Rezultatele sondajului: cum preferi lumanarile de cununie?

Voturi
580. Nu poți vota în acest sondaj
  • clasice, decorate cu flori

529 91,21%
  • fara flori, cu model deja desenat pe lumanari

51 8,79%
Pagina 1 din 350 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2800

Subiect: Poze si discutii lumanari pentru cununie

Inregistrat
    05.06.2006

Smile Poze si discutii lumanari pentru cununie

Nu am vazut sa mai fie un subiect de genul asta...

Si pe mine tare m-ar interesa daca am reusi sa facem un adevarat album cu poze de lumanari de nasi... ca sa stim ce sa alegem la NUNTA!!!

Si pentru unii nu mai e chiar asa mult timp!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

mie imi plac cele cu miniroze si santini ...mai caut si daca gasesc ceva dragut postez
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

am si eu cateva:

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Preferata mea...

Vreau lumanari exotice, tocmai pt ca nu se potrivesc cu tema aleasa.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

daca ar fi dupa mine as lua niste lumari mici ca de botez.. sa fie niste lumanri finute.. oricum o sa caut niste lumanari facute din ceara naturala alea mai maro..

Inregistrat
    07.02.2005

Wink lumanari mici

Citat Postat de valen
    daca ar fi dupa mine as lua niste lumari mici ca de botez.. sa fie niste lumanri finute.. oricum o sa caut niste lumanari facute din ceara naturala alea mai maro..
    Uite-te in albumul meu ce lumanari ne-am luat noi. nu sunt f lungi si sunt jumatate de ceara si jumatate din sticla cu gel in ea si cu ceva spice, prostii de genul asta. mie mi-au placut la nebunie. pe ele nu mai vin prinse flori ca nu merg, poate o fontita. si le vor tine copii.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Nici eu, e foarte ingenioasa, dar eu totusi nu as putea sa renunt la flori, mi se pare prea ... nu stiu "goala", "simpla", nu gasesc exact cuvantul!

Nu ar trebui sa fie ca in buchetul miresei ?!

Uite un exemplu, in poza mirii tin lumanarile, iar tipa in rosu tine buchetul miresei, si sunt identite aranjamentele florale!
    Ultima editare de Kalini : 27.09.2009 15:16:14 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de alinta
    Nici eu, e foarte ingenioasa, dar eu totusi nu as putea sa renunt la flori, mi se pare prea ... nu stiu "goala", "simpla", nu gasesc exact cuvantul!
    Mda... si eu tot cu flori vreau...dar sincer nu m-am decis exact ce flori vreau sau cum sa fie... si deja ar trebui sa ma gandesc

Citat Postat de alinta
    Nu ar trebui sa fie ca in buchetul miresei ?!
    Ba da... cat de cat... desi nu este obligatoriu!!! Dar eu asa as vrea... numai ca nici buchetul nu stiu exact cum vreau sa fie!!!

Citat Postat de alinta
    Uite un exemplu, in poza mirii tin lumanarile, iar tipa in rosu tine buchetul miresei, si sunt identite aranjamentele florale!
    Da...aranjamentele sunt frumoase... dar mie mi se par totusi cam scurte lumanarile! :P
    Ultima editare de Kalini : 27.09.2009 15:17:03 Motiv: se putea edita mesajul

Pagina 1 din 350 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us