Pagina 3 din 51 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 406

Subiect: Rochia de mireasa / costumul de mire

Inregistrat
    05.01.2008

Implicit Re: miresici din zalau ?? :)

Si mie imi place rochita dar nu o sa fie prea greu cu trena?se poate prinde?cat a costat?eu am vazut la casa mirandi rochite de seara super frumoase eu chiar m-am indragostit de una dar pe langa ea imi mai plac 2.sunt super dar nu stiu cat costa

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de STEFANIA86 Vezi mesajul
    Si mie imi place rochita dar nu o sa fie prea greu cu trena?se poate prinde?cat a costat?eu am vazut la casa mirandi rochite de seara super frumoase eu chiar m-am indragostit de una dar pe langa ea imi mai plac 2.sunt super dar nu stiu cat costa
    Nu e chiar asa de greu cu trena..adica mno, e un pic, dar la un moment dat uiti de ea..normal e sa se prinda in spate, sau sa o poti tine pe maina...eu am avut o problema doar spre dimineata, calcat cineva pe rochie din greseala in spate si s-a rupt nasturele pe care era prinsa, a trebuit sa o prind mai sus si sa o prind si pe laterale cu ace de siguranta Ideal ar fi o trena detasabila

Inregistrat
    23.03.2007

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    E dragutza rochita si iti vine bine. Sa iti aduca multa fericire!
    Ai luat-o din Cj? cu cat? da mai multe informatii, poate le vor fi de folos fetelor
    Multumesc frumos. Am luat-o din Cluj de la targul de nunti, dar salonul este tot din Cluj:Milene Ceremonie. A fost 2100 Ron cu jupa cu tot ( 1990 ron rochita si 120 ron jupa).

Inregistrat
    23.03.2007

Citat Postat de STEFANIA86 Vezi mesajul
    Nu e grea rochita, iar pentru trena mi-au spus cei de la salon ca imi vor face un sistem de peindere la spate. Oricum, eu mi-am dorit intotdeauna o rochita cu trena, iar acum mi-am indeplinit dorinta.

Inregistrat
    05.01.2008

si mie mi-ar placea cu trena dar pe urma sa o pot da jos sa nu ma calce careva sa o rupa.sper sa-mi gasesc ce-mi place

Inregistrat
    04.03.2008

Hmmm, salutare miresici din Zalau, n-am mai dat de cateva zile pe aici pentru ca am fost tare ocupata cu serviciul.
    Am vazut ca discutati despre rochite si verighete, mie mi-e tare greu la capitolul asta.
    Varighetele le vreau complet din aur alb, pentru ca eu port mai mult bijuterii din argint ,chiar am foarte multe si mi-ar fi greu sa renunt la ele.Nu da chiar bine sa porti si una si alta(ma refer si alb si galben), si in plus inelul de logodna e si el din aur alb si mi-ar placea sa pot sa le port pe amandoua in acelasi timp.
    Legat de rochite, eu am gasit mai multe modele care imi plac, o sa atasez niste poze sa va dati si voi cu parerea.Primul model e demetrios, dar cred ca voi renunta la el pentru ca este extrem de scump (2000 Euro)si nu prea imi vine sa investesc atatia bani doar pentru cateva ore in care voi purtarochia.Celelalte modele sunt Mirandi si se pot comanda din Cluj si bineinteles si pretuile sunt accesibile.Zice-ti si voi ce parere aveti.
    Am pus si niste poze cu pantofiori.Poate va vin idei.Sunt intre 130 si 140 Euro perechea.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    05.01.2008

Rochii de la Mirandi se gasesc si in zalau la magazinul Diva de langa peco de la zidul chinezesc.am fost si am vazut si eu,dar am intrat pe site si am vazut o rochie de seara de care m-am indragostit(e pe prima pagina,cea spre mov)imi place corsetul la nebunie,asa vreau la rochita de mireasa.sper sa-mi gasesc.Codrutza unde esti la fac?

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de Codrutza Vezi mesajul
    Hmmm, salutare miresici din Zalau, n-am mai dat de cateva zile pe aici pentru ca am fost tare ocupata cu serviciul.
    Am vazut ca discutati despre rochite si verighete, mie mi-e tare greu la capitolul asta.
    Varighetele le vreau complet din aur alb, pentru ca eu port mai mult bijuterii din argint ,chiar am foarte multe si mi-ar fi greu sa renunt la ele.Nu da chiar bine sa porti si una si alta(ma refer si alb si galben), si in plus inelul de logodna e si el din aur alb si mi-ar placea sa pot sa le port pe amandoua in acelasi timp.
    Legat de rochite, eu am gasit mai multe modele care imi plac, o sa atasez niste poze sa va dati si voi cu parerea.Primul model e demetrios, dar cred ca voi renunta la el pentru ca este extrem de scump (2000 Euro)si nu prea imi vine sa investesc atatia bani doar pentru cateva ore in care voi purtarochia.Celelalte modele sunt Mirandi si se pot comanda din Cluj si bineinteles si pretuile sunt accesibile.Zice-ti si voi ce parere aveti.

Am pus si niste poze cu pantofiori.Poate va vin idei.Sunt intre 130 si 140 Euro perechea.
    Pantofii din prima poza nu imi plac, adica nu im place modelul acela de varf, iar cei din a doua imi plac, dar cred ca varful decupar merge mai mult la o rochita scurta, sau scurta in fata si lunga in spate..mi se pare ca arata aiurea sa ti se vada doar degetele de la picioare de sub rochie..

Pagina 3 din 51 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us