PDA

Versiunea completa : Off-topic Oradean

Pagini : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

alla76
25.09.2008, 20:27:55
Pai pe tine te asteptam sa termin cu stresul sa sunam noua adunare.
deci incepeti cu propunerile!
eu sambata vreau sa merg in ungaria (de vrut stiti voi ca am mai vrut...da acum chiar merg). asa ca sambata pls nu! in rest e ok!

alla76
25.09.2008, 20:29:42
am plecat la plimbarea de seara...azi sunt singura cu doi catzei...e joi..al meu e la fotbal!
felicitari! taia!
astept propunerile pt locatia si ziua in care bem in cinstea ta!

taia
25.09.2008, 20:32:34
am plecat la plimbarea de seara...azi sunt singura cu doi catzei...e joi..al meu e la fotbal!
felicitari! taia!
astept propunerile pt locatia si ziua in care bem in cinstea ta!
Auzi?
Barbatii nostri joaca fotbal impreuna? Ca si al meu e plecat...la fotbal
Pai sambata nu pot nici fetele ca-s "Nanase"
Poate pe luni? marti?
cine ce zice?
Andy! Merci de telefon!!!>:D<>:D<>:D<

alla76
25.09.2008, 22:36:46
Auzi?
Poate pe luni? marti?
cine ce zice?

nu stiu doamna!!!
ii arat pozele voastre cand se intoarce si il intreb daca il cunoaste pe mire!

Beatrice_S
26.09.2008, 08:15:26
Fetele!
N-a fost bine a fost SUPER BINE!!!:rocking::gen_05::gen_05::gen_05:
Am fost cea mai tare! Adica asa am simtit!
Si mi s-a propus sa merg la cj la faculta sa lucrez cu ei da nu-l las pe PUI!
FELICITARI!!!
YEPPY-YEEH!!!:*:*:*<:-P
Cu totii ne bucuram cu tine, pt. tine!!!

Beatrice_S
26.09.2008, 08:16:27
Auzi?
Poate pe luni? marti?
cine ce zice?
Marti ar fi mai ok si pt. mine, ca luni voi fi inca in transa!;))

alla76
26.09.2008, 09:43:11
Auzi?
Poate pe luni? marti?
cine ce zice?

i-am aratat la S pozele voastre si a zis ca nu il cunoaste pe al tau.
deci nu joaca fotbal impreuna

nesquik
26.09.2008, 10:04:40
buna fetelor! si eu tot oradeanca :P eu am nunta in septembrie 2009 si de pe acuma sunt putin stresata de faptul ca nu o sa iasa totul asa cum am planificat. voi cu cat timp inainte ati rezervat sala de nunta dorita? sper ca in cazul meu sa nu fie prea tarziu. am inteles de la apropiati ca se rezerva cu un an inainte. numai acuma aparand atatea sali noi... nu stiu daca mai e valabil

taia
26.09.2008, 12:41:22
i-am aratat la S pozele voastre si a zis ca nu il cunoaste pe al tau.
deci nu joaca fotbal impreuna
ok!
ziceam si eu asa...
pacat, ar fi fost interesant nu?

taia
26.09.2008, 12:42:30
buna fetelor! si eu tot oradeanca :P eu am nunta in septembrie 2009 si de pe acuma sunt putin stresata de faptul ca nu o sa iasa totul asa cum am planificat. voi cu cat timp inainte ati rezervat sala de nunta dorita? sper ca in cazul meu sa nu fie prea tarziu. am inteles de la apropiati ca se rezerva cu un an inainte. numai acuma aparand atatea sali noi... nu stiu daca mai e valabil
Buna si bine ai venit printre noi!
Nu stiu ce sa zic in legatura cu sala, depinde ce sala doresti caci sunt care deja sunt rezervate pt tot anul viitor...

taia
26.09.2008, 12:43:04
FELICITARI!!!
YEPPY-YEEH!!!:*:*:*<:-P
Cu totii ne bucuram cu tine, pt. tine!!!

Multumesc!!!>:D<>:D<>:D<

taia
26.09.2008, 15:57:49
Rezultat oficial:
Taia prima pe lista, nota 9,50!
Is buna nu?

alla76
26.09.2008, 16:19:13
Rezultat oficial:
Taia prima pe lista, nota 9,50!
Is buna nu?

bravo taia!!!!>:D<=D>=D>=D>=D>=D>=D>
bem cu taia! :gen_05::gen_05::gen_05:chefuitm cu taia!!!:rocking::rockon::gen_08:

alla76
26.09.2008, 16:21:18

bine ai venit!uite cum a fost la noi: in martie ne-am decis, in aprilie aveam deja sala pt august. si gasisem 2 variante pt august unde am vrut noi si variante pt septembrie in mai multe locuri.
totusi cel mai bine e ca v-ati hotarat din timp si aveti tot timpul din lume sa mergeti sa va interesati de sala. incepeti de acum, mergeti discutati in mai multe locuri si hotarati. eu sunt sigura ca vei gasi fara probleme.

alla76
26.09.2008, 16:21:48
ok!
ziceam si eu asa...
pacat, ar fi fost interesant nu?

chiar ca ar fi fost interesant.

taia
26.09.2008, 16:45:19
bravo taia!!!!>:D<=D>=D>=D>=D>=D>=D>
bem cu taia! :gen_05::gen_05::gen_05:chefuitm cu taia!!!:rocking::rockon::gen_08:
da da
bem si chefuim
abia astept

andymatei
26.09.2008, 21:10:49
Chefuim, chefuim!
Bravo Taia!

andymatei
26.09.2008, 21:12:10
Alla, mergi maine in Ungaria?
Noi planuim sa mergem la Debrecen...daca e vreme rezonabila!

taia
26.09.2008, 21:18:48
zice vreme frumoasa pe maine deci...puteti merge!
Noi am inceput mutatul!!!

andymatei
27.09.2008, 20:49:08
Muszai trebuie sa ma laud!
Dupa 4 ani de cautari sustinute (nu glumesc) am reusit sa imi gasesc si eu palton! :D Sunt foarte incantata!

Si ca sa fiu si mai incatata am primit aprobare de buget pt o pereche de cizme superbe (asa ca sa fiu modesta) :D

Zi buna azi! :D

taia
27.09.2008, 22:03:10
Dupa 4 ani de cautari sustinute (nu glumesc) am reusit sa imi gasesc si eu palton! :D Sunt foarte incantata!

Si ca sa fiu si mai incatata am primit aprobare de buget pt o pereche de cizme superbe (asa ca sa fiu modesta) :D

Ce frumos!
amanunte: ce culoare, cum de unde
Si cizmele?

nicky_s
28.09.2008, 15:30:43
Buna si bine ai venit printre noi!
Nu stiu ce sa zic in legatura cu sala, depinde ce sala doresti caci sunt care deja sunt rezervate pt tot anul viitor...
nu e niciodata prea devreme sa te apuci sa cauti sala, ca sa poti alege tu ziua in care vrei sa ai nunta, nu doar sa alegi din ce zile au ramas neocupate:)

nicky_s
28.09.2008, 15:32:27

si mama draga, ce ai facut 4 ani de zile iarna? te-a tinut iubitul sa ingheti de frig?;))

andymatei
28.09.2008, 17:19:33
Pai 4 ani am umblat in geaca sau blana...dar eu doream palton :D...nu stii tu ca tot aia vrea omu' ce nu are.

Faimosul palton e gri inchis, e pana la genunchi, cambrat in talie si are o centura lata, lata.

:D Traisca C&A din Debrecen!

nicky_s
28.09.2008, 23:02:27
Pai 4 ani am umblat in geaca sau blana...dar eu doream palton :D...nu stii tu ca tot aia vrea omu' ce nu are.

Faimosul palton e gri inchis, e pana la genunchi, cambrat in talie si are o centura lata, lata.

:D Traisca C&A din Debrecen!
pune si o poza.
sa-l porti sanatoasa!
p.s blana era ecologica, da?/:) nu ai killit nici un animalutz[-X

alla76
28.09.2008, 23:11:39
am fost pana la urma in outletul de langa debrecen.
palton nu mi-am gasit, dar am vazut la cora un magazin unde aveau dar era chiar inainte de a se inchide. saptamana viitoare mergem iar si ramanem in debrecen. vreau si eu la C&A si Cora, tesco etc

Beatrice_S
29.09.2008, 08:56:29
Fetelor ce weekend frumos ati avut pentru cumparaturi!
Iar noi pentru nunta. Atat de mult mi-am dorit sa fie timp frumos, macar cu putina soare, si uite, ca asa a si fost.
Mireasa si mirele erau foarte frumosi, emotionati,:love:, totul a iesit asa cum si-au dorit pana la ultimul amanunt.<:-P
Cand vom avea poze am sa pun si voua!:*

P.s. Mireasa nu s-a furat!!!=D> Nu se lasa furata!

