Pagina 55 din 55 PrimulPrimul ... 545535455
Rezultate de la 433 la 437 din 437

Subiect: Starea civila Ploiesti

Inregistrat
    08.01.2009

Implicit Re: Starea civila Ploiesti

Citat Postat de Maddie24 Vezi mesajul
    Multumesc frumos de raspuns.Intrebarea mea este(nefiind din Ploiesti)am tot citit online ca sala de la Palatul Administrativ unde se oficiaza casatoriile este ,citez ,,urat mirositoare,cu mucegai,ca se sta la coada,ca nu ai voie sa faci poze multe ca te grabesc ca sa bage pe urmatorul cuplu etc''..este adevarat?Adica e ok sa te casatoresti civil acolo,sau ma sfatuiti sa fac in alta parte?Mersi...imi poate recomanda cineva o firma?persoana foarte buan pt filmare video hd la nunta?
    Intr-adevar sala nu e cine stie ce, daca-mi aduc bine aminte am niste poze facute pe holurile de acolo, care pe fundal au niste dulapuri metalice ruginite. Daca aveti posibilitatea, cred ca e mai bine sa oficiati cununia civila in alta locatie.

Inregistrat
    05.08.2011

Citat Postat de pollyandreea Vezi mesajul
    Atasez si o poza cu sala.
    Buna
    casa de piatra si tot ce va doriti! Poti sa mi spui si mie te rog cum ai procedat pentru a putea face cununia la muzeu? Se plateste acolo vreo taxa? Merci frumos.

Citat Postat de emaflo Vezi mesajul
    Buna
    casa de piatra si tot ce va doriti! Poti sa mi spui si mie te rog cum ai procedat pentru a putea face cununia la muzeu? Se plateste acolo vreo taxa? Merci frumos.
    Buna,

Soacra mea a umblat si a rezolvat tot. Am interogat-o acum si mi-a zis ca a platit la muzeu 200 ron pentru o ora iar la starea civila a aranjat cu doamna de acolo. Sper ca te ajuta cu ceva informatiile astea. Spor la pregatiri!

Citat Postat de pollyandreea Vezi mesajul
    Buna,

Soacra mea a umblat si a rezolvat tot. Am interogat-o acum si mi-a zis ca a platit la muzeu 200 ron pentru o ora iar la starea civila a aranjat cu doamna de acolo. Sper ca te ajuta cu ceva informatiile astea. Spor la pregatiri!
    Am uitat sa iti spun ca trebuie facuta o cerere la secretara primarului la care poti merge cu un buchet de flori. Asa a procedat ea.

buna ! eu am fost azi sa ma programez pt cununia civila...am fost la consiliul local..la intrarea G...si am facut o cere la secretara primarului cum k vreau sa fac cununia civila la Muzeul de Arta... am sunat si la muzeul de Arta sa vad knd are liber...si am stabilit ora de comun acord si cu cea kre o sa vina sa oficializeze si cu cei de la Muzeu... la muzeu o sa perceapa o taxa de 300 lei pt 1,5 h... voi unde faceti cunuia civila in ploiesti ? si a mai facut cineva la Muzeul de Arta, cum s.au desfasurat lucrurile ?

Pagina 55 din 55 PrimulPrimul ... 545535455

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us