PDA

Versiunea completa : hai sa schimbam parfumuri

Pagini : [1] 2

anaisnin
03.02.2008, 20:09:22
miresicilor, hai sa facem un topic pe care putem sa ne schimbam intre noi parfumurile primite sau cumparate care nu ne mai plac. parfumuri originale, dar pe care le tinem pe raft, ca nu ne mai reprezinta.
eu va propun un sicily, de la dolce et gabbana. mi l-am cumparat singura, dar nu-l mai suport. m-am dat doar de vreo trei ori cu el, dar nu merge deloc pe pielea mea. imi vine rau cand il miros. cu toate ca e un parfum apreciat.
este o sticla de 50 ml plina. Mi/am cumparat in schimb un roma de la laura biagiotti care ma ridica in al noualea cer.
haideti...voi nu aveti nimic de schimbat?

gabitza_86
03.02.2008, 20:17:38
Si Eu As Avea Un Dune De La Dior Pe Care L-am Primit,dar Nu Ma Reprezinta Deloc:(

papusha
03.02.2008, 20:22:30
Si Eu As Avea Un Dune De La Dior Pe Care L-am Primit,dar Nu Ma Reprezinta Deloc:(

Mie imi place cum miroase.....dar eu deobicei ma mai dau si cu parfumul iubitului......ma face sa-l simt mai aproape :)
Bafta la schimburi! Eu nu am ce sa schimb.....sunt toate incepute :)

anaisnin
03.02.2008, 23:34:22
nu conteaza ca sunt incepute. tocmai asta e ideea, daca ar fi sigilate le-am putea vinde sau da cadou. o sa merg sa mai miros o data dune. nu mi-l amintesc prea exact. miroase si tu sicily..vezi daca te reprezinta. si poate facem un exchange. mai are cineva ceva? :-p
va pup.

papusha
04.02.2008, 00:06:57
nu conteaza ca sunt incepute. tocmai asta e ideea, daca ar fi sigilate le-am putea vinde sau da cadou. o sa merg sa mai miros o data dune. nu mi-l amintesc prea exact. miroase si tu sicily..vezi daca te reprezinta. si poate facem un exchange. mai are cineva ceva? :-p
va pup.

Eu as vrea sa fac schimb cu cineva care poarta ochelari si s-a saturat sa poarte aceeasi rama de ochelari......
Te superi daca propun asa ceva?ca e off topic....
Ca parfumuri am 3...dar sunt toate 3 pe terminate....deci nu pot face schimb....

anaisnin
04.02.2008, 18:03:17
Eu as vrea sa fac schimb cu cineva care poarta ochelari si s-a saturat sa poarte aceeasi rama de ochelari......
Te superi daca propun asa ceva?ca e off topic....
Ca parfumuri am 3...dar sunt toate 3 pe terminate....deci nu pot face schimb....

nu ma supar deloc. hai cine are rame de ochelari pentru miresici? poate ar fi bine sa faci subiect separat sa-l vada mai multa lume...
bafta!

papusha
04.02.2008, 18:06:49
nu ma supar deloc. hai cine are rame de ochelari pentru miresici? poate ar fi bine sa faci subiect separat sa-l vada mai multa lume...
bafta!
Nu mai deschid ca vad ca se iau miresicile de mine....ca deschid prea multe subiecte....#-o :-s

anaisnin
04.02.2008, 21:47:34

mie dune nu-mi spune mare lucru. e discret, delicat...dar neutru. dar stiu pe cineva care il adora. si care, mi se pare, are de schimbat un ck euphoria. o sa te pun in legatura, dc ti se pare interesant

gabitza_86
04.02.2008, 22:35:22
mie dune nu-mi spune mare lucru. e discret, delicat...dar neutru. dar stiu pe cineva care il adora. si care, mi se pare, are de schimbat un ck euphoria. o sa te pun in legatura, dc ti se pare interesant
il stiu,prietena mea se da cu el, dar mie nu-mi place deloc.:(

anaisnin
05.02.2008, 17:12:55
dar escada sentiment iti place?

dalayla
05.02.2008, 20:39:34
am si eu parfum dar as vrea sa-l vand,l-am primit si nu mi se potriveste,nu mai e sigilat dar nu m-am dat cu el decat o data la incheieturi sa vad cu miroase,are 100 ml si e NOA de la Cacharel....daca intereseaza pe careva astept sa-mi datzi un semn!

hara
08.02.2008, 21:04:23
Buna,
Eu am un Gucci Envy me, la 30 de ml....va place?

anaisnin
09.02.2008, 00:41:45
Buna,

mie imi place. dar tie sicily?

anaisnin
09.02.2008, 00:43:13
Buna,

esti din bucuresti?
ah...acum vad ca e envy me..nu envy. chiar ma miram. envy e un parfum care nu are cum sa nu-ti placa. envy me nu l-am mirosit.

hara
09.02.2008, 12:45:50
Da, sunt din Bucuresti. Stii tu..de gustibus non est disputandum...Spui ca parfumul Envy n-are cum sa nu-ti placa, pentru ca-ti place tie. Dar uite ca sicily nu-ti place, si poate alta fata ar spune acelasi lucru despre el...nu?
Eu nu stiu cum miroase sicily, stiu doar ca imaginea parfumului era Monica Belucci in chip de vaduva indurerata :)))....banuiesc ca e un parfum tare.

anaisnin
09.02.2008, 20:26:06
Da, sunt din Bucuresti. Stii tu..de gustibus non est disputandum...Spui ca parfumul Envy n-are cum sa nu-ti placa, pentru ca-ti place tie. Dar uite ca sicily nu-ti place, si poate alta fata ar spune acelasi lucru despre el...nu?
Eu nu stiu cum miroase sicily, stiu doar ca imaginea parfumului era Monica Belucci in chip de vaduva indurerata :)))....banuiesc ca e un parfum tare.

nu e un parfum tare, in sensul de parfum inecacios sau dulce sau de baba. dar nu e un parfum de toata ziua, dupa parerea mea. care oricum e subiectiva. cred ca poza cu monica belucci m-a influentat cam mult cand am ales parfumul..dom'le ce face publicitatea din om! hahahaha.
envy me cum este? fata de envy?

hara
09.02.2008, 20:50:57
Suntem culmea! Eu nu stiu cum e envy!!! Cel mai bine daca avem drum pe la o parfumerie, ne elucidam. Chiar m-ai facut curioasa cu sicily...

anesya
09.02.2008, 21:14:30
si eu am un Gucci Envy 2 me, la 100 ml....e un parfum dulce...eu folosesc Koenzo Jungle....care e foarte diferit de asta...

evenstar
10.02.2008, 21:32:21
Fetelor, dar un Estee Lauder- "Beautiful" deschis, la sticla mare, vrea cineva? M-am dat de cateva ori cu el, in speranta ca va incepea sa-mi placa, dar... nici o sansa. Imi da migrene! Il schimb cu (aproape) orice, rar am intalnit un parfum care sa mi se potriveasca asa putin... :-<

laura2007
10.02.2008, 22:52:04
Fetelor, dar un Estee Lauder- "Beautiful" deschis, la sticla mare, vrea cineva? M-am dat de cateva ori cu el, in speranta ca va incepea sa-mi placa, dar... nici o sansa. Imi da migrene! Il schimb cu (aproape) orice, rar am intalnit un parfum care sa mi se potriveasca asa putin... :-<

am si eu unVersace la 50 de ml, un Noa Perle la 30 de ml si un Lagerfel Classic la 50 de ml.
Le schimb....urgent.

evenstar
10.02.2008, 23:31:54
am si eu unVersace la 50 de ml, un Noa Perle la 30 de ml si un Lagerfel Classic la 50 de ml.
Le schimb....urgent.
Iti dau eu un Estee Lauder mare pe un Noa perle, ca ala imi place... ^:)^

laura2007
11.02.2008, 00:12:51
Iti dau eu un Estee Lauder mare pe un Noa perle, ca ala imi place... ^:)^

Ce Estee Lauder?Are un nume?Ca nu ii stiu.
Si cum facem schimbul?

anaisnin
11.02.2008, 01:59:06
daca nu te intelegi cu noa...si pe mine ma intereseaza beautiful. l-am mirosit. e un parfum tare, greu..usor de baba. mie culmea imi plac astea, par mai aproape de ingredientele naturale. deci pune-ma pe lista, eventual.

evenstar
11.02.2008, 22:22:33
daca nu te intelegi cu noa...si pe mine ma intereseaza beautiful. l-am mirosit. e un parfum tare, greu..usor de baba. mie culmea imi plac astea, par mai aproape de ingredientele naturale. deci pune-ma pe lista, eventual.

Hmmm, la tine ar fi mai simplu, ca esti din Bucuresti...

