Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 18

Subiect: Petrecera burlacitelor

Inregistrat
    04.03.2008

Question Petrecera burlacitelor

Salutare, am vazut ca nu exista acest subiect pe Cluj, si m-am gandit ca ar fi interesant sa schimbam ceva idei referitoare la aceasta tema.
    Pe mine personal ma intereseaza unde as putea gasi striperi in Cluj.Date de contact preturi chestii din astea.Asa ca daca aveti ceva idei spuneti-mi si mie si sunt convinsa ca mai sunt destule miresici interesate.

Inregistrat
    09.02.2007

Implicit Re: Petrecera burlacitelor

Citat Postat de Codrutza Vezi mesajul
    Salutare, am vazut ca nu exista acest subiect pe Cluj, si m-am gandit ca ar fi interesant sa schimbam ceva idei referitoare la aceasta tema.
    Pe mine personal ma intereseaza unde as putea gasi striperi in Cluj.Date de contact preturi chestii din astea.Asa ca daca aveti ceva idei spuneti-mi si mie si sunt convinsa ca mai sunt destule miresici interesate.
    o sa ma interesez sa-ti spun concret,asa stiu doar din auzite.Cert e ca te usuca de bani.Sora mea a vrut sa-mi aduca pe unul care mai dansa si prin Obsession dar cerea vreo 300 Eu pt o ora.Asa ca ne-am petrecut doar intre fete si a fost super!Si in loc de stripper l-am dezbracat pe barman

Inregistrat
    04.03.2008

Citat Postat de daniela_psy Vezi mesajul
    o sa ma interesez sa-ti spun concret,asa stiu doar din auzite.Cert e ca te usuca de bani.Sora mea a vrut sa-mi aduca pe unul care mai dansa si prin Obsession dar cerea vreo 300 Eu pt o ora.Asa ca ne-am petrecut doar intre fete si a fost super!Si in loc de stripper l-am dezbracat pe barman
    Merci mult, daca ai detalii despre asa ceva te rog sa imi spui,stiu ca pe fetele mele le-ar incanta de-a dreptul .Oricum 300 E mi se pare mult.

Inregistrat
    09.02.2007

Citat Postat de Codrutza Vezi mesajul
    Merci mult, daca ai detalii despre asa ceva te rog sa imi spui,stiu ca pe fetele mele le-ar incanta de-a dreptul .Oricum 300 E mi se pare mult.
    Am intrebat fetele.Bine imi aminteam:300Eu,si asta in toamna din 2006

Inregistrat
    27.07.2007

Nici nu cred ca iti trebuie stripperu' pt mai mult timp, ca ce faci cu el? Vine, se dezbraca, isi face showu' si gata. In Sua am auzit ca e cam $100, si nu cred ca sta mai mult de o ora.

Vand rochie Maggie Sottero: Rhianna_Royale

Inregistrat
    09.02.2007

Si eu sunt convinsa ca exista si la un pret mai bun.Poate fetele mele au dat peste unul din trupa lui Cornel Pasat si nu l-au recunoscut

Inregistrat
    24.04.2008

Exclamation Stripperi !!!

O sa fiu si eu mireasa...si cu siguranta o sa vreau o petrecere cu striperi.
    Dar pana atunci vreau sa-i organizez la o prietena petrecerea de burlacite si nu gasesc nici un stripper in Cluj
    Somebody help!!!

Inregistrat
    24.04.2008

Chiar nu stie nimeni nici un stripper...sau nu exista in cj?!

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us