Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 138

Subiect: Chirurgia plastica

Post Chirurgia plastica

Buna fetelor m-am gandit la acest subiect pentru ca imi doresc sa stiu voi ce credeti despre operatile pt marirea sanilor. Este o necesitate sa imbunatatim ce ne-a lasat mama natura?
    Eu una imi doresc o astfel de operatie dar un imi place ideea de a ma opera, pt un moft (sunt si pro si contra).

Inregistrat
    16.11.2007

Implicit Re: Implant mamar... pro si contra?

Citat Postat de jubilica Vezi mesajul
    Buna fetelor m-am gandit la acest subiect pentru ca imi doresc sa stiu voi ce credeti despre operatile pt marirea sanilor. Este o necesitate sa imbunatatim ce ne-a lasat mama natura?
    Eu una imi doresc o astfel de operatie dar un imi place ideea de a ma opera, pt un moft (sunt si pro si contra).
    Sa-ti spun sincer.....si eu mor de ciuda cand vad cate decoltee aoleu ma bag in boala....dar eu sincer nu te sfatuiesc.....n-ai idee cata durere....si sunt cazuri in care se opereaza de vreo 4-5 ori ca sa iasa bine operatia....si cunosc o persoana care si le-a scos nu mai suporta....
    Si sa-ti zic un secret? Eu eram cam plata....si cu reflexo-terapie mi-a mia dat drumu la san....bine eu aveam si multe nodule si cu deminuirea lor sanul a mai crescut
    Eu zic ca nu se merita 3-4 mii de euro....chiar am auzit si de 5-6 mii in alte tari.....pentru o durere insuportabila.....
    Sunt contra 99 %

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Citat Postat de papusha Vezi mesajul
    Sa-ti spun sincer.....si eu mor de ciuda cand vad cate decoltee aoleu ma bag in boala....dar eu sincer nu te sfatuiesc.....n-ai idee cata durere....si sunt cazuri in care se opereaza de vreo 4-5 ori ca sa iasa bine operatia....si cunosc o persoana care si le-a scos nu mai suporta....
    Si sa-ti zic un secret? Eu eram cam plata....si cu reflexo-terapie mi-a mia dat drumu la san....bine eu aveam si multe nodule si cu deminuirea lor sanul a mai crescut
    Eu zic ca nu se merita 3-4 mii de euro....chiar am auzit si de 5-6 mii in alte tari.....pentru o durere insuportabila.....
    Sunt contra 99 %
    Acum citeam cate ceva pe forumul despre anticonceptionale chiar am citit mesajul tau legat de noduli. Ma bucur ca ai gasit o solutie pt noduli.

Inregistrat
    16.11.2007

Acum citeam cate ceva pe forumul despre anticonceptionale chiar am citit mesajul tau legat de noduli. Ma bucur ca ai gasit o solutie pt noduli.
    Da...am gasit...dar tot mai am....dar macar nu mai este tare ca piatra sanul
    Eu am auzit ca din cauza acestor noduli nu creste sanul....si sincer m-am si convins.....vazand cu ochii mei cum creste sanul daca nu mai ai noduli....bine acum cred ca sunt cazuri si cazuri.....
    Pana la urma ai vrea sa faci acest pas?Sau ai renuntat la acest gand?

Semnati petitia: http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/ acordati copiilor abandonati dreptul de a trai intr o familie

Inregistrat
    03.01.2007

eu una nu te sfatuiesc.sunt contra

Citat Postat de papusha Vezi mesajul
    Da...am gasit...dar tot mai am....dar macar nu mai este tare ca piatra sanul
    Eu am auzit ca din cauza acestor noduli nu creste sanul....si sincer m-am si convins.....vazand cu ochii mei cum creste sanul daca nu mai ai noduli....bine acum cred ca sunt cazuri si cazuri.....
    Pana la urma ai vrea sa faci acest pas?Sau ai renuntat la acest gand?
    Te rog si eu ceva.Ai avut noduli sau chisturi?Eu am chisturi si ma intrebam daca ai putea sa-mi spui si mie unde ti-ai facut acel tratament si cam cat costa (noi in general avem idei preconcepute cum ca un tetapeut costa tare mult). Eu am descoperitchisturile acum un an , iar dupa tratament medicamentos anul acesta am descoperit ca am si la celalalt san iar vechile chisturi s-au inmultit. asta ca sa nu-ti mai spun ca nu mai am voie la soare niciodata (asta mi-a spus medicul ,iar marea si soarele erau o mare placere pentru mine).Si cand ma gandesc ca inainte i-mi doream si eu implanturi...acum nu mai este posibil si sincer nici nu as mai face asa ceva dupa ce am vazut cam ce probleme i-ti pot face acestea. spun asta pentru ca, dupa ce am aflat de problemele mele, m-am informat mult mai mult.

Inregistrat
    02.02.2008

Fetelor, nu va inghesuiti la operatie. Mai asteptati...mie mi-au mai crescut sanii odata cu sarcina si cu alaptarea.

Inregistrat
    29.08.2006

necesitate??? nu i-as spune asa....
    eu sunt pro daca as fi avut nevoie, mi-as fi facut.

Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us