Parfumul este "Beautiful" - E. L. E intr-o cutie roz - fuchisia... Si e, intr-adevar, tare si greu, si cam dulce, mi se pare mie...:(

AnaM
11.02.2008, 22:41:00
Eu am un D&G Light Blue de 100 ml juma de cm folosit. Imi place, dar m-am saturat de el, am mai avut. Cineva din Iasi? :)

laura2007
11.02.2008, 23:08:02
Eu am un D&G Light Blue de 100 ml juma de cm folosit. Imi place, dar m-am saturat de el, am mai avut. Cineva din Iasi? :)

il vreau eu.....dar sunt din Cj..:O

sunset
18.02.2008, 07:11:45

Cam atat am folosit si eu din el.... ;)) deci inca un D&G - Light Blue de la Iasi

laura2007
18.02.2008, 11:24:21
Cam atat am folosit si eu din el.... ;)) deci inca un D&G - Light Blue de la Iasi

fetelor ....nu va place D&G?

evenstar
18.02.2008, 22:42:32
Am si eu jumate de flacon de D&G, il dau "de pomana".... A, si am mai descoperit azi un Clinique- Happy, uitasem de el, flacon de 100 ml, folosit jumatate de centimetru din el, e un parfum usor, fructat, nu miroase rau deloc, numai ca... mie nu imi "spune" nimic... :-s Amatoare?!?;))

laura2007
18.02.2008, 22:48:51
Am si eu jumate de flacon de D&G, il dau "de pomana".... A, si am mai descoperit azi un Clinique- Happy, uitasem de el, flacon de 100 ml, folosit jumatate de centimetru din el, e un parfum usor, fructat, nu miroase rau deloc, numai ca... mie nu imi "spune" nimic... :-s Amatoare?!?;))

oooo...imi place mie si happy.cum nu iti place??????????????

laura2007
18.02.2008, 22:51:52

am dat si eu vreo 3 parfumuri acu vreo luna la o prietena.unele nu stiu dupa ce criterii le-am ales.

clarita
18.02.2008, 23:15:16
il vreau eu.....dar sunt din Cj..:O

Hello. Pai vi le trimiteti prin intermediul unei firme de curierat. Nu e ok asa? :)

laura2007
18.02.2008, 23:39:31
Hello. Pai vi le trimiteti prin intermediul unei firme de curierat. Nu e ok asa? :)

da.e o varianta

evenstar
19.02.2008, 07:51:40
da.e o varianta
dap... pana la urma, si "good old" Posta Romana e o varianta. Numai ca eu nu stau la adresa din buletin, si va trebui sa patrulez pe la oficiul postal... Tu macar stai la adresa din buletin?

laura2007
19.02.2008, 09:13:53
dap... pana la urma, si "good old" Posta Romana e o varianta. Numai ca eu nu stau la adresa din buletin, si va trebui sa patrulez pe la oficiul postal... Tu macar stai la adresa din buletin?

acum exista atatea fime de curierat incat posta nu e nici pe departe singura vaianta.dimpotriva.
eu stau la adresa din buletin, dar nu trimit niciodata colete sau recomandate cu posta.

evenstar
19.02.2008, 09:16:49
acum exista atatea fime de curierat incat posta nu e nici pe departe singura vaianta.dimpotriva.
eu stau la adresa din buletin, dar nu trimit niciodata colete sau recomandate cu posta.

Mda, stiu ca exista, dar nu am lucrat cu ele decat la serviciu, cu una singura, sa trimit cateva zeci de plicuri la un drum... daca tu stii vreuna care sa duca pachetele fragile, eu sunt de acord!

ALEX21A
19.02.2008, 09:22:35
fetelor ....nu va place D&G?

mie da....imi place,insa ,fiind apa de toaleta,nu e f persistent...cel putin la mine........e f light,fresh.........eu am acsa 2>unul de 100 ml neinceput si altul de 50 ml,care mai are vreo 20 in el.........dar nu le dau;)) ;)) (de fapt n am de dat nimic,doar de primit:-" ;)) ;)) ).........blue light de la D^G voi incepe din nou sa ma dau cu el de la sf lui martie(acum fol escada ) pt ca e mai usor ........mai bine pt bebelina care va veni...... n o voi 'intoxica' cu un parfum mai tare;;)

laura2007
19.02.2008, 09:23:16
Mda, stiu ca exista, dar nu am lucrat cu ele decat la serviciu, cu una singura, sa trimit cateva zeci de plicuri la un drum... daca tu stii vreuna care sa duca pachetele fragile, eu sunt de acord!

pai poti cu oricare, doar sa specifici pe colet ca e fragil.Eu trimit si cu urgent si cu fan curier.l

evenstar
19.02.2008, 10:19:52
mie da....imi place,insa ,fiind apa de toaleta,nu e f persistent...cel putin la mine........e f light,fresh.........eu am acsa 2>unul de 100 ml neinceput si altul de 50 ml,care mai are vreo 20 in el.........dar nu le dau;)) ;)) (de fapt n am de dat nimic,doar de primit:-" ;)) ;)) ).........blue light de la D^G voi incepe din nou sa ma dau cu el de la sf lui martie(acum fol escada ) pt ca e mai usor ........mai bine pt bebelina care va veni...... n o voi 'intoxica' cu un parfum mai tare;;)

Daca mai vrei unul, ti-l fac cadou!
Chiar mi-e "mila" de ele, mama are pe cineva care i le aduce din Duty Free, mi le da mie pe toate, si mie nu-mi plac... si zac pana se invechesc aici...
N-ar primi si ea unul care sa-mi placa si mie... Eu dau bani pe cele care-mi plac!:-L

evenstar
19.02.2008, 10:20:23
pai poti cu oricare, doar sa specifici pe colet ca e fragil.Eu trimit si cu urgent si cu fan curier.l

Ok, facem "targul"?

ALEX21A
19.02.2008, 10:32:54
Daca mai vrei unul, ti-l fac cadou!
Chiar mi-e "mila" de ele, mama are pe cineva care i le aduce din Duty Free, mi le da mie pe toate, si mie nu-mi plac... si zac pana se invechesc aici...
N-ar primi si ea unul care sa-mi placa si mie... Eu dau bani pe cele care-mi plac!:-L

eu anul trecut am primit un sg parfum......de la soacra mea>nu m am dat in vant dupa el,dar mergea.......si l am consumat......

in rest mi le am cumparat personal......dior>pour poison......escada>escada.......lancome>[email protected]>blue light......(eu nu le am luat din duty....nu prestez,sa zic asha...le am luat din magazine speciale de parfumuri din afara>elvetia,italia,franta.....)

pai eu zic sa vezi....poate il vrea o miresica si ti da ceva la schimb.......ceva ce ti place........esti f dtagutza ca vrei sa mi l oferi........mai lasa oferta si poate pica ceva;-) ......si mai vedem......

andymatei
19.02.2008, 10:40:10
Ce idee super...chiar ma uitam si eu in dulapul din baie la sticlele de parfum. Treaba e ca le primesc, ma mananca curiozitatea si le deschid...si apoi constat ca nu ma incanta sau ca ma fixez pe unu care imi place si il folosesc numai pe acela...am si eu un Davidoff Cool Water mare de dat.

evenstar
19.02.2008, 10:45:40
Ce idee super...chiar ma uitam si eu in dulapul din baie la sticlele de parfum. Treaba e ca le primesc, ma mananca curiozitatea si le deschid...si apoi constat ca nu ma incanta sau ca ma fixez pe unu care imi place si il folosesc numai pe acela...am si eu un Davidoff Cool Water mare de dat.
Nu vrei tu Estee Lauder - "Beautiful"? Cool Water imi place!

laura2007
19.02.2008, 10:45:46
Ok, facem "targul"?

da.deci...ce vrei in schimb?ce iti trimit?

evenstar
19.02.2008, 10:46:44
pai eu zic sa vezi....poate il vrea o miresica si ti da ceva la schimb.......ceva ce ti place........esti f dtagutza ca vrei sa mi l oferi........mai lasa oferta si poate pica ceva;-) ......si mai vedem......

Oki, mai vb peste ceva timp....:*

sunset
23.02.2008, 16:12:19

il vreau eu... sunt nebuna dupa el...

mamuska
23.02.2008, 16:34:12
si eu l-am primit si nu ma dau in vant dupa el...mie imi cele dulci nu acestea fresh

sunset
23.02.2008, 16:52:26
cool... fac o lista cu ce mai am... si poate iese de un schimb :D

evenstar
23.02.2008, 17:08:21
Mai fetelor, recapitulare: cine vrea Estee Lauder- Beautiful, Clinique - Happy, ambele varianta "Economy Pack" - adica la sticle de 100 ml, si un D&G - Light Blue consumat mai putin de o treime, sa dea o strigare... :D

issa
24.02.2008, 08:33:11
Am un Chloe - Karl Lagerfeld, cine doreste, cine pofteste:)) , are 50 ml, nu este inceput dar bineinteles ca nu mai are cutia, ca am avut curiozitatea sa-l desfac:-" , dar cum nu-mi plac parfumurile dulci, nu am putut sa-l folosesc>:D<

evenstar
24.02.2008, 10:08:51
Si ce vrei pe el? Iti place vreunul din cele de care am zis mai sus?

issa
24.02.2008, 10:19:23
Si ce vrei pe el? Iti place vreunul din cele de care am zis mai sus?

Care este mai fresh? Clinique? Tu stii chloe? Este dulce. Iti plac asa?

evenstar
24.02.2008, 10:35:49
Clinique-Happy e fresh, putin fructat, are o aroma parca de piersica... E un parfum de vara, zic eu - oricum, toata lumea e innebunita dupa el, numai mie nu-mi spune nimic...
Light Blue e chiar foarte fresh, dar nu e sticla intreaga, am folosit cam o treime din ea...
Nu stiu cum e Chloe, dar pot sa merg sa-mi "bag nasul" in el... sau ne putem intalni la o cafea, sa ne "mirosim reciproc", daca vrei vreunul, ca esti din Bucuresti...

Mie imi plac parfumuri gen "miracle", Cacharel "Amor Amor", "noa" "promesse"... pe care lumea le considera dulci, dar nu sunt foarte tari...

issa
24.02.2008, 10:49:21
Clinique-Happy e fresh, putin fructat, are o aroma parca de piersica... E un parfum de vara, zic eu - oricum, toata lumea e innebunita dupa el, numai mie nu-mi spune nimic...
Light Blue e chiar foarte fresh, dar nu e sticla intreaga, am folosit cam o treime din ea...
Nu stiu cum e Chloe, dar pot sa merg sa-mi "bag nasul" in el... sau ne putem intalni la o cafea, sa ne "mirosim reciproc", daca vrei vreunul, ca esti din Bucuresti...

Mie imi plac parfumuri gen "miracle", Cacharel "Amor Amor", "noa" "promesse"... pe care lumea le considera dulci, dar nu sunt foarte tari...

