si cand ma gandesc ca acum o luna si 22 de zile prin ce emotii treceam eu... ce frumos a fost!<:-P
La dans si la petrecut cu noi!!!\:D/

tina19
25.06.2008, 15:30:35
Hey, am uitat sa va povestesc, sambata mergem la nunta unor cunostinte (e prima de cand ne-am casatorit). Va fi undeva in Velenta, dar nu-mi amintesc numele restaurantului... Doamne si cand ma gandesc ca acum o luna si 22 de zile prin ce emotii treceam eu... ce frumos a fost!<:-P
distractie placuta! sa-l dansezi bine si mult pe sotiorul tau.<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

alla76
25.06.2008, 16:00:09
distractie placuta!!

Beatrice_S
25.06.2008, 16:00:54
distractie placuta! sa-l dansezi bine si mult pe sotiorul tau.<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P
Mersi, asa voi face>:D<, de abia astept, de cand am dansat prima data la nunta noastra(care era chiar prima data cand am dansat noi impreuna de cand ne cunoastem),:"> am tot asteptat ocazia!!!

Beatrice_S
25.06.2008, 16:01:41
distractie placuta!!
Mersi!!!\:D/

tina19
25.06.2008, 16:01:50
Mersi, asa voi face>:D<, de abia astept, de cand am dansat prima data la nunta noastra(care era chiar prima data cand am dansat noi impreuna de cand ne cunoastem),:"> am tot asteptat ocazia!!!
si poze vrem!

Beatrice_S
25.06.2008, 16:05:03
si poze vrem!
Da, sa traiti, am inteles!<:-P

tina19
25.06.2008, 16:10:41
Da, sa traiti, am inteles!<:-P
vrem sa vedem tanara familie cum s-a distrat! puupici!

taia
25.06.2008, 17:26:27
deci bine ai revenit!printre muritori
poze?

tina19
25.06.2008, 17:30:14
deci bine ai revenit!printre muritori
poze?
tare zgarcita ii!;))

taia
25.06.2008, 21:51:58
tare zgarcita ii!;))
observ..a devenit doamna si a uitat ca a fost...:-$ miresica

taia
25.06.2008, 21:52:47
da sa va distrati bine...!!!si..poze ca nicky nu ne da!

nicky_s
26.06.2008, 23:04:08
da sa va distrati bine...!!!si..poze ca nicky nu ne da!
hai mai fetele , ca nu am uitat, dar nu prea am apucat. uite in WE pun poze pe picasa. sapt asta a fost f plina si nu am apucat. abia am primit si eu pozele "oficiale" ca nu aveam decat cateva facute de prieteni

andymatei
27.06.2008, 17:03:23
hai mai fetele , ca nu am uitat, dar nu prea am apucat. uite in WE pun poze pe picasa. sapt asta a fost f plina si nu am apucat. abia am primit si eu pozele "oficiale" ca nu aveam decat cateva facute de prieteni

Nickysor puisor doar nu ai veniiiiiiittttttttt...........
Ce faci??? Cand ne vedem sa ne pove???
Daca sunteti cuminti va aduc si eu poze din Paris :* :* :*

taia
27.06.2008, 21:34:49
ei ei
daca suntem cuminti!
da tu esti cuminte?

andymatei
28.06.2008, 17:32:28
ei ei
daca suntem cuminti!
da tu esti cuminte?

Pai asta se mai intreaba ?????? :))

nicky_s
28.06.2008, 19:11:36
ba, da , am venit. am fi ramas noi acolo, dar...................:-"
ne vedem cand vreti voi, eu abia astept. :*
normal ca vrem si poze din Paris. pana atunci pune poze pe mail dc nu vrei sa le afisezi aici.

nicky_s
28.06.2008, 21:04:34
am pus poze de la nunta si din luna de miere in semnatura :)>-ca sa nu ma mai batetzi la cap :"> :*

tina19
28.06.2008, 21:38:08
am pus poze de la nunta si din luna de miere in semnatura :)>-ca sa nu ma mai batetzi la cap :"> :*
f frumoasa ai fost si frumoasa nunta ati avut. multa fericire va doresc si tot ce-i mai frumos pe luema asta. deosebite si pozele din luna de miere.

nicky_s
29.06.2008, 18:24:18
f frumoasa ai fost si frumoasa nunta ati avut. multa fericire va doresc si tot ce-i mai frumos pe luema asta. deosebite si pozele din luna de miere.
multumesc!>:D<

taia
29.06.2008, 22:30:36
am vazut pozele! sunt superbe! cam putine totusi:[email protected]
sa fiti foarte fericiti!>:D<

andymatei
01.07.2008, 20:36:18
Si ce mai povestesc fetele?