Beatrice_S
29.09.2008, 12:05:38
Tina cum a fost nunta?

nicky_s
29.09.2008, 22:16:15
am fost pana la urma in outletul de langa debrecen.
palton nu mi-am gasit, dar am vazut la cora un magazin unde aveau dar era chiar inainte de a se inchide. saptamana viitoare mergem iar si ramanem in debrecen. vreau si eu la C&A si Cora, tesco etc
ca tot veni vorba de ultimele achititii, 8-} 8-} :)) o sa fac ca pe topicul de moda, shopping /:) etc. Mi-am luat din Polus o haina de iarna mai sport (nu stiu cum sa o descriu ca nu e fff. sport, dar nici eleganta ca sunt satula de haine de servici) de la New Yorker si o curea de lac neagra si lata pe care o potrivesc la o rochie pt nunta. o sa pun si poze in momentul in care o sa-mi arate apartamentul decent, momentan suntem in renovari. mi-a mai luat sotul o geanta de la Mango (saracul, cat trebuie sa ii fi fost de greu sa o aleaga =)) ) cand a venit din delegatie.
vreau botine si cizme mai elegante, dati-mi o idee de unde sa le iau, nu prea gasesc nimic in oras.:-w

nicky_s
29.09.2008, 22:17:01
Fetelor ce weekend frumos ati avut pentru cumparaturi!
Iar noi pentru nunta. Atat de mult mi-am dorit sa fie timp frumos, macar cu putina soare, si uite, ca asa a si fost.
Mireasa si mirele erau foarte frumosi, emotionati,:love:, totul a iesit asa cum si-au dorit pana la ultimul amanunt.<:-P
Cand vom avea poze am sa pun si voua!:*

P.s. Mireasa nu s-a furat!!!=D> Nu se lasa furata!
bine ai revenit nashico!>:D<

Beatrice_S
30.09.2008, 08:07:54
bine ai revenit nashico!>:D<
Bine v-am regasit, cand v-am lasat vineri totul parea ok, acum vad ca v-a cuprins febra de cumparaturi!:*

tina19
30.09.2008, 08:55:23
vai cat ati scris cat am lipsit!Q
deci:
Taia multe felicitari! ti-am spus eu ca tu esti destepta si o sa-i lasi masca pe toti!;-)
Andy, Nicky bravo pt achizitii. poze sa vada ochiul meu verde.
Alla bafta saptamana asta la cumparaturi.sper sa-ti gasesti.
Bea a fost bine la nunta dar ... restul va povestesc cand ne intalnim. ma bucur ca v-ati simtit bine.

taia
30.09.2008, 16:33:59
Multumesc Tina
asteptam poze si impresii de la nunta!

andymatei
30.09.2008, 22:18:15
ca tot veni vorba de ultimele achititii, 8-} 8-} :)) o sa fac ca pe topicul de moda, shopping /:) etc. Mi-am luat din Polus o haina de iarna mai sport (nu stiu cum sa o descriu ca nu e fff. sport, dar nici eleganta ca sunt satula de haine de servici) de la New Yorker si o curea de lac neagra si lata pe care o potrivesc la o rochie pt nunta. o sa pun si poze in momentul in care o sa-mi arate apartamentul decent, momentan suntem in renovari. mi-a mai luat sotul o geanta de la Mango (saracul, cat trebuie sa ii fi fost de greu sa o aleaga =)) ) cand a venit din delegatie.
vreau botine si cizme mai elegante, dati-mi o idee de unde sa le iau, nu prea gasesc nimic in oras.:-w

Capitolul cizme (topicul sufletului meu :D):
- la Gia Moretti au modele de anul trecut, piele, preturi semi rezonabile dar se pare ca sunt proiectate pentru manechinuite pentru ca pe mine nu m-a cuprins nici un model peste gambe. Conform vanzatoarei am gambe extrem de groase :-\
- la Benvenutti sunt cateva =P~=P~=P~ la preturi modice de 700 - 800 de RON :D
- la Gentil a inceput sa vina colectia noua :)>-:)>-:)>- - cateva modele foarte dragute, eu acolo am gasit (se pare ca pentru modelele de la Gentil nu am gamba mult prea groasa :D)
- la Crisu' inca nu am vazut nimic foarte relevant in colectia de iarna
- la Stone Creek au cateva (vre-o 2 sau trei) modele de botine Steve MAdden

Beatrice_S
01.10.2008, 09:26:34
- la Gia Moretti au modele de anul trecut, piele, preturi semi rezonabile dar se pare ca sunt proiectate pentru manechinuite pentru ca pe mine nu m-a cuprins nici un model peste gambe. Conform vanzatoarei am gambe extrem de groase :-\
- la Gentil a inceput sa vina colectia noua :)>-:)>-:)>- - cateva modele foarte dragute, eu acolo am gasit (se pare ca pentru modelele de la Gentil nu am gamba mult prea groasa :D)
Mama mia, ce informata esti, le usurezi viata miresicilor care si-au propus sa-si cumpere cizme in curand! Acum nu mai au decat sa mearga la sursa...=D>

Beatrice_S
01.10.2008, 12:08:18
Miresicilor care merg mai des in Ungaria, as avea nevoie de un sfat, unde merita mai mult sa schimbi lei pe forinti in tara sau in Ungaria, la fel si in cazul euro-forinti, ar fi mai bine sa o schimb in Romania sau in Ungaria?

Beatrice_S
03.10.2008, 11:14:35
Miresicilor care merg mai des in Ungaria, as avea nevoie de un sfat, unde merita mai mult sa schimbi lei pe forinti in tara sau in Ungaria, la fel si in cazul euro-forinti, ar fi mai bine sa o schimb in Romania sau in Ungaria?
Am rezolvat deja problema\:D/

nicky_s
04.10.2008, 13:53:51
chiar ca esti informata :D ma asteptam la un raspuns de genul "cauta si tu in Lotus":))
pai cum te duci cu gambele tale la Gia Moretti la tantile alea vanzatoare cu glezna fina :D :)>- imi place cate o vanzatoare care e franca si iti spune din start ca nu o sa ti se potriveasca ceva sau mai tare: ceri sa-ti arate o haina si ea iti zice pretul. adica sa stii din start daca ti-l poti permite sau nu sa nu se mai chinuie ea :)>-

tina19
04.10.2008, 20:52:19
chiar ca esti informata :D ma asteptam la un raspuns de genul "cauta si tu in Lotus":))
pai cum te duci cu gambele tale la Gia Moretti la tantile alea vanzatoare cu glezna fina :D :)>- imi place cate o vanzatoare care e franca si iti spune din start ca nu o sa ti se potriveasca ceva sau mai tare: ceri sa-ti arate o haina si ea iti zice pretul. adica sa stii din start daca ti-l poti permite sau nu sa nu se mai chinuie ea :)>-
eu chiar le-am povestit fetelor ca una dintre vanzatoare mi-a spus ca daca i sa-mi schimb chilotii (ca aia erau mici dupa parerea ei) o sa stea bine rochia pe mine :-L:-L.
mai si daca nu intri super bine intolita in magazin nici nu te baga in seama.

taia
06.10.2008, 20:29:37
salut fetele
am revenit printre cei vii: am net acasa
inca ma acomodez cu casa, inca ma imbrac din saci si cutii dar pe zi ce trece e mai acceptabil
voi? noutati?

alla76
06.10.2008, 20:35:12
salut fetele
am revenit printre cei vii: am net acasa
inca ma acomodez cu casa, inca ma imbrac din saci si cutii dar pe zi ce trece e mai acceptabil
voi? noutati?
asteptam cheful de casa noua :D

taia
06.10.2008, 20:35:56
asteptam cheful de casa noua :D
si eu
cand am scaune si pe ce sta, manca bea promit ca va invit
inca putintica rabdare doamnelor!!!

alla76
06.10.2008, 20:46:42
si eu
cand am scaune si pe ce sta, manca bea promit ca va invit
inca putintica rabdare doamnelor!!!
am eu acasa 6 scaune rabatabile...intra toate in porbagaj la forduletzul lui S.

dydy_nycky
08.10.2008, 12:43:49
Buna fetelor!imi cer scuze, ca ma bag si eu pe aici, dar am o rugaminte... am aflat ca in acest weekend (10,11,12 oct) sunt zilele Oradene, am de mers si eu la Oradea si as vrea sa stiu ce trupe o sa cante in aceste 3 zile,daca puteti sa ma ajutati...pls...va multumesc:):):):):):):):)

taia
08.10.2008, 20:12:37
Buna fetelor!imi cer scuze, ca ma bag si eu pe aici, dar am o rugaminte... am aflat ca in acest weekend (10,11,12 oct) sunt zilele Oradene, am de mers si eu la Oradea si as vrea sa stiu ce trupe o sa cante in aceste 3 zile,daca puteti sa ma ajutati...pls...va multumesc:):):):):):):):)
Nu stiu dar cum aflu scriu...poate celelalte miresici sunt mai informate!!!

taia
08.10.2008, 20:13:14
am eu acasa 6 scaune rabatabile...intra toate in porbagaj la forduletzul lui S.
e perfect! cand veniti la mine?
dupa sambata va primesc cand vreti!!!

alla76
09.10.2008, 19:41:49
http://www.contrastonline.ro/stiri/actualitate-3/cine-nare-teatrusa-vina-la-toamna-oradeana-18820
la sfarsitul articolului ai atasat in format .doc tot programul

si ca sa nu mai cauti:

Decibeli la maxim
Toamna Orădeană se încheie cu super concerte. În parcarea din str. Independenței distracția începe la ora 19:00 cu Hotel FM, Giulia și Hi-Q. Pentru cei care vor să stea la căldurică li s-a pregătit un concert aniversar "Metropol", la împlinirea a 40 de ani de existență, concert care va avea loc la Casa de Cultură a Sindicatelor. Între o muzică și un dans, orădenii vor avea parte și de tradiționala retragere cu torțe a militarilor din Garnizoana Oradea. Torțele vor lumina pe traseul: Parcul Traian – Str. Republicii – Piața Ferdinand – Piața Unirii – Str. Armatei Române – Str. Universității. Pentru final, organizatorii au pus de o parte un spectacol de focuri de artificii care va putea fi admirat la ora 22:00.

taia
09.10.2008, 19:50:57
Decibeli la maxim
Toamna Orădeană se încheie cu super concerte. În parcarea din str. Independenței distracția începe la ora 19:00 cu Hotel FM, Giulia și Hi-Q. Pentru cei care vor să stea la căldurică li s-a pregătit un concert aniversar "Metropol", la împlinirea a 40 de ani de existență, concert care va avea loc la Casa de Cultură a Sindicatelor. Între o muzică și un dans, orădenii vor avea parte și de tradiționala retragere cu torțe a militarilor din Garnizoana Oradea. Torțele vor lumina pe traseul: Parcul Traian – Str. Republicii – Piața Ferdinand – Piața Unirii – Str. Armatei Române – Str. Universității. Pentru final, organizatorii au pus de o parte un spectacol de focuri de artificii care va putea fi admirat la ora 22:00.[/quote]
destul de naspa nu?