Ok, ramane sa vorbim saptamana viitoare, daca ai drum pe langa un magazin, ar fi super, daca nu ramane sa ne "mirosim" reciproc;))

evenstar
24.02.2008, 11:14:18
Ok, ramane sa vorbim saptamana viitoare, daca ai drum pe langa un magazin, ar fi super, daca nu ramane sa ne "mirosim" reciproc;))
Eu sigur am drum maine... ;-) Vorbim. :)

Mugur
25.02.2008, 16:13:41
Mai fetelor, recapitulare: cine vrea Estee Lauder- Beautiful, Clinique - Happy, ambele varianta "Economy Pack" - adica la sticle de 100 ml, si un D&G - Light Blue consumat mai putin de o treime, sa dea o strigare... :D
Lol, pai de vrut... le-as vrea io, dar nu stiu ce vrei in schimb sau la ce bani le dai... Chiar m-ar incanta sa pui un pret pe ele, pentru ca eu nu am ce sa-ti dau la schimb.

ariadne
25.02.2008, 22:11:54
Fetelor, am si eu un Champs-Elysees-Guerlain la 100 ml din care m-am dat de vreo 3 ori si un White Diamonds-Elisabeth Taylor tot de 100 de ml, neinceput. Amandoua sunt primite cadou si nu imi plac. Le dau la schimb sau le vand la un pret mic mic.

oana99
27.02.2008, 10:07:49
Fetelor, am si eu un Champs-Elysees-Guerlain la 100 ml din care m-am dat de vreo 3 ori si un White Diamonds-Elisabeth Taylor tot de 100 de ml, neinceput. Amandoua sunt primite cadou si nu imi plac. Le dau la schimb sau le vand la un pret mic mic.

Ce preturi au? As fi interesata de amandoua:-p

ariadne
27.02.2008, 22:29:49
Pai ma gandeam sa dau Champs Elysees cu 130 si White Diamonds cu 70.

evenstar
27.02.2008, 22:38:49
Lol, pai de vrut... le-as vrea io, dar nu stiu ce vrei in schimb sau la ce bani le dai... Chiar m-ar incanta sa pui un pret pe ele, pentru ca eu nu am ce sa-ti dau la schimb.
Nu, nu le vand... nu sunt buna "comercianta" si nu mi se pare fair sa vand parfumuri primite... daca as fi dat bani pe ele, poate, dar nu vand cadouri din principiu... Mai bine le dau moka la randul meu si fac cuiva o bucurie ;-)...

Hanu
27.02.2008, 22:54:47
Vreau eu happy de la Clinique.
Pot sa iti dau @[email protected] de la Guerlain.
Este nou -nout , pufait o singura data sa vad cum miroase. Si este prea dulce pt mine.

Celalalt de la Lauder cum miroase?

issa
27.02.2008, 23:09:51
Eu sigur am drum maine... ;-) Vorbim. :)

Ai trecut prin magazine?

enjoythesilence
28.02.2008, 00:21:58
eu am un Champs-Elysees la 100 ml consumat un deget desi nujt cine s-a dat cu el :)) m-ar interesa cerutti 1881, infiniment (chopard), cool water, light blue, bvlgari rose essentielle, armani night...sau mai propuneti ca poate am uitat ceva ce-mi place :D

evenstar
28.02.2008, 08:00:57
Ai trecut prin magazine?

Da, dar nu aveau parfumul, ma mai duc azi intr-un alt magazin si vb dupa... tu ce parfum ai vrea?

oana99
28.02.2008, 11:08:01
Pai ma gandeam sa dau Champs Elysees cu 130 si White Diamonds cu 70.

In ce moneda?????:*

evenstar
28.02.2008, 18:02:16
Ai trecut prin magazine?

Am trecut, de n-as mai fi trecut! m-am umplut de nervi! (am povestit in alta parte de ce, asa vanzatoare nesimtita nu am mai vazut de mult!)
Din pacate, nici asta nu prea e genul meu... sorry!=((

ariadne
28.02.2008, 23:39:38
In ce moneda?????:*
Euroi$-)
Glumesc, in RON, bineinteles. Nu ma intind prea tare. pana la urma sunt parfumuri primite.

drika
29.02.2008, 19:12:25
Cate nume de parfumuri aici si cat negot...mi-ar placea sa fac si eu schimb dar nu am cu ce. Eu am doar un Versage care e consumat destul si un pierre cardin pour femme care imi place la nebunie cum miroase. Cand o sa cresc mare am sa revin. Pentru moment sunt la furat, dar e foarte tare topicul:)>-:)>-:)>-

evenstar
29.02.2008, 20:17:36
Cate nume de parfumuri aici si cat negot...mi-ar placea sa fac si eu schimb dar nu am cu ce. Eu am doar un Versage care e consumat destul si un pierre cardin pour femme care imi place la nebunie cum miroase. Cand o sa cresc mare am sa revin. Pentru moment sunt la furat, dar e foarte tare topicul:)>-:)>-:)>-

Da, chiar foarte tare, a fost foarte inspirata cea care l-a deschis, am "scapat" azi de doua dintre parfumuri, am lluat altele foarte faine la schimb - unul pe care-l miroseam mereu pe alte fete si nu mi l-as fi cumparat, ca e foarte... indraznet, dar in drum spre casa ma tot "adulmecam" incantata, si altul pe care l-am mai avut, s-a terminat, dar e usor, de vara, de "toata ziua"... Ma bucur ca s-a gandit cineva la asta, sper ca si fetele cu care am facut schimb sunt de aceeasi parere!;))

drika
29.02.2008, 20:20:34
Poi poate largim ideea de schimb pe schimb pe mai multe marfuri;;);;);;)

otilik
29.02.2008, 20:29:49
Poi poate largim ideea de schimb pe schimb pe mai multe marfuri;;);;);;)
:)) ar fi o idee buna...deci cine mai are lucruri prin casa pe care nu le foloseste si vrea sa scape de ele?eu ma gandesc.....:)

Lupoaika
03.03.2008, 13:49:43
Cineva interesat de "Ange ou demon" - Givenchy? Are 100 ml, l-am incercat de 2 ori dar... testerul a mirosit bine pe pielea mea iar parfumul m-a oripilat! Pt ca nu mi-am dat seama, ca tuta, ca initial fusesem data cu altceva si se amestecasera...:-w

iulia_conu
06.03.2008, 15:11:54
Foarte buna idee ati avut cu schimbul de parfumuri. Am si eu un CK IN2U de 50 ml, puffait de 2 ori, si un BULGARI OMNIA CRYSTALLINE tot la 50 ml, din care am folosit un pic mai mult, dar l-as da bucuroasa la schimb cu altceva, bineinteles la fel de folosit.
In alta ordine de idei, caut ( la schimb, de cumparat, cum o fi:-s ) un parfum pe care nu l-am gasit nicaieri la noi, si anume Cabochard, de la Gres. Daca stie cineva unde il pot gasi, ii raman super recunoscatoare.

RIKIDONE
06.03.2008, 22:16:50
Am si eu o caseta cu Organza (30 ml) + crema de corp si Rock'n Rose de la Valentino (sigilat). Le vrea cineva?

laura2007
10.03.2008, 13:03:16
Am si eu o caseta cu Organza (30 ml) + crema de corp si Rock'n Rose de la Valentino (sigilat). Le vrea cineva?
foarte tare topicul asta.
dau si eu nina ricci-Love in Paris(dar nu mai am decat vreo 20 de ml), si un versace.

bridget
14.03.2008, 10:11:23
ff tare topicul! eu am un opium la 50ml- editie de colectie primit de ziua mea de la iubi. am consumat cam 1 deget din el in speranta ca ma va prinde- de fapt ma ia o durere de cap de la el...
sunt dispusa sa si cumpar. :D daca aduce careva din duty free parfumele, anuntati-ma si pe mine!
violeta, organza nu vrei sa-l vinzi? mie-mi place ff mult, si l-as cumpara!

unicka
14.03.2008, 10:21:43
Daca vindeti parfumurile anuntati-ma si pe mine, sunt interesata.[-o<

denyssa
14.03.2008, 10:27:57
Daca vindeti parfumurile anuntati-ma si pe mine, sunt interesata.[-o<
subscriu...\:D/

oana99
14.03.2008, 10:31:02
subscriu...\:D/

Si eu subscriu:">

Brandy
14.03.2008, 11:38:49
Mai are cineva Dolce &Gabana Sicily?Pe mine m-ar interesa

happy_me
31.03.2008, 22:56:24
dau si eu nina ricci-Love in Paris(dar nu mai am decat vreo 20 de ml), si un versace.

mie imi place la nebunie nina ricci love in paris. as putea sa dau la schimb un britney spears fantasy tot cam de 20 ml. ce zici?

laura2007
01.04.2008, 00:34:10
mie imi place la nebunie nina ricci love in paris. as putea sa dau la schimb un britney spears fantasy tot cam de 20 ml. ce zici?

ce sa spun???ca nu imi place parfumul pe care il oferi...nu vreau a te superi.nu e pe gustul meu.

alex_torok
01.04.2008, 01:02:06
Pt Hanu care are un Insolence de la Guerlain sau Lupoaika cu Ange ou Demon Givenchy....ma intereseaza acestea si Sicily pt cine avea. Le vindeti sau cu schimbul?eu am un Thierry Mugler Angel sticla de 100 ml folosit putin cca 15ml??

anomis82
01.04.2008, 02:39:03
Foarte bun subiectul! =D>
Din pacate, eu nu am ce sa schimb pt ca parfumurile de care m-am plictisit sau nu mi-au placut, le-am dat.... sora-mea e tare norocoasa! ;)) ;)) ;))
Spor la schimb!
:*

oana99
01.04.2008, 11:29:29
Pt Hanu care are un Insolence de la Guerlain sau Lupoaika cu Ange ou Demon Givenchy....ma intereseaza acestea si Sicily pt cine avea. Le vindeti sau cu schimbul?eu am un Thierry Mugler Angel sticla de 100 ml folosit putin cca 15ml??

