PDA

Versiunea completa : Coafuri,machiaje Tg-mures

Pagini : [1] 2 3 4 5

CONT-INCHIS-18537
23.01.2008, 19:19:29
Salutare! Desi mai am ceva timp pana la nunta, vreau sa ma pun la curent cu toate......nu merg prea des la coafor iar la cosmetica,nici atat, dar pe nunta o voi face! Voi la ce v-ati gandit? Clasicul coc sau o coafura mai extravaganta? Ce saloane din Tg-mures ne recomandati, noua, celor kre avem mai puntina experienta in domeniu?:*

cicika
23.01.2008, 19:58:09
Salutare! Desi mai am ceva timp pana la nunta, vreau sa ma pun la curent cu toate......nu merg prea des la coafor iar la cosmetica,nici atat, dar pe nunta o voi face! Voi la ce v-ati gandit? Clasicul coc sau o coafura mai extravaganta? Ce saloane din Tg-mures ne recomandati, noua, celor kre avem mai puntina experienta in domeniu?:*
sa vezi ce coc am sa am eu!!!!!!!:"> :"> :"> :"> :">
prietenele mele au fost toate in tudor la corina si au fost tare frumos aranjate atat par cat si machiaj!!!poate am sa merg si eu la machiaj acolo.

deeelorene
23.01.2008, 20:31:45
eu am coafeza mea la princess salon;)) sunt foarte multumita de ea...cel putin imi stie gusturile:D iar la machiaj probabil la cosmeticiana mea, tot de la princess:D , sau poate ma machiez eu ...ink nu stiu;))

deeelorene
23.01.2008, 20:32:16
sa vezi ce coc am sa am eu!!!!!!!:"> :"> :"> :"> :">
prietenele mele au fost toate in tudor la corina si au fost tare frumos aranjate atat par cat si machiaj!!!poate am sa merg si eu la machiaj acolo.
in tudor probabil la boby ea coafeaza foarte fain:))
te si vad cu coc:))

Anio
24.01.2008, 09:25:27
Eu m-am gandit la o combinatie de coc si cu o parte din par lasat pe spate si bineinteles ca am de gand sa tin cont si de safaturile coafezei ca la cat de des ma duc eu la salon.... #-o

deeelorene
24.01.2008, 10:40:50
Eu m-am gandit la o combinatie de coc si cu o parte din par lasat pe spate si bineinteles ca am de gand sa tin cont si de safaturile coafezei ca la cat de des ma duc eu la salon.... #-o
nu merita sa til lasi pe spate ca de la atata caldura ti se strica...o sa para ud....si nu o sa arate bine....parerea mea;))

Anio
24.01.2008, 20:23:37
nu merita sa til lasi pe spate ca de la atata caldura ti se strica...o sa para ud....si nu o sa arate bine....parerea mea;))
Pai am nunta in mai nu stiu cat de cald va fi atunci;-) <:-P

cicika
24.01.2008, 20:45:17
si eu am sa il las pe spate,,,,,,,,,:D :D :D :D :D :D :D

Anio
24.01.2008, 20:59:54
si eu am sa il las pe spate,,,,,,,,,:D :D :D :D :D :D :D
In 7 luni mai creste dc il lasi...:> dar ca sa ma ajungi pe mine nu cred ca ai sa reusesti degraba.;))

cicika
24.01.2008, 21:01:34
In 7 luni mai creste dc il lasi...:> dar ca sa ma ajungi pe mine nu cred ca ai sa reusesti degraba.;))
pai am glumit
nu il las sa creasca,raman cu el asa scurt!:-p :-p :-p :-p :-p

Anio
24.01.2008, 21:03:32
pai am glumit
nu il las sa creasca,raman cu el asa scurt!:-p :-p :-p :-p :-p
Cum iti place tie mai mult asa trebuie sa ti-l lasi. Mie imi place la nebunie lung.;;)

cicika
24.01.2008, 21:05:53
Cum iti place tie mai mult asa trebuie sa ti-l lasi. Mie imi place la nebunie lung.;;)
mie nu imi place lung!

duplanty
24.01.2008, 21:15:31
Eu una am sa incerc un coc spic...nu vine in sus si cade frumos...mai ales ca sunt inalta;;)

deeelorene
25.01.2008, 08:28:02
mai mai....ce de cocuri facem.....:))

nanalia
26.01.2008, 14:16:10
Si eu vreau sa-l ridic cumva ca lung si cret si mult...si nu vreau sa-mi fie prea cald,;chiar daca e mai, in restaurant tot cald va fi.Si-n plus imi place cum imi sta cu el ridicat.Si nu vreau sa-mi dau voalul jos asa ca chiar imi va fi cald daca nu-l prind cumva.Si parul desfacut si voalul...prea cald,prea ma incing#:-S

cicika
26.01.2008, 17:22:05
Eu asa as vrea!!!:-$ :-$

nanalia
27.01.2008, 11:54:09
Mama ce bine arata!:O Sunt sigura ca iti va veni super!Imi place.:*

cicika
27.01.2008, 12:51:11
Mama ce bine arata!:O Sunt sigura ca iti va veni super!Imi place.:*
multumesd frumos !;;) ;;) ;;) ;;) ;;)
asa imi doresc si eu!!:)>- :)>- :)>- :)>- :)>-

CONT-INCHIS-18537
27.01.2008, 21:37:19
in materie de cocuri....am gasit unele f dragute si..naturale, as spune eu. Nu imi prea plac cocurile tepene si prea formale.Acestea sunt mai lejere, poate o sa optez si eu pt asa ceva pt nunta.....:gen_10: Va pup!

cicika
27.01.2008, 21:44:50
in materie de cocuri....am gasit unele f dragute si..naturale, as spune eu. Nu imi prea plac cocurile tepene si prea formale.Acestea sunt mai lejere, poate o sa optez si eu pt asa ceva pt nunta.....:gen_10: Va pup!
FOARTE FRUMOASA....IMI PLACE MULT A DOUA FOTOGRAFIE...:* :*

CRISYY
27.01.2008, 22:02:05
Mai aveti ceva poze cu coafuri?Ca sincera sa fiu nu stiu ce o sa-mi fac. :-\

meghe
28.01.2008, 07:36:06
Mie astea imi plac mult...
Cand merg la probe o sa incerc cam 3 coafuri sa vad cu , care imi sta cel mai bine...!
ce ziceti?

CCCC
28.01.2008, 09:26:19
Mie astea imi plac mult...si am mai vazut cateva in revista Ghidul Miresei..
Cand merg la probe o sa incerc cam 3 coafuri sa vad cu , care imi sta cel mai bine...!
ce ziceti?

Neata,multumim de cafeluta..............am servit si eu una de dincolo :">
Cum ai ramas pana la urma cu verighetele?
Ultima freza imi place la nebunie iar voalul acela e super fain...........eu iti recomand sa te duci la coafor chiar cu mai multe poze si sa si incerci mai multe pt ca numai asa iti dai seama ce iti sta bine.
O zi buna.pa pa

deeelorene
29.01.2008, 15:00:05
Mai aveti ceva poze cu coafuri?Ca sincera sa fiu nu stiu ce o sa-mi fac. :-\
tu cum nu.....uite poze;))

cicika
29.01.2008, 16:17:53
Mie astea imi plac mult...si am mai vazut cateva in revista Ghidul Miresei..
ce ziceti?
prima imi place mult!!!!

cicika
29.01.2008, 16:18:52
frumoase!!!