Beatrice_S
10.10.2008, 07:59:28
Decibeli la maxim
Toamna Orădeană se încheie cu super concerte. În parcarea din str. Independenței distracția începe la ora 19:00 cu Hotel FM, Giulia și Hi-Q. Pentru cei care vor să stea la căldurică li s-a pregătit un concert aniversar "Metropol", la împlinirea a 40 de ani de existență, concert care va avea loc la Casa de Cultură a Sindicatelor. Între o muzică și un dans, orădenii vor avea parte și de tradiționala retragere cu torțe a militarilor din Garnizoana Oradea. Torțele vor lumina pe traseul: Parcul Traian – Str. Republicii – Piața Ferdinand – Piața Unirii – Str. Armatei Române – Str. Universității. Pentru final, organizatorii au pus de o parte un spectacol de focuri de artificii care va putea fi admirat la ora 22:00.
destul de naspa nu?
Ar fi fost daca chiar ma interesa, dar asa e numai bine...si oricum la oradeni poate sa le faca ce program vor, principalul ramane berea si mititei:-$

taia
10.10.2008, 12:16:08
Ar fi fost daca chiar ma interesa, dar asa e numai bine...si oricum la oradeni poate sa le faca ce program vor, principalul ramane berea si mititei:-$
Nu stiu daca e chiar asa...uite in conditiile astea noi nu mergem in centru DAR daca aduceau niste formatii mai de doamne ajuta gen Iris, Voltaj, Holograf, etc eram si noi acolo. Asa va fi plin de copii ded 15 ani care sa se dea in stamba...parerea mea

geany_m
12.10.2008, 13:40:52
Salutare dragele mele :)

Miresica Angisor a creat o petiție online , pt. Masivul Postavaru , poate vreți să semnați si voi această petiție:

Angisor Re: Miresici guralive 2
fetelor, daca vi se pare interesanta, votati petitia urmatoare va rog...e initiata de mine..multumesc

http://www.petitieonline.ro/petitie-p07202042.html

andymatei
14.10.2008, 19:57:43
Da' ce-i cu linistea asta? Unde sunt fetele mele dragi?

tina19
14.10.2008, 19:59:36
eu sunt aici!

poze nasica
http://picasaweb.google.com/tina19david/Nasi2008#

Beatrice_S
15.10.2008, 08:01:23
eu sunt aici!

poze nasica
Acum vad ca ai pus poze de la nunta finilor tai...
Asta da, asa trebuie sa arate o nasa bomba! Compliments!!!=D>
P.s.: cu bundita aceea aratai ca si o vedeta.

Beatrice_S
15.10.2008, 08:03:45
Sunt un pic mai incarcata cu munca:-<, dar ochii pe voi:-$!

tina19
15.10.2008, 08:49:12
Acum vad ca ai pus poze de la nunta finilor tai...
Asta da, asa trebuie sa arate o nasa bomba! Compliments!!!=D>
P.s.: cu bundita aceea aratai ca si o vedeta.
multumesc!
tu cand pui poze sa te vedem cat de frumoasa ai fost?

Beatrice_S
15.10.2008, 11:41:56
multumesc!
tu cand pui poze sa te vedem cat de frumoasa ai fost?

>:D<
Fini nostri au plecat in luna de miere si de cand au revenit inca n-au avut timp sa ne dea, doar le-am vazut.

taia
16.10.2008, 21:24:48
eu sunt aici!

poze nasica
draguta nasa...tine-o tot asa!

taia
16.10.2008, 21:26:18
Taia a fost tare ocupata, saptamana asta de 2 ori la cj, azi la beius, ore de dimineata pana seara...dar recuperez eu!!!Mai si mutatul...inca si amu ma imbrac tot asa cautand hainutele prin diverse: saci, genti, etc insa va trece!
Toata lumea bine?

tina19
16.10.2008, 21:42:17
draguta nasa...tine-o tot asa!
multumesc!:*:*:* esti o scumpa
s-o tin tot asa cu naseala=))=)) sau cu ce?:D

nicky_s
17.10.2008, 18:51:19
multumesc!:*:*:* esti o scumpa
s-o tin tot asa cu naseala=))=)) sau cu ce?:D
=)) cu fizicul=)):* :*

tina19
17.10.2008, 19:02:51
=)) cu fizicul=)):* :*
mai e putin (mai mult) de muncit la el. multumesc!:*:*:*

nicky_s
17.10.2008, 19:30:40
mai e putin (mai mult) de muncit la el. multumesc!:*:*:*
ei, femeile astea, nu suntem niciodata multumite!:* :* :* :* :*

nicky_s
17.10.2008, 19:33:51
mai, fetele ma gandesc sa fac si eu un copil. adica e o chestie de vine si trece. azi vreau, maine il vad pe nepotzelul meu pe care il ador ;))si imi trece ;)) . ca ii vad si pe mamica si taticul lui;))
asa ca poate la anul, ca, vorba aia, am o varsta.
tre' sa ii spun si sotului=))=))

nicky_s
17.10.2008, 19:34:32
P.S. Tina, tu cum ai stiut ca il vrei pe ala micu'?:*

tina19
17.10.2008, 20:00:46
sincer multa vreme nu am vrut copii din motive egoiste. apoi dupa nunta mi-am auzit ceasul biologic. am constatat ca am 25 de ani si nu mai pot astepta f mult. tin minte ca dupa ce ne-am luat masina (e o masina caravan mare) sotul a zis ca acum putem face si copil ca avem masina de familie. m-am gandit bine, am discutat cu sotul serios si sincer si partea materiala m-a facut sa ma hotarasc. aveam casa, masina, servicii bujne, basni cat sa ne descurcam. f tanara nu eram, naiva si nestiutoare nici atat (desi de multe ori daca stii prea multe nu e bine), experienta cu copii mici cat China aveam deci numai sa-l fac mai lipsea. din momentul in care m-am hotarat ca vreau copil mi l-am dorit cu ardoare. 2 luni nu am ramas insarcinata si deja incepeam sa ma speriu. in noiembrie am ramas. iar in decembrie cand am avut prima iminenta de avort eram distrusa si speriata ca n-o sa-l am. am stat cuminte la pat numai sa stiu ca e bine si in ianuarie cand mi-a spus dr ca pericolul a trecut am fost f fericita.

taia
19.10.2008, 20:52:19
Stiti ce e mai ciudat?
eu poana la inmtamplartea cu sarcina de data trecuta n-am realizat ca vreau sa ca...vreau
Si, dupa mi-am dat seama...VREAU mult de tot!
La fel e si Pui, am discutat, am analizat, avem noi rate si alte chestii dar
VREM asa ca...cu Dumnezeu inainte...speram doar sa iasa si sa vrea si BB!

tina19
20.10.2008, 07:56:32
Stiti ce e mai ciudat?
eu poana la inmtamplartea cu sarcina de data trecuta n-am realizat ca vreau sa ca...vreau
Si, dupa mi-am dat seama...VREAU mult de tot!
La fel e si Pui, am discutat, am analizat, avem noi rate si alte chestii dar
VREM asa ca...cu Dumnezeu inainte...speram doar sa iasa si sa vrea si BB!
daca stam dupa rate nu ne facem copii niciodata pt ca mai toti avem rate. nu poti sa faci nimic fara sa ai rate doar daca esti nenea ala ce-a fost tenisman.;))

nicky_s
21.10.2008, 20:24:50
daca stam dupa rate nu ne facem copii niciodata pt ca mai toti avem rate. nu poti sa faci nimic fara sa ai rate doar daca esti nenea ala ce-a fost tenisman.;))
Asta ma tot gandesc si eu ca daca tot o sa caut un moment cand voi fi pregatita/ va fi ok/ va fi momentul, o sa tot aman pt ca tot timpul mai e ceva de facut...:|

nicky_s
21.10.2008, 20:26:20
sau GIGI :D :D :D :D :D :D

tina19
22.10.2008, 09:04:41
sau GIGI :D :D :D :D :D :D
da si asta!
ideea e ca tot timpul trebuie sa mai faci ceva, sa mai iei ceva prin casa sau pe langa.

taia
27.10.2008, 15:48:35
salut dragelor
nu-mi merge netul de-o saptamana si am cam absentat...acu va scriu de la lucru
sper ca maine sa-l repare ca mi-ati cam lipsit!!!

ioana_ola
08.11.2008, 18:16:38
buna.sunt o viitoare miresica.am o intrebare:exista vre-o miresica care a facut nunta la hotel nicoleta in baile felix?

ioana_ola
08.11.2008, 18:21:09
buna sunt o viitoare mireasa.am o intrebare:a facut cineva nunta la hotel nicoleta din baile felix?

ioana_ola
08.11.2008, 18:28:27
buna si eu sunt o viitore miresa

taia
09.11.2008, 12:38:18
buna sunt o viitoare mireasa.am o intrebare:a facut cineva nunta la hotel nicoleta din baile felix?
Nicky nu?
Bine ai venit printre noi1
da de ce scrii acelasi lucru de 3 ori?