As fi interesata de Angel.Ce pret are?:*

happy_me
01.04.2008, 19:01:57
ce sa spun???ca nu imi place parfumul pe care il oferi...nu vreau a te superi.nu e pe gustul meu.

tocmai asta e si problema mea, l-am primit si se da mama cu el ca mie nu imi place, e prea dulce pt gusturile mele

Bea24
03.04.2008, 01:06:33
buna! are cineva "anais anais"-cacharel; j.lo; christian dior-"dune"; nina ricci-"nina"? problema este ca eu nu prea am ce sa dau la schimb. ma gandeam ca poate, cine le are, le vinde?! o:-) pupici.

Rochita mea e de vanzare.Poze in album.Pret negociabil.

gabrielabrb
03.04.2008, 16:58:04
Buna fetelor
Am si eu un Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night
Daca sunt doritoare...

oana99
03.04.2008, 17:02:33
Buna fetelor
Am si eu un Naomi Campbell- Cat Deluxe at Night
Daca sunt doritoare...

Cu ce pret il dai?E nou?>:D< :*

gabrielabrb
03.04.2008, 17:09:40
Cu ce pret il dai?E nou?>:D< :*
Este nou in sensul ca mi-am dat o singura data cu el, dar nu e sigilat.
Il dau cu 80 de ron...sau schimb cu ceva:)
Va pupic :*

filipcarol
08.04.2008, 15:22:02

mai ai happy heart?? e parfumul meu preferat si al meu se termina aproape.............am vazut ca mai vechi post-ul dar eu abia acum am gasit subiectul..

evenstar
03.05.2008, 18:58:46
mai ai happy heart?? e parfumul meu preferat si al meu se termina aproape.............am vazut ca mai vechi post-ul dar eu abia acum am gasit subiectul..

Nu-l mai am, l-am dat... cuiva care se bucura de el, din fericire! ;))

Am "dobandit" insa un D&G rosu (nu scrie nici un nume pe el, habar n-am cum il cheama:))) dar... nu-mi place... si tot asa, l-am deschis.... il vrea cineva?!:-s

Acesta este:

Denisa05
04.05.2008, 19:25:39
Cu cat il dai?:">

piersicuta
05.05.2008, 21:24:09

Am un D&G Light blue cam 40 si Aqua di Gio cam 50-60. iti dau Light Blue daca il vrei...

laura2007
05.05.2008, 23:54:53
Am un D&G Light blue cam 40 si Aqua di Gio cam 50-60. iti dau Light Blue daca il vrei...

pentru care din ele?

denyssa
06.05.2008, 08:33:44
eu vreau light blue...^:)^ cat ceri pe el?;;)

piersicuta
06.05.2008, 09:57:27
Deci dau DG pe love in paris

piersicuta
06.05.2008, 10:13:08
eu vreau light blue...^:)^ cat ceri pe el?;;)

nu prea pot sa cer ceva pe el, ca e o sticla de 100 in care a ramas mai putin de jumatate, asa ca nu stiu ce sa zic...

cami777
08.05.2008, 18:24:42
foarte tare subiectul! sunt dependenta de parfum :-"

elfisor
12.05.2008, 17:05:42
Obssesion de la CK.
Somebody?:)

evenstar
13.05.2008, 00:06:19
Obssesion de la CK.
Somebody?:)
Il dai sau il vrei?:-\

Denisa05
13.05.2008, 12:58:45
Mai dai D&G-ul? Il vreau eu...:">

corinutza79
13.05.2008, 14:13:57
Fetelor, sunt innebunita dupa parfumuri, din pacate nu am ce sa dau - cele pe care le am imi plac toate si chiar mi-ar mai trebui multe.
Insa mi-ati dat o idee formidabila cu subiectul asta. Am pe acasa tot felul de lucruri pe care le-am primit cu diverse ocazii si nu le folosesc. Unele nu le pot da pt ca au valoare sentimentala. Dar altele, care sunt de natura practica si zac nefolosite , unele nu au fost folosite niciodata, sau obiecte de decor care nu se asorteaza cu nimic de la noi din casa; n-ar fi mai frumos sa le ofer cuiva care le-ar folosi si care are nevoie de ele decat sa le tin eu in dulap? eu zic ca in felul asta nu as face un lucru incorect fata de persoanele care mi le-au dat si as putea sa mai decongestionez spatiul , la noi e casa mica... ce ziceti?

MeMyself
13.05.2008, 14:44:54
Cu ce ne incanti pana la urma? Ce ne oferi?:D

corinutza79
13.05.2008, 15:34:59
Cu ce ne incanti pana la urma? Ce ne oferi?:D

Am de gand sa fac inspectie pe acasa si sa imi fac o listutza!:>

denyssa
14.05.2008, 07:40:00
Am de gand sa fac inspectie pe acasa si sa imi fac o listutza!:>
=D> =D> de-abia asteptam..>:D<

elfisor
14.05.2008, 13:02:27
Il dau....:)Obssesion CK

Il dai sau il vrei?:-\

evenstar
14.05.2008, 13:20:42

Pe bani sau vrei ceva la schimb?

elfisor
14.05.2008, 18:10:30
Pe bani sau vrei ceva la schimb?

La schimb:)

xelonitsa
14.05.2008, 21:37:22
La schimb:)

obsession night?? e unul din parfumurile mele preferate !!!
am si eu un Chanel " chance" sigilat, parfum care nu-mi spune nimic absolut.Il vrea cineva?
IMI PLAC LA NEBUNIE:
- d & g "By",
- d & g "the one",
-j.p. gaultiere "classique"
-c.dior "dolce vita"
si un parfum pe care efectiv il ador si cu care m-am dat ani de zile este cel al lui Cristobal Balengiaga :"Cristobal "( for women)
Daca aveti ceva din astea anuntati-ma pls !!!

laura2007
14.05.2008, 22:27:49
am si eu un Chanel " chance" sigilat, parfum care nu-mi spune nimic absolut.Il vrea cineva?
IMI PLAC LA NEBUNIE:
- d & g "By",
- d & g "the one",
-c.dior "dolce vita"
si un parfum pe care efectiv il ador si cu care m-am dat ani de zile este cel al lui Cristobal Balengiaga :"Cristobal "( for women)

fetelor...
dau si eu un versace la 50 de ml(aproape plin),
noa perle- 30 ml
cerruti-1881 dar nu vreau decat fetelor din cluj, mures .....sau zalau.
ca nu imi merita sa trimit colet si nu prea am timp sa umblu pe la posta.

Parfumuri care imi plac:
nina ricci-love in paris
bvlgari-omnia
hugo boss-femine
nina ricci - premier jour

evenstar
20.05.2008, 21:43:51
un parfum pe care efectiv il ador si cu care m-am dat ani de zile este cel al lui Cristobal Balengiaga :"Cristobal "( for women)

Nu pot sa cred! Esti prima pe care o aud ca-i place Cristobal, eu am ramas "obsedata" de el, cred ca-i parfumul care mi-a placut cel mai mult in lumea asta! :x:x:x Si singurul pe care mi l-am cumparat singura, din leafa mea, din magazin:D Din pacate, nu l-am mai vazut de ani buni pe nicaieri...:((:((:((

Dau "jumate din imparatie" pe jumatate de sticluta, macar!:-p

calina
20.05.2008, 21:45:33
S-a schimbat vreun parfum pana acum?

evenstar
20.05.2008, 22:39:55
S-a schimbat vreun parfum pana acum?

Da, eu am schimbat chiar doua!;)) Un Clinique si un Estee Lauder pe Guerlain, respectiv Davidoff...;-)

elfisor
20.05.2008, 23:30:44
IMI PLAC LA NEBUNIE:
- d & g "By",
- d & g "the one",
-c.dior "dolce vita"

Nu e night e cel clasic lansat prin 86...
Dc iti place si asta....:-"

elfisor
27.05.2008, 15:02:43
Nu e night e cel clasic lansat prin 86...
Dc iti place si asta....:-"

nimeni? :-s

bridget
27.05.2008, 21:40:42
fetelor, mai am si eu un parfumel: 212 sexy se la carolina hererra. mi l-am luat din duty free pentru ca mi-a placut cum miroase, insa nu-l simt pe piele decat jumatate de ora. ceilalti il simt, insa eu nu. :(( si mi-am luat si 2:-L sticluta e de 30 ml si e apa de parfum.
ave pentru classique de la JPG.
mai are careva pe undeva putin good life de la davidoff? mor dupa acest parfum, insa nu am mai gasit nicaieri, si-am inteles ca nu se mai fabrica ^:)^

evenstar
28.05.2008, 21:40:37
nimeni? :-s

Pai, ce vrei pe el? Am un D&G rosu... :-?

ramo13
06.06.2008, 20:35:51
IMI PLAC LA NEBUNIE:
- d & g "By",
- d & g "the one",
-c.dior "dolce vita"
pai vreau eu Chanel-ul "Chance"...dar nu prea stiu ce as putea sa iti ofer....ca mai am un Bright Cristal de la Versace,dar mai e un pic SUB jumate....si un Omnia Cristaline Neinceput...dar nu mai am cutia la el.Nu-l vinzi?:D

elfisor
10.06.2008, 11:11:34
Pai, ce vrei pe el? Am un D&G rosu... :-?

