Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 71

Subiect: Solicit ajutor pentru GRAITOR

Inregistrat
    09.02.2008

Implicit Solicit ajutor pentru GRAITOR

Datorita faptului ca in zona Bihorului GRAITORUL este cel care insoteste alaiul mirelui si CERE mireasa.
    Partea nasoala este ca unii au o "poezie" cam lacrimogena si mi se pare stupid ca la nunta mea sa se planga. HELLO nu merg de pe paman doar imi fac familia mea.
    Am vorbit cu un GRAITOR insa e ocupat cica trebuia sa ma trezesc mai repede.LOL
    A fost nevoie de relatii la primarie, biserica acum si la GRAITOR CARE TINE UN SPEACH DE max 15 min trebuie sa am relatii?
    Nu sunt de acord cu acest obicei insa daca suntem by romania atunci sa avem obiceiuri romanesti .

Va rog cele care nu au nunta in 07.06.08 si stiu GRAITOR din Oradea sa-mi dea numarul de telefon.

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: Solicit ajutor pentru GRAITOR

Citat Postat de YOYOB Vezi mesajul
    Datorita faptului ca in zona Bihorului GRAITORUL este cel care insoteste alaiul mirelui si CERE mireasa.
    Partea nasoala este ca unii au o "poezie" cam lacrimogena si mi se pare stupid ca la nunta mea sa se planga. HELLO nu merg de pe paman doar imi fac familia mea.
    Am vorbit cu un GRAITOR insa e ocupat cica trebuia sa ma trezesc mai repede.LOL
    A fost nevoie de relatii la primarie, biserica acum si la GRAITOR CARE TINE UN SPEACH DE max 15 min trebuie sa am relatii?
    Nu sunt de acord cu acest obicei insa daca suntem by romania atunci sa avem obiceiuri romanesti .

Va rog cele care nu au nunta in 07.06.08 si stiu GRAITOR din Oradea sa-mi dea numarul de telefon.
    eu pot doar sa-ti spun cum a fost la mine. nu am avut graitor "tocmit" ca sa zic asa, graitor a fost un prieten de-al nostru care stia cum sta treaba cu cerutul miresei si etc si le-am spus cat se poate de clar ca nu vreau nimic lacrimogen.
    desi pana la urma tot au fost lacrimi dar de la prea mult ras.au dat-o pe gluma graitorul si cel de la care m-a cerut de s-au prapadit invitatii. mie mi-a placut si a fost asa mai scos din tipar.