Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 42

Subiect: Luna de miere in Maroc

Inregistrat
    01.06.2007

Implicit Re: luna de miere in MAROC

m-ai convins , acolo ma duc;) din start fara dar si poate......abia astept
    ...daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci

Inregistrat
    05.01.2008

Implicit Dar Maroc?

Nu s-a gandit nimeni sa plece in Maroc?

Inregistrat
    10.06.2008

Implicit Re: Dar Maroc?

Citat Postat de topo Vezi mesajul
    Nu s-a gandit nimeni sa plece in Maroc?
    am fost eu dar nu in luna de miere acum 2 ani in vizita la o matusa sta in orasul fes.e super mie mi-a placut foarte mult traditiile lor orasul arhitectura totul.dar pt luna de miere nu stiu poate in statiuni poate casablanca ca am auzit ca e frumos.

Inregistrat
    10.06.2008

aaa si apropo chiar poti sa te imbraci cum vrei nu are nimeni treaba cu tine intr-adevar daca iesi cu o fustita de-o palma ai toate sansele sa te dezbrace din priviri ceilalti si inca ceva eu sunt fumatoare si am fumat o data pe strada ca nu mai aveam rabdare pana la o cafenea si toti intorceau capul se uitau stramb si femeile se minunau dar mie nu-mi pasa savuram....

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de 4499ELENUTA Vezi mesajul
    am fost eu dar nu in luna de miere acum 2 ani in vizita la o matusa sta in orasul fes.e super mie mi-a placut foarte mult traditiile lor orasul arhitectura totul.dar pt luna de miere nu stiu poate in statiuni poate casablanca ca am auzit ca e frumos.
    Noua nu ne-a placut casablanca deloc Era prea modern (in sens negativ), multe blocuri. Cladirile vechi erau distruse. Mizerie..
    Ne-au placut mult mai mult Fes, Marrakech, Essaouira , Azrou, Agadir

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de 4499ELENUTA Vezi mesajul
    aaa si apropo chiar poti sa te imbraci cum vrei nu are nimeni treaba cu tine intr-adevar daca iesi cu o fustita de-o palma ai toate sansele sa te dezbrace din priviri ceilalti si inca ceva eu sunt fumatoare si am fumat o data pe strada ca nu mai aveam rabdare pana la o cafenea si toti intorceau capul se uitau stramb si femeile se minunau dar mie nu-mi pasa savuram....
    Depinde de oras. In orasele mai mici si nu numai conteaza cum te imbraci. Nu te simti bine daca esti singura femeie pe strada in fusta mini si maiou Sau poate ca am fost eu prea sensibila. Cat am stat pe acolo, am avut fuste mai lungi, rochite, pantaloni de in In unele locuri nu te lasa sa intri daca esti prea dezbracat.
    Ultima editare de higgs : 20.08.2008 16:30:46

Inregistrat
    05.01.2008

imi doresc f mult un circuit in Maroc nu neaparat ca luna de miere ci pentru sufletul meu.
    as dori sa aflu pareri din partea celor ce au mai fost (caci agentiile iti pot vinde o imagine frumos ambalata);imi place sa fiu cat mai informata inainte de a lua o decizie.

Inregistrat
    10.06.2008

Citat Postat de higgs Vezi mesajul
    Noua nu ne-a placut casablanca deloc Era prea modern (in sens negativ), multe blocuri. Cladirile vechi erau distruse. Mizerie..
    Ne-au placut mult mai mult Fes, Marrakech, Essaouira , Azrou, Agadir

nu stiu cum este in casablanca nu am fost dar asa am auzit in fine mie mi-a zis matusa-mea care are 50 de ani deci poate e fain pt varsta a 3-a.İntr-adevar FES este frumos si mie mi-a placut mult

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us