Conversatia intre luiza si aaylyna

2 Mesaje de la vizitatori

1. Buna

Patronul respectiv s-a considerat jignit prin ceea ce ai scris. Am cosiderat ca exprimarea "om de nimic " o jignire. Ceea ce mi-ai scris tu cu "jigodia" este si mai rau . Din pacate nu am vazut. Poti te rog sa-mi dai un link? Nu cred ca este un limbaj care trebuie afisat pe forum si il voi edita.
    Multumesc pentru intelegere,

Luiza
  2. buna Luiza,

o singura intrebare am si te rog sa ma ajuti cu un raspuns.
    din mesajul meu, postat la "probleme la restaurante" a disparut o parte in care ma refeream la patron (este un om de nimic care nu-si asuma responsabilitatea ...etc). de ce consideri ca este jignire?
    ceva mai sus cineva spunea ceva de genul: "Intrebare: CE FEL DE JIGODIE ORDINARA SI VITA UMANA sau patron face asa ceva unor tineri cu 4 luni inainte de eveniment?" si acel post nu a fost considerat jignitor.
Arata mesajele vizitatorilor de la 1 la 2 din 2
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us