Buna. Am facut eu anul trecut. Pretul unui meniu era intre 159-179 lei, in functie de pestele ales. Anul acesta am inteles ca s-au scumpit cu 10 lei. In meniu, pe langa mancare, sunt incluse urmatoarele: 1 l suc + 1 apa minerala/pers., 2 cafele/pers, alune, saratele. Pe langa acestea restaurantul ne-a oferit casa de dar, numerele de pe mese, aranjamentul de pe mese (nu floral, noi am avut pene de strut dar puteam alege intre mai multe chestii), balonase de sapun in timpul valsului, paharele mirilor (noi le-am avut pe ale noastre). Ne-au pus la dispozitie si un cal negru pentru fotografii, foarte bland si frumos Restaurantul este renovat de curand, de maxim 2 ani, si arata foarte bine. Totul este alb ceea ce da foarte bine in fotografii. Toti invitatii au spus numai lucruri bune despre restaurant, in special cei care nu il mai vazusera inainte. La capitolul mancare parerea mea este ca mai au de lucrat. La noi nu prea a corespuns mancarea de pe farfurii cu ceea ce optasem noi. Daca as da timpul inapoi m-as gandi de doua ori inainte sa aleg Izabel.