PDA

Versiunea completa : neurochirurg...

otilik
11.03.2008, 13:22:53
fetelor stiti vre-un neurochirurg in iasi?:-<

mitzura
11.03.2008, 14:09:55
Sunt cu siguranta o gramada!dar tu pt ce ai nevoie?...

biutzaxx
11.03.2008, 14:47:21

La spitalul de neurochirurgie sunt doctori foarte buni, profesori...

AnaM
12.03.2008, 00:10:53

Dr. Ianovici de la spitalul de Neurochirurgie din Tatarasi :)

Pot sa intreb ce s-a intamplat?

finica
12.03.2008, 08:57:19
Dr. Ianovici de la spitalul de Neurochirurgie din Tatarasi :)

Pot sa intreb ce s-a intamplat?

Da! Susțin și eu recomandarea cu prof. Ianovici, e foarte bun!

AUKA
12.03.2008, 09:28:27
Soacra mea a fost tratata, in urma unui atac vascular cerebral de prof. Felicia Stefanache si a fost ok. Eu am multi medici in familie si au recomandat-o. E sefa Clinicii de Neurologie de la spitalul din Tatarasi.

otilik
12.03.2008, 10:26:54
multumesc fetelor.am nevoie pentru un prieten.are probleme de sanatate si pana acum nici un tratament nu a avut efect asupra lui.are dureri foarte mari...si i-am zis sa vina in iasi,numai ca nu cunosc nici un doctor neurochirurg:*

eliana
12.03.2008, 20:28:54
multumesc fetelor.am nevoie pentru un prieten.are probleme de sanatate si pana acum nici un tratament nu a avut efect asupra lui.are dureri foarte mari...si i-am zis sa vina in iasi,numai ca nu cunosc nici un doctor neurochirurg:*

Ti-as recomanda sa-l vada intai un neurolog, si apoi daca e absolut necesar sa-l trimita la neurochirurgie. Chirurgii au obiceiul sa sara la operatie.... si stiu ce spun, sunt in bransa.
Daca vrei un neurolog foarte bun, mai putin ocupat si mai disponibil decat profesorii, ti-l recomand pe Dr. Baltag de la Spit. de Recuperare, si il gasesti si in Policlinica Nicolina.
Acuma depinde si de problema..... daca vrei, da-mi detalii pe PM si incerc sa te ajut.

cezara_is
17.03.2008, 10:45:45
Buna,urata problema dar ne lovim si de ce nu vrem.Profesorul Ianovici este f. bun,dar la problemele legate de coloana,este cam "scump",mie una nu-mi prea place de el.Va recomand pe prof.Poiata,lucreaza impreuna cu dr.Ziad(fac o echipa f.buna!).In momentele astea ,trebuie sa fii f. tare si culmea si nesimtita ,pentru a fi bagata in seama si pt.a urgenta lucrurile.Intreaba (pe soptite)prin spital,sunt tabere politice formate....dar la neurochirurgie Prof.Poiata va garantez ca este bun.Sanatate si multa putere!

adinac_ro
17.03.2008, 12:47:54
Buna,urata problema dar ne lovim si de ce nu vrem.Profesorul Ianovici este f. bun,dar la problemele legate de coloana,este cam "scump",mie una nu-mi prea place de el.Va recomand pe prof.Poiata,lucreaza impreuna cu dr.Ziad(fac o echipa f.buna!).In momentele astea ,trebuie sa fii f. tare si culmea si nesimtita ,pentru a fi bagata in seama si pt.a urgenta lucrurile.Intreaba (pe soptite)prin spital,sunt tabere politice formate....dar la neurochirurgie Prof.Poiata va garantez ca este bun.Sanatate si multa putere!

Intr-adevar are dreptate cezara. 100 % Poiata

MIHA74
19.03.2008, 11:07:17
Eu lucrez la medicina si iti propun 2 medici: Prof. Poeata sau Dr. Constantinescu Aurora de la Neuro Recuperare

cezara_is
01.04.2008, 00:16:53

oti,ce-ai rezolvat?in caz ca nu ai "intrare",da-mi un privat ca sa te ajut.

ioanacity
01.06.2009, 12:59:14
si eu recomand mai intai un neurolog si apoi un neurochirurg daca este cazul...doctorii mentinuti mai sus sunt f buni(ma refer la prof dr. ) o:-) succes si va doresc sa nu aveti nevoie niciodata de asa ceva;;)

leontitza
22.05.2010, 18:25:45
buna!unde pot sa merg si eu la un control pentru coloana,va rog recomandati-mi un dr bun.mi-a deviat f tare coloana in zona cervicala.multumesc

blick
26.08.2010, 16:37:22
Buna. Ma poate sfatui cineva cum sa ajung la dr. Constantinescu?

eliana
27.08.2010, 14:22:16

Daca e vorba de Aurora Constantinescu, o gasesti la sectia de Neurologie de la Spitalul de Recuperare. Si s-ar parea ca lucreaza si in privat: http://www.euromedicenter.ro/neurologie.html

lilium_rose
02.02.2012, 01:14:24

Ce-mi puteti spune de dr. Constantinescu?E ok?

eliana
02.02.2012, 16:19:30
Ce-mi puteti spune de dr. Constantinescu?E ok?
Care din ele, ca stiu cel putin 2.