Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 42

Subiect: Luna de miere in Maroc

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Luna de miere in Maroc

Dragele mele,
    imi doresc sa merg in luna de miere in maroc. Si sunt sfatuita ca nu este cea mai buna alternativa. Nu am inteles exact de ce. A mai fost cineva chiar si intr-un concediu? Astept orice fel de informatii.
    Va pup si multumesc,
    Valentina

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: luna de mire in MAROC

Si pe mine ma tenta ideea cu Marocul, imi place mult tara asta. Din cate am inteles, fiind tara araba, lucrurile nu sunt foarte placute pentru o femeie mai ales. Nu trebuie sa porti bluze sau fuste din care sa ti se vada vreun strop de piele, plus ca sunt localuri in care nu au voie femeile, iar in general, femeile sunt tratae inferior, si asa mai departe. Asa ca nu stiu daca e un loc bun tocmai pentru luna de miere, unde se presupune ca totul trebuie sa fie numai zahar si miere!
    Succes!

Implicit Re: luna de mire in MAROC

cit despre vestimentatie, am inteles doar moscheele au restrictii in sensul ca e bine sa ai fusta lunga ori pantaloni lungi si tricou cu mineca scurta (in cel mai rau caz).. nici la Vatican nu te primesc in sort si maieu si nici la noi in unele biserici, manastiri
    daca dragoste nu e, nimic nu e

http://new.photos.yahoo.com/cata_ms/album

Inregistrat
    25.01.2007

Implicit Re: luna de miere in MAROC

Salut...Am fost si eu in Maroc. Mi-a placut tare mult. Modul in care te imbraci e alegerea ta, insa in orasele mai micute te asigur ca nu o sa simti nevoia sa fii prea descoperita In orasele mari este ok. casablanca este moderna insa in acelasi timp nu o recomand ca destinatie turistica. Mie personal nu mi s-a parut interesanta. Am fost si in desert, a fost tare frumos.
    Eu as recomanda maroc ca destinatie turistica

M.

Inregistrat
    07.02.2005

Higgs in ce perioada a anului ai fost???
    Noi tocmai am renuntat la un sejur in Marrakech pt ca ne-au zis cei care au fost ca suntem nebuni daca mergem in luna august cand sunt peste 50 de grade si ca o sa stam numai in hotel!!! In sufletelul meu inca ma mai gandesc cum ar fi fost,dar deja ne-am vandut sejurul unui cuplu care merge in luna de miere...noi pana la urma am ales 4 zile la Madrid si 4 in Lisabona sper sa nu fiu dezamagita !

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de tizabela Vezi mesajul
    Higgs in ce perioada a anului ai fost???
    Noi tocmai am renuntat la un sejur in Marrakech pt ca ne-au zis cei care au fost ca suntem nebuni daca mergem in luna august cand sunt peste 50 de grade si ca o sa stam numai in hotel!!! In sufletelul meu inca ma mai gandesc cum ar fi fost,dar deja ne-am vandut sejurul unui cuplu care merge in luna de miere...noi pana la urma am ales 4 zile la Madrid si 4 in Lisabona sper sa nu fiu dezamagita !
    Noi am fost in septembrie pentru trei saptamani. A fost foarte frumos! Mi-a placut Marrakech foarte mult.
    Poate ca apuci sa mergi cu alta ocazie. Eu zic ca se merita.
    M.

Inregistrat
    01.06.2007

si pe mine ma tenteaza Marocul, Si Emiratele, mai mult emiratele.....imi spuneti si mie ceva despre ele?
    ...daca esti prost de mic, cand esti mare numa' te joci

Inregistrat
    13.10.2006

Citat Postat de deeelorene Vezi mesajul
    si pe mine ma tenteaza Marocul, Si Emiratele, mai mult emiratele.....imi spuneti si mie ceva despre ele?
    Am auzit ca este foarte frumos la Marrakech , si se pare ca sunt foarte multi turisti. Eu din pacate nu am ajuns inca acolo, dar cat am stat in Belgia am avut colegi care au facut excursii de studii acolo si au venit foarte incantati . Iar pozele pe care le-am vazut erau superbe. Si eu vreu sa merg acolo neaparat!

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us