Pagina 1 din 77 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 615

Subiect: Rochia de mireasa si costumul de mire Suceava

Inregistrat
    26.06.2006

Implicit Rochia de mireasa si costumul de mire Suceava

miresici din suceava am o mare rugaminte la voi
    eu voi merge la suceava prin martie pe la sfarsit si ma intereseaza daca sunt saloane cu rochii de mireasa acolo? si pe unde ar fi?(adrese)
    poate reusesc sa gasesc rochita visata acolo...
    va rog pm
    mutumesc

Inregistrat
    21.08.2006

Implicit Re: Suceava

Citat Postat de crystal81 Vezi mesajul
    miresici din suceava am o mare rugaminte la voi
    eu voi merge la suceava prin martie pe la sfarsit si ma intereseaza daca sunt saloane cu rochii de mireasa acolo? si pe unde ar fi?(adrese)
    poate reusesc sa gasesc rochita visata acolo...
    va rog pm
    mutumesc

Buna, crystal81!
    Depinde ce doresti. Sunt rochite si in Bazar, iar unii zic ca ar fi si frumoase. Apoi in Bucovina, la etajul I, exista un stand "Agnes Toma", iar in spatele Casei de Cultura este un magazin deschis de Casa de moda Giulia din Botosani. In ambele cazuri nu au decat cateva modele pt prezentare, iar sansele sa gasesti ceva care sa-ti placa si sa ti se potriveasca ca marime sunt destul de mici. Eu mi-am luat rochita de la "Agnes Toma" din Piatra Neamt, nu de la magazinul de desfacere, ci de la atelierul de creatie. Am dat peste niste doamne f.f.f dragute (ceea ce nu pot spune despre vanzatoarele de la SV) care mi-au aratat o multime de modele, fara sa ma faca sa ma simt prost, fara sa le vad ca se stramba. Eu te sfatuiesc sa faci un drum pana la Piatra. Plus ca au si reducere pana in martie 20 la suta la toate accesoriile de mireasa. Am o prietena care a cautat si in Iasi ceva care sa-i placa si sa i se potriveasca si pana la urma si-a luat tot din Piatra. Sper sa-ti fi fost de folos! Succes la cumparaturi! Monica

Inregistrat
    26.06.2006

Smile Re: Suceava

multumesc mult...
    o sa incercam sa trecem si pe la piatra...dar nu stiu inca sigur...
    mersi mult oricum.

Talking Suceava

Salutare fetelor din Suceava! Vreau sa va intreb de unde luati costumul mirelui? Eu habar nu am . Cred ca voi merge la Piatra la Dinasty, dar au niste preturi ... Voi ce stiti?

Inregistrat
    06.12.2006

Citat Postat de hristeaelena Vezi mesajul
    Cam in jur de 20-25 milioane, si crede-ma ca n-am facut nimic exceptional, adica doar strictul necesar. Ne rup astia cu banii. Si eu care ma gandeam ca mai mult de 10 milioane nu dau. . Spune-mi de rochie si costum pentru mire, de unde iti iei?
    nu ma mir.. pentru ca eu dau 36 mil .. dar imi convine, ca o sa fie super.. cu flori.. abia astept . pana la urma cu amintirile raman..
    ieri am fost la targ in Piata Revolutiei sa ma uit dupa rochii si am vazut cateva rochite dragute.. azi merg iar sa probez .. dupa cum vezi nu ne-am hotarat de unde luam rochia si costumul.. vreau sa merg si la Cernauti, la Piatra Neamt..

Inregistrat
    26.02.2007

Inca o intrebare.....unde va coafati? De rochiile de la Cernauti am auzit si eu ca sunt super tari..... Cica tipele de acolo cos pt Agnes Toma si pt Alb si Negru. O fi adevarat? Habar nu am!!! S-ar putea...... In Bazar.... sunt rochii dar........ nu stiu...

Smile Re: Suceava

Citat Postat de Chaska Vezi mesajul
    Inca o intrebare.....unde va coafati? De rochiile de la Cernauti am auzit si eu ca sunt super tari..... Cica tipele de acolo cos pt Agnes Toma si pt Alb si Negru. O fi adevarat? Habar nu am!!! S-ar putea...... In Bazar.... sunt rochii dar........ nu stiu...

Salutare!! Eu mi-am luat rochie din bazar desi eram impotriva, vroiam sa iau ceva mai scump si de calitate. Am dat o raita si am gasit la un chiosc o croitoreasa din Cernauti care face rochii superbe, nici nu spui ca nu ai dat 30 de milioane pe ea si am dat numai 5. Nici nu ma asteptam sa ies asa de ieftin dar important e ca e modelul pe care il vroiam si pe care nu l-am gasit nicaieri. Daca vrei, are chiosc la rochii de mireasa, pe la mijloc, pe stanga. Are o fata blonda care vinde, am si numarul ei de mobil daca il vrei. Eu am facut ce modificari am vrut eu la aceiasi bani.
    A, si tot somon folosesc si eu, la Gloria. Nu am contactat o firma de organizat pentru ca sunt scumpi si nu fac nimic din ce as putea sa fac si eu. Te pup!!

Inregistrat
    06.12.2006

Citat Postat de hristeaelena Vezi mesajul
    Salutare!! Eu mi-am luat rochie din bazar desi eram impotriva, vroiam sa iau ceva mai scump si de calitate. Am dat o raita si am gasit la un chiosc o croitoreasa din Cernauti care face rochii superbe, nici nu spui ca nu ai dat 30 de milioane pe ea si am dat numai 5. Nici nu ma asteptam sa ies asa de ieftin dar important e ca e modelul pe care il vroiam si pe care nu l-am gasit nicaieri. Daca vrei, are chiosc la rochii de mireasa, pe la mijloc, pe stanga. Are o fata blonda care vinde, am si numarul ei de mobil daca il vrei. Eu am facut ce modificari am vrut eu la aceiasi bani.
    A, si tot somon folosesc si eu, la Gloria. Nu am contactat o firma de organizat pentru ca sunt scumpi si nu fac nimic din ce as putea sa fac si eu. Te pup!!
    am si eu o prietena care si-a luat-o din bazar.. a fost o mireasa frumoasa, nu ziceai ca e rochie de bazar .. eu mi-am luat-o de la White Lady.. am cam terminat cu cautarile

Pagina 1 din 77 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us