Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011
Rezultate de la 81 la 83 din 83

Subiect: apartamente constanta vanzare/credite

Smile Re: apartamente constanta vanzare/credite

Citat Postat de gabriela_mariana Vezi mesajul
    Stiu pe cineva in Valu care vinde o casa cu 50.000 nu stiu exact cate camere are dar terenulare in jur de 300 de mp. Deci probabil e aici sunt preturile
    eu as vrea sa inteleg de ce sunt preturile atat de mari la Valu....noi ne-am luat casa cu 30 de mii(acum sunt 35) in Lumina ,tot 300 mp si cu gaze!din cate stiu eu la valu nu sunt gaze si alternativa e centrala cu lemne sau pe curent...nici una chiar confortabila...

Inregistrat
    08.04.2010

Implicit Re: apartamente constanta vanzare/credite

Buna seara,
    Fetelor stiti cumva vreo firma de mobila sau tamplar priceput care lucreaza mese de lemn sau pal extensibile dar sa fie solide pt bucatarie?
    Am nevoie sa-mi fac o masa pe comanda, pentru spatiul din bucatarie, dar in aceleasi timp o vreau si extensibila s-o scot in living cand am musafiri.
    Multumesc

Inregistrat
    30.04.2010

Implicit Re: apartamente constanta vanzare/credite

Buna seara!
    Vroiam sa intreb daca este cineva sau daca cunoasteti pe cineva care vinde un apartament cu 2 sau 3 camere in Constanta. As dori sa il cumpar direct de la persoana si nu prin agentie imobiliara. Ms

Pagina 11 din 11 PrimulPrimul ... 91011

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us