D&G rosu...hmmm...o sa plec inr ecunaostere sa vad cum miroase:>

sunshine1981
10.06.2008, 19:02:35
Buna,

Tocmai ce mi am luat un Obssesion ca incepuse sa ma obsedeze:),insa a mai lua unul.Cat vrei pe el?
Fetelor,eu am un organza vreo 40ml din 100ml.Daca va intereseaza...

sunshine1981
10.06.2008, 19:03:26
IMI PLAC LA NEBUNIE:
- d & g "By",
- d & g "the one",
-c.dior "dolce vita"
Cat ai vrea pt Chance?Ca eu n am nimic sigilat de dat la schimb:(

zuzuzuzu
14.06.2008, 21:50:52
buna fetelor, am si eu niste parfume de ,dat la schimb:> CELINE DION -PARIS NIGHT-30 ml OPIUM-YVESSAINTLAURENT-50ml ANAIS ANAIS-CARCAREL-100ml KYLIE MINOGUE- sweet darling-30 ml Parfumurile care i-mi plac sunt: COCO CHANEL ,SI COCO CHANEL -MADEMOISELLE sau dak avetzi de vanzare^:)^

Bea24
15.06.2008, 00:01:05
buna fetelor, am si eu niste parfume de ,dat la schimb:> CELINE DION -PARIS NIGHT-30 ml OPIUM-YVESSAINTLAURENT-50ml ANAIS ANAIS-CARCAREL-100ml KYLIE MINOGUE- sweet darling-30 ml Parfumurile care i-mi plac sunt: COCO CHANEL ,SI COCO CHANEL -MADEMOISELLE sau dak avetzi de vanzare^:)^

Cu cat vinzi Anais Anais?

zuzuzuzu
15.06.2008, 13:22:58
Cu cat vinzi Anais Anais?
nu stiu cat sa cer pe el.....:-\ eu vreau sa il dau la schimb:*

Bea24
15.06.2008, 14:40:54
nu stiu cat sa cer pe el.....:-\ eu vreau sa il dau la schimb:*

Pacat....Pentru ca eu nu prea am ce sa ofer la schimb :(

Rochita mea este de vanzare.Poze in album.

zuzuzuzu
18.06.2008, 18:31:22
Pacat....Pentru ca eu nu prea am ce sa ofer la schimb :(

Rochita mea este de vanzare.Poze in album.
l-am dat pe un coco chanel 50 ml:*

Mulan
27.06.2008, 17:28:37
vindeti careva urmatoarele parfumuri? Amarige-Givenchy, Organza tot Givenchy, Chanel Chance. nu am nimic de dat la schimb :( cam toate parfumurile sunt aproape gata..
sa nu uit, amor amor-chacharel aveti de vanzare? e preferatul meu, dar si el e pe terminate..
edit. mi-am mai amintit unul care a inceput sa imi placa, poate il are cineva: amor de la kenzo, sticla roz
deci, are cineva vre-un parfum dintre cele enumerate?

bimmer4now
22.07.2008, 17:43:16
Am si eu de schimbat un XX- Hugo Boss de 100ml.
Mi l am cumparat eu, dar nu mi mai place deloc.. Doar de vreo 3-4 ori m am dat cu el..
A!! si mai am un Boss-Woman pe care l as schimba..e ca cel din poza...dar e de 50 ml.

Cine are ceva de oferit in schimb, astept pm. Mersi mult!

bridget
22.07.2008, 18:06:11
vindeti careva urmatoarele parfumuri? Amarige-Givenchy, Organza tot Givenchy, Chanel Chance. nu am nimic de dat la schimb :( cam toate parfumurile sunt aproape gata..
sa nu uit, amor amor-chacharel aveti de vanzare? e preferatul meu, dar si el e pe terminate..
edit. mi-am mai amintit unul care a inceput sa imi placa, poate il are cineva: amor de la kenzo, sticla roz
deci, are cineva vre-un parfum dintre cele enumerate?

am eu amour de la kenzo, l-am primit de ziua mea. insa as vrea sa-l dau la schimb. :) e de 50 ml, aproape nou.

xelonitsa
26.07.2008, 18:50:12
Nu pot sa cred! Esti prima pe care o aud ca-i place Cristobal, eu am ramas "obsedata" de el, cred ca-i parfumul care mi-a placut cel mai mult in lumea asta! :x:x:x Si singurul pe care mi l-am cumparat singura, din leafa mea, din magazin:D Din pacate, nu l-am mai vazut de ani buni pe nicaieri...:((:((:((

Dau "jumate din imparatie" pe jumatate de sticluta, macar!:-p
n-am mai intrat la topicul asta de o groaza de timp :-":-".Chiar sunt singura careia ii place Cristobal????#-o#-oPoate nu e cunoscut pe la noi, ce sa zic??Nu l-am vazut de ani de zile la noi si mie mi-l aducea cineva cadou, acum sa incerc la cumnatul meu, poate l-o gasi prin Spania.te anunt daca se gaseste acolo ;-);-)

byMara
27.07.2008, 00:02:46
Da cineva Silver Rain - La Prairie?

Mie imi plac toate parfumurile pe care le detin asa ca nu prea as da la schimb :-p ...mi le-am luat singurica dupa ce am testat zile in sir mai multe parfumuri si am disperat vanzatoarele :). Unele sunt pe terminate, altele sunt preferate si vreo 3 neincepute (sigilate si cat se poate de originale). Insa vedem noi cum ne intelegem. :)

Chiar imi place mult acest parfum.

cinezee
27.07.2008, 00:21:45
cristobal ..carei case /marci apartine :-\

xelonitsa
27.07.2008, 09:49:16
cristobal ..carei case /marci apartine :-\
am mai scris si-ntr-un mesaj anterior, Cristobal by Balenciaga.

marinusca
04.08.2008, 12:26:13
Am si eu un parfum care as vrea sa il schimb, l-am primit de ziua mea si nu e chiar ce imi place mie: D&G - LIGHT BLUE - 100 ml.
M-am dat cu el doar de 2 ori ca sa vad cum vine pe mine.

ungrasmic
07.08.2008, 14:41:15
Pan Ame de Patou sau Un amour de Patou de la Jean Patou aveti cumva? Il caut de ceva timp si nu gasesc si-mi place tare mult:-<

happyk
08.08.2008, 15:25:48
Am un Versace - Bright Crystal - 90 ml si un Elizabeth Arden 5th avenue EDP 125ml (ultimul este tester) le-am primit din afara de la un prieten, sticlele sunt aproape pline - am folosit doar cateva pufuri si nu sunt pe gustul meu. Daca este cineva interesat - le dau la schimb.

j_ulli_a
15.08.2008, 14:59:08
Eu am Ange ou Demon de la Givenchy...sticla este de 100 ml...il dau la schimb.Am folosit din parfum de cateva ori...iar in sticla cred ca mai sunt in jur de 75 ml.M-ar interesa Armani code,Silver Rain - La Prairie,Omnia-Bvulgari

j_ulli_a
15.08.2008, 15:13:32
pun poza ca se se vada mai bine cat parfum este in sticla ;;)

happyk
27.08.2008, 09:31:34
Am un Versace - Bright Crystal - 90 ml si un Elizabeth Arden 5th avenue EDP 125ml (ultimul este tester) le-am primit din afara de la un prieten, sticlele sunt aproape pline - am folosit doar cateva pufuri si nu sunt pe gustul meu.
Daca este cineva interesat - le dau la schimb sau le vand. Le vand ieftin. Voi posta si o poza cu parfumurile.

j_ulli_a
27.08.2008, 09:40:06
Am un Versace - Bright Crystal - 90 ml si un Elizabeth Arden 5th avenue EDP 125ml (ultimul este tester) le-am primit din afara de la un prieten, sticlele sunt aproape pline - am folosit doar cateva pufuri si nu sunt pe gustul meu.
Daca este cineva interesat - le dau la schimb sau le vand. Le vand ieftin. Voi posta si o poza cu parfumurile.
buna,ma intereseaza parfumul Versace...eu am la schimb Ange ou Demon,sau sa imi zici cati bani vrei pe el

dannas
27.08.2008, 13:02:40
l-am dat pe un coco chanel 50 ml:*

SUNT OF TOPIC DAR M-AM UITAT IN ALBUM SI VAD MAI MULTE ROCHITE:-\ SAU NU VAD BINE? LASA MI SI MIE IN PM MAI MULTE DETALII.M-AR INTERESA.:-p

happyk
28.08.2008, 15:30:52
buna,ma intereseaza parfumul Versace...eu am la schimb Ange ou Demon,sau sa imi zici cati bani vrei pe el

Il vand cu 130 ron. Pun si poza cu parfumul.

lauand
18.09.2008, 16:33:39
Buna
eu am un calvin klein.....de dat la schimb!!!!!!!
e Eternity- summer....e plin......ce ziceti?

lauand
18.09.2008, 16:37:50
avea cineva light blue-mai vrei sa-l dai????? [-o<
mie imi place tare mult ....il vreau eu!!!!!![-o<

anabella
21.09.2008, 15:24:07
vrea cineva un ultraviolet de la paco rabanne (30ml-EDP)? l-a luat sotul meu din mallorca, a crezut ca e de barbat dar e de dama, iar eu nu prea agreez mirosul.
e plin, m-am dat eu doar o data cu el (asa am ajuns la concluzia ca nu-mi place deloc :D )

SHERIDAN
22.09.2008, 00:45:42
mie imi plac aproape toate parfumurile de marca si originale armani versace,dior dar in special aste 2 imi plac

kisse
22.09.2008, 22:56:54
"vrea cineva un ultraviolet de la paco rabanne (30ml-EDP)? l-a luat sotul meu din mallorca, a crezut ca e de barbat dar e de dama, iar eu nu prea agreez mirosul."