Anio
29.01.2008, 16:52:21
Ultima imi place foarte mult e superba(mie imi plac ffff mult pozele alb negru).=P~;;)

deeelorene
29.01.2008, 17:34:40
Ultima imi place foarte mult e superba(mie imi plac ffff mult pozele alb negru).=P~;;)
si mie imi place foarte mult:D

cicika
29.01.2008, 17:48:27
mumoase mumoase\:D/ \:D/ \:D/
dar de freza mea ce ziceti?????

deeelorene
29.01.2008, 19:01:32
mumoase mumoase\:D/ \:D/ \:D/
dar de freza mea ce ziceti?????
pai pe tine numai cu parul scurt te stiu;))

cicika
29.01.2008, 19:04:40
pai pe tine numai cu parul scurt te stiu;))
dar ai poza cu freza mea de miresica pe paginile anterioare!!!!!!!!!!!

deeelorene
29.01.2008, 19:05:49
nu stiu....ma uit si iti sdpun;))

deeelorene
29.01.2008, 19:06:39
Eu asa as vrea!!!:-$ :-$
perfecta!!!!!!!!!!

cicika
29.01.2008, 19:18:12
perfecta!!!!!!!!!!
multumesc mult\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

deeelorene
29.01.2008, 19:21:44
multumesc mult\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
cred ca te-ar prinde bine...numai ca trebuia sa-ti mai lasi parul sa creasca;))

cicika
29.01.2008, 19:35:07
cred ca te-ar prinde bine...numai ca trebuia sa-ti mai lasi parul sa creasca;))
pai maine ma duc la tuns!!!!!!!=)) =)) =)) =)) =)) =))

deeelorene
29.01.2008, 19:40:52
pai maine ma duc la tuns!!!!!!!=)) =)) =)) =)) =)) =))
ii bun atunci:))

cicika
29.01.2008, 19:50:56
ii bun atunci:))
ai sa vezi tu vineri!!!!!!!!!!!

deeelorene
29.01.2008, 19:53:39
chiar sunt curioasa:D atunci o sa va arat si cum m-am tuns eu:D

Anio
29.01.2008, 19:53:56
sunt sigura ca ai sa fi ffffffffff frumoasa.:)>- :-p \:D/

cicika
29.01.2008, 19:57:32
chiar sunt curioasa:D atunci o sa va arat si cum m-am tuns eu:D
dada
daca nu o stai cu sapca in cap!!!!!!!!!=)) =)) =)) =))

cicika
29.01.2008, 19:58:10
sunt sigura ca ai sa fi ffffffffff frumoasa.:)>- :-p \:D/
multumesc frumos
toate o sa fim ca niste printese si o sa avem langa noi niste craisori!!!

deeelorene
29.01.2008, 20:01:24
multumesc frumos
toate o sa fim ca niste printese si o sa avem langa noi niste craisori!!!
bun de stiut:)) pai cum sa stau cu sapca in cap????

cicika
29.01.2008, 20:04:02
bun de stiut:)) pai cum sa stau cu sapca in cap????
am glumit doar!!!!!!!!!!

meghe
30.01.2008, 07:05:22
Neata,multumim de cafeluta..............am servit si eu una de dincolo :">
Cum ai ramas pana la urma cu verighetele?
Ultima freza imi place la nebunie iar voalul acela e super fain...........eu iti recomand sa te duci la coafor chiar cu mai multe poze si sa si incerci mai multe pt ca numai asa iti dai seama ce iti sta bine.
O zi buna.pa pa

Neata!
Verighetele le-am comandat ieri..sper sa iasa bine si sa treaca repede timpul asta!
In privinta coafurii..am zis ca merg cu cateva luni inainte de nunta sa incerc macar doua dintre ele sa vad cu, care imi sta mai bine!
Voi?Aveti ceva nou in materie de coafura?

deeelorene
30.01.2008, 11:18:17
Neata!
Verighetele le-am comandat ieri..sper sa iasa bine si sa treaca repede timpul asta!
In privinta coafurii..am zis ca merg cu cateva luni inainte de nunta sa incerc macar doua dintre ele sa vad cu, care imi sta mai bine!
Voi?Aveti ceva nou in materie de coafura?
pai daca ar fi o coafeza buna ti-ar putea spune cu ce iti sta bine.....nu are rost sa incerci de foarte multe ori alte coafuri

meghe
30.01.2008, 11:37:26
Sper ca imi va reusi coafura..ca are mana buna..!

deeelorene
31.01.2008, 16:57:04
Sper ca imi va reusi coafura..ca are mana buna..!
ii bun atunci;))

meghe
01.02.2008, 06:35:22
Ieri am fost la salon..mi-am taiat putin din varfuri(ca e cret paru si sa nu se roada) iar prin mai merg sa fac o proba...am o coafura sa vad si cum imi sta !
Mai puneti poze daca aveti...pe mine ma intereseaza in general coarurile simple, cu parul dat pe spate, prins, nu vreu coc complicat..cam in genul pozei cu Jenifer Lopez pe care am postat-o acum cateva zile!
Va pup!:*

deeelorene
01.02.2008, 07:57:36
Ieri am fost la salon..mi-am taiat putin din varfuri(ca e cret paru si sa nu se roada) iar prin mai merg sa fac o proba...am o coafura sa vad si cum imi sta !
Mai puneti poze daca aveti...pe mine ma intereseaza in general coarurile simple, cu parul dat pe spate, prins, nu vreu coc complicat..cam in genul pozei cu Jenifer Lopez pe care am postat-o acum cateva zile!
Va pup!:*
pai atunci fati si tu asa parul....dui poza la coafeza si spunei sa iti faca parul cum este in poza;))

meghe
01.02.2008, 08:04:55
pai atunci fati si tu asa parul....dui poza la coafeza si spunei sa iti faca parul cum este in poza;))

Am stabilit deja ca asa vom face...dar mai e timp..!;-)

deeelorene
01.02.2008, 09:41:16
Am stabilit deja ca asa vom face...dar mai e timp..!;-)
bafta sa ai...iti doresc de pe acum:D

meghe
01.02.2008, 09:57:50
bafta sa ai...iti doresc de pe acum:D

Multumesc!sa fie pt toata lumea..sa fim frumoase si sa ne simtim bine in ziua cea mare!

deeelorene
01.02.2008, 10:31:32
Multumesc!sa fie pt toata lumea..sa fim frumoase si sa ne simtim bine in ziua cea mare!
o sa fim cele mai frumoase:D>:D<

meghe
01.02.2008, 13:47:18
Miresici...va pup pe toate!
Eu imediat plec acasa...sunt obosita...maine sper sa am timp de odihna!
Sa va distrati diseara, sa faceti poze...!
Aveti grija de voi!
Sa ne "vedem" cu bine luni!;-)

Scuzati de off-topic, iar...deja dorm...!

deeelorene
01.02.2008, 14:27:54
Miresici...va pup pe toate!
Eu imediat plec acasa...sunt obosita...maine sper sa am timp de odihna!
Sa va distrati diseara, sa faceti poze...!
Aveti grija de voi!
Sa ne "vedem" cu bine luni!;-)

Scuzati de off-topic, iar...deja dorm...!
somn usor atunci:))

meghe
04.02.2008, 07:18:08
somn usor atunci:))

da..multumesc...am avut somn usor acest weekend!
ceva coafuri noi?

deeelorene
04.02.2008, 07:45:56
da..multumesc...am avut somn usor acest weekend!
ceva coafuri noi?
mai nimik deocamdata......mai asteptam si cautam:))

CONT-INCHIS-18537
07.02.2008, 12:46:50
cred k aici pot intra si discutii legate de accesorii pt mireasa,nu?
eu am gasit ieri o pereche de cercei tare draguti.....ceva in stilul asta mi-as dori pt nunta.......ce ziceti, prea simplii?

meghe
07.02.2008, 13:14:36
eu am gasit ieri o pereche de cercei tare draguti.....ceva in stilul asta mi-as dori pt nunta.......ce ziceti, prea simplii?

