Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 73

Subiect: Foto si video in Olt

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit Foto si video in Olt

eu am apelat la cei care imi organizeaza nunta pentru cameraman si pentru fotograf. Sunt profesionisti.Si in plus imi trebuie 2.Noi vom avea in jur de 320 de persoane ori unu' singur nu este suficient, nu poate sa surprinda tot.

Implicit fotografi

Caut fotograf foarte bun in Craiova sau Slatina, care sa faca fotografii pe film nu cu aparat digital.Deasemenea vreau sa faca si poze alb-negru, am eu film.Multumesc!

Inregistrat
    16.06.2008

Implicit Re: fotografi

Eu am gasit un fotograf care imi face poze pe toata durata nuntii + parc si poze cu invitatii la sosirea in local. Aceste poze le vom da amintire in aceiasi seara invitatilor drept cadou.

Inregistrat
    14.10.2007

Implicit Locuri ideale pentru sedinta foto

fetelor, unde faceti sedinta foto dupa nunta? sau inainte...
    eu am ales sa fac poze in parcul in care a copilarit sotul meu, adica in spate la hotel parc: arata minunat, dupa aproape 1 an jumate in care au muncit sa-l refaca. toate colegele mele de la munca au ramas impresionate cand au vazut aceste poze si au zis ca ce bine ar fi sa aiba si bucurestiul parcuri asa frumoase si ingrijite
    iata si dovada:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    08.06.2008

Implicit Re: locuri ideale pentru sedinta foto

Eu pot spune ca multe miresici au ales sa mearga chiar si la udat in acel parc. E intradevar foarte frumos ca locatie pentru sedinta foto.

Inregistrat
    28.05.2007

doamne..sunt socata...acum 4 ani cand am mers ultima data in parcul ala era o relicva...vai acum este splendid...si robinia noua ne e si usor sa ajungem acolo ca-i si aproape de biserica..multumesc pt poze..am ramas impresionata

Inregistrat
    08.06.2008

Citat Postat de only_mony Vezi mesajul
    doamne..sunt socata...acum 4 ani cand am mers ultima data in parcul ala era o relicva...vai acum este splendid...si robinia noua ne e si usor sa ajungem acolo ca-i si aproape de biserica..multumesc pt poze..am ramas impresionata
    Pozele sunt multumita anabellei, mie-mi pare rau ca merg in fiecare seara acolo si inca nu am facut poze. Parcul arata spelndid. Am capatat deficienta in a merge sambata si duminica sa vad miresici la udat sau la sedinta foto

Inregistrat
    14.10.2007

am gasit poza asta pe site-ul primariei, se numeste parc catedrala. aveti idee despre ce e vorba, ca eu in afara de verdeata din jurul catedralei, nu stiu de eistenta vreunui parc propriu-zis
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us