Beatrice_S
10.11.2008, 08:29:09

Buna Ioana, pe vremea cand cautam si noi sala am ajuns pana acolo printr-o cunostinta si bun prieten de al proprietaresei. Am fost, am vazut-o, am discutat si am plecat, cam atat pot spune despre Hotel Nicoleta, nici bune nici rele!:">

nicky_s
11.11.2008, 21:04:32
da, eu am facut la Nicoleta.
sala mi-a placut, am mai fost la cateva nunti acolo si a fost ok. e ok ca are si camere pt cazarea oaspetilor si pt voi (ca vei avea nevoie si tu de o camera unde sa iti lasi lucrurile , sa mergi la baie, ca si asta e o provocare cand esti mireasa :D )
dna Popus e destul de orientata, chiar nu am avut probleme. Important e sa sa-ti spui tu punctul de vedere cu privire la ceea ce vrei sa se intample la nunta ta, ca mai vine si ea cu idei. Dar in general sfaturile ei erau pertinente si binevenite. Nu s-a furat, la sfarsitul nuntii ni s-au pus pe masa toate sticlele, chiar si cele care mai aveau 2 degete de bautura, dar recunosc ca nici eu nu am stat de 6 toata noaptea sa numar sticlele. Se implica si ea si isi cam struneste personalul. Apropo am fost recent la o nunta unde mirii nu au fost intrebati ce vor sa bea cam pana la miezul noptii :D :D
intreaba-ma tu ce mai vrei sa stii :)>-

nicky_s
11.11.2008, 21:06:51
am uitat: daca te hotarasti intreaba cum o sa renoveze, pe ce culori, ca va trebui sa tii cont de asta pt decorare. hai ca o sa caut si niste poze sa iti arat cum e sala decorata

nicky_s
11.11.2008, 21:09:33
astea nu sunt de la nunta mea, le-am gasit pe un site

nicky_s
11.11.2008, 21:24:05
hai ca am reusit sa micsorez niste poze ca tot imi dadea eroare.

taia
11.11.2008, 22:12:24
da ceau fetele!
ce mai faceti? ce e nou?
Nu prea observ sa mai aveti multa activitate pe forum, cel putin pe oradea!
Nu ma mai iubiti?:-<

Beatrice_S
12.11.2008, 08:08:57

Acum imi aduc aminte, cand am fost la Nicoleta imi spunea sotul ca de e sa alegem sa facem nunta acolo sa amenajam in jurul piscinei frumos(cu faclii) in asa fel incat sa se poata dansa si plimba oamenii si acolo. Desi noi nu am facut nunta acolo tot mi se pare o idee buna, daca este loc... si daca va doriti asa ceva.:)>-
Spor la pregatiri!

Beatrice_S
12.11.2008, 08:14:07
da ceau fetele!
ce mai faceti? ce e nou?

>:D<Cum sa nu, Dna!:">
Vreau sa te intreb cate ceva pm...ca poate nu toata lumea e interesat de electricieni, electronice, electrocasnice, mobila, etc.

gilli
12.11.2008, 14:52:57
Buna miresicelor, am si eu cateva intrebari. Sunt foarte suparata ca nu imi gasesc nicaieri in Oradea o pereche de botine gri cu toc mai inalt.Stiti voi cumva unde pot sa mai caut? Si as mai avea o intrebare,s-a deschis cumva in Debrecin magazinul H&M?
Va multumesc si va pup

nicky_s
12.11.2008, 21:13:11
da ceau fetele!
ce mai faceti? ce e nou?
te iubim, cum sa nu :* :* :* :* :*
vad ca e o perioada de criza si pe forum si facem economie la scris:(

nicky_s
19.11.2008, 20:22:40
nimeni, nimic??????????????????????
cum s-a facut un pic frig, cum...gata???????>:P >:P >:P >:P >:P :-w :-w

tina19
19.11.2008, 20:39:02
chiar ca nimeni nimic!
ce fac fetele?
Andy?
Taia?
Bea?
Alla?

taia
19.11.2008, 20:53:48
chiar ca nimeni nimic!
ce fac fetele?
Andy?
Taia?
Bea?
Alla?
Ceau Fetele!
Azi e ziua mea, m-am babit inca cu un an asa ca vb maine ca amu beu...bere!

tina19
19.11.2008, 22:10:54
Ceau Fetele!

LA MULTI ANI TAIA!

sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate dorintele!
<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

Beatrice_S
20.11.2008, 08:31:34
Ceau Fetele!

<:-P<:-P
La multi ani cu sanatate
sa iti da Domnul tot ce-ti doresti
Zile senine si fericite
La multi ani sa traiesti !!!<:-P<:-P

Desi nu cant chiar bine, vine din suflet!!!:"> Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire !
:*

taia
20.11.2008, 10:04:44
LA MULTI ANI TAIA!

sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate dorintele!
<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

Multumesc!Multumesc!
La fel si voua!!!

taia
20.11.2008, 10:05:18
<:-P<:-P
La multi ani cu sanatate
sa iti da Domnul tot ce-ti doresti
Zile senine si fericite
La multi ani sa traiesti !!!<:-P<:-P

Desi nu cant chiar bine, vine din suflet!!!:"> Iti doresc un munte de sanatate, o mare de iubire si un ocean de fericire !
:*

Da cum sa nu! Canti perfect!
Mie-mi place mult!
Multumesc!
La fel si voua!

nicky_s
25.11.2008, 20:12:12
Ceau Fetele!
cu un pic de intarziere:
La multi ani! :* :* :* :* :* :* :*

taia
25.11.2008, 21:03:18
cu un pic de intarziere:
La multi ani! :* :* :* :* :* :* :*
Multumesc
Inca sarbatoresc!
Chiar azi am fost cu o prietena in oras! Asa ca n-ai intarziat...:*:*:*

nicky_s
27.11.2008, 22:00:57
Multumesc
Inca sarbatoresc!
Chiar azi am fost cu o prietena in oras! Asa ca n-ai intarziat...:*:*:*
da' cu noi cand iesi sa sarbatorim?:D :D :D :-p :* :*

taia
28.11.2008, 21:44:32
da' cu noi cand iesi sa sarbatorim?:D :D :D :-p :* :*
Nu stiu dar astept propuneri...ce ziceti miresici?
ne vedem?????????????????

taia
01.12.2008, 21:44:21
Am fost ieri la botez...la gemanutele din familia noastra! Incerc sa atasez poze!

taia
01.12.2008, 21:44:57
Am fost ieri la botez...la gemanutele din familia noastra! Incerc sa atasez poze!
Nu pot atasa!!!:-<:-<:-<

tina19
02.12.2008, 10:28:11
Nu pot atasa!!!:-<:-<:-<
pune-le in Picasa si da-ne link-ul >:D<

taia
02.12.2008, 17:11:00
pune-le in Picasa si da-ne link-ul >:D<
le-am pus
intarti pe link-ul din semnatura!

tina19
02.12.2008, 18:46:50
le-am pus
intarti pe link-ul din semnatura!
m-am uitat si am si comentat ;))
ce faceti doamna? cum sunteti?

taia
02.12.2008, 19:55:52
m-am uitat si am si comentat ;))
ce faceti doamna? cum sunteti?
Da doamna draga ce ati comentat?
Nu prea bine ma doare coloana
altfel cu munca...
voi? l-am vazut pe AndreiIIIPe youtube...super dulce!!

taia
04.12.2008, 21:35:55
Veste buna! Veste Buna!
Nasica mea e insarcinata!
In 8 saptamani!
Azi a fost la medic!!!!<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P<:-P

tina19
04.12.2008, 22:07:49
Veste buna! Veste Buna!
In 8 saptamani!
felicitari nasei tale pt bebe!
sa fie sanatosi amandoi!:*:*:*

Beatrice_S
05.12.2008, 08:07:57
Veste buna! Veste Buna!
In 8 saptamani!

Transmite-i felicitarile noastre!!!!

taia
05.12.2008, 11:03:17
felicitari nasei tale pt bebe!
sa fie sanatosi amandoi!:*:*:*
multumesc in numele ei!

taia
05.12.2008, 11:03:52
Transmite-i felicitarile noastre!!!!
multumim
asa-s de fericita parca al meu ar fi!

nicky_s
05.12.2008, 21:20:14
multumim
asa-s de fericita parca al meu ar fi!
felicitari nashicii!!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P <:-P
las' ca vine si al tau, il aduce mosul sau noul an:*

taia
06.12.2008, 17:47:05
felicitari nashicii!!!!!!!!!!!!!!!!!<:-P <:-P <:-P <:-P
las' ca vine si al tau, il aduce mosul sau noul an:*
cand o vrea sa vina va fi bine primit!
Pana atunci ne bucuram de nepotei, finuti si altele de genul

nicky_s
06.12.2008, 18:00:08
cand o vrea sa vina va fi bine primit!
Pana atunci ne bucuram de nepotei, finuti si altele de genul
si de seri libere, week-end-uri la munte, concedii fara griji......
glumesc desigur :D la fel credem si noi :)>-

taia
07.12.2008, 16:15:47
si de seri libere, week-end-uri la munte, concedii fara griji......
glumesc desigur :D la fel credem si noi :)>-
da week-enduri!!!N-am mai fost intr-un week-end!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O

nicky_s
08.12.2008, 22:15:45
da week-enduri!!!N-am mai fost intr-un week-end!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:O
IN MOD CIUDAT, NICI NOI.
parca abia asteptam sambata sa dormim si sa lenevin :(

nicky_s
08.12.2008, 22:16:50
P.S. WE asta am facut 6 luni de "caznicie"#:-S
;))

tina19
08.12.2008, 22:19:24
;))
multi ani inainte fericiti!

mai fetele profitati de libertate cat mai puteti :D:-p

alla76
08.12.2008, 22:46:59
Draga taia! cu super intarziere LA MULTI ANI! tot binele din lume si un BB cat de curand!>:D<

alla76
08.12.2008, 22:47:53
;))
Va doresc multe luni frumoase impreuna, fericire si intelegere!

tina19
09.12.2008, 08:38:27
fetele ne intalnim noi putin inainte de sarbatori?:D:D:D

taia
09.12.2008, 13:11:58
Multumesc mult!<:-P

taia
09.12.2008, 13:13:10
fetele ne intalnim noi putin inainte de sarbatori?:D:D:D
Ba da!
Saptamana care vine sau chiar inainte inainte de sarbatori?
Ar fi mai eficient saptamana viitoare, pot oricand in afara de luni.
astept propuneri...

taia
09.12.2008, 13:14:00
;))
Va doresc inca multe, multe luni, care sa devina multi multi ani impreuna!