Frumosi..insa pt mine vreau ceva mai micut..nu-mi sta bine cu cercei mari!

CONT-INCHIS-18537
07.02.2008, 13:27:01
Frumosi..insa pt mine vreau ceva mai micut..nu-mi sta bine cu cercei mari!
te cred....tu ai o figura mai finuta....la falcile mele...merge ceva mai mare...;))

deeelorene
07.02.2008, 16:45:33
:xfoarte frumosi;))

meghe
08.02.2008, 06:37:15
te cred....tu ai o figura mai finuta....la falcile mele...merge ceva mai mare...;))

Vai ..da nu mai vorbi prostii!Sunt frumosi cerceii...eu parca as vrea bijuterii culoarea aurului cand voi fi mireasa...!:-w
Pupici!

deeelorene
08.02.2008, 08:09:02
Vai ..da nu mai vorbi prostii!Sunt frumosi cerceii...eu parca as vrea bijuterii culoarea aurului cand voi fi mireasa...!:-w
Pupici!
si eu:D:P:))

CONT-INCHIS-18537
08.02.2008, 10:05:28
Pupici!

eu pe bune acum...am falcute si bijuteriile finute nu se vad prea tare la mine( ma rog, mi se potrivesc cele putin mai mari.....nu mari) si mi se potrivesc mai mult argintul si perlele.....nu k aurul nu ar fi frumos( am lucrat la o bijuterie si mi s-a cam luat de aur....nu k l-as refuza, dk cineva mi-ar face cadou......:D :D :D ).....dar zic eu k bijuteriile tb sa i se potriveasca persoanei kre le poarta iar gusturile nu se discuta!^:)^

meghe
08.02.2008, 10:24:59
eu pe bune acum...am falcute si bijuteriile finute nu se vad prea tare la mine( ma rog, mi se potrivesc cele putin mai mari.....nu mari) si mi se potrivesc mai mult argintul si perlele.....nu k aurul nu ar fi frumos( am lucrat la o bijuterie si mi s-a cam luat de aur....nu k l-as refuza, dk cineva mi-ar face cadou......:D :D :D ).....dar zic eu k bijuteriile tb sa i se potriveasca persoanei kre le poarta iar gusturile nu se discuta!^:)^

Aha ..si eu cred ca mi se potriveste aurul...ma simt bine purtand!Nu am multe inele..insa daca port unu il port cu mandrie daca e de aur!
Si m-am gandit ca la nunta sa port bijuterii culoare aurului pt ca inelul de logodna e din aur, verigheta are mai mult aur galben....si mi s-ar parea un contrast prea mare sa-mi pun bijuterii din argint...dar asta e doar parerea mea!:-B :">
Nu va supi..asa-i?;))

deeelorene
08.02.2008, 10:46:58
Aha ..si eu cred ca mi se potriveste aurul...ma simt bine purtand!Nu am multe inele..insa daca port unu il port cu mandrie daca e de aur!
Si m-am gandit ca la nunta sa port bijuterii culoare aurului pt ca inelul de logodna e din aur, verigheta are mai mult aur galben....si mi s-ar parea un contrast prea mare sa-mi pun bijuterii din argint...dar asta e doar parerea mea!:-B :">
Nu va supi..asa-i?;))
ce direscta ai fost=D> =D> =D> felicitari:))

CONT-INCHIS-18537
08.02.2008, 11:07:12
Nu va supi..asa-i?;))
sa ma supar k eu k tu o sa porti aur?:O :O :O :O :O dar, fiecare face cum vrea,nu? pur si simplu sunt persoane carora li se potriveste aurul si altele carora li se potriveste argintul! ce sa fac dk mie cu aur imi sta k la o tiganca si nu ma simt bine purtandu-l????oricum, aici pe site-ul asta mi se pare k de multe ori exista oaresce ipocrizie.....totul e ok, suntem dragute una cu alta,dar cand una are o parere diferita, deja nu mai e asa bine si ne radem in musteti! na...k am putut fi si eu directa!dk eu am o parere nu inseamna neaparat k tb sagresesc sau sa am dreptate,nu? de gustibus,non disputandum,sau cum o fi....sper sa nu imi sariti in cap acum......nu vreau sa supar pe nimeni, dar nu imi plac ironiile gratuite!:* (si aici nu e vb de tine,meg...)

meghe
08.02.2008, 11:27:34
Vai tu fetelor da nu am vrut sa jignesc sau sa ma laud..mi-am zis doar parerea ..si clar ca nu trebuie sa avem toate aceleasi ganduri!
Poate nu m-am exprimat cum trebuie..dar..nu a fost cu gand rau, am inteles ca nu e vorba de mine, dar chiar nu vreau sa supar pe nimeni, mai bine tac decat sa se simta cineva jignit!
Or fi mai bine sa nu ma mai bag atat si sa-mi spun doar parerea legata de subiect...!:-s
Numai bine !

CONT-INCHIS-18537
08.02.2008, 11:50:01
Vai tu fetelor da nu am vrut sa jignesc sau sa ma laud..mi-am zis doar parerea ..si clar ca nu trebuie sa avem toate aceleasi ganduri!
Poate nu m-am exprimat cum trebuie..dar..nu a fost cu gand rau, am inteles ca nu e vorba de mine, dar chiar nu vreau sa supar pe nimeni, mai bine tac decat sa se simta cineva jignit!
Or fi mai bine sa nu ma mai bag atat si sa-mi spun doar parerea legata de subiect...!:-s
Numai bine !
^:)^ ^:)^ :)>- :)>- m-am ambalat si eu prea tare.....fiecare are dreptul sa isi spuna parerea cand vrea si de cate ori vrea.......unele comentarii contin multa ironie( chiar fina,spre mirarea mea) si oi fi eu blonda, dar proasta nu sunt deloc.suport si comentariile negative chiar bine,dk sunt constructive....eu nu am postat cerceii k sa primesc comentarii pozitive ci doar pt k mie mi se par draguti....da nu tb sa placa tuturor.....:-" nici eu nu vreau sa jignesc pe nimeni, tocmai e bine sa fim diferiti, ar fi plictisitor sa fim la fel.nu sunt certareata de felul meu, dar uneori ma aprind mai repede...dar si imi trece la fel de repede....:)>- :* ......si chestia cu ironiile gratuite e generala pe siteul asta....:*

deeelorene
09.02.2008, 08:13:43
=D> asa trebuie fetelor...doar nu era sa va certati acuma pentru o pereche de cercei:-o mi se pare absurd:))

luminita_sanporean
09.02.2008, 08:17:13
=D> asa trebuie fetelor...doar nu era sa va certati acuma pentru o pereche de cercei:-o mi se pare absurd:))
A fost o mica cearta ca intr-o familie.Dintr-o chestie marunta..........8-}

deeelorene
09.02.2008, 08:23:12
A fost o mica cearta ca intr-o familie.Dintr-o chestie marunta..........8-}
oricum parerile sunt impartite...nu? si ma gandesc ca putem sa ne dam cu parerea de orice:D

luminita_sanporean
09.02.2008, 08:25:10
oricum parerile sunt impartite...nu? si ma gandesc ca putem sa ne dam cu parerea de orice:D
Asa ma gandesc si eu.Mie daca ceva nu mi-a placut am tacut, iar daca mi-a placut ceva mi-am dat cu parerea.
Oricum gusturile nu se discuta.Poate nici bijuteriile mele pentru o alta mireasa nu erau frmoase dar pentru mine au fost cele mai frumoase.
Deci............
Fiecare cum l-a dat Dumnezeu;;)

