Pagina 3 din 77 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 615

Subiect: Rochia de mireasa si costumul de mire Suceava

Inregistrat
    25.01.2008

Implicit Re: Miresici Din Suceava

Citat Postat de irina_s86 Vezi mesajul
    in perioada 6-8 martie este targ de nunti la iulius mall
    da aflasem si eu...dar pt mine e umpic cam tarziu.invitatiile imi trb pana pe 15 martie.oare cat dureaza pana ti le da??poate totusi imi gasesc manusi scurte din dantela.am cautat tot orasul si nu am gasit.

Inregistrat
    01.09.2007

Azi am reusit si eu sa ies la probat de rochite...am probat 3, din care mi-a placut una.Dar nu m-a incantat pana la lacrimi si nici nu m-a emotionat teribil, so I guess it's not THE ONE.
    M-am enervat teribil in schimb cu una din tipele din magazin care insista ca "ea stie mai bine ce mi se potriveste".Serios?

Inregistrat
    29.09.2008

Citat Postat de AnnyyAnnyy Vezi mesajul
    Azi am reusit si eu sa ies la probat de rochite...am probat 3, din care mi-a placut una.Dar nu m-a incantat pana la lacrimi si nici nu m-a emotionat teribil, so I guess it's not THE ONE.
    M-am enervat teribil in schimb cu una din tipele din magazin care insista ca "ea stie mai bine ce mi se potriveste".Serios?
    Unde ai fost sa probezi rochii? Si eu vreau dar numai nu am timp cand si cum. Am inteles ca la Mariaje a Paris e naspa, Mireasa de la Autogara e Mirandi din Piatra, deci ce mai ramane....?

Inregistrat
    24.01.2008

Citat Postat de alezutza25 Vezi mesajul
    Unde ai fost sa probezi rochii? Si eu vreau dar numai nu am timp cand si cum. Am inteles ca la Mariaje a Paris e naspa, Mireasa de la Autogara e Mirandi din Piatra, deci ce mai ramane....?
    Mai sunt inca vreo 4 magazine cu rochii de mirese prin sv...unul undeva pe langa politie(aia unde se fac buletinele), inca unul undeva jos in areni, unul deasupra la latino, si sa nu il uitam si pe cel din mall. La cel de pe marasesti am auzit ca sunt rochii chiar f frumoase aduse de prin italia, dar bineteles ca is si scumpe

Inregistrat
    01.09.2007

Citat Postat de alezutza25 Vezi mesajul
    Eu am fost in Mall...eram pe acolo cu alta treaba, dar am zis what the heck Nu au o selectie f variata, vanzatoarea e painea lui Dumnezeu da mai era o tipa pe acolo cu aere de patroana(probabil functia asta o si detinea) care insista ca ea stie cel mai bine ce mi se potriveste...si na, e enervant sa ti se spuna ca arati bine intr-o rochie care nu are nimic in comun cu tine, cu stilul tau si care pe deasupra chiar nu te avantajeaza
    La Casa Giulia pe marasesti, vis-a-vis de gen.3 nu au avut niciodata nimic care sa-mi capteze atentia macar pt 3 secunde...adica vitrinele lor au aratat mereu dezolant, si-am inteles ca vanzatoarele au un comportament execrabil deci zic pas din prima: n-are rost sa me enervez cu niste acrituri doar ca sa vad niste rochii care nu-mi plac.
    O sa incerc deasupra la Latino, c-am auzit ca au modele ok...

Inregistrat
    31.01.2009

Implicit Re: Rochia de mireasa si costumul de mire

Citat Postat de crystal81 Vezi mesajul
    miresici din suceava am o mare rugaminte la voi
    eu voi merge la suceava prin martie pe la sfarsit si ma intereseaza daca sunt saloane cu rochii de mireasa acolo? si pe unde ar fi?(adrese)
    poate reusesc sa gasesc rochita visata acolo...
    va rog pm
    mutumesc
    buna
    se pare ca pe forumul acesta nu prea intra nimeni
    revin si eu anu asta 2009 ce imi recomandati ca rochitze de mireasa de prin suceava?week asta ajung acolo si as vrea sa stiu niste adrese, preturi...

Denisa nu-ti recomandam ca nu avem ce. Majoritatea isi cumpara de la Piatra Neamt sau de la Cernauti. Toate bune... si sa ai bafta sa-ti gasesti repede rochia mult visata.

Inregistrat
    31.01.2009

Citat Postat de irinaririna Vezi mesajul
    Denisa nu-ti recomandam ca nu avem ce. Majoritatea isi cumpara de la Piatra Neamt sau de la Cernauti. Toate bune... si sa ai bafta sa-ti gasesti repede rochia mult visata.
    Si de la Piatra Neamt firma Mirandi?Chiar sunt preturile mai mici ca peste tot?

Pagina 3 din 77 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us