Beatrice_S
02.07.2008, 08:23:21
Noi ne cautam viitorul cuibusor... <:-P

nicky_s
02.07.2008, 19:44:43
am vazut pozele! sunt superbe! cam putine totusi:[email protected]
sa fiti foarte fericiti!>:D<
hmmmmm, greu esti de multumit!:))

nicky_s
02.07.2008, 19:45:13
eu muncesc dar as vrea sa fiu in concediu =)) =)) =)) =)) =))

andymatei
02.07.2008, 21:38:30
eu muncesc dar as vrea sa fiu in concediu =)) =)) =)) =)) =))

Nimic...acu ai fost! La munca cu tine!!! Eu pe de alta parte sunt inapoi la munca de 2 saptamani...am nevoie de un concediu :D

taia
02.07.2008, 21:53:01
Nimic...acu ai fost! La munca cu tine!!! Eu pe de alta parte sunt inapoi la munca de 2 saptamani...am nevoie de un concediu :D
si eu am nevoie de concediu!!!!!!!!!!!!cred ca deja is dili, am avut u n program foarte incarcat de ceva timp incoace! mai am saptamana asta si inca una si...

nicky_s
04.07.2008, 21:07:41
mai sper la o saptamana pe undeva mai in toamna. pana atunci ne multumim cu cate un WE afara din oras. copilu' o sa fie mai mult plecat urmatoarele luni asa ca profit cat pot de el.:D

taia
05.07.2008, 21:43:18
eu mai am cam o saptamana de lucru si...after that pana in septembrie sunt libera!la sfarsitul lui iulie sper sa mergem si noi pe undeva...num ca Pui nici nu vrea sa auda de altceva in afara de Hajduszoboszlo!:((...ca e aproape, si cunoastem deja!!!!!!!!!!!!!!!

andymatei
11.07.2008, 23:26:51
Off ca asa bine ar fi sa se poata regla si temperatura de afara dupa dorinta :D...sunt tare amarata, nici nu iti dai seama ce dependent esti de masina pana nu ramai fara...:-B

taia
13.07.2008, 22:46:23
Off ca asa bine ar fi sa se poata regla si temperatura de afara dupa dorinta :D...sunt tare amarata, nici nu iti dai seama ce dependent esti de masina pana nu ramai fara...:-B
da ce-i baiucu?

andymatei
14.07.2008, 22:23:21
da ce-i baiucu?

Nu e un bai anume...ci ma trezesc in fiecare zi ca trebuie sa ajung din punctul A in punctul B si eu nu am cum ca nu am masina :-B

taia
15.07.2008, 21:54:46
Nu e un bai anume...ci ma trezesc in fiecare zi ca trebuie sa ajung din punctul A in punctul B si eu nu am cum ca nu am masina :-B
draga de ea!
Spune-le la aia de la firma ta ca nu mai mergi la ei daca nu rezolva problema!

andymatei
22.07.2008, 22:19:15
Ce mai zic fetele si doamnele din Oradea?
Ne-am tot plans ca ne este cald...si uite ce vreme frumoasa de octombrie s-a facut:(

taia
26.07.2008, 12:57:33
Ce mai zic fetele si doamnele din Oradea?
Ne-am tot plans ca ne este cald...si uite ce vreme frumoasa de octombrie s-a facut:(
Asa de frumoasa de am racit...#:-S

tina19
26.07.2008, 13:28:31
Asa de frumoasa de am racit...#:-S
cum ai reusit?

andymatei
27.07.2008, 15:08:57
Cine-i domn raceste vara :D...
Sa ai grija de tine Taia! :*

taia
27.07.2008, 20:25:34
cum ai reusit?
cu grija...am fost acasa la ai mei, a avut grija mami de mie, si totusi...:-p

taia
27.07.2008, 20:26:09
Cine-i domn raceste vara :D...
Sa ai grija de tine Taia! :*
O sa incerc....cred ca n-a fost Pui langa mine!!!

tina19
27.07.2008, 20:46:23
O sa incerc....cred ca n-a fost Pui langa mine!!!
nu te-a acoperit! vezi o secunda nu-i langa tine si te racesti:-":-":-".

andymatei
05.08.2008, 23:13:28
Da ce mai fac fetele mele dragi? Ca tare liniste s-a facut pe aici?

taia
07.08.2008, 21:36:29
Da ceau fetele!
Am fost plecata de aia nu am dat de veste...intai la mami acasa o saptamana si apoi in Ungaria la Hajduszoboszlo! A fost super si in sfarsit am reusit sa ne odihnim si noi!
Sunteti bine?
Astept vesti de la voi!!!:*:*:*

tina19
07.08.2008, 21:57:09
Da ceau fetele!
Am fost plecata de aia nu am dat de veste...intai la mami acasa o saptamana si apoi in Ungaria la Hajduszoboszlo! A fost super si in sfarsit am reusit sa ne odihnim si noi!
Sunteti bine?
poze?
sa va fie de bine concediul!

andymatei
08.08.2008, 19:44:57
Sa-ti fie de bine Taia...ati venit 2 sau 3 din concediu? :D

taia
11.08.2008, 12:11:44
Sa-ti fie de bine Taia...ati venit 2 sau 3 din concediu? :D
Inca tot 2!