deeelorene
09.02.2008, 08:27:48
Asa ma gandesc si eu.Mie daca ceva nu mi-a placut am tacut, iar daca mi-a placut ceva mi-am dat cu parerea.
Oricum gusturile nu se discuta.Poate nici bijuteriile mele pentru o alta mireasa nu erau frmoase dar pentru mine au fost cele mai frumoase.
Deci............
asta asa ii ....nu ii bine nici sa zici ca ii fain, daca tie nu-ti place, dar nici sa spui ca ii najpa, nu? mie mi se pare ca prin chestia asta nu ai pic de respect fata de pers respectiva:D

luminita_sanporean
09.02.2008, 08:32:31
asta asa ii ....nu ii bine nici sa zici ca ii fain, daca tie nu-ti place, dar nici sa spui ca ii najpa, nu? mie mi se pare ca prin chestia asta nu ai pic de respect fata de pers respectiva:D
Corect.:-B

deeelorene
09.02.2008, 08:38:56
Corect.:-B
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

cicika
09.02.2008, 09:58:32
frumusei cercelusi tai.....

cicika
09.02.2008, 10:07:09
Am citit pe aici si m-am minunat.
Corect este daca suntem intrebate sa spunem concret frumos sau nu...asa este corect.Eu una asa si fac.
Legat de aur eu nu am sa port niciodata(EU EU EU ) aur galben pt ca il consider tiganesc,,,,(pe mine pe mine)nu imi sta bine.Asta nu inseamna ca nu este frumos pe altcineva,mama de ex are doar aur galben si cate degete are atatea inele are.....mie nu imi place.........Eu am aur galben acasa dar nu il port mai ales pt ca pielea ,mea nu il suporta fac alergie.Cand eram mica purtam cercei din aur si imi faceau rana in urechiusa...asa ca nu mai port.
Concluzie-spune adevarul si poarta ce vrei!!!!!!
Pt mine argintul este foarte frumos dar pt altul este tiganesc....
:* :* :* :* :* :* :*

deeelorene
09.02.2008, 10:30:04
Corect este daca suntem intrebate sa spunem concret frumos sau nu...asa este corect.Eu una asa si fac.
Legat de aur eu nu am sa port niciodata(EU EU EU ) aur galben pt ca il consider tiganesc,,,,(pe mine pe mine)nu imi sta bine.Asta nu inseamna ca nu este frumos pe altcineva,mama de ex are doar aur galben si cate degete are atatea inele are.....mie nu imi place.........Eu am aur galben acasa dar nu il port mai ales pt ca pielea ,mea nu il suporta fac alergie.Cand eram mica purtam cercei din aur si imi faceau rana in urechiusa...asa ca nu mai port.
bravo !!!!

cicika
09.02.2008, 10:38:48
bravo !!!!
pai asa este!!!!!!!!!!!!!!

deeelorene
10.02.2008, 08:27:23
ceva coafuri noi?????:D

Anio
10.02.2008, 13:47:56
Deci............
Sunt de acord cu tine. Cel mai important e sa porti ce iti place tie , nu ce zic alti ca e frumos.O persoana nu e numai bijuteriile de pe ea sau rochita, cel mai imp e caracterul si cum se simte ea. Asta se reflecta cel mai mult in poze si in comportament ca si in mimica.:-p Cel putin asta e parerea mea.o:-)

Anio
10.02.2008, 13:51:54
Mie imi place si aurul si argintul. Chiar dc nu prea merg impreuna amandoua, eu la nunta am de gand sa port si aur si argint, ca doar nu o sa imi fac verigheta de argint, dar nici lantisor de aur...asa ca...;-)

Anio
10.02.2008, 13:53:13
ceva coafuri noi?????:D
Inca nu, dar marti ma duc la coafor si voi vedea...:">

deeelorene
11.02.2008, 13:05:13
Inca nu, dar marti ma duc la coafor si voi vedea...:">
asteptam pozici:D

nanalia
11.02.2008, 19:12:57
Sal fetelor!Eu nu am coafura noua, dar am vorbit cu coafeza si m-a notat in caietul ei, pe 3 mai.Si pe sora mea.Si luna viitoare probabil ma duc sa fac o proba.Poate ma mai hotarasc pana atunci.Si-mi va fi gata si voalul pentru proba...De-abia astept.Kiss- u>:D<

CONT-INCHIS-18537
11.02.2008, 20:59:19
Sal fetelor!Eu nu am coafura noua, dar am vorbit cu coafeza si m-a notat in caietul ei, pe 3 mai.Si pe sora mea.Si luna viitoare probabil ma duc sa fac o proba.Poate ma mai hotarasc pana atunci.Si-mi va fi gata si voalul pentru proba...De-abia astept.Kiss- u>:D<

la ce coafor mergi? eu am auzit de la o amica de un salon, amazon, aproape de poli 2 unde se tunde e si as vrea sa incerc(coafura ei e intotdeauna f reusita si preturile cica sunt ok)deci........:*

laura2007
11.02.2008, 22:58:20
la ce coafor mergi? eu am auzit de la o amica de un salon, amazon, aproape de poli 2 unde se tunde e si as vrea sa incerc(coafura ei e intotdeauna f reusita si preturile cica sunt ok)deci........:*

e ok acolo.poti merge cu incredere.La Melinda

CONT-INCHIS-18537
11.02.2008, 23:20:01
e ok acolo.poti merge cu incredere.La Melinda
mersi fain pt pont....noapte buna

CONT-INCHIS-18537
12.02.2008, 10:56:49
fetele.....am mai gasit unele coafuri......

deeelorene
12.02.2008, 15:29:12
foarte faine:d

cicika
12.02.2008, 19:51:13
da,poti sa mergi acolo !!!!lucreaza tare fain si nu este scump

cicika
12.02.2008, 19:52:14
tare frumoase!!

deeelorene
13.02.2008, 08:22:58
am, vazut si eu o coafura pt par scur facuta acolo....foarte faina...si nu ii scumpa deloc:D

Anio
13.02.2008, 16:39:45
Foarte frumoase.Poate ma inspir din ele.;))

deeelorene
14.02.2008, 08:15:09
uite fetele....machiaje;))

deeelorene
14.02.2008, 08:16:07
mie al 3-lea si al 4-lea imi plac foarte mult...:D in special al 4-lea:D:x

CONT-INCHIS-18537
14.02.2008, 08:41:14
frumoase....imi plac al 3-lea si al 4-lea mai mult....in general iti accentuezi ori ochii ori buzele.....amandoua e mult prea mult.....cica asa zic profesionistii.....dar gusturile nu se discuta!

meghe
14.02.2008, 08:51:14

Mie toate imi plac...fiecare e frumoasa in felul ei...depinde si de forma ochilor...de ce culoare te avantajeaza...

deeelorene
14.02.2008, 10:07:49
Mie toate imi plac...fiecare e frumoasa in felul ei...depinde si de forma ochilor...de ce culoare te avantajeaza...
L-) aici sunt foarte deacord

cicika
14.02.2008, 18:51:36
mie nu imi plac
sunt prea puternice!!!

deeelorene
14.02.2008, 18:53:45
mie nu imi plac
sunt prea puternice!!!
gusturile nu se discuta;))

cicika
14.02.2008, 19:06:22
gusturile nu se discuta;))
asa este
dar ai postat si probabil ai vrut parerea noastra,aceasta este a mea
eu sigur nu am sa ma "pictez" asa in ziua nuntii mele dar fiecare face cum vrea
eu nici la servici nu merg maghiata,eu si cristi preferam sa fim cat mai naturali!

