Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 70

Subiect: Florarii, furnizori si depozite de flori in Valcea

Inregistrat
    04.09.2007

Implicit Re: buchetul miresei rm valcea

Citat Postat de alessiaclau Vezi mesajul
    as vrea pana la urma sa fac buchetul din bujori roz... ati vazut pe undeva bujori?
    pupici
    Buna!

Chiar azi vedeam in gradinile oamenilor ca incep sa infloreasca! asa ca nu ai de ce sa-ti faci griji-la nunta ta vei avea bujori pentru ca este sezonul lor!
    in plus ai facut o alegere buna-nu sunt niste flori pe care le aleg multe fete pentru buchetul de mireasa!
    Pupici si spor la pregatiri!

Inregistrat
    11.06.2008

buna. cum e cu buchetul? eu as vrea din frezii, ce ziceti?

Inregistrat
    25.04.2008

Smile Re: buchetul miresei rm valcea

buna fetelor!
    pana la urma am renuntat la bujori, pentru ca erau foarte deschisi si riscam sa pice toate petalele din ei... si mi-am facut pt cununia civila un buchet din trandafiri roz-mov, iar pt cea religioasa unul cu trandafiri crem (ca rochia) si cu mini-rosa roz (ca trandafirasii de pe rochie)...
    pupici!

P.S. va atasez niste poze... le-am micit sa incapa pe site si nu stiu daca se mai vede asa bine!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    08.06.2008

buna fetelor!
    pana la urma am renuntat la bujori, pentru ca erau foarte deschisi si riscam sa pice toate petalele din ei... si mi-am facut pt cununia civila un buchet din trandafiri roz-mov, iar pt cea religioasa unul cu trandafiri crem (ca rochia) si cu mini-rosa roz (ca trandafirasii de pe rochie)...
    pupici!

P.S. va atasez niste poze... le-am micit sa incapa pe site si nu stiu daca se mai vede asa bine!
    Tot ce se mai vede dupa ce le-ai "micit" este ca tu ai fost foarte frumusica. Si lumanarile de cununie le-ai avut foarte interesante, in sensul ca au chestia aia metalica in cap. Care era rolul ei? Unde le-ai facut?

Inregistrat
    12.02.2008

buna fetelor!
    pupici!

Totul e f.frumos..si buchetele si mirele cu mireasa.Casa de piatra si tot ce va doriti!

Inregistrat
    12.02.2008

Ce buchet va comandati?Curgator, sau normal, din ce flori?Eu vreau trandafiri albi cu multa verdeata, si buchet normal.

Inregistrat
    05.09.2007

si eu vreau tot trandafiri albi dar curgator,am rochia cu trena si mi se pare mie k da mai bn

Inregistrat
    05.09.2007

buna fetelor!
    pupici!

nu reusesc sa vad bn buchetul,ce scumpik ai fost
    vad k ai facut la toti sfintii,cat ai platit?pune cateva poze daca ai afara pls

Pagina 2 din 9 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us