Beatrice_S
11.08.2008, 12:13:07
Inca tot 2!
Noi va tinem pumni

andymatei
11.08.2008, 19:08:57
Inca tot 2!

#-o..mergeti inapoi...urgent!!! Pai se poate asa ceva?!;));));))

taia
13.08.2008, 11:24:41
#-o..mergeti inapoi...urgent!!! Pai se poate asa ceva?!;));));))
Iar tu vorbesti?
Sau ai vesti pt noi? Acum ca e Babi acasa...

taia
14.08.2008, 14:04:58
Alla! Mai ai doar 2 zile!
Sa ai o nunta perfecta si sa fii tare tare fericita!

Beatrice_S
14.08.2008, 14:11:25
Felicitari!!!

CASA DE PIATRA!!!:*

nicky_s
14.08.2008, 20:25:21
Da ceau fetele!
Sunteti bine?
cine-i fresh???????????=)) =)) ;-)

nicky_s
14.08.2008, 20:26:26
Taia, Andy, BB ceva???? careva aveti vreo marturisire? ceva de impartasit cu noi??????????:D :-p

tina19
14.08.2008, 20:57:26
Taia, Andy, BB ceva???? careva aveti vreo marturisire? ceva de impartasit cu noi??????????:D :-p
dar tu?:)):)):)):))

nicky_s
14.08.2008, 21:40:54
dar tu?:)):)):)):))
nope, nu vrem inca. ne facem mult prea multe alte planuri:)

taia
14.08.2008, 21:44:00
la noi inca nimica da va dau de stire...promit solemn!

taia
14.08.2008, 21:44:55
cine-i fresh???????????=)) =)) ;-)
cine poate fi pe caldura asta infernala?
apropo...sper ca pana in 15 sept ma mut la casuta mea! Abia astept!

tina19
14.08.2008, 21:47:24
cine poate fi pe caldura asta infernala?
apropo...sper ca pana in 15 sept ma mut la casuta mea! Abia astept!
si unde o sa fie casuta ta?>:D<>:D<>:D<>:D<

taia
14.08.2008, 21:49:40
si unde o sa fie casuta ta?>:D<>:D<>:D<>:D<
mai sus de Oncea, pe dealuri p-acolo

tina19
14.08.2008, 21:50:22
mai sus de Oncea, pe dealuri p-acolo
deci vom fi vecinute!

taia
14.08.2008, 21:51:22
deci vom fi vecinute!
stai in zona?
noi pe Padurii vom sta

tina19
14.08.2008, 22:07:20
stai in zona?
noi pe Padurii vom sta
eu stau pe stefan cel mare chiar la iesirea din oradea. am vedere la pod :O

taia
14.08.2008, 22:29:39
eu stau pe stefan cel mare chiar la iesirea din oradea. am vedere la pod :O
mai mergi un opic si ajungi la mine!
Macar il aduci pe Andrei la joaca!

alla76
14.08.2008, 23:18:50
Alla! Mai ai doar 2 zile!
Sa ai o nunta perfecta si sa fii tare tare fericita!

multumesc din suflet!!!
>:D<

taia
18.08.2008, 11:58:35
Alla?
Cum a fost?
Poze?
Impresii?

Beatrice_S
18.08.2008, 12:49:53
Alla?
Cum a fost?
Poze?
Impresii?

Eu am trecut sambata dupa masa, spre seara pe langa "Oradea" si am incercat sa trag cu ochiul:">, dar nu am vazut mireasa noastra. In orice caz se parea ca au avut multi invitati\:D/.

alla76
18.08.2008, 13:13:01
Eu am trecut sambata dupa masa, spre seara pe langa "Oradea" si am incercat sa trag cu ochiul:">, dar nu am vazut mireasa noastra. In orice caz se parea ca au avut multi invitati\:D/.

Alla?
Cum a fost?
Poze?
Impresii?
multumesc de intrebare! a fost minunat, poze inca nu am decat 1 de la un prieten...
la transilvania tebuia sa tragi cu ochiul :*
cununia civila la conti sincer a fost minunata, mult mai civilizat decat la tineretului, atmosfera f placuta, si spre surpriza mea ne-a cununat un fost coleg de-al meu de facultate (surpriza placuta).
http://www.miresici.ro/showpost.php?p=1039015&postcount=12840

Beatrice_S
18.08.2008, 13:19:46
multumesc de intrebare! a fost minunat, poze inca nu am decat 1 de la un prieten...
la transilvania tebuia sa tragi cu ochiul :*
cununia civila la conti sincer a fost minunata, mult mai civilizat decat la tineretului, atmosfera f placuta, si spre surpriza mea ne-a cununat un fost coleg de-al meu de facultate (surpriza placuta).
http://www.miresici.ro/showpost.php?p=1039015&postcount=12840

Wow, domnita, ce frumoasa ai fost, rochia e splendida...ne bucuram mult pt. voi.
Casa de piatra!!! si sincere felicitari!!!