deeelorene
14.02.2008, 20:23:02
asa este
dar ai postat si probabil ai vrut parerea noastra,aceasta este a mea
eu sigur nu am sa ma "pictez" asa in ziua nuntii mele dar fiecare face cum vrea
eu nici la servici nu merg maghiata,eu si cristi preferam sa fim cat mai naturali!
pai daca ne machiem....asta nu inseamna ca ne pictam....fiecare face cum crede si in primul rand cum se simte bine, nu?

cicika
14.02.2008, 21:36:19
pai daca ne machiem....asta nu inseamna ca ne pictam....fiecare face cum crede si in primul rand cum se simte bine, nu?
da
pai fiecare face cum vrea
eu asa ii spun "pictura"
asa am fost obisnuita sa fiu cat mai naturala!!!!!!!!

meghe
15.02.2008, 06:09:42
Eu ma machez la servici...nu tare dar asa cat sa fiu aranjata!Si nu zilnic, dar si cand nu am chef sa ma machez, cu mascara tot ma dau....!
la nunta vreau sa am un machiaj profesionist, sa ies bine in poze, sa fiu mai altfel decat in celelalte zile....nu sa am kile de machiaj sa nu ma mai recunoasca lumea , insa ceva diferit!
>:D< :)Iar pozele afisate mai sus imi plac....

deeelorene
15.02.2008, 08:22:01
Eu ma machez la servici...nu tare dar asa cat sa fiu aranjata!Si nu zilnic, dar si cand nu am chef sa ma machez, cu mascara tot ma dau....!
la nunta vreau sa am un machiaj profesionist, sa ies bine in poze, sa fiu mai altfel decat in celelalte zile....nu sa am kile de machiaj sa nu ma mai recunoasca lumea , insa ceva diferit!
>:D< :)Iar pozele afisate mai sus imi plac....
\:D/ \:D/ si eu vreau machiaj profesional:D

meghe
15.02.2008, 08:34:37
\:D/ \:D/ si eu vreau machiaj profesional:D

Da...am fost sfatuita ca, daca vreau sa iasa pozele cum trebuie(bine..ca tot eu voi fi in poza, fata nu mi-o schimba nimeni), sa fie machiaj profesional, macar se retuseaza micile defecte...!
da acum...fiecare cum crede!:*

deeelorene
15.02.2008, 08:45:28
Da...am fost sfatuita ca, daca vreau sa iasa pozele cum trebuie(bine..ca tot eu voi fi in poza, fata nu mi-o schimba nimeni), sa fie machiaj profesional, macar se retuseaza micile defecte...!
da acum...fiecare cum crede!:*
foarte bine......asa trebuie:D

Anio
16.02.2008, 20:52:35
foarte bine......asa trebuie:D
Si eu cred ca e nevoie de machiaj profesionist. Dc e bine facut poate te poate avantaja fff mult.:)>-

deeelorene
17.02.2008, 08:23:30
Si eu cred ca e nevoie de machiaj profesionist. Dc e bine facut poate te poate avantaja fff mult.:)>-
normal....si vb aia ...daca iti creste vreun drag de cos in ziua nuntii ce faci? iti faci poze cu cosu??:))

Anio
17.02.2008, 10:43:51
normal....si vb aia ...daca iti creste vreun drag de cos in ziua nuntii ce faci? iti faci poze cu cosu??:))
Doamne fereste! Numai aia mai lipseste dar cu machiaj se rezolva... nu?;-) <:-P

deeelorene
19.02.2008, 11:17:42
Doamne fereste! Numai aia mai lipseste dar cu machiaj se rezolva... nu?;-) <:-P
normal:))\:D/ \:D/ traiasca machiajul:))

cicika
20.02.2008, 22:06:12
fetelor ce parere aveti de setul acesta????????

CONT-INCHIS-18537
20.02.2008, 22:25:55
e ffff finut! l-am vazut si eu pe net si mi-a ramas in minte......sper sa gasesti asa ceva pe la noi

cicika
20.02.2008, 22:29:15
e ffff finut! l-am vazut si eu pe net si mi-a ramas in minte......sper sa gasesti asa ceva pe la noi
sper si eu...................
este tare dragut
maine am sa merg prin magazine sa le colind......

CONT-INCHIS-18537
20.02.2008, 22:40:11
sper si eu...................
este tare dragut
maine am sa merg prin magazine sa le colind......

am vazut ceva in luxor junior, la primul etaj....langa house of art...sunt o gramada de bijuterii de ag si aur ff frumose

meghe
21.02.2008, 06:50:06

E tare frumos, finut, elegant...imi place!=D>
si dupa cum tew vad in poze te-ar avantaja un astfel de set...!:)>-

Anio
21.02.2008, 09:37:56
Cercei si colierul sunt frumosi, dar chestia din cap nu imi place.

Anio
21.02.2008, 09:39:20
Sunt de acord cu tine .

meghe
21.02.2008, 09:58:48

Cel de pe cap se poate elimina...aia e in functie de coafura si daca iti sta bine, insa cerceii si cel de la gat...super!:)>- parerea mea!:-B

diana31
21.02.2008, 10:21:25
alexandra setul acela nu il poti face comanda si de pe net?

deeelorene
21.02.2008, 11:14:33
foarte frumos setul....chiar asa , de ce nu-l comanzi de pe net?

diana31
21.02.2008, 13:14:03
ioana nu ai facut proba la coafor? sau e prea repede..........;-)

cicika
21.02.2008, 21:53:18
am vazut ceva in luxor junior, la primul etaj....langa house of art...sunt o gramada de bijuterii de ag si aur ff frumose
multumesc
am sa merg si acolo maine!!!!!!!![-o< [-o< [-o<

cicika
21.02.2008, 21:53:53
multumesc multumesc

cicika
21.02.2008, 21:54:34
eu am vb doar de cercei si lantic

cicika
21.02.2008, 21:55:05
Cel de pe cap se poate elimina...aia e in functie de coafura si daca iti sta bine, insa cerceii si cel de la gat...super!:)>- parerea mea!:-B
mersi
acum sper sa gasesc

cicika
21.02.2008, 21:55:35
alexandra setul acela nu il poti face comanda si de pe net?
poate
dar prefer sa il vad live
asa sunt eu

cicika
21.02.2008, 21:56:09
mersi
poate gasesc ceva asemanator la noi
maine merg sa caut

meghe
22.02.2008, 06:31:00
mersi
acum sper sa gasesc

Si daca vezi ceva interesant si frumos pe unde cauti, spune-ne si noua, daca nu te deranjeaza...!:-p
Noroc la cautari...sa gasesti ce-ti doresti!>:D<

cicika
22.02.2008, 21:24:11
Si daca vezi ceva interesant si frumos pe unde cauti, spune-ne si noua, daca nu te deranjeaza...!:-p
Noroc la cautari...sa gasesti ce-ti doresti!>:D<
am cautat peste tot dar nu am gasit...............
o sa mai astept

diana31
23.02.2008, 10:43:56
poate
dar prefer sa il vad live
asa sunt eu
scrie-le pe net si intreaba unde au magazin poate asa il poti vedea si live#:-S

cicika
23.02.2008, 10:50:25
scrie-le pe net si intreaba unde au magazin poate asa il poti vedea si live#:-S
da este o idee buna........
sa vedem....

