Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 18

Subiect: Petrecera burlacitelor

Inregistrat
    12.01.2009

Implicit Re: Petrecera burlacitelor

Citat Postat de Jackie Vezi mesajul
    Chiar nu stie nimeni nici un stripper...sau nu exista in cj?!
    buna fetelor!!!
    sunt si eu din cluj, si m-ar interesa si pe mine unde gasesc in cj stripper, si mai ales la pret acceptabil. eu am de organiat petrecerea pentru iunie, dar vreau sa ma interesez din timp, pentru ca sa fie totul SUPER

Inregistrat
    23.10.2008

Cum te mai poti distra ca si burlacita in afara de petrecerea cu stripperi, incat sa fie ceva inedit?

Inregistrat
    24.07.2008

O idee trasnita peste care am dat... decat sa aducem un stripper putem aduce o stiptueza si sa ne invete ceva dansuri exotice...

ce surpriza i-am face iubitelului cand ne-am dezbraca in stil de streptease

Inregistrat
    24.07.2008

sau putem rememora anii de liceu cand ne intalneam cu prietenele acasa la o barfa, o galetusa de inghetata, o groaza de cocktailuri (retete sunt destule, asa ca ne putem descurca) si ce alte nebunii ne mai amintim ca faceam cand eram intre fete si cu parintii plecati de acasa

Dar cu grija la inghetata sa nu punem la loc tot ce-am dat jos

Inregistrat
    23.10.2008

Wink Re: Petrecera burlacitelor

Citat Postat de alexalia Vezi mesajul
    O idee trasnita peste care am dat... decat sa aducem un stripper putem aduce o stiptueza si sa ne invete ceva dansuri exotice...

ce surpriza i-am face iubitelului cand ne-am dezbraca in stil de streptease
    Hehe imi place ideea asta sau eventual o tipa ce danseaza din buric. Dar de ce sa ne gandim la baieti tocmai in ziua in care putem uita de ei? Ca eu nu cred ca de petrecerea burlacilor ar face ceva folositor pt noi..

Inregistrat
    24.07.2008

Am fost azi noapte la petrecerea burlacitelor a nasei mele....

fetelor, ingredientele unei petreceri de succes, cateva fete care vor sa se distreze pe cinste, niste jack sau JB cu cola/pepsi si muzica buna. A fost super fain. Si am fost in Obsession avand in vedere ca lunea e seara retro.... acuma nu's toate piesele chiar oldies, dar a fost super fain.

urmeaza si petrecerile voastre so keep us posted

Inregistrat
    14.02.2009

Citat Postat de alexalia Vezi mesajul
    Am fost azi noapte la petrecerea burlacitelor a nasei mele....

fetelor, ingredientele unei petreceri de succes, cateva fete care vor sa se distreze pe cinste, niste jack sau JB cu cola/pepsi si muzica buna. A fost super fain. Si am fost in Obsession avand in vedere ca lunea e seara retro.... acuma nu's toate piesele chiar oldies, dar a fost super fain.

urmeaza si petrecerile voastre so keep us posted
    Cum sunt preturile in Obsession?

Inregistrat
    24.07.2008

Citat Postat de Nerea Vezi mesajul
    Cum sunt preturile in Obsession?
    n-as prea putea spune ca-mi aduc aminte cat a fost... mai ales ca aveam o parte din consumatie platita pentru rezervarea mesei. Oricum e nice club-ul!

Am fost cu alta ocazie in Decandence... o sticla de vin, cea mai ieftina, la 100lei... c'mon!!!! Si mai era si gol golut... e drept ca era vacanta, dar totusi!!!

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us