Beatrice_S
09.12.2008, 15:34:25
;))

Felicitari!!!<:-P=D>

nicky_s
09.12.2008, 21:33:55
multi ani inainte fericiti!

mai fetele profitati de libertate cat mai puteti :D:-p

multumim, multumim!;;)
ce vrei sa zici, doamna, adica tu nu esti libera???;))

nicky_s
09.12.2008, 21:35:52
merci, fetele! sunteti niste dragutze, ca de obicei :D :D :D :D :D :D
apropo de intalnire, ar fi o idee buna! incerc si eu sa ajung ca imi doresc mult sa va vad. sper sa ma lase si programul de lucru, ca mai nou e cam nebunie!:(

tina19
09.12.2008, 21:37:26
multumim, multumim!;;)
ce vrei sa zici, doamna, adica tu nu esti libera???;))
ba sunt libera numai ca..., vezi tu eu am garda de corp care ma insoteste si la toaleta =))=))=))=))

ia treci pe la subiectul cu intalnirile ca semnezi condica:*

nicky_s
09.12.2008, 21:49:17
ba sunt libera numai ca..., vezi tu eu am garda de corp care ma insoteste si la toaleta =))=))=))=))

ia treci pe la subiectul cu intalnirile ca semnezi condica:*
sa-ti traiasca bodyguard-ul si sa te insoteasca si la intaniri cu miresici!<:-P

taia
09.12.2008, 22:05:01
sa-ti traiasca bodyguard-ul si sa te insoteasca si la intaniri cu miresici!<:-P
asa zic si eu!
Ca atata ni-l promiti...da...noh!

tina19
10.12.2008, 08:40:02
asa zic si eu!
Ca atata ni-l promiti...da...noh!
cand va creste si va sti sa se poarte in public am sa-l duc cu mine. acu n-are rost ca nu sta linistit o secunda si dupa 10 minute ar trebui sa plecam.

taia
10.12.2008, 21:50:57
cand va creste si va sti sa se poarte in public am sa-l duc cu mine. acu n-are rost ca nu sta linistit o secunda si dupa 10 minute ar trebui sa plecam.
da am pleca tot pe rand cu el...:-p

taia
23.12.2008, 18:13:55
Ce faceti fetele?
Va pregatiti, va pregatiti?
Ce faceti bun de mancare pt Craciun?

alla76
23.12.2008, 18:27:26
Ce faceti fetele?
Va pregatiti, va pregatiti?
Ce faceti bun de mancare pt Craciun?
eu nu ma pregatesc...eu muncesc :((:((
si vin asa obosita ca nu mai am chef de nimic
vreau sa fac champion umpluti cu carne de curcan, eclere, cozonaci si turta dulce
restul face mama si sooacra ca oricum nu le poti opri!

taia
23.12.2008, 20:15:13
eu nu ma pregatesc...eu muncesc :((:((
si vin asa obosita ca nu mai am chef de nimic
vreau sa fac champion umpluti cu carne de curcan, eclere, cozonaci si turta dulce
restul face mama si sooacra ca oricum nu le poti opri!
faci cozonaci? Bravo tie!!!Eu nu ma leg de asa ceva...am facut azi (de fapt doar am copt) niste foi pt o praji cu budinca, un piscot pt o reteta de praji cu fructe si 2 pt rulada.
In ceea ce priveste mancarea fac doar aperitive: champion fac si eu dar eu ii umplu cu zarzavaturi, snitele, salata de vinete si clatite umplute cu carne...sarmale face soacra si oricum joi dimineata mergem la mami...

tina19
23.12.2008, 21:11:39
eu, se stie ca sunt praf in bucatarie dar, am ajutat-o pe mami la cozonaci si prajituri. anul asta i-au iesit cozonacii o minunatie. maine fac friptura cu costite, carnat si altele pe acolo, o ciorbita, vinete si cred ca si snitele. in 26 mergem la socrii.

taia
23.12.2008, 22:29:43
eu, se stie ca sunt praf in bucatarie dar, am ajutat-o pe mami la cozonaci si prajituri. anul asta i-au iesit cozonacii o minunatie. maine fac friptura cu costite, carnat si altele pe acolo, o ciorbita, vinete si cred ca si snitele. in 26 mergem la socrii.
ce va invidiez e pe voi, astea la care vi-s mamicile acasa...ca daca ar fi si mami mea nu m-as stresa de doi bani...
Da ma duc io joi la mamicu meu<:-P<:-P<:-P in Slovacia si nu mai bag pe nimeni in seama\:D/\:D/\:D/...pana duminica:*:*:*

alla76
23.12.2008, 23:43:08
ce va invidiez e pe voi, astea la care vi-s mamicile acasa...ca daca ar fi si mami mea nu m-as stresa de doi bani...
Da ma duc io joi la mamicu meu<:-P<:-P<:-P in Slovacia si nu mai bag pe nimeni in seama\:D/\:D/\:D/...pana duminica:*:*:*
distractie placuta...
BTW ...nu ne iei si pe noi cu tine?

taia
24.12.2008, 10:02:13
distractie placuta...
BTW ...nu ne iei si pe noi cu tine?
nu!!!;;):*o:-)

tina19
24.12.2008, 20:29:11
CRACIUN FERICIT! sa aveti parte numai de bucurii, impliniri si multa sanatate si fericire!

alla76
25.12.2008, 12:32:56
nu!!!;;):*o:-)
offff!!!!:((:((

craciun fericit fetelor
http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1875/1875383iaqardhkls.gif (http://www.glitter-graphics.com)

andymatei
27.12.2008, 12:23:40
Ce mai fac fetele mele dragi? Ce v-a adus Mos Craciun?

taia
28.12.2008, 20:00:18
Ce mai fac fetele mele dragi? Ce v-a adus Mos Craciun?
Da salut dragele mele!!
Si Sarbatori Fericite chiar daca cu putina intarziere!!!
Am venit acasa, a fost super m-as mai duce
zilele urmatoare pun si poze!!!
cum v-a trecut?
noi ne-am simtit tare bine...doar am fost cu ai mei>:D<
va pup

alla76
29.12.2008, 00:20:50
la noi a fost generos mosul! si cu nepotzelul...care a primit mult asteptatul " calculator ALBASTRU, nou si numai al lui! si da ...l-a adus mosul albastru daca asa a cerut copilul8-} (sora mea a luat PC de sub birou si cand dormea copilul l-a tras in folie adeziva albastra!!!! si langa a cumparat un monitor si mouse nou) si micutzul a fost super incantat cum a stiu mosul sa instaleze pe noul calculator albastru exact jocurile si programele pe care le-a avut pe calculatorul vechi...

andymatei
29.12.2008, 00:36:42
Ce inventiva e sora ta=D>=D>=D>...Felicitari!

tina19
29.12.2008, 14:10:26
la noi a fost generos mosul! si cu nepotzelul...care a primit mult asteptatul " calculator ALBASTRU, nou si numai al lui! si da ...l-a adus mosul albastru daca asa a cerut copilul8-} (sora mea a luat PC de sub birou si cand dormea copilul l-a tras in folie adeziva albastra!!!! si langa a cumparat un monitor si mouse nou) si micutzul a fost super incantat cum a stiu mosul sa instaleze pe noul calculator albastru exact jocurile si programele pe care le-a avut pe calculatorul vechi...
=))=))=))=))=))=))=))=)) ce tare ii sora ta.

taia
29.12.2008, 16:05:06
=))=))=))=))=))=))=))=)) ce tare ii sora ta.
Chiar ca!!!
Da Andrei?
Ce ia adusmosul?
Cum a reactionat la brad si toate cele?

alla76
29.12.2008, 16:06:29
Chiar ca!!!
Da Andrei?
Ce ia adusmosul?
Cum a reactionat la brad si toate cele?
da! si eu sunt curioasa cum a reactionat andrei! si ce s-a hotarat mosul sa aduca pana la urma??!!

tina19
29.12.2008, 17:11:10
Andrei si acum cand vede globurile strica ca si cum ar vedea mingi. a reusit sa sparga un glob, ii plac beculetele de aceea pe langa cele din pom mai avem si la ferestre si ma pune sa le bag in priza sa vada el becurile. bradul il inteapa si prefera sa nu-l atinga;)) dar de la globuri nu se pote abtine.

Mosul ne-a adus o masinuta fara pedale pe care se poate urca (dar n-o face) si care are luminite si muzica si este super incantat de ea. ne-a mai adus un tren electric cu sina aferenta de care este incantat dar nu poate sa stea sa-l urmareasca cum merge si prefera el sa-l plimbe pe sina. la fel si cu masinuta cu telecomanda nu poate s-o vada ca mege singura musai el s-o ajute =))

la desfacut cadourile a fost ragut foc. masina am preferat s-o iau direct asamblata si deci nu am mai impachetat-o ca ma ruina hartia de impachetat. restul le-am impachetat dar surpriza! Andrei a dat la o parte tot ce era impachetat si a luat doar masina. m-a lasat pe mine sa le despachetez si abia atunci s-a apropiat de ele.

taia
29.12.2008, 18:31:30
Andrei si acum cand vede globurile strica ca si cum ar vedea mingi. a reusit sa sparga un glob, ii plac beculetele de aceea pe langa cele din pom mai avem si la ferestre si ma pune sa le bag in priza sa vada el becurile. bradul il inteapa si prefera sa nu-l atinga;)) dar de la globuri nu se pote abtine.