De altfel eu cred ca sunt un pic confuza, nu in restaurantul de langa Astoria ati fost? Langa BRD. Aceea e Oradea sau nu? In fine eu acolo ma uitam, dar doar asa din mers, ca mi-am amintit de tine. Oricum erai inconfundabila cu orice alta mireasa, asa ca daca te vedeam cu rochita ta, sigur te recunosteam. E posibil sa ma fi uitat la locul nepotrivit?!:-<

alla76
18.08.2008, 13:34:29
Wow, domnita, ce frumoasa ai fost, rochia e splendida...ne bucuram mult pt. voi.
Casa de piatra!!! si sincere felicitari!!!

De altfel eu cred ca sunt un pic confuza, nu in restaurantul de langa Astoria ati fost? Langa BRD. Aceea e Oradea sau nu? In fine eu acolo ma uitam, dar doar asa din mers, ca mi-am amintit de tine. Oricum erai inconfundabila cu orice alta mireasa, asa ca daca te vedeam cu rochita ta, sigur te recunosteam. E posibil sa ma fi uitat la locul nepotrivit?!:-<

da ... restaurantul de langa brd -e transilvania...te-ai uitat bine, si langa e astoria. pe la ce ora te-ai uitat de nu eram acolo? poate eram deja in blue monday?? http://www.contrastonline.ro/party
Blue Monday sâmbătă 16.08.2008 (javascript: openWindow('http://www.contrastonline.ro/system_components/show_gallery.php?gallery_id=6700', 'rezultate', 'height=700, width=980, location=no, menubar=no, resizable=yes, scrollbars=no, status=no, toolbar=no');)

Beatrice_S
18.08.2008, 13:39:27
da ... restaurantul de langa brd -e transilvania...te-ai uitat bine, si langa e astoria. pe la ce ora te-ai uitat de nu eram acolo? poate eram deja in blue monday?? http://www.contrastonline.ro/party
Blue Monday sâmbătă 16.08.2008 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20openWindow%28%27http://www.contrastonline.ro/system_components/show_gallery.php?gallery_id=6700%27,%20%27rezultat e%27,%20%27height=700,%20width=980,%20location=no, %20menubar=no,%20resizable=yes,%20scrollbars=no,%2 0status=no,%20toolbar=no%27%29;)

Era chiar inainte de 8 seara, stiu sigur ca pe 8 trebuia sa fiu iau tortul nepoatei mele,(off-topic: a implinit 1 anisor ingerasa noastra), si era, cred eu oaspetii tai in usa, nu sunt sigura, dar asa ceva am vazut.
Eh, deci s-a furat mireasa?!!;)) Ce a spus sotul tau?>:P

alla76
18.08.2008, 13:46:54
Era chiar inainte de 8 seara, stiu sigur ca pe 8 trebuia sa fiu iau tortul nepoatei mele,(off-topic: a implinit 1 anisor ingerasa noastra), si era, cred eu oaspetii tai in usa, nu sunt sigura, dar asa ceva am vazut.
Eh, deci s-a furat mireasa?!!;)) Ce a spus sotul tau?>:P

pai da, invitati putini dintre ei au ajuns la 8, si noi tot la 8 si am intrat la 20.15 cand au sosit socri! mireasa a fost furata ;)) la intelegere cu mirele (ca nu plecam daca el nu era de acord). eu as fi vrut sa mergem si in lords dar ne-am pornit tarzu si nu am mai putut sta mai mult de 30 min. nepotelul meu A fost cel mai disperat ca "s-a fulat mileasa"=)) - ca el a anuntat la microfon
si cum sotul a intrat in bucatarie sa verifice tortul...a anuntat si ca "s-a fulat si milele" ...dar al meu tocmai intra in sala cand s-a facut anuntul cu "milele"=))=))=))

sa-ti traiasca nepotica si sa creasca mare si frumoasa!

Beatrice_S
18.08.2008, 13:49:51
pai da, invitati putini dintre ei au ajuns la 8, si noi tot la 8 si am intrat la 20.15 cand au sosit socri! mireasa a fost furata ;)) la intelegere cu mirele (ca nu plecam daca el nu era de acord). eu as fi vrut sa mergem si in lords dar ne-am pornit tarzu si nu am mai putut sta mai mult de 30 min. nepotelul meu A fost cel mai disperat ca "s-a fulat mileasa"=)) - ca el a anuntat la microfon
si cum sotul a intrat in bucatarie sa verifice tortul...a anuntat si ca "s-a fulat si milele" ...dar al meu tocmai intra in sala cand s-a facut anuntul cu "milele"=))=))=))

sa-ti traiasca nepotica si sa creasca mare si frumoasa!

