Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 17

Subiect: Intalnire miresici Slatina

Inregistrat
    14.10.2007

Implicit Intalnire miresici Slatina

ce ziceti fetelor, ne mai vedem dupa paste?
    cine doreste sa mi se alature la o cafea? mi-ar placea mult de tot sa ne vedem toate undeva pe o terasa, intr-o zi calduroasa si sa ne cunoastem

Implicit Re: intalnire miresici slatina

Citat Postat de anabella Vezi mesajul
    ce ziceti fetelor, ne mai vedem dupa paste?
    cine doreste sa mi se alature la o cafea? mi-ar placea mult de tot sa ne vedem toate undeva pe o terasa, intr-o zi calduroasa si sa ne cunoastem
    in momentul asta,pot spune ca mi-ar face mare placere sa ne vedem la slatina!sper sa nu intervina ceva!!!
    p.s.nu m-am suparat ca nu am vb.mai mult la tel.,stai linistita!!!

Inregistrat
    14.10.2007

Citat Postat de garigabi Vezi mesajul
    in momentul asta,pot spune ca mi-ar face mare placere sa ne vedem la slatina!sper sa nu intervina ceva!!!
    p.s.nu m-am suparat ca nu am vb.mai mult la tel.,stai linistita!!!
    pai vorbim si vedem cum facem sa iesim intr-o zi undeva...sper ca ni se vor alatura si fetele. oricum voi lasa aici ora si locatia in caz ca mai vrea cineva sa se vada cu noi.
    ma bucur ca nu te-ai suparat pe mine

Inregistrat
    28.05.2007

pai ar fi o idee buna...eu la slatina stau de pe 25 seara pana pe 27 ca apoi tb sa revin in Bucuresti....mi-ar placea sincer sa ne vedem dupa atatea conversatii pe miresici

Inregistrat
    15.06.2009

Buna Anabella,

am vazut ca esti destul de informata despre Roky, eu vreau sa fac nunta acolo in 2010 si vreau sa stiu mai multe detalii despre preturile practicate acolo, si anume daca ei iau bani pe chirie pt restaurant si cam la ce pret se ajunge cu decoratiunile pentru 210 - 220 persoane. Eu nu am reusit sa vb cu ei multe detalii. Pana ajung eu la ei, poate ma ajuti tu putin.

Merci.

Inregistrat
    14.10.2007

Citat Postat de ionelabugeac Vezi mesajul
    Buna Anabella,

am vazut ca esti destul de informata despre Roky, eu vreau sa fac nunta acolo in 2010 si vreau sa stiu mai multe detalii despre preturile practicate acolo, si anume daca ei iau bani pe chirie pt restaurant si cam la ce pret se ajunge cu decoratiunile pentru 210 - 220 persoane. Eu nu am reusit sa vb cu ei multe detalii. Pana ajung eu la ei, poate ma ajuti tu putin.

Merci.
    iti dau PM cu detaliile

Inregistrat
    15.06.2009

Draga Anabella,

multumesc pt raspuns

ce mi-ai zis tu ma sperie pe de o parte, dar pe de alta parte eu am fost anul trecut la cumnata mea la nunta si a fost totul ft frumos, mancarea a fost ft buna, nu au fost nici un fel de probleme si eu pe motivele astea as vrea sa fac acolo. Cat despre hotie, cred ca toti trag peste tot. Poti sa imi spui ceva despre Parc Hotel?

Te pup!

Inregistrat
    14.10.2007

Citat Postat de ionelabugeac Vezi mesajul
    Draga Anabella,

multumesc pt raspuns

ce mi-ai zis tu ma sperie pe de o parte, dar pe de alta parte eu am fost anul trecut la cumnata mea la nunta si a fost totul ft frumos, mancarea a fost ft buna, nu au fost nici un fel de probleme si eu pe motivele astea as vrea sa fac acolo. Cat despre hotie, cred ca toti trag peste tot. Poti sa imi spui ceva despre Parc Hotel?

Te pup!
    n-ai pt ce
    de Parc nu stiu mai nimic, only_mony a facut acolo
    poate te ajuta ea. cat despre Roky...si eu am mai fost la nunti acolo unde din afara totul se vedea bine. ti-am zis, tine si de noroc...
    nu ne-au pacalit la bani sau alte faze de genul, insa au fost altele mai rele. mai bine ne furau la bani si iesea totul perfect pe alte parti

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us