Pagina 2 din 31 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 243

Subiect: Perdea de lumini

Inregistrat
    14.08.2006

Implicit Re: Voal luminos

Ioana, oare sa fie vorba despre aceasi perdea de lumini folosita la nunti, sau despre instalatie de pom tip perdea?
    Si eu sunt din Cluj si as dori daca nu te deranjeaza sa imi dai si mie unele detalii pe privat, sau cum doresti!
    Iti multumesc tare mult.

Inregistrat
    23.07.2006

Eu am apelat la o firma. E adevarat ca si eu numai din auzite stiu ca e acelasi lucru cu perdeaua de craciun, oricum nu poate fi ceva foarte diferit, atata doar ca iti mai trebuie un voal sau ceva tip de material transparent sa o acoperi ca sa aiba efectul din pozele care le-am vazut si eu la alte aranjamente.
    Firma cand am sunat nu parea surprinsa de cererea mea, decat ca doamnisoara cu care am vorbit a spus ca seful ei e plecat in concediu si numai el poate face comanda. Au mai multe dimensiuni, eu am vrut-o pe cea mai mare ca sa o pun in spatele mesei mirilor dar au si mai mici. Spune-mi ce rezolvi ... eu alta firma in cluj nu cunosc. Numai bine.
    Ultima editare de mam : 09.12.2006 19:10:20

Inregistrat
    14.08.2006

Ioana, am incercat in Google, "Dablerom" dar nu am gasit nimic asemanator unei firme de decoratii, ci mai degraba alte minunatii.
    crezi ca ai putea sa-mi dai link direct ca sa pot vedea si eu catalogul de care ziceai?
    Inca ma tot gandesc cum sa pot improviza si eu cu acele luminite, ca imi pere cam scump sa cumparam atatia metri de voal luminos. Am gazut pe siteul firmei 'gala 10' http://www.gala10.ro/ niste aranjamente deosebite din perdea de lumini. (firma e din cluj), si azi merg sa vad ce si cum.
    Va anunt ce rezolv.
    Chiar oare cum ar atata instalatie de pom cu beculete albe pe sub fata de masa. Sau in spatele mesei?... Trebuie sa incerc, poate da bine, nu? Voi ce ziceti?

Inregistrat
    23.07.2006

e o firma de tot felul de electrice inclusiv instalatii de craciun ... eu am scris situl lor dar cred ca e considerata reclama si nu poti vedea ce am scris. e pur si simplu cu punct com la sfarsit ... sper sa nu se stearga si asta.
    Eu la Gala 10 am fost acum cateva luni, e in Marasti, e foarte draguta tipa de acolo dar mie mi-a facut o oferta de vreo 30 milioane care nu includea prea multe lucruri ... cu toate ce le vroiam eu ieseam cam la 50 milioane si mi s-a parut scump. ei sunt de departe cei mai bine dotati si chiar si cei mai creativi, am mai fost si la euromariaj si la magic party planner ... cei mai ieftini sunt euromariaj (la republica). Eu am o prietena care are florarie si la mine ea o sa se ocupe de tot ce inseamna flori. in rest trebuie sa fac eu chestii gen perdeaua luminoasta si alte briz brizuri pe mese ... huse la scaune are restaurantul (contra cost). Unde face fratele tau nunta si cand?
    Oricum daca iti poti permite cei de la Gala 10 fac aranjamente minunate.
    Astept vesti. Pe curand.
    Ultima editare de mam : 09.12.2006 19:11:56

Inregistrat
    04.07.2006

si noi o sa avem perdea de lumini. M-am hotarat s-o pun la geamurile din restaurant, cred k acolo ii sta cel mai bine. Despre pretul ei nu stiu ce sa iti spun pentru k mi-o aduc cei de la firma care se ocupa de nunta noastra!
    Oricum da foarte bine, am mai vazut!!! E de mare efect!

Inregistrat
    14.08.2006

Am vazut acea perdea de care spuneai de la Dablerom. E de fapt instalatie de brad dar cred ca in spatele unui alt meterial va arata bine. M-as incumeta sa comand si eu una sa vad cum arata.
    Aranjamentele in sala, vor fi facute de catre mine.
    Nu as avea nevoie de firma organizatoare in acest scop.
    Fratele meu are nunta pe 22 octombrie la hotel/restaurant Napoca.

Inregistrat
    07.02.2005

eu am facut un test acasa cu un cablu luminos....daca-l infasori in tull sau organza ai un superefect....
    spor la pregatiri
    vladutz cel inaltutz!!!

Inregistrat
    02.06.2006

salut.. si eu cred ca e de efect sa pui o instalatie cu beculete albe pe sub fusta mesei...e in fond acelasi lucru, numai ca o montezi tu si costa mai putin

Pagina 2 din 31 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us