Multumim, frumos, si nepotelul tau!!!
Pare sa fi fost o nunta minunata<:-P, pana la ce ora a tinut?

alla76
18.08.2008, 14:10:31
Multumim, frumos, si nepotelul tau!!!
Pare sa fi fost o nunta minunata<:-P, pana la ce ora a tinut?

dupa tort au inceput oamenii sa mai plece.
pe la 4 s-a plecat
dar multi (cam jumate) au fost cu noi de la 11 (la 12 civila, 14 religioasa si intre am avut o masa la royal) si erau si ei obositi (de noi ce sa mai zic...)

Beatrice_S
18.08.2008, 14:16:44
dupa tort au inceput oamenii sa mai plece.
pe la 4 s-a plecat
dar multi (cam jumate) au fost cu noi de la 11 (la 12 civila, 14 religioasa si intre am avut o masa la royal) si erau si ei obositi (de noi ce sa mai zic...)

Te cred, tin minte ca a treia zii dupa nunta inca eram ametiti amandoi sau ceva de genul, parca vedeam in ceata de oboseala.
Important ii sa va fi simtit bine, ca nu ati avut strangeri de inima si neplaceri...a fost ziua voastra!<:-P

alla76
18.08.2008, 14:24:33
Te cred, tin minte ca a treia zii dupa nunta inca eram ametiti amandoi sau ceva de genul, parca vedeam in ceata de oboseala.
Important ii sa va fi simtit bine, ca nu ati avut strangeri de inima si neplaceri...a fost ziua voastra!<:-P
noi am apucat sa dormin 5-6 ore in total cu doua zile inainte si am fost intr-un maraton pe care nu ne dorim sa mai fim nevoiti sa il traim (fuga ici si colo inainte). asa ca ne-am dorit sa tina mai mult

andymatei
18.08.2008, 18:41:05
Alla...casa de piatra si multa, multa fericire!

alla76
19.08.2008, 01:35:34
Alla...casa de piatra si multa, multa fericire!
mu;tumesc mult!>:D<
am mai pus cateva poze
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=3470&page=1291

tina19
19.08.2008, 11:32:04
mu;tumesc mult!>:D<
am mai pus cateva poze
http://www.miresici.ro/showthread.php?t=3470&page=1291
casa de piatra si toata fericirea din lume! :*:*:*:*:*:*:*
ai fost f f frumoasa si rochita deosebita a fost. minunata.

alla76
19.08.2008, 11:39:02
casa de piatra si toata fericirea din lume! :*:*:*:*:*:*:*
ai fost f f frumoasa si rochita deosebita a fost. minunata.

multumim!:">
si eclipsa a fost de nota 10. a vazut andrei? sau dormea deja?

Beatrice_S
19.08.2008, 13:02:39
Fetelor, mi-am pus in cap sa fac un album foto pt. pozele (vreo 200buc.)de la nunta noastra, cum pozele noastre sunt enorme, nu voi gasi usor album potrivit pt. ele. Si-a facut cineva dintre voi album foto acasa. M-ar interesa procedeul si de unde as putea cumpara materiale, pt. ca in librarii si in supermarketuri n-am gasit nimic. Exista materialul care se numeste Vellum(care se punea si demult intre pozele din albume, o hartie transparenta). Orice idee ati avea va astept sugestiile.>:D< Cine stie daca iese intr-adevar fain poate le voi face si finilor nostri...:">

taia
21.08.2008, 21:19:22
Fetelor, mi-am pus in cap sa fac un album foto pt. pozele (vreo 200buc.)de la nunta noastra, cum pozele noastre sunt enorme, nu voi gasi usor album potrivit pt. ele. Si-a facut cineva dintre voi album foto acasa. M-ar interesa procedeul si de unde as putea cumpara materiale, pt. ca in librarii si in supermarketuri n-am gasit nimic. Exista materialul care se numeste Vellum(care se punea si demult intre pozele din albume, o hartie transparenta). Orice idee ati avea va astept sugestiile.>:D< Cine stie daca iese intr-adevar fain poate le voi face si finilor nostri...:">
eu zic sa cauti ceva pe la laboratoarele foto
Eu dintr-unul din acesta mi-am luat albumele

taia
21.08.2008, 21:20:58
Nicky?
Tu nu ne mai arati niste poze?
Am vazut atunci dupa nunta cateva si...pauza

Beatrice_S
22.08.2008, 08:07:11
eu zic sa cauti ceva pe la laboratoarele foto
Eu dintr-unul din acesta mi-am luat albumele
Mersi de sugestie dar ca pozele mele sunt in format mai mare decat o coala de hartie A4, dar voi incerca...totusi voi cauta si material pt. album, ar fi ceva mai special sa le facem noi. Coperta as putea sa o invelesc in matase, as broda niste floricele pe ele, initialele noastre, etc. :">

taia
27.08.2008, 15:47:54
Mersi de sugestie dar ca pozele mele sunt in format mai mare decat o coala de hartie A4, dar voi incerca...totusi voi cauta si material pt. album, ar fi ceva mai special sa le facem noi. Coperta as putea sa o invelesc in matase, as broda niste floricele pe ele, initialele noastre, etc. :">
Ce sotie1
BRODEAZA...
CE ALTCEVA MAI FACI?

