Pagina 2 din 14 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 110

Subiect: Majestic

Inregistrat
    06.02.2005

Implicit Re: nunta la restaurantul MAJESTIC

Citat Postat de zuzuzuzu Vezi mesajul
    merci mult de tot chiar ati fost atente la detaliu.... si sper sa nu transpir prea tare in sala de sus si covorul acela rosu sa il desfaca tot ca il ia mama d.....ui ( de data aceasta fac eu crize de isterie nu soferul) va multumesc pentru tot
    Hai ca m-am uitat la poze si l-au desfasurat vreo 2 metri, nu unul :P Sa nu zica cineva ca mint

Inregistrat
    05.03.2007

laura, limuzina era aia neagra nu? ca am inteles ca e singura..

Inregistrat
    06.02.2005

Citat Postat de tot_tot_claire Vezi mesajul
    laura, limuzina era aia neagra nu? ca am inteles ca e singura..
    Era aia neagra dar o au si pe aia alba, am vazut-o in parcarea lor. si are reclama cu majestic pe ea, numerele ambelor sunt Majet .. asa ca .. sunt ale lor.

Inregistrat
    23.07.2008

Am fost recent la o nunta la Majestic si am ramas destul de putin impresionata de ce am vazut in raport cu reclama care s-a tot facut. Este o palida copie Palace. Covorul prost imbinat, ringul pus aiurea intre stalpi, suporturile din centrul mesei din fier forjat vopsite grosolan auriu, privelistea din parcare dezolanta, mancarea asa si asa si colac peste pupaza era inca o nunta la etaj...debandada totala. Asta nu inseamna cu nu pot fi si nunti reusite acolo pentru ca in fond atmosfera carea se creaza in cadrul unei nunti este importanta dar nu este totul la superlativ cum s-a tot vorbit prin targ...

Inregistrat
    14.08.2008

Si eu o sa am nunta la Majestic si sunt foarte curioasa daca se va schimba ceva pana la anu cand voi fi eu mireasa.
    Sincer din de spuneti mie incepe sa imi para rau de alegerea facuta.
    La prima vedere sala de sus a avut un impact pozitiv asupra mea si a viitorului meu sot da dupa cum stie toata lumea prima impresie poate sa fie inselatoare. Intradevar cu parcarea si cu peisajul dezolant din curte am avut si eu o problema dar patronul m-a asigurat ca lucrurile se vor schimba pana la anu.
    Nu ramane nimic de facut decat sa astept. As fi recunoscatoare daca se va mai discuta acest subiect.

Inregistrat
    23.07.2008

Citat Postat de kiky Vezi mesajul
    Si eu o sa am nunta la Majestic si sunt foarte curioasa daca se va schimba ceva pana la anu cand voi fi eu mireasa.
    La prima vedere sala de sus a avut un impact pozitiv asupra mea si a viitorului meu sot da dupa cum stie toata lumea prima impresie poate sa fie inselatoare. Intradevar cu parcarea si cu peisajul dezolant din curte am avut si eu o problema dar patronul m-a asigurat ca lucrurile se vor schimba pana la anu.
    Nu ramane nimic de facut decat sa astept. As fi recunoscatoare daca se va mai discuta acest subiect.
    Nu trebuie sa iti para rau de alegerea facuta pentru ca precum spuneam....calitatea unei nunti depinde de fapt de buna dispozitie a nuntasilor. Chiar si muzica este mai importanta decat locatia. De altfel, eu consider ca nici nu sunt prea multe variante de locatii pentru nunta in Sibiu comparativ cu cererea iar ca stil multe lasa de dorit. Referitor la parcare am auzit ca vor sa planteze diverse conifere pe margine asa ca pana la anul se pot schimba multe...In legatura cu decoratiunile poti sa fi inventiva si sa te gandesti la ceva original in loc sa le folosesti pe cele din "pachetul" oferit de ei. Sunt destule idei accesibile si usor de realizat pe net daca nu vrei sa cheltuiesti prea mult...In concluzie eu zic sa stai linistita si sa te gandesti la alte aspecte mai importante ale nuntii...

Inregistrat
    14.08.2008

Mersi mult pentru incurajari si sfaturi, sper ca mai putem schimba idei.
    Am observat ca avem nuntile in aceeasi zi. O fi cu noroc? 19.09.2009
    Pupi

Smile Re: nunta la restaurantul MAJESTIC

Citat Postat de kiky Vezi mesajul
    Sa stii ca si noi am fost anul acesta in iulie, la o nunta in sala mica, cred, cea de sus, si a fost f f f f fain, si mancare si tot, chiar nu am avut de ce ne plange. Parerile sunt impartite si nici macar printre nuntasi nu cred (desi asa sper) sa fie toti multumiti.
    Eu zic, sa te gandesti la tine, la viitorul tau sot, sa iti faci toate planurile si ai sa vezi ca va fi bine.

Spor la pregatiri!
    P.S: Poza de la avatar o am de la nunta la care am fost la Majestic.
    Ultima editare de AnamariaAlexandra : 02.09.2008 15:48:16 Motiv: am mai adaugat ceva

Pagina 2 din 14 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us