Pagina 1 din 142 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1132

Subiect: Medic ginecolog in Tg Mures

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Medic ginecolog in Tg Mures

Am si eu o mare rugaminte fetelor...Doctorita ginecolog la care mergeam s-a mutat in alt oras si nici nu mai vreau sa merg la acel cabinet de planning daca ea nu mai e. Voi la ce cabinet mergeti, mi-ati putea recomanda si mie unul?...preferabil sa fie doctorul femeie, de cand ma stiu tot numai la femei am fost si m-as simti aiurea sa ma consulte un barbat ...

Inregistrat
    09.01.2008

Implicit Re: Medic ginecolog in Tg Mures

Citat Postat de varkyrie Vezi mesajul
    Am si eu o mare rugaminte fetelor...Doctorita ginecolog la care mergeam s-a mutat in alt oras si nici nu mai vreau sa merg la acel cabinet de planning daca ea nu mai e. Voi la ce cabinet mergeti, mi-ati putea recomanda si mie unul?...preferabil sa fie doctorul femeie, de cand ma stiu tot numai la femei am fost si m-as simti aiurea sa ma consulte un barbat ...
    salut!
    eu merg la dr. mihaela ciocan,are cabinet in 7 noiembrie,la bulevard,nu stiu exact la ce nr.eu una am fost la ea de prima data si mi-a placut! e tare finuta, profesionista si placuta k persoana! inainte eram ingrozita de ideea de a merge la un barbat ginecolog! si tot apeland la ea mi-am depasit si ideea preconceputa k femeile k ginecologi sunt badarane!
    k sa iti faci o idee despre profesionalismul ei, stiu k are paciente kre vin tot la ea de pe vremea cand era rezidenta!si am o colega kre i-a fost asistenta si stiu sigur k lucreaza in conditii de igiena stricta!
    parerea mea!

Inregistrat
    05.10.2007

Citat Postat de loredanab Vezi mesajul
    salut!
    eu merg la dr. mihaela ciocan,are cabinet in 7 noiembrie,la bulevard,nu stiu exact la ce nr.eu una am fost la ea de prima data si mi-a placut! e tare finuta, profesionista si placuta k persoana! inainte eram ingrozita de ideea de a merge la un barbat ginecolog! si tot apeland la ea mi-am depasit si ideea preconceputa k femeile k ginecologi sunt badarane!
    k sa iti faci o idee despre profesionalismul ei, stiu k are paciente kre vin tot la ea de pe vremea cand era rezidenta!si am o colega kre i-a fost asistenta si stiu sigur k lucreaza in conditii de igiena stricta!
    parerea mea!
    stiu si eu una in 7 noi.langa blocul meu............

Inregistrat
    09.01.2008

Citat Postat de alexandra_sandutza Vezi mesajul
    stiu si eu una in 7 noi.langa blocul meu............
    poate e aceeasi. e la vreo 3 blocuri distanta de floraria aia de la intersectie!

Inregistrat
    05.10.2007

Citat Postat de loredanab Vezi mesajul
    poate e aceeasi. e la vreo 3 blocuri distanta de floraria aia de la intersectie!
    a nu
    asta este langa blocul unde are marginean cabinet.....

Inregistrat
    15.01.2008

Multumesc pentru raspunsuri fetelor...am auzit si eu de Mihaela Ciocan ca ar fi foarte buna...nu cumva are cabinetul la Clinica privata Galenus? Ca stiu ca are consultatii si acolo, are si un cabinet particular numai al ei?

Inregistrat
    05.10.2007

Citat Postat de varkyrie Vezi mesajul
    Multumesc pentru raspunsuri fetelor...am auzit si eu de Mihaela Ciocan ca ar fi foarte buna...nu cumva are cabinetul la Clinica privata Galenus? Ca stiu ca are consultatii si acolo, are si un cabinet particular numai al ei?
    chiar azi am vb cu cineva care merge doar la dansa
    are cabinet in 7 noi la strada principala...........
    am auzit doar lucruri bune

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de alexandra_sandutza Vezi mesajul
    chiar azi am vb cu cineva care merge doar la dansa
    are cabinet in 7 noi la strada principala...........
    am auzit doar lucruri bune
    Imi poti spune si mie in 7 noiembrie cam pe unde, sa-mi dai un reper?

Pagina 1 din 142 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us