Beatrice_S
28.08.2008, 08:07:31
Ce sotie1
BRODEAZA...
CE ALTCEVA MAI FACI?

=P~As minti de as spune ca ma pricep, dar am doua maini, pot invata;-) si daca nu e destul mai am si 2 picioare si ma pot duce la soacra mea sa mi-o brodeze ea:-p.
In orice caz voi incerca, intentia conteaza foarte mult si chiar si daca nu va iesi prefect, dar va fi dragut,noi vom fi mandri.>:D<
Asta daca ajung secolul asta sa ma interesez de materiale si necesare8-|

taia
28.08.2008, 20:26:47
=P~As minti de as spune ca ma pricep, dar am doua maini, pot invata;-) si daca nu e destul mai am si 2 picioare si ma pot duce la soacra mea sa mi-o brodeze ea:-p.
In orice caz voi incerca, intentia conteaza foarte mult si chiar si daca nu va iesi prefect, dar va fi dragut,noi vom fi mandri.>:D<
Asta daca ajung secolul asta sa ma interesez de materiale si necesare8-|
=D>=D>=D>=D> fii convinsa ca vei ajunge!
Te admir pt treaba asta
eu dupa ce am scos pozele am cumparat 2 albume si le-am pus acolo.Bine-s!!!

taia
03.09.2008, 12:03:50
ce fac miresicile din Oradea?
toate sunteti plecate?
dati vesti!!!:*

tina19
03.09.2008, 12:05:37
toate sunteti plecate?
dar tu ce faci?
eu inca sunt in cautari de rochie. astept sa vad ce aduce la Daciana si apoi ma hotarasc. sincer nu gasesc nimic care sa-mi placa si sa-mi si fie bun:-s.
pupici! tu mai esti in vacanta sau ai inceput?

taia
03.09.2008, 12:39:17
dar tu ce faci?
eu inca sunt in cautari de rochie. astept sa vad ce aduce la Daciana si apoi ma hotarasc. sincer nu gasesc nimic care sa-mi placa si sa-mi si fie bun:-s.
pupici! tu mai esti in vacanta sau ai inceput?
am inceput de doua saptamani dar inca...numa asa ma duc pe la serviciu, stau cat stau, vin acasa.
in rest astept sa ma mut si cam atat!

andymatei
04.09.2008, 20:42:57
Unde te muti?

alla76
07.09.2008, 18:00:29
toate sunteti plecate?
tocmai ne-am intors :((:((

tina19
07.09.2008, 18:25:39
unde ati fost? si cum a fost?:*:*:*:*:*:*:*
bine ati venit acasa!

nicky_s
07.09.2008, 22:14:55
vrem poze din luna de miere. numai cele care pot fi facute publice :)>- :*

nicky_s
07.09.2008, 22:15:44
mai, fetelor, am 3 luni de "caznicie" =)) =)) =)) .
am vazut ticker-ul =))=))=))

taia
07.09.2008, 22:28:25
Unde te muti?
la casuta mea undeva mai sus de Oncea!
Da v-am mai povestit!

taia
07.09.2008, 22:28:57
mai, fetelor, am 3 luni de "caznicie" =)) =)) =)) .
am vazut ticker-ul =))=))=))
Da? Noi 4 peste 2 zile!!!

taia
07.09.2008, 22:29:42
Unde te muti?
Nu la "marmacie!;));));))"

alla76
07.09.2008, 22:40:59
unde ati fost? si cum a fost?:*:*:*:*:*:*:*
bine ati venit acasa!

vrem poze din luna de miere. numai cele care pot fi facute publice :)>- :*

o sa va arat dar nu azi...azi sunt in depresie ca m-am intors
am fost in croatia si a fost super...nu m-as mai fi intors!

taia
07.09.2008, 22:41:56
o sa va arat dar nu azi...azi sunt in depresie ca m-am intors
am fost in croatia si a fost super...nu m-as mai fi intors!
ei...las ca vine concediul viitor!!!>:D<

alla76
07.09.2008, 22:44:33
ei...las ca vine concediul viitor!!!>:D<
pana atunci:(( ... si servici...din nou!!!!=((:disgust:

taia
07.09.2008, 22:46:37
pana atunci:(( ... si servici...din nou!!!!=((:disgust:
Da iubita asta e!
Tu stii ce frumos e la servici? :-<;))~o)

alla76
07.09.2008, 22:50:02
Da iubita asta e!
Tu stii ce frumos e la servici? :-<;))~o)

stiu... f frumos....:disgust::gen_07::gen_03::gen_16::gen_01 :b-(

taia
07.09.2008, 22:51:59
stiu... f frumos....:disgust::gen_07::gen_03::gen_16::gen_01 :b-(
peste tot e la fel!
da gandeste-te coleigi draguti, povesti despre luna de miere, o barfa cu prietenele!