Mosul ne-a adus o masinuta fara pedale pe care se poate urca (dar n-o face) si care are luminite si muzica si este super incantat de ea. ne-a mai adus un tren electric cu sina aferenta de care este incantat dar nu poate sa stea sa-l urmareasca cum merge si prefera el sa-l plimbe pe sina. la fel si cu masinuta cu telecomanda nu poate s-o vada ca mege singura musai el s-o ajute =))

la desfacut cadourile a fost ragut foc. masina am preferat s-o iau direct asamblata si deci nu am mai impachetat-o ca ma ruina hartia de impachetat. restul le-am impachetat dar surpriza! Andrei a dat la o parte tot ce era impachetat si a luat doar masina. m-a lasat pe mine sa le despachetez si abia atunci s-a apropiat de ele.
Ce dulce!!!
Da auzi? Cu trenuletul si masinuta cu telecomanda nu se joaca sotul tau?

andymatei
29.12.2008, 18:36:55
Pai cum sa nu se joace si sotu' olecuta cu ele...asa ca sa vada copilu' cum trebuie :D

taia
30.12.2008, 12:08:31
Pai cum sa nu se joace si sotu' olecuta cu ele...asa ca sa vada copilu' cum trebuie :D
=))=))=))exact la asta ma gnadeam si eu!!!

andymatei
30.12.2008, 13:22:23
Dragele mele dragi, in cazul in care nu mai apucam sa vorbim, va urez ca noul an sa va aduca multa sanatate, mult noroc si suparari cat mai mici, atatea doar cat sa putem aprecia cu adevarat momentele fericite!

>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

alla76
30.12.2008, 13:29:05
Dragele mele dragi, in cazul in care nu mai apucam sa vorbim, va urez ca noul an sa va aduca multa sanatate, mult noroc si suparari cat mai mici, atatea doar cat sa putem aprecia cu adevarat momentele fericite!

>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
la multi ani si multa fericire sa aveti in 2009!
care pe unde face revelionul???

tina19
30.12.2008, 13:35:00
Ce dulce!!!
Da auzi? Cu trenuletul si masinuta cu telecomanda nu se joaca sotul tau?
se joaca si sotul dar mai rea sunt eu. ma joc eu cu ele :"> si stau tablou in fata trenuletului si aproape ca nu mai respir :D

alla76
30.12.2008, 13:37:44
se joaca si sotul dar mai rea sunt eu. ma joc eu cu ele :"> si stau tablou in fata trenuletului si aproape ca nu mai respir :D
=))=))=))=))=))
ce tare!

taia
30.12.2008, 13:44:55
la multi ani si multa fericire sa aveti in 2009!
care pe unde face revelionul???
si eu va doresc numai bine si multe multe bucurii...un BB celor care si-l doresc...adica tot ce-mi doresc mie;))
Sper sa mai vb pana maine seara!
Noi acasa stam!!!

alla76
30.12.2008, 13:49:58
si eu va doresc numai bine si multe multe bucurii...un BB celor care si-l doresc...adica tot ce-mi doresc mie;))
Sper sa mai vb pana maine seara!
Noi acasa stam!!!
se pare ca si noi tot pe acasa o sa stam!

tina19
30.12.2008, 17:50:08
UN AN NOU FERICIT fetele!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
va doresc multa sanatate, fericire, sa vina barza repede, repede la toate si sa nu simtim criza economica.

taia
30.12.2008, 20:25:14
va doresc multa sanatate, fericire, sa vina barza repede, repede la toate si sa nu simtim criza economica.
Da ma...pe langa toate ne mai confruntam si cu criza...sa dea DD sa fie bine pt toti!

alla76
30.12.2008, 20:41:30
MULTUMIM DE URARI!
multa liniste si fericire va doresc!

nicky_s
30.12.2008, 20:58:10
La multi ani fetelor! Eu va doresc sa vi se indeplineasca tot ce vreti voi.
eu acum imi doresc acum sa imi treaca raceala (:| si pt anul care vine as vrea sa ne vedem mai des.:">
va pup!:*

geany_m
30.12.2008, 23:26:30
Am intrat și la Oradea cu o urătură <:-P

Aho, aho copii și frați,
Miresici, miri și cumnați,
Socri, nași, mame și tați,
Utilizatori logați,
Stați puțin și nu postați,
Lângă forum v-adunați
Si mesaju-mi lecturați!

Bună seara gazde bune,
Am venit in misiune
Să aduc un gând de bine
Pentru anul care vine.
Un An Nou mai bun in toate,
Bani in pungă de să crape,
S-aveți an îmbelșugat
Si pe forum adunat.

Vă urez viață ușoară
In criza financiară
Si să nu fiți afectate
Sau disponibilizate.
Să vă umpleti de parale
De la vreo retrocedare...

Iar când fetele vor scrie
"Miresici" o să învie,
Și forumul se va-nălța,
Ca Napoleon în șa,
Criza nu îl va atinge
Nici când în Sahara ninge.

Netu-i full, serverul mare,
Semne bune anul are,
Mesaje noi de postați
Cu toți vom fi mai bogați!

Si cu asta eu închei,
Am rămas fără idei...
Ia pocniți din emoticoane
Să se-audă până-n vale
Si sunați din zurgălăi,
Miresici și miresoi....
http://dl10.glitter-graphics.net/pub/837/837430hdltte589v.gif (http://www.glitter-graphics.com/)

andymatei
30.12.2008, 23:33:28
:D Multumim de urare, Geany! An nou fericit!

geany_m
31.12.2008, 11:13:30
:D Multumim de urare, Geany! An nou fericit!
La fel și vouă!! >:D<

taia
01.01.2009, 21:07:17
LA MULTI ANI!!!
Dragele mele dragi si sa avetu un an nou foarte foarte bun, multa iubire si tot ce va doriti voi!!!<:-P<:-P<:-P

alla76
01.01.2009, 21:41:30
LA MULTI ANI!!!
Dragele mele dragi si sa avetu un an nou foarte foarte bun, multa iubire si tot ce va doriti voi!!!<:-P<:-P<:-P
taia! >:D<>:D<>:D<

andymatei
02.01.2009, 12:24:02
La multi ani dragele mele dragi!
Cum v-ati petrecut, cum a fost?
Nu mergem azi la o cafa? :P

alla76
02.01.2009, 12:27:30
La multi ani dragele mele dragi!
Cum v-ati petrecut, cum a fost?
Nu mergem azi la o cafa? :P
La multi ani!
Unde cafa?
Cand?

andymatei
02.01.2009, 12:31:08
Ce stiu eu...Mai spre seara, undeva unde gasim deschis...

alla76
02.01.2009, 12:45:16
Ce stiu eu...Mai spre seara, undeva unde gasim deschis...
eu sunt dispusa!
restul lumii???!!!

andymatei
02.01.2009, 12:54:19
Hai ca eu ii scriu un SMS la Nicky si Taia...vb tu cu Tina?

alla76
02.01.2009, 12:58:23
Hai ca eu ii scriu un SMS la Nicky si Taia...vb tu cu Tina?
ok. ii dau sms si vedem ce iese!

andymatei
02.01.2009, 12:59:57
Taia nu e in oras! :((

alla76
02.01.2009, 13:01:05
Taia nu e in oras! :((
pai atunci o lasam pe altadata sa ne strangem toate!

taia
02.01.2009, 18:21:28
pai atunci o lasam pe altadata sa ne strangem toate!
Ce dragute sunteti!!!
Scuze ca nu v-ati vazut din cauza mea!!!
cand ne vedem?

alla76
02.01.2009, 18:22:04
Ce dragute sunteti!!!
Scuze ca nu v-ati vazut din cauza mea!!!
cand ne vedem?
cand te intorci acasa si suntem toate prin zona!

andymatei
02.01.2009, 18:32:27
Da...nu mergem fara Taia :D...cand vine Taia? Cand ne vedem?

taia
02.01.2009, 18:37:56
Da...nu mergem fara Taia :D...cand vine Taia? Cand ne vedem?
Taia a venit :*...sunt acasa din seara asta!!!<:-P<:-P<:-P

alla76
02.01.2009, 18:52:40
Taia a venit :*...sunt acasa din seara asta!!!<:-P<:-P<:-P
haideti sa stigam catalogul sa vedem daca suntem toate prin oras!

andymatei
02.01.2009, 19:08:47
Andy e!!!!! :D Prezent!!!

alla76
02.01.2009, 19:10:10
Andy e!!!!! :D Prezent!!!
tina??
Bea?

alla76
02.01.2009, 19:11:02
nicky?
pe unde umblati???

tina19
03.01.2009, 15:05:35
Tian - prezenta!
sunt acasa de aseara.
si cu mare intarziere - LA MULTI ANI! dragele mele.<:-P<:-P<:-P<:-P
ne vedem cand vreti voi dupa ora 5 in fiecare zi. pupici de la Tina si Andrei.

alla76
03.01.2009, 15:11:51
Tian - prezenta!
sunt acasa de aseara.
si cu mare intarziere - LA MULTI ANI! dragele mele.<:-P<:-P<:-P<:-P
ne vedem cand vreti voi dupa ora 5 in fiecare zi. pupici de la Tina si Andrei.
ceau iubita!
La multi ani!
ce zice andrei de zapada?

tina19
03.01.2009, 15:26:06
ceau iubita!
La multi ani!
ce zice andrei de zapada?
ceau, ceau!
Andrei nu zice nimic de zapada. i-am pus zapada in manuta si nu a parut impresionat. deocamdata. mai vedem cand l-oi arunca in zapada ce-o zice =))

alla76
03.01.2009, 15:31:05
ceau, ceau!
Andrei nu zice nimic de zapada. i-am pus zapada in manuta si nu a parut impresionat. deocamdata. mai vedem cand l-oi arunca in zapada ce-o zice =))
=))=))=))=))
poate ar trebui sa iesiti din oras...undeva unde e zapada mai mare si sa il arunci acolo in zapata...
stratul de zapada din oradea cam face buba daca pica!

tina19
03.01.2009, 15:36:49
=))=))=))=))
poate ar trebui sa iesiti din oras...undeva unde e zapada mai mare si sa il arunci acolo in zapata...
stratul de zapada din oradea cam face buba daca pica!
urmeaza sa mergem la Arieseni si acolo o sa-l arunc in zapada ca normal aici nu am cum.;))

alla76
03.01.2009, 15:41:49
urmeaza sa mergem la Arieseni si acolo o sa-l arunc in zapada ca normal aici nu am cum.;))
ce super!
si eu vreau la schi!

