Conversatia intre Katiush si andraalexandra

3 Mesaje de la vizitatori

1. si eu sunt miniona : am 1,60 inaltime si tot 36 port la rochite si din pacate nici eu nu stau prea bine la bust, port 75 b la cupa( dupa marimile jolidon ). noi avem nunta in iulie la anul, asa ca nu m-am gandit exact la un buget, dar am inceput sa ma uit dupa rochite care deja au avut o posesoarea care a ales o rochie frumoasa si calitativa si care se gandeste sa se desparta de ea pentru un pret mai mic decat cel initial ( o reducere de 30/40/50 % din pretul initial )
  2. Buna

Multumesc de raspuns. Te mai sacai cu 2 intrebari : rochita este de vanzare? te-ai gandit la un pret?
    am vazut pretul initial 3.400 ron si pentru bugetul nostru este prea mult.

Felicitari si casa de piatra.
    O seara buna,
    Alexandra
  3. buna, am vazut pozele de la nunta ta si te deranjez cu o intrebare : de unde ti-ai cumparat rochia de mireasa si cat ai dat pe ea? si fundita neagra din jurul taliei? ai fost superba si m-ai inspirat si pe mine in alegerea florilor pt buchetul de mireasa...au fost bujori , asa-i? buchetul a fost superb !
    sper sa imi raspunzi si scuze daca am deranjat. Alexandra
Arata mesajele vizitatorilor de la 1 la 3 din 3
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us