PDA

Versiunea completa : Rochii pt. mame si soacre

corinabardan
28.07.2006, 16:16:25
Buna fetelor! Eu sunt din Bucuresti, dar voi veni la Braila la socrii pentru a alege impreuna hainele si accesoriile. Problema este ca eu nu cunosc deloc orasul, iar iubi al meu a plecat de acolo de 6 ani, asa ca s-au schimbat multe. Cred ca ar ajuta pe toata lumea daca toate am veni cu idei. Eu voi da raportul dupa ce ma intorc de acolo. intre timp chiar am nevoie de ajutorul vostru!

Pisik06
28.07.2006, 16:20:26
si eu sunt f interesata de acest subiect, mai ales ca mama e mai plinuta si mai pretentioasa

corinabardan
28.07.2006, 16:54:44
si eu sunt f interesata de acest subiect, mai ales ca mama e mai plinuta si mai pretentioasa
Eu am rezolvat-o cu mama. Soacra-mea e mai dificila, pentru ca e destul de plinuta si incapatanata. de aceea am nevoie sa ma duc la sigur la magazine, mai ales ca nu stau decat vineri, sambata si duminica. Asa ca HELP!!!!

Giulia2201
29.07.2006, 13:29:26
Fetelor, parerea mea e ca veniti degeaba in Braila. Mai bine mergeti in Galati ca aveti mai multe magazine de unde alege. Mama mea si nasa mea, care sunr din Braila, asa au procedat pentru ca in Braila va pierdeti timpul degeaba. Oricum alegerea va apartine. Bafta multa!

corinabardan
29.07.2006, 18:30:55
Fetelor, parerea mea e ca veniti degeaba in Braila. Mai bine mergeti in Galati ca aveti mai multe magazine de unde alege. Mama mea si nasa mea, care sunr din Braila, asa au procedat pentru ca in Braila va pierdeti timpul degeaba. Oricum alegerea va apartine. Bafta multa!
Mersic! Macar nu mai bat orasul degeaba! Dar , oricum, tb. sa gasesc ceva, chiar si in Galati. Asa ca tot voi avea nevoie de ajutor. Saru'mana, oricum!

Alinta
29.07.2006, 18:45:59
Eu mi-am luat rochita de cununia civila din Galati, din Micro19 ;)), magazine foarte faine acolo si cu multe rochii ca nu stiai de unde sa alegi!

Giulia2201
29.07.2006, 19:36:43
Eu mi-am luat rochita de cununia civila din Galati, din Micro19 ;)), magazine foarte faine acolo si cu multe rochii ca nu stiai de unde sa alegi!

Mai poti merge si pe Brailei, sunt o multime de magazine, acolo in zona bancilor. In Galati ai de unde alege.

karoline
15.01.2009, 22:01:44
Mai poti merge si pe Brailei, sunt o multime de magazine, acolo in zona bancilor. In Galati ai de unde alege.

salut,eu sunt din braila si aici la noi la noela style am vazut poze cu nasa, soacre, d-re de onoare,expuse pe pereti de doamna de acolo, interesant este ca nu toate d-nele sunt de marimea44,chiar aratau bine

AleriM
04.07.2009, 23:43:37
Mama si-a luat rochia de soacra de la Maggie Sottero modelul Amara Royale...este cea de mai jos!ar trebui sa ajunga in romania cam pe 20 Iulie!ce parere aveti?

diane11
20.11.2009, 15:22:07
incercati si rochiile de inchiriat. eu de acolo mi-am cumparat rochia de cununie. nu gaseam nimic care sa-mi convina. sunt foarte slaba, iar modele de anul asta nu ma avantajau sub nicio forma. am fost acolo marti (in conditiile in care sambata aveam cununia). mi-a placut atat de tare rochia incat am si cumparat-o. norocul meu ca era noua si inca nu avea pret pt inchiriat. oricum, era destul de micutza, iar tanti de acolo risca sa nu mai gaseasca pe cineva cu dimensiunile rochitzei.

multa bafta,

rochia este intr-adevar o adevarata problema