Vreau eu parfumelul.;;)

Cu cat il dai? (sunt din Iasi)

anabella
22.09.2008, 23:20:59
Vreau eu parfumelul.;;)

Cu cat il dai? (sunt din Iasi)

tu cat dai pe el? zi-mi mai bine tu un pret care ti se pare ok, in conditiile in care m-am dat o singura data cu el, deci e 99,99% plin.
nu vreau sa zic eu un pret care sa para aiurea apoi
daca vrei raspunde-mi pe PM

kisse
23.09.2008, 16:52:55
Am pus PM anabella:">

anabella
24.09.2008, 18:43:14
parfumelul meu s-a dat, sper sa am si data viitoare la fel de mult noroc (o colega m-a rugat s-o ajut si pe ea sa dea unul)
asadar cand aflu toate detaliile revin aici

laura2007
24.09.2008, 18:50:23
parfumelul meu s-a dat, sper sa am si data viitoare la fel de mult noroc (o colega m-a rugat s-o ajut si pe ea sa dea unul)
asadar cand aflu toate detaliile revin aici

Are cineva Cinema de dat?Sau Laura Biagiotti?

anabella
24.09.2008, 22:14:02
colega mea parca are un Miss Dior Cherie, dar nu sunt sigura.
laura, eu una nu stiu pe nimeni care sa aiba parfumurile pe care le vrei tu.

laura2007
24.09.2008, 23:03:58
colega mea parca are un Miss Dior Cherie, dar nu sunt sigura.
laura, eu una nu stiu pe nimeni care sa aiba parfumurile pe care le vrei tu.

mai astept....
cinema apartine de yves saint laurent.
De la L Biagiotti imi place Roma, Venetia si Laura

laura2007
24.09.2008, 23:05:22
mai astept....
cinema apartine de yves saint laurent.
De la L Biagiotti imi place Roma, Venetia si Laura

Am de dat cerutti -cam 75 ml mi sunt
Donna Karran-cel verde -50 ml]

O sa ma uit ce mai am.

judie
05.10.2008, 14:43:20
Vand sau dau la schimb, depinde - Attraction- Lancome - 50 ml, de cateva ori folosit , Casmir - Chopard - 30 ml, folosit o data , Amarige - Givenchy - 50 ml, m-am dat de cateva ori. Pupici

happyk
06.10.2008, 08:12:24
Ma intereseaza casmir - chopard, pot sa iti dau la schimb Versace - Bright Crystal - 90 ml.

judie
06.10.2008, 08:36:00
^:)^ :-" Sorry dar e prea floral pt mine..l-am avut si l-am dat cadou . In plus, am uitat sa mentionez dar as face schimb doar cu persoane din acelasi oras pt a nu mai plati taxe de curier. Sper k nu te superi. Pupici !
PS: Optez pt parfumul meu de suflet Magie Noire- daca ar fi cel adus din SUA ar fi si mai cool !E mai tare acela;-)

lilisys
06.10.2008, 20:10:50
am si eu de dat la schimb My couture de la Givenchy, EDP 100, folosit foarte putin pt ca nu ma prea impac cu el :)

prefer Feminine D&G, Byblos, Gaultier 2, Chanel 5, dar sunt deschisa si la alte parfumuri daca imi plac

Margaritar
09.10.2008, 15:08:40
Are cineva de dat Noa Cacharel?

judie
09.10.2008, 15:36:42
Super tare Noa ! A fost primul meu parfum...avea cineva, uita-te prin pagini inapoi:-$ pupici !

laura2007
09.10.2008, 15:46:46
Are cineva de dat Noa Cacharel?

fetelor, mi-am cumparat cinema.imi place foarte mult, dar nu ma pot obisnui cu el.e prea tare pt mine.daca il vrea cineva.....
as vrea in schimb hugo boss femme, noa cacharel, sau poate veniti cu alte idei care mi plac.

Hanu
09.10.2008, 15:51:43
eu am noa cacharel nou-nout
dar nu stiu ce as vrea l-a schimb ptr ca am cam tot ce vreau
poate doar un coco mademoiselle de la chanel

laura2007
09.10.2008, 15:54:46

off...nu am coco chanel.cinema nu iti place?

Rucsy
15.10.2008, 15:13:23
Are cineva de vanzare un J'adore de la Christian Dior( apa de parfum) sau Gucci II( apa de parfum)?

lilisys
16.10.2008, 10:11:07
anuntul cu My Couture nu mai este valabil, are o noua stapana.

carmenushka
16.10.2008, 10:27:34
Un Sensi de la Armani nu vrei pe el?
L-am pufait o singura data. L-am lua pentru ca nu gasisem Sensi White Notes dar acum il am si doar cu el ma dau

theea
16.10.2008, 11:49:07
L-am pufait o singura data. L-am lua pentru ca nu gasisem Sensi White Notes dar acum il am si doar cu el ma dau

nu il vinzi sensi? e parfumul meu preferat, pls pls ;-)

katerinka
16.10.2008, 12:04:07
Am un Allure -Chanel de 35ml. E aproape neatins pt ca, desi imi place mult cum miroase si am mai avut si alta data, cand il dau pe mine nu mai vine bine, ma deranjeaza. Cred ca are legatura cu schimbarile hormonale din organism (am renuntat la pilule).
As vrea la schimb un parfum cu miros mai subtil, mai usor, mai fresh. N-am o idee anume, o sa ma mai uit prin magazine. Pana atunci astept propuneri.

P.S. Sensi a fost si parfumul meu preferat, dar am patit acelasi lucru cu el si am ramas cu o jumatate de sticluta pt ca nu mai pot sa-l dau pe mine.

bubuveselie
17.10.2008, 13:49:20
fetelor de dat la schimb nu am dar as vrea sa cumpar daca vreti sa le vindeti... COCO CHANEL - MADEMOISELLE
nina richi - nina
Ange ou demon - Givenchy

bejange
17.10.2008, 14:27:18
fetelor, dar un Yves Rocher - Muguet des Bois are cineva?
Il caut de ceva timp si nu il mai gasesc, il aveti vreuna de vanzare?
Nu am ce sa dau la schimb pentru ca tot ce am imi place.

neanu_amina
17.10.2008, 15:24:57
vinde cineva ange ou demon?imi trebuie urgent parfumul si la mine in oras nu-l gasesc:((

cgeorgianna
18.10.2008, 11:35:11
buna fetelor
am si eu un chanel allure EDP 50 ml neatins pentru ca mai am unul la fel ( a fost o incurcatura , eu vroiam chanel allure sensuelle, dar fratele meu a uitat de sensuelle din denumirea parfumului asa ca m-am trezit cu doua).
as vrea sa il schimb cu allure sensuelle sau cu J'adore de la Dior sau sa il vand daca e cineva interesat.
va pup

simonika
21.10.2008, 01:44:26
Am primit si iuby un Black Code-Armani dar nu e genul lui si Un Calvin Klein-Euphoria for men daca e cineva interesat...k le tin de 2luni degeaba...le dau la 90 ron bucata k si asa nu se da nimeni cu ele...:P

katerinka
21.10.2008, 04:14:21
De cat e Armani?

neanu_amina
21.10.2008, 12:32:48
Am primit si iuby un Black Code-Armani dar nu e genul lui si Un Calvin Klein-Euphoria for men daca e cineva interesat...k le tin de 2luni degeaba...le dau la 90 ron bucata k si asa nu se da nimeni cu ele...:P
kti ml are black code?:D

judie
22.10.2008, 11:50:48
Cred ca nu v-am inteles intrebarile despre ml la parfumul Black code...adik oricati ml ar avea cel al ei tot e mai ieftin la cat il da ea decat cele de pe piata pe care eu le-am vazut la 180 ron ! Nu stiati?:-p :)>-

bridget
22.10.2008, 11:51:40

vreau si eu black code-ul de la armani.
daca il mai ai, anunta-ma.

eu mai am un brit de la burberry de 30 ml, nou-nout si un estee lauder- pleasures - mi-am luat din duty free pachete de 2 parfumuri la fel, asa ca eu am deja o sticluta pe care-o folosesc.
cine vrea, schimb, dar nu stiu cu ce... poate un hot couture sau un cinema.

Hanu
22.10.2008, 12:06:18

nu stiu cum miroase sensi
daca nu este exagerat de dulce, cred ca ar merge.
oricum te tot amenint cu o intalnire de nu stiu cand
poate reusim sa bem si noi o cafea intr-un final
si atunci ne pufaim

Hanu
22.10.2008, 12:08:56
Am un Allure -Chanel de 35ml. E aproape neatins pt ca, desi imi place mult cum miroase si am mai avut si alta data, cand il dau pe mine nu mai vine bine, ma deranjeaza. Cred ca are legatura cu schimbarile hormonale din organism (am renuntat la pilule).
As vrea la schimb un parfum cu miros mai subtil, mai usor, mai fresh. N-am o idee anume, o sa ma mai uit prin magazine. Pana atunci astept propuneri.

P.S. Sensi a fost si parfumul meu preferat, dar am patit acelasi lucru cu el si am ramas cu o jumatate de sticluta pt ca nu mai pot sa-l dau pe mine.

vreau si eu allure
ma enerveaza ca am parfumul pentru par de la allure, dar nu am reusit sa imi iau pana acum parfumul.
eu ca si noi nu am decat dior-cherrie , laura biagiotti - emotion
mai am si un givenchy puternic rau de tot

ah si mai am un clinique - happy , luat de la evenstar, care este o treime consumat. e la vreo 100 ml

restul sunt de pastrat

Hanu
22.10.2008, 12:09:31
buna fetelor
am si eu un chanel allure EDP 50 ml neatins pentru ca mai am unul la fel ( a fost o incurcatura , eu vroiam chanel allure sensuelle, dar fratele meu a uitat de sensuelle din denumirea parfumului asa ca m-am trezit cu doua).
as vrea sa il schimb cu allure sensuelle sau cu J'adore de la Dior sau sa il vand daca e cineva interesat.
va pup

cat vrei pe allure?

simonika
23.10.2008, 14:50:05
Nu vrea nimeni un euphoria men-calvin klein??90ron...100ml ,fresh...

cgeorgianna
23.10.2008, 20:56:44
cat vrei pe allure?
l-a cumparat fratele meu din voiaj cu 90 usd, eu vreau 200 ron negociabil.

laura2007
23.10.2008, 21:04:27
fetelor, mi-am cumparat un parfum Cinema Yves Saint Laurent.Imi placea foarte mult, muream cand il simteam pe o prietena de-a mea.Dar mie nu mi se potriveste.M-am dat de 2 ori cu el.
Il vand cu 200 ron la 90 ml.L-as da l schimb, dar tocmai mi-am cumparat 3 parfumuri si momentan nu mai am nevoie de nici unul.