tina19
03.01.2009, 15:52:53
ce super!
si eu vreau la schi!
=)) eu nu merg la shi. nu am schiat niciodata si nici nu cred ca o voi face ca vreau sa raman vie. poate m-oi da cu saniuta;)) sau cu capacul de wc:))?

alla76
03.01.2009, 15:58:52
=)) eu nu merg la shi. nu am schiat niciodata si nici nu cred ca o voi face ca vreau sa raman vie. poate m-oi da cu saniuta;)) sau cu capacul de wc:))?
si aia e bine...cu saniurza e bestial!

andymatei
03.01.2009, 17:14:37
Nu arunca puiutul in zapadaaaaaaaaa....ca e rece si umeda si bleah :-s

alla76
03.01.2009, 17:43:02
Nu arunca puiutul in zapadaaaaaaaaa....ca e rece si umeda si bleah :-s
la arieseni nu o sa fie bleah!
asa ca tina...da-i drumu! si o bulgareala!<:-Psa vada puiutzul ce e zapada!

tina19
03.01.2009, 18:04:31
sper sa-i placa a mie in copilarie imi placea tare rau de tot zapada. veneam toata uda si inghetata de la sanius. in spatele blocului, la calea ferata era un mic derdelus si acolo mergeam noi la sanie. era super fain. mama ce ne mai stiam juca <:-Pnu ca si copii de acum.

taia
03.01.2009, 19:11:35
Mie mi-e asa de dor de iernile de acasa, de la padurea neagra...era zapada, ne dadeam cu saniuta, patinam pe vale, cadeam in apa, tati ma tragea cu saniuta si ma ducea in padure unde ne dadeam cu sacul...
:-<:-<:-<

alla76
03.01.2009, 19:12:42
Mie mi-e asa de dor de iernile de acasa, de la padurea neagra...era zapada, ne dadeam cu saniuta, patinam pe vale, cadeam in apa, tati ma tragea cu saniuta si ma ducea in padure unde ne dadeam cu sacul...
:-<:-<:-<
zapada multa! haine ude!!!! leoarca!
:-<

tina19
03.01.2009, 19:51:18
oameni de zapada, forarete de zapada care ne aparau de bulgarii echipei adverse, intrecereile pe gheata unde cel care cade este descalificat... of ce vremuri eru si ce opilari efrumoasa am avut :x:x:x:x:x as vrea sa mai fiu macar o zi copil si sa mai simt ce am mtit atunci.
si ca tot sunt melancolica vreau sa va spun ca de atunci n-am mai simtit sarbatorile. pur si simplu atnci le simteam, le traiam. acum ... [-(

taia
03.01.2009, 22:06:40
oameni de zapada, forarete de zapada care ne aparau de bulgarii echipei adverse, intrecereile pe gheata unde cel care cade este descalificat... of ce vremuri eru si ce opilari efrumoasa am avut :x:x:x:x:x as vrea sa mai fiu macar o zi copil si sa mai simt ce am mtit atunci.
si ca tot sunt melancolica vreau sa va spun ca de atunci n-am mai simtit sarbatorile. pur si simplu atnci le simteam, le traiam. acum ... [-(
ai mare dreptate...abia asteptam Craciunul sa vina mosul, sa mergem la biserica, sa vina Viflaiemurile!!!
Dup ce am crescut asteptam Viflaiemurile pt ca erau si baieti de care mie imi placea=))=))=))!!!
Faine vremuri!

taia
03.01.2009, 22:07:15
zapada multa! haine ude!!!! leoarca!
:-<
Da cand am cazut in vale!!!Nu o data!!!

tina19
04.01.2009, 09:41:07
ai mare dreptate...abia asteptam Craciunul sa vina mosul, sa mergem la biserica, sa vina Viflaiemurile!!!
Dup ce am crescut asteptam Viflaiemurile pt ca erau si baieti de care mie imi placea=))=))=))!!!
Faine vremuri!
asta cu colinda de Craciun o uitasem. toti baietii de pe la blocul nostru veneau cu colinda pe la toate fetele. era fain rau. si la unul dintre noi se termina colinda cu un chef (asta cand eram mai maricei);))

alla76
04.01.2009, 12:10:12
asta cu colinda de Craciun o uitasem. toti baietii de pe la blocul nostru veneau cu colinda pe la toate fetele. era fain rau. si la unul dintre noi se termina colinda cu un chef (asta cand eram mai maricei);))
DA!!!!!!!!!
ce frumos era!!!!!si erau pline mesele pe la toti! (:-\... chiar mai pline decat acum cand se gasesc de toate!!!)

andymatei
04.01.2009, 12:41:34
;));));)).....ce altfel era. Hai sa nu fim melancolice, fiecare perioasa isi are frumusetea ei. :)

alla76
04.01.2009, 12:43:13
;));));)).....ce altfel era. Hai sa nu fim melancolice, fiecare perioasa isi are frumusetea ei. :)
eu tot ma chinui sa ii gasesc acum frumusetea. imi e cam greu...mai ales ca maine incep lucru!#-o

andymatei
04.01.2009, 12:57:19
eu tot ma chinui sa ii gasesc acum frumusetea. imi e cam greu...mai ales ca maine incep lucru!#-o

Pai hai sa iti spun :D...stii care e frumusetea in faptul ca maine mergem la lucru...ca avem unde sa mergem la lucru :D...Ce zici, ma am cu gandirea pozitiva?

alla76
04.01.2009, 13:11:27
Pai hai sa iti spun :D...stii care e frumusetea in faptul ca maine mergem la lucru...ca avem unde sa mergem la lucru :D...Ce zici, ma am cu gandirea pozitiva?
la mine nu prea tine... gandirea pozitiva! mai ales zilele astea!

taia
04.01.2009, 13:28:32
Da...
exact asta spunea si soacra-mea!!!=))=))=))

taia
04.01.2009, 13:29:17
la mine nu prea tine... gandirea pozitiva! mai ales zilele astea!
Ce-i cu tine iubita?
Revino-ti!!!
Scutura-te!!!
Viata e frumoasa!!!
Uita-te pe geam ce fain e afara...e adevarat ca e cam frig da....

alla76
04.01.2009, 13:50:40
Ce-i cu tine iubita?
Revino-ti!!!
Scutura-te!!!
Viata e frumoasa!!!
Uita-te pe geam ce fain e afara...e adevarat ca e cam frig da....
las ca de nu imi revin eu cu de la mine putere...ma baga aia de la servici in priza maine de nu mai am nici o sansa...asa ca ... vreau nu vreau, maine trece starea de ... si tre sa ies din debara!

taia
04.01.2009, 14:30:59
las ca de nu imi revin eu cu de la mine putere...ma baga aia de la servici in priza maine de nu mai am nici o sansa...asa ca ... vreau nu vreau, maine trece starea de ... si tre sa ies din debara!
pai...sper ca trece!!!iar, maine la servici...ha ha ce bine va fi!!!:[email protected]:[email protected]:[email protected]

alla76
04.01.2009, 14:31:03
andy e acasa.
taia se pare ca e acasa!
tina e si ea prin zona!
bea?
nicky?

tina19
04.01.2009, 17:14:40
deci cand o punem de-o intalnire?

alla76
04.01.2009, 17:15:38
deci cand o punem de-o intalnire?
pai chiar asa!
eu as vrea cat mai repede

tina19
04.01.2009, 17:16:52
pai chiar asa!
eu as vrea cat mai repede
si eu simt nevoia sa ne intalnim sa mai barfim olecuta ;))

alla76
04.01.2009, 17:19:57
si eu simt nevoia sa ne intalnim sa mai barfim olecuta ;))
HAI SA STRIGAM CATALOGUL!
si sa propunem cand...
deci:
1. tina vine dupa ora 17 in orice zi ... de preferat azi sau maine!
2. alla vine dupa ora 17 in orice zi... de preferat azi sau maine!
3. taia ???? taia ar face bine sa vina cat mai repede in orice zi ...de preferat azi ca maine inteles ca e la scoala pana tarziu!
4. andy????
5. bea???
6. nicky???
restul lumii???

tina19
04.01.2009, 17:32:56
HAI SA STRIGAM CATALOGUL!
si sa propunem cand...
deci:
1. tina vine dupa ora 17 in orice zi ... de preferat azi sau maine!
2. alla vine dupa ora 17 in orice zi... de preferat azi sau maine!
3. taia ???? taia ar face bine sa vina cat mai repede in orice zi ...de preferat azi ca maine inteles ca e la scoala pana tarziu!
4. andy????
5. bea???
6. nicky???
restul lumii???
ce m-ai nimerit :)):)):)):)). Tina vine cand puteti si voi ca rezolva ea sa scape.

alla76
04.01.2009, 17:35:49
ce m-ai nimerit :)):)):)):)). Tina vine cand puteti si voi ca rezolva ea sa scape.
vad ca nu prea sunt online fetele!

tina19
04.01.2009, 17:38:45
vad ca nu prea sunt online fetele!
se chefuiesc pe ultima suta de metri :))ca de maine gata cu cheful.

alla76
04.01.2009, 17:55:38
se chefuiesc pe ultima suta de metri :))ca de maine gata cu cheful.
da... maine gata cu cheful!:gen_07::gen_07::gen_07::gen_07::gen_07:

taia
04.01.2009, 18:35:44
da... maine gata cu cheful!:gen_07::gen_07::gen_07::gen_07::gen_07:
chiar ca...
eu iar am avut musafiri...

alla76
04.01.2009, 18:37:29
chiar ca...
eu iar am avut musafiri...
sper ca musafiri poftiti...nu dinaia nepoftiti!

taia
04.01.2009, 19:17:31
sper ca musafiri poftiti...nu dinaia nepoftiti!da da
un fost coleg de serviciu de-al lui Pui!
Taia poate mai putin sapt care vine ca iar are vineri examen: de datat asta de trecere pe lector!!!