diana31
23.02.2008, 10:54:59
da este o idee buna........
sa vedem....
incearca ........incercarea moarte nu are si nici nu costa foarte mult=D> =D> =D>

cicika
23.02.2008, 12:19:18
incearca ........incercarea moarte nu are si nici nu costa foarte mult=D> =D> =D>
pai asa o sa fac dar mai spre seara.....:-$ :-$

kenoemi
24.02.2008, 18:09:58
Salut fetelor (salut deeelorene).ce parere aveti de perle?????atasez cateva poze

cicika
24.02.2008, 18:12:12
Salut fetelor (salut deeelorene).ce parere aveti de perle?????atasez cateva poze
foarte frumos...........
este al tau?? :)>- :)>- :)>- :)>-

kenoemi
24.02.2008, 18:20:25
Deocamdata nu dar vreu sa il comand de pe internet.

kenoemi
24.02.2008, 18:21:16
Am comandat bratara sa vad cum arata si daca imi place o sa camand si colier si cercei.

cicika
24.02.2008, 18:21:54
Deocamdata nu dar vreu sa il comand de pe internet.
aha......
eu nu fac asa ca as vrea tare mult sa il vad asa live.......toate sunt frumoase in poze dar in realitate poate nu sunt chiar asa

cicika
24.02.2008, 18:22:32
Am comandat bratara sa vad cum arata si daca imi place o sa camand si colier si cercei.
asa da
daca ai comandat bratara si iti place este ok
cat a costat si de unde????

kenoemi
24.02.2008, 18:23:01
de aceea am comandat numai bratara sa vad daca imi place

kenoemi
24.02.2008, 18:24:44
bratara a fost 60 lei de pe carlabrillanti.ro

cicika
24.02.2008, 18:25:08
de aceea am comandat numai bratara sa vad daca imi place
cat a fost?;;) ;;)

kenoemi
24.02.2008, 18:26:20
o intrebare. de unde va cumparati verighetele? si stiti cumva de ceva bijuterie talisman in oras?

cicika
24.02.2008, 18:26:22
bratara a fost 60 lei de pe carlabrillanti.ro
nu a fost mult.........=D> =D> =D>

cicika
24.02.2008, 18:27:00
o intrebare. de unde va cumparati verighetele? si stiti cumva de ceva bijuterie talisman in oras?
noi am comandat la sabion..........
vineri...............<:-P <:-P <:-P <:-P <:-P

munequita
24.02.2008, 19:58:17

salut..exact asta mi le-am comandat si eu, exact de la carla brillanti..si mie mi-au placut pe net cum aratau si am riscat dar sunt multmita si in realitate cum arata..am zis ca si daca nu le folosesc in ziua nuntii exact astea o sa le port si altadata ca mi se potrivesc la fix cu inelul de logodna.

cicika
24.02.2008, 20:00:42
salut..exact asta mi le-am comandat si eu, exact de la carla brillanti..si mie mi-au placut pe net cum aratau si am riscat dar sunt multmita si in realitate cum arata..am zis ca si daca nu le folosesc in ziua nuntii exact astea o sa le port si altadata ca mi se potrivesc la fix cu inelul de logodna.
esti multumita!!!!!!!!
as vrea sa imi comand si eu!!!
in cat timp au venit si cat au costat???

munequita
24.02.2008, 20:03:51
esti multumita!!!!!!!!
as vrea sa imi comand si eu!!!
in cat timp au venit si cat au costat???

da, mie imi plac foarte mult dar inca nu sunt sigura ca astea o sa le iau la nunta..sa vad si ce mai gasesc. au venit chiar foarte repede..in 4 zile au venit..mi-am comandat colier, cercei, bratara, si ac de par, unul singur sa vad cum arata si toate au fost 250 ron..cam multior un pic dar asta este..o sa le port..:)

cicika
24.02.2008, 20:05:31
da, mie imi plac foarte mult dar inca nu sunt sigura ca astea o sa le iau la nunta..sa vad si ce mai gasesc. au venit chiar foarte repede..in 4 zile au venit..mi-am comandat colier, cercei, bratara, si ac de par, unul singur sa vad cum arata si toate au fost 250 ron..cam multior un pic dar asta este..o sa le port..:)
sunt asa de curioassa cum arata
dar prima data sa imi gasesc rochita si apoi am sa vad ce imi cumpar....:-p :-p

cicika
24.02.2008, 20:07:20
imi plac aceste machiaje......:"> :">

munequita
24.02.2008, 20:12:06
imi plac aceste machiaje......:"> :">

sunt frumoase, al doilea imi place..arata bine si la ochii caprui verdele, sau e mai degraba un turcoaz..

cicika
24.02.2008, 20:13:25
sunt frumoase, al doilea imi place..arata bine si la ochii caprui verdele, sau e mai degraba un turcoaz..
eu am ochii caprui.....si cred ca sala o sa fie cu verde......sa vedem ce zice cici!!!!!!!!

Anio
24.02.2008, 20:18:09
Si mie imi plac alea cu verde, arata superb!;;)

munequita
24.02.2008, 20:18:35
eu am ochii caprui.....si cred ca sala o sa fie cu verde......sa vedem ce zice cici!!!!!!!!

si ochii ti vei asorta dupa sala?;-) =P~ ..misto! eu la asta nu m-am gandit.

cicika
24.02.2008, 20:19:17
Si mie imi plac alea cu verde, arata superb!;;)
si mie tare mult.......

cicika
24.02.2008, 20:20:14
si ochii ti vei asorta dupa sala?;-) =P~ ..misto! eu la asta nu m-am gandit.
da totul.......
mirele dupa sala
mireasa dupa sala...
toate buchetele sa fie din cale.......
ochi.......cu verde
mor dupa verde

munequita
24.02.2008, 20:25:02
da totul.......
mirele dupa sala
mireasa dupa sala...
toate buchetele sa fie din cale.......
ochi.......cu verde
mor dupa verde

se vede ca-ti place..:) trebuie sa ma uit pt tine la mine la lucru de niste servetele verzi..:-? eu inca nu m-am gandit ce culoare o sa fie ornata sala..pana acuma imi place auriul cum arata cel mai mult.

cicika
24.02.2008, 20:26:14
se vede ca-ti place..:) trebuie sa ma uit pt tine la mine la lucru de niste servetele verzi..:-? eu inca nu m-am gandit ce culoare o sa fie ornata sala..pana acuma imi place auriul cum arata cel mai mult.
unde lucrezi.......
?????

Anio
24.02.2008, 20:27:05
Eu a m rochita crem, machiajul cred ca pe verde, iar sala pe auriu! Mirele va fi in negru! Se asorteaza?o:-)

cicika
24.02.2008, 20:27:47
Eu a m rochita crem, machiajul cred ca pe verde, iar sala pe auriu! Mirele va fi in negru! Se asorteaza?o:-)
la machias pune si tu......auriu......:) :)

munequita
24.02.2008, 20:32:05

eu pana acuma nu m-am gandit niciodata sa asortez machiajul cu sala..dar daca iti sta mai bine cu verde machiata de ce nu?

cicika
24.02.2008, 20:33:11
eu pana acuma nu m-am gandit niciodata sa asortez machiajul cu sala..dar daca iti sta mai bine cu verde machiata de ce nu?
iubesc verdele si movul......sunt obsedata
ms pt pm
invitatii nu faceti acolo???????????

munequita
24.02.2008, 20:35:37
iubesc verdele si movul......sunt obsedata
ms pt pm
invitatii nu faceti acolo???????????

