Conversatia intre plisuk si carmen3105

6 Mesaje de la vizitatori

1. Buna! vroiam sa te intreb daca ti-ai mai gasit firma de decoratiuni. Eu am semnat cu Floral Couture din Suceava
  2. Carmen, eu am intrebat mai multe persoane despre ei, chiar si pe o fosta colega de facultate si mi-au zis toti numai de bine si ca iti face exact ceea ce vrei tu daca stii sa le explici bine
    Eu o sa emrg luna viitoare sa vb cu fetele, ti-am zis si daca imi fac un pret ok la ceea ce vreau eu, nici nu mai stau pe ganduri.
    Daca mai ai nevoie de ceva, pot sa te ajut cu cea mai mare placere
  3. Le-am telefonat acum..au zis ca deja au contracte incheiate pt la anul, dar pt data mea sunt liberi..astept sa imi trimita oferta de pret saptamana viitoare..ideea e ca am tot sunat la mai multe firme si...sunt total neseriosi..sper astia sa fie mai comunicativi si interesati..iti multumesc
  4. Buna, inca nu am vb cu ei despre nimic, merg luna viitoare pe la inceputul lunii
    Te anunt atunci si iti spun exact ce am vrut si cat m'a ajuns, ok?
    Daca vrei poti sa le dai un telefon fetelor si sa le intrebi cat te ajunge pe tine la ce iti doresti tu
  5. Sunt draguti..insa nu vad poze cu husele de scaune, mese..sa vad cum arata..ti au facut un pret, cam cat ajung? Nunta mea va fi in Roman - 17 mai
  6. Buna.
    Tu unde faci nunta?
    Firma se cheama Floral couture, e din Suceava, cauta pe facebook sau pe site: floralcouture.ro
    sa'mi zici daca ai vazut ceva ce iti place!
Arata mesajele vizitatorilor de la 1 la 6 din 6
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us