Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 228

Subiect: Dansatori, cursuri de dans in Timis

Inregistrat
    13.08.2006

Implicit Re: cursuri de dans

c_s, unde ai disparuuuuut? eram disperata ca nu te-am mai vazut pe site....io-s maniaca. prima daca cand ma trezesc deschis calculatorul shi mess shi dupa mess mozila cu miresici. al meu cand ma vede zice...maniac!

Inregistrat
    01.11.2006

Citat Postat de Kaela
    c_s, unde ai disparuuuuut? eram disperata ca nu te-am mai vazut pe site....io-s maniaca. prima daca cand ma trezesc deschis calculatorul shi mess shi dupa mess mozila cu miresici. al meu cand ma vede zice...maniac!
    Exact asa fac si eu,...si in aceeasi ordine. Si tot asa mi s-a zis si mieeee. O fi ceva.....Cand 2 capete luminate gandesc la fel!

Inregistrat
    13.08.2006

ca doar nu ne cheaama pe amandoua oana degeaba.

Inregistrat
    01.11.2006

Aaa, mi s-a mai spus: "sunteti dezastru, maaaaa. De acum asa o tineti pana la vara? Vai de mineee!"

Inregistrat
    17.08.2006

Citat Postat de Kaela
    cu serviciul.............da nu-i nimic ca-mi revin si trag tare pana miercuri cand plec iar, de data asta in concediu.....

Inregistrat
    17.08.2006

Citat Postat de OanaJ
    Aaa, mi s-a mai spus: "sunteti dezastru, maaaaa. De acum asa o tineti pana la vara? Vai de mineee!"
    da stai sa vezi ce profi veti fi la nunta!

Inregistrat
    08.11.2006

Am inteles ca si la Casa Tineretului se tineau cursuri de dans. Acum, pe perioada sarbatorilor s-au intrerupt, dar vor reincepe la anul. Stiti pe cineva care sa fi fost? Sau ceva despre cursurile astea?

Inregistrat
    01.12.2006

cursuri de dans se fac si la scoala de arta populara, in libertatii. trebuie sa te prezinti cu perechea la dansuri de societate.

Pagina 2 din 29 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us