cu placere...nu, nu ne ocupam cu asa ceva...ar fi prea frumos pt mine..:D

cicika
24.02.2008, 20:35:41
imi sta si bine
si am mai tras si un mov turbat la mine in camera mare:-p :-p

cicika
24.02.2008, 20:37:29
dovada:)) :)) :))

kenoemi
24.02.2008, 20:39:33

eu m-am gandit la ele pt ca si rochita mea are cristale svarowski.eu nu le-am vazut inca dar sper sa imi placa

cicika
24.02.2008, 20:39:54
acum cred ca am reusit

munequita
24.02.2008, 20:39:58
dovada:)) :)) :))

si mie imi plac si verdele si movul.mai ales acuma amandoua culori se poarta...am fost la angela la o nunta si era ornat cu verde, arata f bine.

cicika
24.02.2008, 20:40:34
cu placere...nu, nu ne ocupam cu asa ceva...ar fi prea frumos pt mine..:D
da,,,,,,pacat

cicika
24.02.2008, 20:41:19
eu m-am gandit la ele pt ca si rochita mea are cristale svarowski.eu nu le-am vazut inca dar sper sa imi placa
ai rochita?????????????

cicika
24.02.2008, 20:41:53
si mie imi plac si verdele si movul.mai ales acuma amandoua culori se poarta...am fost la angela la o nunta si era ornat cu verde, arata f bine.
ma bucur tare..................:* :*

kenoemi
24.02.2008, 20:42:00
apropo de machiaj eu cred ca o sa merg pe ceva natural

kenoemi
24.02.2008, 20:42:50
da am rochita si imi place ffff mult

munequita
24.02.2008, 20:44:35

pai la modelul asta ies in evidenta mai mult perlele...am vazut atatea modele pe cite-ul lor numai cu cristale..mie imi plac perlele, dar stiam ca trebuie sa-ti asortezi bijuteriile cu rochita, sau nu?

Anio
24.02.2008, 20:46:05
acum cred ca am reusit
Foarte turbata culoarea......=D>

cicika
24.02.2008, 20:46:14
poze ceva??????????????????

kenoemi
24.02.2008, 20:46:26
da asa dar mie imi plac mult perlele

cicika
24.02.2008, 20:47:09
Foarte turbata culoarea......=D>
da....................stiu.....asa amvrut sa fie!!!!!!!!!!!

cicika
24.02.2008, 20:47:50
eu nu prea am purtat...dar cine stie....

munequita
24.02.2008, 20:48:07

si mie imi plac perlele cel mai mult :-p

kenoemi
24.02.2008, 20:48:32
din pacate nu am facut poze cand am fost la proba si nici nu cred ca o sa pot sa fac pt ca sunt plecata din tara dar sa vad incerc

Anio
24.02.2008, 20:50:09
din pacate nu am facut poze cand am fost la proba si nici nu cred ca o sa pot sa fac pt ca sunt plecata din tara dar sa vad incerc
Cum e rochita si unde esti?
;-)

cicika
24.02.2008, 20:51:29
asteptam.....\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

munequita
24.02.2008, 20:59:10
asteptam.....\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

fetele eu va las ca maine dimineata trebuie sa ma trezesc devreme..o seara placuta tuturor...:* >:D<

cicika
24.02.2008, 21:00:03
fetele eu va las ca maine dimineata trebuie sa ma trezesc devreme..o seara placuta tuturor...:* >:D<
noapte buna
eu mai stau patin pana imi vine barbatu de la http://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000200F1.gif (http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&ref=10)

Anio
24.02.2008, 21:05:01
Fetelor va spun si eu noapte buna.Si mai vb maine dim sau poate poimane vad eu cum mai am timp..:D Astept vesti si poze...;;)

cicika
24.02.2008, 21:09:32
Fetelor va spun si eu noapte buna.Si mai vb maine dim sau poate poimane vad eu cum mai am timp..:D Astept vesti si poze...;;)
PUPICI
noapte buna........

kenoemi
24.02.2008, 21:12:51
sunt in spania si rochita am cumparato de la o fata si o sa caut acum o poza cu care seamana

cicika
24.02.2008, 21:15:21
sunt in spania si rochita am cumparato de la o fata si o sa caut acum o poza cu care seamana
nu ma duc la somn pana nu vad poza!!!!!
apropo mie imi plac calele mult......si din cale imi fac buchetul......:">

kenoemi
24.02.2008, 21:17:06
cam asa este. partea de sus e din saten elastic si deasupra dantele si partea de jos mare mare din tulle

cicika
24.02.2008, 21:18:38
cam asa este. partea de sus e din saten elastic si deasupra dantele si partea de jos mare mare din tulle
tare frumoasa
a fost scumpa??????????????:"> :"> :">

kenoemi
24.02.2008, 21:19:22
nu ma lasa sa pun poza in care se vede intreaga e prea mare poza cica

kenoemi
24.02.2008, 21:20:31
iti promit ca o sa spun sa fac poza la rochita mea si o sa va arat dar ca o sa mai dureze putin

cicika
24.02.2008, 21:20:31
nu ma lasa sa pun poza in care se vede intreaga e prea mare poza cica
trimite pe mess

kenoemi
24.02.2008, 21:21:39
pretul pe pm

cicika
24.02.2008, 21:22:20
pretul pe pm
poti sa zici si aici......

deeelorene
25.02.2008, 08:40:40
salutare....si daca nu ma insel.....ai terminat cumvt la economic in 2004?:D - scuze de off topik:))

deeelorene
25.02.2008, 08:41:56
foarte frumoasaq rochita;)) sa o orti sanatoasa

deeelorene
25.02.2008, 09:36:27
sa va pun si eu poze cu coafura mea:D, ca tot am spus ca am sa pun poze.....dar sa nu luati in seama faptul ca nu sunt machiata:d era o zi najpa la munca:)) in realitate sunt mai frumoasa:D:D:D:D:D:D:D traiasca modestia:))=))

meghe
25.02.2008, 09:41:00
sa va pun si eu poze cu coafura mea:D, ca tot am spus ca am sa pun poze.....dar sa nu luati in seama faptul ca nu sunt machiata:d era o zi najpa la munca:)) in realitate sunt mai frumoasa:D:D:D:D:D:D:D traiasca modestia:))=))

Ti-am zis ca esti frumusica...ai ochi frumosi,expresivi!
In legatura cu modestia...si eu sunt mult mai frumoasa in realitate..decat in poza de la avatar!:-B ..nu m-am putut abtine!=; o:-)

deeelorene
25.02.2008, 09:48:58
In legatura cu modestia...si eu sunt mult mai frumoasa in realitate..decat in poza de la avatar!:-B ..nu m-am putut abtine!=; o:-)
foarte frumos!!!!!!!!!=D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/ cine se aseamana se aduna=))

laura2007
25.02.2008, 10:16:27

toate suntem foarte frumoase...dar nu suntem fotogenice...;));))

meghe
25.02.2008, 11:02:53

Exact...cuvintele potrivite!;-)

CCCC
25.02.2008, 11:13:22
Buna,fetelor....... sunteti frumoase cu toate iar in ziua nuntii o sa fiti cele mai frumoase toate >:D< >:D<
.....bijuteriile de carlabrilanti le puteti vedea si in realitate la casa de moda Maria (puteti face si comanda tot acolo si ea vi le aduce)

deeelorene
25.02.2008, 11:54:21
foarte bine spus;))

deeelorene
25.02.2008, 11:54:52
Buna,fetelor....... sunteti frumoase cu toate iar in ziua nuntii o sa fiti cele mai frumoase toate >:D< >:D<
.....bijuteriile de carlabrilanti le puteti vedea si in realitate la casa de moda Maria (puteti face si comanda tot acolo si ea vi le aduce)
cu adaos de 100%;)):))??

CCCC
25.02.2008, 13:36:03
cu adaos de 100%;)):))??

