Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 696

Subiect: Pregatirile miresicilor din Alba

Inregistrat
    10.08.2006

Post Pregatirile miresicilor din Alba

Buna!
    Si eu am avut nunta de zi; cununia civila a fost la ora 13 si cea religioasa, la ora 14 (ambele le-am facut la Alba Iulia). Si noi am inceput dis de dimineata, pentru ca nasii au fost la 25km distanta de Alba si pe mine m-au luat, bineinteles, de acasa, de la Sebes.
    Eu la 7 am mers la coafor-coafeza sta la 1 minut distanta de noi si dupa aceea, am plecat acasa, la Sebes.
    A fost foarte obositoare toata pregatirea de nunta dar a iesit super bine si a meritat efortul! Si sala a fost superba!
    Ultima editare de mam : 02.12.2006 20:12:58

Inregistrat
    10.08.2006

Implicit Re: Miresici in Alba

Nina, am incercat sa-ti trimit cateva poze de la nunta aici pe site, dar sunt foarte mari si nu le incarca. Si pe email e cam aiurea, fiindca numai cate una pot sa trimit intr-un mail, din acelasi motiv. Pe messenger e cel mai bine sa ne intalnim, daca ai cont.

Inregistrat
    09.11.2006

Buna Cristina.Ok te intruduc pe mess si vorbim mai multe.

Inregistrat
    02.12.2006

Merci Nina! Astept saptamana viitoare cand vei putea poate sa imi dai ceva detalii.

Inregistrat
    06.07.2006

Ma bucur ca am gasit forum cu comunitate Alba, dar nu prea posteaza lumea.... . Fetele sunteti prin zona? Eu voi avea nunta in Aiud ,

Inregistrat
    09.11.2006

Scuze lui Florex dar nu am obtinut informatia promisa .Persoana nu s-a intors in tara, nu stiu daca mai pot sa te ajut.Poate chiar ai reusit deja sa aflii singura.Te rog mult sa ma scuzi.
    Am vazut o miresica care face nunta la Aiud....perfect!!!Sper sa mai intrii si sa tinem legatura.
    Va pup.

Inregistrat
    06.01.2007

Implicit Re: Intrebare

Intra la COMUNITATE < GEOGRAFIC. Cred ca asa o sa ai mai multa bafta si o sa capeti mai multe informatii. Succes!

Inregistrat
    07.07.2006

buna miresici din alba iulia !! si nu numai.Eu am avut nunta in 2006 septembrie.dar m-amgandit ca poate va pot ajuta cu cateva informatii asa....ca din experienta .Merita din plin sa va ocupati de fiecare clipa si sa organizati bine fiecare moment din nunta....nu o sa va para rau!!Pot spune ca am avut o nunta perfecta dar a trecut ca un vis...si auramas doar amintirile.Consider ca elementele cheie intr o nunta sunt decorarea salii muzica si serviciile foto video.Am avut nunta la Bleu marine dar sala a fost amenajata de o firma din alba iulia cu pregatire in Cluj....au fost de nota 20!!! superbi !ei s au ocupat de ranjamente floarale buchete si tot ce a tinut de decorarea salii ei se ocupa de filmat de prezentat oferte pt luna de miere de foto video muzica TOT.Noi doar ne am bucurat de moment am avut tot organizat si a fost superbbb!!!daca doriti va pot trimite poze cu aranjarea salii cateva poze de la nunta sa va faceti o idee.Sa aveti suucces la pregatiri!!!

Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us