nicky_s
07.09.2008, 22:52:20
la casuta mea undeva mai sus de Oncea!
Da v-am mai povestit!
NU PREA NE-AI POVESTIT. SI EU VREAU CASA IN ONCEA. ACU' CAUT TEREN. DACA STII PE CINEVA ....:|

taia
07.09.2008, 22:53:32
NU PREA NE-AI POVESTIT. SI EU VREAU CASA IN ONCEA. ACU' CAUT TEREN. DACA STII PE CINEVA ....:|
Pai exact vis-a-vis de noi este un teren de vanzare!
n-am nr de tel da iti fac rost de el in 2 zile!

nicky_s
07.09.2008, 22:54:21
Pai exact vis-a-vis de noi este un teren de vanzare!
n-am nr de tel da iti fac rost de el in 2 zile!
:* :* :* TE ROOOOOOOOOOGGGGGG!:* :* :*

taia
07.09.2008, 22:56:48
Deci, socrul meu a mostenit un teren si am hotarat ca decat sa-lmvindem mai bine construim. ne-am apucat de treaba(de fapt initial socrii pt cei 2 baieti) o casa pt 2 familii. greseala de inceput a fost ca n-a fost proiectata ca un duplex ci tre sa va inchipuiti un fel de bloc cu parter si etaj, cate un apartament cu living, 2 camere, bucatarie, baie, hol pe fiecare nivel. am terminat de pus faianta si gresia sapt asta punem parchetul si daca toate merg bine in 2 sapt ne mutam!

alla76
07.09.2008, 23:06:06
Deci, socrul meu a mostenit un teren si am hotarat ca decat sa-lmvindem mai bine construim. ne-am apucat de treaba(de fapt initial socrii pt cei 2 baieti) o casa pt 2 familii. greseala de inceput a fost ca n-a fost proiectata ca un duplex ci tre sa va inchipuiti un fel de bloc cu parter si etaj, cate un apartament cu living, 2 camere, bucatarie, baie, hol pe fiecare nivel. am terminat de pus faianta si gresia sapt asta punem parchetul si daca toate merg bine in 2 sapt ne mutam!

=D>=D>=D>felicitari!
e lucru mare !

alla76
07.09.2008, 23:06:54
peste tot e la fel!
da gandeste-te coleigi draguti, povesti despre luna de miere, o barfa cu prietenele!
mai greu timp de barfe la noi.
la un job la care mai respiri si mai spui si o barfa mi-ar face si mie placere sa ma intorc.

taia
07.09.2008, 23:13:29
mai greu timp de barfe la noi.
la un job la care mai respiri si mai spui si o barfa mi-ar face si mie placere sa ma intorc.
ei era un fel de-a spune!
dar las ca vie Craciunul !

alla76
07.09.2008, 23:15:19
ok sa nu fim off topic propun miercuri si propun sa fie terasa!

taia
07.09.2008, 23:17:02
ok sa nu fim off topic propun miercuri si propun sa fie terasa!
care terasa?
pt mine e ok miercuri!
fetele?
Andy unde esti?
Tina?
Nicky?
Bea?

nicky_s
07.09.2008, 23:19:37
care terasa?
pt mine e ok miercuri!
fetele?
Andy unde esti?
Tina?
Nicky?
Bea?
da, e ok miercuri!
terase: dc vreti rogerius: colors sau pigalle, in centru zic Irish (kelly's).
ce ziceti?

alla76
07.09.2008, 23:19:48
care terasa?
pt mine e ok miercuri!
fetele?
Andy unde esti?
Tina?
Nicky?
Bea?

important e sa fie terasa, in rest sa aleaga fetele cum e mai convenabil! SI SPRE SEARA... pls

nicky_s
07.09.2008, 23:22:06
important e sa fie terasa, in rest sa aleaga fetele cum e mai convenabil! SI SPRE SEARA... pls
ora 7? alegeti una din terasele din mesajul precedent

taia
07.09.2008, 23:24:49
ora 7 e ok
cred ca ar fi mai bine in centru daca vine si Andy din Nufarul!
Daca nu...Rogerius
Andy?

nicky_s
07.09.2008, 23:28:45
ora 7 e ok
cred ca ar fi mai bine in centru daca vine si Andy din Nufarul!
Daca nu...Rogerius
Andy?
ok, centru sa fie. kelly's, cyrano, terasa de la zara .....?

andymatei
07.09.2008, 23:32:34
Deci...Miercuri, 7, centru?

nicky_s
07.09.2008, 23:33:47
Deci...Miercuri, 7, centru?
alege si terasa...

alla76
07.09.2008, 23:36:29
daca e centru alegeti voi terasa ca pt mine e ok oricare!

