Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 140

Subiect: Tiara

Inregistrat
    07.02.2007

Implicit Tiara

Buna miresici,
    cum vi se pare Hotelul Turist- Salonul Clasic. Ati auzit ceva zvonuri sa poate ati facut nunta acolo?
    Astept parerile voastre.

Inregistrat
    19.01.2008

Implicit Re: Nunta la hotel Turist (Tiara)

Buna viitoare miresica,
    Si eu am nunta tot la Hotel Turist,pe 31 august.M-am uitat pe forum,dar nu am vazut multe pareri.Si tot la biserica Sf.Imparati ne-am gandit.
    Tu ai vorbit la biserica?Pentru amenajarea salii ai vorbit?
    Eu inca nu am fost sa cerem o oferta,dar am inteles ca si cei de la Turist ar avea o firma pe care o agreeaza mai mult.
    Sper sa ne mai consultam si sa ne mai auzim.

Inregistrat
    30.04.2008

Buna miresicilor,
    Din cate am vazut eu sala de la Tiara e ok si are si terasa.
    Servirea cred ca e super k mai ales ca la acest hotel a stat si presedintele Iliescu cand a venit.
    Vedeti ca au si site si din cate am auzit aici se fac nunti cam de 200-250 persoane si cunosc oameni cu multi bani care au ales restaurantul Tiara.
    Colaboreaza si cu niste lautari foarte ok dar sunt ffff scumpi, cam 3000 eur.
    Mai uitati-va si pe site ca sunt poze cu sala
    Va pup si sa aveti o nunta frumoasa.

Inregistrat
    11.09.2008

miresici , am si eu nunta pe11iul2009 la tiara, mai este vreo miresica pe aici pt anul2009 , care sa faca nunta tot la tiara , ce pret minim vi s-a stabilit in contract pt ca am auzit ca directorul stabileste preturile si dupa ureche...asa...astept rapuns

Inregistrat
    18.08.2007

Citat Postat de milk_honey_85 Vezi mesajul
    miresici , am si eu nunta pe11iul2009 la tiara, mai este vreo miresica pe aici pt anul2009 , care sa faca nunta tot la tiara , ce pret minim vi s-a stabilit in contract pt ca am auzit ca directorul stabileste preturile si dupa ureche...asa...astept rapuns
    Buna Ana si bine ai venit printre noi sper sa gasesti aici toate informatiile de care ai nevoie.

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de milk_honey_85 Vezi mesajul
    Buna, si eu am nunta tot in 2009 si inca nu am restaurant. Vroiam sa te intreb cam care sunt preturile la Tiara si daca iti impun nr de pers, eu am 150 multumesc mult

Inregistrat
    15.11.2007

Si eu tot la Tiara. Pe 4 iulie

Inregistrat
    11.09.2008

Implicit nunta tiara (turist) ploiesti ????

Miresici......
    care ati facut sau urmeaza sa faceti nunta la hotel tiara...ex turist....cum vi se pare patronul?? se tine de cuvant cu toate promisiunile pe care le face , referitor la amenajarea salii , tort de mireasa , fantana de ciocolata , si ce mai zice el acolo ca ar fi inclus in pret...

Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us