BRIGHT
28.10.2008, 23:06:52
Super topic =D>
Am un BVLGARI pour Femme si un DKNY DELICIOUS(consumat cam un sfert din ambele) le dau pe un Thierry Mugler Alien inceput

laura2007
28.10.2008, 23:49:37
fetelor, mi-am cumparat un parfum Cinema Yves Saint Laurent.Imi placea foarte mult, muream cand il simteam pe o prietena de-a mea.Dar mie nu mi se potriveste.M-am dat de 2 ori cu el.
Il vand cu 200 ron la 90 ml.L-as da l schimb, dar tocmai mi-am cumparat 3 parfumuri si momentan nu mai am nevoie de nici unul.

ee..nou.....chiar nu va place???:((

kisse
29.10.2008, 10:35:30
Stiu ca are o fetita un noa cacharel! Sunt interesata.

Il cumpar eu, si ma intereseaza un pret pe el.

Sper sa nu cer prea mult, dar mi-as dori inca un Victorias' Secret > Dream Angels, Heavenly (apa de parfum), macar unul mic mic de 15 ml.

Fetelor, daca aveti asa ceva astept oferte.;;)

verra3
29.10.2008, 10:55:13
cat costa in magazin parfumul?(de curiozitate,ca am primit unul si nu stiam cat poate fi)..poti sa-mi dai un pm cu pretul,te rog frumos

laura2007
29.10.2008, 11:45:29
cat costa in magazin parfumul?(de curiozitate,ca am primit unul si nu stiam cat poate fi)..poti sa-mi dai un pm cu pretul,te rog frumos

300 ron.eu mi l-am comandat de la cineva cu 292 ron

filipcarol
29.10.2008, 11:49:02
Super topic =D>
Am un BVLGARI pour Femme si un DKNY DELICIOUS(consumat cam un sfert din ambele) le dau pe un Thierry Mugler Alien inceput

dar pentru Delicious cat ceri?

simonika
02.11.2008, 11:13:18
Nu vrea nimeni un euphoria men de la clvin klein-nou in cutie la 100ml il dau la 100ron...

bebic07
07.11.2008, 12:30:05
Super topic =D>
am eu alien, dar nu il dau, am vrut doar sa iti spun ca ai super gusturi, eu sunt fan al acestei marci, am avut si angel si la fel de mult mi-a placut, acum am vrut sa incerc alien, si e absolut distinct

gabi30
13.11.2008, 12:49:42
Buna
eu am cumparat recent Amarige-Givenchy 100 ml EDT insa e prea puternic pentru mine si nu il pot purta.M-am dat decat de vreo 2 ori pana sa imi dau seama ca nu e ptr.mine.E cine interesat?
Gabi

miana
13.11.2008, 13:55:05
Buna
eu am cumparat recent Amarige-Givenchy 100 ml EDT insa e prea puternic pentru mine si nu il pot purta.M-am dat decat de vreo 2 ori pana sa imi dau seama ca nu e ptr.mine.E cine interesat?
Gabi

Buna !
Care este pretul parfumului?

bubuveselie
13.11.2008, 15:34:34
si pe mine ma intereseaza pretul parfumului...

gabi30
13.11.2008, 15:38:47
Buna.
As prefera un schimb sau zi-mi tu cat oferi sa nu prea sunt eu comercianta.
Gabi

delmo
13.11.2008, 16:06:11
Stiu ca are o fetita un noa cacharel! Sunt interesata.

Il cumpar eu, si ma intereseaza un pret pe el.

Sper sa nu cer prea mult, dar mi-as dori inca un Victorias' Secret > Dream Angels, Heavenly (apa de parfum), macar unul mic mic de 15 ml.

Fetelor, daca aveti asa ceva astept oferte.;;)
eu am avut cutia cu toata colectia Victorias Secret si chiar sapt trecuta i-am dat lu mama o parte! mi-au mai ramas 3 in set noi: Dream angels heavenly, very sexy si very sexy hot....problema e ca sunt de 7,5 ml....

judie
13.11.2008, 16:19:33
Le cumpar eu! Cat ceri pe ele? Astept Pm...pupici!

eu am avut cutia cu toata colectia Victorias Secret si chiar sapt trecuta i-am dat lu mama o parte! mi-au mai ramas 3 in set noi: Dream angels heavenly, very sexy si very sexy hot....problema e ca sunt de 7,5 ml....

gabi30
13.11.2008, 17:30:12
Uitandu-ma printre parfumurile mele am constatat ca folosesc foarte rar Chopard-Casmir , doar la ocazii.Mai am vreo 75 ml din sticla de 100.Este tester , fara capac.
Il vrea cineva la schimb cu ceva mai fresh?

Eu folosesc asa:
iarna [email protected] si Wish-Chopard(si Amarige il luasem in acest scop dar nu ma inteleg cu el)
vara Anais si Be Delicoius
primavara/toamna Nina-marul si Burbery-London
ocazii Casmir

Gabi

rocsi6666
13.11.2008, 19:35:58
vreau si eu allure
ma enerveaza ca am parfumul pentru par de la allure, dar nu am reusit sa imi iau pana acum parfumul.

ah si mai am un clinique - happy , luat de la evenstar, care este o treime consumat. e la vreo 100 ml

restul sunt de pastrat

buna, vreau eu happy! iti dau pm:)

delmo
13.11.2008, 19:41:13
pai nu am idee cat costa ....ca le-am primit....cat imi oferi pe ele sau poate altceva la schimb?

delmo
13.11.2008, 20:04:45
exact primele 3 le am din poza de mai jos!
deci 7.5 ml * 3= 22,5 ml m-am uitat pe siteul lor oficial si 7,5 ml vine 30 lei asta in afara de taxe care costa f mult! deci eu dau cu 30 lei buc (90 lei toate)>:D<

delmo
14.11.2008, 20:28:10
ti-am scris la topicul cu parfumuri.....daca te intereseaza da-mi un semn!pupici

evenstar
14.11.2008, 20:44:49
buna, vreau eu happy! iti dau pm:)

Moaaama, parfumul meu parca e piticul din Amelie! =)) Eu il luasem de la mama...;))

evenstar
14.11.2008, 20:45:41
Ca tot veni vorba: vrea cineva un Opium? si pe asta l-am primit, nu-mi place, l-am desfacut, il dau la schimb!

judie
14.11.2008, 22:21:00
Buna ! Azi am vazut mesajul, sper k nu e prea tarziu..iti dau pm..pupici !

deci 7.5 ml * 3= 22,5 ml m-am uitat pe siteul lor oficial si 7,5 ml vine 30 lei asta in afara de taxe care costa f mult! deci eu dau cu 30 lei buc (90 lei toate)>:D<

pucpuruc
14.11.2008, 23:45:10
pai nu am idee cat costa ....ca le-am primit....cat imi oferi pe ele sau poate altceva la schimb?

si eu sunt interesata de parfumuri!!!!!
cum pot sa intru in posesia lor???

pucpuruc
14.11.2008, 23:46:49

daca te intereseaza un cinema, Yves Saint Laurent, Adp, 100 ml, folosit o data....eu fac schimbul.

delmo
15.11.2008, 10:02:18
acum am vazut ca am scris gresit! deci din poza nu sunt primele 3 ci primele 2 si ultimul....al treilea nu il am:*

delmo
15.11.2008, 10:04:13
daca te intereseaza un cinema, Yves Saint Laurent, Adp, 100 ml, folosit o data....eu fac schimbul.
nu mai e valabil anuntul! imi pare rau!pupici

gaby66
16.11.2008, 08:33:13
Am cumparat un parfum Narciso Rodriguez fara sa-l testez si regret amarnic. Nu mi se potriveste deloc: e suav, prea suav pentru gustul meu. Mie imi plac parfumurile puternice gen Poeme de la Lancome, Casmir de la Chopard, Allure sensuelle de la Chanel. Fac schimb sau vand( l-am luat cu 250lei, il dau cu 200)

judie
16.11.2008, 11:19:19
Pe site-uri il gasesti la 165 ron...:-$

Am cumparat un parfum Narciso Rodriguez fara sa-l testez si regret amarnic. Nu mi se potriveste deloc: e suav, prea suav pentru gustul meu. Mie imi plac parfumurile puternice gen Poeme de la Lancome, Casmir de la Chopard, Allure sensuelle de la Chanel. Fac schimb sau vand( l-am luat cu 250lei, il dau cu 200)

evenstar
16.11.2008, 13:28:18
Am cumparat un parfum Narciso Rodriguez fara sa-l testez si regret amarnic. Nu mi se potriveste deloc: e suav, prea suav pentru gustul meu. Mie imi plac parfumurile puternice gen Poeme de la Lancome, Casmir de la Chopard, Allure sensuelle de la Chanel. Fac schimb sau vand( l-am luat cu 250lei, il dau cu 200)Opium de la YSL nu-ti place? E puternic...

judie
16.11.2008, 14:06:02
Dau spre schimb Amarige Givenchy 50 ml -m-am dat de 3 ori + crema de corp Amarige 200 ml - tot o idee consumata...avusesem pe vremuri o mostra si cand l-am vazut in magazin, le-am luat pe amandoua crezand ca imi vor aduce bucurie..cand colo , ce sa vad...nu mi se mai potrivesc deloc ! si am dat si o caruta de bani....Ca idee prefer Noa Cacharel, sau L'Instant de guerlain, ambele variantele mov...sau, sau..astept oferteeee !!!