nicky_s
07.09.2008, 23:39:34
ok, ramane KELLY'S miercuri ora 7? daca nu mai puteti veni dati mesaj pe site seara precedenta sa stie si celelate fete.;-)

alla76
07.09.2008, 23:41:44
ok, ramane KELLY'S miercuri ora 7? daca nu mai puteti veni dati mesaj pe site seara precedenta sa stie si celelate fete.;-)

ok ! ramane KELLY'S miercuri ora 7

tina19
08.09.2008, 08:36:58
cred ca pot si eu. oricum tare imi doresc sa ne vedem. :*:*:*:*

taia
08.09.2008, 14:42:53
Dragelor la mine a intervenit o chestie: miercuri e ziua soacrei mele! ca urmare credeti ca am putea organiza intalnirea asta joi? va rog, daca puteti!

tina19
08.09.2008, 16:12:26
Dragelor la mine a intervenit o chestie: miercuri e ziua soacrei mele! ca urmare credeti ca am putea organiza intalnirea asta joi? va rog, daca puteti!
eu numai vineri daca se poate. dar nu tineti neaparat cont de mine. daca restul pot joi atunci se face joi intalnirea.:*:*:*:*:*

alla76
08.09.2008, 17:22:18
hai sa vedem! daca vineri e ok pt toata lumea sa fie vineri.

taia
09.09.2008, 20:14:39
hai sa vedem! daca vineri e ok pt toata lumea sa fie vineri.
la Taia e ok vineri!
ce ziceti?
ce sa-i iau la soacra-mea de ziua ei?
astept raspuns(idei) urgent!

alla76
09.09.2008, 20:32:25
la Taia e ok vineri!
ce ziceti?
ce sa-i iau la soacra-mea de ziua ei?
astept raspuns(idei) urgent!
si noi avem nevoie de idei pt un cadou la nasi...
la soacra ... noi ultima data i-am luat fantana de ciocolata

taia
10.09.2008, 14:23:42
si noi avem nevoie de idei pt un cadou la nasi...
la soacra ... noi ultima data i-am luat fantana de ciocolata
Fantana de ciocolata?
cred ca vor fi niste cosmetice pana la urma!

taia
10.09.2008, 22:57:35
cum ramane cu intalnirea noastra?
ne vedem vineri?

alla76
10.09.2008, 23:10:47
ne vedem vineri?
pt mine e ok!

taia
11.09.2008, 11:58:00
ne vedem vineri?
celelalte miresici? ne vedem vineri la 7 la kelly's?

nicky_s
11.09.2008, 20:10:10
celelalte miresici? ne vedem vineri la 7 la kelly's?
eu nu pot veni ca maine imi vine sotul acasa si nu l-am vazut de 2 saptamani, asa ca va rog sa ma intelegeti :)
dar astept poze (careva va rog faceti niste poze[-o< ) si povesti despre cum a decurs intalnirea.:*:*

tina19
11.09.2008, 20:13:10
eu nu pot veni ca maine imi vine sotul acasa si nu l-am vazut de 2 saptamani, asa ca va rog sa ma intelegeti :)
dar astept poze (careva va rog faceti niste poze[-o< ) si povesti despre cum a decurs intalnirea.:*:*
te intelegem cum sa nu. numai ca trebuie sa promiti ca data viitoare tot ne vedem.
deci cum stam? cine vine?
1.Taia
2. Alla
3. Tina
4. ?
ah, si inca ceva: unde-i kelly's? ca eu nu stiu :">:">:">

nicky_s
11.09.2008, 20:15:22
te intelegem cum sa nu. numai ca trebuie sa promiti ca data viitoare tot ne vedem.
1.Taia
2. Alla
3. Tina
4. ?
daca sti irish pub, pe republicii pietonal, in spate la teatru...

taia
11.09.2008, 20:32:06
1.Taia
2. Alla
3. Tina
4. ?
Taia DA Hotarat!
Fostul Irish

andymatei
11.09.2008, 21:02:55
Andy un "tentativ" da...ramane de vazut maine cum se aranjeaza programul :)

tina19
11.09.2008, 21:17:06
Taia DA Hotarat!
Fostul Irish
da acum stiu
fostul gong de pe vremuri, pe pricipala. Doamne incuiata sunt8-}

taia
11.09.2008, 21:24:43
da acum stiu
fostul gong de pe vremuri, pe pricipala. Doamne incuiata sunt8-}
nu draga! esti maritata cu copil!!!=))=))=))

tina19
11.09.2008, 21:46:28
nu draga! esti maritata cu copil!!!=))=))=))
mai problema este ca eu cunosc localul :D dar nu l-am mai frecventat de muuult.

taia
11.09.2008, 22:08:25
mai problema este ca eu cunosc localul :D dar nu l-am mai frecventat de muuult.
exact asta spuneam si eu...il cunosti, candva de mult l-ai frecventat...da amu nici nu mai stii cum se numeste!>:D<nu te-ai suparat pe mine asa-i?

tina19
11.09.2008, 22:10:25
exact asta spuneam si eu...il cunosti, candva de mult l-ai frecventat...da amu nici nu mai stii cum se numeste!>:D<nu te-ai suparat pe mine asa-i?
nu! cum sa ma supar. fi serioasa!