Pagina 178 din 178 PrimulPrimul ... 78128168176177178
Rezultate de la 1.417 la 1.420 din 1420

Subiect: Plicuri pentru bani

Inregistrat
    23.07.2015

Implicit Re: Plicuri pentru bani

Buna,

Exista place card-uri care tin loc si de plicuri de bani. Si eu am avut aceasta problema cu plicurile pe masa si am mers pe variata asta, numele invitatilor pe fata si interior plic pt bani

Inregistrat
    30.11.2008

Talking Re: Plicuri pentru bani

Buna! Sper sa nu sune ciudat, dar mi-au ramas vreo 40 de plicuri de bani, pe care este scris numele nostru "Alexandru si Stefania" si un mesaj cu Petrecere frumoasa..... . Daca, prin absurd, este vreo miresica ce le poate folosi, as vrea sa le donez. Lasati mesaj. Spor la pregatiri!

Este foarte dragut gestul tau, insa este putin probabil sa gasesti un cuplu exact cu aceleasi nume cu ale voastre si care sa mai aiba si o nunta de doar 40 de persoane.

Inregistrat
    27.01.2013

poate le poti pastra pentru botez, ca nu cred ca o sa ai cum sa le dai cuiva, si cred ca e pacat sa le arunci

Pagina 178 din 178 PrimulPrimul ... 78128168176177178

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us