Am si un Casmir Chopard - 30 ml desigilat, dat o data.....not my type dar primit cadou....nu e frumos sa il dau dar ocupa loc degeaba:-<
Am si Armani Mania - rozaliu asa, 50 ml, consumat un deget...nu il mai vreau !

pucpuruc
16.11.2008, 17:36:33

Cinema de la Yves Saint Laurent iti place?

gabi30
16.11.2008, 19:55:59
Buna !
Care este pretul parfumului?

Buna
il dau cu 150 roni
am mai incercat si azi ,mi-am dat 2 pufuri dar trebuie sa ma consolez , nu e ptr.mine:(
gabi

pucpuruc
18.11.2008, 23:03:46
Buna
il dau cu 150 roni
am mai incercat si azi ,mi-am dat 2 pufuri dar trebuie sa ma consolez , nu e ptr.mine:(
gabi

dau la schimb urmatoarele parfumuri:
versace woman:mai sunt in jur de 60 ml din 100
DKNY Be Delicious verde:50 de ml din 100
VICTORIA'S SECRET DREAM ANGELS DIVINE: sticla de 200ml din 250.

evenstar
18.11.2008, 23:20:48
VICTORIA'S SECRET DREAM ANGELS DIVINE: sticla de 200ml din 250.:O:O:O Se fac parfumuri la sfert de kil?

pucpuruc
18.11.2008, 23:26:10
:O:O:O Se fac parfumuri la sfert de kil?

se pare ca da.au fost a mei in state anul acesta si mi-a adus mama 3 de la victoria's secret.;-)

pucpuruc
19.11.2008, 01:12:52
se pare ca da.au fost a mei in state anul acesta si mi-a adus mama 3 de la victoria's secret.;-)

toata lumea doarme???:((

Hanu
23.11.2008, 23:26:07
dragelor, in sfarsit am facut ordine la parfumuri, si am cateva pe care vi le propun. Parfumurile sunt fie de vanzare , fie pentru schimb cu un singur parfum, Allure de la Chanel, in approx. aceleasi conditii cu parfurmul pe care il doriti la schimb.

1. Noa, Cacharel, 100ml, eau de toilette, sigilat, 150 Ron

Candia
23.11.2008, 23:43:38
Are cineva TOMMY girl?

mamuska
24.11.2008, 00:15:25
5. L'instant de Guerlain, Guerlain, 50ml eau de parfum + 75ml body lotion, neinceput in cutie, 250 Ton
6. Emotion, Laura Biagiotti, 50ml, eau de parfum, sigilat, 100 Ron

Hanu,pe acestea doua,rezerva-le pt mine!!! Le-ai cumparat de la noi,sau de afara??? Mai lasi ceva la pretul primului???? Crezi ca le poti pastra pt mine,pana la urmatoarea intalnire,sau daca nu se poate,cum le iau???? Ma gandeam ca e mai simplu la intalnire,asa nu alerg pe la curier....

Candia
24.11.2008, 00:29:07
l-am facut cadou acum 2 saptamani ca nu imi placea.....#-o
:( :( :(#-o

katerinka
24.11.2008, 00:45:25
dragelor, in sfarsit am facut ordine la parfumuri, si am cateva pe care vi le propun. Parfumurile sunt fie de vanzare , fie pentru schimb cu un singur parfum, Allure de la Chanel, in approx. aceleasi conditii cu parfurmul pe care il doriti la schimb.

Tre' sa-mi misc posteriorul pe la un magazin de parfumuri sa ma familiarizez cu parfumurile pe care le ai de dat. Si sa aleg unul pe care sa tranzactionez sticluta de Allure din dotarea proprie. :D

papusha
24.11.2008, 01:04:02
Fetele am si eu un parfum :D nefolosit
Este acesta: http://www.shopbot.com.au/pp-lotto-woman-by-lotto-50ml-price-117950.html

gabi30
24.11.2008, 08:14:23
toata lumea doarme???:((

Eu va citesc......Be delicious am si eu,Versace nu imi place si Victoria Secret habar nu am cum miroase

Eu am de dat la schimb sau vand Amarige-Givenchy 100 ml desigilat(pufait vreo 5 ml din el)-150roni si Chopard-Casmir(fara capac,tester,primit) sticla 100 ml (mai sunt vreo 75 ml)-100 roni

ancaaa
24.11.2008, 10:32:26
Pe mine m-ar interesa daca are cineva Givenchy - very irresistible...

flori_2002ro
24.11.2008, 16:41:46
Opium de la YSL nu-ti place? E puternic...

Cu cat il dai?Mersi!

katerinka
24.11.2008, 19:13:06
vreau si eu allure

restul sunt de pastrat

Hanule, ziceai ceva de un Givenchy la un moment dat. Am vazut ca nu l-ai scos la mezat. Care era?

Hanu
24.11.2008, 23:07:20
Hanu,pe acestea doua,rezerva-le pt mine!!! Le-ai cumparat de la noi,sau de afara??? Mai lasi ceva la pretul primului???? Crezi ca le poti pastra pt mine,pana la urmatoarea intalnire,sau daca nu se poate,cum le iau???? Ma gandeam ca e mai simplu la intalnire,asa nu alerg pe la curier....

mai dar ce nick ti-ai tras.
sunt cumparate de la noi, guerlain de la sephora, si biagiotti de la Privilege. La pret nu mai pot lasa.

Depinde cand are loc intalnirea. as vrea totusi sa fac pe mos craciun cu banutii luati.

poate totusi mai ai tu drum sau sotul prin bucuresti, sau vreo prietena.:*

Hanu
24.11.2008, 23:07:58
Hanule, ziceai ceva de un Givenchy la un moment dat. Am vazut ca nu l-ai scos la mezat. Care era?

da, stiu ca asa am zis dar m-am inselat. era vorba de guerlain, numai ca memoria mea era proasta. scuze >:D<

Brone
24.11.2008, 23:10:07
sunt cumparate de la noi, guerlain de la sephora, si biagiotti de la Privilege. La pret nu mai pot lasa.

Depinde cand are loc intalnirea. as vrea totusi sa fac pe mos craciun cu banutii luati.

Daca nu ajunge Alina in 2 sapt prin Buc..o sa i le duc eu ;-) Ma vad eu cu tine cumva :-p

Denisa05
25.11.2008, 09:48:22

1. Noa, Cacharel, 100ml, eau de toilette, sigilat, 150 Ron

Vreau eu Miss Dior si Samsara daca le mai ai. Te rog...[-o<

Hanu
25.11.2008, 10:18:41
Vreau eu Miss Dior si Samsara daca le mai ai. Te rog...[-o<

da, le mai am :D

mamuska
25.11.2008, 10:23:39
Daca nu ajunge Alina in 2 sapt prin Buc..o sa i le duc eu ;-) Ma vad eu cu tine cumva :-p
Cand vi???? Pe 5-6???

mamuska
25.11.2008, 10:25:36

Daca nu le vinzi pana cand vine, Brone,le poate lua ea...daca nu,asta e...ma gandeam ca mai lasi si tu la la pret daca le iau pe amandoua...

Brone
25.11.2008, 12:15:50
Cand vi???? Pe 5-6???

Pe 5 seara :)

mamuska
25.11.2008, 12:19:48
Pe 5 seara :)
Ok...pt ca urmatorul week-end suntem la Sibiu...asa ca pe 5 sunt acasa...sper ca ne vedem.. >:D< >:D< >:D<

Brone
25.11.2008, 12:38:05
Ok...pt ca urmatorul week-end suntem la Sibiu...asa ca pe 5 sunt acasa...sper ca ne vedem.. >:D< >:D< >:D<

Cu sigurantza.. dar vb la tel detaliile :*

filipcarol
26.11.2008, 10:41:10
fetelor, nu va plac parfumuile mele??:((:((

ba mie imi plac...mai ales DKNY...numai ca nu am bani :((

filipcarol
27.11.2008, 13:06:32
e 50 Ron.....o treime din pretul de magazin....:((

stiu ca e ieftin....dar am multe parfumuri si eu nu mai am serv...asa ca incercam sa taiem din cheltuieli...

filipcarol
27.11.2008, 22:01:04
sorry....daca nu cumpara nici o miresica DKNY pana in 15 dec ti-l fac cadou d Craciun.:D

:) Atunci o sa ma rog [-o<....dar culmea face ca azi chiar m-am angajat. oricum primul salariu o sa fie in ian...asa ca daca pana pe 10 ian chiar nu l-a luat nimeni il cumpar :D

cristina11
09.12.2008, 16:09:48
nu mai schimba nimeni parfumuri?
eu am un Paloma Picasso la 100 ml.

gabi30
09.12.2008, 21:07:06
Revin si eu,nu vrea nimeni Amarige?

pisoias
09.12.2008, 23:01:58
Revin si eu,nu vrea nimeni Amarige?

am si eu un paco rabane ultraviolet

niela
09.12.2008, 23:51:04
fetelor De Ce Nu Scrieti Si Preturile??
poate Le Vindeti Mai Repede Sau Macar Stie Lumea Cat Cereti Ca Sa Stie Daca Se Merita Sau Nu?
ca Poate Nu Toate Faceti Schimb?poate Le Si Vindeti Nu?

pisoias
10.12.2008, 00:06:51
fetelor De Ce Nu Scrieti Si Preturile??
poate Le Vindeti Mai Repede Sau Macar Stie Lumea Cat Cereti Ca Sa Stie Daca Se Merita Sau Nu?
ca Poate Nu Toate Faceti Schimb?poate Le Si Vindeti Nu?

eu vreau sa fac schimb.nu sa-l vand.

RUCKSI
10.12.2008, 11:17:38
am si eu un paco rabane ultraviolet

Immm...! Parfumul meu !;-) Ce ai vrea in schimb ?
Am un Tresor ( Lancome ) sau un Obsession ( C.Klein )....;;)

aryanna
10.12.2008, 18:56:46
fetelor are cineva pe aici hypnose de la lancome, sau hypnose sheer?