alla76
04.01.2009, 19:19:46
da da
Taia poate mai putin sapt care vine ca iar are vineri examen: de datat asta de trecere pe lector!!!
<:-P<:-P<:-P<:-P
doamne ce o sa dai tu de baut la urmatoare intalneala!!!!
din multe motive!!!!!!

taia
04.01.2009, 19:49:29
[/b] <:-P<:-P<:-P<:-P
din multe motive!!!!!!
Doamne da!!!
Ca-s deja datoare vanduta!!!!:-p

taia
04.01.2009, 19:50:17
[/b] <:-P<:-P<:-P<:-P
din multe motive!!!!!!
da cred ca vin cu taxiulsa pot bea o bere sau doua...=))

tina19
04.01.2009, 21:08:04
da da
tinem pumnii dar oricum stiu ca ii lasi masca!<:-P<:-P<:-P<:-P

taia
05.01.2009, 10:06:04
tinem pumnii dar oricum stiu ca ii lasi masca!<:-P<:-P<:-P<:-P
multumesc!!!
Voi stiti cata incredere imi dau discutiile cu voi?>:D<>:D<>:D<

tina19
05.01.2009, 12:10:08
multumesc!!!
Voi stiti cata incredere imi dau discutiile cu voi?>:D<>:D<>:D<
de-aia suntem aici! :*:*:*:*:* si oricum e stiut faptul ca esti fata desteapta.

alla76
05.01.2009, 17:18:12
eu revin cu strigarea catalogului si cu intrebarea "cand bagam o intalneala?"

tina19
05.01.2009, 17:42:55
eu revin cu strigarea catalogului si cu intrebarea "cand bagam o intalneala?"
baga o data si o ora si vedem cine poate si cine nu.

alla76
05.01.2009, 18:08:18
baga o data si o ora si vedem cine poate si cine nu.
eu zic sa propuna taia ca esa e cu programul mai strict saptamana asta...eu ma pot adapta, binenteles dupa ora 17

andymatei
05.01.2009, 19:02:35
Hai mai Taia puiut, iar te alinti? Stii ca ii faci praf :D

Si mie imi e dor de fete ;;) Cand ne vedem?

taia
05.01.2009, 20:25:58
Hai mai Taia puiut, iar te alinti? Stii ca ii faci praf :D

Si mie imi e dor de fete ;;) Cand ne vedem?
eu nu cred ca pot sapt asta pana vineri...dar de sambata incolo...sambata?
sau stati cu sotii?

tina19
05.01.2009, 20:37:29
sau stati cu sotii?
cred ca noi vineri mergem la Arieseni pana duminica. deci la mine pica.

tina19
05.01.2009, 20:38:37
sau stati cu sotii?
doamna ne esti datoare cu niste poze :D:-p

alla76
05.01.2009, 21:02:15
atunci luni daca tina nu poate veni in weekend!

tina19
05.01.2009, 21:11:13
atunci luni daca tina nu poate veni in weekend!
din cauza mea nu amanati.

alla76
05.01.2009, 21:17:48
din cauza mea nu amanati.
nu din cauza ta ci pentru ca te vrem si pe tine la o intalneala!>:D<

nicky_s
05.01.2009, 21:21:06
baiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, cat ati scris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iar imi ia juma' de ora sa citesc tot :D
unde mi-s manierele...
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Un pic cu intarziere, da' se iarta[-o< , asa-i?. ieri seara ne-am intors, am fost de rev la Viena. pun si poze maine.
deci ce se aude cu intalnirea? faceti-mi si mie un rezumat ca tare mult ati mai scris: deci Taia da bere ca ia pui examenul, Alla e cam supi tre' sa o incurajam (hai ca peste tot e naspa la servici, dau si eu o bere pt asta:-p ), Tina a bulgarit piciul, Andy imi trimite SMS la care acum vad ca am raspuns dupa vreo 2 zile, cred, ca n-am avut tel.
e ok? am omis ceva?

alla76
05.01.2009, 21:25:12
baiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, cat ati scris!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iar imi ia juma' de ora sa citesc tot :D
unde mi-s manierele...
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Un pic cu intarziere, da' se iarta[-o< , asa-i?. ieri seara ne-am intors, am fost de rev la Viena. pun si poze maine.
deci ce se aude cu intalnirea? faceti-mi si mie un rezumat ca tare mult ati mai scris: deci Taia da bere ca ia pui examenul, Alla e cam supi tre' sa o incurajam (hai ca peste tot e naspa la servici, dau si eu o bere pt asta:-p ), Tina a bulgarit piciul, Andy imi trimite SMS la care acum vad ca am raspuns dupa vreo 2 zile, cred, ca n-am avut tel.
e ok? am omis ceva?
ei...bine te-ai repatriat!
si la multi ani!
mai da multi oradeani au facut revelionul la viena!
vrem poze!!!
ai omis sa ne spui daca luni candva dupa ora 17 ai chef de o intalneala!!!
sa beau berea care o da taia (e antidotul depresiei berea!!!)

nicky_s
05.01.2009, 21:31:11
ei...bine te-ai repatriat!
si la multi ani!
mai da multi oradeani au facut revelionul la viena!
vrem poze!!!
ai omis sa ne spui daca luni candva dupa ora 17 ai chef de o intalneala!!!
sa beau berea care o da taia (e antidotul depresiei berea!!!)
da, multi romani, nu stiu cati erau oradeni, parca erau mai multe masini de Buc. , da' poate erau de servici:-?
e bine luni doar ca eu ajung un pic mai tarziu, serviciul se termina dupa 6 si ceva
cu tine ce e ??????????? cum incepi anul asa???????????????:-w :-w :-w
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< tre' sa ne vedem sa te tragem de urechi.

alla76
05.01.2009, 22:15:13
da, multi romani, nu stiu cati erau oradeni, parca erau mai multe masini de Buc. , da' poate erau de servici:-?
e bine luni doar ca eu ajung un pic mai tarziu, serviciul se termina dupa 6 si ceva
cu tine ce e ??????????? cum incepi anul asa???????????????:-w :-w :-w
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< tre' sa ne vedem sa te tragem de urechi.
deci propunem luni la 18.30?
sariti cu locatia!
nu ma trage de urechi...:-s...
mai bine bem o bere!
si trece!

nicky_s
05.01.2009, 22:20:31
deci propunem luni la 18.30?
sariti cu locatia!
nu ma trage de urechi...:-s...
mai bine bem o bere!
si trece!
pt mine ziua e ok, locatia e ok undeva in centru, zic eu, sa ajunga toata lumea mai usor. dar daca e alta propunere, iar e ok.
ora poate fi si mai devreme, ca eu si daca intarziu un pic, tot ajung ;-)

andymatei
05.01.2009, 22:30:58
Deci ne vedem luni 12.01.09, la 18.30, unde?

alla76
05.01.2009, 22:33:12
pt mine ziua e ok, locatia e ok undeva in centru, zic eu, sa ajunga toata lumea mai usor. dar daca e alta propunere, iar e ok.
ora poate fi si mai devreme, ca eu si daca intarziu un pic, tot ajung ;-)
;-)am inteles ca taia va da de baut!!!=))=))=))=))
ca o sa fie cu examenul luat deci taia...ai onoarea sa alegi locatia!>:D<:*

nicky_s
05.01.2009, 23:03:51
;-)am inteles ca taia va da de baut!!!=))=))=))=))
ca o sa fie cu examenul luat deci taia...ai onoarea sa alegi locatia!>:D<:*
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
alege un loc unde nu e berea asa de scumpa, ca suntem in forma=))

tina19
06.01.2009, 13:23:39
luni e bine pt mine.
deci daca se bea vin si eu fara masina. poate ne torpilam si nu mai stim sa ajungem acasa ;))

me_tontonel
06.01.2009, 13:32:05
buna fetelor, si eu sunt din oradea si am nunta pe 19 .09.
poate cineva sa ma puna in legatura cu niste foto si video?

e cam urgent

va multumesc

P.S
my name is criss

tina19
06.01.2009, 13:41:09
buna fetelor, si eu sunt din oradea si am nunta pe 19 .09.
poate cineva sa ma puna in legatura cu niste foto si video?

e cam urgent

va multumesc

P.S
my name is criss
bine ai venit Criss! spor la pregatiri. fetele o sa-ti dea indicatiile de care ai nevoie.:*:*

me_tontonel
06.01.2009, 13:47:46
ms pentru urare tina19

ce fain de tine ca ai bebe deja
si eu as fi vrut, dar acum mai astept un pic:)

tina19
06.01.2009, 14:59:02
ms pentru urare tina19

ce fain de tine ca ai bebe deja
si eu as fi vrut, dar acum mai astept un pic:)
multumesc! m-ai facut sa zambesc asa pe sub mustati. da e fain dar e si greut cand ai unul ca al meu.
o sa-ti vina randul si tie la bebe. deocamdata fa-ti nunta si apoi vezi ce si cum.>:D<>:D<>:D<>:D<

me_tontonel
06.01.2009, 15:49:54
multumesc! m-ai facut sa zambesc asa pe sub mustati. da e fain dar e si greut cand ai unul ca al meu.
o sa-ti vina randul si tie la bebe. deocamdata fa-ti nunta si apoi vezi ce si cum.>:D<>:D<>:D<>:D<

te pup dulce si sa iti creasca baietelul, e un scump

tina19
06.01.2009, 15:51:47
te pup dulce si sa iti creasca baietelul, e un scump
multuesc mult si spor la pregatiri!
nu vrei sa vii la intalnire cu noi (noi - fetele din Oradea de pe forum)?

me_tontonel
06.01.2009, 15:59:22
multuesc mult si spor la pregatiri!
nu vrei sa vii la intalnire cu noi (noi - fetele din Oradea de pe forum)?

ar fi interesant, dar cand va avea loc aceasta intalnire?