.....nu sa stii ca nu e chiar 100% ;-) ,caci cu taxele de transport pe care le platesti tot acolo ajungi...........da eu am zis asa ca la Maria mergeti le vedeti in realitate si dupaia voi le comandati de pe net..;-) ;-) ...daca va plac bineinteles.

cicika
25.02.2008, 18:23:50
aici iti dau dreptate............

cicika
25.02.2008, 18:25:00
ddddddddddddddaaaaA?

cicika
25.02.2008, 18:25:41
.....nu sa stii ca nu e chiar 100% ;-) ,caci cu taxele de transport pe care le platesti tot acolo ajungi...........da eu am zis asa ca la Maria mergeti le vedeti in realitate si dupaia voi le comandati de pe net..;-) ;-) ...daca va plac bineinteles.
ai dreptate............am sa trag o fuga....

deeelorene
26.02.2008, 10:30:48

bun de stiut;))

munequita
26.02.2008, 19:53:10

da? nu stiam..

deeelorene
26.02.2008, 20:25:51
da? nu stiam..
pai acuma sti;))

cicika
26.02.2008, 22:32:19
eu am fost azi la maria si am vb cu ea,a spus ca saptamana care vibne o sa primeasca diademe,coliere si tot felul foarte multe de la carla.....:D

deeelorene
27.02.2008, 07:58:45
eu am fost azi la maria si am vb cu ea,a spus ca saptamana care vibne o sa primeasca diademe,coliere si tot felul foarte multe de la carla.....:D
si cam ce pret au?:D

cicika
27.02.2008, 19:08:28
si cam ce pret au?:D
nu stiu
nu am intrebat de pret!!

deeelorene
28.02.2008, 10:01:16
nu stiu
nu am intrebat de pret!!
of.................:-s na las ca nuu-i bai:D oricum cred ca imi pun o floaare naturala in par intr-o parte:D

Anio
28.02.2008, 10:05:38
of.................:-s na las ca nuu-i bai:D oricum cred ca imi pun o floaare naturala in par intr-o parte:D
Da? Tu ai rochita? Cred ca ti-ar sta bine.o:-)

deeelorene
28.02.2008, 10:07:22
Da? Tu ai rochita? Cred ca ti-ar sta bine.o:-)
mi -ar sta:D ca am incercat.....:d rochita am sa mi-o fac:D o sa fie foarte frumoasa;))

Anio
28.02.2008, 10:09:05
mi -ar sta:D ca am incercat.....:d rochita am sa mi-o fac:D o sa fie foarte frumoasa;))
Si cum o sa arete? Ce idei ai?

deeelorene
28.02.2008, 10:15:12
Si cum o sa arete? Ce idei ai?
foooooooooooooarte bine.....din start o sa fie orhidee verde:D pai parul cred ca va fi ondulat NU CRET! si prins aaiurea intr-un "coc" spaniol:D ca si cand mi l-as face eu:D foarte fain o sa fie:d

Anio
28.02.2008, 10:17:53
foooooooooooooarte bine.....din start o sa fie orhidee verde:D pai parul cred ca va fi ondulat NU CRET! si prins aaiurea intr-un "coc" spaniol:D ca si cand mi l-as face eu:D foarte fain o sa fie:d
Eu de rochita ziceam. Dar si restul suna bine.:-p

deeelorene
28.02.2008, 10:36:11
Eu de rochita ziceam. Dar si restul suna bine.:-p
aa.....rochita va fi ceva cum a fost a lui fluturas;))

Anio
28.02.2008, 11:01:01
aa.....rochita va fi ceva cum a fost a lui fluturas;))
Nu mai stiu exact rochita dar e aceea cu fusta din voal mult?#-o

deeelorene
28.02.2008, 11:03:57
Nu mai stiu exact rochita dar e aceea cu fusta din voal mult?#-o
da:d dar ceva mai altfel.....ink nu am vazut pe forum;)) va pun poze cand ii gata:d

Anio
28.02.2008, 11:09:17
da:d dar ceva mai altfel.....ink nu am vazut pe forum;)) va pun poze cand ii gata:d
Astept sa vad...:) Cred ca va fi ceva deosebit

deeelorene
28.02.2008, 11:11:42
Astept sa vad...:) Cred ca va fi ceva deosebit
fi sigura:d

Anio
28.02.2008, 11:15:03
fi sigura:d
Cānd va fi gata?

deeelorene
28.02.2008, 11:18:47
Cānd va fi gata?
ink nici nu m-am apucat:D nu am fost ink la croitoreasa:D am vb doar cu ea

cicika
28.02.2008, 18:42:12
pai acum.......si tu
trebuie sa imi revin dupa plata rochitei si a verighetelor....apoi am sa intreb eu/.....

cicika
28.02.2008, 18:43:33
ink nici nu m-am apucat:D nu am fost ink la croitoreasa:D am vb doar cu ea
grabestele ca trece timpul.........

diana31
29.02.2008, 07:38:07
cum de o faci nu erai in legatura cu un anumit magazin din Brasov?

deeelorene
29.02.2008, 07:40:23
grabestele ca trece timpul.........
tipa daca ii pana acolo mi-o termina intr-o saptamana;))

deeelorene
29.02.2008, 07:40:54
cum de o faci nu erai in legatura cu un anumit magazin din Brasov?
ba da eram....dar m-am razgandit:d mi-o fac pe gustul meu:D

diana31
29.02.2008, 07:44:01
ba da eram....dar m-am razgandit:d mi-o fac pe gustul meu:D
asa deci;-) ...........si ai cumparat materialele?

deeelorene
29.02.2008, 07:46:13
asa deci;-) ...........si ai cumparat materialele?
nu ink...materialele mi le va aduce din ungaria:D

diana31
29.02.2008, 07:47:43
nu ink...materialele mi le va aduce din ungaria:D
:)>- =D> =D> =D> acum chear ma-ai facut curioasa cum va arata rochia ta........:-\ :-\ :-\ :-\

deeelorene
29.02.2008, 07:49:30
:)>- =D> =D> =D> acum chear ma-ai facut curioasa cum va arata rochia ta........:-\ :-\ :-\ :-\
hai ca suntem off:D hai pe rochie de mireasa/costum de mire

diana31
29.02.2008, 07:54:22
hai ca suntem off:D hai pe rochie de mireasa/costum de mire
la care coc ii zici tu spaniol ataseaza-mi o poza sa-mi fac o idee

deeelorene
29.02.2008, 08:00:04
al meu va fi ceva de genu'.....

diana31
29.02.2008, 08:01:19
si voall la cocul asta unde pui?

deeelorene
29.02.2008, 08:02:13
si voall la cocul asta unde pui?
deasupra ca la local am sa-mi dau voalul jos:d o sa am 2 - unul scurt si unul lung cu trebna pt biserica;))

meghe
29.02.2008, 08:02:58

Aha..frumos..si eu mi-am salvat poza asta mai demult...da cred ca se poate face cumva in spate sa se puna si voal!

deeelorene
29.02.2008, 08:05:26
Aha..frumos..si eu mi-am salvat poza asta mai demult...da cred ca se poate face cumva in spate sa se puna si voal!
normal....nu am zis ca ii musai sa iasa fix asa.....aproximativ;))

diana31
29.02.2008, 08:21:48
deasupra ca la local am sa-mi dau voalul jos:d o sa am 2 - unul scurt si unul lung cu trebna pt biserica;))
voalurile vor fi dein acelea bogate bogate, la material ma refer,nu? si prins deasupra cocului..........

diana31
29.02.2008, 09:21:52
fetelor , miresicilor sau ma rog viitoare miresici......au aparut niste cuafuri noi pe forum le-ati vazut? sunt aici http://www.miresici.ro/showthread.php?p=665187#post665187