Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 72

Subiect: Dermatologi..

Inregistrat
    20.03.2007

Implicit Dermatologi..

Stiti cumva vre-un dermatolog bun in Iasi care sa opereze si alunite ??? Care sa aiba si aparatura de ultima generatie?

Inregistrat
    10.04.2007

Smile Re: Dermatologi..

Citat Postat de biutzaxx Vezi mesajul
    Stiti cumva vre-un dermatolog bun in Iasi care sa opereze si alunite ??? Care sa aiba si aparatura de ultima generatie?

Incearca la Roderma. Nu stiu daca realizeaza astfel de operatii dar nu strica sa intrebi.

Inregistrat
    10.08.2006

Implicit Re: Dermatologi..

Pentru asta nu ii trebuie aparatura de ultima generatie, un bisturiu bun e de ajuns. Obligatoriu insa este sa trimita alunita la biposie. Noroc sa gasesti un medic bun si sa nu-ti fie frica, nu e deloc complicat si dureros.

Inregistrat
    20.01.2007

Si eu recomand Roderma, am mai auzit la ei de astfel de interventii......sunt 2 cazuri : merge si cu bisturiul dar se folsesc si aparate " smechere" si asta nu e o decizie care o iei tu ci metoda ti-o recomanda dr. in functie de marime, de natura si de eventuale efecte secundare.
    Eu sunt pacient roderma si iti recomand sa mergi la ei sa te informezi, apoi sa vezi cand te poti programa ca sunt fff aglomerati ( in special cand da caldura ca sunt multe cereri pt epilare laser si pentru tratamente faciale si estompare de pistrui).
    Succes !!!

Inregistrat
    12.03.2007

Si la Omini am vazut ca au facut interventii de care zici tu, stiu ca si cei de la Roderma sunt buni. Tu alegi.

Inregistrat
    20.03.2007

Aha...multumesc mult ca mi-ati raspuns. :-*
    Imi recomandati si un medic anume????

Alunita nu e mare, e cam 3 mm diametru, dar e la spate si fix intr-o zona unde e f des solicitata, mai ales cand stau la birou rezemata de spatar, si mi-e frica sa nu o rup sau ceva de genu asta si sa degenereze in altceva...de aceea eu zic ca cea mai buna solutie ar fi sa o dau jos si astfel evit alte complicatii...

Inregistrat
    12.03.2007

La Omini se ocupa dr. Theodor Motruc si/sau dr. Lucian Popa. Stiu ca si-a scos socrul meu o alunita la ei. La Roderma nu stiu.

Inregistrat
    20.01.2007

Aha...multumesc mult ca mi-ati raspuns. :-*
    Imi recomandati si un medic anume????

Alunita nu e mare, e cam 3 mm diametru, dar e la spate si fix intr-o zona unde e f des solicitata, mai ales cand stau la birou rezemata de spatar, si mi-e frica sa nu o rup sau ceva de genu asta si sa degenereze in altceva...de aceea eu zic ca cea mai buna solutie ar fi sa o dau jos si astfel evit alte complicatii...

La Roderma e dna Zbranca.

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us